קריון מאיטליה - על החמלה


מאנגלית – רחלי גנון

הקדמה - יצירתיות

כולכם בני האלוהים. ישנה מערכת יחסים כאן שאולי לא הבנתם אותה כהלכה....מגיע לכם להיות כאן!!! אתם חלק מהמקור היצירתי, ויש לכם בחירה חופשית מקדמת דנא בעולם הדואלי הזה. התודעה בפלנטה משתנה כעת. לו הייתם שואלים מה העולם רוצה, התשובה היחידה הייתה – שלום, שלום מבלי לדעת יותר מלחמה. גם אם רוב ההיסטוריה שלכם הייתה שונה, כעת נראה כאילו כל הדברים מתרחשים במקרה.

אך לכם, האיטלקים, יש מקבץ נדיר של יופי. אומנים, מדענים, רופאים, אסטרונומים, פסלים. איטליה היא הארץ המעוצבת ביותר בעולם, וזה אינו במקרה. לתרבויות רבות היה ניצוץ של גדולה, אך ימי גדולתם לא ארכו יותר ממאתיים שנה. ובאיטליה – זה עסק מתמשך. גלגול נשמות, יקירים, זהו חלק מהמערכות הרוחניות בפלנטה ובכולכם קיימת אינטואיציה מתגלגלת. עוד בטרם הגעתו של ישו לפלנטה, לימדו אודות גלגול נשמות. זה לא חדש. תרבויות שלמות, מיליונים על גבי מיליונים מאמינים בזה.

האם קיימת האפשרות כי חייתם כבר בעבר? המערכת נחבאת מכם, ואתם מעוניינים בחיים אלו בלבד. מה היא אקאשה? ניסיון מחיים קודמים. מה אתם נושאים אתכם מחיים אחרים? אתם איטלקים!!! מעגל הזמן מעצים את כל מה שעשיתם בעבר. ממש כפי שמלחמה העצימה מלחמה. אך במדינה הזו, הדבר היחידי המועצם הוא היצירתיות. היופי. העיצוב. האוכל. האסטרונומיה. הפיסיקה. היצירתיות – פנים רבות לה. ויש שיאמרו, כיצד זה הגיוני שכל כך הרבה ניתן לקומץ קטן, למעטים? התשובה נמצאת באקאשה. ישנה מערכת כאן החוזרת על עצמה. זו מערכת הבנויה בכם ואתם ממשיכים להעמיק באותם תחומים, שלא כמו בתרבויות אחרות.

החזרה על דברים הופכת אתכם לטובים יותר. מדוע אנשים באים לאיטליה? כדי לראות את מרכז היופי של העולם. זה זורם בעורקיכם.....אתם חשים בזה....אתם מומחים והמערכת הזו באה לידי ביטוי באמונות שלכם. מה יהיה תחום התמתחותכם בעתיד? אתן לכם רמז....לאומנות ולמוסיקה יש משהו במשותף. וזו חמלה. חמלה! חמלה! האיטלקים הם מלאי חמלה כבר במשך אלפים בשנים. גם לפני שהייתה איטליה, ציירתם ועיצבתם וכתבתם ולמדתם. זו דרככם, בחמלה!! איטליה היא המקום ממנו הגיעה החמלה, ליצירת דרכים חדשות.

כאן בעיר הזו ישנו סיפור נפלא אודות אסטרונום שגילה תגליות באמצעות הטלסקופ שלו, אשר שינו את הדרך בה המדע התייחס לפלנטה, לכל המערכת הסולרית, לשמש...זה היה זמן מרגש עבור גלילאו. וכמו כל מדען טוב – הוא פרסם את ממצאיו. וזו הייתה טעות!!! כי האיטלקים חשבו שהם יודעים הכל אודות מה שעומד להתרחש, הרי הייתה להם מערכת שעבדה והם לא רצו שמישהו יתעסק איתה....המערכת ידעה אודות תפקידי השמש וגלילאו – הוכיח שזה פועל אחרת. זהו גם עקב אכילס שלכם כיום. אל תהיו בטוחים בדברים שאתם עומדים ליצור. אל תתנו למערכת להכתיב לכם את הדברים הבאים. אתם חברה יצירתית שיכולה להיות טובה בכל כך הרבה דברים. בחוכמה, בפילוסופיה, בחמלה. הראו לעולם פרצוף חומל עד שהוא כבר לא יוכל להתעלם ממנו יותר.

התרבות שהייתה כאן זמן רב התרכזה רק בדבר אחד. האם הבחנתם בעובדה שיש כאן כל כך הרבה כנסיות? זו חמלתו של מאסטר האהבה, וזו דרככם להראות את אהבת האל. ואין עוד מקום בפלנטה שעושה זאת כמותכם. זו אהבה. זו חמלה. יקירים, אל תתנו לעבר לעצב את העתיד. חלקכם מרגישים תקועים כי האדמה שלכם עשירה בדברים ישנים. ההיסטוריה שלכם רק החלה. כיצד תתקדמו לשלב הבא? האמינו! אתם מומחים בחמלה, וחמלה משנה פיזיקה. חשבו על כל מה שתוכלו לעשות. עם מה תתחילו? בחמלה, עם כל מה שמאתגר כעת. במשפחה, במדינה, במערכות היחסים, אתם נשמות עתיקות שהשתתפו בדברים היפים ביותר בפלנטה, במשך זמן כה רב. אתם תוכלו לעשות זאת.

לפני זמן מה, ישבתי בארה"ב ואתגרתי את עובדי האור, לקחת את אורם ולהקרינו על הבית הלבן. להאיר את אורם בכל המקומות בהם נשיא ארה"ב צועד. לוותר על כל שאר הדברים האחרים, למען יופייה של החמלה. לשים את כל הפוליטיקה והכעס בצד...ולהמיר הכל לחמלה. בכל מקום ניתן לשים חמלה. ואתם? מומחים בה. אתם המגדלור של אירופה. אחרים ילמדו את מה שאתם עושים וילמדו לחייך, ותהיה בהם שמחה, כזו המבינה כי באתם הנה לחוות את אהבת האל, כי היא בכם!!! כל כך הרבה כאן מדבר אודות אהבת הבורא, יופיו של האל! ואתם? מומחים!! מה תעשו עם זה? המלאכים הסובבים אתכם תמיד יהיו שם, כל עוד אתם בחיים. אולי הגיע הזמן לראות אותם? וכך הוא הדבר.

המסר המרכזי – לא עוד "צדיק ורע לו"

הדברים מצטברים ומאפשרים לכם ברמה מסוימת, לעשות החלטות אישיות אודות יושרה, אודות אור, הדברים שנוגעים בהם, שהם הכי חשובים לכם. ועדיין, כולכם עטופים בפיסת אינפורמציה אחת והיא אודות הדרך בה אתם רואים את מערכת היחסים שלכם עם הבורא. התקווה היא כי כל זה הופך להיות חד יותר, בהיר יותר וממוקד בכל החלטה שתיקחו.

ברצוני לעודד אתכם לא לחוקק חוקים. כלומר – כאשר דברים מתבהרים עבורכם בנוגע ליחסכם לבורא, אל תכינו רשימה, כי אף רשימה לא תהיה גדולה או מפוארת מפסיק כמו ההרגשה שיש בלבכם. הנשמה הנושאת את שמכם, ממש כעת, במחזור החיים הזה, היא בעלת פורמולה ייחודית בכל הקשור למערכות היחסים שלכם עם המקור היצירתי. כלומר, אין ארגון או מערכת שתהיה מסוגלת למלא הכל בעבורכם. החיבור לבורא אינו כמו תרופה מסוג אחד המתאימה לכולם. אין מידה אחת שמתאימה לכל. אתם לגמרי כל כך ייחודיים, והייחוד הזה הוא פועל יוצא מכמות הפעמים שהייתם כאן, מכל מה שעשיתם ומה שלמדתם לאורך כל הדרך, כולל הפחדים שהייתם צריכים לעבור דרכם ולהתגבר עליהם. זו הסיבה שהרבה מהדברים שהם רגילים בעיניכם, עדיין מפחידים עבור אחרים. וזה רק בשל הסיבה שכבר התמודדתם עם כל זה. כבר הייתם עבדיהם של הדרקונים בדרכים רבות כל כך.

והנה אתם כאן, כתף אל כתף עם אחרים שעוד לא החלו אפילו לעשות את הדברים הללו, ועדיין....הם הצליחו לאלף דרקונים במקומות בהם לא הצלחתם. אלו הם כמובן מטפורות המדברות על מעבר דרך פאזלים ופחדים ודברים, שאולי יכולתם לעזור באמצעותם אחד לשני. זו הסיבה שמשפחה יוצרת אור גדול יותר מאשר לבד. זהו הגיון רוחני. הדברים שביכולתכם לעשות יחד כדי ליצור גל של חמלה עבור הפלנטה, על חלקיה השונים, הוא מדהים!!! והוא רב מכפי שתוכלו לעשות בעצמכם. כאשר המיינד שלכם זהה בקוהרנטיות שלו, זה כמעט כאילו אתם משלבים יחד את ההתנסויות של האקאשה שלכם. לקומבינציה שכזו ניתן לקרוא – "סופר נשמה", אם תרצו. "סופר-אור", אם תרצו. נשמה המסוגלת לשים את האור בפלנטה הזו במקומות הזקוקים לה כל כך!!!

וזה מוביל אותנו לעיקר המסר הזה. זה אינו קל לספר לכל קבוצה של אנשים, גם למקשיבים וגם לאלו הנמצאים מולי, אודות משהו שהוא תבנית חדשה לגמרי. כזו שלא הייתה קיימת בעבר. ומה שמקשה על הלימוד הוא אמונות ההיסטוריה שעדיין חגות מעליכם. בני-אדם עדיין מצפים שהעבר ינהל את העתיד אך זה אינו כך! כבר לא תבקרו יותר את האנרגיה הישנה. בעצם, הדבר שבאמת משתנה הוא האיזון שבין החושך והאור. כעת, אמרנו זאת פעמים רבות, אך הרעיון עדיין קשה לעיכול עבור חלק מכם. אז אספר זאת בדרך אחרת. במשך כל חייכם היה הטבע האנושי חלק מכם. ובכך, אני מתכוון לכך שאתם מצפים לדברים, אתם יודעים דברים והם מתרחשים בדרך מסוימת. למשל בפוליטיקה או בתאגידים או אפילו עם משפחה וחברים. תמיד הייתה אקסיומה, סלוגן שאומר – "האנשים הטובים והנחמדים תמיד מסיימים אחרונים". ואתם מבינים על מה אני מדבר. כי צריך להיות טיפוס מסוים, לדחוף בדרך מסוימת, לדרוך על אנשים באופן מסוים, לנצל אותם, להפעיל אותם, צריך לדעת להעליב אחרים כל הדרך אל הצמרת. הטיפוסים האלו עושים כל כך הרבה רעש, עד שאנשים דוחפים אותם למעלה, בעיקר כדי להיפתר מהם.

וזו תבנית ישנה, בני-אנוש יקרים, של כל מערכת הקיימת בפלנטה. זה פשוט כבר לא עובד. דברים אחרים עומדים להיראות, ארץ לרעותה, אנוש לאנוש, מערכת למערכת, וזו היושרה שתתחיל להראות את עצמה, והיא תהיה חזקה מכל כוח שאי-פעם הדריך את האנושות. אתם כבר מתחילים לראות זאת. הפלנטה מתחילה לכבד את בעלי היושרה. כפי שהזכרתי בעבר, האם תוכלו לדמיין לעצמכם תחרות פוליטית בה הזוכה יהיה בעל החמלה הגדולה ביותר? כזה שלעולם לא יעליב , וגם במהלך הקמפיין יהלל את המתחרה שלו? שיציין שלאדם מגיע להיות במרוץ כי הוא טוב במה שהוא עושה? מתי מתרחש דבר שכזה? לעיתים רחוקות. וכשמגיעים לפסגת המנהיגות הגבוהה של המנהיגות הגבוהה, העלבונות עפים לכל עבר, וחיים נהרסים בתהליך ודורסים אנשים . וזה הדבר שמשתנה כעת. אספר לכם כי יבוא יום, בו האנשים בעלי היושרה והחמלה הגבוהים ביותר, הבנים והבנות הנחמדים והנחמדות, הם אלו שהקהל יבחר בהם למשרות אחראיות.

ולא ניתן לפברק זאת. לא ניתן לזייף. כבר אי אפשר לאמר דבר אחד ולעשות דבר אחר. לא בימים האלו, לא בעידן הזה. האור מתחיל להראות את עצמו בדרך כל כך שונה, עד כי אתם עומדים לראות מנהיגות המונחה על ידי האיכות הזו ולא רק בגלל שהיא נבחרה. כי האור מנצח, אנשים בהדרגה יתעלו ולא יבחרו יותר להתנתק מאחרים. בכל פעם שלא יכולתם לפתור בעיה, הלכתם למלחמה. או פשוט נסוגותם אחורה והתעלמתם. אינכם יכולים לעשות זאת יותר. זה כבר אינו עובד כך וזה ייראה. ישנם פאזלים בכל הדברים שמגיעים ובתוכם פתרונות שמעולם לא היו שם קודם. אומר לכם כי יהיו שם פתרונות לבעיות שחשבתם שהן אינן ניתנות לפתרון. וההבדל הוא שהתבנית היא שונה. תבנית בה האנשים הטובים מנצחים!!! (כבר לא צדיק ורע לו, רשע וטוב לו...) וזה מה שמחכה לכם. אך זה חייב להתחיל בכם, בכל מה שאתם מתמודדים מולו בבית באופן אינדיבידואלי וגם אחד עם השני. הבנה, סובלנות וציפייה לדברים נדיבים בחייכם, זהו האור שיתפשט מאדם לאדם.

הילדים והנכדים יביט בכם ויראו שינוי, הם יראו כמה אתם מלאי חמלה בדרך בה אתם מדברים לאחרים, בדרך בה אתם מתנהגים ומתנהלים בסיטואציות קשות, כיצד אתם מתמודדים עם נושאים שונים והדרך בה אתם מדברים לאחרים, או מתנהלים ומתנהגים בסיטואציות קשות, כיצד אתם מתמודדים עם נושאים שונים וכיצד אתם מתנהגים אליהם...כבנע-אדם שווים שנוצרו מן המקור היצירתי. זה חדש! וזו התשובה לשלום על פני האדמה. אך זה החל רק ב-2012. אתם עדיין תינוקות החיים ביערות, הנמצאים בעקומת למידה שלא הייתם בה מעולם!!! אך אתם יושבים במקום הנכון כדי להרגיש את התוצאות שלה. רובכם מרגישים את האנרגיה הנמצאת כאן, של הטוהר, של האור, של שינויי הפלנטה, בן אדם אחד בכל פעם. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

המסר הזה טומן בחובו כל כך הרבה. הוא תמצית השיעורים הדואליים שאנו עוברים בחיים, מדבר ברגישות עלינו הנשמות האמפטיות, האינטואיטיביות, המוקפות בקומץ נשמות נרקיסיסטיות שעושות להן מחטף בכל פינה. התבנית המתנפצת הזו מיישרת את העולם עם האנשים הטובים, הכי טובים, אלו שעמלו ועשו והקדישו לאחרים ולא לקחו דבר לעצמם, אלו שדחפו באומץ את עגלת חייהם יחד עם תמורות השינוי, אשר ראו סביבם את הקלות הבלתי נסבלת של חוסר היושרה וסילוף האמת. אנשים שהרוח היא מהותם ולא עוד עסק המגלגל מיליונים.....ימים מרגשים בהם עושי הצדק מקבלים עדנה שכזו.

פעם, מזמן, קריון נתן מסר מופלא בדמות מטפורה. הוא השווה את בני-האדם לסלט.....כל מרכיב בסלט הזה חשוב, העגבניות, שבאות ראשונות, והפלפלים שמוסיפים צבע, והמלפפונים הקופצים בראש....אך יש רק מרכיב אחד שהוא הכי חשוב, אשר נותן את הטעם ומחבר את כולם יחד, ואותו שמים בסוף – זהו המלח. וכך סיפר לנו קריון, כי אנו שהקדשנו את כל חיינו לרוח, מלאי היושרה, הטובים, ההגונים, בעלי הנתינה האינסופית.....אנו האחרונים.....המלח. הוא ביקש מאיתנו רק דבר אחד. סבלנות. ואנו חיכינו, והתייאשנו, ונפלנו וקמנו, ושוב אחזנו בסבלנות יתרה במשך כל ימי חיינו. חכו לנו. אל תוותרו עלינו. הסלט מעולם לא היה טעים יותר.......

חג שבועות שמח. רחלי.

Racheli Ganon – Master Healer of Divine Source

#קריון

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים