קריון - "פייק ניוז"


מאנגלית – רחלי גנון

ברכות יקירים. אני קריון מהשירות המגנטי. ישנם כל כך הרבה שינויים בתבניות וכולם כבר חגים מעליכם. התבנית החשובה מכולן היא כיצד אתם מתייחסים לאנשים בחייכם. ישנה תבנית נוספת שתשתנה בסופו של דבר, זה יקרה עם שינוי שיגיע עם הזמן ואשר עדיין לא חשבתם עליו. כל האספקטים של התרבות שלנו יושפעו בסופו של דבר. השאלות שחלק מכם שואלים "מה אוכל לעשות הלאה" כבר כוללות בתוכן את התוצאות הטובות ביותר. כשאתם מביטים על הקרובים לכם ואומרים להם – "אני אוהב/ת אותך", או כשאתם מביטים על סיטואציות ומשנים אותם באמצעות המחשבה והחמלה שלכם, אין כאן טעות. אז בואו נדבר על משהו שכיח ונפוץ, שעליו להשתנות והוא אכן ישתנה....אקרא לו פייק ניוז.

(משמעות המילה פייק ניוז הוא חדשות מזויפות, מאולתרות, מפוברקות ועוד....)

החדשות שאדבר אודותן הן מעט שונות ובעלות רבדים רבים. נתחיל מאלו אשר במימד שלוש ומשם נעבור לחדשות האזוטריות. אני מדבר על חדשות שאתם שומעים, שאתם מאמינים להן, שאתם סומכים עליהן, אשר הם לגמרי ולחלוטין מזויפות. ב-25 במרץ 2018, היה אמורה ליפול עליכם סופה גיאומגנטית מהשמש. זה היה אמור להיות אירוע מדהים שייצור תדהמה רבתית. הודיעו כי האירוע יתפרץ לפלנטה בכל הכוח, ישבש את כל התקשורת, יוציא מכלל פעולה אף את כל הלוויינים, ואף ישפיע לרעה על בריאותנו. האם אתם אוהבים את הידיעה הזו עד כה? בסוף המסר הזה תוכלו לגלות מה באמת קרה בסוף. זה כל כך מעניין שהחדשות שמגיעות אליכם, הן כה דרמטיות, ונמצאות בכל מקום, ומתפשטות באופן ויראלי, ואז.....כשדבר מזה לא קורה, אין חדשות על זה כלל. או לפחות עד שהידיעה החדשה הבאה מתפרסמת, וגם היא על דבר שבדיעבד לא קרה כלל.

כמה פעמים נאמר לכם כי סוף העולם מגיע? ואין אף שלוקח אחריות על כך כשזה לא קורה? אספר לכם מה קרה היום בפועל. אב-נורמליות של השמש, תופעה שכבר נראתה בעבר. חור כרוני גדול במיוחד בעל זרמים היוצאים אל מחוץ לפלנטה, בדרכים מוזרות שכבר נצפו בעבר. אם הייתם נכנסים למשרדו של אסטרונום והייתם שואלים אותו מה התרחש היום, הוא היה עונה לכם שזו תופעה מוכרת שכבר התרחשה בעבר, בה הרשת המגנטית ספגה את הכל, וכי זהו אינו אירוע מיוחד כלל. "עשינו טעות...." האסטרונומים עשויים לאמר..."סיפרנו למערכת החדשות אודות הסופה, והם הרי אינם אסטרונומים או פיסיקאים. הם שדרנים המדווחים על דרמות". וזה מה שקיבלתם, פייק ניוז! מבחינת האסטרונומים, הם ימשיכו לדווח לכם כי אם רק תביטו בזה, אם באמת אכפת לכם, אם תרצו לבצע תחקיר, תגלו כי מה שקרה בסוף השבוע הזה היה נורמלי לחלוטין.

זו דוגמה שאנו עומדים להביט עליה ממש עכשיו. פייק ניוז הם דברים משובשים, שכאילו הוצאו מהקשרם, או כאלה שעוצבו מלכתחילה להיות מזויפים. זה נעשה כדי למכור לכם מוצרים, או כדי להשיג מכם תגובה, או כדי להפוך אתכם לפחדנים מועדים. אך בואו נביט על דיווחים אחרים. ברצוני כי תזכרו את המסר הזה, כי כל מה שאני עומד לספר לכם היום קשור ל-פייק ניוז. עם מה אתם מתמודדים ממש עכשיו? מה אומר לכם הקול הפנימי הקטן ממש כעת? כנראה שהוא אומר – "זה לא ייגמר בטוב. הנה זה קורה שוב. ראו מה שקרה בעבר, כל זה לחלוטין שקר". הגורמים האנרגטיים של האנרגיה הישנה שלכם, עדיין תקועים בתוך קלטות ישנות המתנגנות להן שוב ושוב, אשר מקורן בסיטואציות ישנות, שהן שונות בתכלית מאלו שאתם נמצאים בהם כיום. המיינד שלכם מנגן את אותן הקלטות שוב ושוב, בגלל דברים שייתכן והתרחשו בעבר בדרכים שונות, הרבה לפי שידעתם את כל מה שאתם יודעים כעת.

ואני מדבר בעיקר על החדשות הכוזבות שאתם מעניקים ומספרים לעצמכם. זהו נושא משמעותי והוא הסיבה המרכזית לכך שאנו למדים קוהרנטיות. כדי ליישב את הקלטות הישנות, אם תרצו לקרוא לזה כך, כדי לתפוס אמת שהיא טהורה ויפה, והיא – כי דבר ממה שהתרחש בעבר לא עומד להתרחש בעתיד!!! החיים לא עוצבו בדרך זו. לעתיד שלנו יש אור שהוא שונה בתכלית, שונה לחלוטין! אתן לכם דוגמא אחת גדולה, אשר אינה מגיעה מכם, אלא מאחרים המספרים לכם, ואז הוא מוטבעת בכם והופכת להיות חלק מכם. ואז מה קורה? זה כבר שייך לכם ומתחיל לבוא מכם. חשבו על כל אלו שאמרו לכם כי אינכם יכולים להיות משהו, או שלא תהיו משהו, או שאינכם יכולים לעשות את זה או את זה או את זה...כשהם אמרו כי זה לעולם לא יעבוד. כל הדברים שנאמרו לכם על ידי הרשויות אפילו, אבקש שתשלבו אותם באמת השרויה במחלוקת.

רופא יאמר לכם, בהתבסס על תחקיר, על השכלה ומדידות שונות, אודות מה שעומד להתרחש בגופכם. ובאנרגיה הישנה, זו הייתה יכולה להיות אפילו גזירת-מוות. הוא מתאר לכם את כל מה שקורה אתכם, ואז המוח והלב שלכם, כל הדברים ששוחח עליהם צונחים לשפל חדש. ואתם מתחילים לתהות כיצד תשרדו ומה יקרה הלאה. אלו הם החדשות הכוזבות העתיקות ביותר שהיו קיימות אי-פעם. הבינו, אין עדיין תגובה תודעתית הקשורה לאנרגיה החדשה האומרת – "ובכן...זה מה שהמכשירים שלך רואים, רופא יקר, אך זה בהחלט לא מה שהתודעה שלי רואה. כשאתחיל לדבר עם התאים הסלולריים שלי, כל זה יתוקן והמכשירים של אף יראו את התמורה. אחזור מאוחר יותר כדי להראות לך". זהו האור החדש, בו אתם יכולים להתחיל ולדבר למבנה הסלולרי שבכם, אלא אם כן הוא מעדיף להמשיך ולהאמין לחדשות שקריות.

נושא זה עדיין שנוי במחלוקת ושאנשים ישאלו – "האם הדיאגנוזה נכונה או שלא?" היא נכונה לרגע זה, עבור הרופא. לא עבורכם!!! ואם אתם מאמינים בזה וזה מפיל אתכם לרמת בריאות נמוכה, המשמעות היא כי לא הבנתם בבירור את המסר הזה. התודעה החדשה בפלנטה היא זו היכולה להביט על דברים שכאלו במישרין. דמיינו לעצמכם, מביטים על פרצופה של המחלה ואומרים לה – "אין לך שום סיכוי! כי אני אוהב/ת אותך!!!" ואתם עשויים לשאול, כיצד ניתן לאמר דבר שכזה למחלה? כי זה בדיוק הדבר שימוסס ויפזר ויעלים אותה. מה שאתם אומרים בעצם, הוא – "אני אוהבת את עצמי יותר מידי מכדי לתת לזה לשלוט בי או להרוג אותי, או אפילו להפוך אותי לחולה". יקירים, שיטה זו של הצהרות לגופנו החכם היא מתיחה כמעט בלתי אפשרית של הדמיון עבורכם. פייק ניוז.

החדשות היחידות שהן אמתיות הן אלו שאתם מפתחים מהחיבור עם המקור הגדול יותר, שאתם קוראים לו – אלוהים, הרוח, המרכז. כשהאל בפנים, זו נקודת המוצא שלכם. זו האמת העיקרית והמרכזית שלכם. משם אתם באים. ולא ממה שאתם שומעים בחדשות, ולא מהדיאגנוזה שאתם שומעים מהרופא שלכם, ולא ממה שההורים שלכם אמרו לכם, או החברים, ואפילו אלו שאתם הכי סומכים עליהם, המורים שלכם. אז בוא נתקרב וניגע בחדשות השקריות המוגזמות ביותר הקיימות כיום. האם אתם מוכנים לזה?

החדשות השקריות ביותר הקיימות כיום הן כי נולדתם מלוכלכים. שלא מגיע לכם להיות כאן. שאיכשהו, דרך סיפור מפותל ומסובך, אודות משהו שהתרחש בפלנטה הזו כשהגעתם הנה, אתם עומדים לסבול בשל כך. כך נאמר לכם, "הכל מתחיל בתחתית ואין לכם לאן להתקדם. הבינו, נולדתם מלוכלכים, בעלי אנרגיה נמוכה", כל אלו ועוד. אשאל אתכם רק זאת, כשהילד שלכם יהיה בוגר מספיק כדי להבין את השפה שאתם מדברים, כשהוא יהיה מסוגל להביט בעיניכם ולשאול – "אמא, אבא, מי אני באמת?" מה תאמרו לו? בואו ואשאל אתם כך, מתוך המקום הזה, מרכז האהבה הגדולה ביותר שקיימת בכם כאם ואב, האם תביטו בילדיכם ותאמרו להם: "אנו מצטערים לאמר זאת, אך אין לכם סיכוי". ואתם צוחקים כעת בלבכם, האין כך? כי זה אבסורד!!!! אך אתם בעצמכם מיישמים זאת על האהבה הגדולה ביותר הקיימת בכל היקום. אתם משליכים זאת על אלוהים, ואז אתם גם מאמינים בזה. וזה פייק ניוז. זה אינו כך כלל!!! ההיפך הוא הנכון.

אתם נולדתם מופלאים, בעלי יכולת להיות בתפקוד מלא. לפלנטה עצמה יש אחוזי תפקוד שאינם מופעלים במלואם עדיין, כי הבחירה האנושית לקחה זאת ל-35 אחוזים. במילים אחרות, למרות שהכול נמצא בכם ויכול לעבוד, האנרגיה הנמוכה של העבר הכתה במערכת כדי שלא תתפקד היטב ופתאום? אתם באור, או בתודעה חדשה, או באיזור חדש המספר לכם כי בסופו של דבר תיצרו שלום על פני-האדמה. ואתם מתפקדים טוב מכפי שתפקדתם בעבר, כולכם יודעים זאת. אמא, בת, פסיכולוגית, אתם מתחילים להביט בעיני הילד ואומרים לו כי הוא ראוי לכל הדברים!!!! אתם אומרים לו שהוא יכול להגיע לפסגה, שהוא טוב, שהוא יפהפה, ושאפילו השמיים אינם הגבול עבורו. זה מה שאתם אומרים לילד שלכם, וזה מה שהוא זוכר!!!! בניגוד אליכם, זה מה שהוא יזכור הלאה. שהוא ראוי ומגיע לו והוא יפה וחכם....

ועדיין, לכם נאמר כי האהבה הגדולה ביותר ביקום, שמה אתכם כאן, על האדמה הזו, ואינכם ראויים לכך!!! אתם בלתי ראויים? זה לא הגיוני! זהו אינו הגיון רוחני. היכן אתם נמצאים בכל תסריט החדשות השקריות המוצגות בפניכם כיום? מה נאמר לכם שאינכם יכולים לעשות? מה הרפואה אומרת שעומד לקרות לכם? זה מזויף ושקרי!!!! כל מה שנאמר לכם. זכרו כי זה המיטב שניתן לעשות באמצעות מכשיר המודד את הכימיה שלכם, אשר אין ביכולתו עדיין למדוד את נפלאותיה של התודעה שלכם. והתודעה שלכם היא כל כך עוצמתית, עד כי שום דיאגנוזה לא תשווה לה, או תתאים לה, או תוכל להישאר ולשרוד לצידה.

כמה זמן אתם אמורים לחיות? גם זה פייק ניוז. ואתם קונים את זה, בגלל כל מה שמראים לכם במדיה. כשאתם עוברים גיל מסוים, אתם כבר אמורים לעשות משהו....כמו כולם, כי עברתם גיל מסוים...ולא משנה מהו הדבר, זה פייק ניוז. כבר ביקשנו מכם כי אם המדיה שלכם מלאה בדברים כאלה, כבו את הטלוויזיה! לכו למקום שיעניק לכם את העובדות שאתם מעוניינים לקבל, בזמן שלכם, ובדרך המתאימה לכם. ולא כפי שזה מוצג לקהל הרחב. יקירים, כל זה עומד להשתנות יום אחד. יגיע דור חדש שלעולם לא ירשה או יסבול מכל מה שאתם סופגים כיום. דור שלא יהיה סובלני לחדשות שקריות. יבוא דור שיביא עמו ציפייה והבטחה גם בגזרה הפוליטית. הוא ידגים עד כמה נחמדים ונעימים מועמדים יכולים להיות אחד כלפי רעהו. הם ימדדו על פני החמלה שבליבם. המנצח יהיה בעל החמלה הגדולה ביותר. וכל זה מגיע. זה מה שהציבור יראה ויגיב אליו ויכיר בו.

כיום, בגזרה הפוליטית, האם ראיתם את האנרגיה הישנה והדרך בה היא מתפתחת, וכיצד אתם אמורים לשחוט את המתנגדים לכם, כך בפומבי? ואתם מורידים אותם על ברכיהם, בעודכם מחטטים ומוצאים דברים מפלילים שאיש עדיין אינו יודע אודותיהם, רק כדי לפגוע בהם היישר בלב. ובכן, יבוא יום בו התנהגות כזו תיחשב לברברית מאין כמוה. חמלה היא המפתח. אבקש מכם לצפות ב-פייק ניוז ופשוט לצחוק מזה! זה נגמר! ואינני מדבר אודות המדיה, יקירים. אני מדבר אודות כל הדברים שאתם זוכרים, מכל אלו שאמרו לכם, שאינם מדויקים. הסיטואציה העומדת בפניכם היום, ולא משנה מה היא, יכולה להגיע לתוצאה נדיבה, והיא מודרכת על ידי הבועה שהתקדמתם באמצעותה, זהו הוורסיה, הביטוי שלכם באור! הבועה המשנה דברים בעודכם צועדים דרך החיים.

זהו המסר של קריון ואתם תתחילו לשמוע מסרים דומים ממקורות רבים, אשר מתחילים להסתובב ולהעניק לכם את החדשות הטובות ביותר שתוכלו לקבל, אודות הפוטנציאל האינסופי של בני-האנוש על פני הפלנטה היפה הזו. נשמות עתיקות, אתם עדיין סוחבים את המשא הכבד, אך זה לא יהיה כך לנצח. זו הסיבה בזכותה אנו אוהבים את האנושות כפי שאנו אוהבים. היא מדהימה! וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

קריון דיבר רבות על התודעה החדשה ועל גופנו הסלולרי שהוא בנוי מאנרגיה ישנה שאמורה להרוג אותנו. כך הוא חווט ותוכנת. לכן עלינו להקדיש זמן ולכפות על המערכת הישנה הזו את הצהרותינו שאינן משתמעות לשתי פנים. "אני בריאה, אני מאושרת, אני שמחה, אני שופעת ומשגשגת. אני סולחת לעצמי, אני ראויה, אני בטוחה, מגיע לי לחיות". דברו אל השדה שלכם. הוא בהקשבה מלאה והוא ממתין להוראותיכם, אתם האותוריטה הגבוהה בכל מה שנוגע לתאים שלכם, ולחיים שלכם בכלל. ועדיין, כנות היא הערך הגבוה ביותר שקיים. ואם אתם מתמודדים עם מחלה ומזדהים איתה כעת, הצהירו בדרך שלא תהווה קונפליקט עבורכם. "אני משתפרת מיום ליום. אני מבריאה בכל נשימה ונשימה". בהצהרות, אנו מזרזים ומחישים את העתיד ומזמינים אותו להגיע להווה שלנו.

האם נתתם היום כוונה אמתית מלבכם לתוצאה נדיבה ביומכם, למרות האתגרים, הדיאגנוזות, הקשיים? מה הזמנתם מהיקום היום? האם תמשיכו להיסחף בזרם הכללי של המציאות, או תיקחו אחריות על גופכם, על חייכם? הגוף שלנו מנגן רק את השירים הישנים המלאים באבדון. הוא מצפה מראש רק לחדשות רעות ועלינו להפוך צד באופן יזום. באמצעות התודעה הרחבה שלנו, עלינו להזכיר לגופנו בכל יום, הצהרות מיטיבות, חיוביות, לדרוש את בריאותנו. האם ידעתם כי האנשים האינטליגנטים ביותר צוחקים על עצמם בטבעיות ומרשים לעצמם לדבר בקול רם? אלו שנחשבו מוזרים ומשונים בעבר, הם התורמים הגדולים לשינוי המציאות. כי טבע האדם הוא טוב מנעוריו. נולדנו טהורים וזכים, גם אם אף אחד לא טרח לאמר לנו זאת. האמת לא ניתנה לנו על מגש הכסף. יצאנו למסע ארוך בכדי למצוא אותה. יגעת ומצאת? תאמין!!!

בעוד 10 שנים המדינה שלנו תגיע לגבורות. היא תהיה בת 80. ועד אז, ליבנו כבר יעלה על גדותיו מרוב טוב ואנו נאהב ונאהב..... והשלום ישרור בתוכנו וסביבנו, בכל מצב. הדורות הבאים לא יבואו עם המטען שאנו מתמודדים עמו עכשיו. מנשימתם הראשונה, הם ידעו כי הם טובים, וראויים, לבם השופע מחמלה לא ידע לנהוג אחרת, כל החוקי המשחק ישתנו.....הכל כבר בהתהוות. האבולוציה מעלינו. מי ייתן ונביא את המציאות הזו אלינו כבר עכשיו. שנחגוג יומולדת למדינתנו שלובי ידיים והשנאה והמחלוקות מאחורינו. כאשר ליבנו ימלא חמלה ויעלה על גדותיו....לא יוותר מקום לשום דבר אחר. ואז כולנו נוכל לאמר בזכות שאנו אנשים שהעולם מתפאר ומתהדר בם. כי מה היא התעלות? אנו מתעלים מעל טבענו האנושי, לכיוון טבענו האלוהי המלא באהבה, שמחה, שלווה, וים של חמלה.

ועד אז – "לתפארת מדינת ישראל".

חג עצמאות שמח לכולנו.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source

#קריון #קריוןהמעגל

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים