קריון - משא כבד


מאנגלית - רחלי גנון

הקדמה

ברגעים הבאים אתן פרטים על תהליך שאינכם מודעים אליו כלל. בין אם אתם כאן בחדר הזה או מקשיבים למסר הזה, לכולכם יש משהו במשותף. אם אתם נמצאים כאן בכוונת תחילה, אם זה היה הרעיון שלכם להיות כאן, זה בשל העובדה כי אתם נשמות עתיקות ואם מישהו ביקש מכם לבוא ובאתם – גם זה אינו מקרה. כנראה שאתם נשמות עתיקות שעדין נמצאות בארון. ברמה מסוימת אתם יודעים כיצד דברים עובדים, והידיעה הזו קיימת בכם. ישנן תכונות שעדיין לא שוחחנו עליהן. נשמות עתיקות, אתם הגעתם הנה כדי להרים את המשא הכבד מכל.

לאחר הסמן, תכונות ורעיונות של אנרגיה שלא נראו בעבר נעשות על ידכם והם אותם הדברים שרק מבחר מצומצם של קלפים משוגעים יכלו לבצע בעבר. הפעולות והתודעה שלכם משנים דברים בתחומים אחרים, ואם למדתם מטפיזיקה, זהו חומר הסיכה האוחז באמונה כי תודעה היא אנרגיה שניתן למדוד אותה. תודעה המשנה דברים לא רק אצלכם אלא בכל הגלובוס. זהו כוחה של נשמה עתיקה שנמצאת על הפלנטה במשך אלפי פעמים, אינסוף מחזורי חיים, שלמדה את כל מה שניתן ללמוד, את כל מה שלמאסטרים היה ללמד. כבר אמרנו לכם פעמים רבות, כי העובדה שאתם מתפקדים ביעילות של פחות מ-50% כבר בלידתכם, ומאחר וה-DNA אינו פעיל מספיק, אינכם זוכרים את חייכם הקודמים ורבים מכם אף אינו מאמין בקיומם של חיים קודמים בפלנטה.

אך גם אם אינכם זוכרים את מה שלמדתם בעבר – הכל נמצא שם!! ובאנרגיה החדשה, חלק מזה מתחיל להתעורר, ומה שלמדתם מגיע לעיתים עם תג מחיר. זה מה שאתם למדים, כיצד לעבור את זה ומה היא משמעותו האמיתית של המשא הכבד שחלקכם עוברים כעת. דמיינו לעצמכם את כל הנשמות העתיקות משחקות תפקיד של קלפים משוגעים לאחר הסמן. דבר כזה היה מתחיל לשנות את הפלנטה עצמה בעודכם הקטליזטור של השינוי הזה. חלקכם שמחו רק מעצם העובדה כי ישנו אור לבסוף על הפלנטה, מבלי להבין כי החושך יצא החוצה כדי להילחם בכם!!! זה מה שקרה. החושך מפסיד במערכה ואתם המטרה שלו. כי אתם יודעים אחרת. אתם המנוסים, לכם יש את כל הציוד ואת כל הכלים. אתם הלוחמים! והנשמות העתיקות הן המטרות המסומנות. עברתם זמנים קשים ביותר מאז 2012. חשבתם כי אלו עומדים להיות זמנים נפלאים, אך הם הפכו להיות גרועים הרבה יותר. וכעת הגעתם לכלל הבנה כי יש לכם את הקיבולת לנצח בקרב הזה לחלוטין! אתם הם אלו שנבחרו בעת הזו לראות זאת, להבחין בכך ולהילחם בזה.

אך ההתמודדות אינה באמצעות כלים מהעבר, אלא בכלים חדשים כגון – פעולה חומלת, חשיבה חיובית, הצהרות ודרך שאתם סוללים לעצמכם באור, ולא משנה מה זורקים לעברכם. וזה עומד לעבוד. והחושך? הוא ימשיך להתקרב אליכם עם כל התכונות החשוכות שלו, וינסה להפחיד אתכם ללא הצלחה, כי אתם יודעים כי זה מה שהוא מנסה לעשות. אתם כבר מכירים את התכונה הזו ומצפים לבואה. באמצע המהומה והכאוס, ישנם כמה מכם המחייכים ואומרים: "נסו אותי! הביאו את זה! כי אין דבר שהוא חשוך מספיק אל מול האור שאני מביא/ה לפלנטה הזו, כי אני זו/ה הסוחבת את המשא הכבד באמת".

אספר לכם משהו שאינכם יודעים, אודות קלף משוגע של נשמה עתיקה באנרגיה ישנה ושמו היה – ניקוליי טסלה. אתם רואים כיצד העולם רואה אותו, מדהים, מבריק, ממציא שנתן לנו מערכת שהיא עדיין אינה מובנת לרבים הלומדים אלקטרוניקה וחשמל. טסלה ידע והמציא המצאות רבות שלא זכה לשתף אותן עם העולם. כי הוא היה כאן רק כדי להעמיק בדבר אחד בלבד, למרות שהמיינד שלו היה הרבה יותר מכך. היו שלושה דברים שהוא עבד עליהם, שהיה ביכולתם לשנות את הפלנטה לנצח, אך זה היה מוקדם מידי. לדוגמא – שינוי הדחיסות או חוסר-הדחיסות של החומר, היכולת בה ניתן לעצב מאסה, ליצור משקל או חוסר-משקל שניתן לשלוט בו. אתם קוראים לזה – חוסר גרביטציה. אך אין דבר כזה. אובייקטים חסרי מאסה הם פשוט אובייקטים בעלי מאסה שניתן לשלוט בה. טסלה עבד על התקשורת, על העברת חשמל מבלי הצורך בחוטים וחיווט, דרך האדמה. דרך אגב, דבר מכל הדברים הללו לא ניתן היה לקדם, ובכל פעם הגיעה מכת מחץ בדמות נוק-אאוט. טסלה היה מאוכזב, והבין כי ישנן טכנולוגיות שאינן בשליטתו, בעיקר בשל העובדה כי לא היו מחשבים אז. תארו לעצמכם עד כמה זה היה יכול להיות מייאש, לו ידעתם כיצד דברים עובדים, אך לא היה דבר שביכולתכם לעשות, כי לא הייתה שליטה עדיין. חשבו על דברים שהם אפשריים וברי-ביצוע, שכל מה שהייתם זקוקים לו הוא אדם אחד שיאמין בכם. דמיינו שמישהו מגיע וחוסם אתכם בכל פעם, בטרם הדברים מגיעים להבשלה. דמיינו את עצמכם, על ערש דווי, מביטים אחורה ואומרים – "זה היה זוועה"! דמיינו כי נותרתם עם 5 דולרים בכיסכם למרות כל מה שעשיתם....

האיש הזה, טסלה, הרים את המשא הכבד הזה. ובעת שעשה זאת, עבורו באופן אישי זה היה כאוס טוטאלי. הביטו בפסל שלו הנמצא לצד מפלי הניאגרה שהוא בנה. חידוש, אלגנטיות של מדע....כעת אומר לכם משהו. כל דבר שאתם עושים כרגע, מותיר את חותמו על הפלנטה הזו והחותמת נשארת! כל פיתרון שיש לכם לבעיות שאתם חובקים ומתמודדים בעת הזו, משנה משהו בפלנטה שאינכם רואים ואינכם יכולים לדעת דבר אודותיו, והכל עובר דרך הרשת הקריסטלית. כל משא כבד שאתם נושאים, כל הכאוס, כל המצוקות והייסורים, כל הבכי והדמעות, יוצרים הטבעה בפלנטה הזו בדרך שהיא כל כך חומלת ויפהפייה, אשר מזמינה אתכם, בניגוד לטסלה, תחילה לשרוד את זה, ולאחר מכן, בעודכם כאן, להתחיל להבין זאת, כדי שתוכלו להילחם בזה! אתם מסוגלים לנצח את הקרב הזה באור, במקום בכעס ובייסורים. כל הדברים, קטנים כגדולים, משאירים חותם בפלנטה, בעוד באיזשהו מקום אחר, משהו קורה ושמכם מתנוסס שם בגאון – ומספרים אודות הדברים שעשיתם.

אתקדם מעט לרגע. מעבר של ביולוגיה הוא בלתי-נמנע!!!! אתם תחזרו. ואתם תחזרו לפלנטה ששמכם מתנוסס בה בגאון, כי אתם הם אלו שהרימו את המשא הכבד!!! תגיעו שוב לפלנטה בה תזכרו כיצד יצרתם כורסה לשבת בה, שהיא הרבה יותר מוארת ומפותחת מהכורסה שהותרתם מאחור. והיא נושאת את שמכם. זה כמעט כמו לחזור ולראות את ההר שבניתם, או את הבניין שבניתם, דרך המשא הכבד שאתם מבצעים ממש כעת, נשמות עתיקות. ישנה מטרה מאחורי כל זה!!! אל תתייאשו!!! הבינו כי הבורא יודע את שמכם. בעודכם כאן, זה ברור, כי אתם מסוגלים לעשות את זה. ייתכן אף כי עשיתם זאת בעבר בפלנטות אחרות. זהו מהותן של הנשמות העתיקות כרגע. חלקכם יאמרו כי אין מצוקות בחייהם ואז תחשבו כי אינני מדבר אודותיכם. אך אומר לכם זאת, אתם לוחמי האור! אתם אלו האוחזים בעוגנים עבור האחרים. תלמדו אודותם, תעזרו להם, תתמכו בהם, אתם יחד איתם רק בדרכים אחרות. אתם אלו האוחזים באור כדי שהם יוכלו לשלוח אותו. לכל אחד מכם מטרה שונה בנשיאת המשא הכבד הזה, וזה מה שמתרחש ממש כעת.

"קריון, כמה זמן זה יימשך?" התשובה שלי כמו תמיד היא – "כן". אמרתי בעבר, זה יחלוף מהר יותר אם תבינו את זה. המאבק יחלוף במהרה כשתבינו כי החושך אינו עומד לנצח הפעם. ולא משנה מה מוצג בפניכם כעת. אתם עומדים לצאת מהעבר השני עם אנחת רווחה! האם אתם שומעים אותי? ואתם תאמרו – "וואו!!! לא האמנתי שאצליח לעבור את זה". אך המלאכים זורחים מעליכם ממש עכשיו, בהכרה שהיום הזה אכן יגיע. "ניצחתי את זה", אתם עשויים לאמר, ואתם תהיו כל כך צודקים. אלו הן הנשמות העתיקות היום. כעת נשוחח על כמה חוקים בנושא המשא הכבד שלכם, וכך הוא הדבר.

המסר המרכזי – העבודה הקשה

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. אתם עשויים להקשיב לזה, ואני עומד להעניק לכם משהו לא קל, לכם הנושאים בעול הכבד. ייתכן וזה יהיה קשה מידי עבורכם.....אספר לכם סיפור המראה תבנית שלא תוכלו להאמין לה, אודות תודעה מתעלה ואלגנטית וכיצד היא עשויה להיראות. תודעה בה סיטואציות ובעיות היומיום שעדיין מתרחשות, מנוהלת באופן שונה לחלוטין. אשאל אתכם, האם אתם מאמינים כי תודעה יכולה בעצם לשנות דברים מבחינה פיסית? במדע זה מה שנראה, וכל לימודי הקוהרנטיות הם חלק מזה. אם זה נכון, אז תוכלו להבין כי מה שאתם חושבים אודות דברים והדרך בה אתם פועלים לגביהם, לא רק יעזרו לשנות את הדברים בחלק אחר בפלנטה או בכדור הארץ כולו, אלא זה נותן דלק לשינויים דרמטיים אצלכם מיידית, עם כל מה שאתם מתחילים ליצור באמצעות המילים, התודעה והכוונה.

ומי הולך ללמד את זה? אתם!!! ולא יהיה קהל סביבכם. אתם עומדים ללמד על ידי כך שתהוו דוגמא. ומה שתעשו, ומה שילדכם יעשו, ומה שתלמדו בחיי היומיום, נשמות עתיקות, יש בו אנרגיה שהיא אנרגיית מאסטרים. ואלו שסביבכם יראו את התוצאות, ירשמו תקצירים ויתחילו להתנהג כמותכם בהקדם. כי הטבע הפרקטי של כל הדברים שאני עומד להראות לכם, הוא כל כך ברור. האהבה והחמלה כל כך ברורים, והם עומדים ליצור סדר עולמי חדש, של בני-אנוש חומלים. זה מה שיוצרת אבולוציית התודעה. אז אתן לכם כמה דוגמאות של דברים שתוכלו לעשות. כל אחד מכם, נושא משא כבד מאד בפני עצמו. אך זה מתחיל קל ונהיה כבד יותר ויותר. חלקכם ירימו את המשא הזה עד תומו, וחלק יפסיקו באמצע, כי זה יהפוך להיות כבד מידי עבורם. זכרו כי אתם נלחמים באנרגיה ישנה שמעניקה לכם הרגלים, אמונות, התניות, וזה מאד קשה לעיתים לפרום ולפרק את מה שנהגתם לעשות במשך מחזור חיים שלם.

אז בואו נתחיל לפרום בדרך בה אנו ניגשים לדברים היומיומיים שעל הפלנטה כרגע. זו תבנית חדשה של גישה שתתחיל לפתח תרגול שהוא שונה מכל דבר שנאמר לכם עד כה, בדרך הזו. זו גישה פרקטית ואזוטרית כאחד ועל כן מאתגרת, זו תבנית חדשה של תודעה. משהו שעליכם ללמוד. נשמות עתיקות, וכולכם המקשיבים והיושבים בכיסא, בואו ונתחיל בסדרת התרגילים.

התרגיל הראשון – על הבוקר....

בבוקר כשאתם מתעוררים, שימו את רגליכם על הרצפה בעודכם קמים מהמיטה, ועצרו לרגע. זהו הדבר הכי קל שישנו אך הוא עדיין פורח מזיכרונכם. ברצוני שתיצרו את יומכם כך שיהיה מלא בשמחה, בפתרונות ובהפתעות שהן כולן נדיבות. במקום להתעורר ולחשוב איזה סוג של "הפתעה" תקבלו היום, שתשבור מעט יותר את גבכם, זכרו כי זהו כוחו של הרגל – לחשוש ולפחד מהשינויים ולא לצפות לנדיבות. זהו רק הרגל לחשוב כי הבלתי ידוע יבוא וישחט אתכם. במקום זאת, צרו בועה סביבכם על ידי מילותיכם והחמלה המטמיעה את יכולותיכם. כיצד לעשות זאת? פשוט הצהירו לעצמכם:

"זהו יום נדיב כי אני בוחר/ת ליצור אותו כך. כל הדברים המגיעים אלי, אשר לא יהיו השתקפות של המופלאות שלי, ייפתרו ויטופלו בחמלה רבה. הם עשויים להיראות קשים, כמו כל הדברים שמכים בי בכל יום ויום, אך לא עוד! כי אני עומד/ת להקיף אותם בפתרונות. ייתכן ולא אראה זאת מיידית. אך בעודי עושה זאת מידי יום, הסביבה נעשית חזקה יותר ויותר והפתרון מציג את עצמו." אתם יכולים גם להוסיף ולאמר, בעוד רגליכם נוטעות את עצמן עמוק באדמה, בתוך גאייה המופלאה היודעת אתכם – "החושך לא ינצח אותי". הבורא מכיר אתכם והוא מקשיב למילותיכם. המילים הראשונות שתאמרו לעצמכם בבוקר – "אני יוצר/ת נדיבות בחיי". לחלק מכם, אפילו משפט כזה הוא מאתגר, כי ההרגלים שאתם נושאים אתכם אינם כאלה. וזה עוד החלק הקל.....כי זה נעשה קשוח כעת.

התרגיל השני – מלכודות

תרגילים העוסקים בנדיבות ישנו אתכם, את הסיטואציה שלכם, את הנסיבות סביבכם ואת כל הפלנטה. זה מה שאנו עושים. תרגילים בנדיבות וחמלה המעורבים באבולוציה המגיעה לפלנטה הזו. זה מה שאתם עושים. רבים מכם עוברים את החיים ורואים את אותן סיטואציות, את אותם אנשים. אם אתם סטודנטים או עובדים, אפילו בחברה ובמשפחה אתם נתקלים במלכודות המביאים אנשים שאינם שותפים לתודעה שלכם, והופכים את חייכם לקשים. אלו הם אנשים מחיי היומיום שלכם, ועליכם לנווט סביבם כדי שלא תצטרכו להקשיב שוב ושוב לקלטות של התלונות שלהם, שלא תצטרכו להתמודד מקרוב, כי אתם עומדים לקבל דברים שליליים ואתם יודעים זאת. זה פוגע בכם.

או למשל אנשים בעבודה שאינם אוהבים אתכם, ואתם פוגשים אותם בכל יום בחייכם. להם אנו קוראים – מלכודות. כי זה קל ליפול לבור. בכל יום שאתם נפגשים, הם הודפים אתכם מעט. הנה האתגר שלכם, בו לא תאפשרו לדבר הזה לקרות יותר. כשתראו אותם מגיעים, פשוט אמרו בלבכם – "זו הנדיבות והחמלה, אני רואה את האל בהם. הם עשויים להיות במצוקה או בצרה או בחוסר איזון, הם אינם יודעים את מה שאני יודע/ת. אני מברך/ת אותם ואת האחדות שבכל הדברים". ואז, פשוט תנו להם לעשות את מה שהם רגילים לעשות, ואתם? פשוט שבו שם בחמלה, וראו כיצד הבועה שלכם אינה מושפעת מהם, אינה מושפעת כלל!!! תנו להם לעשות את מה שהם תמיד עשו. לעיתים הם ירצו לשוחח אתכם שוב ולאמר פעם נוספת את הדברים ששמעתם אלפי פעמים, שוב ושוב. זה כמעט כאילו שהם מפעילים את הטייפ שבראשם בכל יום מחדש. לעיתים האנשים הללו הם המנהלים או האחראים עליכם, ואתם חייבים לשבת ולהקשיב...אז בפעם הבאה, שמעו את הדברים, אך הבינו כי אם תשלחו חמלה לאדם הזה, בסופו של דבר הוא ירגיש את זה.

חוסר האיזון באנשים האלו שיצר את שלל התלונות בכל יום, ירוכך על ידי האנרגיה שלכם, המלאה בחמלה ואהבה, לו רק תשבו שם ותקשיבו ולא תתנגדו. תנו לנדיבות שלכם להפוך להיות כלי שניתן לראות אותו. זה לא שאתם מסכימים לתלונות שהם משמיעים, אלא כמו המאסטרים על הפלנטה הזו, אתם יושבים ומקשיבים, והם ירגישו בזה. כך תהפכו להיות אדם שניתן לדבר איתו ובסופו של דבר, הם ישאלו אתכם מה יש בכם שאין בהם. כי אינכם עומדים להתלונן חזרה, ואינכם עומדים להנהן בהסכמה בעודם מתלוננים. במקום זאת, אתם תראו אותם בדרך חדשה. אפשרו לכל מלכודת שכזו שאתם פוגשים על בסיס קבוע, להשתנות. אתם יכולים לדמיין מה תעשו וכיצד תעשו זאת אחרת, כדי שלא תצטרכו לרוץ לכיוון השני או להתעלם...וכך יהיה מישהו שתתמודדו איתו פנים מול פנים ותהיו חלק מהשינוי שלו באמצעות החמלה שבכם. האם זה באמת אפשרי? עם הזמן, כן. האם תצליחו לעשות זאת כבר מחר? לא. מחרתיים? גם לא. אך ככל שתתרגלו את הדברים הללו, תוכלו לראות כיצד הם עובדים . התחילו בקטן והגדילו את זה. זה היה התרגיל השני והוא קל לעומת מה שמגיע.

התרגיל השלישי – קשר דם!!!

ברצוני שתדמיינו, ממש עכשיו מישהו מהמשפחה שמרגיז ומעצבן אתכם הכי הרבה! אפילו אם הוא מישהו שאינכם רואים לעיתים קרובות. כזה שרודף אתכם בשל האמונות שלכם, זה שלועג לכם, זה שמעולם לא חיבב אתכם כל כך, זה שיש לכם בעיות ואתגרים איתו בחגים....אתם יודעים על מי אני מדבר. לא על חברים. אלא על משפחה. קשר דם ומעבר לכך. אני מבקש כי תדמיינו אותם בעיני רוחכם ממש כעת. אני מבקש כי תעמדו מול כל אחד מהם ולא תראו את המחסום שהיה ביניכם בעבר, שכלל אכזבה ופחד. מבלי המחלוקות והסכסוכים שבזכותם אינכם יודעים כיצד לפעול הלאה. במקום זאת, אני מבקש שתירגעו בזרועותיהם של המשפחה שיש לכם, ואני מבקש שתשכתבו ותמסגרו מחדש כל מה שאתם עשויים לאמר להם, באהבה!!!! אבקש שכל הכפתורים שהפכו אתכם לכועסים – ינותקו!!! ברצוני שתראו את האל שבהם, שפשוט אינו מבין את האל שבהם....ברצוני שתראו את עצמכם כקטליזטור, שאם תבלו מספיק זמן לעשות בדיוק את זה, תהיו מסוגלים לעמוד בתקיפות ובנחישות ולא משנה מה הם יאמרו, לא משנה באיזה שם הם יקראו לכם, לא משנה מה הם יעשו, או איזה גירוי או התרסה עומדים בפניכם.

חוויתם זאת שוב ושוב, וכעת כבר לא תחוו זאת יותר. זה עשוי לשנות את מה שהם יעשו, כי הם לא יזכו מכם לתגובה שהיו רגילים אליה בעבר. היווכחו בזה, אתם משחקים היישר לידיה של הדרמה דרך ההרגל והפחד. אתם חוששים וחרדים שהם ימשיכו לעשות לכם את הדברים הללו שוב ושוב, אתם יודעים בדיוק על מה אני מדבר. אך הפעם הזו, אתם נוכחים ואינכם מתווכחים, ואין לכם את האינסטינקט הזה של להחזיר אש, או להגן על עצמכם. במקום זאת, אינכם מגישים את הלחי השנייה, אלא אתם פשוט אוהבים אותם. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח חמלה לכל מילה שפוגעת ופוצעת את לבכם. יש בכם מילים מלאות בחמלה, חזרו עליהם שוב ושוב. ואתם יודעים מה קורה אחרי זמן מה? הם משחררים!!!! פשוט בשל העובדה שכבר אינם מקבלים את התוצאות שקיבלו בעבר מכם, יקירים. ואז משהו נוסף עשוי לקרות. בשחרור הזה, הם עשויים לראות משהו בעצמם, ויכולים ממש לשאול אתכם ברגע של רוך ועדינות..."מה קרה לכם?"

ואז תוכלו פשוט להביט בעיניהם ולאמר לכם – "פשוט התאהבתי בכם שוב. אמא, אבא, אחות, אח, אתם יפהפיים". ומה לדעתכם הם יאמרו אחרי כל זה? הם יאמרו מעט מאד....דמעה עשויה להופיע באחת מעיניהם, והם ייווכחו לדעת מה באמת מתרחש. הם יבינו כי השתניתם באופן דרמטי ומשמעותי וכי דבר לא יכול להשפיע עליכם יותר. זה קשוח!!!! התרגיל השלישי הזה הוא באמת לא קל....אך יש עוד....האם אתם אוהבים את זה עד עכשיו? האם אתם עדיין איתי?

התרגיל הרביעי – בגידה

אחד הדברים הכי קשים עבור בן-האנוש לשכוח ולהניח בצד הוא – בגידה. כמעט כל אדם בעולם חווה בגידה מכל סוג שהוא. לעיתים זו בגידה כלכלית, לעיתים אישית, לעיתים היא קשורה למערכות יחסים, לעיתים זה קשור לענייני הלב. הקשיבו, לעיתים זו בגידה של אלו שהלכו לעולמם לצדכם, בטרם עת. זו בגידה!!! הם לא היו אמורים למות כל כך מהר! וזה מרגיש כמו בגידה מאלוהים בכבודו ובעצמו. בגידה מהמקור היצירתי. בגידה שחוויתם מאלו שפגעו בכם, בכל כך הרבה דרכים. אינני חייב להרחיב בנושא, כי כולכם מבינים על מה אני מדבר. כולכם. נשמות עתיקות, אם לא חוויתם בגידה בחיים האלה, אז חוויתם בחיים קודמים. זה מגיע מכל המקורות, כולל המשפחה. בגידה! אך כעת זה הופך להיות מורכב.....כי זה חורט וצורב בכם צער שלא ניתן לשכוח אותו. זה נחרט בכם ממש כמו לשרוף את היד באש בוערת. כשאתם חושבים על זה, זה כואב. אינכם רוצים ללכת לשם, אינכם רוצים לחלום על זה, או לדבר על זה, או לבקר את זה מחדש, כי זה כל כך כואב!!!

וכעת, מה שאני מבקש מכם לעשות הוא לחפור את כל זה החוצה ולהביט על זה ישר בעיניים!!! ולסלוח לזה!!! להבין את העמדת הפנים, כי ישנו רק חוסר-איזון שם. כי הם אינם יודעים את מה שאתם יודעים. ועל ידי הפעלה זו, זה יפתור את החלק הלא בריא עבורכם. הפתרון יציף את המוח, המיינד, את הלב שלכם, ייתכן שאלו אשר בגדו בכם כבר עזבו מזמן את הפלנטה, אך יקירים, זה משנה דברים ברמה שלא תיאמן!!! ומה אם אומר לכם כי זה עשוי גם לשנות אותם בחיים הבאים, כשהם יחזרו, כי אתם סלחתם להם בחיים האלה? רק בזה ששלחתם אנרגיה שניקתה משהו משמעותי. ומה אם הייתי אומר לכם שתחיו יותר בזכות זאת, וגם שתיראו צעירים יותר? עד כדי כך המשא הכבד שאתם נושאים הוא משמעותי!!! הביטו בעיני אלו שבגדו בכם, או אלו שממשיכים לבגוד בכם. הביטו בעיניהם כך בעיני רוחכם, ואמרו להם – "אני אוהב/ת אותך. נוצרתם מאותו החומר כמותי. אני מבין/ה את חוסר האיזון, את הפחד, שיצר את הבגידה. אנו אחד, אנו זהים, האל בתוכנו, את/ה פשוט לא היית מודע ליופי ולחמלה שגיליתי. ייתכן ותהיו מודעים בעתיד, אך בינתיים, אני אוהבת אותך. אני סולח/ת לך". זה קשוח!!! וזה אף יותר קשה ומקשה. חלקכם פשוט אינו מסוגל לעשות זאת. זה מעבר למה שאפשרי, כי הבגידה חרטה את עצמה בעומק שכזה, וכבר סיפרתם לכל כך הרבה אנשים כמה מאכזב זה היה....האם תוכלו לשנות את התחושות הללו בעצמכם? לעולם לא תוכלו למחוק את מה שקרה, אך תוכלו לשנות את התגובה שלכם לזה. זהו תרגיל נעלה של תודעה מתקדמת המגיעה לפלנטה הזו. וזה חייב להתחיל במקום כלשהו...זה היה התרגיל הרביעי.

התרגיל החמישי – שנאה

שמרתי את האחרון לתחום בו אני נמצא. זה כל כך קשה לרבים מכם. ואתם תאמרו, "זה מוזר, קריון, ששמת את התרגיל הזה אחרון. כי זה לא אודות המשפחה שלי וזה לא אודות בגידה....ממש לא. זה אודות שנאה!!! יקירים, במדינה הזו בה אני נמצא כעת, מעולם לא היה זמן של קוטביות פוליטית כמו עכשיו. מעולם לא היה זמן כזה המלא באכזבה מעוורת ושנאה למנהיגות. וזה תלוי באיזה צד אתם נמצאים. ישנם כאלו ששונאים את המנהיג ולא משנה מה. ובכל פעם שהוא מופיע בטלוויזיה, אתם רק רוצים לרוץ ולכבות אותה. אינכם מסוגלים אפילו להביט בפניו של המנהיג. זו שנאה!!! אני מצייר תמונה אודות אמריקה היום, שהיא כל כך קוטבית, שאפילו אלו שאינם מסוגלים להסכים, שונאים אחד את רעהו על כך שאינם מסכימים.

זה מה שאני מבקש מכם לעשות. ואולי כבר ניחשתם. האם תוכלו להתמודד עם זה ולפתור את זה ולמוסס את זה? ייתכן וזה לא מה שרציתם עבור המדינה שלכם, אך השנאה, כל מה שהיא עושה הוא לאכול כל חלקה טובה בכם. כל מה שהיא עושה זה להפוך את הדברים לגרועים הרבה יותר. אלו מכם הנמצאים בסיטואציה הזו, וזה יותר מחצי המדינה, אני מבקש מכם לעשות כך: לבנות בועה של אור סביב המנהיג הזה, כדי שלכל מקום אליו ילך, הוא יראה יותר אור בזכותכם. האם אתם מבינים? ואם תפעלו כך, עליכם לוותר על השנאה. עליכם לקחת נשימה עמוקה, שקולה וזהירה, ולאמר – "אני עומד/ת לקחת את האיש הזה, את האנשים האלה, את החבורה הזו, ולא משנה מה הם עושים או אומרים או במה הם מאמינים, ואני עומד/ת לשים בועה אזוטרית של אהבה וחמלה סביבם, כדי שהאור יהיה שם, כשהם יזדקקו לו. כי הם זקוקים לו".

זה קשה, ומצריך אתכם ללכת אל מעבר לפוליטיקה, מעבר לאמונות שלכם אודות מה נכון ואמיתי למדינה שלכם. עליכם להיכנס למרכזה של התודעה המתקדמת הטוענת – "זה לא המועמד שלי, אך אוכל עדיין לשלוח אור לכיוונו". ובמקביל, החצי השני שבכם הטוען כי הכל נפלא, הנה ההוראות עבורכם: ברצוני שתאהבו את אלו שחושבים שזה לא נפלא כל כך, כדי שתוכלו לשבת לצדם, או אפילו לנהל שיחה ולאמר – "האין זה מעניין כיצד דברים פועלים? האם תצטרפו אלי בשליחת אהבה ואור למנהיגי האומה הזו? איננו מסכימים", אתם עשויים לאמר, "ואיננו מתכוונים להיכנס לסיבות של חוסר ההסכמה, במקום זאת אני מבקש שתצטרפו ותשלחו אור ואהבה יחד איתי למנהיג המדינה. ויחד נהיה בני-ברית בזה ותהיה לנו אנרגיה של חמלה, שהיא הרבה יותר גדולה מכל שנאה או וויכוח או מלים שעפות באוויר".

זוהי, בני אנוש יקרים, האבולוציה של התודעה! האם תוכלו לעשות זאת, נשמות עתיקות? אתם מוכנים לזה, השושלת שלכם היא כזו, יש לכם את הניסיון עבור זה. נשמות שאינן עתיקות אינן מסוגלות לזה. הצעירים אינם יכולים לעשות את זה. ואני מתייחס בכך לגילה של הנשמה ולא של האדם בגלגול הזה. הנשמות החדשות הנולדות, אין ביכולתן לעשות זאת. הם אינן יכולות להתעלות מעל השנאה והכעס. הן פשוט אינן יכולות!!! אך אתם יכולים, כי אתם מבינים את השכבות הרב-ממדיות, את החיבור למקור היצירתי. אם תשכילו לעשות זאת, אתם תדריכו את המדינה הנפלאה הזו ולא משנה מה אתם חושבים כי מתרחש....פשוט שלחו אור לחדר הסגלגל. זו התשובה. ללא קשר למה שנמצא שם. חלק מכם יקבלו את המסר הזה בבהירות וחלק יכתבו מכתבי זימה ויאמרו – "קריון....לא ידעתי שאתה כל כך פוליטי". הם לעולם לא יבינו מילה מכל מה שנאמר כאן. כל מה שהם שמעו הוא – "החדר הסגלגל" (בבית הלבן). כך זה עובד, יקירים, אלו הן האמונות המגבילות שאתם נושאים אתכם, האנרגיה שאתם סוחבים מזמנים מאד עתיקים ועד הלום. אנו מבקשים מכם להימנע ולעקוף את חמשת הדברים שהזכרנו כאן היום.

ישנם חמישה תרגילים וזה מספר שאינו זוגי. המספר 5 תמיד מחפש אחר איזון, 5 הוא שינוי, תמיד במעבר, תמיד מחפש אחר האיזון שיגיע. אלו הדברים שרציתי לשתף אתכם היום. אני יושב מול נשמות עתיקות שמבצעות את העבודה הקשה הזו. ייתכן ותרצו לחזור ולקרוא ולראות אלו מהדברים נגישים עבורכם וקלים, ועל אלו דברים אתם צריכים לעבוד. אך נשמות עתיקות, אתם היחידים שיכולים לעשות את העבודה הזו, וזו תהיה ההתחלה של התהליך האבולוציוני שיתקדם הרבה מעבר למה שאתם חושבים. כי זה יניח יסודות על הפלנטה עבור אלו שיבואו ואשר יתרגלו את האלמנטים הללו בדיוק. די לעכשיו. אני יודע מי כאן. אני יודע מה מתרחש. אני יודע מי אתם. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

וגם לנו יש הנהגה הזקוקה לנו. שנשכיל להאיר את דרכה באור, להקיף אותה בבועה של אהבה וחמלה, ואז כבר לא יהיה כלום כי אין כלום. יהיה אור. אור שיעזור לשינוי. לוותר על שנאת החינם בין אחים, זהו השיעור האולטימטיבי שלנו, והתיקון הגדול מכל. אדירונדה לימדה אותנו לפני שנים, בכל יום, בשעה 11:11 דקות בדיוק בבוקר, לשלוח אור ואהבה לכל מנהיגי העולם. חלקנו מתמידים בכך עד היום.

לא קלה היא דרכנו. המשא הכבד מביא עמו משברים לרוב, אך עלינו לתמוך איש ברעהו. נזכרת במשוררת האהובה עלי ביותר, רחל, ובשירה האלמותי שכל כך מתאים למסר הזה של קריון, אודותינו, שעדיין דוחפים את הסלע במעלה ההר.....

רק על עצמי / רחל

רק על עצמי לספר ידעתי. צר עולמי כעולם נמלה, גם מסעי עמסתי כמוה רב וכבד מכתפי הדלה. גם את דרכי - כדרכה אל צמרת - דרך מכאוב ודרך עמל, יד ענקים זדונה ובוטחת, יד מתבדחת שמה לאל. כל אורחותיי הלעיז והדמיע פחד טמיר מיד ענקים. למה קראתם לי, חופי הפלא? למה כזבתם, אורות רחוקים? למה קראתם לי, חופי הפלא? למה כזבתם, אורות רחוקים?

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source

#קריון

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים