קריון - שבעת המתנות


החלק הראשון

"ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. אלו הם המסרים האחרונים לשנה הזאת הניתנים בפני קהל. זהו סיום טוב לשנת 2018. בדצמבר מתחיל פסטיבל הנתינה. חלק מכם החליט כי זהו פסטיבל קניות, אך זה כבר קשור לתרבות בה אתם חיים. האם ידעתם כי תקופת החגים היא אינה רק עבורכם? בזמן אחר בשנה, תרבויות נוספות חוגגות באופן דומה. הן לוקחות הפסקה מהחיים ומתחילות להכיר בקישוטים ובאורות, כדי לכבד את המשפחה. זהו עונת הנתינה של החגים. כך זה הפך להיות. במסורת ההינדית ישנו טכס הנקרא – "דואלי". זהו פסטיבל מלא באורות המוקדש לנתינה. נשמע די דומה לחג המולד....והוא גם נחגג מאותן הסיבות, לעצור את החיים לרגע ולחגוג מעט. התרבות ההינדית חוגגת את ה-דואלי לכל אדם בנפרד. יום מיוחד לאח ויום נפרד לאם וגם לאב ולאחות, וכולם מקבלים מתנות בימים המייחדים אותם, את המעגל של הקרובים ביותר.

היום ברצוני ליצור משהו עבורכם, יקירים. שבע מתנות לחג. השוני הוא כי אלו הן מתנות שאתם עומדים להעניק לעצמכם. כל נתינה בכל תרבות היא אודותיכם בעודכם מעניקים לאחרים ומקבלים מהם חזרה. אך זה עומד להיות יותר משמעותי מכפי שאתם חושבים. הנני מצהיר כי אם תקפידו ותעקבו את שבע המתנות הללו, ותפנימו היטב את ההוראות, החיים שלכם עומדים להשתנות. יהיו תגליות ואולי אף יותר מכך. כעת, המתנות שאתם עומדים לתת לעצמכם לא יהיו קלות בכל יום, בעצם, הראשונות יהיו מאתגרות, כפי שתיווכחו לדעת ממש בעוד רגע. כי הן דורשות שתיקחו לעצמכם יום חופש שלם כדי לבצע אותן. וזה בכוונת תחילה. יקירים, כל דבר חשוב שאתם עושים לוקח זמן. כמה שנים למדתם בבית-הספר? כמה שנים ביליתם בעבודה שלכם? כל אלו מעניקים אמינות ומשקל לאלו המקשיבים לנו כעת. כמובן שתהיו חייבים לרצות לעשות זאת. ישנן שבע מתנות חלקן יישמעו קלות, אך הן לא כאלו בהכרח, וחלקן דורשות את זמנכם. לכל מתנה נדרש יום אחד. בחלקן מהמתנות לא נדרש מכם דבר מלבד שינוי הגישה שלכם. גם במחיר לקיחת יום חופש, עד כמה זה חשוב לכם להעניק מתנות לעצמכם????

המתנה הראשונה – "כי זה מגיע לי".

ביום הזה, תתכננו את כל שאר הימים שאחלוק אתכם. כי יהיה עליכם להסביר למשפחה שלכם, מעט ממה שאתם עושים. וכשהם ישמעו את מה שאתם עומדים לעשות, הם ישאלו – "למה ומדוע"? ואתם תענו להם – "כי זה מגיע לי". ובמשך כל היום הזה, תחזרו על המשפט, בכל פעם שתביטו במראה, ותאמרו: "זה מגיע לי! עבדתי קשה, אני עומד/ת להעניק מתנה לעצמי. סדרה שלמה של מתנות וזו הראשונה, כי זה מגיע לי!"

אלו אינן רק מילים. כי הלימוד של קריון תמיד טען כי מגיע לכם. לא רק מבחינה אזוטרית, כי אם בגלל הדרך בה אתם חיים את חייכם, הדרך בה אתם מתנהלים, כשזה מגיע לדרמה, ללחץ, לסטרס. אז בואו ונעניק לעצמנו מתנות.

המתנה השנייה – יום ללא לחץ, מתח וסטרס

היום השני חייב להיות יום חופש. זה חייב להתרחש הרחק מהכול. רק אתם תדעו היכן הוא המקום הזה עבורכם. כשאני אומר – "הרחק מהכול", אני מתכוון לזה. ללא אינטראקציה עם בני-אדם מכל סוג שהוא! יום ללא סטרס. בלי אמייל, בלי תקשורת או הודעות מכל סוג שהוא. אל תלכו למקום בו מישהו יוכל לשאול אתכם, אף לא שאלה אחת. זה חייב להיות מקום של התבודדות, על פי בחירתכם, בו אין אינטראקציה. ואתם עשויים לתהות, מה יום שכזה יכול לתרום. ייתכן ותאמרו – "אתה יודע, קריון, זה נחמד לא להיות לחוץ, זה נעים". אך כשתסיימו את היום הזה, אני מבטיח לכם דבר חשוב – אתם עומדים לגלות מהו באמת גורם הלחץ בחייכם. משהו שלא ידעתם או לא הייתם מודעים לו. ובלעדיו....אתם עומדים להרגיש כל כך טוב!!!! וכשתבינו ותיווכחו לדעת מה הוא הגורם עבורכם, תהיה לכם הזדמנות לשנות זאת. כי חזרה על אותם הדברים בכל יום, אינה חופשה עבורכם המאפשרת לבדוק מהו הדבר העשוי להעניק לכם לחץ ומתח בחיים. זה היה היום השני. יום ללא סטרס. ואתם חייבים לעבור אותו לגמרי לבדכם, ואם עליכם להסביר את מעשיכם למישהו, אמרו – "אני נותן/ת מתנה לעצמי, כי זה מגיע לי!"

המתנה השלישית – יום עם גאיה/אמא אדמה

היום השלישי דומה, אך שונה. אקרא לו – "היום של גאייה". גאייה היא אמא אדמה, פאצ'ה-מאמא. זו הפלנטה בכבודה ובעצמה. יום גאייה. ואתם שוב תצטרכו לקחת יום חופש. זה יהיה היום החופשי השני שלכם. אמרתי לכם שזה לא יהיה קל...בפרט בתקופת החגים. חלקכם יאמר כי זה אפילו בלתי אפשרי. אך זה תלוי בכם וגם בעד כמה אתם אוהבים את עצמכם. המשפחה והחברים יתהו – "מה? עוד יום חופש?" ואתם תאמרו – "כן!!! כי זה מגיע לי!!!! אני מעניק/ה לעצמי מתנה נוספת". המתנה הזו היא שונה בתכלית. זהו יום של שקט מוחלט אל מול הכל.

לכו ומצאו את אמא טבע ושבו בה במשך יום שלם. אתם כאן, הגרים בפלורידה, עשויים ללכת לים, למישהו במרכז הארץ זה עשוי להיות היער. אסור לכם ביום הזה לדבר עם איש, אך תוכלו לדבר עם הפלנטה ללא הגבלה. האם אי-פעם דיברתם עם הגלים? האם אי-פעם דיברתם לעצים? האם אי-פעם ניהלתם שיחה עם השמיים והכוכבים? המתנה הזו תצית מחדש את אהבתכם לפלנטה הזו. מכל המתנות שאתם מעניקים לעצמכם, אתם עשויים לדבר אודות המתנה הזו הכי הרבה, לאחר מעשה. האם יוצא לכם לעשות זאת לעיתים תכופות, יקירים? חלק מכם לא עשו זאת עדיין, ואחרים דווקא עושים זאת די הרבה. ומדוע? כי אתם יודעים כמה כוח טמון בזה!!!!

אלו היו שלושת המתנות הראשונות, ארבעת הבאות הן מעט יותר אזוטריות, אך אינכם זקוקים לקחת יום חופשי עבורן. ועדיין, הן עשויות להיות מעט יותר מאתגרות......כל שבעת המתנות הן מתנות מכם לעצמכם. יקירים, זהו הנושא שקריון חוזר עליו. נולדתם מופלאים! מגניפיסנט!!! הפלנטה הזו אינה המקום בו אתם הקורבנות. זו פלנטה בה אתם הם השולטים בגורלכם, וזה כולל גם דברים שמעולם לא סיפרו לכם.

החלק השני

אז שוב ברכות. כאן קריון. זהו החלק השני על מתנות החג. התחלנו עם 3 מתנות פרקטיות הכוללות פסק-זמן, כעת נעבור למתנות האזוטריות יותר. הנה סקירה קצרה – זהו זמן נפלא לנתינה ולקבלה. אינכם התרבות היחידה המאמצת זאת. אז החלטנו כי עליכם לתת מתנה לעצמכם. לא מתנה אחת, אלא שבע!! ויש סיבה לכך. ה-7 היה תמיד מספר של שינוי ואלוקות. 7 הוא כמעט תמיד מספר אלוקי שתוצאותיו מביאות לשינוי לעיתים קרובות. כך שתראו זאת במקומות רבים בהיסטוריה הרוחנית וגם בבריאה. זכרו את שבע האחיות (הפליאדות). אנו מאתגרים אתכם לעשות באמת את שבעת הדברים, כי אחריהם, תרגישו את השינוי ולא תיוותרו כפי שהייתם. מתי היית הפעם האחרונה בה נתתם לעצמכם מתנה באמת? מתוך ארבעת המתנות שנותרו, שלוש הן אזוטריות ואחת מאד פרקטית. אך הן אינן קלות כלל. כי גם אם לא צריך לפנות זמן עבורן, הן מאתגרות מעט יותר ואתם עומדים לגלות מדוע. האתגר הוא לקיים אותן. זכרו. אלו הן מתנות מכם אליכם. כולן עבורכם!!! דבר מזה אינו מיועד למישהו אחר. כל אחת מהמתנות היא פשוט למענכם.

המתנה הרביעית – יום המאסטריות!!!!

אספר לכם מעט אודות היום הזה. תזדקקו ללמוד מעט לקראתו. יקירים, כבר סיפרנו לכם יש בכם מאסטריות. אך ישנם דברים המפריעים ועומדים בדרככם אליה. אך היא קיימת בכם!!! מהי התרבות לה הייתם רגילים? מה נאמר לכם באמצעות הטבע האנושי? כל זה הוא קונספירציה להוציא אתכם החוצה, הרחק מהמאסטרים שאתם. אך נולדתם עם התכונה הזו. נולדתם מופלאים!!!! ובעזרת בחירה חופשית, תוכלו ללכת לכל כיוון שאתם מבקשים ללכת. אז איך ייראה מאסטר לאורך כל היום? לא מאסטר מן העבר, אלא המאסטר של היום? בעודי מתחיל את השיח הזה, יהיו כאלו שיאמרו מיד – "זה לא עבורי. זה לאחרים". אך ראו מה יקרה לכם, כשתבחרו לשנות את הגישה שלכם, ולו ליום אחד בלבד. פשוט תקומו בבוקר ותאמרו:

"אני מגניפיסנט!!! את כל מה שקורה לי היום, אראה דרך העיניים של העצמי הגבוה שלי. אתנהג גפי שמאסטר מתנהג. אחפש אחר אלוהים וחמלה ואהבה בכל דבר שאראה. ובכל פעם שאעשה זאת, אהפוך להיות מעט יותר צעיר/ה".

כי זה מה שחמלה ואהבה עושים. הם מתחילים להרגיע את תהליך ההזדקנות, את התהליך הסלולרי עצמו. כבר שמעתם רופאים המדברים על כך שאלו הסובלים ממתח וסטרס, אינם חיים לאורך זמן. דווקא אלו המלאים באהבה ובחמלה נוטים לחיות הרבה יותר זמן. אולי לפני שתיקחו יום חופש, התחילו בתרגול מוקדם יותר. עשו מה שאתם עושים בכל יום. לדוגמא, אתם בדרככם לחנות או לעבודה, ומשהו קורה בכביש. מישהו צועק עליכם או צופר לכם, או עושה תנועה מגונה. מהי התגובה הראשונה של בן-האנוש? שכחו ממנה!!! במקום זאת, ברצוני שתחשבו על האדם הזה, התמלאו בחמלה עבורו, חשבו על כך שעובר עליו יום קשה, ממש כפי שגם לכם היו ימים גרועים. התחילו להביט עליו באור כזה. אל תגיבו, אל תצפרו חזרה, ללא הרגשה רעה או תחושת עלבון, הרגישו רק את המאסטר שבכם. ולמרות שאינכם יודעים אפילו את שמו של המטריד הצופר, הוא פתאום נמצא בתוך אור מוזהב שיצרתם בעיני רוחכם. האם אתם מתחילים לראות את התמונה?

מי מעצבן אתכם הכי הרבה בבית? התחילו לראות דברים אחרת ביום הזה. סרבו להתעצבן. אמרו לעצמכם – "זה לא ירגיז אותי, כי יש בי מאסטריות. אני מופלא/ה באהבה". לפתע תיווכחו, כי כל אלו שהרגיזו אתכם בבית, הם ממש כמותכם. גם הם עושים כמיטב יכולתם עם שיש באמתחתם. וייתכן שאתם אפילו תרגיזו אותם. אז קחו צעד אחורה, ושימו אור מוזהב סביבם וסביב עצמכם. אל תהיו מופתעים אם הם יחושו בזאת מיידית. ואיזו מתנה זו תהיה עבורכם!! אם רק תוכלו לשנות את הזעפנות והרגזנות. ומה אם הם יתחילו להביט עליכם אחרת, רק בגלל שהפסקתם להגיב? ומה אם הם יביטו עליכם בדרך שקטה ומלאת חמלה, כי הם יוכלו לראות את כל זה בדיוק, משתקף בעיניכם שלכם?

אולי התרבות או הדרך בה חונכתם תטען כי זה הזמן להשתלח ולצעוק. ואתם פשוט תאמרו – "אני מגניפיסנט!!! הרבה מעבר לתרבות שלי. יש מאסטריות בתוכי". ייתכן ותלכו למקום העבודה שלכם, ופתאום יעמוד מולכם האדם הכי בלתי-נסבל בעיניכם. הוא כל כך מרגיז ומעצבן, אך תגובתכם חוזרת על עצמה וכעת אתם כבר מתחילים לתרגל....ורואים אותו בדיוק כמותכם. אדם העושה כמיטב יכולתו עם מה שהוא יודע לעשות. ואולי אתם הם אלו המרגיזים אותו, ואינכם יודעים זאת אפילו. אז התחילו להניח את האור המוזהב סביב שניכם. זו מאסטריות!!!

ומה בדבר משהו פרקטי יותר? כשאתם הולכים לארוחת צהריים עם חברים ואתם מתחילים לשמוע אותם מדברים, כפי שהם מדברים תמיד, כשהם מתחילים להתלונן על אינספור דברים על שהם כפי שהם. והם נותנים דוגמאות על איך הדברים אמורים לעבוד אחרת. ובמשך כל הפסקת הצהריים, כל מה שאתם שומעים זה שליליות. ואתם? נותרים שקטים גם כשזה לא אופייני לכם להיות יפים ושתוקים!! ואתם כבר יודעים מה עומד לקרות....בסופו של דבר, החברים שלכם יפנו ויביטו עליכם וישאלו – "כיצד אתם מרגישים אודות כל זה? לא אמרתם כלום!!!".

לתשומת לבכם, מה שאני עומד להעניק לכם הוא מאסטריות מעשית. אתם פשוט תאמרו לחבריכם את האמת בזו הלשון: "משהו קרה לי. גיליתי משהו עבור עצמי. זה לקח לי זמן אך אני יודע/ת זאת כעת. חברים, גילית כי כאשר התחלתי לעסוק בדברים הללו, להתלונן בעיקר, הרגשתי רע! הדברים השליליים התחילו להרגיז ולהדאיג אותי. לא נהניתי מהאוכל שלי. חברים יקרים, כל מה שאמרתם הוא נכון ואמיתי. צריך לתקן את הדברים שדיברתם עליהם, אך אני שיניתי משהו עבור עצמי. בכל פעם שאני שומע/ת על דברים כאלו, אני מדמיין/ת אותם בעיני רוחי, כאילו הם כבר תוקנו!!!! אני מדמיין/ת פתרונות לכל הסוגיות שדיברתם עליהם. אף אחד מכם לא שגה בהתנהגותו היום, אך עבורי – גיליתי שאני יכול לעכל טוב יותר את האוכל שלי, ברגע שאני מתחיל לדמיין כיצד כל הדברים הללו נפתרים. וזה מה שלמדתי אודותיי".

וכשתתבטאו כך, כיצד הם יוכלו להתווכח עם זה? הרי לא טענתם שהם שגו במעשיהם, פשוט דיברתם אודות עצמכם, ואודות הדברים שלמדתם עבורכם. זו מאסטריות!!! אינכם גורמים לאנשים סביבכם להרגיש רע, לשפוט או לבקר אותם, כי אתם חשים שאתם טובים מהם. במקום זאת, אתם מזמינים אותם להצטרף לדבר הזה שגיליתם ואשר עובד עבורכם. אני מבטיח לכם כי בסוף הארוחה, לפחות אחד מהם ייגש אליכם ויבקש לדעת יותר. כי הוא ירצה בדיוק את מה שיש לכם. וזה יפתח צוהר ותוכלו להסביר אף יותר אודות האהבה שיש בכם והמאסטריות המתגלה. זהו יום המאסטריות. אני מאתגר אתכם להעניק לעצמכם יום כזה. חשבו על סיטואציות ועל הדרכים בהם אתם מגיבים בדרך כלל. עשו מדיטציה קצרה בטרם תצאו מהדלת, ולוו אותה בהצהרה –

"רוח יקרה, היום אני מאסטר/ית. רוח יקרה, הביאי אלי את המתנות שאוכל לצעוד דרכן כמאסטר. מאסטריות!!!"

זו הייתה המתנה הרביעית. האם אתם מתחילים להבין? אלו הן אינן מתנות קלות כלל ועיקר.

המתנה החמישית – יום של ריפוי/הילינג

אספר לכם חדשות עתיקות. התאים שלכם מודעים למה שאתם אומרים. זה כבר הוכח גם על ידי המדע של האפי-גנטיקה. התאים מושפעים ממה שתודעה והסביבה מייצרות. מה אתם אומרים? מי אתם באמת? יקירים, אם תביטו על החברה שאתם חיים בה, הבריאות והגיל שלכם הם תוצרים של מה שמוכתב לכם. האם ראיתם במדיה לאחרונה דברים שמוצגים, שאם הגעתם לגיל מסוים, זה אומר כי משהו לא תקין אצלכם מבחינה בריאותית. וכבר מציעים לכם באותה נשימה את התרופה הכימית העוזרת לזה. ואתם יושבים שם ופשוט מתבוננים כיצד אחרים מגדירים אתכם ואת מה שאמור להיות לא תקין אצלכם. אז מה אם הייתם לוקחים אליכם את השליטה על כל זה? יום הריפוי הוא אודות לקיחת הכוח אליכם חזרה.

התעוררו בבוקר ואמרו – "אני מופלא/ה. נולדתי מופלא/ה". אמרו לגופכם – "תאים, אני עומדת לדבר אליכם היום ואני מבקשת שתקשיבו". ואז, התחילו להקריא את הרשימה שהכנתם מראש. ברצוני שתעברו על הרשימה הזו בכל שעה עגולה. "תאים, הקשיבו!!! הנה הרשימה שוב!!!". אמרו והצהירו לתאים שלכם, כי אתם עומדים להפסיק להזדקן, אמרו להם שאתם בריאים!!! ויהיו כאלו שיאמרו – "מאוחר מידי קריון....כבר יש לי מחלה". אז אשאל אתכם משהו. האם המחלה היא חלק מהתאים שלכם? לא ולא!!! המחלה היא פולשנית, האין כך? אז פשוט אמרו לתאים שלכם להיפתר ממנה!!!! כי הגוף החכם יודע כיצד לעשות זאת. הגוף יודע. המדע עשוי לא לדעת כיצד לרפא מחלה, אך הגוף יודע!!!!!

היו כבר כל כך הרבה מקרים של רמיסיה מיידית (ריפוי ספונטאני) ממחלה, באמצעות התודעה, דרך הצהרות היוצאות מן הלב, כשאתם מתכוונים לזה בכל מאודכם!!! אל תופתעו אם תצליחו לחוש זאת מיידית. כאבי ראש שמתחילים להיעלם, כאבים אחרים שעוזבים, פתאום תתחילו להרגיש בריאים. איזו מתנה!!! והיא עבורכם!!! לכם עם עצמכם!!!! זהו כוחה של התודעה הגוברת על הביולוגיה. אתם בשליטה על התאים שלכם. אנו אומרים לכם זאת במשך שנים, אך אוסיף ואומר, כי אם אינכם מאמינים בזה – לא יקרה דבר, לא יתרחש ריפוי. פשוט כי האינייט שבגופכם, החלק החכם, יודע כשאתם מזייפים. זה לא רק אודות הכנת רשימה וקריאתה בקול רם. יום הריפוי הוא היום בו אתם נותנים לעצמכם, סוף כל סוף, את מתנת הריפוי. זו מתנה!!!! וזו הייתה החמישית במספר, שעל פי הנומרולוגיה הטיבטית 5 מסמל שינוי. האם אתם מבינים כיצד זה יכול לשנות אתכם?

המתנה השישית – מתנה פרקטית לבחירתכם

ברצוני שתחשבו על מה אתם רוצים לעשות ביום הזה. זה יכול להיות משהו פשוט, אודות מה שאתם בוחרים לעשות. זו מתנה לעצמכם שאתם רוצים. היא יכולה להיות משהו קל כמו – "היום אני רוצה לאכול במסעדה שאני אוהבת לאכול בה, ולא לאכול במקום שהוא העדפה של מישהו אחר. היו אהנה מהדברים שאני מעדיפה, אקשיב למוזיקה שאני אוהבת ולא שאחרים אוהבים, זוהי המתנה הפרקטית שלכם לעצמכם. מה גורם לכם להרגיש טוב, משהו שלא עשיתם כי העדפתם דברים אחרים? "היום אקח את הזמן ואעשה רק את הדברים שאני בוחרת ורוצה לעשות במשך כל היום".

ושוב, יהיו כאלו שישאלו אתכם – "מה קורה? מה לא בסדר"? ואתם תענו – " אני נותן/ת לעצמי מתנה. אני עושה מש אני רוצה לעשות במשך כל היום. כי מגיע לי!!!!".

האם אתם חושבים כי זהו משהו שקל לעשותו? כמה זמן עבור מאז שעשיתם בדיוק את זה? עובדי אור מלאי חמלה, עוצבו לחשוב אודות אחרים תחילה. אז אתם נכנעים כל הזמן להצעות ורעיונות של אחרים. כמה זמן עבור מאז שאכלתם היכן שאתם רציתם לאכול, למרות רצונותיהם של אחרים? וגם אם עליכם לעשות זאת לבד, תבחינו עד כמה אתם עומדים ליהנות מהארוחה הזו. כי היא מתנה לעצמכם.

המתנה השביעית – יום המלאכים

הגענו למספר 7, מתנה שלא תגזול זמן רב מכם אך יהיה מאתגר להסביר אותה לכם. אני עומד לקרוא ליום הזה – יום המלאכים. עדיף שתהיו לבד כשתתרגלו זאת. אינני מעוניין שאף אחד אחר יביט בכם. רק אתם עם עצמכם. חיכיתי להעניק לכם את המתנה השביעית, המלאה באלוקות.

האתגר הוא, כשאתם לבד ואין איש בסביבה, אבקש כי תעמדו במרכז החדר, מצאו לכם את המקום והשעה השקטים ביותר, בערב עדיף כי יש פחות פעילות בחוץ, ובשקט הזה, אבקש כי תרימו שת ידיכם גבוה ותאמרו בקול רם:

"מלאכים שבחדר הזה, אני אוהב/ת אתכם! תודה לכם על שאתם אוהבים אותי. תודה על שאתם נמצאים איתי במשך כל חיי. תודה על שאתם צוחקים איתי ובוכים איתי. ברצוני שתרגישו את הדגדוג והצמרמורת בזרועותיכם כשהם בדרכם הייחודית הזו, יאמרו לכם בחזרה – "תודה, אנו אוהבים אותך!"

ואתם תרגישו זאת ותדעו בדיוק מה זה אומר. ואיזו מתנה היא זו עבורכם!!! תקשורת טובה ומוצקה עם שושלת שאינכם מסוגלים לראות בעיניכם, היודעת מי אתם ונמצאת אתכם תמיד!!! האם תוכלו לעשות זאת? איזה אתגר!! אתם עומדים להרגיש זאת, יקירים, ולצאת אחרת מההתנסות הזו.

אלו הן שבע המתנות. מה אמרתי לכם בעבר אודות מי שאתם? ואתם, הבנתם זאת הפוך, יקירים, בכל פעם שנפלתם על ברכיכם בנוכחותו של מלאך. המלאכים האלו הם כאן בעבורכם. למה? כי מגיע לכם!!! בני האנוש על הפלנטה הזו הם מופלאים. הם משנים אותה לטובה, וכל קבוצת התמיכה הרוחנית שלכם יודעת זאת היטב. הם מוכנים לאחוז בידיכם ולעזור לכם דרך החיים האלה. כמה יפה כל זה. האם אתם מאמינים שזו האמת?

אם תעניקו את שבעת המתנות הללו לעצמכם, אני מבטיח לכם, כי אתם עומדים לחזור משם שונים, ואולי תרצו אפילו לחזור על המתנות הללו בכל שנה. זו האמת שאומר ביום הזה. קל יותר להרגיש בחמלה כשאתם עושים את הדברים הללו. קל יותר להשיג מאסטריות בדרך הזו. ואתם יודעים למה אני מתכוון. אלו הם החגים, פסטיבל של אורות. תנו להם להאיר ולזרוח בכם!!!!! וכך הוא הדבר". קריון.

ובנימה אישית,

היום, 21.12 הוא תאריך הצרוב בנשמתי לעד. לפני שש שנים, בהוואי, זכיתי לפגוש את משפחת הנשמה שלי, וביחד, למדנו כולנו לאמר בפעם הראשונה לעצמינו שאנו מופלאים...שמגיע גם לנו. זו הייתה עבורי תחילתו של המסע לאהבה עצמית ולהתעוררות המאסטר שבי. ההבנה כי זהו אינו תואר אלא יעוד מובנה, דרך של התנהלות בחיים האלה, של לקיחת אחריות כוללת ודוגמנות אישית יום יומית. מאסטר הוא אדם המכנה את עצמו כך ועומד מאחורי הכינוי הזה בכל נשימה. וכן, זה אומר שאנשים מאתגרים בחיינו עושים עבורנו שירות נפלא – הם הופכים להיות התרגול הרוחני האולטימטיבי עבורנו – תרגול בהקשבה עמוקה, תרגול בסובלנות, בהתאפקות, בשליטה. הם עוזרים לנו לשמור על האיזון העדין, ללמוד לחזור אליו במהירות גם כשהוא מופר, לשחות תמידית בים של שלווה לנוכח כל המצבים, האירועים, האנשים......המתנות השוות הבאות בתחפושות מגוונות. זו מאסטריות במיטבה. כולנו מאסטרים בהתהוות. מסע החיים מכוון אותנו ומלטש אותנו באהבה לכדי יהלום נוצץ. כי אלוקים? הוא שולח לנו רק מלאכים.

"אלוקים נתן לך במתנה, דבר גדול, דבר נפלא, אלוקים נתן לך במתנה, את השלום (הפנימי) על פני האדמה".

אז, בכל נשימה, כשהריאות שלכם מתרחבות, דמיינו כי אתם נותנים לליבכם חיבוק קטן ונעים. הכרת-תודה עדינה, עטופה באהבה ובחוכמה מהמקור האלוקי הנמצא בלבכם תמיד, אוהב ומברך את מסר האהבה שהוא אתם.

אתם מוזמנים לכתוב לי בפרטי ואשלח לכם דרך הטלפון הצהרות לבריאות מיטבית. כי בחרתי היום במתנה השישית, הפרקטית, לחלוק אתכם את מתנותיו של המורה האהוב, קריון, כדי שתהיה לכולנו שנה חדשה מופלאה ומלאה בכל הטוב שישנו.

באהבה, שבת שלום ומבורך, רחלי

#קריון

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים