קריון - אודות החוכמה


קריון מאוניברסיטת דלפי – מקדש החוכמה

מאנגלית – רחלי גנון

הקדמה

"ברצוני לקחת אתכם לטיול בו תפגשו כמה מאסטרים. העמידו פנים לרגע, שעל הגבעה הירוקה העטופה בדשא, הם עומדים שם. כולם. כל המאסטרים הנעלים. לא אציין את שמם כי אתם תזהו אותם, באמצעות תווי הפנים שלהם או התרבות שהם מייצגים, או בזכות מה שלמדתם מהם. אלו הם המאסטרים של כל העידנים. חלק מהם נקראים בכתבי הקודש – נביאים. כי לכל התרבויות יש כתבים עתיקים. והנה, כך הם עומדים. עליכם לחכות להם, כי כרגע הם כולם עומדים במעגל, אוחזים ידיים. ואז, המעגל נפתח, וכבר הם פורשים את ידיהם לכיוונכם ומזמינים אתכם לבוא ולהקשיב.

כעת, ממש שם, בצומת הזו, אשאל אתכם....האם הם נראים מוזרים בעיניכם? האם תברחו לצד השני כי נראה כאילו הרוחנית שאימצתם לעצמכם, הביטו, הם כולם עומדים שם יחד. ייתכן ותהיה לכם משיכה יתרה למישהו מהם, כי אולי קראתם או למדתם עליו יותר, אך הם כולם שווים. לכולם הייתה השפעה משמעותית על הפלנטה הזו, המורגשת עד עצם היום זה. והם, כולם, עומדים שם, בידיים פרושות לרווחה, בשלווה, מחייכים ומזמינים אתכם להצטרף אליהם, לשבת ולהקשיב ולו לרגע קט. ואתם מקשיבים, כי בזכות הידע שלכם וההיכרות שלכם עמם, אין בכם פחד.

מה שאתם יודעים הוא כי הם, כולם, מלאים באהבה!!!! אתם יודעים כי כל כך בטוח במחיצתם, שהם יוצרים קסם אחר קסם, שהם אוהבים כל כך את האנושות, והם כל כך יפים! כולם!!! פניהם מאירות וזורחות, כאילו אנרגיית השמש כולה היא שלהם באופן אישי. זה מרגיש כל כך טוב!!! ואתם אומרים – "איננו מאמינים שאנו יכולים להיות כאן"....ואז כשאתם יושבים לרגליהם, קורה משהו שמרעיד ומזעזע אתכם. המאסטרים פונים אחד כלפי השני, מתחילים לצעוד כלפי המרכז, מתמזגים ומתמוססים בתוך האור. לאור אין צורה, אך יש לו קול.

ואתם מתחילים להקשיב לקול הזה, ולהבין כי זהו קולם של כל המאסטרים, של כולם בבת אחת!!! ואתם מקשיבים למה שיש להם לאמר. הם מתחילים לספר לכם אודות המופלאות שלכם על הפלנטה. הם ממשיכים ומספרים לכם עד כמה אתם מבורכים להיות כאן במעבר הזה, והם אף מספרים לכם אודות האהבה והריפוי והידע שלכם, ומעודדים אתכם לקחת אותם למקומות העבודה שלכם ולמשפחה, כדי שיהיה לכם יותר קל לסבול ולספוג את כל הטיפוסים הקוראים לכם – "לא ראויים, לא נאותים", במקום להמשיך ולענות להם בנחמדות.

עוד יוסיפו המאסטרים ויספרו לכם כי החמלה שבהם היא המלכות, ואם רק תחלקו אותה עם כל אדם שאתם פוגשים, כולם יחושו בה בסופו של דבר, ויניחו לכם לנפשותיכם. חלק ירגישו בזאת מיד וימשכו כמגנט אליכם, כי אתם נושאים עמכם את הדבר שהמאסטרים מדברים אודותיו. זהו האור!!! תוכלו לנעוץ מבט באור הזה, לבהות בו. הוא כל כך יפה!!! ואז זה נראה כאילו כל האור הזה נשבר לרסיסים ופשוט עף לכיוונכם, מגיע לכל אחד מכם, ואתם נבהלים וקופצים, עד שאתם קולטים שהאור נכנס אליכם פנימה. כשההבנה הזו שוקעת בכם, אתם מבינים מדוע אתם שם.

המסר עד כאן הוא מטפורה לשינוי שהאנושות עוברת, בו המקור המרכזי של כל המאסטרים שחיו אי-פעם, יעוף אל תוך החזה של כל אחד מכם ויהפוך להיות חלק מכם עד יומכם האחרון. זהו המשאב שלכם. זו המופלאות שאתם. ואתם תרימו את עצמכם, ותבואו למקום כמו זה, ותשבו, ותתחילו לשאול את השאלות המתבקשות, כמו..."מה הלאה"? "כיצד אוכל לעשות זאת"? "כיצד אוכל לספר למישהו את כל מה שקרה, או כל מה שאני מרגיש/ה"? ואז, תיזכרו בקולותיהם של המאסטרים, באותה חוכמה אולטימטיבית בסיסית ומהותית, ואתם תיזכרו בדברים שאמרו ובכל החוכמה שהם חלקו עמכם, שעיקרה הוא – כי אינכם צריכים לאמר דבר!!! רק להיות הבוראים. להיות החמלה!!! להביט בכל אינדיבידואל שאתם באים עמו במגע, ולראות את האל שבתוכו תחילה. לא להתמקד בדרך בה הוא מתנהג, או בבעיות שלו, וגם לא להתרכז בשמות הנוראים שהוא קורא לכם, ואם הוא נזקק, אל תיקחו אליכם את הבעיות שלו. במקום זאת, היו חומלים ומלאו אותו באור!!!! אתם משדרים של אור. מגדלורים. בעודכם מתהלכים כאן, תוכלו להתהלך ולהשפיע באמצעות השקט שלכם.

ואם ישאלו אתכם, היכן למדתם את זה? אז תוכלו לספר להם אודות האוניברסיטה על הגבעה (אוניברסיטת דלפי הנפלאה). תוכלו לספר להם על מקדש החוכמה, על הארץ ממנה באתם, על החלומות שחלמתם, או החזיונות שאתם נהנים לחוות. תוכלו גם לספר להם כי כל זה הוא אמיתי. כל מה שלימדו אתכם אודות אנרגיית המקור, בכל מקום, הוא אמיתי והאלוהי הוא הרבה יותר גדול מכפי שלימדו אותם. הוא ח"י בתוך כל אדם ומוכן לקבל את מערכת הכלים החדשה של הפלנטה הזו. זוהי חוכמה. מהו הכיול מחדש של המילה – חוכמה? מהי משמעותה החדשה? בינתיים, העברתי לכם את אמת הליבה של המופלאות של מי שאתם, שהיא בהתיישרות גמורה עם כל מאסטר שאי-פעם חי, כל המאסטרים שיש להם ייצוג כאן בחדר הזה.

לכו שונים משהגעתם, הקשיבו למילים או שוב. ייתכן ותרגישו התרעננות בעקבות הידע שלא ציפיתם לו. זו המורשת שלכם, נשמות עתיקות. להתעורר בזמן הזה ולשאת משהו שלא ציפיתם לו והוא – המופלאות האישית שלכם. וכך הוא.

על החוכמה

לו ידעתם כמה זמן אתם על פני הפלנטה הזו, בצורה כזו או אחרת, הייתם מופתעים. הדברים הנחבאים מכם בצד האחר של הווילון הם נאותים, כי זה אינו משרת אתכם להתחבר לאנרגיות העבר היכולות רק להפריע לכם. לכן אתם חיים בתחושה כאילו אלו הם החיים היחידים שנועדתם לחיות. בעיקר כשאין הוכחה מאלו החוזרים. הם אינם נוגעים בכתפיכם ואומרים לכם – "חזרנו. אנו כאן". המצב האנושי משתנה, בעיקר בתחום ארגז הכלים של החוכמה. חוכמה היא הקושרת את כל הדברים בארגז הזה יחד. היא קשורה לאינטואיציה, לאקאשה, ולמשהו נוסף חדש, שעדיין אין לו שם, אך התחושה היא מוכרת באופן רוחני, ידיעה כזו כשהדברים מרגישים לכם נכון.

אותה ידיעה פנימית בכם שאתם מסכימים איתה, כשאתם שומעים את חוכמת העידנים והיא נכונה לכם. ישנו משהו אחד, שחלקכם עומדים לחוות וזו אבולוציה בכל מה שקשור לאינטואיציית האמת שלכם. דברים שיצלצלו לכם כאמת טהורה יגיעו בדרך שתוכלו למדוד אותם. ייתכן ויעלה בכם רגש או תחושה או הרגשה או צמרמורת, או משהו אחר. אולי משהו יהיה מוכר לכם ויזכיר את הבית, משהו נכון שהוא שלכם ולא היה קיים באנרגיה הישנה. גם אם האינטואיציה שלכם הייתה די טובה בעבר, זה לא באותה הרמה שאתם חווים כיום. כל בני-האנוש עומדים לחוות זאת. הדבר שהיה שייך בעיקר לנשים, שנחשבו כבעלות אינטואיציה גבוהה באופן כללי, בשל החיווט השונה במוח שלהן שהוא שונה ביולוגית מגברים, אך כל זה יהיה נגיש וזמין לכולם כעת.

פיזיקת המציאות שאתם ישובים בתוכה, מתחילה להשתנות. דברים הופכים להיות נבונים יותר. חוכמה היא לימוד מאד מעניין ואם ברצונכם להביט על החוכמה של האנושות, יש לה רקע מעניין, כי היא אינה חוכמה כלל. ברמת אבולוציית התודעה שלכם, אתם חווים חוכמה פנימית סגורה. זוהי חוכמה המברכת את עצמה על היותה כל כך חכמה. אנו יושבים הים במקדש החוכמה (אוניברסיטת דלפי), בתוך חוכמת האלוהי, חוכמת המקור היוצר, המקור שהוא מכל כל המקורות, הכולל בתוכו חמלה ואהבה. אחד הדברים המעניינים אודות חוכמה אמיתית היא שהיא שקטה, יודעת וכוללת בתוכה יותר מאשר רק חשיבה. זוכרים את הפסל המפורסם של האדם החושב? אתם עשויים להגיע למסקנה כי החושב הזה הוא גם חכם. (אני חושב....משמע אני קיים...) זה אינו נכון בהכרח. האדם החושב רק חושב על זה....אך חוכמה כמעט תמיד מקושרת למוח. עד כמה אינטלקטואל הוא האדם החכם?

במבחן החוכמה, אדגיש שוב בפניכם כי חוכמה ללא אהבה היא לא כלום. היא רק מילים. חוכמה ללא בסיס של חמלה, אין בה דבר!!! אלו רק מילים. חוכמה היא הפועל היוצא, התוצאה הנובעת מאהבה ומחמלה, העובדים יחד בדרך יפהפייה הנקראת – "אמת רוחנית". ומתוך זה, מגיעה החוכמה שאתם מייחלים ומקווים שתהיה לכם. המוח אינו מסוגל להעניק לכם חוכמה!! הוא יכול לתת לכם חשיבה גבוהה, הוא יכול להעניק לכם את האשליה של החוכמה. זוהי חוכמה משוחדת, חוכמה מוגבלת בגדרות של אמונה עצמית. אספר לכם סיפור מפורסם על אלו המבקשים לפתוח את הדלת הזו. הם דופקים אץ ראשם בדלת שוב ושוב. דרך אגב, הדלת הזו אינה נפתחת אף פעם, אך הם מברכים את עצמכם על כך שהם מכים בראשם בה שוב ושוב. ואחרי זמן מה, הם מפסיקים ומניחים שהדלת נפתחה, למרות שזה מעולם לא קרה. חלק אפילו מקריבים את חייהם בדפיקה על הדלת הזו, בניסיון נואש לזכות בברכות רבות, על פתיחת דלת שכלל לא נפתחה.....

אחרי זמן מה, הם נוכחים לדעת שהדלת נפתחה שוב, אפילו כשהיא לא נפתחה בפעם הראשונה כלל. והם שוב מחדש דופקים את ראשם בדלת. ובכל פעם מחדש, הם מברכים את עצמם, ואפילו מרחיבים בדיבור על חוכמתם הגדולה שהתגייסה לעזור להם לדפוק את ראשם אל מול הדלת הסגורה. זו האנושות במטיבה!!!! זו האנרגיה הישנה שגדלתם בה. אתם יודעים בדיוק על מה אני מדבר. לדלת הזו יש שמות רבים, ובכל פעם ישנו מחזור חדש של ברכות והכרה בחוכמה שכלל לא התרחשה, כי הכל נמצא במעגל ואינו נראה מעבר למוח האנושי. והנה מגיע האדם עם המפתח לדלת הזו. והוא פותח אותה, וכולם בהלם!!! והם אומרים לאדם הזה לא לבוא יותר, כי הם בטוחים שיש להם עסק כעת עם השטן, כי הוא הביא פתרונות שהיו מחוץ למציאות יכולותיהם של בני-האנוש. אז הם טורקים בחזרה את הדלת וממשיכים להטיח את ראשם בה.

חוכמת העידנים מגיעה מתבנית חשיבה לקויה המאמינה שהיא חכמה, כשאינה חכמה כלל. אדם מברך את עצמו על דברים שאינם ראויים לברכות. כבר אמרנו לכם, כי טיפש אינו יודע שהוא טיפש. בני-אנוש יכולים להיות טיפשים במיוחד ולעולם לא לראות או לדעת זאת. הגזע האנושי אינו מודע עדיין לכל ליקויי התפקוד הקיימים בו. הוא מתחיל לטפס רק כעת החוצה מההצהרות העצמיות אודות אמונותיו הנוגעות לחוכמה. אך זה קורה. חוכמה אינה שייכת לחושב האינטלקטואל, יקירים. היא שייכת לאדם הממוצע המלא בחמלה. חוכמה תופסת מקום חדש שמעולם לא חשבתם עליו אפילו. האם למאסטרים על הפלנטה הזו הייתה חוכמה? ואם כן, כמה רעש הם עשו? אתם יודעים את התשובה. הם לא עשו רעש כלל, אלא ישבו בשקט. החוכמה שנבעה מהם, הייתה חוכמת העידנים. במבט אחד יכלו להמיס אתכם באהבתם ובחמלתם.

חוכמה שלוחת-רסן, חסרת מעצורים, אינה מגיעה מהמוח!!!! היא באה מתוך התאים שלכם וגם כחלק מה-DNA הקולקטיבי שמגיע מהכוכבים. גם לביולוגיה יש חלק בחוכמת הפלנטה והיא אינה נמצאת במוח כלל. בתאים מונח הזיכרון של הכל. אתם נוהגים לקרוא ללמידה – חוכמה. אך חוכמה אמיתית כמו של המאסטרים, אינה קשורה ברדיפה אינטלקטואלית. היא אינה מתדפקת על הדלת, כי היא יודעת טוב מכך. זו חוכמה שקטה הנובעת מעומקן של הרשומות האקאשיות. היא יודעת למשוך מהאקאשה אינפורמציה על הדברים שעבדו ולא על אלו שנכשלו. היא יוצרת זיכרונות חיוביים ולא שליליים.

אילו תכונות יהיו לאדם החכם מכל?

1)הוא יהיה שקט. 2) הוא ייווכח לדעת שכל מה שהוא יודע זה רק קמצוץ מכל מה שקיים. 3) הוא תמיד יהיה מוכן לדברים שהם מעבר לציפיות. 4) הוא יאהב ללא תנאי!!! 5) תהיה בו חמלה של קדוש!!! כך ייראה האדם החכם בתבל.

האם שמעתם אותי מזכיר משהו שקשור לחשיבה גבוהה? האם שמעתם אותי מדבר אודות היזכרות במילים חכמות מהעבר? התשובה היא – לא!!! כי החוכמה הגדולה בעולם מגיעה מהחוויות שנחוו. מה תאמצו לעצמכם מהשיח הזה אודות הסוג החדש של החוכמה? שינוי זה יתחיל לשנות את הדרך בה כל הדברים פועלים. אנושות חכמה יותר תהפוך להיות כור היתוך של משהו אחר. עסקים יתחילו להבין כי המשאב האנושי הוא הדבר בעל הערך הגבוה ביותר. כיצד תראה החוכמה בפוליטיקה? מועמדים יתייחסו בחום ובאתיקה מקצועית . כולם יצפו ליושרה, כנות וחמלה. הנבחר יהיה בעל היושרה והחמלה הגבוהים ביותר.

הרי כבר עברתם הכל. לכל אחד מכם יש את החוויה האנושית המלאה, הכוללת את כל השמחות ואת כל הזוועות שבחיים. ובתוך כל זה נוצרת חוכמה שאינה יכולה להתחולל על ידי המוח לבדו. אז מהו ההבדל בין החוכמה הזו לחוכמת האלוקות? אתם מתחילים להתקרב למקור היצירתי וללימוד המקורי שקיבלתם מהפליאדות. ישנה אחדות עם הכל בפלנטה הזו. כרגע, החכמים ביותר בפלנטה עשויים להיות אלו המחבקים עצים, המחוברים לגאייה, בעלי חוכמת העידנים המחוברים דרך השורשים שבאדמה. וכשעץ נושם את מה שאתם נושפים, הוא הופך להיות אחד אתכם. ואתם? אחד איתו. הדברים שאתם מרגישים, אותו רגש לטבע, הוא הדבר החכם ביותר שקיים. ואתם יודעים זאת. לו רק יכולתם להשליך את התחושה הזו על האנושות....מדוע האנושות בכללותה אינה יכולה לראות את יופיו של הטבע? העתיקים לימדו אותנו זאת. הייתה בהם חוכמה גדולה בהרבה מכפי שקיים כיום. הם הבינו את החיבור לכל הדברים. החיבור לאדמה, השמאניזם, היה טוטאלי ויהיה כך שוב.

תכונה נוספת של החוכמה היא ההכרה בדרך בה אתם מחוברים לשדה. האם אתם מרגישים מחוברים לדברים שמכירים אתכם? האם ייתכן שישנה קוהרנטיות בינכם ובין תודעתכם ובין כל שישנו? האל שבכם המחובר לכל שישנו בפלנטה, עובד יחד עבורכם. עצרו לרגע וחשבו עד כמה אתם חכמים, רק בשל העובדה שאתם יודעים את הדברים הללו. ואז היו שקטים. ואתם תשאלו – "קריון, אם אנו עומדים להיות כל כך חכמים, מדוע אסור לנו לדבר על זה? מדוע עלינו להיות בשקט?" הסיבה היא, כי רק בשקט שלכם אתם משדרים את החוכמה חסרת המעצורים הזו. המאסטרים של הפלנטה הזו מביטים בעיניכם וכל שישנו הוא שלכם, רק בזכות האהבה והחמלה שלהם. הם אומרים מעט מאד. גם אתם יכולים לשדר אהבה וחמלה בחוכמה, פשוט צעדו בדרך בה צעדתם תמיד, ודעו מי אתם.

החוכמה הזו, האור הזה, מתפשט בכל מקום אליו אתם הולכים והוא נוגע באחרים. הם שואלים אודות השקט והשלווה שלכם, ואתם יכולים להציע להם רעיון אחר אודות עצמם. על כך שהם אינם קורבנות של העולם, ועל כך שאין להם שליטה על מי שהם...וזו תהיה חוכמתכם. הביולוגיה הרב-ממדית תמיד הייתה אתכם. חלקכם חשתם בה מן ההתחלה, ועדיין אין לכם מושג מה נמצא שם. החוכמה שמגיעה, תעזור לכם להבין שאינם יודעים, את מה שאתם רק חושבים שאתם יודעים. החוכמה הזו רק רוצה לשבת ולהיות שקטה ופשוט להגות ולהרהר ביופי של כל שישנו ולהרגיש שביעות רצון מלאה. הדבר המרגש ביותר עבור כל גורו הוא להיות בשקט במשך שנה. זו משמעותה של החוכמה הפנימית המתפרצת, זו היושבת בדממה וסופגת את כל השקט סביבה. זהו השלב בו הטיפש מבין שהוא טיפש!!!! אך כשמישהו פותח את הדלת במפתח, האדם שלידו מביט עליו ואומר כי גם הוא רוצה מפתח. ואתם יכולים לחייך אליו ולאמר...."ובכן, המפתח שלך נמצא בכיס שלך, ממש היכן שהיה המפתח שלי". אלו הכלים של החוכמה הנמצאים בכם, ובאופן קולקטיבי. כאשר כולכם תבינו זאת – הקוהרנטיות שתתחולל תהיה עצומה. הדברים הקולקטיביים שביכולתכם לעשות, רק באמצעות השקט והדממה, הם עצומים!!! והם מגדירים מחדש את המילה – חוכמה. אך בעיקר הם מראים לכם, את מה שהוא אינו חוכמה, את מה שרחוק ממנו מרחק שנות אור.

לפני עידנים, כשחשבו על שם למבנה הזה, כמה שמות נלקחו בחשבון. חוכמה – זה היה השם הראשון שרצה להביע רעיון לא של כנסיה או אודיטוריום, אלא קדש שנבנה בכוונת תחילה. כזה המהדהד קדושה ומדבר על תכונותיו של הבורא. כי דבר מכל זה אינו תכונות אנושיות. הכל מתגלה בעידן הזה, בזמן הזה, ההופך את העתיק לעכשווי. זה משהו שנבנה מראש לטובת השינוי הגדול בו עברתם את הסמן. כמה חכמים אתם? עד כמה אתם מחוברים למבנה הסלולרי שלכם? הרי לא למדתם זאת בבית הספר ואפילו לא במערכות הרוחניות שלימדו אתכם לאחוז חזק בנביא התורן. כעת הגיע הזמן שתאחזו בנביא המרכזי בחייכם שהוא אתם, עצמכם!!!! עשו זאת באותה הדרך בדיוק. וזה מתחיל באהבה, בהערכה, בכבוד ובאמונה. האם תוכלו להאמין שזה בכם, וזה חכם ותמיד היה חלק הזרימה השוטפת של האנרגיה שלכם?

ממש כעת, אתם למדים כיצד להיות חכמים ויבוא יום בו תאמרו – "הנני אשר הנני. כי כעת אני יודע/ת". לשם צועדת האנושות, בקצב אותו היא בוחרת. זו הבחירה החופשית. אומר לכם כבר, אתם מנצחים!!! אל תפחדו מהשינוי, כי הוא יגיע בכל מקרה. במקום זאת, דרשו לעצמכם את החוכמה הזו ואמרו – "אני מצפה לדברים בלתי צפויים". "אני מצפה לתוצאה נדיבה, כי זה מי שאני". היו שקטים ושלווים, לקראת הצעד הבא. אנו מדברים אליכם היום מדלפי, ממקדש החוכמה, והמסר הזה הוא לכבוד אלו שיצרו אותו למען ההווה והעתיד. וכך הוא הדבר.

Racheli Ganon- Master Healer of Divine Source

#קריון

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים