קריון - מי אתם באמת?


מאנגלית – רחלי גנון

התקשור הראשון שניתן מקולורדו ולא הוקלט בשל בעיות טכניות.

ברכות יקירים, אני קריון מהשירות המגנטי. שוב, שותפי זז הצידה ומה שעומד להגיע הוא אינפורמציה חדשה. המסר עומד להיות משולב עם מסרים שהועברו אליכם במשך יותר משני עשורים, אך עם השלמה אודות השלב הבא של הידע.

שנת 2018 בנומרולוגיה הטיבטית הוא מספר מאסטר. הוא מסתכם ל-11 והמשמעות של המספר היא – הארה. אז זו כאילו הזמנה לאפשר לשנה הזו להיות השנה בה האור נדלק בכל כך הרבה מוחות אודות מה שבאמת מתרחש עבור הפלנטה. היום, אעניק לכם מידע אזוטרי אך משמעותי המדבר אודותיכם ואודות מי שאתם. נדבר על תבנית חדשה לבן-האנוש.

הלימוד בסוף השבוע הזה היה מדעי ואזוטרי כאחד. אלו שהיו בקהל קיבלו משהו שרובכם לא יכלו לחוות והוא- אנרגיות משולבות. זהו שילוב של מדע ומה שאתם קוראים לו – רוחניות אשר מערפל ומטשטש את כל הלימוד בדרך שחלק מכם יהיו חייבים לשאול – "מה הוא באמת ההבדל ביניהם?" אז אומר זאת שוב - אם אתם מאמינים כי האלוהים או המקור היצירתי ברא את הפלנטה הזו, אז המקור היצירתי הזה באופן הגיוני חייב להיות מאסטר-פיסיקאי. כל דבר שאתם מביטים בו ולמדים אודותיו הוא בריאה מהמקור החיצוני האינטליגנטי ולכן, המדע שלהם הוא העשייה של המקור היצירתי הזה.

עליכם להתחיל ולהבין שיש יותר מאשר חפיפה בין המדע והרוחניות. זהו בעצם אותו הלימוד בדיוק. זהו סמן של הזמנים בתוך המציאות שלכם, ואפילו בני-האדם המדעיים ביותר אומרים לעיתים קרובות – "אנו רואים סוג מסוים של אינטליגנציה ביקום שהשפיעה על כולנו. איננו מבינים כיצד היא פועלת ואיננו יודעים מדוע, אך היא חייבת להיות שם בשל ההיגיון שאנו בעצם מתבוננים בו. הצהרה זו מתייחסת לרעיון ישן יותר, בו מקריות ומזל יצרו הכול, ועדיין, כיום זה נראה כבלתי-אפשרי. זה גם מעניק דחיפות חדשה לשאלה – "מי אתם, באמת?"

Who are you, really?

בסופו של דבר, אפילו המוחות הסגורים ביותר של אלו הלומדים מדע יצטרכו להגיע למסקנה כי דברים הם אינם כפי שנלמדו או כפי שנאמרו. לימוד האבולוציה האנושית עצמו יוטל בספק. הרעיונות הנפוצים והרווחים ביותר אודות כיצד הגעתם לכאן, וכמה זמן זה לקח, הם שגויים. כעת, לאחר 2012, יתחילו להיות אינדיקציות ברורות אודות סיפור שהוא שונה לחלוטין. אך יחד עם זאת, ספרי הלימוד שלכם ממשיכים להעניק לכם מתודולוגיות של התפתחויות שושלות אנושיות. זה יהיה חייב להשתנות, ואומר לכם מדוע, יקירים. כי אם זה לא ישתנה, יהיה מרד נעורים מכיוון הצעירים המביטים סביב ורואים את האמת השונה. דבר זה יכריח בסופו של דבר שכתוב של ההיסטוריה אשר מבוססת כרגע על חשיבה ישנה ורעיונות ישנים. אך זה אינו הדבר שברצוני לשוחח אודותיו היום.

סיפור הבריאה בא שוב לביקור

ברצוני לדבר על שארית הסיפור. מה שמגיע כעת הוא לחלוטין אזוטרי, עם נקודות אקראיות מועטות מהמדע. זה אך הגיוני. אני מבקש לספר סיפור שסיפרתי כבר בעבר, אך כעת הוא יהיה מועצם. זהו סיפור הבריאה, והוא אחד מסיפורי האהבה הגדולים ביותר שיכולתם לקבל על הפלנטה הזו, והוא מדבר על אלו הנמצאים בחלק אחר של הגלקסיה, אש חוו אבולוציה רוחנית שהיא יותר משלכם במילוני שנים. מיליונים של שנים. איך לדעתכם זה עשוי להיראות? אם תודעה מתפתחת בתוך האנוש, ומאחר ונראה כי תודעה משפיעה גם על דברים פיסיים, האם זה יותר מידי עבורכם לדמיין שהתודעה שלכם עשויה להיות מסוגלת לשלוט, בסופו של דבר גם בחלק מהפיסיקה?

אלו ש-"הזריעו" אתכם יכולים לשלוט בחלקים רבים של הפיסיקה באמצעות התודעה שלכם. זו אינה טכנולוגיה, אלא רוחניות מפותחת ואוהבת של תודעה. הם באו לפלנטה הזו לפני מאתיים אלף שנים ושינו אתכם לחלוטין. אנו קוראים להם – "שותלי הזרעים", ואתם קוראים להם – הפליאדות. רבים מכם אפילו קוראים להם – מלאכים, מאחר והם נראים לכם כאילו הם "לא מהעולם הזה". האם זה מגוחך בעיניכם? אשאל אתכם, האם אי-פעם היו מאסטרים בפלנטה הזו שנראה כאילו הם שלטו בפיסיקה ובמציאות? התשובה היא – "רובם". חשבו על זה. ומה אם המאסטריות של העצמי הרוחני שלכם יוצרת את היכולת לשנות מערכות שעדיין לא גיליתם אפילו? כבר ראיתם ואף דיווחתם על כך בכתובים העתיקים שלכם.

מה שעשו שותלי הזרע הללו הוא לשנות את התודעה שלכם דרך ההתפתחות הביולוגית. הם שינו בפירוש את התבניות המגנטיות הקיימות בתוך ה-DNA של האנוש המודרני. מהאספקט הרוחני, קיבלתם את היכולת להבחין באל שבפנים, ולחוש או להבחין בפוטנציאל של הבורא הנדיב. קיבלתם את היכולת של הבחירה החופשית לדעת את ההבדל שבין חושך ואור, נכון ולא נכון, ולהרגיש את אהבת האלוהים. זה קרה בכוונת תחילה, ועוצב על ידי המקור היצירתי. זה לא היה במקרה או חלק מניסוי כלשהו. אתם כאן בכוונת תחילה, יקירים.

זהו מבחן של אנרגיה עבור הציוויליזציה שלכם. אך זה לא מסתיים שם כי ישנה מסגרת זמן הקשורה לדבר הזה. לא דיברנו על מסגרת הזמן הזו במלואה קודם לכם, אך היא עדיין מתייחסת לתפיסה של הכוכבים שאתם מתבוננים בהם. הכוכבים נעים לאט בתבנית עקבית והמשכית המתכתבת עם התנודות האיטיות של הפלנטה בעודה מסתובבת סביב השמש. התנועתיות של הפלנטה שלכם, כפי שמדדתם אותה, היא לאורכם של 26,000 שנים מהתחלה ועד הסוף. משך מסגרת הזמן הזו היא מבחן הבחירה החופשית של האנושות, של תודעת אור וחושך. הייתה תנודתיות של שני מחזורים של 26,000 שנים. הקשיבו, רבים חשבו שהיה רק חזור אחד. ועדיין....עמדו לרשותכם שני מחזורים כאלו.

בני-אנוש היו כאן במשך זמן רב

לאלו שכבר הלכו לאיבוד בשיח הזה, נעבור על הגילויים והרעיונות מהעתיקים, הטוענים כי ישנה היסטוריה משמעותית לפני ההיסטוריה שלכם. יש לכם רעיונות משלכם אודות כמה זמן הייתם כאן, אשר אינם הולכים הרבה מעבר ל-9,000 השנים האחרונות. יחד עם זאת, ישנם הוכחות כעת שהיו כמה תרבויות לפני שלכם שאף ידעו הכול אודות אסטרונומיה. הענקנו גם תקשור בטורקיה אודות הנושא הזה. גילנו את התיאוריה בה היו לכם חמישה מחזורים של תרבויות על פני האדמה, וכולם היו בתוך מחזור אחד של תנועתיות בת 26,000 שנה. רבים מאמינים שהתזוזה אל תוך 2012 הייתה התחלתו של המחזור השישי (21.12.2012 הייתה מרכז התנועתיות). בנוסף, בספירה הארוכה של יומן בני המאיה, זה הראה רק חמישית מהמחזור השלם, שמצביע על כך שזה אכן היה היומן של הציוויליזציה שלכם.

עם כל זאת, אנו אומרים לכם כעת כי מסגרת הזמן האמתית של כל המבחן האנרגטי האנושי הזה (לימוד האור והחושך / עץ הדעת טוב ורע), הייתה שני מחזורים של 52,000 שנה, ולא מחזור אחד של 26,000 שנה כפי שנאמר עד כה. המשמעות היא כי בני-אנוש כמותכם, החושבים כמותכם, ואשר התפתחו בדיוק כמותכם, נמצאים כאן כבר במשך 52,000 שנים. אז האם אתם באמת חושבים כי לבני-אנוש הייתה היסטוריה על הפלנטה שהיא יותר מ-50,000 שנים? מה למדתם בבית הספר? התכוננו לתגלית. איזה צירוף מקרים! התרבות העתיקה שמדדתם דרך ה-DNA וההוכחות הארכיאולוגיות, היא בהחלט של 52,000 שנה. וזה נמצא באוסטרליה. ישנה הוכחה שבני-אנוש כמותכם היו בסביבה במשך כל הזמן הזה. ומדוע 52,000 שנה? כי היו בערך עשר תרבויות של האנושות, ולא חמש. אנו אומרים בערך, כי תרבויות אלו התמוססו אחת לתוך האחרת ועדיין היו נפרדות באופן ייחודי. אז, אם זו האמת, מה אתם חושבים כעת על מה שלמדתם בבית הספר אודות אורכה של ההתפתחות התרבותית? האם תיצמדו לספרים הישנים או להוכחות החדשות?

לחמשת המחזורים הראשונים הללו לא היו מספרים המכמתים את כמות בני-האנוש, אשר היו יכולים להעניק לכם אומדן לגבי מה שנקרא היום – "כל הציוויליזציה". אך, יקירים, קבוצות אלו עדיין השמידו את עצמם, או היו במקום שהשמיד אותם. במספרים קטנים יותר, בשבטים, זה היה מאד נראה לעין. ניתן עדיין להילחם עד שנותרים רק מעטים, ולא משנה כמה מעטים אתם. ועדיין אתם יכולים להיות בעלי טבע אנושי חשוך שוב ושוב. הביטו על ההיסטוריה הידועה לכם. זה בדיוק מה שעשיתם גם כן. מחזורי המים גם תרמו לזה, כי כאשר אתם מתחילים להבין שישנם בעצם מחזורים הקשורים לשינויי מזג האוויר שלכם, תוכלו גם לראות שהם מתייחסים ומתכתבים עם התנועתיות. האין זה מעניין שאתם חווים שינוי זה ממש כעת והוא מתחיל בתחילתו של מחזור תנועתי חדש?

באלו דברים מלאה האקאשה שלכם? במשך כמה שנים עבדתם על הפאזל הזה, נשמות עתיקות? ובכן, זה עתה גיליתי לכם! לחלק מכם יש היסטוריה של 52,000 שנים. כשאתם מתחילים להביט על קו הזמן של למוריה שהענקנו לכם, כל זה מתחיל להיות הגיוני. למוריה התרחשה לפני יותר מ-50,000 שנה. הענקנו לכם את האינפורמציה הזו כבר לפני עשור. ארכיאולוגים לא עומדים למצוא הרבה ממצאים מחמשת התרבויות הקודמות בעלות 26,000 שנה. בעצם, זה קשה אפילו למצוא דברים בני 14,000 שנה (שזה לפני קבוצת עמק האינדוס). הטבע עושה עבודה טובה ומכסה על כמעט כל דבר שבני-האנוש עושים. בתוך התרבויות הקטנות הראשונות הללו, היו כמה מבנים, אך הם לא היו גדולים. לחלק מהתרבויות לא היו מבנים כלל, וממש כמו ההיסטוריה של הילידים העתיקים מאוסטרליה, הם נעו עם עונות השנה והאוכל העונתי. הם לא נשארו אף פעם במקום אחד במשך זמן רב, זו הייתה תקופה בה החקלאות עדיין לא פותחה. וגם כשהיו מעטים, היו מספיק מהם שלא הסכימו אודות חלוקת משאבים. נשמע מוכר? היו מספיק מהם שפחדו אחד מהשני, כי במסעם הם פגשו הרבה אנשים שלא הכירו. הם לא יכלו "לראות" אחד את רעהו היטב, מכיוון שהם לא חלקו הרבה מעבר למה שהיה בקבוצות האישיות שלהם. ורבים מהם יצאו למלחמה נגד אחרים. והם פצעו אחד את השני ואפשרו לדלקות ולמחלות ולמגפות לחסל גם את המעטים שנותרו.

עומקו של השינוי ב-DNA

כעת, התגלית הבאה היא משהו שכבר שוחחנו עליו בעבר, אך המאסטר שנמצא כאן בקהל צריך לשמוע אותה שוב. שמו הלמוריאני הוא -Yaw'ee. (קריון מתייחס כמובן לד"ר טוד אבוקייטיס, מדען וחוקר DNA, שהיה בקהל, והוא גם יוצר מקהלת הטונים האהובה שלנו). אכן כן! הגנום האנושי שלכם השתנה. תקשרנו זאת מאז שותפי, לי קרול הסכים לדבר אותי, וזה היה לפני 28 שנים. אמרנו לכם שכאשר זרעי הפליאדות נשתלו על פני האדמה היפהפייה הזו (אלו שהעניקו לכם את ידע האור והחושך), זה נעשה באמצעות שינוי ה-DNA. זה העניק לכם ישירות חלק מה-DNA שהפליאדות נשאו בתוכם. הדבר הגדול ביותר שהם העניקו לכם היה זוג כרומוזומים שהיו נחבאים במשך זמן רב. אספר לכם אודותיהם בעוד רגע. אך הזוג הזה של הכרומוזומים מאפשר זיכרון ספציפי של חוכמה – אינטואיציה, ויכולת מפותחת למשוך את עצמכם אל מחוץ למה שנקרא – "הטבע האנושי העכשווי". זה מעניק לכם את היכולת לחשוב באופן מוחלט על דרך שהיא מעבר למלחמה. יקירים, מלחמה הייתה תמיד מבחן של בחירה חופשית, ללא התערבות מכל מקור חיצוני, כדי לראות אם תוכלו לגלות זאת. ואכן גיליתם.

כעת אתם יושבים בתוך זמן שהוא ממש בסופה של התרבות העשירית והתחלתה של התרבות ה-11, ואתם פתרתם את זה! האנרגיה משתנה על פני האדמה עבורכם!!! ישנה יותר יכולת עבורכם להתפתח בתוך האור ממש כעת, מאשר הייתה אי-פעם בעבר. ישנה יכולת כעת עבורכם.....מוכנים???? להיות רב-מימדיים!!!!! Multidimensional.

הצעד הבא – להיות מודעים באופן רב-מימדי

במשך השנים האחרונות, תקשרתי אודות זה. בעצם, זהו הנושא של ספרו ה-14 האחרון של קריון. איך זה מרגיש עבור בן-אנוש לפסוע אל מחוץ לליניאריות ולהפוך ולהיות רב-מימדי? כיצד זה ייראה? זה משפיע על התודעה שלכם. התודעה שאנו מדברים אודותיה היא החשיבה המתפתחת והמודעות של האנוש הרב-מימדי. זו תודעה שהיא גבוהה יותר, כזו שיש בה אמפטיה, חמלה, אכפתיות, עדינות, נדיבות וחוכמה גדולה יותר. זו תודעה בה אתם "זוכרים" מה גורם לדברים לעבוד, שמעולם לא ידעתם, אפילו לא במשך 10 ציוויליזציות!!! מהכוכבים, זו הבנה שמלחמה אינה עובדת! כי הערכה ליופיים של החיים והאנושיות היא ליבת הדברים. זה יוצר דחף ראשוני בכל כל ילד חדש שנולד על הפלנטה, לכבד את החיים!!! ויקירים, זה מגיע ממשהו שהתרחש ב-DNA שלכם.

היום למדתי משהו יוצא מן הכלל, מדעי, יפה ושרוי במחלוקת. למדתם לעומק מה קרה כאשר זוג של כרומוזומים השתנו להם פתאום לפני 200,000 שנה. איכשהו איבדתם את הזוג ה-24 במספר, ואיכשהו הייתה השתנות של זוג נוסף, אשר קיבל שינויים מרחיקי לכת. ואתם נותרתם עם 23 זוגות כרומוזומים שאינם כמו לשאר צורות החיים סביבכם שהם כביכול מתחתיכם בשרשרת האבולוציה. פתאום הייתה "חולייה חסרה" עצומה במידע העכשווי שניתן לכם אודות האבולוציה של האנושות, וזה נותר חידה מאז ועד היום. מה שבאמת התרחש הוא שהגנום האנושי השתנה באופן קיצוני. הוא השתנה כדי לשקף את ההורים, שותלי הזרעים, הפליאדות.

אלו מכם המקשיבים או קוראים את המסר הזה, הרוחניים ביותר בעלי דוקטרינות קשוחות שנוצרו על ידי בני-אנוש, אתם לא תגלגלו את עיניכם ותאמר – "ידעתי זאת". כי התקשור של העידן החדש הזה אומר במפורש כי אנו באנו מהחייזרים, או מה-ET's אם תרצו! אך יקירים, זה לא מה שאני אומר לכם, במקום זאת, אני אומר לכם שאלו הנקראים חייזרים, הפליאדות, ידעו את האל שבפנים. הם ידעו אודות המקור היצירתי הרבה יותר טוב מכם, והם ידעו את כל מה שקשור לצד האחר של הווילון, כי הם חיו את כל זה לפניכם.

אלו הן כל תולדות התודעה. זה מביא אתכם להתיישרות עם מה שהיה מוחבא בצד האחר של הווילון. זה מגלה את החיבור לבסוף עם החוץ – עם המקור היצירתי. האל שבפנים היה הנחת-היסוד של מסרי קריון במשך 28 שנה. האם זה יותר מידי עבורכם לחשוב שאחרים בגלקסיה ידעו אודות "האל האחד" לפניכם, ממש כפי שאתם יודעים כיום על פני האדמה? הזוג החסר של הכרומוזומים ב-DNA שלנו

נחזור לזה, אתם מבחינים כי יש לנו 23 זוגות ואתם מתחילים ללמוד עודות השינויים הביולוגים הגדולים והמדהימים מהעבר, ההיתוך של חלק מהזוגות וההתעצמות שהתרחשה בעקבות זאת. ובכן, אתם מפספסים משהו. למרות הערפול, ישנו משהו נוסף שהמדע גילה את הפוטנציאל שלו לפני כמה שנים. ניסויים הראו שה-DNA שלכם עשוי להיות מעט רב-מימדי. דווח כי נוכחות ה-DNA בשדה הקוונטי, משנה את סיבוב/סחרור האלקטרונים בשדה הזה. גם כש-DNA מוסר, השינויים שהתרחשו בעקבות כך, נשארים. עקבו אחר ההיגיון. אם נוכחות DNA משנה את המבנה האטומי בשדה הרב-מימדי, הוא יכול להיות אם כן בעל מרכיב רב-מימדי.

אציג בפניכם משהו שהתחלתי להסביר פעם בעבר, עדיין יש לכם 24 זוגות של כרומוזומים. הם נעו סביבכם, השתלבו, והזוג ה-24 הוא רב-מימדי. הזוג הבלתי-נראה (במימד שלכם, השלישי( לא היה בשימוש במשך 10 ציוויליזציות של חיים, וכעת הוא מתחיל להתעורר בעקבות השינוי והתזוזה הגדולים. זה גם מושפע מההקרנה החדשה בשדה המגנטי שלכם, שנוצר באיטיות על ידי אזור חדש בחלל, דרכו המערכת הסולארית שלכם מתחילה לעבור. האם אתם מבינים את הנחת-היסוד הזו? עדיין יש לכם 24 זוגות, אך זוג אחד הוא בלתי-נראה, ממש כדי שכוח הכבידה/המשיכה אינו נראה, או ממש כפי שהשדה המגנטי עצמו אינו נראה. הזוג ה-24 המיוחד מאד הזה, הוא רב-מימדי כולו, וזו הסיבה שהל-DNA שלכם יכול בעצם להשפיע על סיבובי הספין של האלקטרון בשדה הקוונטי.

אז מה המשמעות של כל זה עבורכם? המשמעות היא שיש לכם את היכולת למשוך את עצמכם החוצה מהחשיבה הליניארית, החוצה ממה שתמיד הוביל אתכם היישר לתוך מלחמה וחוסר תפקוד!!! האם אתם תופסים את זה? מעולם לא הייתם חכמים מספיק כדי להבין באמת מי אתם. וכל זה משתנה כעת. אלו המבינים זאת ומתחילים להתעורר לתוך הרעיון החדש הזה, הן הנשמות העתיקות שהיו כאן לפני אלפי מחזורי חיים ואשר חוו את הזוועות והמלחמות, ואשר חיכו בדיוק לדבר הזה. אלו הם אלו אשר הבינו כי מיזוג הסינכרוניות הוא אינו מקרי. אלא מתוכנן. הנשמות העתיקות הן גם אלו הלמדות להבין כי קוהרנטיות תודעתו של אדם שהיא יותר חיובית, זה מה שעתיד להתרחש ברמה כלל עולמית. זו קוהרנטיות החיבור לצד האחר של הווילון. זהו החיבור שלא ציפיתם לו ואשר בסופו של דבר ישפיע על כל מה שהוא חלק מהמציאות שלכם, מהפוליטיקה ועד לחברות ולתאגידים. זו הקוהרנטיות (הבהירות) שתגרום לבעיות, מאחר וישנם רבים המבקשים להשאיר את האנרגיה הישנה ולשמר אותה בדיוק כפי שהייתה עד כה.

יקירים, ככל שזה נשמע מוזר וייתכן ואתם מגלגלים את עיניכם בחוסר אמון, אתם תראו את כל זה מתרחש. כשהזוג ה-24 מתחיל להיות מואר, יום אחד ייתכן ואף תפגשו את אלו שהניחו אותו שם, הפליאדות. שוב, אני שואל – האם זה יותר מידי ביזארי עבור המוח שלכם לדמיין שאחרים נמצאים כאן אתכם בגלקסיה הנרחבת הזו שלכם, שהיא הרבה יותר עתיקה והרבה יותר מתקדמת, אשר מצאה כבר את יופיו של האל? חשבו על כך.

זהו סיפור אהבה. כדור הארץ הזה אינו סימולציה כפי שחלק מההוגים, החושבים הגדירו אותה, אלא זה עשוי להיראות כך מאחר וכל מה שהתרחש עליו, הוא לחלוטין מלאכותי. במילים אחרות, החיים נוצרו והתפתחו הרבה יותר מהר על פני כדור הארץ, מכדי שזה יהיה ביד המקרה. הכול התרחש על ידי עיצוב מראש. בן-האנוש שהשתנה כאן לפני 200,000 שנה היה בעיצוב מיוחד. לא הייתה שום מקריות בהתפתחותה של המערכת היפהפייה, המעוצבת הזו שאתם חיים בה ונקראת – גאייה. אתם נמצאים בתוך מבחן משמעותי של אור וחושך, כפי שאמרנו לכם במשך זמן רב כל כך.

זהו סופו של המסר הזה, אך זו התחלה של משהו מופלא ביותר. האינפורמציה שניתנה כאן מתחילה להגשים את עצמה, האנושות תתחיל להבין שהיא בשליטה מלאה אודות מה שיתרחש הלאה, בהמשך. תהיה תקווה חדשה עבור הפלנטה הזו המבוססת על כמה דברים שהמדע מתחיל לראות רק בקושי, ועדיין אינו מודה בכך, אך בהחלט מתחיל לראות זאת.

אתם חיים בזמן בו אינפורמציה חדשה יכולה לעוף סביב במשך שניות....הדברים החדשים והבלתי-צפויים הללו, הנראים דרך תגליות חדשות, מעולם לא יהיו מסוגלות להישאר סוד בתבנית החדשה הזו. הקשיבו, לא משנה מה היו הפרוטוקולים והתבניות הישנות, אינכם יכולים שיהיה לכם משהו שהוצג ונראה בפני עשרות מיליונים, אשר מחייכים כעת ואומרים – "הלו....היי"...ובמקביל לשמר קבוצה קטנה של מנהיגים או מחנכים אשר אומרים לכם כי כל זה לא התרחש.

האם אתם מסוגלים להבין את המטפורה הזו? אינכם יכולים להחביא או להתכחש לאור יותר. יותר מידי כבר רואים ומתבוננים. וזה יבוא גם בדמות תסכול שמגיע בכל כך הרבה תחומים. עומד להתרחש קונפליקט גדול בין מה שאתם רואים לבין מה שנאמר לכם. נשמות עתיקות, כולכם המקשיבים כעת, זו היא הבחירה החופשית של העידן הזה. התכוננו לזה. בהחלט, המורה המדען גרג בריידן הוא מדייק....זה בסופו של דבר יגדיר מי אתם ומהו מקומכם ביקום, ובמיוחד בגלקסיה שלכם.

אני יודע מי אתם, ישויות מלאכיות שהאל בתוכם. אני יודע מי אתם. הגיע העת עבורכם לראות זאת גם כן. וכך הוא הדבר. קריון / KRYON

http://www.kryon.com/CHAN2018/k_channel18_longmont.html

ומילה אישית,

בעודי מסיימת לתרגם את המסר הנפלא הזה, מתנגן לו ברקע שיר. ואני בהודיה על הסנכרון המושלם המפיח משמעות חדשה בכל פעימה. המילים האלמותיות של רחל שפירא כאילו מתעוררות לחיים והולמות כי כבראשונה.

"אם יש לי מיתרים הם מתנגנים ברטט, אם יש בי דאגה היא חשופה כמעט, אם יש בי אהבה היא תיאמר בשקט, אם יש לי שורשים הם מתארכים לאט....אתה רואה כיצד פתאום עובר בי רעד, הרוח משנה תכופות את כיוונה. ניסינו לעזוב אבל אני יודעת, אנחנו נשארים שנה אחר שנה.

בחדרים שלך השמש משרטטת, קווים ורצועות של אור על הכתלים. אני למענך כל בוקר מלקטת, פרטים קטנים, שמחות קטנות של יום חולין. האם אתה משיב, האם אתה עונה לי? אולי באוזנך הולמים גם שאוני...אולי אתה מקשיב, אולי אתה דומה לי, הן בפניך משתקפים פתאום פניי.

יום החולין הזה הוא יום שיש בו חסד, ובחסדו שורות אליך נכתבות, קח את ידי עכשיו, עשני מפויסת, ביום חולין כזה דרכינו מצטלבות".

כמה יופי בשיר אחד! שיר של יום חולין, ממש לפני שהשבת נכנסת. שנמשיך להתנגן ברטט הבריאה והיצירה במחזור ה-11 הנפלא שלנו, שזכינו בו בזכות ולא בחסד. שהרי באנו מן החסד ללוות ולהשלים את המעגל הזה ולברך – "שהחיינו". תבורכו בכל נפלאות הבריאה.

Translated by – Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source

#קריון

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים