קריון - מי אתם???


הצלם - Rossio Montoya

מאנגלית – רחלי גנון

בני כמה אתם? שכחתם, אינכם כאן במקרה. אקח אתכם למסע שיישמע נפלא, בלתי-ייאמן. בת כמה היא נשמתכם? נשמתכם היא ייחודית ויש לה שם אנרגטי המשויך בדרך מוזרה לאור ולמוסיקה, כאשר אינכם כאן בגוף אנוש. שמכם הוא תדר. האם אתם יכולים לתאר לעצמכם מקום בו אור ומסיקה הם בעלי אותו התדר? בו אתם יכולים לשמוע אור? בו המוסיקה הטובה ביותר מוצגת באור אותו אתם יכולים לשמוע? דמיינו שאתם רואים את שמכם באור הזה, בכל מקום אליו תלכו. זה אתם כשאתם מהעבר האחר של הווילון.

הו, בני-אנוש יקרים, האנושות עצמה היא זמנית! נשמתכם היא לנצח. היא תמיד הייתה ותמיד תהיה. זו הנשמה הנמצאת בכם כעת. בואו נחזור מעט אחורה. ברצוני לספר לכם כי בטרם התקררה האדמה שאתם חיים עליה, הייתם במקום אחר, ועבדתם על אותו הפאזל. אתם נשמות מאד עתיקות. חלק מכם מרגישים זאת אינטואיטיבית וחלק לא. אך אומר לכם זאת, התנסות חיים כזו של למידת אנרגיה שהיא שונה, נעשתה כבר קודם על ידכם. הגלקסיה הי די עתיקה. הפלנטה הזו היא די צעירה. הנשמה שלכם הייתה בגלקסיה הזו ועשתה דברים דומים, בגוף דומה למה שיש לכם כעת, כבר לפני מיליוני שנים!!! זה אתם. זה מה שאתם עושים.

ואתם שואלים אותי – "קריון, מדוע אתה כל כך מאוהב באנושות"? אני מאוהב בנשמות הנקראות כרגע – "נשמות אנושיות". כי אני רואה את הדברים המשמעותיים שכבר עשיתם, במקומות אחרים, בפלנטות אחרות, בגלקסיה הזו. אוסיף ואספר לכם. עוד לפני שהפלנטה התקררה, הייתה הקרנה בעלת בחירה חופשית, שהאנושות על הפלנטה הזו עשויה לעשות בחירה ולשנות את האור. מה הייתה הנבואה כשנולדתם? אבדון!!! בהחלט!!! מלחמה!!! ועוד איך!!! הייתם בדרככם לעשות את מה שארבע ציוויליזציות עשו לפניכם על הפלנטה הזו ועל פלנטות אחרות. משהו שהוא הרס עצמי טוטאלי והתחלה מחדש. זו הייתה הנבואה שלכם. אפילו במקומות הקדושים אליהם הלכתם לתפילה, היו מספרים על הכתבים שניבאו את הסוף, בו הכל ישתנה. ראיתם זאת בסרטים, בכל מקום.

אף אחד לא ציפה מכם להיות כאן בשנת 2018. אין לכם כל נבואה, גם לא בכתבים העתיקים, אין דבר מעבר לשנת 2000 ועל אחת כמה וכמה לאחר 2012. האם אתם מודעים לזה? אין כל נבואה אודותיכם כעת, מלבד אחת!!! בני המאיה העניקו לכם זאת והעתיקים בכל הפלנטה ראו זאת בכוכבים. הם הבינו כי טרום נקודת השוויון – 21.12.2012, יהיה סופה של הפלנטה הזו, ואתם הלכתם לכיוון הזה. כעת, אשאל אתכם, נשמות עתיקות כל כך!!! אם הפלנטה הזו הייתה אמורה לסובב ולהפוך את הנבואה הזו על פיה, אם הפלנטה הזו עמדה להיכנס אל תוך האור, כנראה שהייתה בעקבות זאת, מן הסתם, אסיפה גדולה בשמיים, של נשמות מכל הגלקסיה הזו שיאמרו – "הפלנטה הזו של הבחירה החופשית הנקראת – כדור הארץ, עומדת לעזות זאת!!!! מי רוצה להיות שם?"

ואלו שהרימו את ידם, היו אלו שהתנדבו ואמרו – "אני אלך, כי כבר עשיתי זאת בעבר. אני יודע למה לצפות. אני אחתוך דרך הפחד, דרך כל הדברים שאינני מבין כבן-אנוש. כי עמוק בפנים, מבחינה אזוטרית, אדע כי אני חלק משינוי ותזוזה גדולה של אור, כזו שהתרחשה רק פעמים ספורות בגלקסיה, בכל ההיסטוריה של היקום. אני אתנדב כי אני מומחה לאור". וזה מי שאתם. כל אחד מכם, אלו היושבים מולי נמצא כאן בכוונת-תחילה. אתם כאן כי הרמתם את ידכם, כי אתם המומחים ואלו הדברים שיתחילו להתרחש עבורכם. עשיתם את כל זה בעבר. אינכם כאן רק בכוונת-תחילה אלא על פי התכנון. על פי התכנית הנרחבת. חלק מכם לא ירגישו כך כלל. זו הבחירה שלכם, להרגיש כך או שלא. לעמוד באור במקום בחושך.

יקירים, ביכולתכם לשנות את סביבתכם ואת הדרך בה אתם נתפסים, או חושבים על דברים, לשנות את האופן בו גופכם מגיב לדברים. שינוי בו תוכלי להביט למחלה בעיניים ולצחוק לה בפרצוף. כי היא לא תוכל להיות חלק מכם יותר. אתם תתחילו להעלות את התדר שלכם והוא יהיה גבוה מאי-פעם. אלוהים יודע את שמכם באור!!!! אינכם נמצאים כאן כדי לסבול. שבו והרגישו בנוח, נשמות עתיקות, עם העובדה שאתם הרבה יותר עתיקים מהפלנטה עליה אתם חיים. מגיע לכם להיות כאן ויש לכם עבודה לעשות. והעבודה הזו מתחילה להתרחש בכם כי היא עבודה פנימית!!!!

האור מושך אליו אור. אור מגרש חושך. את כל זאת אתם יודעים. אלו הן מטפורות ואין נכונות מהן. בן-אנוש המקיף את עצמו בחושך אינו מושך אליו דבר מלבד חושך. אדם המטפס מן החושך ומתחיל לבקש אור, יינתן לו אור. זו ההבטחה!!! כאשר תתחילו לראות ולהאמין בזה, הרגשתכם תשתנה יחד עם כל הדברים שיתרחשו בגופכם. אתם נצחיים!!!! נשמתכם תמשיך הרבה אחרי שאתם כבני-אנוש תיעלמו. ייתכן והיא תמתין לפלנטה הבאה בעלת הבחירה החופשית....ודרך אגב, ישנה כבר פלנטה כזו. היא שם, מחכה לכם. כי זה מה שאתם עושים.

אך הזמנים הללו העוברים דרך השינוי העצום הזה כעת, הם הזמנים המרגשים ביותר. לעבור מאנרגיה ישנה לחדשה זה אינו דבר נוח, כי יש לכם מנטליות חשוכה שגדלתם איתה, וכעת היא נזרקת הלאה מכם, כדי שתוכלו לסיים מעגל שלם ולהיכנס אל האור, ממש כפי שעשיתם בעבר פעמים כה רבות! זה מי שאתם. אז, האם אתם כאן בכוונת-תחילה? עם כל מה שקורה כאן....או...כן!!! אאתגר אתכם כעת. לכו והקשיבו לחדשות הכי נוראיות והכי דרמטיות, חייכו לעצמכם וצחקו ואמרו – "ראיתי כבר את כל זה בעבר....רק חכו ותראו". כי ברמה מסוימת, יש בכם את כל הידע, עשיתם זאת בעבר, הייתם שם בעבר, אינכם רק ילדים המתרברבים אשר אינם יודעים מה עומד לקרות הלאה.

עמדו יציבים וזקופים באור, בני-אנוש יקרים, כי לזה נולדתם בזמן הזה. להיות כאן עכשיו. אני באמת יודע מי כאן ולכן אני כל כך מאוהב בכולכם. כי אני באמת יודע מה עשיתם. אני יודע מי אתם. וכך הוא הדבר. קריון.

מי אתם ללא הסיפור הרוחני שלכם / ג'ני פוסטר

ובכן? מי אתם?

בבקשה.....אל תדברו איתי אודות "מודעות טהורה" או אודות משכנכם השלם הטהור. אני רוצה לראות כיצד אתם מתנהגים לשותף שלכם, לילדים שלכם, להורים שלך, לגופכם היקר.

בבקשה, אל תנאמו לי אודות "האשליה של העצמי הנפרד" או כיצד אתם משיגים אושר-עילאי נצחי בשבעה ימים בלבד. אני רוצה להרגיש חום אותנטי הקורן מלבכם. אני רוצה לשמוע עד כמה אתם מיטיבים להקשיב, לאינפורמציה שאינה מתאימה לפילוסופיה האישית שלכם. אני רוצה לראות כיצד אתם מתמודדים עם אנשים שאינם מסכימים אתכם. שאינם הקהל השבוי שלכם.

אל תספרו לי כמה ערים ומוארים אתם או כמה אתם חופשיים מאגו. אני רוצה להכיר אתכם מתחת לכל המילים הללו. אני רוצה לדעת איך אתם מתנהגים לנוכח אתגרים ובעיות הנופלים עליכם. אם אתם יכולים לאפשר לכאבכם לבוא לידי ביטוי במלואו במקום להעמיד פנים שאינכם פגיעים. אני רוצה לדעת אם אתם יכולים להרגיש את הכעס שלכם מבלי להיכנס לאלימות. אם אתם יכולים להעניק מעבר בטוח לצער שלכם מבלי להפוך ולהיות העבד שלו.

אני רוצה להכיר אתכם. לפני שהייתם "הרוחניים". לפני כל המילים השנונות והמתוחכמות. אני מבקשת לדעת אם אתם יכולים להרגיש את הבושה שלכם מבלי לבייש אחרים. אם אתם יכולים לפשל ולהודות בכך. אם אתם יכולים לאמר "סליחה" ולהתכוון לזה באמת. אם אתם יכולים להיות אנושיים לגמרי באלוהות הזוהרת שלכם.

אל תדברו איתי אודות הרוחניות שלכם, חברים. אני באמת לא מעוניינת. אני רק רוצה לפגוש אתכם. לדעת את לבכם היקר. לדעת את המאבק האנושי היפהפה שלכם למען האור.

לפגוש את לבכם היקר, בטרם היה "רוחני", לפני כל המילים המפוצצות.

ובנימה אישית,

"דע מאין באת ולאן אתה הולך". מן האדמה ומן הכוכבים באנו. מן האהבה שהיא הרוח באחדותה. אנו ביטויים שונים של הבורא. לבבות טהורים מחוברים שהגיעו לחוות חוויה אנושית מגוונת ככל שתהיה. ועדיין אנו זונחים את אנושיותנו ומתהדרים ברמות הרוחניות שלנו......כאילו משהו מכל זה הוא שלנו באמת. אנו הכלי ממנו מתנגנת לה המוסיקה בשלל גוונים. ויש הרמוניה עילאית בה וקדושה ולעיתים היא צורמת בכאוס מטורף. ואני שהרוח מאז ומעולם הייתה טבעית לי, חיפשתי לי כל ימי חיי אנשים מלאים בטוב, בני אדם. לא רק כאלה הנחבאים מאחורי מילים יפות. וראיתי אנשים מנופחים מחשיבות עצמית ללא כל ערך עצמי וראיתי אנשים אמיתיים המתרגמים את החיים הללו לנדיבות אמיתית, להקשבה אמיתית, לאיזון ותמיכה. ראיתי אנשים שכל היום מבקשים לשנות את העולם מבלי לשנות ואף לא גרם אחד בעצמם....ומולם אלו העובדים על מידותיהם עד שכל פעולה ביומם הופכת להתקדשות אמיתית.

רוח אינסופית אנו ולעיתים נדירות אנו מקבלים הזדמנות לצאת לטיול.....הנקרא חיים. וברגעי החיים הנדירים שלנו כאן על פני האדמה אנו שוכחים מי אנו. רודפים אחר הרוח שהיא כבר שלנו בירושה, מתהדרים בה....במקום לגעת ברגבים, בלבבות האנשים, להרשות לעצמנו להיות פגיעים ואנושיים....להיטיב עם אחרים. להיות אדם זו הדרגה הרוחנית הגבוהה ביותר...נשמתנו זוכה לגוף ואנו לוקחים אותו כמובן מאליו......ואז מגיעים איתני הטבע ומזכירים לנו כי איננו דבר מלבד אבק ברוח.....והלב שלנו נשבר לרסיסים ונפתח לרווחה, בזכות כמה נשמות טהורות.

כי מי אנו באמת? מעוף של שלום וחמלה, מעבר למה שנדע אי-פעם. אנו נעים לעבר מציאות בה נוכל להיות כל שסיפרו לנו. לעבוד בשיתוף פעולה בדרך ייחודית ולהיות מוגנים מכל מחלה. להבין כי אנו יכולים לעוף!!! להרגיש ולהתיישר עם האמת הזו בליבת האינטואיציה שלנו. אין עוד מלבדו. אין עוד מלבדנו. אנו יצורים ייחודיים שהתקדמותם תלויה בגילוי עצמי אישי וייחודי רק לנו. כל הדברים כבר קיימים בנו. הכנפיים למעוף של שלום, חמלה, חוכמה ותודעה מפותחת כבר מוכנים. איננו צריכים לחפשם. השינוי אינו קל לאף אחד מאיתנו. איננו אוהבים להשתנות. אנו מושקעים בתפיסות, בכל נקודות המבט ובאזורי הנוחות שלנו. אך הנשמות העתיקות הופכות כעת מזחל לפרפר. זהו העיתוי המושלם למטמורפוזה. שבת של שלום ומזור לליבנו.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים