קריון - הספריה האישית שלנו


מאנגלית – רחלי גנון

במשך השנים הענקנו הרבה מסרים המתחילים ברגשות המוצגים ומגיעים מהעבר השני, ומתכתבים עם סוג המסר המועבר. בין אם זה מדעי, או אינפורמטיבי. אך כשזה אודות האהבה המיועדת אליכם – זה מורגש. ישנם מסרים המלאים בתגליות, בהיסטוריה, ביופי, וישנם כאלו שהם רק מלאי אהבה, ללא אג'נדה ספציפית. אך כולם מהווים תצוגה מגוונת של מי שאתם. נסיבות החיים הליניאריים שלכם גורמות לכם לחשוב שיש רק אתכם. גוף אחד. אך זה אינו המצב כלל. הנשמה שלכם, הנקראת גם – העצמי הגבוה, האינייט המועצם, מתפרשת הרבה מעבר למה שמסתובב לו כאן בגוף ביולוגי.

ישנם חלקים בכם המחוברים לכל בן-אנוש אחר על פני האדמה, ויש חלק בכם השייך לצד האחר של הווילון, שם אתם חלק מהאלוהי, אתם חלק מקבוצה שאינה מורכבת רק מישויות, אלא היא מארג של כל הדברים כולם. שלוות האל שבכם, מחוברת לכל הדברים ועדיין, היא נחבאת לחלוטין מכם. עד כדי כך שאלו מכם הנמצאים בצער או דיכאון או תסכול, הולכים לפינה לבכות לבדם, מבלי להבין שרבים כל כך מלווים אותם. אינכם מבינים עד תום את החיבור שלכם לצד האחר של הווילון, שתמיד נמצא שם. אנרגיית התודעה בפלנטה הזו הכתיבה את הארון שאתם חיים בו, הלימוד מלידה הכתיב את מי שאתם חושבים שאתם. אך מי שאתם הרבה יותר גדול מזה. וזהו המסר העובר כחוט השנים במשך כל השנים הללו, המבקש שתיווכחו בכך.

המטפורות שלנו הופכות להיות בהירות יותר ויותר. היום אשתף משהו שהוא יותר מעוד סיפור. הרבה יותר. ולכל חלק בסיפור יש משמעות אחרת. זו הדרך בה הלימוד עובד, אתם מקלפים את הבצל ומחפשים את הגילוי אודות מה שנאמר, עד שהוא מתחבר לתחושות שניתן להתחיל לפעול על פיהן, שניתן ליישם אותן במציאות חייכם. יותר מלהקשיב, אתם משתנים, הופכים להיות...אספר סיפור על אדם שחווה חיזיון. כל אחד מגדיר חיזיון בצורה אחרת. (זה יכול להיות חלום בהקיץ או מסר מתוקשר, או ראייה שמשתנה פתאום או דרך הסתכלות). אך עבור הסיפור הזה, האיש יוצא ממציאות המימד השלישי רק לכמה רגעים ורואה דברים שהם אינם מן העולם הזה. חיזיון הוא הצגת אמת גדולה יותר. דברים שנחבאים מאיתנו ומתגלים בדרך בה אנו יכולים לשוב ולבקרם שוב בזיכרוננו. זהו חזונו של איש שאין לו שם, שיכול להיות גם אישה, אדם העומד בפני דלת והיא עצומה בגודלה.

בשלט על הדלת כתוב – "הספרייה של העצמי". מונח מצחיק...אך האדם הפותח את הדלת הזו יודע, כי בפנים יהיה לו הרבה מה ללמוד. זו ספרייה ובה כרכים רבים עמוסי אינפורמציה, של העצמי המצביע ומעיד כי זה עשוי להיות אישי, לו העצמי היה של האדם העומד בפני הדלת הזו. אך האדם אינו פותח את הדלת, כי בחיזיון הזה מקור חיצוני הוא הכרחי. והנה מגיע מדריך ובידיו טבעת עם צרור מפתחות ענקי!!! והמדריך הספציפי הזה מלווה את האדם בספרייה הזו, כי מה שהאדם עומד לראות הוא עוד דלתות ועוד מנעולים ועוד תגליות ואפילו יותר מטפורות וגם מעט מסתורין. המדריך פותח את הדלת אך במטפורה הזו, אינו מדבר אל האדם עדיין. הכל מובן מאליו. המדריך מופיע עם המפתח כי האדם מבקש להיכנס.

והדלת נפתחת בקושי, והצירים החורקים מוכחים כי היא לא נפתחה במשך זמן ר מאד. האור שם מעומעם, אך מתעצם ברגע שהאדם נכנס פנימה. ואין מתג חשמל ואין לפידים או כל דבר אחר המייצר אור. האדם מגיע והאור נדלק מעצמו. ומה שמתגלה בפניו מיידית אינו ספרייה עם מדפים או ספרים, אלא רק פרוזדור עם עוד ועוד דלתות ועליהן שלטים בנושאים שונים, ממש כמו בספרייה. אין סדר מסוים במסדרון הזה. ניתן להתחיל לשוטט מכל מקום, לפתוח כל דלת. האדם מביט סביב והתווית הראשונה הצדה את עינו היא – "כיצד דברים עובדים". וזה ממש מעניין כי ניתן לקרוא לדלת הזו גם פיסיקה או כימיה או מדע, כאן ניתן ללמוד כיצד דברים פועלים, והוא ממשיך ורואה עוד תווית אחרת שקוראים לה – "היסטוריה", ולאחרת – "העבר" ולנוספת – "מערכות יחסים". ישנם נושאים רבים ומעבר לכל דלת יכול להיות חדר ענק מלא בספרים, באינפורמציה, הרי זו "ספריית העצמי".

והאדם מתבונן על דלת "כיצד הדברים עובדים" ומביט על המדריך המוציא את המפתח הנכון. הם לא החליפו ביניהם אף מילה והאדם לא ביקש רשות להיכנס וגם לא ביקש מהמדריך לפתוח את הדלת. הוא רק הביט עליה והמדריך הופיע עם המפתח. וכשהדלת נפתחה, התגלה חדר רחב-ידיים ובו כל תהליכי היקום. כל הפיסיקה, הכימיה, אפילו ההתקשרויות הרב-מימדיות ואף מעבר לכך. תודעה ההופכת לפיסיקה, פלנטות שהתעלו, אלפי ספרים, מרפסות שלמות של ספרים, מלאים באותיות שנראה כאילו הן נוגעות בשמיים באורן. והאדם נוכח לדעת כי לעולם לא יוכל לקרוא את כל זה....והוא אומר לעצמו – "זה מדהים ומרשים, אך אינני יודע מהיכן להתחיל". ועדיין, הדברים שהיו הכי קרובים אליו, בקומת הקרקע, היו רלוונטיים לחייו. שם הייתה אינפורמציה אודות דברים עבורו שלא ידע אודותיהם, והוא מתחיל לקרוא. חשבו על הדברים שיש בחדר הזה...לו רק יכול היה להישאר שם לנצח. אך לחיזיון הזה ישנה הערכת זמן מוגדרת והוא עומד להסתיים. השעון מתקתק וזמנו בחדר מסתיים.

וכך האדם נוכח לדעת כי לעולם לא יספיק לו הזמן ללמוד הכל, כי רצה להספיק ולהיות גם בחדרים אחרים, אך בחזיון הזה, הכל היה שם. האם תוכלו לדמיין לעצמכם ספרייה שכזו, הנוגעת בליבת כל הדברים שעברתם, שחוויתם מלידתכם ועד הלום? אתם תוצפו רגשית רק מהעובדה כי הכל ידוע ואף נמצא בספרים. האדם עוזב את הספרייה, סוגר את הדלת והיא ננעלת. כעת ישנה סימבוליות כאן, הטוענת כי לאדם מותר להביט רק על ספרייה אחת בכל פעם. זו אינדיקציה לכך שהאדם הזה הוא עדיין ליניארי, לפחות בחיזיון. אך בעודו ממשיך לפתוח את הדלתות, הוא נוכח לדעת שאפילו זה מתחיל להשתנות. האם זה יכול להיות שהאדם משתנה בעוד הספרייה נבדקת? הוא בוחר בדלת נוספת בשם – "היסטוריה" ומבין כי מאחורי הדלת הזו ישנם דברים שאיש אינו יודע, דברים שהיוו מסתורין במשך נצח. וכרגיל, המדריך פותח את הדלת, האור מתחיל לבוא לקראתו בעודו פוסע, והוא מתחיל לראות עוד ספרייה המחולקת לתחומים רבים כל כך.

ויש שם ציוויליזציות שמעולם לא שמע עליהם, כתבים בשפות שלא זיהה, דברים פנומנאליים!!! והוא מתחיל לקרוא בכתב מוכר אודות תרבויות שהוא מכיר, דברים שלא למד בבית-הספר כלל!!! והוא מבין כי יש עוד כל כך הרבה חדרים, ובכל אחד מהם ספרייה עצומה עבורו לראות, כל כך הרבה כרכים!!! מאות אלפים, המתארים גם כיצד הוא קשור לכל זה. וכשהוא יוצא חזרה לפרוזדור, החדר הבא שהוא רואה נקרא – "העבר". מה ההבדל בין דלת ה-"היסטוריה" לדלת "העבר"? הוא עומד לגלות. בהביטו על תווית הדלת, היא כבר נפתחת, המדריך כבר שם, כי ישנו מפתח שונה לכל דלת. האור מלווה אותו פנימה ואז הוא רואה.....ואלו בכלל אינם ספרים, אלא קריסטלים!!!! וכל קריסטל נושא את סיפורו האישי. והוא נוכח לדעת מעצם היותו נשמה עתיקה, כי הוא נמצא בתוך הספרייה של מערכת הבריאה, ובתוכה נמצאת ההיסטוריה שלו. זהו חדר ההיסטוריה של האדם. כל קריסטל מייצג מחזור-חיים על הפלנטה. וכמו כמה מהמטפורות שניתנו, הוא נוגע בקריסטל, ומיד ניתן לו כל הסיפור אודות עצמו בחיים אחרים, בזמן אחר.

לאדם הזה יש שם אחר פתאום, והוא במגדר אחר, פעם גבר, פעם אישה, והקריסטלים אינם מסודרים בסדר מסוים. הם כולם באותו הגודל בדיוק ויש אלפים כאלו!!! האדם נפעם מהמשמעות העמוקה של כל מה שנמצא שם. הוא מבין פתאום שהוא היה כאן במשך נצח נצחים, ממש כמו הפלנטה, מהרגע שהיא הרשתה לבני-אנוש לחיות עליה. ישנו קריסטל לכל מחזור חיים. פעם סיפרתי לכם מטפורה אודות "ג'ייסון והמערה". אותו ג'ייסון היה כל כך שבוי בקסמם של הקריסטלים, עד שהוא לא יצא מהמערה לעולם. הוא בילה את כל חייו בנגיעה בקריסטלים, רק כדי לגלות מי הוא נהג להיות. כן, זה עד כדי כך אטרקטיבי!!!! אך האדם בחיזיון שלנו, רצה לראות דברים נוספים, למרות שאף הוא היה מוקסם מכמה קריסטלים שנגע בהם, אשר החזירו אותו לכמה מחזורי-חיים שלו, אשר כללו את כל האנשים והעובדות וכל מערכות היחסים שלקחו שם חלק. וזה היה כמעט כמו לחיות את הכל מחדש.

עברתם מספרים לקריסטלים, עברתם מהדרך בה זה עובד על הנייר, לגעת בקריסטל ולקבל באמצעות חיזיון נוסף בתוך החיזיון הזה...וככל שתלכו רחוק יותר, יותר דלתות ייפתחו וכך תהפכו להיות יותר ויותר רב-מימדיים ופחות ליניאריים. שם, בפרוזדור, ישנם עוד חדרים, עוד תוויות. כעת אלך לדלת שהתווית עליה היא – "מוות". "האם להיכנס לשם או שלא? תוהה האדם. מה המשמעות של הדלת הזו? האם החיזיון הזה הוא שאני עומד למות? מעבר לדלת קיימת כנראה אינדיקציה לכמה זמן אני עוד אחזיק מעמד"....השם – "מוות", אינו שם טוב לאדם. הוא מביט בדלת אך דבר אינו קורה. "היכן האיש עם המפתחות? אני אמיץ!!! אני אראה מה קורה כאן. היכן הדלת? היכן המפתח? היכן המדריך?" ואז...האיש מביט על הדלת מקרוב ורואה כי אין ידית לדלת הזו. ברצוני להבהיר, כדי שתבינו היטב!!! החדר הזה מזויף. אינכם יכולים לפתוח את הדלת ולהיכנס כי החדר הוא זיוף!!!! אין מוות. וזה מאד משמעותי עבורכם, עבור האדם, לראות ולהיווכח בכך בחיזיון.

מוות משמעותו כי הנשמה אינה קיימת וזה אינו המצב. היא תמיד הייתה ותמיד תהיה קיימת. לנצח. בחיזיון, במטאפיזיות של האמת, אין כל מוות, אין דרך לפתוח את הדלת, כי זה משהו שאינו קיים. לו יכולתם לפתוח את הדלת הזו, הייתם מגלים שם קיר לבנים. האם אתם מתחילים להבין את כל זה? עוד דלתות, עוד תוויות, עוד דברים לראות. ישנה דלת שהתווית עליה היא – "מערכות יחסים". מה כבר יכול להיות שם? הרי כבר ביקרנו בחדר המלא בקריסטלים בו נמצאים כל מחזורי החיים שחייתם, וכל מה שהבאתם לידי ביטוי. שם כבר הייתה לכם אינדיקציה אודות כיצד התרחשו הדברים מבחינתכם, היו לכם מחזורי-חיים קודמים וכל הדברים הללו, מדע, היסטוריה....אז מה כבר יכול להיות מעבר לדלת הזו? החיזיון הזה נעשה טוב מרגע לרגע, האין כך? האדם מביט על הדלת והנה מגיע המדריך, והפעם הוא מדבר לאדם ואומר לו: "התכונן לזה" ופותח את מנעול הדלת. האדם נכנס פנימה והאור נכנס איתו. ובתוך החדר, ישנה חגיגה גדולה.

בחגיגה הזו נמצא כל מי שהיה מעורב בחיי האדם הזה אי-פעם, מכל מחזורי החיים על הפלנטה. כל אלו שאהב ואיבד, אלו שעדיין מכירים אותו בגלגול הזה, נראה כי כמעט כל נשמה הייתה שם. וכולם נראו צעירים ויפים, ממש כפי שהכיר אותם לראשונה. אם זה אבא או אמא, מכל מחזור חיים, הם נותרו צעירים ממש כפי שהיו כשהייתם ילדים. אם זה בן-זוג, הוא נראה בדיוק כמו ביום הנישואין. אם זו אח או אחות, הם נראים בדיוק כפי שזכרתם אותם כילדים. וכולם שם יחד. והמוסיקה מופלאה כל כך!!! וזה כל כך מרגש, כי זה אמיתי!!! האם אתם מבינים? אין דבר כזה הנקרא – מוות. האם אתם מסוגלים להבין זאת? (לי קרול בוכה מהתרגשות....) החדר הנקרא – "מערכות יחסים" הוא הבטחה אליכם, בני-אנוש יקרים, הבטחה אודות מציאות שעליכם לדעת, כי היא נמצאת בספרייה שלכם.

עוד דלת נוספת אחת, וזו דלת מעניינת כי היא הופכת להיות רב-מימדית ולא בהכרח מובנת, והיא נקראת – "העתיד". המדריך פותח את הדלת, האדם נכנס פנימה, האור עצום וגדול מכפי שהיה כאשר התחולל בכל אחת מהספריות האחרות. זהו החדר הגדול מכולם. עצום בגודלו!!! אך מה שהופך אותו למוזר היא העובדה שהוא ריק לגמרי, לחלוטין! האם אתם מבינים את הרעיון? החדר ריק בגלל שהוא עדיין לא נוצר! חלק מכם היושבים כאן מולי ומקשיבים וקוראים מאוחר יותר, מאמינים כי העתיד, אפילו של מחזור החיים הזה, יהיה מלא בסוגים דומים של בעיות ומאבקים, שהיו מנת חלקכם במשך כל חייכם. אתם מאמינים כי החדר מלא ואינו מצריך אתכם ליצור דבר. פשוט אין לכם את היכולת להבין כי המחר הוא עמוד ריק, וכי אינכם צריכים לשאת את משאות העבר אל תוך המחר. כי מה שיש לכם היום, ההופך אתכם למפוחדים, באפשרותכם להשליכו לרצפה ממש כעת, ולצעוד אל תוך האור שהוא הבריאה והיצירה שלכם עבור המחר. זהו האנוש החדש שהוא אתם. הדלת נטרקת, האור מתעמעם, החיזיון הסתיים.

אלו מכם המבקשים לנתח את כל הנאמר כאן, ימצאו סיפורים בתוך סיפורים, לכל דבר כאן יש משמעות אחרת נוספת, אך תנו לי לאמר לכם משהו שכנראה כבר הבנתם. האדם הרב-מימדי שהוא אתם, בתוך ה-DNA שלכם נמצאת הספרייה הזו. היא נמצאת בכם היום. זה שלכם, ואינכם צריכים חיזיון כדי לקבל גישה אליה. זוהי ההבטחה של השינוי. אלו שהזריעו אתכם, הצליחו לבסוף לצעוד אל תוך הספרייה הזו, להיכנס לתאים של עצמם, כדי לראות מי הם היו, מה הם ידעו ויכלו לעשות, כיצד כל דבר פועל, פיסיקת התודעה, נדיבות האמונה, יופייה של החמלה, בעודם צועדים קדימה לחברה שבסופו של דבר לא חוותה יותר מלחמות, חברה שראתה את האל שבפנים והאל שבחוץ, עד שהם התמזגו לאחד לבסוף. וכל זה אפשרי גם בפלנטה הזו, בציוויליזציה הזו. והכל בזכות הסמן שעברנו לפני כמה שנים – ב-2012. אתם עדיין עוללים בשלב הינקות, בדבר הגדול והעצום הזה, אשר ימשיך ויתפתח בכל מחזור חיים יותר ויותר. זה מה שקרה בפלנטה. הספרייה הנמצאת בכם קיימת בהחלט.

חלקכם, במידה ותבחרו בכך, מסוגלים לפתוח כל דלת. ואינכם זקוקים למדריך. יקירים, מדריך היה דבר הכרחי באנרגיה הישנה. אך המפתחות הם שלכם! אם תרצו לדעת מה באמת קרה כשנכנסתם אל תוך הציוויליזציה ה-11 של הפלנטה הזו, אם אתם רוצים לדעת מה באמת קרה בתזוזה הגדולה ההיא ב-2012, כל מערך מרכזי האנרגיה (12 הזוגות), הנולס והנודס, הרשתות המגנטיות, כל אלו נתנו לכם בעצם את המפתחות לספרייה. זה כאן. זה נמצא בכם. כל החלקים הללו ניתנים לגילוי. אז, לאיזה חדר תלכו קודם? אתם שונים אחד מהשני, לכולכם יש אתגרים כיאה לבני-אדם ייחודיים שכמותכם. וכל אחד יחליט, בהתבסס על המסר הקצר הזה, לאיזה חדר היה רוצה להיכנס תחילה. למה אתם זקוקים הכי הרבה? אגלה לכם כי יש לכם את צרור המפתחות לכל הדלתות. מלבד דלת אחת. אין דלת מוות. אין מוות. הגוף האנושי מידרדר ונעלם וכך גם שאר הדברים. אך אתם, התמצית שהיא אתם, היא לנצח!!!! וחדר הנצח יהיה אתכם בכל פעם שתגיעו הנה. הוא נוסע אתכם והידע של הכל קיים בתוכו.

חשבו על המילים הללו, על החיזיון הזה בו הספרייה עצמה בנויה בכם כעת. והיא אינה נמצאת בשום מקום אחר, ואתם אוחזים בצרור המפתחות. אני קריון מאוהב באנושות. וכך הוא הדבר". קריון.

ובנימה אישית,

לעולם אזכור את קריון אומר לנו בקול נרגש, שם, בהוואי, ב-21.12.2012, "זה נעשה. המפתח הסתובב בחור המנעול". ושירת המקהלה פתחה את הדלת לרווחה וההדף היה עוצמתי ואדוותיו רבים, לעולם לא אצליח לתאר במילים אירוע מכונן שכזה, נקודת מפנה כללית וכל כך אישית. היא פתחה בפניי, ממש באותו מעמד את דלת "מערכות היחסים" מכל העידנים, ובעיקר מהחיים האלה, בהם איבדתי כל כך הרבה אנשים שאהבתי, שאהבו אותי, שלימדו אותי אהבה מה היא...זו הדלת שנפתחה בפניי, עוד בטרם בחרתי בה, כי באותו השבוע ממש, הלך אבי האהוב לעולמו, וכבר חייך אלי מתוך הספרייה, צעיר ויפה כפי שהיה כשהייתי ילדה.

וגם במקהלת הקריסטל המיוחדת שלנו, בהר אידה, מעל מערת הבריאה, שמענו לראשונה מקריון אודות הקריסטלים האישיים של כל נשמה. לכל נשמה עתיקה ועתידית ישנו קריסטל שהוא אישי רק לה. הקריסטל מתעורר לחיים כבר שאנו בתעלת הלידה, בתחילת החיים, ובו אנו משאירים את כל חוויות החיים כשאנו הולכים הלאה במסענו לחיים אחרים. כל הידע נשאר בקריסטל האישי כשאנו ממשיכים הלאה במסענו.

הנה כמה אנקדוטות מיוני 2016: הכל אודות הקריסטלים.

מהו הדבר הקריסטלי, הצלול, במיוחד או קריסטל קוורץ המדבר לרבים כל כך על הפלנטה הזו? אם תדברו עם גיאולוגים או פיסיקאים, הם יתייחסו לקריסטל כמשהו שמשמר ומחזיק בתוכו תדרים. וזה דבר מוכח שניתן לסמוך עליו. ישנה אבן הגדלה באופן ספציפי היכולה לאחוז תדר בתוכה. וזהו החלק הפיזי שאינו מטאפיזי כלל. האם אי-פעם הייתם במקום בו שמעתם תקשור דומה לזה, או הלכתם בדמיונכם או במדיטציה למקום בו יש קריסטלים ענקיים, והתאספתם סביבם?

ויש שיאמרו כי ניתן להרגיש את הקריסטלים ואחרים שיאמרו כי הקריסטלים מדברים אליהם. אז מה באמת קורה? על זה אדבר כעת. נשמה עתיקה, עובד אור, אדם מטאפיזי, נמצא על הפלנטה במשך הרבה מאד זמן. גילה של נשמתכם קשור לדבר נוסף שקורה – רגישות אזוטרית מתקדמת. ובמילים פשוטות, אתם חשים באנרגיה. ממש כפי שאנשים רגישים חשים באנרגיית הציור או המוזיקה אשר מפעילים את רגשותיכם, כך בדיוק קורה גם עם קריסטל שיש לו תדר. אז מה אתם חשים? מדוע אתם הולכים למדוט בטבע וחשים את יופיו ומדוע אתם חשים דברים מול קריסטל קוורץ שפשוט רוטט? האם הוא שר? האם הוא מצייר? או....לא. הוא משדר. ואתם יקירים, משמשים כקולטנים. הדבר שנספר כרגע תלוי בשינוי העצום שקורה. אתם חשים בקריסטלים ואוהבים אותם ומפזרים אותם בכל מקום, אך אינכם יודעים באמת מה הם אומרים. האין כך? ולפתע פתאום – אתם יודעים.

אתם יושבים על מרכז אנרגטי המתואר כ-Node על הפלנטה אשר יש לו Nole תואם. ובסך הכל יש 24 כאלו (12 זוגות). המרכז האנרגטי הזה הוא קריסטלי. אם תלמדו את מרכזי האנרגיה תיווכחו כי לרובם יש הדגשים, חלקם הרים הנמצאים במקום כל כך גבוה, בלתי מושגים, שלא ניתן לגעת בהם או להגיע אליהם.

אך הר אידה אינו באמת הר. זהו שמו של האזור. אתם יושבים כעת על אחד ממצבורי הקוורץ הקריסטלי הגדול ביותר בפלנטה. ישנו מקבץ גדול מזה, אך הוא מתחת למים ועדיין לא מצאתם אותו. אך כאן הוא מקום שאנשים יכולים להגיע אליו והוא אכן הר, רק הפוך!!! זהו הר גבוה הנכנס עמוק לתוך הפלנטה. זהו הר קריסטל הפוך. והוא מדבר לרשת הקריסטלית . כיצד הוא מדבר אליה כאשר היא איננה פיזית כלל? הרי הרשת הקריסטלית היא אזוטרית. היא מטאפיזית. ועדיין, ה-Node הזה מדבר אליה בבהירות רבה. על מה לדעתכם הוא מדבר? הנה כמה שאלות לתהות לגביהן. אילו מסרים הקריסטלים נותנים לכם? האם זה אפשרי שקריסטל יהיה קטליזאטור של אינפורמציה אישית עבורכם שעליכם לשמוע? ואיך כל זה עובד? כיצד אתם לוקחים קריסטל הביתה, מניחים אותו והוא מתחיל לדבר על הדברים שאתם אמורים לדעת אודותם? כיצד זה יכול להיות? אספר לכם.

האם זה אפשרי כי מבנים קריסטליים בזמן הזה על הפלנטה, הם בעלי מערכת היזכרות רב-ממדית? ואם כן, מה הם אומרים לכם? האם זה אפשרי כי ברגע הזה בזמן, קריסטלי קוורץ יקראו לכם בקול רם כל כך עד שתזהו אותם, תיקחו אותם הביתה והם יאמרו לכם את כל מה שעליכם לדעת? וזה הכי עידן חדש...אומר לכם משהו, יקירים. ישנה אמת בכל זה. והנשמות העתיקות היושבות כאן, האוחזות בקריסטלים כל ימי חייהם ומדברות אליהם, מחייכות עכשיו. דעו כי אתם חשים אנרגטית, והרגישות שיש בכם אפשרה לכם לחוש את האבנים הללו כדבר חי. הרגשתם את נדיבותם. ושאלה אחרונה שתעלה בזמן עתידי, האם ההזכרות בקריסטל יכולה להשתנות? האם ניתן למחוק את כל מה שיש שם ולתכנת הכל מחדש? האם ניתן הלכה למעשה לשנות הזכרות שלקחתם אתכם? ברצוני שתהרהרו בכל הדברים הללו, כי הם חלק ממה שאנו קוראים לו – האינפורמציה שהגיעה לאחר הסמן. ישנה סיבה למקום הזה. הפליאדות משתמשות במרכזי האנרגיה כמסלול אנרגטי מהיר להתעוררות. אין כאן מסתוריות או מקריות. לא בכדי העתיקים כאן יודעים ומרגישים את הדברים הללו.

האם אתם חושבים שזו רק מקריות? שהמקום הזה הוא רק מכרה? תמיד הייתה התיישרות בין העתיקים כאן שיודעים את הדברים הללו לבין האדמה, לבין היותכם כאן, עם השינוי והתזוזה והקריסטלים היוצאים מתוך הגבעות כאן. זהו גודלו של המסר היום. אתם יושבים במקום מאד מיוחד. האנרגיה משתנה והיא מתחילה לדבר אליכם בדרך רב-ממדית. ישנו הר הנקרא – הר אידה והוא נמצא מתחת לרגליי. והוא מאד מאד גבוה. האם כל זה יותר מידי מטפיזי עבורכם? אני יודע מי כאן, חלקכם לא באו לשמוע זאת. אין מנוס. לא תוכלו להפסיק לדעת את כל מה שסיפרתי לכם זה עתה. תוכלו לצחוק על זה, אך לא קיים כפתור "מחק" במוח שלכם. וכל האינפורמציה הזו עשויה להופיע במקום אחר יום אחד. ואתם תשמחו להיזכר כי שמעתם אותה כאן. השיעור ימשיך. זה אינו מקרי כי כולכם כאן. זה כאילו אתם ישובים על מכרה הזהב והוא מדבר אליכם. ברצוני שתחושו את גאייה המקבלת את פניהם של הנשמות העתיקות כאן, בברכה אמיתית.

הנה הזדמנות עבורכם להרגיש את אהבת הרוח. המקור היצירתי נמצא כאן וללא מילים כלל, תוכלו להרגיש את האהבה ואת החמלה שהיא רק עבורכם

אנו נמצאים במרכז אנרגטי קריסטלי. ההר שמתחת מכיל הרבה יותר, אפילו הגיאולוגים מכבדים זאת. הוא עמוק יותר מעמוק. אני מציין זאת כי זהו הר הפוך, והוא מפתיע גם את המומחים בכל הדברים שהוא מכיל. וההר הזה משפיע על הפלנטה במיוחד באופן מטאפיזי. בעוד רגע נרחיב על התכונה הפיזית הנקראת – קריסטל קוורץ. הדבר השני שנשוחח עליו הוא הרשת הקריסטלית של הפלנטה שהיא נפרדת מהפיזי ולגמרי אזוטרית. היא נקראת קריסטלית בשל התכונה העיקרית שלה – הזכרות. מרכז הקריסטל שאנו נמצאים בו הוא פיזי. אציין בפניכם דברים מעניינים מתחילתו של הזמן. אתם אוהבים קריסטלים. בכל פעם שקריסטל נשלף מהאדמה ואתם מרגישים משהו – זו תמיד נדיבות. כמה ביליונים של קריסטלים נמצאים על הפלנטה? אתם לוקחים אותם הביתה בכדי שכולם יוכלו ליהנות מהם, אתם מפזרים אותם בכל חדר בבית. מדוע? כי אתם מרגישים את האנרגיה של הקריסטל המדבר אליכם. זו אנרגיה נדיבה.

הרי מעולם לא שמעתם על קריסטל שיצא מן האדמה ואמר לכם – "מחכה לכם חורבן"...הההה....מה הסיכויים לתופעה גיאולוגית שכזו הגדלה בתוך האדמה וכשאתם אוספים אותה, כל שהיא נותנת לכם זו נדיבות. משהו מתרחש כאן וזה אינו עיוות של הטבע. לעולם לא תראו חנות קריסטלים טובים שיש בה גם קריסטלים רעים, או חושך ואור, או חורבן ושמחה. כל קריסטל על כל תכונותיו, מכל סוג שהוא, הוא נדיב מבחינה גיאולוגית. הוא מדבר אליכם ואתם מצליחים לעשות עבודה אנרגטית טובה יותר במחיצתו.

בשנים האחרונות אף התחלתם לקטלג אותם מבחינה פיזית. האם שמעתם על הקריסטל הלמוריאני? זהו קריסטל אנרגטי והשם שבחרתם עבורו הוא מעניין מאד. בעיקר בשל היותכם עובדי אור ונשמות עתיקות שעדיין אינן יכולים להסכים על היכן או אפילו מה הייתה למוריה. היא הייתה רעיון של התחלות מקוריות. האנושות מתחילה להתעורר לפוטנציאל החדש של הדברים שהקריסטלים מנסים לאמר לנו. ניתן לזהות קריסטל למוריאני בצורה פיזית ועדיין, זהו כינוי אזוטרי. צריך להתקרב אליהם יותר בכדי להבין מה הם מנסים לאמר לכם. והם כולם נדיבים, מהקטן לגדול. בעוד כמה דקות תעלו לרכבים לאזור החפירות, ותוכלו להתייחס לקריסטלים מתוך הקרקע. זה מיוחד. וגם תמצאו חלק ואולי אף תבחרו להחזיר חלק חזרה לאדמה. ומדוע שתעשו זאת? כי לחלק מהקריסטלים יש מסרים שונים וגם בעלי-בית שונים. מה דעתכם על זה? האם הם מתיישרים עם התודעה של האינדיבידואל? לקבוצה שכמותכם אינני צריך לאמר כן או לא. הם קוראים לכם. יש יותר קריסטלים מאשר בני-אנוש, כך שהם בהחלט יכולים לקרוא לכם בדרכים ספציפיות.

הרעיון המרנין הזה מביא אתכם לכאן. בהביטכם בהם, עולה חיוך על פניכם. זהו הקריסטל הפיזי. זכרו את התכונות הללו כשנדבר על הרשת הקריסטלית שאינה פיזית ונתאר את מערכת היחסים בין המקום הפיזי כאן והאזוטרי הבלתי-נראה, אותה רשת של הפלנטה הנקראת – קריסטלית. למדנו רבות עליה. תארנו אותה, אך כאן הכל חובר לו יחדיו.

הרשת הקריסטלית זוכרת את הדברים הדרמטיים ביותר שקרו בהיסטוריה. וזה לא רק בשדות הקרב. אני מדבר על יבשת אמריקה הנמצאת ממש כאן ועכשיו.

הקריסטלים מתחילים לשכתב את הרשת הקריסטלית. הקשיבו למסרים של הקריסטל שמולכם, הביטו ביופיו, בשקיפותו. המסר אינו קל. זהו השכתוב מחדש של העתיד. הם מתחילים לספר לכם על עתיד שאינכם מכירים הכולל היסטוריה עתידית חדשה ושונה, כי כמעט לכל נשמה עתיקה יש היזכרות של הכחדה. הקריסטלים שלכם יתחילו לדבר אתכם ויאמרו – "אין לכם מושג לאן אתם הולכים וזה נפלא. כתבו מחדש את העתיד שלכם". אך אתם עדיין חשים עתיד ישן וניתנת לכם אינפורמציה על דברים איומים שקרו לכאורה....וזו אינפורמציה על מה שהיה. לא על מה שישנו.

המסר עבורכם ספציפית הוא – כתבו מחדש את העתיד שלכם. כי כעת הקריסטלים שבביתכם אינם רק נדיבים......המסר הוא ברור. האם יש לכם עדיין אמונות כי סוף העולם קרוב? נקו את זה. כי זהו אינו העתיד שלכם. אם אתם מצפים שהנעל השנייה תיפול, שמשהו רע יקרה, מהי האמונה הישנה שלכם המפעילה את זה? אודות גילכם, חייכם? את כל זה ניתן לשכתב וזהו המקום שיעשה זאת. אם תלכו למכרה היום, הקשיבו כי ידברו אליכם. והקריסטלים לא רק יאמרו – "קחו אותנו הביתה". הם יאמרו – "אה!! חיכינו מיליוני שנים עבורכם. קחו אותנו הביתה". וזהו השוני. וכך הוא הדבר. קריון.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source

#קריון

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים