קריון מפורטו - פורטוגל


מאנגלית – רחלי גנון

הקדמה – מסר האהבה

עצרו וחושו את האנרגיה שבחדר. אתמול החדר היה חשוך, הרבה לפני שהגעתם. וכבר היו כאן מספר רב של ישויות שהמתינו לכם. כמה גדול הוא אלוהים? אתם תאמרו כי הוא עצום! גדול מכל דבר! גדול מהיקום, הוא בורא היקום. ועדיין, אנו יודעים את שמכם!!! יקירים, המלאכים והמדריכים ידעו כי אתם מגיעים. חלק מהם מלווים אתכם במשך כל ימי חייכם ואינכם מכירים בהם. חלקכם אינו מאמין אפילו שהם קיימים. והם? צועדים לצדכם. גם אם אינכם מאמינים בדברים אזוטריים, הם מקיפים אתכם באהבת הבורא. נזהה זאת כבחירה חופשית. הם לעולם לא יראו את עצמם לכם באופן אינדיבידואלי, כפי שהראו את עצמם ללוסיה. כך שיש לכם בחירה מלאה להאמין לכל זה או לא. יש לכם בחירה חופשית להאמין תמיד וגם בנוגע למסר הזה.

שני עולמות קיימים בכיסא שלכם ובכיסא שלי, חלקכם מכירים את האנרגיה ומסוגלים לראות את כל הצבעים כאן על הבמה. חלק ציירו את האנרגיה סביב קריון כי היא כל כך בהירה בעיניהם! זה כמו הנס של השמש. (הליקוי שהתרחש זה מכבר). כמה אנשים יצאו החוצה לראות זאת? וכל אחד קיבלת מחזה אחר. חלק ראו את המתרחש וחלק לא. חלק היו בטוחים במה שראו. וזו בחירה חופשית.

נשמות עתיקות, אתם ידועים על ידי האל ואהובים על ידו. כיצד אלוהים רואה אדם? זה קשה לענות, כי אין עדיין מילים היכולות לתאר זאת. אז אשתמש במילה אחת – מגניפטסנט!!! Magnificent. ומדוע כך? "אנו רק בני-אנוש", אתם אומרים, אך זה רק בגלל שאינם יודעים משהו עדיין....שהוא השאלה הבאה הנשאלת – "היכן הוא אלוהים?" יקירים, יש בכם משהו נפלא ויום אחד מדענים יוכלו למדוד אותו. אנרגיה שהיא אור והיא חלק מכם ובבחירה חופשית, האור הזה יכול לזהור או שלא. הוא יכול להיות חשוך כליל, אתם יכולים לכסות אותו לחלוטין ולקבור אותו אם תרצו. או שתוכלו לתת לו לזהור. ולאור הזה יש שם. זהו השם שלכם. כי, יקירים, זו פיסה מאנרגיית היצירה של היקום.

אינכם יכולים לזהות את אלוהים כי הוא אינו דבר אחד בלבד. ועדיין, אתם קוראים לו בשם אחד. אם תוכלו להקיף את כל האהבה הקיימת בגלקסיה, ביקום, זה עדיין לא יהיה מספיק לתאר את אלוהים. ובתוככם, האור הזה הוא זוהר הכל מכל בקיום, הכל תלוי בכמה מזה אתם מוציאים החוצה. היה נביא מפורסם, הוא היה בישראל, ושמו היה אליהו הנביא. והוא הוציא את אורו החוצה עד כדי כך שהאדם שהיה איתו יכול היה לראות אותו ולתעד אותו. אליהו התעלה מתוך בחירה, והדבר הראשון שהוא עשה זה להפוך להיות אור. ואלישע, שעמד לידו, רשם הכל וראה את התהליך בעיניים פקוחות לרווחה! והוא פשוט לא יכול היה להאמין לזה בהתחלה. זה הדבר הראשון שקרה לו. הוא סגר את החלק האנושי והאור היה כל כך בהיר ומסנוור, עד כי אלישע לא היה מסוגל אפילו להביט בו. האם זה אומר לכם משהו אודותיכם? חלק יאמרו שזה בגלל שאליהו היה נביא ולכן הוא עלה בסערה השמימה. אך הוא היה אדם בדיוק כמותכם. הוא פיתח את אורו לגבהים שהפכו אותו לנביא. אך הוא היה בדיוק כמותכם.

לכל אחד מכם יש את היכולת הזו בתוכו. יש כל כך הרבה דברים שאני יכול לספר לכם. בני-אנוש הם כל כך ליניאריים. דיברנו על כך בעבר, בעיקר בתרבויות אחרות. היכן אלוהים? כעת אתם יודעים. אך ישנם רבים המחפשים את אלוהים במקומות אחרים, ואין להם מושג כי זהו ההבדל בין האנרגיה הישנה לחדשה. מודעות למקום היותו של האל. אלפי אנשים באו ל-פטימה לפגישה מסוימת כי אמרו להם שאלוהים נמצא שם והם יוכלו לפגוש אותו. אך האל כל כך רחוק, שייתכן ויצטרכו מומחה שידבר אל אלוהים ויתרגם להם את דבריו....כי המומחה למד לעשות זאת ואתם לא. או אולי יאמרו לכם כי אלוהים אינו מכיר אתכם היטב. זה ההבדל בין הישן לחדש. אלוהים רואה אתכם ובעיניו אתם מופלאים. אספר לכם מה קורה כשאתם מאפשרים לאורכם לצאת החוצה. כל הגוף יודע זאת ומתחיל להרגיש זאת, ולעיתים, כך בעצמו, הוא מתחיל לחזור לבריאות ולשלמות, ממש כפי שהוא נולד.

זה קרה כל כך הרבה פעמים על הפלנטה, כשאנשים חשבו שהם ראו את אלוהים, ורק לרגע הם חשו את האור המופלא!! והקביים הוסרו והריפוי התחיל, ובאנרגיה הישנה נאמר לכם כי איכשהו, באיזושהי דרך, אלוהים ביקר אתכם לרגע. אך האמת היא כי ממש כמו אלישע, הם הוציאו את אורם רק לרגע בשמחה ולא בסבל. באופוריה! והם ראו את האור הזה בעצמם! ואז הריפוי התחיל. זו האנרגיה החדשה, יקירים, אלוהים שם, בכם, ואם תאפשרו לאור להתחיל להאיר, זה הזמן בו הריפוי יחל בכם!!! זה לא חיצוני. זה פנימי. אינכם צריכים ללכת למקום אחר כדי לקבל זאת. זה תמיד היה בכם. האם ידעתם זאת? כשאתם מתפללים, או עושים מדיטציה, ישנה נטייה להקטין את עצמכם – "אלוהים היקר, אני מקווה שתעזור לי". אז יש לי הזמנה אחרת עבורכם. בפעם הבאה, היו מופלאים ואמרו: "רוח יקרה שבתוכי, תודה על הריפוי שהוא שלי, כי בתוכי ישנו אלוהים והוא נגיש עבורי".

המאסטרים שהלכו על הפלנטה הזו ניסו לתת לכם את האינפורמציה הזו. הבורא הוא בכם. אתם כולכם הילדים של אלוהים. אלו היו המילים שלהם. אך אתם רק ראיתם את אלוהים בהם. באנרגיה הישנה, מעולם לא הבנתם את המסר. אלוהים נמצא בכולם. אתם מופלאים בפני האל. כולכם!!! לפני כמה שעות החדר היה חשוך ורבים התקבצו לכבוד הרגע הזה, בו אולי תאפשרו לאורכם לצאת, אולי אפילו תאפשרו למלאכים להיכנס, ולהתחיל את הריפוי שבאתם עבורו היום. הבינו, אני יודע מי כאן. בדרך מופלאה אני יודע. זה ממש כמו שהמשפחה הגיעה. לו יכולתי להראות לכם זאת!!! הישויות כל כך נרגשות. כי כל מה שהן רואו הוא את אור הפוטנציאל שבכם. האם הייתם רוצים שהנטל שהגעתם איתו לכאן ייעלם? יקירים, אתגרי הפלנטה שאתם עובדים איתם יוצרים חרדה ומבחינתכם אלו הם פני הדברים. אתם חושבים שזה נורמלי. "אני מודאג מזה ומזה, אני מודאג אודותיי"....ישנו מלאך בחדר הזה המבקש לקחת את הדאגות הלאה מכם! והמלאך הזה נושא את שמכם!

כל המועקות והניסיונות והמשא יכולים ללכת היישר אל המלאך שבכם. אתם יכולים להשמיע אנחת רווחה- אהההה....ולהתנקות מזה! בן-אנוש מופלא אינו נושא עמו כל נטל. יש לו את האינטליגנציה להתמודד עם הדברים האלה באלגנטיות. זה ההבדל בין הישן לחדש. בין האור לחושך. עזבו כאן שונים משהגעתם. לו יכולנו לתת שם למסר הזה היום, זהו מסר האהבה. הרגישו אותו, אנו כל כך שמחים שאתם כאן. וכך הוא הדבר.

המסר המרכזי – פורטוגל – מקום של יציבות ומתיקות

ברכות יקירים. אני קריון מהשירות המגנטי. וכך זהו המסר האחרון לפורטוגל, כי שותפי (לי קרול) עוזב בקרוב. ברצוני לדבר מעט על האזור ועל התרבות כאן. בעוד רגע, ברצוני להצית מחדש את האנרגיה שחווינו לפני כמה רגעים, לשים אתכם בדרך של הבנה, קבלה, אפשור, כדי שתקשיבו לאינפורמציה הזו בחסד רב באמצעות לבכם. זו אינפורמציה מופלאה. יקירים, בעבר, באנרגיה ישנה יותר, לתודעה האנושית לא הייתה השפעה כפי שיש לה כיום. הייתה גם תכונה של שכחה באקאשה. לא הייתה התפתחות תודעתית שהיה בכוחה לזכור את כל מה שעברתם. באמת, סוד החוכמה הוא ניסיון שניתן לזכור אותו. אך אם יש לכם תרבות שלמה או חברה שאינה זוכרת את התנסויותיה, אז זה כמעט כמו ילדים המתחילים מחדש שוב ושוב....ושוב. אתם יכולים לקלוט לאן זה מוביל את האנושות שלעולם אינה למדה מטעויותיה באמת. ואז יכולים לעבור הרבה מאד מחזורי חיים, ואתם תמשיכו לעשות את אותן טעויות שוב ושוב. מה שהאנרגיה החדשה מביאה לכם, יכולה להיות אבולוציה מועצמת לתכונה הזו. במילים אחרות – אם תתחילו להיזכר. מה המשמעות של לקבל אקאשה תרבותית המתחילה להיזכר בכל מה שהיא עברה? ליצור יציבות ואלגנטיות שלא הייתה לאנושות עד כה. אם תביטו על ההיסטוריה שלכם, זו מלחמה אחר מלחמה. לכו אחורה ככל שתרצו, ותראו כי האנושות החליטה להילחם בעצמה, אפילו שזה לא פתר דבר, אפילו לא פעם אחת!! יקירים, זה בגלל שאינכם זוכרים את האקאשה שלכם.

מה שהמדע מתחיל לראות הוא מעניין. כי הוא מגלה כעת כי בתודעה האנושית יש פיזיקה, והוא אף מתחיל למדוד זאת. לא בבודדים, אלא באירועים גדולים, בהם מיליוני בני-אדם חווים את אותם הדברים. מדענים אף הבחינו כי זה אפילו מזיז את הרשת המגנטית. וזה לא רק אזוטרי, אלא מדעי כעת. אני נותן לכם רקע כדי שתתכוננו לדעת על מה אני מדבר. באנרגיה החדשה, יש לכם סוף סוף תודעה המסוגלת לעשות אפקטים פיזיים. זה בהחלט חלק מהפיזיקה. זה מעניין וזה גם מה שמורים אזוטריים טענו במשך שנים רבות. הדרך בה אתם חושבים משנה הכל סביבכם. אספר לכם כיצד זה עובד. אם אתחיל לספר לכם אודות תכונות של מדינות מסוימות, זה לא יהיה הגיוני, כי מדינות משתנות, הגבולות משתנים, השמות משתנים. אז בואו נרחיב זאת. אדבר על תרבויות האזור. זה יאפשר לנו לחזור אלף שנה אחורה. אולי אף יותר. אדבר על משהו שלא שוחחתי עליו בעבר.

תרבויות מסוימות משפיעות על הרוחניות של האזור, הכולל את השכנים שלהם. תכונות אלו הן ספציפיות ליבשות ולהמיספרה הצפונית. ההמיספרה הדרומית פועלת באותה הדרך. האם הבחנתם בהבדלים משמעותיים בין הצפון והדרום בנושא מערכות האמונה? הם נמצאים בפולאריות מגנטית שונה. יש לזה השפעה על התודעה האנושית. אז בואו נבודד לרגע את ההמיספרה הצפונית ואת הקבוצה הנקראת – פורטוגל. כל תרבות משחקת תפקיד וזה קורה בגלל האקאשה. שוב ושוב האקאשה נבנית, גם אם אינכם זוכרים זאת, זה עדיין פועל. במילים אחרות, האקאשה של פורטוגל היא שונה מהאחרות. השוני הוא בזמן. אם יש בכם אקאשה עתיקה שחזרה על עצמה שוב ושוב, תהיה לה השפעה גדולה יותר על הפלנטה. במשך כמה זמן עשיתם זאת, יקירים? לכם, בקבוצה, מהאזור, אני עומד לספר אודות התפקיד שלכם ממש בעוד רגע.

נתנו סקירה כזו גם בתרבויות אחרות, אך זה אינו דומה כלל. זה משמעותי אך שונה. שותפי (לי) שואל כעת, ובכן, מה התכונה הרוחנית של המדינה שלו בהמיספרה הצפונית, במדינה שאתם קוראים לה – ארה"ב. ואני אומר לכם. לאמריקה אין תכונות רוחניות כי היא אינה עתיקה מספיק. ולכן לא חוותה את אותה החוכמה החוזרת על עצמה. זו תכונה מעניינת, כי רוב המתקשרים בפלנטה מגיעים מאמריקה. אז אולי יש בה תכונה רוחנית, רק שהיא שונה מכפי שאתם מצפים. מאחר ואמריקה כל כך צעירה ואין לה אקאשה קולקטיבית, ישנו חופש גדול יותר להתחבר לרוח בדרכים שאתם רואים כעת. ככל שאתם יושבים בתוך תרבות, במיוחד לאורך אלפי שנים, ישנן תרבויות של דברים שתעשו או שלא תעשו, למען סיבות שאתם תוכלו לזכור באופן אזוטרי. ובמדינתו של שותפי, ארה"ב, זה לא קיים. אין שכבות. לכן, תקשור הופך להיות קל יותר, כי אין דבר באקאשה שיפריע בדמות תרבות.

אך כאן, בפורטוגל, מה שקורה הוא כי זה נבנה מעצמו. וזה מיוחד. כעת, כדי לסבך את הדברים אף יותר, ישנה פולאריות עם מדינות אחרות. השותף שלכם, אספר לכם, הוא עוזר לפעולותיכם. הנה עוד תכונה – מדינות השותפות ברוחניות, עוזרות לפלנטה. דיברנו לאיטלקים לאחרונה וסיפרנו להם אודות האקאשה שלהם. ישנה חשיבות פרו-אקטיבית רוחנית תרבותית אשר מביאה דברים רוחניים חדשים תמיד, כמעט כמו מרכז של פעילות רוחנית עבור אירופה. אך הפורטוגלים? איך אומר זאת? אתם מביאים יציבות של מתיקות ואור לכל ההמיספרה הצפונית. יציבות של מתיקות ואור. האם שמתם לב כי לוסיה הייתה מפורטוגל וייצגה את המערכת שהייתה שייכת מעט לאיטליה? ועדיין....המלאך הופיע בפניה בכפר, במקום של מתיקות ואור. יציבות של מתיקות ואור מובילה את עצמה לדברים והתגלויות מסוג זה. בכפר הקטן של פטימה, לוסיה והילדים ראו את המלאך, והיא זיהתה את המלאך כאם האלוהית. כאן בפורטוגל. וזו לא הייתה טעות. כי התרבות אפשרה לזה לקרות. שלווה, שקט, הרבה אור והאקאשה המהדהדת אמת אודות הפורטלים של הפלנטה. זה מי שאתם.

מה עומד לקרות על פי המידע שניתן לכם? מה האסטרולוגיה טוענת אודות מדינת פורטוגל? יש לכם בחירה חופשית, יקירים. אך אם הייתם עוקבים אחר אנרגיית האסטרולוגיה, היא מדברת על יציבות, מנהיגות, מתיקות. וזה מי שאתם. והתרבות השותפה לכם היא התרבות ההונגרית. שימו לב, אנו מדברים על התרבות ההונגרית ולא על המדינה. כי הגבול משתנה וזה כעת יותר משתי מדינות או אפילו שלוש. אנו מדברים על הונגריה שמלפני מאה או מאתיים שנה, על אזור רחב יותר. וישנה גם שם מתיקות התואמת לשלכם, רק בדרך מעט שונה. אתם שותפים כאן, אוחזים באנרגיה מתוקה עבור שאר ההמיספרה. כי חייבות להיות תרבויות האוחזות ביציבות. כאלה שאינן מתחלפות, שיש להם שנים על גבי שנים את אותה הבגרות. פורטוגל, אומת הדיג, היא המבינה כיצד הדברים הללו פועלים. לכן לוסיה זכתה לראות את המלאך. כיצד זה מרגיש לכם, יקירים? לדעת כי באזור הזה הנקרא אירופה, אתם ועוד מדינה אחת אוחזים את האור?

אתמול שוחחנו על האור שהיה כאן הרבה הרבה לפני הכנסייה, זהו האור המגיע מן האדמה. כי גאייה תמיד הייתה השותפה שלכם. כמה מהתרבויות זוכות להשפעה גדולה יותר של גאייה. דיברנו על האזור הנקרא – אירלנד ועל מה שהוא מעניק להמיספרה הזו. אך מדינתכם יציבה והיא מעניקה יציבות. וככל שהרשת יותר יציבה, כך יותר מקומות אנרגטיים עוצמתיים מתפתחים להם במשך הזמן. לעיתים יש אפילו יותר אור מבעבר. כך, בתוך האנרגיה החדשה הזו, האקאשה שלכם מתחילה להתעורר. הקשיבו, אם אתם מהאזור הזה ואתם קוראים לעצמכם – פורטוגלים המדברים פורטוגזית, כשהאור מתחיל להתעורר באקאשה שלכם, הוא משפיע על הכל!!! אתם מתחילים להיזכר במקומות העוצמתיים, באור, בכל מה שחוויתם בעבר, ואיך זה הרגיש וכיצד פתרתם את הבעיות. ואתם מביאים זאת כעת, קדימה, לתוך דור חדש ורענן, המתחיל אף הוא להיזכר באור.

כעת, מה המדענים אמרו לכם? כי לתודעה האנושית יש אנרגיה וכוח ממש כמו לפיזיקה. המשמעות היא, כי בעוד אתם מתחילים להיזכר באקאשה שלכם, התודעה האנושית שלכם היא כמו ספר. והיא ספר שגם אחרים יכולים לראות ולקרוא בו. והוא מכיל את המתיקות ואת היציבות של האור. כך גם ששאר אירופה יכולים להרוויח מהיציבות הבוגרת שלכם בכל מה שנוגע לאור. השותפים שלכם, ההונגרים המקוריים, הם די דומים אך גם שונים, כי לכל אזור תכונות משלו. מזרח אירופה זקוקה לכם. אז, אם תשאלו, מי היא פורטוגל? אומר לכם, כי היא יציבות האור של ההמיספרה הצפונית כולה. ואיזו היסטוריה עשירה יש להם באור!!! תוכלו ללכת אחורה בהיסטוריה ולראות ולחוש זאת. ולפתע, אתם מתחילים להיזכר בזה. ואתם תעבירו זאת לילדיכם וגם הם יתחילו להיזכר, כי גם הם נשמות עתיקות. האם זה חשוב? באנרגיה הזו, זה קריטי!!!

עומדים לקרות הרבה שינויים בכל אירופה, לאורך כל ההמיספרה, וכל השינויים הללו יזדקקו ליציבות המתוקה שהיא אתם. זה תמיד מי שהייתם. רבים המקשיבים שאינם מופתעים כלל. אתם אוחזים בעוגן. בעוגן שבא היישר מן הבורא, בשיתוף עם האדמה ועם הפורטלים שאתם חשים בהם. אתם אוחזים באזורים העוצמתיים שיש לכם ובדברים המופלאים שקרו כאן. הדממה והמתיקות, שתמיד היו שלכם, שהם שונים מכל תרבות אחרת. אתם העוגן!!! זה מי שאתם!!! יקירים, אני מקווה שאתם גאים בזה, כי העולם הזה יזדקק לעוגן עבור כל מה שעומד להתרחש, והשינויים יזדקקו לעגן את כל מה שהיה כאן, הרבה לפני הכנסייה. אנרגיה היודעת להסביר את האל שבפנים, את מערכת היחסים עם הפלנטה, ודברים שנראים אזוטריים אך הופכים להיות כעת מיינסטרים. אנשי פורטוגל, אל תופתעו מכך שאנשים מגיעים הנה כדי למצוא את העוגן שלהם. אני חושב שאתם יודעים למה אני מתכוון. גם אלו שבאים הנה לחופשה, ואין להם מושג מדוע...ופתאום....הם מרגישים רעננים ומקורקעים ושלווים. וכל זאת בזכות האקאשה שלכם, וכל מה שעברתם, וכל מה שאתם יודעים.

אם תבקרו אצל השותפים שלכם בהונגריה, חפשו את אותן התכונות המקבילות שיש גם בכם. הם חולקים את שלהם עם מזרח אירופה. מה שאתם חולקים בקלות, חלקו גם איתם, כי האזור שלהם יזדקק לעוגן. מסר זה יסתיים בעוד רגע. אני מדבר אודות תרבויות העשויות מבני-אנוש. נפלאים ומופלאים. האם אתם מרגישים שלווים ומקורקעים? אם אינכם חשים כך, אין לכם סיבה או תירוץ. כי זו השושלת שלכם. אולי עליכם לתרגל זאת, בדרך עליה שוחחנו קודם לכן. אתמול בלילה, החדר הזה היה חשוך. אך היה מלא בישויות כה רבות, מלאכיות, ומדריכים כה רבים. והם רק חיכו לעזור לכם להפוך ולהיות מקורקעים. יציבים. ויהיו רבים שיבואו אליכם ואתם תוכלו לעזור להם. כי זה בהחלט מי שתמיד הייתם.

מתוקים שכמותכם, מקורקעים שאתם, בפירוש, תקוות הפלנטה זקוקה לזה. היא זקוקה לכולכם!!! היא זקוקה לשאר התרבויות המשתתפות. לא כולן משתתפות. רק מעטות. ואתם? הו....אני רוצה שתבינו את החשיבות של מי שאתם וכיצד אתם יכולים לעזור לפלנטה. כל אחד ואחד מכם. כעת, צאו מהפחד!!! צאו מהפחד!!!! אלו הן ההוראות עבורכם, המתוקים, המקורקעים. כל זה קורה עבורכם. הבגרות של מה שחוויתם תתחיל להגיע דרך האקאשה שלכם. ברצוני שתחושו בזה ובחשיבותה של פורטוגל.

זו אינה פרידה

שותפי אינו נפרד לשלום. אני לעולם אינני אומר שלום. אין אדיאוס!!! אני בצד השני של הווילון, כך אתם חושבים....אך זה האנוש שהחליט כי ישנו ווילון. אם האור הוא בכם, כפי ששוחחנו, ואתם מגלים כעת כיצד להגביר אותו, אז איפה נמצא אלוהים? האם יש באמת ווילון? או שזה רק משהו שיצרתם, כדי שתוכלו להחליט היכן אתם נמצאים?

קריון הוא ישות מלאכית. שותפי (לי קרול) מכיר אותי כמלאך ומתנהג אלי כפי שמתנהגים למלאך. אך ברצוני לספר לכם מי אני באמת. אני נמצא בתוך כך אחד מכם. כי אלוהים נמצא בכל מקום. ואני מייצג את המקור היצירתי ואת היופי. את יופיים של כל הדברים!!! זה מי שאני. אינני נוסע בכל העולם עם שותפי (לי). אני כאן, בפורטוגל, תמיד הייתי חלק מהמתיקות של מי שאתם!!! מתיקות שבסיסה באלוהים. עליכם להיות גאים בדרך טובה, בשושלת שלכם ובמשימה העומדת בפניכם. תודה לך פורטוגל, על היותך העוגן!!!! וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

בפורטוגל חשתי בכל נימי נפשי עד כמה הוא מתוק, האור בעיניים. זוכרים את השיר: "איך תוכל לקום וללכת? משהו קורה בך ללכת. געגועיך הם לך כנפיים ומתוק האור בעיניים". זהו באמת מקום של מתיקות ואור. האנרגיה מתוקה להפליא והאנשים שם נושאים אותה בחינניות שכזו...זו הייתה הקדמה מופלאה ועוגן משמעותי לקראת שירת המקהלה בהוואי. כי שם, כולנו, כקבוצה, שמענו בפעם הראשונה, בצורה מסודרת, שאנו מופלאים. ורק אנו לא ידענו זאת. אף אחד לא טרח לאמר לנו זאת בעבר. נהפוך הוא, קראו לנו בשמות שהשכחה יפה להם. וכך הכרזנו שם בקול רם, בזו הלשון – "אני מגניפטסנט! נולדתי מופלא/ה. אני נושא/ת את האהבה והאור של הבורא בתוכי. זו המופלאות שלי". ואכן, ברגע המכונן ההוא הייתה היזכרות מפוארת. לקבל הכרה חיצונית לדבר הזה שתמיד היה שם, עמוק בתוכנו. כאור גנוז היוצא לחופשי, כך הזדככה לה נשמתנו בדמעות אינסופיות שירדו מעיננו ללא הפסק.

כולנו ילדים של החיים. מופלאים מעצם היותנו. אמרו היום כפי שהציע קריון – "רוח יקרה שבתוכי, תודה על הריפוי שהוא שלי, כי בתוכי ישנו אלוהים, והוא נגיש עבורי". איננו זקוקים למתווכים. יש לנו חיבור ישיר אל הבורא, כל אחד מוצא לעצמו את המדרגות המובילות למרכז הווייתו. את קרן האור, חוט הכסף, החיבור האולטימטיבי. כמה נחמה מביא עמו המלאך שבתוכנו. הוא רק מחכה לחלוק עמנו את הנטל. וכשאנו מוצאים את הדרך לחבור אליו, נגלית בפנינו האינטליגנציה האלגנטית בשיא הדרה, והדרך נהיית הרבה יותר נעימה וקלה, ומלאה בשיתוף פעולה ויצירה.

וגם לנו ישנה תרבות מפוארת משלנו. השפעתנו על העולם היא גדולה כי אנו חוזרים ומתגלמים שוב ושוב כיהודים ורק כיהודים. וכדברי קריון בישראל – "לאן שילכו היהודים, לשם ילך העולם". הרוח הפועמת באקאשה שלנו זוכרת דברים הטבועים עמוק בתוכנו. לעיתים זה לטובתנו ולעיתים בעוכרינו. כי יציבות עדיין אין לנו וגם שלווה לא ממש, והנוקשות עדיין לא פינתה את מקומה למתיקות. אך רובנו ככולנו צברים, ושם מתחת לערימת הקוצים, ישנה מתיקות טעימה במיוחד. זה מאתגר לעקור מתוכנו דברים הנטועים כל כך חזק ולאורך זמן כה רב. אנו, היהודים, כולנו אחד, ניצוצות נשמתו של האדם הראשון, לנו שמורה זכות הראשונים, כאור לגויים, כבניו של האלוהים, ידענו מאז ומעולם, ממקור ראשון אודות האל האחד, והפצנו את בשורת האור הזו בפלנטה כולה.

ויש דבר נוסף שאף פעם אין מספיק ממנו, וזהו הקרקוע. רוח שאינה מוגשמת בחומר לעולם לא תוכל לשמש כעוגן. שיטת הריפוי שאני עוסקת בה – וורטקס הילינג, הטביעה בנו המרפאים את חבל הקרקוע מהקורס הראשון, שם, לפני יותר מעשרים שנה, לא הבנו עדיין את משמעותן של כל ההטבעות בגופנו. נקודת האפס, נוכחות-לב, שבירת קווי-זמן, רב-תדרים....ועוד דברים רבים ומוזרים. למדנו להפעיל את האנרגיה, הפכנו לצינור פתוח לאלוהי, אך ההבנה הגיעה הרבה יותר מאוחר. לפני כמה שנים, כולנו, הקוסמים-המרפאים משושלת מרלין, קיבלנו מתנה מיוחדת במינה. הטבעה שלא היה לנו ספק בנוגע למשמעותה. הטבעה אנרגטית של האם האלוהית היישר לתוך ליבנו. אנשים שחוו אותה איתי בטיפול, מתארים כל מיני דברים ומראות וצבעים וחוויות. האנרגיה של האם האלוהית מחבקת ועוטפת ושוטפת בזהב וסגול ולבן, ופוגשת כל אדם בדיוק במקום בו הוא נמצא, מערסלת אותו באהבה טהורה. תודה לאם האלוהית הנמצאת בליבי תמיד. תרתי משמע.

סדרת המסרים מפורטוגל היא מופלאה. הייתי חייבת לחלוק אתכם את היופי הזה, המעשיר, המרגש. ואם אתם עדיין שואלים מי אני, אחרי שתרגמתי את כל הטוב הזה – אני כנראה "מלאך". או לפחות המלאך שבתוכי קורא לי כך. הוסיפו עוד חיוך אחד לדרך. הוא מוקדש לאחיי ואחיותיי מפורטוגל, האנשים הכי מתוקים שהייתה לי הזכות להכיר. ואתם? עלו והמתיקו!!! העולם שלנו זקוק ליותר סכריניות.....מהסוג שאינו גורם לסוכרת. המשך חגים שמחים ומתוקים.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים