עדכון אנרגטי לחודש דצמבר


תרגום חופשי – רחלי גנון

אז מה מחכה לנו בחודש הניסים והנפלאות?????

עדכון אנרגטי הוא סוג של בדיקה אודות המקום בו אנו נמצאים כעת ומהו הדבר הבא שמגיע בשבועות ובחודשים הקרובים.

לפני הכל, אנו חיים בעולם עסוק כל כך. אני מזמין אתכם לקחת נשימה עמוקה, ולהתמקד באנרגיה הטובה שנכנסת לגופכם. ובנשיפה – התמקדו בשחרור כל דבר שאינכם צריכים לאחוז בו היום. נשימה נעימה ויציבה כדי להחזיר את עצמכם לחיים, ונשיפה כדי לשחרר את הכל. נשמו באופן הזה עוד פעמיים לפחות.

נושא החודש הזה הוא להפיח בעצמכם חיים מחודשים. אנרגיית הלב מגיעה אל קדמת הבמה והיא תשפיע על כל תחומי חיינו. זה יכול להיות מרגש ואף יחבר אותנו לעצמנו באופן עמוק יותר. זה גם עלול לשבור את ליבנו ולהכניס בעקבות זאת עצב לחיינו. התוצאה של לב שבור היא כי אנו הופכים להיות בעקבות זאת, למלאי חמלה ולמחונכים הרבה יותר. אנו הופכים להיות השינוי שאנו מבקשים לראות בעולם. והוא – שכל דבר שגורם לנו שברון לב, מתח, או משהו שאנו רואים בעולם ולא אוהבים ואיננו רוצים לראות עוד ממנו, כל דבר כזה מתפעל אותנו. כואב לנו לראות אחים ואחיות שסובלים, אך בזמנים הללו, אנו סובבים במעגל. זהו בהחלט זמן של שינוי והתפכחות, וישנם דרכים רבות להביט על המתרחש, בהתאם לפרספקטיבה ולהדהוד שלנו. ביכולתנו לרדת מטה בספירלה ולאמר שזו טרגדיה, ושהכול נורא ושזה בעצם הסוף....או לקבל את הדברים כפי שהם, להרגיש את כל מה שעלינו להרגיש ולהמיר הכל.

אם ניוותר שבורי-לב בשל מותו של אדם אהוב בחיינו, בתהליך שייקח עשור או שניים, כוח החיים שלנו ייסגר ואנו נפסיק לנוע הלאה. נפסיק להתפתח. אך אם נתאבל בטבעיות על האהובים לנו בזמן שיידרש, זהו תהליך שיכול לקחת שבועות או חודשים, ואף לחלק מאיתנו זה אף פעם לא עובר. תמיד נתגעגע לאדם הזה, תמיד תהיה לזה השפעה והטבעה על מי שהפכנו להיות. יחד עם זאת, אסור לתת למוות של אהוב להוריד אותנו. מאד חשוב לראות ולהבין את הנקודה הזו כרגע, כי ישנם אתגרים רבים המתעצמים, היכולים להוציא אתכם מאיזון, להותיר אתם בתחושה של חוסר-כוח בו תתחילו להטיל ספק אפילו בסיבה לשמה אתם נמצאים כאן. עבור רבים מכם, זה הסיפור שעליכם עדיין לעבור דרכו. ישנן כמה סיבות לכך. אתם כבר יודעים, כי ההתעוררות הכלל-עולמית שכולנו שמענו עליה במשך שנים, אינה מגיעה תמיד בעטיפה יפה ונהדרת. זה לא תמיד מגיע בדמות חיזיון מופלא, בו כל המלאכים שרים לכם והכל הופך להיות לפתע מושלם ומלא בשלווה. ואפילו אם זכיתם לרגע כזה בחייכם, התעוררויות אלו מחזירות אותנו חזרה אל הקרקע, אל האנושות, אל מי שאנו כבני-אנוש.

הטריק הוא, האם ההתעוררות הזו משרתת את מה שאתם יכולים לעשות לטובת הכלל, לא רק לחייכם שלכם אלא לחייהם של אחרים. התקופה שחלקכם עוברים כעת היא מעניינת, ויש בה דיכאון, דפלציה, הלם, אימה וזעזוע ממה שאתם רואים שמתרחש בעולם, או בחייכם שלכם, וזה מאד שונה מהמקום בו חשבתם שתהיו כעת. נושא זה הוא שכיח בתהליך ההתעוררות. כשמגיעים לנקודה בה נוכחים לדעת לפתע כי איננו יכולים להמשיך וללכת בדרך הזו....ובמקביל ישנם אחרים שמאושרים כעת הזה אודות כל זה. הם מרגישים מוצתים ומוארים ומופעלים ויודעים היכן לפסוע ובאיזה כיוון נמצא העתיד, גם אם איננו יודעים בדיוק כיצד להגיע לשם. כי כך זה עובד כאן. אנו עשויים להיות בעלי חזון וכוונה ולאמר – "הו, אלוהים, אני באמת רוצה מערכת יחסים נהדרת. וזה ברור לי שזה חשוב עבורי, כנשמה, כאנוש. אני רוצה מערכת יחסים מופלאה ואני עומד להגשים את זה". אך אז מה קורה? המיינד מתערב ואומר – "ובכן, אתה לא אוהב ללכת לפגישות עיוורות, אתה גם לא אוהב להכיר אנשים דרך הרשת, וגם ניסית ספיד-דייט ואפילו זה לא עבד". כל הדברים הללו של המיינד אינם חשובים. כשאתם נותנים כוונה למשהו, כשאתם בהירים אודות הבאת הדבר אל תוך חייכם, אתם אוחזים בכוונה, וכותבים אותה על פיסת נייר, ואתם סומכים על כך שהיקום יביא לכם זאת, בקצב הנכון עבורכם.

הדברים הללו זהים לרבים מכם שהופעלו בעת הזו. בחודשים האחרונים שחררנו הרבה אנרגיות של יצירתיות ואנרגיות המרוכזות בלב בפלנטה הזו. דברים אלו העוברים אלכימיה, יכולים להפוך ולהיות מאד עוצמתיים גם עבור אחרים. ייתכן והופעל בכם הרצון להיות הורים, זה יהיה מסע נפלא עבורכם ועבור ילדכם. ייתכן והופעל בכם הרצון לארגן אסיפה בקהילה באיזור מגוריכם, עוד בטרם יהיה לכם מושג מהו הערך המוסף שלכם עבור מישהו אחר. ייתכן וזה משהו שמעסיק אתכם כעת, מסיבה או מפגש שאתם מארחים, ואינכם יודעים באיזה מצב ירוד היה מישהו בטרם הגיע למפגש שלכם. אינכם יודעים עד כמה המפגש רומם את רוחו והחזיר אותו חזרה למסלול. זו הסיבה לשמה אנו כאן. למען שינוי רב-עוצמה בעת הזו בפלנטה. רבים מכם יוצאים מתקופת האבל והעצב העמוק, שהיא עצומה ויש אנשים שחווים אותה כבר שלוש וארבע שנים. אך רבים מכם רואים כיצד הכל שונה, מבינים מדוע אתם כאן וכבר לא כבולים לפחד כמו בעבר. אתם מתחילים להבין כי כל זה הוא חלק מהמעבר, חלק מהשינוי.

באופן שווה, היזהרו מלהיות משודלים אודות מהותו של השינוי הזה. אתם יודעים, עובדי-אור בקהילות רוחניות שראיתי ועבדתי בתוכן ב-13 השנים האחרונות, אחד מהסיכונים הגדולים ביותר הוא להפוך ולהיות מנופחים מאגו רוחני, להתמכר לרעיון שאתם בדרך רוחנית, שאתם עובדי-אור ומכוח היותכם כאלו, אתם עושים את הדבר העצום הזה....היזהרו מהתנפחות. ישנה התנפחות שממנה לא מצליחים להתעורר כי אנשים חושבים שהם כבר שם...ואין דבר רע ברעיון של להיות רגע ולחגוג, זה בסדר לפעול כך, אך אל תיסחפו ואל תחשבו לרגע אחד, כי מה שאתם עושים, הוא גדול יותר ממה שהרופא השכונתי שלכם עושה, או מהאם שעוברת ברחוב שאף היא עושה משהו חשוב למען הפלנטה. כי כשאתם מעלים את עצמכם על כן, על מעמד גבוה...אתם יוצרים נפרדות בינכם לבין האדם ברחוב, שאינו יודע דבר וגם לא אכפת לו מאידיאלים רוחניים כאלו ואחרים, ועדיין, הוא כולו מלא בלב, מלא בנוכחות ואף הוא נמצא כאן לטובת המעבר.

עובדי-אור רבים, בעלי מיינד רוחני, רגישים ואמפטיים, מקרקעים כעת ושולטים במה שיקרה בארבעת השנים הקרובות בפלנטה. מצד אחד, זה מאד מרגש כשחושבים כמה נדרש כןא...וזה גם די מדכא כשחושבים כמה נדרש כאן. כך שהבחירה היא באמת בידנו, לאיזה כיוון לפנות. ישנם ימים בהם אני זקוק להרגיש את הדיכאון הזה לשעה או לשעתיים, כדי לשרוף יותר ממנו. עד לנקודה בה אני אומר לעצמי – "זה בסדר. אני בחיים". דבר אינו מובטח. איננו יודעים כמה זמן יש לנו בתקופה הספציפית הזו בהיסטוריה, אך כבר היו תקופות כאלו בעבר הרחוק ויהיו גם בעתיד. לכן, אל תלכו שולל על ידי העבר או העתיד, או הדברים שמשתנים, או מה שאינו כאן. דעו כי אתם יכולים להיגרר לכל הדברים האלו, והם יהפכו אתכם לחוסרי-כוח, לאדישים ולחסרי-חיוניות, ודבר מזה לא יניע אתכם לפעולה. אז, נחזור אל המקום בו התחלנו היום, אנרגיית הלב תהיה עצומה החודש.

אנרגיית הלב מתעצמת מאד החודש

ייתכן ויהיו השפעות עליכם, על לבכם, ייתכן שברון-לב או שחרור, אך יהיו גם תקופות פלאיות וקסומות של חיבור, של אינטימיות ותחושת ביטחון. זה יהיה בטוח עבורכם להרגיש את כל הרגשות, להתמלא בתחושה של להיות בחיים על הפלנטה הזו בזמן הזה. כי זה מה שנולד כעת עבור כל כך הרבה אנשים שעדיין לא זכו לסיפור חדש. במיוחד לאלו שהרוחניות היוותה מפלט עבורם לזמן-מה בזמן שלמדו לשחרר כמה מהטראומות האנושיות. אספר לכם כי בשנים שבין 2018 ל-2024, דברים יתרחשו באופן מועצם. כך שאם אתם חשים שיש בכם עדיין דיכאון, או אדישות, או כל דבר שאתם חשים שעליכם לנקות, התמסרו לזה. קחו את זה ברצינות. אל תסתפקו בלדבר על זה ולפלרטט עם זה במפגשים עם חברים. הניעו לפעולה, הוסיפו תוספות, תרפיות למיניהן, טיפולים. מצאו את הדבר שאתם זקוקים לו שיחזיר אתכם חזרה לחיים. אלו מכם הנמצאים בתפר, בחלל שבאמצע, אתם המרגישים שאתם עומדים לשנות את חייכם בעוד שנה או שנתיים ואינכם בטוחים כיצד זה ייראה או מה זה יהיה עדיין....התייחסו לזה כך, זהו חלק משמחת התגליות והגילויים בחייכם. הדבר האחד שאני למדתי בחיים הוא, שאנו לעולם איננו יודעים מה מגיע עבורנו. אנו נוטים לרצות לעשות דברים ובמקביל מפחדים שזה לא יצליח. ואנו נוטים לפחד די מהר ממה שעשוי להגיע...עד כי אנו שוכחים לצעוד קדימה עם המחשבה האומרת – "לעזאזל, אין לי שום מושג מה יגיע עבורי בחודשים הקרובים". ואנו באמת לא יודעים. ולא משנה עד כמה אינטואיטיביים או נבונים או חכמים או מנוסים אנחנו.

החיים הם מסתורין. אך מה שאנו כן עושים, בכל יום, כל מה שאנו יכולים לעשות זה ליצור במשותף עם היקום את הדרך בה אנו רוצים לראות את הדברים, הדרך בה או רוצים שהדברים שמתרחשים יוצגו בפנינו. לא ממקום של שליטה, ולא ממקום של פחד או נפרדות, אלא רק ממקום של פלא!!! של קסם!!! המילה הזו – "פלא"....מחוברת חזק מאד לאנרגיית הלב החודש. אתם תזכו להזדמנויות רבות לפלאות ולקסמים של אנרגיית הלב החודש. תזכו לרגעים מיוחדים עם אנשים אחרים, תזכרו לריפוי מול אנשים שלא חשבתם שתוכלו להירפא מהם....וגם תחושו תחושת פלא עם עצמכם ועם היכולת שלכם ליצור. אז זכרו, אנרגיית הפחד יוצרת פילוג ונפרדות ומחסור. אנרגיה של פחד נשאבת אל תוך העולם שלנו באופן סדיר מכמה מקורות. כך שעליכם להשגיח ולווסת את כל מה שאתם מרגישים, להבין מהם הדברים שאתם זקוקים להם, כדי שתדעו מה לעשות עם היום שלפניכם. אם תטפלו היטב בדברים הללו, הפכו להיות נדיבים כלפי אחרים, וזה יקרה בטבעיות.

אסיים במשהו ששמעתי לאחרונה. מישהו שפגשתי היה מודאג מהעובדה שהוא זקוק למנוחה, הרבה אנשים סביבו היו זקוקים לו מאד והוא היה ממש עייף. אז הצעתי לו לקחת שבוע לעצמו, לעשות רק את מה שהכרחי. הוא עשה זאת וחזר מחוזק, וכמה שבועות לאחר מכן, כבר התמלא באנרגיה ובשמחה וחזר להעניק בכוחות מחודשים לחבריו ולמשפחתו. כדי לאפשר לעצמו זאת, היה עליו לעבור דרך הביקורת והשיפוט העצמי – "מה אודות הצרכים שלי וכיצד זה ישפיע על כל השאר". זהו דבר שכיח אצל עובדי-אור רגישים במיוחד. אז רק בטחו בעובדה כי אינכם חייבים דבר לאיש. וכשאתם דואגים היטב לעצמכם, תרצו לעשות גם למען אחרים באופן טבעי. אם לא תטפלו היטב בעצמכם, תוכלו למצוא אתכם נופלים פתאום אל תוך תרעומת, כעס, טינה, שפוט, תסכול. אז אם משהו מכל הרגשות הללו מבעבע בכם, הרגשות האלו אינן מוטעות. הסיטואציה שאתם נמצאים בה עשויה להיות מוטעית. אז חשבו אודות הדברים הללו, בעיקר אם יש משהו שעליכם להסתגל אליו בחודשים הקרובים. בעיקר בחודש דצמבר שיכול להיות מעט מטורף, עם כל החגים והצרכנות וכל הדברים שמתעופפים להם כעת באוויר.

מה שקורה באמת בחגים, קריסטמס, חנוכה, הוא דינמיות משפחתית, דינמיקות שאולי היו קבורות במשך זמן רב והן עולות לפני השטח, ואנשים נלחצים מזה מאד. אז שאלו את עצמכם, "איזו מתנה אוכל להביא לחג? איזו מתנה אני יכול להביא לעונה הזו בשנה? אני רוצה להיות נוכח ככל שניתן עבור הפלא ועבור רגעים מיוחדים עם אנשים אחרים ועבור אנרגיית הלב". נשמת האנוש החדש, נשמתכם עוברת אל מעבר לאנושיות. כי רעיונות אנושיים מבוססים יותר על העבר מאשר על אפשרויות עתידיות. ועבור רבים מכם, אתם כאן כדי להקל על שושלת אבות-אבותיכם יותר מאי-פעם. המיקוד והפוקוס הקולקטיבים מתמקדים בזה. אתם למדים כיצד להיות מאסטרים של הזמן הזה ומאסטרים של היצירות והבריאות הנדרשות לעת הזו. תפקידכם כבני-אנוש הוא להיות אנושיים ולאפשר לרוח ולאור להגיע דרככם כמה שרק ניתן. ועדיין, המשמעות היא גם שתאפשרו לליבת האנושות ולכל האידיאלים הקולקטיביים שלה, לכל הכישלונות, הטרגדיות, השמחות, תחומי הגדולה והחולשה, לנוע דרך המערכת האישית שלכם. כי אתם תוצר על היסטוריה עתיקת יומין.

אינכם כאן לבד לעולם. אתם חלק מאנרגיית הרשת ולא רק כאנושות כאן. אתם חלק מהאנרגיה האוניברסלית.

אינכם לבד לעולם, והדרך תמיד נפרשת ומתגלית בפניכם.

You are never here alone. No!

You are never on your own

The path is always shown!!!!

Source - leeharrisenergy.com

ובנימה אישית,

דצמבר הוא חודש מיוחד עבורי. חג האורים. גם אני עברתי בחיי שלבים עמוקים של אבל, איבדתי בדרך כל כך הרבה אנשים אהובים, וגם את הכואב ביותר, אבי האהוב, זכרו לברכה, שהלך לעולמו בנר שני של חנוכה. חמש שנים בלעדיו. הדרך להתמודדות עם האובדן בחרה אותי ואפשרה לי להתאבל עד הסוף. עד שנותר רק הגעגוע הצרוף, והוא כבר ילווה אותי עד נשימתי האחרונה. אומרים כי אין דבר שלם מלב שבור. ליבנו נשבר כל כך הרבה פעמים במהלך חיינו, כי החיים עוברים דרכינו ולא ליד...אך אז קורה האירוע המכונן השובר את ליבנו לאלפי כוכבים זוהרים, כאלו שלא יתחברו להם יחד יותר לעולם, אלו ההופכים להיות מאור גדול השייך לכולם.

ומתוך ים הטורקיז שבהוואי, מצאתי כמה מילות פרידה לאבי היקר...

"כשהגיעה העת, הלכת כבר הלאה, ואני הייתי שם אתך. מן הים חייכת ועלית מעלה מעלה. ריחו של המלח הנודף מן הגלים, המיית היתמות הבוקעת מן הצדפים, החזירו אותי מן הים בלעדיך. רחוק הלכת אבא, רחוק מידי, וכבר אין איש שישמור עלי. ליבי המחובר אליך בלב, מחסיר פעימה אחר פעימה בכאב. כי אחד היה ליבנו. מי ירגיש אותי כמותך עד תום? וידע מי אני באמת? מי ישמח לבואי כמו ילד, בפנים מאירות, בהערצה ובחום? מי יאהב אותי בשלמות, ללא תנאים, וידבר אלי במבט, בחיוך, בקריצה, שהם מעבר לכל המילים? כעת אני שטה לי בין שמיים ובין ים. לומדת להיות יתומה, כמו כולם. כשהגעגועים עזים, עוצמת אני את עיני וחוזרת בזמן....אל החוף הנפלא אי-שם. נזכרת בכחול של עיניך האהובות, ופתאום אתה שוב בכל מקום. בכל זמן. ויודעת, כי אתה איתי, שומר ומביט עלי מעומקי ליבי, מהכחול שבשמיים ומהכחול של הים. הייתי לי אב וחבר וגם ילד, אהוב כל כך על הבריות, ביכולת החיים שבך להיות. תודה על הזכות שנפלה בחיקי, להיות לך לבת. מבכה אותך בכל שנייה, בכל דקה ומודה ומברכת וחוגגת את עצם היותך. מנוחה נכונה אבא יקר, אהוב שהנך".

אני מזמינה אתכם לקרוא שוב את יומן המסע שלי מהוואי, המתאר את הכאב לצד הניסים והנפלאות שעברתי, בדיוק לפני חמש שנים....

https://www.healingwithinthelight.co.il/single-post/2012/12/12/%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%9F-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%94%D7%95%D7%95%D7%90%D7%99---%D7%9E%D7%A7%D7%94%D7%9C%D7%AA-%D7%94%D7%98%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D

אז, עם מה אתם מתמודדים כעת? זקוקים לעזרה נקודתית? יש באמתחתי דרכים רבות להשיב אתכם בעוצמה וברכות אינסופית לעצמכם. זו הזמנה מעומק ליבי לאלו המבקשים לעזור לעצמם. אני כאן. אתם כבר מכירים את הדרך אלי. היא במרחק של מחשבה אחת, שיחת טלפון אחת.

רחלי גנון – מאסטר הילר, סופרת ומשוררת את המקור היצירתי.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים