יומן מסע מקהלת החוכמה


בולגריה 2019

החלק הראשון

הקדמה / רחלי גנון

אומרים כי סייג לחוכמה – שתיקה. ואכן, הפעם היומן הזה יהיה מזוכך ותמציתי, כי רבות מהחוויות שעברנו – מילים לא יעשו עמן חסד, השתיקה יפה להן הרבה יותר. אך קצת נמאס לנו לספר באופן שטחי שאנו שרים במקהלה...אכן שרים, אך הגיעה העת לספר מעט מעבר לזה. סיפור המקהלות הוא קסום וגדול בהרבה מאיתנו. העבודה המבורכת שאנו עושים למען פלנטה ארץ היא מקודשת. אתם מוזמנים לקרוא, להתפעם ולהנות.

"וכששרנו את שיר הניצחון, ידענו כי אנו שרים לעצמנו, שיר הודיה מעומק הלב על ימי התום, על שהתגברנו על כל המכשולים, על ששרדנו במקומות בהם חברינו ויקירנו לא שרדו. כי המסע המפרך שאנו צועדים בו אינו פוסח על איש. קרו לנו כל כך הרבה דברים בדרך. איבדנו את היקרים לנו, את בריאותנו ולעיתים אף את שפיות דעתנו.

רק הידיעה הברורה שבנבכי הנשמה, עמוק פנימה, החזירה אותנו שוב ושוב להיפגש במקום הזה, בו השלם עולה על סך חלקיו והקסם מתרחש באמצעותנו ומראה את עצמו בפנינו. שיר הניצחון הוא שירו של הגיבור הכובש את יצרו ומתעלה אל מעל טבעו האנושי. זו ניצחונה של הרוח על החומר.

אלו היו החיים שהראו לכל אחד מאיתנו באופן ברור, כי כל הנאורות והידע שצברנו עם השנים, מתגמדים לכדי דק אל מול חוכמתו ותבונתו האינסופית של הלב. הלב הוא הבית, החלק היודע שבנו אשר חוכמתו מאירה על כל הדברים כולם.

ליבנו החסיר פעימה פעם או פעמיים, הלב הגדול הזה הפועם בכולנו, אשר לא ידע מנוח, ונשבר לרסיסים, וכאב ואסף את שבריו בכל פעם מחדש, הלב הזה ממש, יושב כעת כזקן השבט ומביט בנו באהבה אינסופית....ומתוכו נשפכים נהרות של אהבה לכל שלוחותיו, שכאבו ושרדו וניצחו.

זה ניצחון מתוק ובו אמונה ללא סייג, אהבה ללא תנאי לבריאה ולכל שליחיה, ידיעה עמוקה וברורה אודות מי אנו, מדוע אנו כאן ולאן מועדות פנינו. כל מסע, מפעים ככל שיהיה, מתחיל בפסיעה אחת קטנה. המסע המופלא הזה של המקהלה, הביא אותנו למחוזות מופלאים בתוכנו ומחוצה לנו. וכעת, אנו נבונים יותר, ומסוגלים לספוג את כל הטוב הזה".

על פסגת ההר / רחלי גנון

(הר רילה הוא הגבוה במדינות הבלקן. שבעת האגמים שבו מהווים מקור לאנרגיה טבעית וריפוי)

האוויר הקריר מלטף כל נים, כאן בפסגה, ההר נגלה בשיא תפארתו. נוף פסטורלי שאין בו דבר מחולל. נוף בתולי בירוק-עד. את כל היופי הזה יכסה שלג עבות ולבן בעוד כמה חודשים, וגם אנו, המשתנים כמו עונות השנה, כבר לא נהיה כפי שהיינו.

מקהלת החוכמה חיברה אותי לידיעה הפנימית העמוקה שבי. המילים אינן מגיעות, אני מלאה רק בנשימה אחת אינסופית, הנעה במעגלים דרכי ובאמצעותי ובחזרה אלי. האוויר הצח מלטף אותי באמצעות הרוח כאילו ייוותר באפי לעולם. אני מתמזגת עם האבנים העתיקות, העצים הסבוכים והפרחים שמעולם לא ראיתי כמותם. לרגע קט, אני חלק מהנוף האלמותי הזה.

דמעות רבות נגרו מעיננו השבוע. דמעות של הכרת-תודה, של זיכוך הנפש, הוקרה על שאנו כאן, על שהגענו, למרות הכל. הגענו. מסע הניצחון שלנו הוא מסע ההישרדות. אנו עדיין כאן, ממלאים את העולם בתדר הייחודי רק לנו. זכות נהדרת שכזו.

הפעם המילים לא באו לעזרתי. לא הצלחתי לתרגם את המיית הגלים שבליבי, מגעה הרך, הנעים, המלטף, עטוף בחמלה ואהבת האין קץ. איזה ריק מבורך. כמה יפה הוא קולו של השקט.

אז איך הכל התחיל? מוניקה מורני (מתוך מקהלת החוכמה)

תרגום חופשי – רחלי גנון

הכל התחיל עם אמהות הכוכב שלנו, שהגיעו הנה והתחילו להפעיל תכנית נדיבה, אשר בראה את רשתות התודעה בפלנטה, ונתנה לאנושות את האלוהות שלה. הפליאדות באמצעות המילים שלהן, פשוטו כמשמעו, ילדו את האנושות החדשה על הפלנטה. באותו הזמן שאמהות הכוכב הביטו בפלנטה ארץ, הם בחרו 12 זוגות של מרכזי אנרגיה אשר מייצגים את הדואליות שלה. כל אחד מהזוגות הקוטביים הללו, מכיל קפסולת זמן. אך אין זו קפסולה בדרך בה אתם תוספים קפסולה. אלו הם פורטלים רב-ממדיים המובילים לתודעה גבוהה, לאינפורמציה מתקדמת, להמצאות ואבולוציה של ה-דנ"א האנושי.

הפעלת קפסולות הזמן הללו יוצרת אנרגיית דחיפה/משיכה בפלטה. זו מערכת שהיא מסלול מהיר להארה. אז חשבו על ה-הנודס כעל שואב אבק אשר שואב את כל הדברים שכבר אינם רצויים לנו יותר. דברים כגון – מלחמה, שנאה, דרמה ופחד. ואז חשבו על ה-הנולס כעל מקום אחסון של אינפורמציה. אלו המקומות בהם הושמה האנרגיה הפליאדית. זה המקום בו אינפורמציה חדשה רעיונות והמצאות, נדחפים אל תוך האנושות. זהו התהליך האנרגטי של דחיפה/משיכה שקריון מדבר עליו כשהוא מדבר על מרכזי האנרגיה של הפלנטה.

דרך נוספת לחשוב על מרכזי האנרגיה התואמים, ה-נולד וה-נודס, היא לחשוב עליהם כעל אנטנות ענקיות המונחות על פני כדור הארץ. ממש כמו אנטנה של רדיו, הם קולטים סיגנלים ואז משדרים ומעבירים את מסר הסיגנלים הללו, לאנשים אשר מכווננים לתדר הנכון. מרכזי האנרגיה מקבלים את המסרים מהשמש המרכזית הגדולה והם עוברים לאנושות באמצעות הרשתות האנרגיות של כדור הארץ. כך שהכול תלוי בבחירה החופשית שלנו, אם להסכים לקבל את התשדורת האנרגטית הזו המגיעה מהמקור המרכזי הגדול.

בשנת 2012, סומן שינוי גדול של אנרגיה על הפלנטה שלנו. זו גם הייתה השנה בה התקיימה המקהלה הראשונה שלנו, מקהלת הטונים של בלוטת האצטרובל. מקהלה זו שהתקיימה במאווי, הוואי, יצרה קטליזטור עבור קריון, להעניק לנו את האינפורמציה אודות ה-נודס וה-נולס. אין כאן צירוף מקרים, מאז אנו מתחילים לראות את ההשפעה והשינוי הפלנטרי. נושאים הקשורים ביושרה, כגון תנועת Me-too, אשר לא התרחשו במשך עידנים, החלו לצוץ באופן בו כולם מבחינים בזה. ישנה תזוזה רצינית והאנושות דורשת שינוי, היא דורשת יושרה ושקיפות וכנות וחמלה. ובכל פעם שכל אלו אינם בנמצא, אנו חשים את הדחיפה האנרגטית הזו לכיווננו, כדי שנביא זאת לכדי התיישרות.

אנו ישובים כרגע באיזור הר רילה שהוא אחד מ-12 המרכזים בפלנטה. הטונים והכוונה של המקהלה הזו מכוונים ומתקשרים ישירות עם ה-נוד הזה. אז מי אתם חושבים שמקשיב לנו? מי אתם חושבים שנמצא כאן? התשובה ברורה. אלו הם ההורים הרוחניים שלנו, אמהות הכוכב שבאו לפלנטה הזו ומעולם לא עזבו. הם נשארו כאן איתנו במצב צבירה שאינו פיזי. הם יודעים את כל מה שאתם עושים גם באופן אישי וגם באופן קולקטיבי. ישנה כל כך הרבה חגיגה ושמחה סביבנו. 9 זוגות של מרכזי אנרגיה כבר שודכו והיום יצטרף אליהם הזוג העשירי. שניים מהם הותאמו מראש – במאווי ובלייק טיטיקקה. כל השאר הותאמו ופותחו בתגובה לתודעה של בהירות בפעולה. שירת המקהלה יוצרת את הקוהרנטיות הזו.

המקהלה הזו נקראת – "מקהלת החוכמה". לפלנטה זו היה חסר חוכמה במשך עידנים. חוכמה היא לדעת כי החיים מקודשים ומבורכים ויקרים. חוכמה היא לדעת שמלחמה אינה התשובה לעולם. החוכמה האלוהית היא מה שאתם, חברי המקהלה, הבאתם הנה היום. את החוכמה האלוהית הזו אנו נשיר היום להר. ידיעת החוכמה הזו תשודר ותגיע מההר לאורך הרשתות אל האנושות. זו הסיבה ששלום על פני האדמה ישרור כאן. אתם גם קוראים ומביאים את החוכמה האינדיבידואלית שלכם קדימה, לצאת מכל המגננות. כולכם שמעתם כמה מאתגרים היו 16 החודשים האחרונים עבור רבים מאיתנו, ועדיין, עצם העובדה שכולכם כאן, בחדר הזה, היא חלק מאותה חוכמה, שהביאה אתכם לידיעה כי גם זה זמני.

אתם תנועו דרך כל האתגרים שלכם, ובכך תהיה לכם אף יותר חוכמה משהייתה לכם קודם לכן. אני מבקשת היום לכבד ולברך אתכם בחוכמה שחוללתם בכם ושלחתם להר ומשם – לשאר האנושות. תודה!!!!!

סיפור המקהלות / מוניקה מורני

תרגום חופשי – רחלי גנון

סיפור המקהלות של ד"ר טוד אבוקייטיס הוא בלתי-ייאמן וחלקכם יאמרו שהוא אף בלתי-אפשרי!!! מקור הסיפור התרחש לפני 200,000 שנה כשהפליאדות הגיעו אל כדור הארץ מן הכוכבים ושינו את הבלו-פרינט הביולוגי של האנושות. הם היו האחראים להענקת ה-דנ"א הרוחני שלנו ובכל הפלנטה, רבים מהעתיקים יספרו ויאשרו לכם כי הבוראים שלהם הגיעו מקונסטלציית שבעת האחיות – הפליאדות. קריון סיפר לנו כי הן באו בכוונת תחילה, כדי להציל את הפלנטה הזו באמצעות קדושתן. באותה העת בה יצרו את ה-דנ"א שלנו, הם גם יצרו את רשתות האנרגיה של הפלנטה. בנוסף לכך, הם יצרו וייסדו 12 זוגות של נודס ו-נולס באתרים גיאוגרפיים שונים.

לפני 50,000 שנה לערך, החלה להתקיים ציוויליזציה הידועה בשמה כיום כ-למוריה. היא נמצאה בים הפסיפי, ביבשות הקטנות של יבשת מו -MU. קריון מספר לנו כי היבשות הקטנות הללו נוצרו כתוצאה מהתפרצות מגמה (חומר סלעי מותך) שדחפה את האדמה כל כך גבוה, עד שההר הזה הפך באופן זמני, להר הגבוה ביותר בכדור הארץ. מטרת למוריה הייתה להעניק לימודי ליבה רוחניים מהמורות הרוחניות, אמהות הכוכב. הניסיון הזה היה כל כך משמעותי עד כי הוא הוטבע בתוך ה-דנ"א והאקאשה של כל אלו שחיו מחזור חיים אחד שם. מחזור חיים אחד טהור. בסופו של דבר, בועת המגמה הזו נעלמה והיבשות הקטנות החלו לצלול. כיום, האיזור הזה ידוע כשרשרת האיים הנקראת – הוואי. אירוע הטביעה של האיים היה בכוונת תחילה והוא סימל את סופה של למוריה, כדי שמבחן האנרגיה שבא אחריה – יוכל להתחיל. מבחן התודעה הזה מטרתו הייתה לבדוק באיזו רמה של תודעה האנושות תבחר בתוך מסגרת זמן מסוימת. מסגרת הזמן התייחסה למחזור בן 26,000 שנה.

אז ב-2012 נקבע הסמן שהשתמשו בו כדי לקבוע את הרמה התודעתית הקולקטיבית של האנושות בנקודה הזו. קריון סיפר לנו, כי יום אחד, השנה הזו, 2012 תיראה כסמן גם על ידי ההיסטוריונים והסוציולוגים, שיוכלו להוכיח כי היו בעצם ארבע ציוויליזציות לפנינו. הן היו קטנות ובעלות תודעה נמוכה וכמעט לחלוטין הרסו את עצמן. אך עדיין נותרו מספיק כדי ליצור את הציוויליזציה החמישית, זו הנוכחית, שהיא שלנו.

כעת, חזרה ללמוריה, כי שם מתחיל סיפור המקהלות שלנו. הבינו, בלמוריה, ד"ר טוד אבוקייטיס זוהה על ידי קריון ככוהן למוריאני שהיה ידוע בשם – "יאהי". הייתה לו אם פליאדית ואב בן-אנוש. אחותו, ידועה כ-"מליהא" וזוהתה כד"ר אמבר וולף. יאהי ומליהא חיו במשך זמן רב מאד בלמוריה, כי ניתנה להם מטלה לעשות דברים ספציפיים, שיישארו מאוחר יותר באקאשה שלהם. הסיבה לכך הייתה הפוטנציאל לכך שהם יתעוררו לידע הזה, למקרה שהאנושות אכן תצליח לעבור את הסמן של 2012. אך מה בדיוק הוטמע בתוך האקאשה של ד"ר טוד? ובכן, אחת משיטות הלימוד שניתנה לד"ר טוד הייתה הידע של ה-דנ"א וכיצד הוא עובד וכיצד הוא יכול לחדש את עצמו. שיטה נוספת הייתה הטונים שהושרו על ידי אמהות הכוכב הפליאדות. יאהי חי יותר שנים מכל למוריאני אחר, ודרך תפקידו ככהן למוריאני, הצליח לשמוע את הקולות הלא-ארציים של הטונים, שוב ושוב. אף אדם אחר מלבדו לא שמע את תפארת ההוד וההדר של הטונים או נשא בתוך האקאשה שלו זיכרון כל כך חזק של השירים הללו אשר באו היישר מהכוכבים.

כעת, השירים האלו שחיכו באופן רדום במשך אלפי שנים, התחילו להופיע בזיכרון של ד"ר טוד, בשנת 2001. הוא ידע מיידית, אינטואיטיבית, את כוחם של הטונים והתחיל ללמד קבוצות קטנות כיצד להשתמש בהם לצורך צמיחה אישית וריפוי. בימים הראשונים הללו, כמעט כל הטונים שהוא יצר התייחסו למגבלות האנושיות. במהלך תשעת השנים הבאות, ד"ר טוד פיתח רפרטואר של 16 טונים, קישר כל טון למטרה ספציפית ולתוצאה ספציפית. במהלך 2010, לי קרול העניק מסק מתוקשר מקריון במהלך סמינר בלוטת האצטרובל של ד"ר טוד. קריון גילה לו כי הטונים יושרו בזוגות בכדי ליצור קוהרנטיות. הבינו כיצד זה עובד. מחצית מהטונים הם הנשאים, בעוד החצי השנה הם המרכיב הנושא את המידע. לכן הטונים הזוגיים יוצרים תקשורת רב-ממדית המדברת אל בלוטת האצטרובל. כך הופכת הבלוטה להיות משדר רב-ממדי הכרוך ומקושר עם כל הגלקסיה. את האנרגיה שנוצרה באמצעות הטונים, ניתן לראות באמצעות גאיה. ניתן אף לראות אותה באמצעות הפליאדות ובכל ציוויליזציה אחרת בגלקסיה שיש בה מודעות רב-ממדית. האנרגיה מגיעה לכל מקום ביקום.

קריון נתן הוראות לד"ר טוד ליצור מקהלה למוריאנית, שתשיר קומבינציה ספציפית של טונים, אשר יושרו בהוואי, ב-21.12.2012. במאווי, הוואי, הייתה מקהלת הטונים הראשונה. במהלך האירוע הזה, קריון תאר את ההתרחשות כאילו הכנסנו את המפתח למנעול....זה היה הסיגנל שנשלח למרכז הגלקסיה. נגד כל הסיכויים, האנושות הצליחה לעבור את הסמן ומאז היו הרבה מקהלות משמעותיות ואירועים התרחשו כאשר זיהינו, פתחנו והפעלנו את עשרת הזוגות הקוטביים של הנודס והנולס. אנו יודעים כי המערכת כולה משמשת מסלול מהיר להארה. הם כולם מתמלאים מהשמש המרכזית הגדולה ומשדרים לאנושות באמצעות אנרגיית הרשתות. קריון אמר לנו, כי כאשר אנו מתחילים לשנות את רשתות הפלנטה, זה מדבר אל ה-דנ"א שלנו, פשוטו כמשמעו. במילים אחרות, זה משפיע על הטבע האנושי. כך שלבסוף, התודעה האנושית מתחילה להתפתח.

זו הסיבה שאנו אומרים לכם כי אתם במקום הנכון בזמן הנכון. אתם עומדים כאן, כחלק מופלא של הבורא, ובעודכם שרים את הטונים, מצטרפת אליכם פמליה המורכבת מאמהות הכוכב הפליאדות, הנמשכות ויוצאות החוצה מן הנוד הזה, מהר רילה, אל תוך החדר. הן כאן בחגיגה גדולה. הן כאן באהבה. והן מכירות כל אחד מכם בשמו, באופן אישי.

וכך הצהרנו יחד –

"אני מופלא/ה. מגניפיסנט. נולדתי מופלאה. אני נושא/ת את אור הבורא בתוכי ואני אהוב/ה במיוחד על ידי האלוהים".

כל תקשורי קריון ממקהלת החוכמה / תוקשר על ידי לי קרול

תרגום חופשי – רחלי גנון

במהלך המקהלה קריון העביר לנו שבעה מסרים.

הראשון

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. אלו הנמצאים כאן יודעים כי ישנם אלפים שיקשיבו להקלטה הזו מאוחר יותר, אז אתחיל לספר להם כי אנו נמצאים למרגלות הר רילה וזוהי מקהלת האצטרובל השרה את הטונים בזוגות ומביאה התנסות רב-ממדית הנכנסת אל תוך השדה והיא מורגשת ונשמעת בכל הכוכבים. אם תתכוונו לזה, הצליל יישמע לכם מוזר מידי. אז בואו איתי לרגע אל תוך הריק. אינכם נמצאים כאן זמן רב, יקירים. האנושות בכדור הארץ חדשה. הגלקסיה היא די עתיקה, ועל פי המדענים היא בת 13 ביליון שנה. אך ביצירה, הפלנטה עצמה אפילו לפני שהתקררה, החלה להתמלא בחיידקים לפני 4 ביליון שנה. מה שהתרחש כאן, קרה בכל הגלקסיה בשל אותן סיבות. יצירת החיים היא נורמלית לחלוטין, היא נורמלית ומתרחשת באמצעות כימיה וחומצת אמינו וחשמל, הכל נוכח בגלקסיה, בביליונים של גלקסיות, ממש כמו שלכם, החיים הפכו להיות אפשריים והחלו את היצירה שלהם כחיידקים באבולוציה.

אך כאן זה היה שונה. מחזור החיים שאתם חווים כיום עם הפוטו-סינתזה המייצרת חמצן, האיזון הזה לא קרה במהירות. היו הרבה ניסיונות. תחילתם של חיים לעיתים לא מתרחשת במהירות. לעיתים עוברים מיליוני שנים עד שהאלמנטים משתלבים. היו התחלות והפסקות של פלנטות רבות. ובעוד דינוזאורים הסתובבו בטרם הושמדו, היו תרבויות מאסיביים בכל הגלקסיה שלכם, ממש כמותכם. נראים כמותכם, עם דנ"א כמו שלכם, אולי שונה אך רק במעט, תרבויות, אינטליגנציה, דואליות, כל הדברים שיש לכם, כבר היה להם מיליוני שנים בטרם הגעתם הנה. החיים הללו הנקראים – אנושות, עם הניצוץ האלוהי שבכם, עם התודעה היודעת מיהו אלוהים, היא רק בת 200,000 שנה. אומר לכם שוב, אתם הילדים החדשים בשכונה. היקום הזה מלא בחיים, וחלקם הרבה יותר מפותחים בתודעה. אפילו המדענים טוענים כי חייבים להיות עוד חיים, הם מצאו את האלמנטים בחלל. כעת ישנה ההכרה כי ישנם חיים בכל מקום. וזה נכון. אתם שרים לכל החיים ביקום.

אך ישנה סיבה לכך שהם ("החייזרים") אינם מגיעים למקום הזה. הם לא ינחתו על הדשא של הבית הלבן ואמרו – "אנו כאן". אספר לכם מדוע, מאוחר יותר. אך בינתיים, האם זה אפשרי שתרבויות שיש להן יתרון של מיליוני שנים עלינו, בכל הקשור לאבולוציית התודעה, כולל רעיון האל שבפנים, והתכונות שיש גם לכם? כפי שגם הם נולדו מופלאים, גם הם היו צריכים לעבור בזמנו דרך המלחמות והדואליות וההתנסויות שלהם, וחלק הצליחו וחלק לא אך היו מספיק כאלו שהצליחו, אז היקום, מביט עליכם, הילדים החדשים. כשעברתם את 2012 אמרתי ליאהי (ד"ר טוד} כי הגיע העת לשיר את הטונים, ולבשר ליקום כי אנו ערים. לספר להם שאנו יודעים שהם גם כאן, כי אנו שרים את הטונים המגיעים מהמקום שלהם, מהפליאדות. וכשהם שמעו וזיהו זאת, היו הרבה מחיאות כפיים, כי עשינו זאת. הצלחנו. זה נעשה. לכן אתם כאן, להמשיך את המסורת הזו, גם אם היא מוזרה וגורמת לרבים לגלגל את עיניהם. יבוא יום שזה יהיה מקובל והפליאדות יסכימו לנחות על הדשא בבית הלבן. כשזה יקרה, איש כבר לא יהיה מופתע.

השני

אדבר מעט יותר על מי שנמצא כאן ועל למוריה במיוחד. אלו דברים שלימדתי בעיקר נשים בעבר. לחלק מהטונים שאתם שרים ישנה איכות של אובר-טונים הנראית ונשמעת על ידי אלו הרב-ממדיים. למוריה הייתה אמיתית והייתה מקום של אימון ולימוד בעיקר, במרכזי האנרגיה, בנודס של הפלנטה בהם נחתו הפליאדות , ואמהות הכוכב החלו ללדת. למוריה במרכזו של האוקיינוס הפסיפי, הייתה ייחודית כי הייתה מבודדת ויכלה להמשיך בדרכיה במשך אלפי שנים ללא הפרעה. כך הפכה למוריה מקום ללימודים גבוהים יותר. אמהות הכוכב לימדו את הנשים אחרת מהגברים, כי הנשים היו מצוידות טוב יותר להיות השמאניות והמורות בפלנטה. הסיבה לכך צריכה להיות ברורה לכל אם ולכל אב. לנשים יש חוש אינטואיטיבי מפותח יותר, הן מגדלות את הילדים ויש בהן את האהבה והחמלה והסבלנות. זה מה שהיה נדרש כדי ללמד את המופלאות הזו של האל שבפנים.

הנשים נשאו את הלפיד של השמאניות, ההוראה של האלוהות. וכשאתם באים למקום הזה כעת ורואים מה הדואליות עשתה, אתם מבינים שצעדנו אחורה. זה לא באמת עבד. הביטו סביב, בקבוצה הזו האקאשה שלכם מתעוררת להשתתפות במקהלות הללו. ואם תבחינו מי משתתף כאן – אלו בעיקר נשים. נשים למוריאנית יקרות, ליידיז, אתן מתעוררות בהמוניכן, יותר מאשר הגברים, כי זהו זרע הידע שניתן לכם אז למקרה שתבחרו כתרבות הנקראת – אנושות, לעבור את הסמן, הזרע שבכם יתחיל להתעורר. השמאניות שלמדתם, יופיו של האל, חלקים מגלגל הלימוד הלמוריאני, כל הדברים הללו יתחילו לצוץ החוצה. האינטואיציה היא המפתח. לכן מעורבות בזה כל כך הרבה נשים. אימנו אתכם לכך שיהיו דברים שתראו בטרם תהיו מוכנים לכך, וחלק מהדברים הפתיעו אפילו אתכם שנמשכו לכאן במקור, או אפילו היום, או אפילו השבוע, בדרך בה כל זה מהדהד לכם וכיצד זה מרגיש.

לכן חלק מכם שהיו במקהלות מן ההתחלה, נסעו בכל העולם, כדי להיות בנודס ולשיר את המנגינות, ולא הסכמתם לפספס את זה בעד שום הון שבעולם. והסיבה לכך היא שוב, כי ההתעוררות הזו מובנית ומוטבעת בתוך האקאשה שלכם. ככל שהנודס הללו התחילו להיפתח ולהיות מופעלים ולהפיץ את מרכולתם, כך הגבתם גם אתם. האקאשה ובלוטת האצטרובל שלכם מושכים אתכם שוב ושוב אל תוך החדר הזה, בו אתם למדים טונים שאיש לא שר לפניכם קודם. קולות משונים שאיש לא הפיק בעבר. הן מושרים בתסריט מתוזמר שהוא מאד מוזר לרבים שלא שמעו על כך קודם. ובעודכם שרים, חלק מכם חווים ריפוי עמוק, לא רק ריפוי פיזי, אלא תודעת השלווה, באמצעותה אתם מתחילים להבין את החשיבות של מי שאתם בעת הזו על הפלנטה הזו ומה שאתם עשויים לעשות כנשמות עתיקות, גם לאחר שהמקהלות יסתיימו. למוריה הפכה להיות מקום לידתם של הנשמות העתיקות בפלנטה שהן בעלות אינטואיציית ההתעוררות הגדולה ביותר. זה מי שנמצא כאן היום.

ישנם עוד רבים שהיו כל כך רוצים להיות כאן, שאין להם את המשאבים להיות כאן, והם יקשיבו לטונים כמיטב יכולתם ויצטרפו אליכם. רב-ממדיות עובדת בדרך הזו. מימדיות שהיא מעבר למה שאתם מצפים לה על בסיס יומי, דברים מוזרים מתרחשים, חסרי זמן ותחושה שאולי הייתם שם אך אינכם. ישנם כאלו שאינם כאן כעת אך הם יקשיבו למסרים ואולי אף לטונים והם יהיו כאן. זה קשה עבורכם להבין הכל אודות העתיד והעבר וכיצד אינם עשויים להיות קשורים לשדה הרב-ממדי, כפי שהם קשורים לשדה במימד שלוש. דמיינו לרגע את אלו שיקשיבו, כאילו הם היו כאן כעת. כמה רבים הם יהיו? והיכן הם ישבו? אבקש מכם למתוח לא רק את הדמיון אלא גם את המציאות שלכם, אל תוך משהו שהוא מעבר למימד שלוש. ישנה פמליה כאן ועכשיו מהכוכבים. והם אינם יושבים מאחור יקירים. הם יושבים על הברכיים שלכם. חלק מכם חשים זאת ואת מציאות המעשים שלכם.

הרי אינכם רק מבלים כאן יפה עם עובדי אור אחרים ונשמות עתיקות בבולגריה. זו המשמעות העמוקה של הנשמות העתיקות המובלות על ידי נשמה עתיקה שהיא מאסטר בשם – "יאהי" (ד"ר טוד) אשר מתעורר כעת לייעוד אפילו גבוה יותר בעודי מדבר. יש לו עוד כל כך הרבה דברים להעניק לפלנטה הזו, גם לאחר המקהלות. יקירים, אלו הם זמנים חדשים, עידן חדש. הפלנטה הזו מתחילה להתעורר לרעיונות של יושרה שלא קרו קודם, שקיפות שלא הייתה קודם, ואתם המרכז של כל זה. אתם במקום הנכון, בזמן הנכון.

השלישי

יהיו כאלו שישאלו אודות הסיגנל שנשלח בדצמבר 2012 על ידי כה רבים מכם הנמצאים כאן היום. אמרתי לכם שהאירוע הספציפי ההוא העיר את אלו מהכוכבים שעברו את הסמן. על פי הנבואות סיום האנושות כפי שאנו מכירים אותה היה קרוב. ישנם כמה בוגרים בחדר הזה הזוכרים את הנבואות השחורות, אלו שחיו במהלך המלחמה הקרה בו 50,000 פצצות אדום כוונו למלחמה משני צידי המתרס. אלו היו זמנים בהם היינו בטוחים שלא נשרוד, כי מלחמה תגרור עוד מלחמה עד שמלחמת האטום תכלה אותנו וזה יהיה הסוף עבורנו. הייתה נבואה גם בכתובים הקדושים אודות קץ הימים והכל כוון ל-12 שנים לפני המקהלה. בערך בשנת 2000, עם הבעיות של Y2K למי שזוכר, ואתם שרדתם. השדה שייצג את התודעה של אנושות העתיד הראה סיום, אך עברתם את המקום הזה, ו-12 שנה מאוחר יותר, במאווי, רבים מכם התאספתם לשיר את הטונים הבסיסיים, הראשונים, ושלחתם סיגנל. ולא משנה כמה פעמים סיפרנו לכם אודות זה, זה עדיין נשמע כמו קסם או מסתורין לחלק מכם. הרי, כיצד דבר שכזה בכלל יכול לקרות?

סיפרתי לכם שהחיים בגלקסיה הזו הם נדיבים במיוחד. לרובם יש תודעה גבוהה, כזו שאתם רק יכולים כעת לחלום להגיע אליה יום אחד, באמצעות גוף האור המתעלה שלכם, ייתכן. הם כאן, הם חיים בגלקסיה הזו והם מודעים אליכם וחלק מהם יצרו את ה-דנ"א שלכם. מה היה הסיגנל? חלק מכם שואלים, אם המסר הגיע, ושרנו זאת כבר במקהלות אחרות, מדוע אנו צריכים לחזור על זה שוב ושוב? כי הסינגל הזה היה קריאת התעוררות ולא היה בהכרח הסיגנל שהם חיכו לו. כי במשך עידנים, התרבות הזו הנקראת אנושות, תמיד חוותה מלחמה, אם שמתם לב. מלחמה אחר מלחמה ונראה כאילו האקאשה של בן-האנוש מעולם לא זכרה את הזוועה של המלחמה הקודמת....אנשים חדשים נולדו ולא זכרו כיצד זה מרגיש לשרוף את היד והיה עליהם להתנסות בזה שוב ושוב ושוב.

כך נראית תודעה נמוכה וכמעט לא הצלחתם. הבורא נותן לכם בחירה חופשית אבסולוטית ללא כל התערבות. זו בחירה חופשית, אהבת האל נותנת לכם אפשרות בחירה והסיגנל שנשלח הביא לא רק התעוררות אלא הפתעה גדולה. ובזה, אומר לכם, הייתה התמזגות של אנרגיה בגלקסיה הזו שהכירה בכך שישנה פלנטה העשויה להתעלות וייתכן וזה ייקח עוד כמה אלפי שנים עד שזה יקרה, אך ישנו הדהוד של אותן הצעדים שעשו לפנינו כל כך הרבה פלנטות. הם ראו את התודעה מתחילה לעלות כל כך!!!! 900 איש מכם התאספו במקום אחד ושרו לכוכבים והייתה הפתעה גדולה.

אז מדוע היה עליכם להמשיך ולשיר? הסיבה היא כזו – היה עליכם לקבל את הטונים הישנים שהושרו לפני 7 שנים כדי שיהיה לזה המשך, כדי שידעו שזהו אינו אירוע חד פעמי שלאחריו תבחרו להשמיד את עצמכם, כמה שנים מאוחר יותר. ואתם ממשיכים, והטונים שאתם שרים הם יותר נרחבים ומגיעים מבלוטת האצטרובל, היישר מאמהות הכוכב אשר לימדו את יאהי (ד"ר טוד). כל זה עבור הזמן הזה, שאם הימים האלו יגיעו – אתם תיזכרו בהם ותביאו אותם קדימה. הסיגנל שנתתם בכל מקהלה ומקהלה הוא – אנו עדיין כאן. הטונים הפכו להיות מורכבים יותר ושלחו משהו אף מעבר לסיגנל לאלו מהכוכבים שרק חיכו שתתעוררו. אתם נהנים בסופו של דבר מקבוצה גלקטית שיש לה מטרה שרק רמזתי אודותיה. האם זה אפשרי שלגלקסיה הזו ישנו תדר שניתן למדוד אותו כשזה מגיע לתודעה גבוהה או נמוכה. ואם הייתה מדידה כזו, למי אכפת? מי רואה? מי שומע? היקום, יקירים, הוא מאד גדול. הגלקסיה שלכם גדולה כל כך.

ומה אם אמרתי לכם שהתודעה של הגלקסיה שלכם היא מדידה חשובה? כיצד דברים מתרחשים ביקום באמצעות בחירה חופשית של אחרים שלעולם לא תפגשו? ואם זה המקרה, הפלנטה הזו מתחילה להוסיף לתודעה המתעלה של קבוצה שלמה של פלנטות, עשרות אלפים ישויות מתעלות המביטות עליכם ואומרות לכם – "עבודה טובה, פליאדות!!!" ומה אם מה שיקרה כעת הלאה? ומה אם העלאת התודעה בפלנטה הזו תשנה את כל הגלקסיה? האם אתם חושבים שזה חשוב? אומר לכם, זה באמת חשוב.

אז אתם ממשיכים לשלוח את הסיגנלים הללו, כולל את זה שאתם שולחים היום. והם אינם אומרים רק שאנו עדיין כאן, אלא שכעת אנו מתחילים לשיר טונים יותר נרחבים כמו שירי ניצחון ושירי ערש. אלו הם טונים מורכבים יותר, כי התפתחנו. בכל פעם שאנו שרים, ישנה פמליה המגיעה להקשיב לזה. זה כל כך מיוחד, יקירים. אין לכם שום מושג מה עשיתם. הפלנטה הזו יותר מוגנת היום מכפי שהייתה בעבר, כי לא כל החיים בפלנטה התעלו, וזה כל מה שאומר בנושא. וגם אלו האפלים יודעים שאתם כאן. אך ישנה בועה סביבכם, המורכבת מישויות מתעלות יפהפיות היודעות הכל אודות ה-דנ"א הפליאדי שלכם ורוצות שהפלנטה הזו תשרוד ותתעלה בתודעה ובכך תעזור לכל הגלקסיה הזו. דעו זאת, הם הבחינו בכם!!!!

כעת יש לי משהו לאמר לכם. אתם רק שולחים סיגנלים של התעוררות האומרים – אנו כאן. באמת לא הייתה שפה מעבר לכך שאנו כאן ואנו עדיין כאן, רק מעט יותר ערים מהפעם הקודמת. זה כמו האם בחדר השני התוהה אם בנה בחיים או לא. ופתאום היא שומעת את קולו של בנה בחדר השני ואומרת – תודה לאל שאת בחיים. והיא מחכה לשמוע מה יאמר לה הילד, והוא אומר- "בבודי בה בה"...(שפת תינוקות). אתם תדעו, כי ישנה שפה מיוחדת. במקהלה האחרונה אתם תבשרו להם, לכל אלו שהבחינו בכם, את כל מה שמגיע.

רביעי

אלו מהכוכבים מלמדים במטפורות. זה מאד קשה לישות מתעלה מכל סוג שהוא, ללמד בדרך בה מורה מהמימד השלישי מלמד. הסיבה לכך היא שהמושגים והרעיונות הם הרבה מעבר לכל שפה שקיימת. אז זהו הסיפור שהפליאדות מבקשות שתשמעו היום:

אדם צועד אל תוך שדה, הוא טיפס על ההר במשך זמן מה, המקום שהוא נמצא בו יפהפה, היום הוא יום יפה. האדם הוא אינטליגנטי, איש העולם הגדול, אדם רגיל בעל עבודה טובה. ואז, הבלתי צפוי מתרחש. הוא רואה מה שיכול להיות מתואר רק כתופעה. הוא ניסה לצלם את זה אך לא הצליח. זה נראה כאילו כדור מסתובב של אור בוהק מדהים הופיע בפניו. הוא מבין מיד שהוא רואה משהו שהוא מעבר למימד הזה, והוא לא פוחד, כי המחזה הזה מרגיש כל כך מנחם. הוא מתחיל לעצב את מה שראה במוחו, כי זה מה שנרשם ועובר דרך כל הסינפסות. מה זה היה הדבר הזה? האדם הגיע למסקנה שזה חייב להיות משהו מלאכי.

וכך, הצורה הזו מתחילה לתפוס צורה והופכת לאישה מלאכית יפהפייה, זורחת כמו השמש. האדם הלך לכנסיה רוב חייו. הוא מוכן לזה. הוא חולץ את נעליו כי הוא מבין שהוא בנוכחות משהו יפהפה. משהו שבא מאלוהים. והדמות הזו עומדת בפניו ומסתובבת בשדה. במהרה הוא תופס אומץ ומתחיל לבהות בה ומדבר אליה ושואל – "האם את יכולה לשמוע אותי?" והקול המפואר שהוא שומע במוחו, שאינו מגיע מהאוויר, או מאזניו שלו, היה כל כך מרגיע בתחושה, "כמובן". הרי זה קולו של מלאך אשר ענה לו – "אני שומעת אותך". והאדם אמר – "מה את/ה? והתופעה ענתה לו – "אני כל דבר שאתה רוצה שאהיה, אדוני". מאחר והיה אינטליגנטי ונבון, הוא ענה – "אני מאמין שאת/ה מלאך. בבקשה אמור לי מה אתה. אני מבקש לדעת, לא את מה שדמיוני מספר לי אודותיך". מאחר והוא חשב מעבר לתפיסה המוחית שלו, התופעה ענתה לו – "אני לא מלאך. אני מהכוכבים". האדם שאל שוב –"את מהכוכבים?" והיא ענתה – "אני אם הכוכב הפליאדית". הוא אינו מבין מה המשמעות של זה, הוא רק מרגיש את הקדושה שבזה. היא אינו יכול להתכחש לקדושה או למציאות המסתובבת בספין לפניו. והוא עומד ובוהה בריבוי הצבעים והוא נוכח לדעת שהוא מביט במשהו שונה לחלוטין מכל מציאות שראה עד כה.

מה נבע מזה? אהבה. ואיך יכול להיות שהוא יכול לחוש בה בכל תא בגופו? וכעת, הוא מבין כי זה אינו מלאך אלא – חייזר. ET! והוא שואל את האם – "האם תוכלי לספר לי דברים?" והיא עונה לו – "כמובן". והוא המשיך לשאול – "מהיכן את"? למרות שאם הכוכב ענתה כבר על השאלה הזו...התשובה שלה עשויה להפתיע אתכם. היא ענתה – " אני מהנשמה. אני חיה כאן."

"את חיה כאן?" הוא שאל שוב. והיא ענתה – "אני חיה כאן כבר אלפי שנים". הוא ראה את ההזדמנות לשאול שאלות נוספות מהיצור הנפלא הזה ששלח אליו כעת תדרים רבים של אהבה. הוא ידע שהחיזיון הזה לא יישאר לאורך זמן, לכן החליט לשאול שאלות בעלי משמעות, שיסבירו כיצד כל הדבר הזה עובד....אז הוא התחיל – "האם תאמרי לי את האמת אם אשאל אותך שאלות הבוערות בי?" והיא ענתה לו – "כמובן". הוא החל לשאול שאלות רציניות. "תמיד רציתי לדעת יותר אודות כוח הכבידה. האם תוכלי לספר לי, האם זה באמת קיים וכיצד זה עובד?" אם הכוכב הפכה להיות יותר נראית, ניתן היה לראות את פניה כעת. ניתן היה לראות את יופייה בשיא הדרו ועד כמה גדולה היא. הוא התחיל לשמוע את קולה נישא באוויר, ולא בתוך ראשו.

זה קול שהוא לא ישכח במשך כל ימי חייו. קול שהופק ממיתר קול שונה, אחד מתוך שני מקטעים. אחד שאפילו יכול להיות מסוגל לשיר בשדות פתוחים בעצמו. והיא אמרה – "אהבת האל היא מעבר לכל דבר שאי-פעם תוכל לדמיין. אהבת האל מכילה בתוכו את החמלה של היקום וכל היצורים הברואים שבתוכו - ידועים. אהבת האל נוטפת מאמת ומשקיפות. אהבת האל יודעת מי אתה". והאדם נוכח לדעת, בעודה מדברת, שזו אינה התשובה שהוא חיפש. הוא שאל שוב וניסה בשאלה אחרת, הפעם לא אודות פיזיקה, אלא אודות ההנהגה. מהו הסוג הטוב ביותר? מה עומד לקרות הלאה? איזה סוג של מנהיג עלינו לחפש? והיא ענתה – "אהבת האל היא האנרגיה הספקטקולרית ביותר שניתן לדמיין. היא זורמת דרך כל תא בגופך, זהו נוזל המברך כל תא ואוהב כל תא. אהבת האל יודעת כל עלה ודשא וכל פיסת חיים בפלנטה הזו. אין דבר שדומה לאהבת האל".

ואז היא התחילה לשאול אותו שאלה: "אמור לי אדוני, האם יש לך ילדים?" והוא ענה – "יש לי שני ילדים". והיא הוסיפה ואמרה: "כמה אתה אוהב אותם?" והוא ענה – "אני אוהב אותם מעבר לכל מידה, בכל ליבי, אני אעשה הכל עבורכם". והיא רק הביטה בו ואמרה – "הכפל את האהבה הזו שלך פי עשרה מיליון, ואז תדע כי זו האהבה הנשפכת אליך ממני היום דרך המקור היצירתי של כל שישנו. ה-"אני הנני" עומד בפניך ויודע את שמך".

"אם הכוכב היקרה, מדוע לא ענית לאף אחת משאלותיי?" הוא שאל. והיא ענתה בתגובה – "עניתי על כל אחת מהן. כי אדוני, ברגע שתטמיע את אהבת האל האמיתית אותה לימדתי במשך אלפי שנים כאן, אתה תיווכח לדעת שהאל נמצא בך ואוהב אותך מעבר לכל מידה. הרבה יותר ממה שאתה אוהב את ילדיך. ברגע שתראה זאת ותתחיל להבין זאת, ברגע שתתחיל לחיות את זה, כל תשובה לכל שאלה ששאלת תציג את עצמה בפניך. כי אהבת האל באה ראשונה וכל הדברים מתווספים אליה. כל הפיזיקה שאי-פעם רצית לדעת, כל השאלות הסוציאליות שיכולות להישאל אי-פעם, כולם שם. והחוכמה תגיע ואתה תבין עד כמה אתה מופלא בעיני האחד, המקור היצירתי.

זהו המסר מהאם הפליאדית אליכם היום.

החמישי

המקום בו אנו נמצאים הינו ספא חם של הפליאדות. ישנם 12 נודס ו-12 נולס אשר הונחו כאן לפני זמן רב כל כך, בתחילת נחיתתן של הפליאדות בפלנטה. והם הונחו כאן בתקווה להיות מופעלים במידה תעברו את הסמן ותתקדמו לתודעה מפותחת יותר. ההפעלה לא מתרחשת בבת אחת. הזוגות יופעלו יחד באנרגית דחיפה/משיכה. דמיינו מנוע מגנטי הדוחף ומושך את שני הקצוות הפולריים בצורה שהוא תמיד מסתובב...זו תהיה אנרגיית העתיד. וזו הדרך שאנרגיית המשיכה/דחיפה עובדת על הנודס והנולס. הן מופעלות ונשארות פעילות. אך הנודס היו המקומות בהן עבדו הפליאדות, המקומות אליהם נחתו מהכוכבים. אספר לכם דבר מעניין, כל נוד או נול שנרשם, תמיד היה מקום קדוש לאנושות. זה אינו מקרי. וגם זהו מקום קדוש. אנו במרגלותיו של הר ה-רילה, ביתה של האחווה הלבנה. זהו מקום קדוש לרבים. אם תלכו אחורה בזמן, אילו ההיסטוריה הייתה מאפשרת לכם לראות, הייתם מגלים שמקומות אלו היו קדושים גם לעתיקים ביותר. הקדושה הזו הורגשה בכל הנודס.

מרכזי האנרגיה תוארו גם כן כקפסולות-זמן. זו אינפורמציה שניתנה לכם בעבר, אך אציין שוב, כי קפסולת זמן אינה כפי שאתם מתארים אותה. היא נפתחת רק בזמן הנכון. ומה שמתרחש בפלנטה ומה שכבר התרחש מאז המקהלה הראשונה, הוא פתיחה איטית של החוכמה והידע והקדושה שהתמזגו יחד בשדה האנרגיה של הפלנטה הזו, כדי להגביר את הקוהרנטיות של התודעה. אתם מתחילים להתפתח, יקירים, אם לא שמתם לב לזה כבר...החברה משתנה בכל מה שקשור למה שהיא מרשה או לא מרשה שיקרה. קונספירציות נרפאות להן פתאום. כל הדברים שהיו נסבלים כבר אינם נסבלים יותר. חוסר צדק כבר אינו נסבל. חוסר-שיווין גם אינו נסבל. התעללות כבר אינה נסבלת. אמרנו לכם שעוד דברים רבים יתגלו, חלקם יערערו אתכם כשתגלו דברים שהיו מכוסים במשך זמן רב וכעת ייחשפו לבסוף. אלו הדברים, המתנות הקטנות שניתנות לתודעה מתקדמת ומתפתחת בפלנטה. דברים שלא קרו בעבר, ייחשפו. ואתם תאמרו – "ובכן, זה קורה בגלל האינטרנט". אך זה אינו כך. ישנם דברים המתרחשים בהחלט בגלל האינטרנט וכבר שוחחנו על כך, אך בעידן טרום האינטרנט כבר אמרתי לכם שיגיע הזמן בו כולם ידעו הכל ואי אפשר יהיה לשמור סודות יותר.

האינטרנט אינו אחראי ליצירת תודעה מתקדמת בפלנטה. האינטרנט לא יצר את תנועת ה-Me too...הוא לא יצר יושרה במקום בו לא הייתה יושרה בעבר. הוא לא יצר חלק מהדברים שאתם רואים כיום. האחראים לידע החדש הם הנולס והנודס הנפתחים ומופעלים בפלנטה. המקהלה היא חלק אינטגרלי מזה, כי כל אחד מכם מתח את עצמו כמיטב יכולתו, הכי קרוב שאתם יכולים לנודס. ואתם שרים שירים. האם קיימות פליאדות בהר רילה? התשובה היא – כמובן!!!! האם ידעתם כי חלק מהן באו במיוחד עבורכם? הבינו, הם נעים בין מרכזי האנרגיה....האם תוכלו לחוש את הנוכחות שהיא מעט יותר מקודשת מכפי שציפיתם שתהיה? האם אתם מרגישים נראים ואהובים? האם תוכלו לראות את חיוכן הרחב של אמהות הכוכב בעודן אומרות לכן: "עבודה טובה מאד"!!!

ישנו נוד נוסף בהמיספרה הזו, קרוב לכאן בקירגיסטן. זו ההתאמה להר רילה.

השישי

שרתם הרגע את "שיר הניצחון". לא היה יכול להיות ביצוע טוב מזה. הניצחון מדבר אודות ניצחון על הדואליות, ניצחון על כל אנרגית הפלנטה הישנה, כל התודעה הישנה של מלחמה. ניצחון שהיה דרך התעוררות נהדרת, שעפה בפניהן של התחזיות השחורות והארמגדון....על זה שרתם כעת. זה מרגיש טוב, נכון? ברכות לכם על שהצלחתם לתפוס את התמצית המלאה של הניצחון.

אינם הראשונים בגלקסיה שזכו לשיר את שיר הניצחון. ניצחון על תודעה נמוכה, ניצחון על דואליות ששכנה עמוק בתוך החושך. על כך אנו מדברים כעת. היו אלפים ועשרות אלפי פלנטות כמו שלכם בדיוק, שעברו את זה. לחלקם, כולל הפליאדות הייתה טכנולוגיה גבוהה כך שהם יכלו לבקר בפלנטות אחרות השייך למערכת הסולארית שלהם ולהתרבות. אך הם לא עשו זאת טרם הייתה להם תודעה גבוהה. זו הבעיה שקיימת כשיש טכנולוגיה גבוהה המשולבת בתודעה נמוכה.

אחת מהפלנטות המיושבות נהרסה. כל מיני מלחמות כוכבים שאתם רואים כסרט על המרקע...וחושבים שזה מרגש....מהיכן אתם חושבים שלוקס (מיוצרי הסידרה) קיבל את הרעיון? גם הוא ילד מהפליאדות כמותכם. הסיפורים שהיו לו חברו אל הדמיון ורכבו אל מחוץ לגלקסיה. היו במאים נוספים שניסו את מזלם בתיאור החיים בגלקסיה כפי שהם, אך רובם לא הצליחו לעשות זאת. מה שאני מבקש לאמר לכם, הפליאדות יותר מכל אחד אחר יודעות מהו ניצחון. כשהתודעה מתחילה להתפתח, דבר מעניין קורה. חלק מהתגובות המיידיות, חלק מהדברים הקשורים לטבע האנושי – פשוט נעלמים.

הטבע האנושי תואר מאז ומעולם כדבר שלעולם אינו משתנה. אם תביטו בחוכמתם של המשוררים....הם קוראים לטבע האנושי דבר סטטי, הם מעולם לא ראו אותו זז לכן הוא לעיתים קרובות מכוער ונוטה להיות חשוך. אינכם מבינים כי הטבע האנושי הוא פשוט תוצר של התודעה שלכם!!! ואם עולים בתודעה, הטבע האנושי עולה איתה ומתחיל להשתנות. אז אולי תשתמשו במונח – "הטבע הפליאדי" שבאנרגיה הישנה היה בדיוק כמו שלכם, אולי אפילו גרוע יותר. עם טכנולוגיה גבוהה שהשתמשו בה ליצירת כלי נשק מתקדמים. הדבר שקרה כשהטבע האנושי והפליאדי התעלה, היא שאתם מתחילים להבין שכלי נשק אינם התשובה. בכנות.

אינכם יכולים להביט על רמה גבוהה מהרמה בה אתם נמצאים. כבר הסברנו לכם זאת. תוכלו תמיד להביט מטה, אך לא תוכלו להביט מעלה לכיוון משהו שלא חוויתם. לכן אינכם מאמינים לדברים רבים שנאמרים. אך יבוא יום, בו תביטו אחורה לתקופה שלפני 2012 ותקראו לה – העידן הברברי. כי תהיה לכם תודעה שלא תהרוג יותר אף אדם. היא לא תיצור כלי נשק, במיוחד לא כאלו שעוצבו רק כדי להרוג בני-אדם. זו ההגדרה של אנרגיה נמוכה. דמיינו לכם אוכלוסיה של מיליוני אנשים שאינם משתמשים בנשק כלל. דמיינו תודעה ללא הפנטגון. ללא חנויות המוכרות כלי נשק. זהו המקום שאליו הולכות הפלנטות כשהן מתעלות. "כמה זמן זה ייקח"? אתם שואלים. והתשובה היא תמיד – "כן". זה תלוי בכם. זו הבחירה החופשית בדואליות.

אתם, הילדים החדשים בשכונה, עוד לא ביקרתם בעולם המודעות עדיין, אני מתכוון שעדיין לא ראיתם על הדשא של הבית הלבן חייזרים נוחתים....או....אתם הייתם עסוקים....הייתם עסוקים במשך מאות בשנים. חשבתם שראיתם משהו מוזר בשמיים ורדפתם אחריו. כן, הייתם עסוקים. כמעט כל בן-אנוש מודע למה שקורה כשאתם הולכים לגן-החיות. אתם מבקרים את החיות המסוכנות. והנה אתם, ציוויליזציה אלגנטית ואינטליגנטית, הולכים לראות את החיות שבפלנטה ואתם ניגשים לכלוב של הנמר. הנמר מביט עליכם ואתם מביטים עליו...ומלבד העבודה שישנם סורגים ביניכם, אתם יודעים כי כאשר הנמר מביט עליכם – כל מה שהוא רוצה לעשות זה לאכול אתכם. זה הדבר היחידי שמעסיק אותו. אז אתם מעט מהססים ולא ממהרים להיכנס אל תוך הכלוב שיש בו נמר.

הצלחות/ החייזרים /ה-ET למיניהם, אינם נוחתים כאן בפלנטה שלכם כי אתם יותר מידי מסוכנים עבורם!!! האם שמעתם זאת? אתם יותר מידי מסוכנים עדיין. כמו הנמר. האין זה מעניין שהתודעה של סרטי מדע בדיוני היא כמעט תמיד הפוכה? שה-ET נמצאים כאן כדי לפגוע בכם!!! הם כאן כדי להרוג אתכם וכדי לגנוב את הזהב שלכם, לגנוב לכם את האוכל, לגנוב אתם, לאכול אתכם!!! סרט אחרי סרט בהוליווד, זו התודעה. הביטו לשמיים והיו מודעים לכך שהם כאן כי הם רוצים לפלוש לכם לטריטוריה, הם רוצים לקחת לכם את הפלנטה!

יש לי משהו לאמר לכם. אמרתי זאת כבר בעבר. זו פשוט ההשתקפות שלכם....כי זה מה שאתם הייתם עושים....עם הטבע האנושי שלכם. אך זה לא מה ש-ET יעשה....אתם יותר מידי מסוכנים. בואו ואשאל אתכם, האם זה יותר מידי עבורכם? האם תוכלו לתאר מה יקרה לספינת חלל שתנסה לנחות על הדשא של הבית הלבן? בדיוק....אתם אינכם מוכנים לזה. אך יבוא זמן בו תהיו מוכנים, ועד אז יהיה לכם גם את המדע שיגבה ויהיה מודע לכל זה והאינטואיציה לדעת שהם כולם שם. אולי יגיע הזמן, בדורות הבאים בו יאהי ישוב שוב, ואתם, כולכם, תשובו שוב, אולי אפילו תהיה מקהלה מתקדמת בעלת תודעה גבוהה בה תשירו שירים, ממש כפי שאתם עושים כעת, ותזמינו אותם להגיע גם אל הבית הלבן.

התקשור האחרון והמסכם של קריון יועבר במסר נפרד. שבת שלום ומבורך לכולכם.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים