קריון מהוואי - סיפורו של קהונה מקואה


החלק הראשון - סיפור האהבה הגדול מכולם

מאנגלית – רחלי גנון

הרגע הזה הוא יותר נוקב וחד, מעורר ונוגע ללב מכפי שאתם יודעים. לאף מכם אין מושג היכן אתם נמצאים, מה שקרה ממש כאן הוא כל כך משמעותי עבור רבים על הפלנטה, ובמיוחד עבור אלו שהגיעו לחגוג כעת. רגע עצום שלא ניתן להכילו במלואו. חזרתם הנה. בימים הבאים נעסוק בהיסטוריה. אזכיר לכם כי אינכם נמצאים על האי, אלא על ההר של למוריה. ההר הגדול ביותר בפלנטה, שהיה שייך ליבשת מו הקטנה ממרכז האוקיינוס הפסיפי.

היום אספר על ההתנסות שעבר שותפי (שהוא לי קרול). שקט. האם תוכלו לחוש את הרוח אפילו בתוך החדר הזה? רוח הבריאה. למוריה שאתם חוגגים היום לא התרחשה כל כך מזמן. זו הייתה התחלתה של אינפורמציית האור המקודשת, נקודת השיגור של האקאשה. רבים כל כך הגיע לתרבות הזו. האי שאתם ישובים בו, היה פסגתו של הר געש שהיה מעט יותר פעיל מהיום. למוריה התרחשה לאחרונה במונחי ההיסטוריה. הרגישו. יש משהו כאן. האדמה. הלבה. המקום הזה שהיה פעם בגובה של 30,000 רגל.

אספר לכם מה קרה לשותפי, כשבא לתקשר את קריון, התקשור הראשון שלו באופן מוזר למידי, היה כאן, על פסגת ההר שאתם קוראים לו- "האי הגדול" כיום. זו הייתה ההתנסות הראשונה שלו וזה קרה לפני יותר מ-20 שנה. המקום נקרא – "חוות פרקר", בקהל היו 50 איש. לפני שהתיישב לתקשר, לי הבחין באדם שנכנס, היה לו שיער לבן והוא נראה מקומי לחלוטין. מהוואי ללא ספק. היה לו מקל והוא ישב והביט כששותפי נכנס לתקשור, וברגע שהסתיים – הוא נעלם. זה קרה שוב פעמיים נוספים, בכל פעם ששותפי חזר להוואי, לאיים הללו, לפסגות ההר הזה.

לי תמיד הרגיש שמשהו קורה. לעיתים היה בוכה לפני שהאיש הגיע, מבלי לדעת מה או מי הוא. וכשהזמן חלף, האיש עם השיער הלבן והמקל, חזר פעמים נוספות. וממש כמו בפעם הראשונה, בכל מקום בו לי קרול תקשר, הוא היה מגיע רק לכמה רגעים ונעלם בטרם הסתיים התקשור. שותפי לא יכול היה להבין אם הוא היה בכלל אמיתי. כי הוא בא רק לרגע ועזב. בסופו של דבר, הציג את עצמו כקהונה. שמו היה מקואה. ובכל התמימות והנאיביות, שותפי שאל אותי מה היא משמעות השם, והוא רק ענה, מה-קו-אה!!! שמאן של העידן, של העת הזו. וכך נודע לשותפי כי מקואה הוא אוחז התרבויות המקוריות של אבות-אבותינו מיבשת מו. למוריה. שושלת המגיעה אחורה עד הפליאדות.

מקואה הסכים להיות מורה בכמה מהקבוצות ששותפי הביא לאיי הוואי. במיוחד לאי הזה הנקרא – הוואי, שהיה ביתו. ואני מבקש לספר לכם אודות אפיזודה אחת. הפתח בפסגת ההר היה מלא בלבה אקטיבית אז, בלמוריה, וכעת הוא שקט. בימי למוריה היו מקומות רבים בהם הלבה נשפכה החוצה. עמדתי עם שותפי ושנינו יחד הובלנו לשם על ידי מקואה. והוא העביר את הלימוד לקבוצה וכשהתקשור הסתיים, מקואה ביקש להראות לשותפי משהו. הוא לקח אותו למקום שהיה מרוחק מעט, ושם סיפר כי זה המקום בו הגברים היו מתאספים ונפגשים. זה היה לפני שהבנו כמה כבוד רוחשים לנשים כאן שבתרבות הזו הן מקודשות עד עצם היום הזה.

שותפי, לי, חש את האנרגיה, ומקואה הצביע על מקום מרוחק ואמר – "שם קבורות ספינות הקאנו של האור". שותפי לא הבין למה הוא התכוון. חשב שזו מעין מטפורה. קאנו עשויים מאור....חשבו על כך. הפליאדות הגיעו למקום הזה, ובין אם אתם חושבים שהם באו בצורה אזוטרית או באמצעות כלים, הנקודה הייתה שהם קברו את תמצית כלי-המסע שלהם, כי הם נשארו כאן!!!! לתמיד. זהו אחד מסיפורי האהבה הגדולים ביותר בגלקסיה. והוא יתגלה בפניכם עוד ועוד, כי הם נשארו. לא הייתה להם דרך חזרה, כי הם ידעו שזה האיזור וזה המקום בו הם עומדים לחיות בו וללמד במשך אלפי שנים. הם ידעו שהם עומדים ללדת ילדים שיהיו מיוחדים, ואשר אף הם יהפכו למורים והאקאשה שלהם תיוולד כאן ושושלת הדם שלהם תימשך לעד.

במדיה החברתית האשימו את שותפי, לי קרול שאינו לגמרי אנושי. חלק אומרים שהוא מהחלל וחלק מזהירים מפניו. ובכן, יש לי חדשות עבורכם. כל מי שמקשיב לתקשור הזה, אף אחד מכם אינו אנושי!!! זהו סיפור האהבה שאדבר אודותיו השבוע. זהו סיפור הבריאה ולכן יש לכם 23 זוגות של כרומוזומים. מקואה נתן לשותפי כתב-יד ואמר לו כי שם כתובים כל הסודות של השושלת וכל מה שהוא מלמד. ועוד הוסיף ואמר – "היה עלי לבדוק אותך במשך שנים, כדי לראות אם אתה טהור מספיק. כי שושלת הגזע שלי תיעלם לה יום אחד, והדברים הללו חייבים להיות ידועים לכל". זמן לא רב לאחר מכן, מקואה הלך לעולמו בתאונת דרכים. השושלת השמאנית שלו הועברה לאישה, כי בפעם הראשונה בהיסטוריה לא היה יורש שהיה מוכן לקבל את השושלת הזו.

האישה הזו נמצאת כאן וחיה כאן, לא רק מהיכן שגר מקואה. שמה הוא – קהונה קליי. מקואה נתן לה את אותו כתב יד במדויק. שותפי וקליי מיושרים עם המסורת של ההר. ביקשתי משותפי לא לקרוא את מה שקיבל ממקואה. והוא לא קרא. לא רציתי שזה ישפיע על שום דבר שאעביר לו בתקשורים. רציתי שהוא ימתין הרבה אחרי 2012, כדי לפתוח את הדפים ולקרוא את האמת שהוא תקשר אודותיה במשך 28 שנים. אמת האומרת כי האנושות תצליח הפעם!!! והיא תעבור את הפרק הנפלא הזה של האבולוציה, הנקרא – 2012, היא תעבור את הסמן. הרגישו את רוח הבריאה. היא נושבת על פניכם. זהו אזור מיוחד, זמן מיוחד. הגעתם למקום בו הכל התחיל. תחילתו של לימוד האור והיופי ומש שאתם זקוקים לו היום כדי לעבור את גשר האבולוציה של האנושות, שתתחיל לצמוח ולפרוח ולהיות חכמה ותימשך.....זכרו את מקואה. ראו אותו בקהונה קליי, כי היא מדברת אודות אותם סיפורים שהוא העניק לה. הבינו כי זו האישה הנושאת את הלפיד של אבות-אבותינו כאן, בנקודת השיגור האקאשית של האנושות. ממש כאן!!! וכך הוא הדבר.

הנשמה הקוסמית

ישנו דבר כזה שנקרא – "הנשמה הקוסמית". זה אתם כשאתם בבית, ואני מתכוון כשאתם לא כאן. הנשמה הקוסמית, לא האנושית, היא מי שאתם ביקום. הבינו, אין התחלה או סוף למי שאתם. אתם באים והולכים מהפלנטה הזו לעיתים קרובות, החיים כל כך קצרים והם כוללים נשמה אחת. הנשמה הקוסמית הופכת לאנושית עבור מחזורי החיים שלכם כאן. חלק ממי שאתם נותר בצד האחר של הווילון. אתם יודעים זאת. קראו לזה העצמי הגבוה, ישנו חלק בכם שהוא מעבר לכם.....והרבה מכם נמצא כאן, בצד האחר. הנשמה הקוסמית ראתה את היווצרות הפלנטה הזו, הרבה לפני שהיקום היה שם, גם אתם הייתם שם. לנשמה הקוסמית יש אקאשה משלה. בכמה יקומים לקחתם חלק לדעתכם? בכמה פלנטות של בחירה חופשית הייתם? אין לכם מושג ואינכם יכולים לתפוס זאת כי האקאשה שלכם היא רק של הנשמה האנושית. אינכם מורשים ללכת מעבר לכך. אך כשאינכם כאן, אתם יכולים לראות את התמונה הכל כך גדולה!!!

הפלנטה הזו נוצרה ביולוגית בהתאם לתכנית עצומה שאינה מתרחשת במקרה. לעולם לא תצליחו לקחת תא אחד ולהפוך אותו לבן-אנוש. העיצוב האנושי הזה נעשה במהירות ברמת המקרו עם האהבה שהחלה. שכחו מהדרוויניזם. הכירו בעובדה כי אבולוציה מהסוג הזה לא הייתה מתרחשת ללא תודעת תכנון העולה על כל מה שנמצא כאן. הייתה האצה אדירה עד שהאנושות הייתה מוכנה להזרעה מן הכוכבים. הפליאדות הגיעו. רבים מכם אינם מבין מה הייתה למוריה. היא לא הייתה גן העדן. סיפור הבריאה שאתם קוראים עליו בכתובים הוא מדויק ונכון ומטפורי וכך היה.....גן העדן הוא מטפורה לגאייה, וגאייה היא אנרגיית האמא, שעזרה בדחיפה האדירה הזו של האבולוציה. לגאייה יש גם תודעה מלבד אנרגיה, ואנו קוראים לה – "הנשמה הקולקטיבית של גאייה". כשאתם מחבקים עץ, אתם מחבקים את על העצים שבפלנטה!!! גן העדן הוא גאייה. אדם וחווה מייצגים את המגדרים של נשים וגברים. ובהתאם לסיפור הבריאה, מלאך שתל בהם את הידע של חושך ואור...הידע לא היה שם קודם.

האנושות הייתה מוכנה להזרעה עשרות אלפי שנים לפני למוריה. נאמר ונספר כי זה התחיל לפני 200,000 שנה. אך בהשוואה לפלנטה בת ארבעה ביליון שנים, זה היה ממש אתמול....ואז הייתה האצה , האנושות השתנתה. והיכן למוריה? לפני 50,000 שנה, למוריה הייתה נקודת השיגור של הלימוד בתחילתו, ואלו שהזריעו אתכם, באו הנה כדי להישאר. ישנן תרבויות הטוענות שהם עדיין שם. לחלקם שמות אגדיים, כמו – פלה PELE, שהיא ההדהוד המטפורי של האם הפליאדית המבינה, העוצמתית, האוהבת, החכמה. זו אגדה שהיא חשובה למקום הזה, עבור האפיזודה הקצרה הזו, ביבשת הקטנה – מו – MU – למוריה – LE-MU-RI-HA. ההר שנדחף מעלה על ידי המגמה של הלבה, על ההר הזה רבים מכם השתתפתם רק במחזור חיים אחד!!!! אחד!!!! זה היה מאד מיוחד כאן ומעניין. בתרבות של מוריה, עבור כולכם זו הייתה הפעם הראשונה.

היה חייב להיות עיגון הוא היה האמהות המורות מהפליאדות. והן יצרו קבוצת אנושות שחיה הרבה מאד זמן, כדי שתהיה יציבות לימודית שתאפשר בגרות וצמיחה. היציבות אפשרה להעביר הלאה את המידע כלשונו. ואלו הפכו להיות הנשמות העתיקות. רק מעטים מהם היו מלמוריה. חלקם כאן, ואינני מתכוון לאלו שרק עברו כאן פעם אחת, אלא לאלו שנשארו זמן רב. שותפי, לי קרול, לא היה אחד מהם. הוא לא היה מורה. המורים כאן הם אלו שהדהדו עם האדמה הזו. בהיסטוריה האנושית הלא כתובה, שאינה נראית ואינה נגלית, אתם יושבים על אחד המקומות הרוחניים בכל הפלנטה. זה לא במקרה שההר הזה היה במרכז האוקיינוס האטלנטי. הוא היה מבוסס ולכן א אפשר היה לשנותו, או לכבוש אותו. והוא נותר כשהיה במשך אלפי שנים. הטוהר, הלימוד, האמהות, נותרו. ואתם תוהים כיצד יצור אנושי יכול לחיות במשך אלפי שנים.....כי יקרים, הפליאדות הגיעו מפלנטה מפותחת שהתבגרה, בה הביולוגיה שונה. הם זוכים לחיי נצח כמעט בגוף ביולוגי. כמעט לנצח. הם בוחרים לבוא וללכת משני צדדיו של הווילון. אתם עשויים להביט עליהם כעל אלוהים כמו רבים, אך יבוא יום בו אתם תהיו בדיוק כמותם. זו התכנית.

זה מה שקרה ב-2012. זו התחלתו של המחזור המופלא הזה. כל השינויים הם אודות השינוי. הריסה ובנייה מחדש, כדי לאפשר ליושרה להיבנות מחדש. מקור הליבה של לימוד האמהות. האי הגדול, אפילו לפני 50,000 שנה היה מקום מושבה של האלה PELE. הוולקני היה פעיל ויצר אדמה חדשה. ראש ההר הפך לאי. לו יכולתם לראות את האקאשה הקוסמית שלכם, נשימתכם הייתה נעצרת!!! פתאום הווילון מורם ואתם אומרים....הא!!! אני לנצח נצחים. והכל נעלם, ואתם רואים את נשמתכם שוב ושוב.....החיים אינם קשורים לביולוגיה. זכרו זאת. הפמליה כאן עשויה מנשמות שאהבתם ואיבדתם בחייכם. רבים כבר התגלמו והם עדיין כאן. ברוכים הבאים לרב-ממדיות, בה רבים יכולים להיות במקומות רבים באותו הזמן. זה מה שזה!!!! אתם כאן בזמן הנכון להרגיש, להיזכר, במורה שבכם, להבין שאתם לא מהעולם הזה, וכי ה-DNA שלכם אינו אנושי לגמרי.

זהו סיפור האהבה הגדול בכל הזמנים. אתם מסתובבים בזמן, במעגל ללא התחלה או סוף. זה מי שאתם. עבור האדמה, אתם מייצגים את הלימוד, את הטוהר, את האהבה של האל שבפנים. האחדות של כל הדברים שייכת לכם וכעת אתם מתחילים לחזור עם התפיסה הזו של כל שישנו, ויש עוד....הרבה. עוד אשוב. אני קריון מאוהב באנושות על אדמת המקום בו למדתם הכל אודותיי, הכל אודות האלוהי, הכל אודותיכם. וכך הוא הדבר. קריון

Racheli Ganon – Master Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים