קריון מלגונה- על הרפואה וחברות התרופות


תורגם מקובץ האודיו על ידי רחלי גנון

"במשך שנים סיפרנו לכם אודות חוסר-הנאותות של חברת תרופות גדולה. הרבה ביקשו שאגדיר מה זה אומר. בגדול, אלו כל החברות המותירות אתכם חולים וגוססים למען כסף גדול. זה אינו כולל את כל החברות המייצרות כדורים כימיים אלטרנטיביים. אך החברות הגדולות ביותר האוחזות ברוב הכסף, וכשכסף גדול מעורב, מבזבזים הרבה ממנו כדי ליצור אפילו תרופה שעובדת בצורה שולית וזניחה. ואז, אפילו כשמשהו טוב יותר מגיע, התרופה הזו תישאר על המדף עד שתשיג את יעדיה הכספיים.

יקירים!!! התרופה לרוב המחלות בפלנטה נמצאת במגירות של החברות האלה. הם רכשו אותה ואיפסנו, כי זה אינו תואם ללו"ז שלהם, וההעדפה שלהם היא להמשיך ולמכור תרופה שאינה עובדת. זו המשמעות של להשאיר אנשים במצב חולני וגוסס עבור בצע כסף. וכל זה עומד להיחשף. תראו כיצד זה התחיל בקטן וכיצד זה מתעצם. קראו בעיתונים על כל הדברים הלא-נאותים המתחילים לצוץ בעקבות דיווחים של אנשים. ישנם אינדיבידואלים היודעים בדיוק על מה אני מדבר כעת. הם אלו אשר יצעדו קדימה וישתפו אותנו בדברים שכולנו צריכים לדעת אודותיהם. ויאמרו כך – "היינו חלק מכמה דברים שאנו מתביישים בהם, אך החלטנו כי זכותכם לדעת". וזה ייפתח בסופו של דבר לרווחה, וייבדק בכל חברה לגופו של עניין ולא לתעשיית התרופות ככלל.

יקירים, כל זה עומד בקצה, על הסף. זה יקרה באמצעות בחירה חופשית. מתי? גם זו בחירה חופשית התלויה באומץ של אלו שעליהם לצעוד קדימה ולספר. מתי הם יספרו? מוקדם מכפי שאתם חושבים. הביטו בכל מה שקורה כעת, כשהאומץ לוקח צעד קדימה, הוא חושף את כל הדברים שנחשפים רק עכשיו. חלק מהדברים שיתגלו עשויים להכאיב ללבכם. לפני יותר מ-10 שנים דיברתי על כך שלא תהיה יותר ישיבה על הגדר. זו מטפורה כפי שאתם מבינים היטב. זה לא אודות אנשים לא החלטיים היושבים על גדר. הכוונה היא לאלו האומרים דבר אחד ועושים דבר אחר. לא ניתן יותר לשבת על גדר היושרה!!!! לא ניתן יותר להעמיד פנים. כי הכל נראה והכל מדווח. עליכם להחליט באיזה צד אתם בכנות!!! וזה לא בהכרח בחירה בין אור וחושך, אלא בחירה בין מה שנלמד ונאמר לכם במסגרת המסורת בה גדלתם, לבין מה שאתם מאמינים אודות הדברים שמגיעים. הסירו את המגבלות מכל דבר שאי-פעם לימדו אתכם.

אלוהים הוא גדול מכפי שאתם חושבים. הוא גדול מכפי שאי-פעם נאמר לכם. הוא סובב סביב הכל כאן, בכל מה שאתם, זה בכם וסביבכם. זו אינה אנרגיה שיש לעבוד ולהעריץ אותה. זו אנרגיה של משפחה שיש ליהנות ממנה. זה שונה. שונה מאד. ברגע שתראו כיצד האמונות הישנות נופלות ותתפשטו מכל מה שחשבתם, מכל מה שנאמר לכם אודות מה צריך להיעשות בהקשר לרחמיו של האל, לחסדו, כל המשפטים ששמעתם כל חייכם...יפלו. כי מדוע עליכם לעשות משהו כשהאל הוא בתוככם? הוא בפנים. זו משפחה. הטבע האנושי בנה קופסה סביב הבורא וגרם לכם לפחד. הבורא אינו אנרגיה שתשרוף או תשפוט אתכם. זו משפחה!!! משפחה!!! האם תוכלו לצאת מהבועה הזו? כמה שתצאו מהר יותר, כך השינויים יתרחשו מהר יותר. כעת, מדוע זה כך? אמרנו גם בעבר. ישנו משהו חדש. משהו הנקרא – השדה. שדה שרוצה לחבר דברים יחד. זו פיסיקה עם גישה. כל זה הוא חלק מהתודעה. כל הדברים שאתם למדים כיום.

ישנה התמזגות של דברים שלא ציפיתם שיתרחשו, אשר ייצרו את כל מה שאתם מבקשים. מה תוכלו לעשות לטובת זה? לצפות לעתיד נדיב במיוחד!!!! זה מה שאתם יכולים לעשות. תשכחו מה שאמכם ואביכם סיפרו לכם, תשכחו את התנהגותם ואת כל הדברים שהם אמרו שעומדים לקרות. זה כבר לא משרת אתכם או אותם. ואם הם כבר אינם בחיים, הם נמצאים כאן אתכם בחדר הזה, מחזקים אתכם בחמלה ובנדיבות ואומרים – "אל תשימו לב לכל מה שהיה באנרגיה הישנה, כי זה כל מה שידענו. ילדים יקרים, זה השתנה ושוב השתנה....". רופאים , אם אתם מקשיבים לזה כעת, וחלק מכם אכן מקשיבים, זו לא בגידה באלו שלימדו אתכם כיצד ליצור תרופות, אם תבחרו לצאת מהקופסה שהם העניקו לכם. זו לא בגידה לגלות מה עוד נמצא שם, כדי שתוכלו לעזור ליותר אנשים. זו לא בגידה באלו שאתם אוהבים ומקשיבים להם בבתי הספר לרפואה. ייתכן ואתם עדיין מעריצים אותם עד היום, על שלימדו אתכם היטב. זו אינה בדיקה לפתוח את הקופסה ולמצוא דברים שם דברים שלא ידעתם, ואף הם לא ידעו שהם מגיעים.

אז מה מגיע? אמרנו לכם כי דברים מופלאים יתחילו להתרחש. יבוא יום בו לא תזדקקו יותר לאף תרופה. לעולם!!!! מדוע זה כך שהמדינה הזו, ארה"ב, עם כל החוכמה שלה וכל הגדולה שלה, זרקה החוצה את כל נושא ההומאופתיה? האם אתם מבינים, אמריקנים יקרים, כי אתם במיעוט? הומאופתיה ידועה כבר שנים רבות כזרע, כתמצית המגולמת בטיפה אחת, הנותנת הוראות לגוף, והגוף משלים ועושה את השאר. זרקתם את זה, ומה שקיבלתם במקום הוא את כל הבעיות הרפואיות שאתם מתמודדים עמם כיום, הקשורות לכל חברות התרופות הקפיטליסטיות הגדולות אשר בהן רק הכימיה היא התשובה. אך כימיה מעולם לא הייתה התשובה. בתוך השינוי שמגיע, כפי שתואר בפניכם היום על ידי הרופא הטוב (ד"ר טוד), יהיה שינו בו הרפואה תתחיל ליצור בהתיישרות ובהסכמה עם הבריאה, רפואה בדמות טיפות. כלומר – יתחילו להבין את העניין, יבינו כי הגוף הוא כל כך חכם, ויש בו חלקים שלא נראו בעבר. ביכולתכם להפעיל חלקים ופיסות בגופכם, כדי שהוא ירפא את עצמו.

יקירים, אני מבקש לאמר לכם משהו שכבר אמרתי. ה-DNA שלכם אינו פועל באחוז גבוה כעת, רק 33% אך כשהוא יגיע ליעילות של 44% ואפילו מעבר לכך, התאים הרדומים בגופכם יתחילו לפעול. הטילמירים יפסיקו להתקצר בכל פעם שאתם מחדשים את עצמכם ותוחלת החיים תגדל. ואז יקרה משהו נפלא. המחלות הנדבקות אליכם כל כך בקלות, בשל העובדה שאינכם קרובים עדיין לאחוז שיכול להבריח אותם. לכן מה שאתם חושבים – זה מה שאתם מקבלים. מחשבה יוצרת מציאות. למשל היפוכונדרים, אנשים הפוחדים ממחלות, סופם להידבק בכל המחלות שהם פוחדים מהם. אז מה זה אומר לכם על המחשבה, ועל מה שהיא מסוגלת לייצר? הקשיבו לי. יבוא יום בו אף מחלה לא תוכל להידבק אליכם. כי מערכת החיסון שלכם תעבוד הרבה יותר טוב, וזה יהיה חלק מחיים ארוכים בהם לא תזדקקו להילחם במחלות, ולא תצטרכו לאבד חברים ואהובים בגלל מחלות. יבוא יום בו סרטן ייזכר כמשהו עתיק וארכאי כמו המגיפה השחורה. הוא ייעלם כליל מן הפלנטה!!!!

וזה לא יקרה בגלל שימציאו תרופה עבור הסרטן, זה יהיה בזכות בני-האדם שיתקדמו באבולוציה ויבינו כי תודעה היא התשובה. והרפואה תוכל להתמקד בטכניקות של ניתוחים שכבר לא יצטרכו להיות פולשניות. ניתן יהיה לשבור את השכבה הגורמת למחלת האלצהיימר באמצעות קול, וללא כל התערבות אחרת. תהיה הקלה בדברים שלא ניתן להקל בהם כיום, ותהיו חופשיים לנוע קדימה ללא תרופות. זו האנרגיה שמגיעה. "קריון, כמה זמן זה ייקח"? התשובה כמו תמיד היא – "כן". בני אנוש, זה יכול לקרות מהר או שלא. יקירים, אתם בשליטה. שני צעדים קדימה ואחד אחורה. אל תתלהבו יתר על המידה מהצעד אחורה. אל תחליטו כי דבר אינו עובד, או כי דברים אינם מדויקים, כשאתם פוגשים דברים שמכאיבים לכם או שאינם עובדים כפי שחשבתם. שני צעדים קדימה, אחד אחורה. זו הדרך בה האנושות תמיד התקדמה, בתקופות בהן הייתה התקדמות. ישנם דברים שמגיעים, פוטנציאלים להמצאות חדשות של תעשיות שלא שמעתם עליהם כלל, והם ישנו את פני הדברים והם כבר לא יהיו דומים למה שנעשה כיום.

שאלו מישהו משנת 1938 (מלחמת העולם השנייה), כיצד עובד ה-WIFI שלו. והוא ישאל אתכם, "מה זה"? ואתם תסבירו שזו שלוחה אלחוטית של הרשת. והוא ישאל, "מה זו רשת"? ואתם תענו כי זה הדבר המאפשר לנו לחבר כמה מחשבים יחד. והוא ישאל, "מה זה מחשב?" האם אתם מבינים? ישנם דברים שמגיעים, שלא ניתן להסבירם, ואף לא ניתן להסביר את התשתיות המגיעות לפניהם. אך כשתגיעו לשם, אולי תיזכרו במסר הזה, תוציאו אותו מהארכיון ותאמרו – "הוא צדק..."(קריון).

הפלנטה הזו משתפרת בהדרגה. הפלנטה הזו רוצה שלום. ואנו לא נמצאים ב-1938, כעת יש לנו ברירה. חשבו על הדברים הללו ועל כל מה שתוכלו לעשות איתם. וכעת, כמו המבקרים מהחלל הנמצאים כאן, אתם מוזמנים לעזוב ולשים חזרה את כל קופסאות האמונה והפוליטיקה. זכרו כי כעס אינו עוזר לכלום. בגרות וחמלה צריכים להחליף את כל זה. הבנה וציפייה לדברים שעשויים להשתנות, בעיקר הדברים שאינכם אוהבים. המסר הזה לא נועד להעליב איש. אני, קריון, מאוהב בכל האנושות. אני מדבר מניסיון, בו ראיתי פלנטות אחרות עוברות את אותו תהליך בדיוק. ואתם מתקדמים בהתאם לצפוי, ממש על המסלול, ממש בזמן, כמתוכנן!!!!! וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

עלינו לזכור כי אנו עושים הכל למען העולם והוא למעננו. זו בריאה במשותף, חסד מופלא המכניס לתוכנו בגידה, התעללות, אכזבה, כאב, לחץ, סטרס, מחלות, כדי שנתפתח בקצב מסחרר ובמקביל, ליבנו יוותר דומם ושקט בתוכנו ולא יופרע כלל. זו דרכו של היקום להזכיר לנו את ייעודנו, שאותו אנו חיים מנשימתנו הראשונה, ועודנו תוהים מה הוא. אנו ממשיכים לנקות זבל אינסופי שאין לו סוף מהשדה האנרגטי שלנו, וחושבים כי הניקוי הזה יעזור לנו להתקדם לעבר מטרת חיינו. אך היקום מחזיר אותנו לשדה האינסופי בו הניקוי לעולם אינו תם ונשלם.

כי כל מה שאנו מרגישים הוא מה ששדה האנרגיה שלנו מנקה החוצה מהיקום ולכן, זו מטרת חיינו. היעוד שלנו, אם תרצו. אנו מרגישים את זה כדי לנקות את זה. מדוע לא שמעתם על זה? כי היקום מדבר בשפת השקט....הקשיבו לקולו של השקט. הוא יספר לכם כי ייעוד הוא מה שאתם עושים כבר. זה מה שנועדתם להיות ולא מה שאתם מנסים להפוך ולהיות. אל תאמינו לסיפור העלילה של חייכם. התעוררו ממנו. דבר אינו רע, לעיתים החיים צריכים לעשות דברים כדי להביא אותנו למקום בו עלינו להיות. זהו משחק החיים.

אנו ליבת המציאות של האור שכבר ער, אשר מעיר את השכבות האחרות של המערכת האנרגטית שלנו. זה המשחק. המציאות נמצאת הכי קרוב אלינו. זה אנחנו. איננו צריכים לחכות לכל השכבות שיתעוררו כדי שאורנו יוכל לזרוח כבר עכשיו. מרכז המציאות שלנו הוא מואר וחופשי. המצב הטבעי שלנו הוא אקסטאזה, אושר-עילאי, והוא כבר כאן.

כמאסטר-הילר, התרומה שלי לעולם מתבצעת דרך שדה האנרגיה שלי המרפא, מפעיל ומעיר בכל מפגש, ללא קשר למה שאני עושה. טוב, רע, שחור, לבן, שדה האנרגיה שלי תמיד בהתיישרות עם הרצון האלוהי. הוא מרפא ומשחרר שליליות מאחרים, מפעיל צ'קרות ושדות אנרגטיים של אחרים, מנקה קארמה, והכל ברמה האנרגטית שהאישיות לרוב אינה מודעת לה כלל. לדוגמה, האישיות שלי רוצה ללכת עכשיו לצעידה, אך השדה האנרגטי שלי אומר לי כי עלי לנוח....כי שדה האנרגיה אינו עובד בנפרד מהאישיות, הם עובדים באינטגרציה. השדה מלווה את האישיות המתגלגלת במסעה.

כולנו כלים של שלמות אלוהית. שדה האנרגיה שלנו תמיד עוסק בריפוי, רק שאיננו מבינים זאת תמיד ומפעילים את הדמיון שמשכנע אותנו בדברים שרק מגבילים אותנו. חפשו שלווה והתבודדות במקומות הקטנים ביותר. כי רק האורות הגדולים ביותר יכולים לקחת חופשה באתנחתות הקטנות ביותר. ברמה האנרגטית, אדם בעל תדר נמוך ואדם בעל תדר גבוה תורמים את אותה התרומה לעולם. אך ההתנסות שלהם היא שונה. האחד מודע ומרוצה, האחר עובר תקופה מחורבנת ואינו מודע לכלום.

כולנו למדים מתוך הסבל. ישנה דרגת סבל ממנה מתפרץ כמעיין חוש ההומור. הומור זו מתנה שאדם מקבל כשהוא שורד את הסבל האישי שלו. ההכרה הזו, שעשיתי זאת!!! שרדתי וצלחתי את זה. וזה מצחיק עד כמה זה אירוני, שהדברים שאינם מצחיקים הופכים לצחוק אחד גדול. ההבנה הבסיסית כי כל הזבל האנרגטי הזה אינו שלנו. אנו אלו המתמירים אותו לטובת הכלל. ולא משנה אם שדה האנרגיה הוא האור שבתוכי או הבועה הגדולה שמסביבי, השדה הוא אני. שדה האנרגיה חסר המשקל וחסר הזמן הלבוש כאדם וקורא לעצמו – "אני". אז מה מכל זה שלי? אפס!!!

לכן מסע הריפוי שלנו הוא אינסופי, כי הוא אינו מסע הריפוי שלנו. אלא שלנו בגוף. אנו מפסיקים להזדהות עם זה כשמגיעה הבנה גדולה יותר. אך אז מה קורה? שוב אנו חושבים שזו ההבנה שלנו ולוקחים על זה בעלות. אך דבר אינו שלנו. זהו הלופ שאינו נגמר. האם תוכלו לאזור אומץ ולשאול– "ומה אם כל זה אינו שלי?" הרגישו כיצד קו הזמן של ה"אני" מתמוטט. כי זהו הריפוי, זו הטרנספורמציה, זהו השחרור של העולם, לא שלי. אני רק שדה אנרגטי הלבוש כאדם כדי לפגוש את הרצונות ולמלא את היעוד של אנרגית המקור. זה מי שאני. ואיך זה ירגיש, אם תעזו, ותיקחו לעצמכם רגע אחד בזמן, בו תאפשרו לזה לא להיות שלכם? חושו את הרגיעה, ואת הלחץ שיורד, נשמו נשימת בראשית עמוקה. והתחילו מהתחלה. כל נשימה היא התחלה חדשה.

כל הזכויות שמורות לרחלי גנון – מאסטר הילר מהמקור היצירתי


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים