קריון ואלכזאר בארגנטינה


מאנגלית – רחלי גנון

הקדמה - מסר מאלכזאר

אהובים, אנו מברכים אתכם שוב ומזמינים אתכם לעצום את עיניכם, להירגע, ולהרגיש פעם נוספת את האנרגיה שיצרנו כאן יחד. הירגעו בנוכחות המלאכים והמאסטרים ומשפחות הכוכבים. פשוט שאלו בתוככם, ובקשו כי כל ההדרכה תגביר את נוכחה רק במעט....ורק הרגישו. אנו אתכם. האם אתם מתחילים לראות את מה שאנו רואים? בעודכם מקשיבים להסברים, בעודכם חשים את האנרגיות, כשאנו מרמזים על האמת החדשה שכבר כאן. זו מציאות בה אתם יוצרים את ההתנסויות שלכם, את כולן. את היפות ביותר כמו גם את הלא-נוחות ביותר. האם אתם מתחילים להכיר בכך שאתם בוראים את הדבר שאתם מתרכזים בו? האם אתם מתחילים להבין את המחשבות המחברות שלכם? גם אם אינכם מביעים אותם, יש להם אפקט בחייכם.

האם אתם מתחילים להבין כי אם תשנו את הגישה שלכם, אם תשנו את הפוקוס שלכם, החיים סביבכם ישתנו אף הם? זה קשה למיינד הישן לתפוס זאת. אך האם אתם מתחילים להבין? אינכם קורבנות. אינכם יכולים להאשים אחרים על מה שמתרחש בחייכם. האנרגיה היא כמעט כמו מגנט, המושך התנסויות אליכם, והכוח המגנטי הזה, נוצר על ידי המחשבות שלכם, המילים שלכם והרגשות שלכם. הגיע הזמן לדרוש את המאסטריות שלכם. הגיע הזמן להכיר במי שאתם. האם תוכלו לאפשר לעצמכם לחיות בשפע? היכן תבחרו לשים את הפוקוס שלכם? האם אתם בוחרים להאמין למה שאתם רואים בחדשות? האם אתם מבקשים להתרכז בכל הדברים השליליים האלה? אתם יכולים, אם אתם רוצים, אך אז תחושו סגורים, מדוכאים ומודאגים ממה שעומד לקרות. או שתבחרו להתחיל לשנות את המציאות. האם אתם בוחרים להתחיל להתמקד במה שאתם מבקשים ליצור?

האם אתם מתחילים להבין כי אינכם חייבים לדעת כיצד ליצור? אינכם חייבים לדעת את הצעדים הכרוכים בכך. הכוונה שלכם יוצרת. המדריכים, הקיום, מגיבים לאנרגיה שלכם. האנרגיה שאתם מקרינים בכל רגע ורגע. האנרגיה הזו מגיעה ממחשבותיכם ומרגשותיכם. השגיחו עליכם. התאימו אותם כדי שיביאו יותר שמחה, יותר חגיגה, יותר הערכה. אנרגיית ההערכה והכרת-התודה היא אנרגיה מופלאה ויפהפייה. היא מעלה את התדר שלכם. היא מאפשרת למגנטיות של הבריאה שלכם לזרום ביתר קלות. קסם מתחיל להתרחש בחייכם. האם אתם מוכנים? לא בהכרח להאמין למה שאנו אומרים, אלא, האם אתם מוכנים לחוות את הדברים שאנו מדברים עליהם? האם אתם מוכנים לפחות לנסות? אנו מזמינים אתכם. אנו יודעים כי שינוי יכול להתרחש בקלות ובחסד. במציאות החדשה הזו, זה לא אודות לעבוד קשה....זה אודות להפוך ולהיות ברורים יותר ויותר.

הביטו בעצמכם, במחשבותיכם, ברגשותיכם, והקשיבו יותר ויותר לאינטואיציה שלכם. כי האינטואיציה היא דלת הכניסה לחוכמה הפנימית האישית שלכם. לתודעת-העל, כפי שאנו קוראים לה. העצמי הגבוה שלכם. התודעה הנרחבת שהיא אתם מתקשרת אתכם דרך האינטואיציה שלכם. בעבר, האינטואיציה דוכאה והתייחסו אליה כאל המצאה, פיקציה. אך זהו אינו כך. האינטואיציה היא ההדרכה שלכם, המגיעה אליכם. היא מגיעה בדרכים רבות. היא עשויה להגיע כרגש, היא יכולה להגיע כמחשבה מהירה העוברת במהירות דרך המיינד, זה עשוי גם להגיע כחזון פנימי. התחילו לתרגל זאת, לתפוס את האינטואיציה ברגע שהיא מגיעה. בטחו בה! עקבו אחריה ואתם תמצאו כי החיים שלכם מתחילים לזרום ביתר קלות. תגלו כי דבירים משתפרים כמעט אוטומטית. פחות מאמץ נדרש. תמצאו את עצמכם מחייכים הרבה יותר, תהיה לכם יותר אנרגיה בגוף, תחוו יותר מערכות יחסים יפהפיות, פשוט על ידי כך שתעקבו אחר האינטואיציה שלכם. האל הזה שבפנים, הנרחבות הרחבה הזו שהיא אתם, זו התמימות בקונספט חדש, אך זה תמיד היה כך. המאסטרים במהלך השנים ניסו להסביר, אך כפי שכבר אמרנו, זה מעולם לא היה קל כפי שזה כעת. נצלו את השינוי, דרשו את היכולת שלכם, היכולת לכוון ולעצב את החייכם. ישנה כל כך הרבה תמיכה עבורכם, בממדים האחרים, שהם רק במרחק נשימה מכם!!!

אהובים, הזמינו אותנו אל תוך חייכם, אל תוך המדיטציות שלכם. אנו תמיד זמינים עבורכם. אנו אוהבים אתכם אנו מברכים אתכם. אנו מכבדים אתם מאד. ואנו נשוחח אתכם שוב בקרוב מאד. אלכזאר.

ארגנטינה – קריון - סיכום

כל הסיפורים מתחילים בהתחלה...אך זה אינו מדויק. תארו לעצמכם כי אלוהים הוא מעגל עצום, טבעת זהב העשויה מאהבה טהורה ויפהפייה. היכן היא התחלתה של הטבעת? אין לה התחלה. עצם הרעיון שתהיה התחלה הוא ליניארי. כל אמונותיכם הם כמו חוט וצליל מיתר, ולכולם יש התחלה וגם סוף. לכל מי שאתם מכירים יש התחלה וסוף. אך אין התחלה לאלוהים, וזה דבר שמאתגר בן-אנוש להבינו ולתפוס אותו. מעגל ללא זמן. ללא התחלה או סוף. אלוהים הוא רק ישנו. הוא רק נמצא, הוא רק קיים. האם תוכלו להבין לרגע כי לבורא העולם אין התחלה? מיהו אלוהים? אם יש אפילו מעט מהמקור היצירתי בכם, החלק שאתם קוראים לו נשמה....אלמה בספרדית....היא מילה טובה העוזרת לכם לתפוס זאת באופן ליניארי. המשמעות היא כי גם לכם לא הייתה התחלה וגם לא יהיה לכם כל סוף. כל הדברים האנושיים כולל גופכם, הם באים והולכים. אך נשמתכם היא ללא התחלה או סוף.

סיכום מאלכזאר

אהובים, אנו מברכים אתכם שוב. כאן אלכזאר ופעם נוספת, אנו מזמינים אתכם פשוט להירגע אל תוך האנרגיה. הרגישו את כל מה שיצרתם סביבכם. זכרו את המלאכים, המאסטרים, את משפחות הכוכבים שהזמנתם הנה והם עדיין אתכם. אנו מבקשים מהם שיגבירו את נוכחותם כן. אנו מזמינים גם את האלפים שמקשיבים למילים אלו לעצום את עיניהם, להתכוונן לאנרגיה, וכך הם יחושו גם את מה שאנו חשים כאן. אנו עומדים לבקש מכל הנוכחים כאן לעזור לאלו המקשיבים. אנו מזמינים אתכם כעת לדמיין אלפי אנשים סביב העולם. דמיינו שהם מתכווננים אל תוך הרגע הזה, ואנו מבקשים מכם להקרין את אהבתכם ואת אנרגיית ההודיה לכולם. שלחו להם את אהבתכם. חלקו איתם את האחדות הזו. דמיינו וצרו זאת וכשתלכו הביתה, בעתיד, גם אתם תוכלו להתכוונן פנימה אל הרגע הזה, להרגיש את האנרגיה הזו שוב. כי זהו הקסם והפלא של הרשת הקוונטית. אין כל קונספט של זמן. אין מילים לתאר את המציאות החדשה הזו. אנו יכולים רק לרמוז לכם אודותיה.

עליכם לחוות זאת כדי לדעת. שמעתם לא מזמן שהתגליות החדשות והמתנות החדשות לאנושות יגיעו דרך האינטואיציה. אהובים, זה תלוי בכם אם תפתחו אינטואיציה טהורה, תסמכו עליה, תלכו בעקבותיה, כי בעודכם פועלים כך, אתם יוצרים אנרגיה שתתמוך ברבים כל כך. כך תוכלו לעזור בטרנספורמציה של האנושות ושל כל העולם שלכם. עליכם לדעת כי אתם בוראים עוצמתיים. ככל שתאפשרו לכוח של השדה הקוונט, הכוח של האספקט הזה של עצמכם, הנקרא – תודעת העל שלכם, ככל שתאפשרו לאספקט הזה של העצמי להדריך אתכם דרך האינטואיציה שלכם, כך מהיר יותר יהיה השינוי עבור כולנו. אך חשוב מזה, ככל שיהיו שינויים מהירים בהתנסויות החיים שלכם, הקיום מבקש שתחיו באהבה, שתחיו בשפע, שתחיו בשלווה ובשגשוג. זהו הייעוד של המין האנושי. יצרתם את ההזדמנות הזו עבור עצמכם. כעת, עליכם רק למגנט זאת אליכם. ישנם כל כך הרבה חברים בממדים האחרים וכולנו כאן כדי לעזור לכם בהתעוררות שלכם. קראו לנו. הצטרפו אלינו כי אנו אחד.

ישנה מציאות חדשה לגמרי המגלה את עצמה. היא כבר כאן. אתם יכולים להביא אותה עד אליכם. אתם יכולים לאפשר זאת. האם אתם מוכנים? האם תוכלו לתת לעצמכם את המתנה הזו? מתנת המודעות, מתנת האהבה העצמית. כי בעוצמה שאתם אוהבים את עצמכם, כך אתם אוהבים גם את הפלנטה הזו, את האנושות הזו, והתעוררות מתרחשת. אנו אוהבים אתכם ומברכים אתכם. אנו מכבדים אתכם מאד, ונדבר אתכם שוב בקרוב. אלכזאר.

קריון – אין פרידה, אין אדיאוס!

אין פרידה, אין שלום, אין אדיאוס...אתם תמיד חוזרים. הרוח רואה את חייכם כאילו הייתם בני אלפי שנים. זכרו, לנשמתכם יש רק שם אחד. זהו השיר שאנו שרים אותו באור והוא כולו אודותיכם. אלו חיים. זה כל מה שאנו רואים. אתם רואים זאת כמחזורי חיים רבים כי בני-אנוש אינם מחזיקים מעמד לאורך זמן מבחינה ביולוגית. אך המערכת הזו בה אתם שבים וחוזרים, שומרת אתכם ברצף החיים. הגוף הליניארי יתקתק בשעונו הביולוגי וייגמר לבסוף, אך כולכם תחזרו. אתם מתגלמים בקבוצות קארמטיות אל תוך המשפחות שלכם, לא בהכרח הביולוגיות, אלא השייכות למדינה אליה אתם שייכים. ואתם תמיד ממשיכים את מה שהתחלתם בגלגול הקודם. בפעם הבאה תהיו בוגרים וכבר שוחחנו על כך. כי האבולוציה מתחילה כעת. אתם צעדתם עם אבות אבותיכם. אין התחלה או סוף בכל הנוגע אליכם. אתם ממשיכים וממשיכים. אין פרידה.

חלק מכם יאמרו לי "אך קריון....אתה עוזב היום"...כמה ליניארי מצדכם. אנו אחד. וכשתגלו זאת, תגלו את האחדות עם כולם. כי אתם חלק מאלוהים כלומר – אתם אחד במעגל....קריון כאן כל ימי חייכם וגם כשאתם חוזרים. יקירים, אני, קריון, שליח. אני תמיד אהיה כאן וברמה מסוימת – תמיד הייתי ממש כמו אלכזאר. כי יש לנו ברית אתכם. אנו יודעים את שמכם האמיתי. אנו רואים את המופלאות של האחדות שהיא אתם. כולכם מחוברים. שבו לרגע וחושו זאת. אין אדיאוס. בני אנוש משנים אנרגיה והם חוזרים. זה מה שהם עושים. נשמתכם אינה יחידה. היכן העצמי הגבוה שלכם? הוא קיים בחלקו בצד האחר של הווילון. הוא נמצא בשני מקומות בבת אחת. האחד עם המקור היצירתי והאחר בגופכם, בבלוטת האצטרובל. היכן נמצאת נשמתכם? בכל מקום נמצאת פיסה מנשמתכם.

כשאתם מביטים במראה, אתם רואים אנוש אחד, אך לו יכולתם להביט במראה הקוונטית, הייתם רואים את עצמכם בכל מקום. לכן לא יכולים להיות שלום או פרידה. זה כל היופי שבלהיות אדם קוונטי. התחילו להתרגל לזה. אתם חלק מהמכלול. חלק מכל הדברים. אתם במעגל, כשתכירו בכך תזכו לשלווה גדולה, במיוחד כלפי אלו שאתם אוהבים, שבאים והולכים. רוצים לנסות משהו מעניין? לכו לתינוקייה בבית חולים והביטו בכל הילדים שזה עתה נולדו, וברכו אותם ואמרו להם – "ברוכים הבאים חזרה". אמרו זאת בלחש, כי אלו שסביבכם לא יבינו זאת. מחזור החיים הוא אתם. או בספרדית – ארס טו!!! חיים המתחדשים ומשתנים ומלאים באהבה. זהו מסר לכולכם. כי כשאתם חלק מהבורא – אינכם נפרדים לעולם.

. קריון.לכן נאמר כי זה הושלם. נאמר – נמסטה. אך לעולם לא נאמר שלום. אינני הולך לשומקום. וכך הוא הדבר....

אך אני, רחלי, הולכת לעיסוקיי.....אדיוס.....שבוע טוב.

Racheli Ganon – Master Healer of Divine Source – How can I serve you today?

לתאום טיפול וורטקסהילינג - אומנות הריפוי משולשת הקסם של מרלין - התקשרו או השאירו פרטים כאן באתר.

For a private session of VortexHealing – the art of the Wizards from Merlin lineage – call me or leave your details on the website

ישנם אנשים שאורם בוהק יותר מאחרים. זה לא בגלל שהם טובים יותר, אלא כך הם בנויים, עם הערך המוסף .הזה, הנשמה היתרה המדגימה באומץ כיצד זה נראה כשהכל חשוף וללא כסות

מסוגלים לשאת את האקסטרה הזו, כי הם נולדנו עם מנגנון המייצר את אור התמיד בתוכם....מרוח אבק ואוויר. והמטלות בחייכם? בהתאם? והאתגרים גם. והחושך? אינו מתנהג בהתאם כלל איתם......


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים