קריון ממקהלת אבלון


כל המסרים שהוקדשו למהקהלה

מאנגלית – רחלי גנון

הקדמה

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. לאלו המקשיבים, אנו באנגליה, במרכז אנרגטי הנקרא – גלסטנברי, במקהלת הטונים הנקראת – אבלון. אלו שעדיין לא שמעו, זהו סיפור מופלא ובלתי-ייאמן, וחלקו נשמע אף בלתי-אפשרי. יתרה מכך, כל הדברים המוזכרים כאן נכנסים לקטגוריה ספציפית בדרך מסוימת מאד. אדבר מעט על הניסים שהתרחשו בערך לפני 200,000 שנה, אשר הכינו את הבמה לכל הדברים שאתם רואים כאן.

באתם מהכוכבים. האם אוכל לאמר זאת בבהירות רבה יותר? למה אתם מצפים? באתם מהכוכבים, וכנגד כל הסיכויים, וכנגד כל שאר הסיפורים, ושאר המקומות הקדושים שאתם עשויים להגיע אליהם, אתם בעצמכם – באתם מהכוכבים. הפליאדות הגיעו ושינו למעשה את הבלו-פרינט הביולוגי שלכם, ה-DNA שלכם. ומי הן הפליאדות האלה? הפסיקו לקרוא להם חייזרים! הם סופר-מן וסופר וומן. האנוש העילאי המצוין מהכוכבים. ממש כמותכם. והם הגיעו מכל הגלקסיה ומשבעת הכוכבים. הם הגיעו בכוונת תחילה!!! כדי להזריע את הפלנטה הזו בקדושה. אם הם לא היו מגיעים, הייתם פשוט עוד זן של יונקים....ולעולם לא הייתם בחיפוש אחרי משהו בדמות הבורא. כל זה פשוט לא היה קורה עבורכם.

כל זה מגיע מהזרע שנזרע בכם, המחפש את הדברים הללו שאינכם יכולים להסביר. וזה נוצר בכל הפלנטה, החיפוש הזה אחר אלוקים. כל זה שייך לחלק "החייזרי" שבכם. ב-100,000 השנים הראשונות, הפליאדות הכינו את הרקע, יצרו את מרכזי האנרגיה ואת הרשתות בפלנטה. ובאותו הזמן גם שינו את ה-DNA שלכם. יש לכם 24 כרומוזומים, פשוט האחרון הוא רב-מימדי ומכיל בתוכו את נשמתכם ואת העצמי הגבוה שלכם, ואת כל שדרת התפילות ובלוטת האצטרובל. הזוג הזה עוזר לכם לתקשר כפי שאתם עושים כיום, וזה מה שהופך אתכם לשונים מכל זן אחר, בכל כך הרבה מובנים. ישנו רק סוג אחד של בני-אנוש, במקום מגוון כמו בטבע. כל זה השתנה בזכות הכוכבים לפני שנים רבות.

הנבואות מספרות את הסיפור הזה. כל מבחני האנרגיה, ארבעת הציוויליזציות הקטנות שהיו לפניכם ולא שרדו, אשר השמידו את עצמן כי הן בראו את המגיפות הלא נכונות. אתם הציוויליזציה החמישית!!! וזו הייתה הנבואה. שאם תעברו את הסמן, תראו משהו מיוחד. אור!!! יראו לכם דברים שלא נראו בעבר, והכל התחיל להשתנות אחרי 2012. אלו הייתם אתם שפתחתם את השערים ושלחתם את הסיגנל לשמש המרכזית. מפגש זה הוא אודות אלו היודעים את האמת. והיום אתם שולחים שוב מסר לאלו שהכינו את הרקע ואת הבמה עבורכם.

גלסטנברי

הגענו ל-גלסטנברי, שהוא המרכז האנרגטי השני בחשיבותו אחרי הוואי. השוני כאן קשור לרשתות הקריסטליות שהן דינמיות ושונות בתכלית במקומות מסוימים ואף בזמנים מסוימים. לדוגמא – כשאנו שרים את שירת הטונים, אנו מקבלים תמיכה גם מהרשתות המקומיות. זה אף קשור לעונות השנה ולהתיישרות עם הפלנטה. ישנן מקומות בפלנטה בהן הרשת מאד חזקה כמו במשולש ברמודה, ובאירלנד – שם ניתן לראות ולהרגיש אב-נורמליות בדרכים מיוחדות, כי הרשת אינה קיימת שם. כאן זה גלסטנברי, והרשת הקריסטלית פה היא כפולה ומכופלת ומועצמת יותר מכל מקום אחר בפלנטה. לכן התודעה גם מועצמת אף היא בהתאמה. רשת זו היא העוצמתית ביותר מלבד למוריה.

אז מה היה לנו כאן? חרב? מלך? האם ידעתם כי חופש הבחירה אינו יכולת המחשבה שנזרעה ראשונה? הדבר הראשון בתכלית שהוטמע בנו הוא כי נולדנו מופלאים! מגניפיסנט! ביכולתנו לעשות הכל, ואף לבנות פלנטה של אור, אם נבחר. וכאן, במקום החזק הזה, הרשת מעצימה את מסע הגיבורים. הגיבורים הם אתם!!! כל אחד מכם קיבל כצידה לדרך את אגדת הגיבור, שם ניתן לכם ניצוץ הידע בו כולכם נולדתם מופלאים, וכאן המופלאות הזו מועצמת עוד ועוד. הגביע, הארוחה האחרונה, ישו, ישנה היסטוריה מופלאה כאן שעדיין לא סופרה. אתם זוכרים חיים ומוות, אך מה עם כל מה שביניהם?

מאסטר האהבה נמשך למקום הזה. גם השירה הכילה את הרפתקאות האנושות הגדולות ביותר. אפילו הומר המשורר כתב בסיפורו של ג'ייסון על מסע הגיבור. ותמיד יש שם גם קוסם. הוא מייצג את מופלאות הקסם. אגדת ארתור, מרלין, גם בשר הטבעות הייתה חרב וקוסם. זהו סיפור מסע הגיבורים, ריטואל חוזר בכל מקום. הגיבור שוחט את דרכוני הדואליות, מאיר את האור בנשמת האנושות ומביא אתכם למופלאות שבכם. הגיבור חי בתוך המופלאות של כולכם!!!! זו ארץ ההרואיזם. כאן הרשת מעצימה את הגיבורים, אשר נולדו מופלאים וכבשו את הרעים והצליחו!!! וזו לא אגדה!

המרכז האנרגטי התואם של גלסטנברי הוא כמלון בגרינלנד, והוא כולל גם את איסלנד. וכאן לי קרול סיפר לנו בדיחה – "The people who live in wales are very happy". (האנשים הגרים בתוך הליוויתנים מאד שמחים כעת....ולא האנשים הגרים במקום הנקרא Wales)

למוריה

ביתו של יאהי. (ד"ר טוד). עד כמה נכונה היא אגדת למוריה? אותה יבשת MU הקטנה? האם ידעתם כי בילוסטון בארה"ב מתרחשות אותן תופעות כמו בלמוריה? למוריה הייתה ביתם של הסופר-אנושיים, מקום מבודד ששימש ללמידה. היה שם טוהר אינסופי, עד שהרטט הגבוה השתנה והוטמע בתוך חבילת תודעה אחרת. יאהי היה כהן למוריאני, בן לאם מהפליאדות ולאב אנושי. כל הנשים בלמוריה היו נשאיות השינוי. הן היו השמאניות. כשלמוריה התפתחה, נבחרו כמה מהם להישאר כדי לעשות דברים נוספים.

ב-2012 התעוררתם לידע הנדרש, וזה מסביר את כל מסע הטונים. מקדשי ההתקדשות נבנו על ידי הלמוריאנים. אחותו של יאהי מאותה אם היא מה-לי-הא שהייתה שמאנית. (ד"ר אמבר וולף). לי קרול היה אחיו מאותו האב. שלושתם בילו רבות במקדשים, וכל זה היה חלק בלתי-נפרד מהתכנית הפליאדית. שלושתם נשאו בליבם את אותה המטרה. מקדש ההתחדשות נבנה ועוצב על ידי הפליאדות דרך האינטואיציה והאקאשה. שם הם התפללו, יצרו קשר עם העצמי הגבוה, נאספו יחד ושרו את הטונים. הם שרו אותם שוב ושוב. יאהי חי שם. אין עוד אדם אנושי מלבדו הנושא עמו את שירי הכוכב. והוא העביר אליכם את כל זה עכשיו. יאהי יודע וזוכר הכל. גם המקדש שנוצר על ידי אמהות הכוכב עסק בהתחדשות.

האם הפליאדית

האם הפליאדית סימלה שלמות והרמוניה. היא הייתה סופר-אנושית. הפליאדות ומעשיהן היו מחוברים תמיד למקור היצירתי. היו כאלו שחשבו שהם מלאכים. אך לא ולא. הן היו האמהות מהכוכב!! מהפליאדות!!! תארו לעצמכם לרגע, לעזוב את הבית, לבוא לפלנטה הזו, לחיות ולהתקיים כאן ולעולם לא לחזור הביתה.....מקדש ההתחדשות הזכיר להן את הבית. לכן הם נהגו גם לשבת גבוה, לבד, בהרים, כדי להתבודד. ואפילו הם נתקלו במגבלת הגוף ללא יכולת לעקוף אותה. הם חיו במשך זמן רב, עד שגם הם אמרו שלום. בפעם שעברה ביקשתי מ-יאהי להיזכר בשיר הפרידה הזה. יאהי! ביצעת זאת במדויק!

הסט הראשון של הטונים, כל ה-24 לא היו כל כך קלים. ואחריהם באו טונים מורכבים הרבה יותר, ועדיין שיר הפרידה הושר רק פעם אחת והוא שוחזר בשלמותו. אחרי דורות של אהבה ושירה ומגע אנושי, הגיע שיר הטרנספורמציה וההתעלות. והאם הפליאדית? היא הפכה מגוף אנושי – לקפסולה של תודעה. זו הייתה סופה של למוריה. משם הייתה נדידה למקומות נוספים, אך אף אחד מהמקומות הללו לא נשא את האנרגיה המלכותית כמו בלמוריה. יחד עם זאת, מטרת הפליאדות היה לעבור למקומות בהם יוכלו להשפיע על הלימוד. הן חיו כמה שרצו לחיות, חלקם נותרו לתמיד ואחרים עברו טרנספורמציה וחזרו אל המקור המרכזי באופן מודע. זה מה שקורה כשאתם נזכרים בעובדה שאין באמת מוות. אז לאן הלכה אמו של יאהי? חשבו על כך.

האם היא הלכה לשאסטה? לא ולא!! יעברו אלפי שנים מאותה העת עד שיגיעו ישויות לשאסטה. היא הלכה לאחד המרכזים של אירופה. גלסטנברי!!!! הם הפליאדית נמצאת כאן!!! בעוד רגע תשירו את שיר ההתעלות. והיא עדיין כאן. מה-לי-הא עדיין כאן. האלוהות שיצרה את נשמתכם ואת כל הווייתכם, למוריה הגיעה ל-גלסטנברי. והיא חיכתה לשנת 2018 בדיוק לזה!!! למקהלה השמינית!!!!

בפעם הבאה

הוראות ליאהי – יהיה בהחלט סט נוסף של טונים. אלו ששרנו במשך ששת השנים האחרונות, היו טונים מהעבר, שהיו זיכרון אקאשי. ואז זה התפתח לטונים מהם קיבלנו עזרה, ומשם זה התפתח לשירי ערש וכעת....זה משהו פשוט יותר. לא יהיה קל להיזכר בו. אזכיר לכם שלפני שהפליאדות עברו הנה, הם עברו את כל מה שאתם עברתם ואף מעבר לכך. שבע האחיות עבור תופת חשוכה מהחושך. הם עברו רצח-עם, ראו הכל וחוו הכל. ועדיין....הם הצליחו למשוך את עצמם דרך הציוויליזציה ועשו החלטה, ממש כמותכם! האנושות ככלל החליטה להפסיק את מחזורי המלחמה. הגזע האנושי החליט לשנות את הפרמטרים והחליט שההיסטוריה לא תניע יותר את העתיד.

שרדתם את הכל ועברתם את שנת 2000, ארמגדון....עברתם דרך 2012 בשנה בה הסתיימו כל היומנים והנבואות, אשר הזכירו לכם עד אז לאן הולכים. כעת, אתם נמצאים בזמן בו איש לא ציפה שתהיו בו. ואתם חוגגים את הטונים, והפליאדות כאן אתכם. פלנטה זו, של בחירה חופשית, עשתה זאת!!! ממש כמו הפליאדות. כבר אמרתי לכם כי כאשר תביטו לאחור לתקופה של לפני 2012, תקראו לה התקופה הברברית. זהו עידן החמלה ולאט לאט האנושות תתרצה. ישראלים ופלסטינים יבחרו אחרת! אנו רוצים עתיד נפלא ולא עבר מלא באשמה. אנו רוצים שהעתיד יעוצב על ידינו. וזה בדיוק מה שעשו בפליאדות.

התודעה עלתה והפכה להיות רב-מימדית. והם שרו שירי ניצחון על הדואליות של העידן הברברי. וכל הנשמות הללו התגלגלו שוב. הם הבינו את המערכת האלוקית. "יאהי, האתגר שלך הוא להיזכר במשהו שמעולם לא שמעת. אמרתי לך שאמך נמצאת כאן". כל אחד מהפליאדות זוכר את השיר הזה של העתיקים והוא יהיה מדויק להפליא. זהו שיר הניצחון. כתוב אותו בפשטות כדי שכולם יוכלו להקשיב לו. השיר הוא אודות הדואליות הפוגשת באחדות. חגיגה גדולה של ניצחון הדואליות המתמוסס אל תוך האחדות. שיר ניצחון על החושך, הוא כאשר בחירה חופשית הופכת לאחד. תו מוסיקלי אחד עם אותו סאונד.....דואליות ההופכת לאחדות, עם סוף הרואי. צעקת הניצחון.

תארו לכם את זה.....

עצמו את עיניכם. דמיינו לילה באצטדיון עצום. ישנו רחש בקהל....אינכם יכולים לראות את המשתתפים, אך הכל מלא וכולם אוחזים באור הגפרור. כולם מוארים, עשרות אלפים, ובאמצע ישנו אור בוהק. הכי בוהק שיכול להיות. ובתוך האור ישנו סלע ענק אשר במרכזו מוטבעת חרב. ויש שם שקט אינסופי. האוויר הקריר של העיר עוטף את המקום. אתם יכולים לשמוע את כל השמות, מכל האגדות, קראתם לכולם בשם, כאילו יש להם אישיות....וכולם, ללא יוצא מן הכלל, כל אחד מהם מייצג את חושך העבר.

וגם לחרב שמות רבים. אקסקליבר!!! ולכל חרב יש מאסטר משלו. והחרב תקועה באבן! ורק זה שנועד להוציא את החרב מהסלע – יצליח. רבים ניסו ונכשלו. מה היה שמו של זה שהצליח? זו הייתה הציוויליזציה החמישית!!!! זה היה בן-האנוש, או כל האנושות, אם תרצו. והאדם צועד אל תוך הפלטפורמה ונוגע בחרב. ללא מאמץ, ללא זיעה. הוא יודע כי החרב תשתחרר. לבן-האנוש יש קסם וקוסם בתוכו. והקוסם נקרא – 23 הכרומוזומים של ה-DNA שניתנו לכם במתנה מהפליאדות. הקוסם הוא הפליאדות שבכם.

וכולם קוראים לכם – חייזרים. הפסיקו!!! כל האנושות היא חייזרית. כולכם מהכוכבים, אך רבים כל כך מכם אינם יודעים זאת כלל!!! ועם ההכרה בקוסם שבכם, באה ההכרה של הבריאה שברא הקוסם הגדול. האל שבפנים. והאנוש מוציא את החרב מהאבן! ואין אף קול בקהל....ואין אף קול בחלל....הכל שקט, בכל הפלנטות והגלקסיות.

כשהוצאה החרב מהאבן, בשנת 2012, כל היקום ידע!!! כל היקום שמע כשאתם שרתם – אה-אי-או!!! לכן אתם כאן. זהו מסעו של הגיבור שהושלם. זה אינו סוף הסיפור, רק סיום החלק הראשון שבו. את המאבק בחושך הרווחתם ביושר. ויחד עם כל החברים, הצלחתם! ממש כמו אלו שבאו לפניכם, בפלנטות אחרות, בזמנים אחרים. ואתם תאמרו – "זה מאד דרמטי, קריון..." באמת?

הביטו במסע הגיבורים. המשמעות, האלגנטיות, שהיא חלק מכל אחד מכם. ומהו שמה של החרב? שלום על פני האדמה!!! העיר על הגבעה!!! ירושלים החדשה!!!

החרב מתחילה להאיר באורה, והאדם לוקח אותה בידו ופוסע החוצה מהאצטדיון, מוכן להמשיך ולהילחם בחושך. כי זה אינו סוף המסע. כל אחד מכם הוא הגיבור. דעו מי אתם ומהיכן באתם. ודעו את הקוסם שבכם. וכך הוא הדבר. קריון.

ועוד משלי,

מסע הגבורה הזה היה מעבר למצופה. לעיתים קרובות נעתקה הנשימה לנוכח היופי והמילים התפזרו לכל עבר. אנדרס, המאסטרו שלנו, שר לנו – "העתק מדויק", וכשכקול האלוקי בקע מגרונו, הרגשנו את אהבת הבורא בכל תא בגופנו.

"לו יכולתם לראות את מה שאני רואה, נשימתכם הייתה נעתקת לבטח. אתם ההעתק המושלם, אלו שאני אוהב במיוחד. חצבתי אתכם מן היהלום, ליטשתי אתכם באהבה, ושלחתי אתכם החוצה אל מעבר לווילון, כדי שתוכלו לבחור באהבה. או....יצירות מתוקות שלי, יופייכם גורם לי לבכות. או!!! יצירות מתוקות שלי, כל העולם פרוש לרגליכם.

לו יכולתם לראות את מה שאני רואה, לא הייתם מאבדים את החיוך שלכם לעולם. כי אתם הולכים בעקבותיי, על פסיעותיי, כשאתם צועדים בפעם הזו. אלו אינן מילותיי, אהובים, זוהי שירה אלוקית. חותמי נמצא בכל מקום, כי כל החיים הם שלי.

יום אחד אתם תראו את מה שאני רואה, ותיווכחו לדעת, שכל דמעה שאי-פעם בכיתם, מחיתי מעיני שלי. אני מכיר כל הרגשה שלכם. הרגשתי כל שמחה ואושר שלכם. כי אתם ואני הם אחד ילדיי. אך עדיין, האשליה הייתה הבחירה.

לו יכולתם לראות את מה שאני רואה, נשימתכם הייתה לבטח נעתקת, כי אתם ההעתק המושלם, אתם אלו שאני כל כך מעריץ ואוהב".

אז תם ולא נשלם. חזרתי ממסע שהרגיש לי בית. נזכרת בשיר שכתבתי לפני שנים רבות,

קסמי קוסמת / רחלי גנון

אני הקוסמת העושה קסמים

בתוך הקסם הגדול הנקרא חיים

במכחול וצבעים בכל הגוונים

מציירת לי דרך לבני אדם

העוזרת לחבר אותם לעצמם

ניסים בגוונים וצבעים נוצרים

מתוך הפגיעות הפגע והשבר,

ואני מזכירה לעצמי שוב ושוב

שרק את התפאורה אני מסירה

ואז מתגלה בשיא תפארתו

זוהר מופלא הנראה כמו קסם

נשמה ללא כסות החושפת מהות

אהבה עטופה בגוף היא קסם טהור

כשאחד הוא ליבנו החוזר אל האור

אז חזרו!!! חזרו שוב, חזרו שוב, חזרו אל לב נשמתכם. חזרו למי שאתם. חזרו למה שאתם. נולדים ושוב נולדים. בכל נשימה מחדש.

מסע מופלא. ובסופו, עמדנו שם במעגל, גלסטנברי הירוקה עטפה אותנו מכל כיוון כששרנו – "אין זמן אחר חוץ מכאן ועכשיו, אין מקום אחר להיות בו. בקדושה אנו עומדים, במעגל, אוחזים יד ביד".

ואני חזרתי עם אנרגיות מועצמות ומשודרגות. תבואו לחוות.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine love.

#קריון

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים