קריון בהודו - הסמינר


מאנגלית – רחלי גנון

החלק הראשון – אודות האנרגיה

"שותפי היקר (לי), חיכיתי זמן רב לשבת במקום הנפלא הזה של הטוהר והאינטואיציה מן המקורות....אחרי 28 שנה. יקירים, אני מרגיש ויודע מה נמצא כאן ביום המיוחד הזה. האם קשה לכם לקבל את העובדה כי אינני ישות, אלא פיסה מהמכלול, בדיוק כמותכם? אם היה עליכם להגדיר את אלוהים, מה הייתה הגדרה והיכן הוא היה? מה הייתה המשמעות לזה בעבר? לאן יוביל אתכם המסר הזה? ומה אם אמרתי לכם כי בכם ישנו משהו, תמצית, חלק קוראים לה נשמה, והיא לנצח!!!? היום היא אנושית. לפני מיליון שנה ייתכן והייתה מהפליאדות. מיליון שנה לפני כן, התמצית הזו צפתה בהתרחשות הפלנטות. ביליון שנה לפני כן, היא צפתה בתחילתו של היקום בכמה מקומות. ולפני 14 ביליון שנה היא הייתה ביקום אחר. יקירים, אתם נצחיים!!! נצחיות החלק הזה שבכם, מעניקה לכם את החוכמה והטוהר, את המודעות לכל מה שמתרחש בפלנטה כעת.

זהו מסר אודות האנרגיה, מה יש בטוהר הזה? למה אתם מרגישים שאתם מתחברים? איך זה מרגיש? אני מכיר אתכם, כי אין נפרדות. כולכם יחד חלק מהאחדות של האל. אתם חלק ממני ואני חלק מאחדות האל. ישנו רק מקור אחד. וכשאתם מתחברים אליו, כל השאר מתפוגג. כל הקופסאות, החוקים, כל ה-"עשה ואל תעשה", של האנושות, כל הדברים שנוצרו כדי לכבד את האל, אך הן אינן דרישותיו של האל כלל. במערכת האקאשה שלכם ישנו יופי שלא סופר אודותיו עדיין....זה לא רק תיעוד של היסטוריית החוויות על פני כדור הארץ, אלא גם ההתנסויות. ישנם דברים הקבורים במקומות עמוקים בתוך הדי אן איי שלכם, והם באים אתכם כשאתם נולדים. זו שושלת של כימיה כמו של מחזורי-חיים ופעמים רבות שני הדברים הללו אינם זהים. אך הכל שם נמצא כאנרגיה עבורכם.

ועם האקאשה מגיעה מערכת המספרת כי פיסה מאחדות נשמתכם מועברת לילדים שלכם, והם נושאים אותה אתם. הם נושאים את החלק שלכם בהתנסויות שלהם. זה אינו ליניארי. אלו שאהבתם ואיבדתם נמצאים באקאשה שלכם ממש כעת. האם הרחתם פעם ריח של הורה שאיבדתם שמגיע משומקום? זו דרישת שלום מהם האומרת:" אני עדיין כאן, אני עדיין כאן". מי שאיבד ילדים, הם עדיין איתם. והם נותנים לכם סימנים חיוביים – "אמא, אני עדיין כאן. אני עדיין כאן". זו המשימה, שתהיו איתם במשך כל ימי חייהם וילדיהם ייכנסו אף הם לאקאשה שלהם בבוא העת. וכל זה מכיל הרבה יותר מרמז או סימן לאהבתו של האל את בני-האנוש. אנו רוצים שתנועו קדימה, לא בצער ואבל עמוקים, אלא בשמחה!!! ועל כך נשוחח.

מה אתם מרגישים תחילה כשאתם בצד האחר של הווילון? מהי אהבה עבורכם? מהי אהבת אם לבנה? ביום בו הוא נולד, הוא היום הגדול בחייכם. אתם מלאים באושר ושמחה. אתם רוצים לשיר לשמיים ולהודות על צורת-החיים הזו שבאה מכם. אתן הנשים, נותנות החיים, הקשיבו! זהו יום של חגיגה. ואתם חושבים שאלוהים הוא מעל או מתחת לזה? בצד האחר ישנה שמחה וצחוק ממש כפי שתינוק נולד. אין שם שיפוט, או כעס וגם לא אכזבה. מה שישנו הוא טוהר האהבה. ישנה דרך לדעת אם מישהו מחובר לבורא או שלא. כשהוא עומד מולכם, האם אתם חשים את השמחה? זה פשוט יקירים. אם זה איזשהו מורה "מכובד" היושב מולכם והוא מלא ברצינות וחשיבות עצמית....ודורש זה וזה....ומראה סוגים שונים של חוכמה לזה ולזה....אם אינכם רואים בו את השמחה – רוצו וברחו לצד השני! כי אהבת האל היא אחרת, היא ממלאה אתכם באושר המופלא ביותר ובצחוק. אלו התכונות העוברות דרך הווילון.

ונשים, אתן יודעות כיצד זה מרגיש. רגע הלידה והשחרור, כשכל הכאב נעלם ולנוכח פרצופו של הילד, כל מה שאתם רוצים לעשות זה לצחוק ולשיר בשמחה. זהו אלוהים!!! וכאן במקום הזה, ניתן להתחבר לטהור שבטהורים. חושו בזה. כשאתם מתחברים, כל התאים של גופכם יודעים זאת. טריליונים של פיסות די אן איי יודעים זאת. זה מה שאתם מתחילים להפעיל בתוך התאים שלכם. את פיסות הזהב והשמחה. הזהב מסמל את החוכמה ואת החיבור הישיר לאלוהים. וכשהכול מתחיל לרטוט בתדר האחדות, ואחרי כל האינטלקט והשאלות, פתאום כבר אין יותר שאלות. יש רק אהבה. קחו נשימה עמוקה של הבנה, בה כל הדברים אפשריים. כי אתם מחוברים למקור השמחה, הריפוי, של תודעה וחיים. כמה מכם מודעים לכך כי חיבור לשמחת האל תאפשר לכם חיים ארוכים מאד? ממש כפי שניתוק מקצר את חייכם. האם ידעתם כי ישנו תכנות במערכת הסלולרית שלכם עבור מותכם? ישנו שעון ביולוגי, שדופק ומודד את הימים והלילות.

אך אם תדברו עם המערכת ותתחברו אליה, היא תעשה את מה שהיא עושה והכימיה תנצח. ואז, ברגע החיבור, כל תא ותא בכם יידע זאת. ותתחילו לשנות את השעון ולהיות אחראים לכל תהליך בגופכם. החיבור הוא אישי. אינכם מתחברים לאחרים, אלא לעצמכם ולנשמתכם. הרגישו את המפץ של הדברים שלא ציפיתם להם. חיבור לכל החיים. שבו לרגע, חשבו על הדברים ותיהנו מהם לרגע....בטרם נמשיך....

ומה אם אלו שאהבתם ואיבדתם היו מביטים עליכם כעת והיו אומרים – "עבודה טובה את עושה ביתי, בני", ומה אם האחדות תנצח הכל? את האינטלקט, את הרגשות, את השקר הגדול הטוען כי הם הלכו לנצח, לבלי שוב. למדו את ילדיכם היטב. וכשגופכם יפסיק לנשום, הוא פשוט ישנה את האנרגיה שלו ויצטרף אליהם. אם הם יסכימו לקבל זאת, הם ירגישו אתכם לנצח. אמא, אבא ממש כפי שאתם מרגישים את אלו שאהבתם, ממש הרגע. זו האחדות. אין דרך טובה יותר ללמד זאת מאשר להתייחס למה שאתם חושבים שהוא מוות. כי זה אינו כך. האם תעזו לחייך בשמחה כשתחשבו על אלו שעזבו? זהו האומץ המלא באור ובחיבור!!! לו רק יכולתם לחוש בשמחת האחדות...תדעו כי אתם מחוברים!!!

יקירים, החיבור הוא ראשוני ובסיסי. הוא בא לפני כל דבר אחר. הוא בא אתכם ובנוי בכם. ריפוי מתרחש כעת בקבוצה הנרחבת, כי יצרתם פורטל של אחדות בו אתם שוחים כרגע. יש כל כך הרבה פעילות כאן וחלקכם חשים בה. כולכם מופלאים וראויים. האזור הזה הוא שישית מכל העולם. זו לא ההיסטוריה של הודו, אלא השושלת של האלוהים שהונחה כאן עבורכם. עלי לשאול אתכם משהו שיש בו היגיון. אם תשלחו קבוצת ילדים לחפש אחר פרס, ותרמזו להם כי הפרס נמצא בסביבת היער ותספרו להם, שאם ימצאו אותו – משהו יקרה....אם אתם המבוגרים, הייתם פועלים כך, האם הייתם שולחים ילדים תמימים לחפש אחר פרס ותמנעו מהם מלמצוא אותו? האם תשלחו אותם לחפש פרס שאינו קיים? או שפשוט הייתם מחביאים אותו בזהירות, רק מעט מחוץ לטווח, כדי שהם יוכלו למצוא את הזרע הזה, את הפרס, את היופי, את הזהב? והתשובה היא, בוגרים, שאם הייתם שותלים את הפרס, לא הייתם שולחים את ילדכם לחפשו לחינם, לא הייתם רוצים שהם לא יגלו לעולם משהו שהוא כל כך נפלא!!! הפרס קבור כאן. זו כמובן מטפורה. המשך יבוא. וכך הוא הדבר.

החלק השני – אינפורמציה חדשה

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. לכל יום אנרגיה משלו שלא תחזור עצמה בדיוק באותה הדרך. דעו ונצלו זאת. אדבר מעט על היסטוריה אך לפני כן, זהו זמן להתבוננות. שותפי הסביר בזמן הקצר שעמד לרשותו על התזוזה והשינוי בפלנטה ועל כך שכולם יושפעו מכך. אני מבקש ומפציר, אל תשפטו את העתיד על פי מה שקרה בעבר. אני אומר זאת לעיתים קרובות ואני מתכוון לכך שכל מה שלימדו אתכם בכל האספקטים יכול להיות מה שאתם מאמינים בו כרגע. אך יקירים, העתיד והשינויים יהיו מנוגדים לחלק מהדברים הללו. הביטו סביבכם בטרם תדחו דברים שעשויים לא להתיישב בכם היטב. הכל הוא חלק משינוי מופלא בפלנטה וזה אך הגיוני, שכדי לנוע אל תוך אור השמש, יהיה עליכם לצאת מהמערה. כדי שתתחילו לצעוד בשביל החדש, עליכם לזנוח את הישן. אינכם יכולים לנוע לאנרגיה החדשה באמצעות הדרכים הישנות, טובות ונפלאות ככל שהיו עבורכם.

ההזמנה היא לצעוד לתוך אור השמש, ללא פחד. הדברים הנמצאים כרגע מולכם, ייפתרו באמצעים דברים חדשים מופלאים בפלנטה, כאלו שמעולם לא חשבתם שיוכלו להיפתר. אתם העתיד, אתם אלו הלוקחים את הזמן להקשיב לזה, להכיר בזה, להאמין בזה ולבחון את זה. אתם הם אלו הנקראים הנשמות העתיקות. ברצוני לקחת אתכם אל ההתחלה לרגע. היה זמן בפלנטה הזו והוא היה הזמן הנכון, בו זרעי הבריאה ירדו מטה והעניקו לכם משהו שאתם קוראים לו – דואליות. חלקכם קוראים לזה – סיפור הבריאה. עבור חלקכם זהו סיפור בראשית, תחילתו של הידע החופשי בכל מה שקשור לטוב או רע, באמצעות בחירות שיכולות ללכת לכל הכיוונים באמצעות התודעה. זו הייתה ההתחלה של האל שבפנים. כעת, זה לא היה כל כך פשוט. כי כשזה התרחש, זה לא היה שינו אנושי בלבד. זה הזמן בו קיבלתם 23 כרומוזומים במקום 24. כל הפלנטה הייתה מעורבת בשינוי הזה. אלו המייצגים את ביולוגיית הזרע, באו והשתילו בפלנטה דברים רבים עבור העתיד.

ישנה אזוטריות ששוחחנו אודותיה, אך מעטים מודעים לה ואפילו למדע אין שום מושג אודות זה עדיין. הרשת המגנטית הייתה כאן תמיד. היא כאן באופן טבעי, בזכות מה שיש בליבת האדמה, אך היא גם מייצגת תודעה, שהייתה כאן לפני שהאנושות הייתה כאן. הרשתות עבור האנושות נוצרו באותו הזמן בו קיבלתם את הזרע הביולוגי המונה 23 כרומוזומים. הרשת הקריסטלית היא הרשת של התודעה האנושית. הרשת של גאייה היא רשת של תודעה השייכת לטבע ומגיבה לתודעה האנושית. כל נשימה שאתם נושמים היא חמצן מהעצים, מהיערות, מהמיקרואורגניזם, מהאזוב, מהטחב. מרכזי האנרגיה, הנולד והנודס, הושתלו למקרה שתעברו את הסמן ב-21.12.2012 ואכן עברתם. היו הרבה דברים אזוטריים שהוצגו בפני הפלנטה, אך יש אחד שמעולם לא שוחחנו עליו קודם......

זו אינה עוד רשת. דיברנו אודות הסתרת הפרס והבקשה מהאנושות למצוא אותו. זהו אינו פאזל קריפטי (מוזר, אזוטרי) אלא פרקטי. אם יש לכם ידע של אור וחושך, יקירים, חושך הוא העדר-אור. כך שאינכם צריכים למצוא זרע חשוך כדי להשתמש בו. יקירים, חושך מגיע כשאתם מוציאים ממנו את האור. אך כדי למצוא אור, חייב להיות זרע של אור. אמת הבריאה, אמת של מי ואיך והיכן נמצא אלוהים, חייבת לשכון במקום כלשהו, כדי שתמצאו אותה. אנשים כמותכם שנותרו לבדם כאן, לא היו מגלים אותה, אלא אם כן היא נמצאת שם כדי להתגלות. במשך כל השנים הללו, במשך כל הדיבורים האזוטריים, לא יכולתי להביא לכם את האינפורמציה הזו, עד ששותפי (לי) הביא אותה לכאן. האזור שאתם קוראים לו הודו ומעבר לו, מעורב בזה. הזיזו הלאה את הגבולות לרגע. זה לא שייך למדינה כפי שהיא כעת או כפי שהייתה היסטורית. זה קשור לטופוגרפיה של הפלנטה. הזרע נמצא כאן. שוחחנו קודם על מטפורה בשם הכדור המוזהב, בכוונה, כדי שתוכלו לדמיין זאת כאובייקט, כספירה מוזהבת. עד כדי כך הזרע שבאזור הזה הוא עוצמתי.

הבחינו בהבדלים בין מערכות רוחניות בפלנטה, כפי שאתם מכירים אותם. כיצד כל אחד מהם פותח באופן מאד ליניארי סביב הנביא שלו. גם אם הנביא לימד על האל האחד, זה הנביא שהעביר זאת, זה הנביא שתמונתו נראתה, זה הנביא שייחסו לו את הדוקטרינות שניתנו. זה הנביא שנותן את האמת. כל אחד מהנביאים פעל כך (גם התורה ניתנה למשה והוא העביר אותה לישראל). אך זו לא הייתה האינטואיציה כאן. לו הייתם שואלים אדם קדוש באזור הזה, "אודות מה אתה"? הוא עשוי לאמר – "אני כולי אודות שלווה/שלום". ואתם תאמרו – "זה טוב. אני אודות שלום גם. אני אוהב שלום. שלום בין אנשים, שלום על פני האדמה". והוא יאמר – "אני יודע על מה אתם חושבים, אך זה אינו השלום שאני מייצג. ואז הוא ירחיב וייתן לכם את האינפורמציה הבאה – "שלום בין התאים שלכם, של גופכם". יקירים, אינני מבקש להפוך את המסר הזה לקריפטי מידי, אך ברצוני לספר לכם כי הפליאדות בחרו במקום הזה שיהדהד את האמת. והאמת היא כזו – אתם הם הנביאים של עצמכם! ואם תגלו את טוהר האהבה, תוכלו להיכנס מיד ללימוד העצמי שלכם. אין מקום על הפלנטה שיש בו את התכונה הזו, האמת הזו. היא עפה לה מעבר לדורות, להיסטוריה, כדי להגיע למקום הזה של הידיעה, של האחדות, והיא תמיד הייתה כאן. זהו הפרס שהוחבא, ולכן, במדינה הזו, המחשבה האינטואיטיבית הראשונה קשור לאחדות של העצמי, להיקשרות אליו, ולא לשום נביא. האנרגיות המקיפות את בנן-האנוש של עזרה, בריאות, קראו להם בכל שם שתבחרו. דבר מזה אינו נבואי.

יתרה מכך, האמת שהפליאדות הביאו אל הדי אן איי שלכם, מהדהד עם הלימוד שניתן כאן במקור. זה לא רק אודות העצמי. חשבו על כך, כיצד הגוף עובד? כמה מרידיאנים יש לו? מהי האנרגיה? מה היא קארמה? מה הם חיים קודמים? כיצד אתם מטפלים באקאשה שלכם? כל אחד מהדברים הללו אינו קשור לנביא. זה לא אודות ההתנהגות שלכם, זה לא אודות דוקטרינות, זה לא אודות 'עשה ואל תעשה' או 'נכון או לא נכון'. כל אלו מגיעים מאוחר יותר דרך ההומאניות של האנוש. זהו הדבר היחידי בפלנטה בו זרע האמת הוטמן בו עבורכם, עדי שתמצאו אותו. זה אודות העצמי. המערכת הרוחנית המקורית הבינה זאת לפני אלפי שנים. היא הייתה כולה אודות העצמי. אחדות הרוח שבין התאים של הגוף, כשהם חוברים יחד כדי ליצור שלום בינם לבין עצמם. זהו הדבר שייצור שלום בין אדם לרעבו. שלום על פני האדמה דורש שלום בין התאים של גופכם. זהו הלימוד המגיע מהאזור הזה. ולא תמצאו זאת בשום מקום אחר, אלא אם כן תיקחו זאת אתכם לכל מקום אליו תלכו.

הקארמה של ההודי הוא להיות הודי. כבר דיברנו בעבר אודות הקארמה שהיא מערכת אנרגטית ישנה מאד, אשר נוצרה כדי להשלים אנרגיות שלא הסתיימו בין מחזור חיים אחד למשנהו. כדי למשוך ולדחוף אתכם לתגובות, הקארמה שמה אתכם במקומות בהם תוכלו למצוא דברים שלא יכולתם למצוא בכל דרך אחרת. כך זה היה באנרגיה הישנה. וכעת אנו אומרים לכם זאת, הודים, הדבר הזה שהוא עמוד התווך של כל האמונות, מתחיל להשתנות. קארמה היא אנרגיה חשוכה שנעלמת. פשוט כי אינכם זקוקים לה באור. היא רק מפריעה לזרימת האינטואיציה שלכם. אינכם צריכים להשלים יותר אף דבר מחיים קודמים. כי לחיים שאתם חיים כעת, יש יותר אור מאשר כל מחזור חיים אחר שהיה לכם בעבר. ומחזור החיים הבא אף יתעלה על הנוכחי. וקארמה? אינכם זקוקים לה יותר. אלו הם רעיונות מהפכניים לאלו שגדלו עם זה ומאמינים בזה במשך עידנים. אך יקירים, האין זה אך הגיוני כי באור, אתם יכולים לצעוד בדרך אחרת? הפלנטה הזו מתחילה להאיר את עצמה. זה מעניין להתבונן כיצד מערכות האמונה בפלנטה הזו מתחילות להתפתח. והן יתפתחו עד שיגיעו לדבר איתו התחלתם – אחדות!!! עם ההבנה שזה חייב להתחיל עם כל אינדיבידואל והתאים שבגופו, כדי להעלות את התודעה לרמה בה תוכל להתקיים התפוצצות של הארה.

מעולם לא השתמשנו במונח הזה קודם, כי רק כאן זה מתאפשר. בחלקים אחרים בעולם זו לא התנפצות, כי המקור אינו שם ברמה בה ניתן להפיק ממנו תועלת שכזו. במקומות אחרים זהו מחקר של מודעות ובגרות הדרגתי. אך כאן, אתם מחוברים ומאונקלים למקור!!! כאן מוחבאת האמת. הספירה המוזהבת היא מטפורה, לאמת הטהורה של האחדות לכל האנושות. היו חייבים לשים זאת במקום מסוים כדי שזה יתגלה, כדי שתמצאו את זה . ואז, באמצעות בחירתכם החופשית, אתם מחליטים מה לעשות עם זה. אך מצאתם זאת כאן. וזה לא נפסק כאן. אספר לכם על משהו נוסף שקורה, נחזור מעט על ההיסטוריה שהתרחשה לאחרונה, כדי להראות לכם מה הן ההכנות לכל מה שקורה בהמשך עבורם. כי טוהר האחדות יתחיל להראות את עצמו אף יותר מבעבר. אלו הטוענים שהם יודעים דברים ואינם באמת יודעים....יתחילו להיכשל וליפול. כי זה יהיה ברור לכל שיש להם אחדות רק עם עצמם. אין להם את האחדות עם המקור שהוא טוהר האהבה, אהבת האל.

אספר לכם סיפור אודות אדם שנולד בארה"ב, אך השושלת שלו הייתה הודית. והאקאשה שלו הייתה מלאה בהודו. ניתן לאמר ששם, במקום מסוים, הייתה האמת. בסופו של דבר, הביאו אותו הביתה למשפחתו הקארמטית, ובתוכה, במשך 40 שנה הוא חווה התנפצות של הארה, התפרצות של התודעה ועוד....היו בעצם עוד שני התפרצויות כאלו של תודעה במשך הזמו, אך הראשונה הייתה החיבור למקור. האיש הזה היה הודי. הוא ראה אור שלא ראה בעבר. הוא הבין את מקור האינפורמציה שהפליאדות הניחו כאן. הוא היה מחובר היטב. שמו היה גורו דווה. וב-1970 הוא עשה עלייה לרגל בעצמו ללמוריה. אספר לכם מה קרה שם ומה קרה בהתנפצות השנייה של המודעות שלו באמצעותה התחבר לאנרגיה של הפליאדות, לליבה, לזרע שהושם שם, והוא ידע גם מה לעשות איתו. הבינו, הוא ידע ששינוי מגיע והבין כי חייב להיות חיבור בין המקור ההודי, דרך הודו, על ידי הודי כמותו – ללמוריה. שני מרכזי האנרגיה הללו כאילו חוברו להם יחדיו בזכותו. וב-1970 הוא הגיע ללמוריה, לאי קוואי הנקרא גם – "אי הגן". ובמקום ההוא, החליט לייסד מקדש. זכרו כי בתוך מערכת האמונה שלו וכל מה שהוא נשא עמו, הייתה פיסה של הזהב. וכפי שציינו קודם, זהו פאזל ולא רשת. הרשתות על פני הפלנטה לא ניתנות לנשיאה ממקום אחד למשנהו, אך האמת שנשלתה כאן, ברגע שאתה מלא בה, ניתן לשנע אותה לכל מקום בפלנטה. ולכן ההודים יתחילו להתגלגל במחזורי החיים הבאים גם למקומות אחרים בגלובוס ולא רק בהודו. האקאשה שלהם עומדת להשתנות. והסיבה לכך היא כי כאשר אתם מתעוררים בתרבות אחרת, בחברה אחרת, יש בכם פיסה מן האמת, וכך היא מתחילה להתפשט גם למקומות אחרים. הקארמה ההודית הזו מחזיקה הכל יחד.

האין זה נפלא כי חמישית מאוכלוסיית העולם גרה כאן ולעולם אינה עוזבת? אתם תמיד מתגלמים כהודים. וזה נבנה ונבנה, ואף אחד לא עוזב. ויש צפיפות. כעת יתחילו לעזוב. לא בהכרח פיזית, אך דרך האקאשה. הם יתחילו להפיץ את האמת המוזהבת הזו בדרכים רבות, לתרבויות אחרות, לאט לאט. יקירים, זו הייתה התכנית לכל אורך הדרך. שאם תצליחו לעבור את 2012, זו תמצית האמת! האחדות של התאים שלכם!!! ללא כל נביא! זוהי אחדותו של האל. גורו דווה התחיל לבנות את המקדש שלו בידיעה כי ישנו חיבור בין למוריה והודו. והוא האחד שחיבר ביניהם. וכמה מעניין שהוא היה מסוגל לעשות זאת כל כך בקלות. אדם זר לא היה מסוגל בהכרח ללכת לארץ אחרת ולקנות אדמה ולהתמודד עם כל החוקים המקומיים. אך הבינו, הוא היה אזרח אמריקני. וגם כאן היה תכנון מראש. הודי שנולד בארה"ב. לא הייתה לו כל בעיה לעשות את מה שהיה עליו לעשות, ואז ההתפרצות השנייה של ההארה התרחשה ב-2006. הבינו, דברים אלו קרו רק לאחרונה. כך שניתן לראות כי היה פוטנציאל קיים לשינוי שיקרה, כל הזמן. הוא חיבר באופן משמעותי את הודו ללמוריה. אתם עשויים לאמר כי עבר חוט זהב, קו-אופק מתחת לאדמה של חיבור מלא בין הזרע המוזהב המתחבר למקור של הפליאדות. למוריה. יבשת מו. אך זה לא הכל.

בהתפרצות השנייה הוא החל לתקשר. והדברים שהוא דיבר עליהם, אף אחד בפלנטה מעולם לא תקשר כך וגם לא יהיה עוד אחד כמותו במשך זמן רב...הוא תקשר אינפורמציה שהפליאדות נתנו לו, אך הוא לא תכנן זאת בדרך בה אתם חושבים. זה לא היה כמו התקשור שאתם מכירים כיום, שאתם מקשיבים לו כעת. זה היה תקשור חסר-זמן, מעבר למימד הזמן. הוא הלך למקום בו הזמן מושהה, ואלו הם פני הדברים בצד האחר של הווילון. והוא ראה בעיני רוחו מיליון שנה של היסטוריה מהפליאדות שהובילה אותו עד להזרעת הפלנטה הזו והמקום בו התרחשה, המקום המדויק בלמוריה. מיליון שנה של היסטוריה מהפליאדות היא זמינה גם עבורכם דרך ספר שהוא תקשר כהודי, כי הוא היה מחובר למקום. אף אחד לא עשה זאת כך מעולם. הספר נקרא –

Lemurian Scrolls – Guru Deva – Himalayanacademy.com

ואם תביטו בספר, תראו מסר מתוקשר ממקור הזרע של ההיסטוריה, והוא כתוב בצורה על-זמנית המדהימה את הדמיון. והוא קיבל זאת מכאן! המערכת עמדה במקומה, מטרת חייו הייתה ידועה. הוא נולד במקום אחד בכדי לסייע למקום אחר בשושלת האמת של הודו. הארה שהתרחשה בזמן קצר, במשך 40 שנה, לקחה אותו ללמוריה עד לשנת 2011. הוא מעולם לא זכה לעבור את הסמן, לראות את השינוי (כמו משה שלא זכה לראות את הארץ המובטחת) אך זה לא משנה. כי הכל היה כבר ערוך ומוכן במקום יפהפה. כעת אתם יודעים מי הוא, מה הוא עשה ומדוע. ישנו ילד שהוא בן 4 כעת, וחי בדרום-הודו. הוא גורו דווה. האם הוא יזכור מי הוא? נראה....כי יש לו בחירה חופשית. אך חלק מכם תראו זאת בעוד כמה שנים ותאמרו – "זה חייב להיות הוא". הוא רק בן 4. אלו הדברים המופלאים המסבירים מדוע הכל שונה כאן, והאמונות בדרך המקורית היו כל כך שונות. וישנו גם עוד דבר שאינו מדובר עדיין, שאינני יכול לאמר לכם הרבה אודותיו, עד שיתגלה.

כפי שאמרתי בעבר, ישנה היסטוריה של 50,000 שנה על הפלנטה הזו. ועדיין, אתם משחזרים אחורה רק 13 או 14 אלף שנה. הייתה הודו לפני הוד. וזרע האמת תמיד היה כאן, במשך 50 אלף שנה. היו תרבויות שהתעוררו כאן, לפני התרבות שלכם, באמצעות האמת הזו. ההבדל הוא כזה – האמת שלכם, ההודים, נותרה, פותחה, נראתה, האמת שלכם החזיקה מעמד ממש אל תוך השינוי והתזוזה. האמת שלכם נלקחה ללמוריה על ידי גורו דווה וזהו ההבדל המשמעותי. אדם בנתיבו, שאינו ידוע במיוחד, עשה את כל ההבדל. כי הוא היה הודי. חשבו על זה, על השושלת שלכם, על האחריות, על הסיבה שמאחורי הדברים הנמצאים כאן. ואז אני מבקש שתזכרו את מילותיי. חפשו אחר השמחה!!! זהו המבחן!!! חפשו אחר האושר. כי גבר ואישה המציגים ומדגימים את אהבת האל, היא תזרח דרך פרצופם ואתם תראו את חגיגת האחדות ואתם תדעו זאת!!! זו הסיבה שהגעתי לכאן. להודו. נמסטה!!! וכך הוא הדבר. קריון.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים