קריון - חמישה במעגל


מאנגלית – רחלי גנון – ינואר 2016

כשהרשימות הופכות להיות היררכיות – ההיגיון הליניארי משתלט עליכם. כי 1 בא לפני 2 ולפני 3 ולפני 4. ישנה נטייה לשים דבר אחד לפני הדבר הבא. אך הכל קורה בבת אחת. באופן קוונטי. ישנם סוגים שונים של עובדי אור, אך כל האינפורמציה היא במעגל. חשבו על טבעת לרגע אשר מסביבה יש תכונות. ולא משנה היכן עומדים בטבעת או מהיכן מתחילים או לאיזה כיוון הולכים. הכל סובב סביבה. הכל באותה דרגת חשיבות. האמת מורכבת מכולם ביחד.

למערכת הרוחנית ישנה רק מטרה אחת. ישנם חוקים אך המטרה היא זהה. בכל המערכות בפלנטה או בגלקסיה ישנם חלקים וכל אחד מהם עושה משהו שונה. כמו הכימיה והפיסיקה שבטבע, המורכבת מחלקים התומכים אחד בשני. כמו מערכת החיים המספקת לנו חמצן ועשויה מכל החלקים שבזכותם אנו חיים. ישנה מערכת אנרגטית הנקראת – הנשמות העתיקות. ואתם מתעוררים לאמת הגדולה והיפה של האל שבכם. אתם מתעוררים לאמת בה האנרגיה בפלנטה משתנה, בה נשמות עתיקות נושאות חוכמה גדולה יותר עבור הזמן הזה. הנשמות העתיקות מתעוררות למטרות שונות כדי לספק פיתרון לאנרגיה החדשה. ארחיב על המשבצות השונות שהגעתם הנה לאכלס אותן.

לכל אחד מכם עבודה שונה לעשות כאן. מה שמניע את זה ותופס מקום מסביב לטבעת – זו האקאשה שלכם. מה שעשיתם והיכן שהייתם, זה מה שמגדיר את עבודתכם כעת ואת הרגשותיכם. זה ספציפי. מדובר על נשמות עתיקות וייעודן הרוחני. היזהרו מקטלוג כי הדעות הקדומות של בני-האנוש מרחיקות לכת. אך היום אספר לכם על הנשמות העתיקות, על מעשיהן ועל הדרך בה הן עובדים יחד, סביב טבעת אחת יפהפייה, במעגל מוזהב של אהבה ובריאה. נשמות עתיקות יוצרות איזון מושלם ופתרון מאוזן גם במספרן.

שמעתם כבר על היקשרות אקאשית שמשמעותה – מציאות משותפת. כאשר שני דברים קשורים יחד בפיסיקה – לשניהם יש את אותה מציאות. זהו ביטוי קוונטי. לדוגמא, אדם הקשור לאקאשה שלו, חולק מציאות עם משהו שדוחף אותו מן העבר. לעיתים קשה להבחין בין מציאות ארצית למציאות העבר או למציאות הנמצאת מהעבר האחר של הווילון. זו התיישרות של שלושה דברים ייחודיים היוצרים את האנרגיה של אלו שנולדים עם זה. זה מולד, כדי שהם ידחפו ויתמקדו בדרכים הלא הגיוניות...ישחו כנגד הזרם אם צריך. אנשים אלו חיים ונושמים את כל מה שהם צריכים לעשות וזה מגיע מהאקאשה שלהם. זו החלטה מודעת המתרחשת לאט עד שהחיים דוחפים אותם לכיוון בו יתמקדו בעיקר בדבר בו עליהם להתמקד.

הנשמות העתיקות נדחפו כדי לעשות כאן עבודה. חלק מהם מתקשרים, חלקם סופרים ומשוררים, חלקם דוברים או נואמים, והחיים שלהם אינם נורמליים כלל. כל מה שהם עושים בשעותיהם הערות הוא לעסוק במה שהם באו לכאן לעשותו. הם דוחפים את עצמם ומרוכזים רק בדבר אחד. וכן, הם מספיקים לעשות הרבה. ואחרים מביטים עליהם ואומרים – "גם אני צריכה לעשות את זה". מכירים את צורת החשיבה גם אני, גם אני, גם אני?

הנישה הראשונה – "הדוחפים"

המשבצת הראשונה שייכת לאנשים המחויבים לאקאשה שלהם, כדי שידחפו את האנרגיה הזו קדימה, וזה בדיוק מה שהם עושים. שותפי (לי קרול) כבר מבין שזו העבודה שהוא יעשה במשך כל חייו ולעולם לא יפרוש. יש רבים כמותו הרואים את היופי ואת התפארת וההוד וההדר הנמצאים בצד האחר של הווילון, וכל מה שהם רוצים הוא רק להראות את היופי הזה כל הזמן. לספר על זה, לכתוב על זה, להיות זה. וזו אחת מחמשת התכונות שנציין היום. לתשומת לבכם!!! זו אינה משימה צבאית!!! זו היקשרות לדברים שמעבר. הספרה 1 בנומרולוגיה משמעותה – התחלות חדשות. זו מטרתם של אלו הדוחפים ומרוכזים בהתחלות. הם אינם מסיימים דבר לעולם, אלא תמיד עוסקים בחדש.

הנישה השנייה – "המרפאים"

המשבצת הזו דומה, יש בה חיבור חלקי לאקאשה. אלו שפחות דוחפים אך חשים שיש להם ייעוד בהתמודדות עם דואליות ועם הגוף האנושי. אלו הם המרפאים. הם מחפשים פתרונות שיתמכו באלו שדוחפים קדימה. כי הדוחפים מגזימים לעיתים ואינם עוצרים, אף לא להריח את הפרחים, והם זקוקים למרפאים כדי להירפא. המערכת שלהם עוזרת לאנושות, ביכולתם לזכור את עברם כמרפאים ושמאנים, הם זוכרים את השכבות והשלבים. זו פיסת פאזל השייכת לכולם אך עוזרת במיוחד לאלו השייכים למספר 1. המרפאים הם קבוצת התמיכה עבור האנושות כולה. הבינו, זו מערכת יפהפייה של עזרה. והיא עובדת כמו שעון שוויצרי, בו כל חלק תואם לאחר. והדבר הקושר את כל הדברים הללו יחד הוא – סינכרוניות.

ומה אתם עושים כעת כבני אנוש? ישר בודקים לאיזה סוג אתם שייכים....מבלי לדעת שאתם יכולים להיות גם כמה דברים יחד וישנה גם הצטלבות וצריך לקחת בחשבון את כל האזורים האפורים שהם קוונטיים. אל תנסו להתאים את עצמכם למשהו מזה. כולכם ללא יוצא מן הכלל, מהווים חלק מהמכניזם של השעון היפהפה הזה.

השלישית – "המודטים"

מספר 3 בנומרולוגיה הוא קטליזטור המניע דברים. מעצם קיומו הוא משנה דברים מבלי להשתנות. אלו הם האנשים העוסקים במדיטציה, המודטים של הפלנטה. האקאשה שלהם כל כך נוחה, כי הם מסוגלים לשבת במדיטציה במשך ימים ולצאת ממנה רעננים. הם מסוגלים לשבת בפוזיציה אחת שעות. מה הם בעצם עושים? הם אוחזים באנרגיה של כולם יחד באמצעות התודעה שלהם שהיא יציבה ושקטה ויפהפייה!!!

בואו נדבר מעט על השעון ועל הטבעת עצמה. כאשר מספר 1 הדוחף, מתוסכל, מספר 3 הוא החלק המדיטטיבי המשלים אותו. וכאן הערך המוסף של המודטים, הם מרגיעים את 1 ו-2 כשהם כמספר 3 עושים את העבודה שלהם. למודטים היו מחזורי חיים שלמים כנזירים ונזירות, בהם תפקידם היה רק לשבת ולהיות. יש בזה כל כך הרבה כוח. וכעובדי אור, לעיתים קשה לכם להבין כיצד זה אפשרי, איך הם יושבים שם, רק יושבים!!! אז כעת אתם יודעים. הם יושבים ומייצבים את הפלנטה והם מייצבים גם את שאר המספרים וסופגים אותם בדרך ייחודית. הם אלו היוצרים יבשות של שלווה מבלי להשתנות. קטליזטורים.

הרביעית – "אוהבי הטבע"

המספר 4 בנומרולוגיה הוא המספר של גאייה הקשורה לתודעה האנושית. אבות אבותינו והעתיקים ידעו זאת. זו הייתה גאייה שסיפקה אוכל ומזג אוויר. היא הייתה הדבר החשוב. אלו מכם השייכים לקטגוריה הזו עשויים לא לדעת אפילו שאתם עובדי-אור. אתם רק יודעים עד כמה אתם קשורים לאדמה. עד כמה תשוקתכם אליהם אליה גדולה. לא ניתן להפריד אתכם מהעץ שאתם מחבקים!!! ואתם מרגישים את הצורך להיות חלק מהטבע כל הזמן.

ואתם שואלים אותי – "קריון, האם ניתן להיות ביותר מקטגוריה אחת במשך מחזור חיים אחד?" כן!!! כי יש לכם בחירה חופשית לעשות כרצונכם. החיים הם דבר דינמי. אתם יכולים לנוע סביב, עם המעגל. הלוחשים לחיות, גם הם שייכים למספר 4. כל אוהבי החיות, המבינים את תודעת החיות והצמחים ומקשיבים למילותיהם. כל אוהבי הפלנטה שייכים לכאן.

לעיתים, אדם העסוק במדיטציה לא יבין את הגנן שקם בבוקר השכם לשתול דברים ופשוט אוהב את זה בכל מאודו. כולכם במעגל. עובדים יחד וגם מתערבבים ומתמזגים ונקשרים אפילו. כולכם עוזרים אחד לשני ולכל אחד מכם יש מומחיות משלו. זו מערכת אדירה!!! חשבו על כך. הלוחש לחיות עושה זאת גם עבור מספרים 1 ו-2 ו-3. התודעה האנושית מחוברת בדרכים קוונטיות והיא אינה מבודדת. הרי אין לכם רק נשמה אחת שעושה דבר אחד. התמזגות התודעה היא מה שמניעה דברים. הכל מעורב יחד!!! זו מערכת קוונטית העשויה מהרבה חלקים המעורבבים היטב. השלם חזק מסך חלקיו. ויש הרבה אנשים השייכים למספר 4, עובדי אדמה, אנשים האוהבים את הטבע ואת כל היצורים החיים בו.

החמישית - "המעגנים" – הנשמות העתיקות

מיהו זה המשנה הכי הרבה דברים בפלנטה? הייתם מהמרים על מס' 1 אך אין זה כך...כי מספרי 1 כל כך מרוכזים בדבר אחד עד שאין להם זמן לעשות שינויים גלובליים. מספר 5 עושה את השינוי הגדול ביותר וזה שייך לרוב הנשמות העתיקות. זו המחלקה הגדולה ביותר של אלו המעגנים את האנרגיה ואת כל המספרים שלפניהם. זו מערכת היחסים שלהם עם הפלנטה. אלו הנשמות העתיקות שאולי לא יכתבו ספר, שאולי לא יעלו לנאום על במות גדולות, ולא יעשו משהו "חשוב" לכאורה....

אלו הם ההולכים על הפלנטה, כמו המאסטרים ומפיצים פעולות חומלות. חמלה היא מילת המפתח המניעה את הפלנטה. כיצד אתם מתנהגים בחיי היומיום שלכם? האם אתם מצליחים לראות את האלוהים באחר? זהו תפקידם של המעגנים העושים עבודה נפלאה, בעיגון החמלה. כדי שכל השאר יוכלו לעשות את העבודה לשמה הגיעו לכאן. אתם זקוקים אחד לשני. אז מי אתם? אולי אתם שילוב של כמה דברים. זה בסדר.

תכונות אלו אינן עומדות רק כתכונות יחידות. לאחר שקטלגתי אותם ב-5 תאים שונים, אערבב אותם יחד בבלנדר!!! זו מציאות קוונטית. אינכם מבינים אותה עדיין. תחומי ההתעניינות הם רבים, אך עליכם להבין כי כל מה שאתם עושים תומך בכלל. מספרי 5, מה שאתם עושים רק מעצם הליכתכם על הפלנטה בדרך חומלת, הוא קריטי!!!! ללא החמלה שלכם, כל המספרים האחרים לא ישיגו דבר. זוהי פלנטה של חמלה. וללא תודעת חמלה, דבר אינו קורה.

כל פעולה של נדיבות וחמלה שהיא בניגוד לטבע האנושי, משנה את אלו שסביבכם. אנשים מבחינים כי זו אינה הנורמה. כשאנשים נחמדים אחד לשני ובעיניכם דמעות של שמחה הנובעות מאהבה הדדית, והם עושים דברים בעלי תוצאות נדיבות במיוחד....יום אחד הכל יהיה כך. אך כשהאנרגיה הישנה עדיין כאן, האנשים בעלי החמלה הם בולטים בשטח. נסו לוותר על התור שלכם בקופת חולים לטובת מישהו שממהר לעבודה, הוא יחשוב שאתם לא אמתיים....מעשים קטנים של חמלה, לראות את הצרכים של האחר, להשוות אותם לצרכים שלכם ולמצוא את הפעולה שתביא לתוצאה הנדיבה ביותר, שתעזור לסינכרוניות הכללית. זו מאסטריות. וזה היה מספר חמש.

מערכת זו של עובדי האור בה לכל אחד יש תפקיד או שניים...(או יותר..) היא התמזגות אנרגטית שעובדת על פאזל החיים בתוך ומתוך טבעת זהב יפהפייה!!! וזה הדבר המשנה את הפלנטה. לכל אחד יש נישה משלו. והנישה הזו בנויה ממי שאתם, בכמה מחזורי-חיים חייתם, ומה אתם מרגישים שעליכם לעשות. אם נקראתם לכיוון אחד – אל תכו בעצמכם. אל תחשבו ולו לרגע שאינכם משתווים לשכן שעושה משהו שנראה חשוב יותר בעיניכם. שנו את התפיסה הזו מיד! אלוהים רואה אתכם שווים. כולכם עובדים את הפאזל באופן שווה. זהו ידע מעצים. שנו את הגישה ההיררכית אודות מה עשוי לקרות לכם. אני קריון מאוהב באנושות. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

מביטה על מעגל החיים ונזכרת בשיר ילדות שכולנו מכירים – "כולנו יחד במעגל". במשך שנים דחפתי את האנרגיה במעלה ההר, זו הייתה עבודה קשה, אך הייתי חיילת צייתנית של אלוהים הרבה לפני שהבנתי שאני קשורה בעבותות לעולם שמעבר, הקדוש, הרוחני, מלידה. ניתן לאמר כי בשני העשורים הראשונים של חיי....דחפתי. הייתי מספר 1. ואחר כך התעייפתי. וחליתי. והתעוררתי. והשנים עברו, ונרפאתי וכך נטוותה לי הדרך להיות מרפאה, מס' 2 וזהו ייעודי האמיתי העובר כחוט השני בכל תחנות חיי. מסע הריפוי אפשר לי להיות גם בנישות נוספות. במשך 10 שנים רציתי רק להיות, ולא לעשות. הייתי מס' 3 ועודי בכל יום, עוסקת במדיטציה, נזכרת במחזורי חיי כנזירה החיה בסגפנות גם בגלגול הזה. שנים ישבתי בתוך הדממה, כשכל אלו שסביבי שהיו עסוקים בעשייה אינסופית, שאלו אותי...."מה באת לכאן לעשות?" וגם לי לא היו תשובות. לא תמיד הבנתי את מסע האיזון והעיגון הזה, למען הכלל, הייתי קטליזטור שלא ידע את עצמו עדיין. את אהבתי לטבע הצבעתי ברגליים, באינספור המקומות בהם הייתי, מספר 4, אוהבת את גאייה ומחבקת עצים מדופלמת. נזכרת באהבתי הגדולה ללכת יחפה על הדשא הרטוב כאילו אין הנאה גדולה מזו....עיגון וקרקוע אולטימטיביים....

ומס' 5 מחזיר אותי אל נקודת ההתחלה האינסופית שאין בה התחלה או סוף. אני נשמה עתיקה. נולדתי כזו. תפקידי לעגן כאן את התדר שבאתי איתו לעולם, ואני עושה זאת בכל מקום כל הזמן. האנרגיה המעגלית מעמיקה כל הזמן וכמרפאה, האוחזת בחלל לתמיכה, לקח לי לזמן להסכים ולנוע במעגל בחופשיות, כרצוני, להכיל את ביטוייה הרבים של נשמתי, העשויה מנשמות רבות הרוצות לבוא לידי ביטוי. ובין אם אני סופרת או משוררת, או מרפאה, או מודטת, או מעגנת אנרגיה, אני התודעה המחפשת תמיד את התוצאה הנדיבה ביותר, הולכת בדרך ומבקשת לדגמן את החמלה והאהבה בכל תחנה. אז מה עם ההשוואות ועם הדשא של השכן שהוא תמיד ירוק? כיצד ניתן להשוות בין חלקים ייחודיים המרכיבים את השלם? שמחו בחלקכם. התרכזו במה שבאתם לעשותו, שכחו מהיררכיה. אין היררכיה ברוח. אין כוחניות ובריונות. וגם אם ישנם עדיין מורים המלמדים כי יש יותר ופחות....(אחת מהן קראה לי השבוע "בורה" כי אני מאמינה רק בעין טובה)....כולנו נעים במעגל וכל שנדרש מאיתנו הוא להמשיך ולנוע. "שום דבר לא ידוע, רק לנוע, לנוע".

נזכרת בסיפור יפה שסיפר פעם הזמר מאיר אריאל. הוא חי כל חייו בקיבוץ, שם החברים היו עסוקים במשך רוב היום לא רק בחליבת פרות, אלא בהשוואות. והוא שהיה אדם מיוחד ומודע בעל ערך עצמי, אהב לנהוג בנדיבות כלפי אחרים. ולטובת זאת, סיפר כי הקפיד תמיד לא להשקות את הדשא בחצרו. הדשא היה מוזנח וחום במשך רוב ימות השנה, והאקט הזה אפשר לשכנים סביבו להרגיש ממש טוב עם עצמם....הדשא שלהם תמיד היה ירוק יותר.....רק חייהם היו חיוורים לעומתו. הוא היה יצירת מופת...כמה חמלה יש בסיפור הפשוט הזה, כמה "ואהבת לרעך כמוך"....השפע הוא בדמות האוצרות הנטועים בתוכנו. התחילו לחפור והעמיקו פנימה והתמידו.....יגעת ומצאת? תאמין!!!!!

#קריוןהמעגל

פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים