גופנו הפיזי - מסר מסנט. ג'רמיין


סנט. ג'רמיין על הגוף הפיזי / אוגוסט 2017

תמלול ועריכה – רחלי גנון

מה אתם חושבים על גופכם הפיזי? האם יש לכם רק גוף אחד? מה אתם מרגישים או מאמינים אודותיו? כי יש כעת מעט חוסר-נוחות ופחד בכל הקשור אליו. אפילו במונחים של מצב רגשי, זה תמיד מתורגם עבורכם בצורה שאתם שואלים...."היכן זה מרגיש לי בגוף?" וגם במונחים של הבנה מטפיזית, בכל מה שקשור למחלה פיזית או חוסר הרמוניה, זה תמיד אודות הדרך בה זה מתורגם ובא לידי ביטוי ברמה הפיזית.

מה אתם חושבים אודות גופכם? מהו עבורכם? מה תפקידו? עם שאלות אלו ניתן להתחיל לפרום ולפתור דברים. הגיע הזמן שתשמידו את הבנותיכם הפגומות אודות הגוף הפיזי. כי זה שגוי עבורכם, עבור הווייתכם ועבור האצילות שבאלוהות שלכם, להמשיך ולהאמין כי הגוף הפיזי שלכם מכיל/מגביל אתכם, או אוחז בכם. כחלק ממערכות האמונה שלכם, הפוקוס הראשוני הוא להכיר את החופש שלכם. חופש הוא זכותכם המולדת. לכל שאר הדברים אין כל קשר לחופש, אלא להגבלה, למגבלה, לתנאים, לחוקים ועוד.

אינכם יכולים לחוות את החופש שלכם, כל עוד גופכם לא עשה את שהוא צריך לעשות. האמנם? הגוף הפיזי שלכם עומד להכתיב את מה שאתם חווים. האם אכן כך? כל הדברים הללו נכונים כשהם מתייחסים לתפקוד הגופני. אך אנו אומרים לכם, שאלו אינם הדברים שהגוף האנושי עוצב עבורם. וזה נושא חשוב, במעבר למאסטריות, להבין את הפיזיות האישית שלכם. הגוף הפיזי שלכם אינו מיכל כלל!!! והוא אינו כאן כדי שתוכלו להסתובב באמצעותו ממקום למקום (ישנן דרכים יעילות יותר לעשות זאת). הגוף שלכם נמצא כאן, כדי שיהיה לכם ייצוג של חיים אינדיבידואלים. אך גם במילה – "ייצוג" אנו מצביעים על תפקודו של הגוף.

נזכיר לכם שיחה בה הזכרנו כי הגוף הוא מכונת-זמן, הוא דלת לחוויה, הוא הספינה באמצעותה אתם יכולים לנוע בחופשיות ולהיות כל מה שאתם מבקשים להיות. הגוף אינו "מכיל" אתכם. הוא בעצם הקרנה שלכם. כך שאין כאן כל שעבוד. אם גופנו נועד להיות ייצוג והקרנה שלנו במציאות הזו, הוא כמעט כמו הקרנה הולוגרפית של התודעה שלנו. הוא אינו "מכיל" אתכם. הוא בעצם הקרנה שלכם. כך שאין כאן כל שעבוד. הגוף אינו "מכיל" אותנו. ואנו אומרים בישירות כי הגוף אינו מאכלס את הנשמה. הוא אינו היכל הנשמה....לא לשם כך נרשמנו...או התחייבנו....

הבנה זו הייתה מספקת עבורכם לפני שהתחלתם לצעוד לכיוון המאסטריות שלכם. וזה כבר אינו כך. דבר אינו מכיל או מגביל אתכם. כי לא ניתן להגביל אתכם או לתחום אתכם. וזה כל העניין במאסטריות, ההבנה כי אינכם מוגבלים על ידי הפיזיות שלכם. המאסטרים, האווטרים, יכולים להיות היכן שהם רוצים בפלנטה, כי הם מבינים שגופם הפיזי הינו רק הקרנה/ייצוג של התודעה שלהם, ולכן אינם מוגבלים על ידו. הבנתם????

כך שהגוף הפיזי כולו אודות זה....הקרנה/ייצוג. לאור כל מה שחוויתם בשבועות האחרונים, כל הדברים שאתם קוראים להם – "סימפטומים של התעלות"....מדוע החוויה הזו אינה נוחה? אנו אומרים כי זו החוויה הדחוסה ביותר שאתם חווים בעת הזו, אך השינויים שאתם חווים, מסוננים לתחושה מכנית. כי הייצוג שלכם עובד בתוך החוקים והמגבלות של מימד שלוש. כך שכל שינוי עדין שאתם חווים בתודעה שלכם, הוא מאד מעודן מבחינת התדר, ואתם חשים בשינוי התדרים הזה. אך אז, הגוף הפיזי מבין את העידון, את הדקות הזו במונחים של שינוי מכני. כך שזה מרגיש הרבה יותר דחוס ברמה הפיזית.

ככל שתהפכו להיות יותר מודעים לתודעה ולאנרגיה שלכם, תתחילו להרגיש את העידון שבזה תחילה. כך שכל שינוי בטון או בתדר יחווה כשינוי מכני בתוך התאים שלכם. בני-אנוש מתרגמים את התהליך הזה כבעייתי. כי בני-אדם אינם אוהבים שינוי!!! והם במיוחד אינם אוהבים שינוי שאינו נוח. ותאי המוח שלהם אומרים – "אנו לא אישרנו את השינוי הזה!! יש כאן בעיה". ובגלל שזה לא אושר, ייתכן ויהיה כאב הקשור לזה. כי מהו כאב לעיתים קרובות? זהו סיגנל מהמוח כי ישנו פחד, פחד הנחווה ברמה הפיזית. לכן, בגלל שהמוח לא אישר את השינוי, כל זה הופך להיות התנסות בעייתית.

כי זה לא אודות התנגדות כלל. גופכם עומד לחוות את השינוי בכל מקרה! אך כאשר השינוי קורה בבת אחת, הגוף משתנה מהר יותר. ואם פחד מעורב בתהליך, או שהמוח מתנגד, זה יהיה פחות נוח. יש אנשים החווים שינויים עצומים בתודעה והגוף מגיב ואוסף את עצמו בצורה מופלאה. כי כאשר השינוי הוא כל כך גדול, אין מקום לפחד. ואז מתרחש הדבר המופלא הנקרא – "ריפוי ספונטני". אבהיר כי מה שאתם חווים הוא זהה לרוח המשנה את כיוונה, או מתחזקת ומתחילה לנשוב בחוזקה. עבור הרוח זהו שינוי מעודן, כי יש כל כך הרבה אנרגיה כל הזמן...אך אם מטוס יטוס דרך הרוח הזו....היכולת המכנית שלו תתחיל להשתנות. זה מרגיש כמו שינוי דרמטי, כי החוויה הפיזית של העידון הזה היא הרבה יותר גדולה כשהיא פוגשת גוף. כמו רוח המעיפה את ריהוט הגינה שלכם, זה עשוי להיראות כמו סופה, אך זו רק תנועה עדינה של הרוח.

זה לא יעיל לדאוג או לפחד אודות זה. אלו רק מערכות האמונה וההתניות שלכם, שאמרו לכם שאם המוח מאתר שינוי שלא אושר מראש בגוף, זה נועד להיות לא-נוח ולגרום לדאגה. הגוף יודע כיצד לתקן את עצמו. השאלה היא, האם אתם מוכנים להיות עם הגוף? להיות מודעים איתו? כדי שהוא יוכל להיות פחות מודאג אודות התנועה שמתרחשת? היו ערים לעובדה כי זה אינו אודות חזרה למצב הפיזי שהייתם בו בעבר. זה אודות מעבר למצב פיזי חדש. אנו שומעים לעיתים תכופות שיח אנושי שהוא נגזרת של תפיסה אנושית אודות המתרחש בגוף. ואתם אומרים עד כמה אתם רוצים לחזור חזרה למה שהייתם. אז, אתם עוברים חוסר-נוחות, כמו כאבי גב למשל. במקום לאחוז בדפוס החשיבה הטוען כי "אני רוצה לחזור למקום בו הייתי", יותר יעיל לאמר – "אני באמת רוצה להחליף את כל החוויות שהיו לי בעבר". זו הצהרה ההולמת אתכם יותר והיא עבורכם כמאסטרים.

האם אתם מבינים? להחליף משהו במשהו או במישהו....ולא לחזור חזרה למה שידעתם. ובכלל, מדוע אתם יוצאים מנקודת המוצא כי מה שידעתם בעבר היא נקודת הציון לנורמליות? זה לא! אתם זקוקים לנורמלי חדש. מסכימים?

לצפייה בסרט המקורי –

https://www.rebeccadawson.com.au/single-post/2017/08/26/Redefining-the-Physical-Body

ובנימה אישית,

אני חושבת על אינספור הפעמים בה גופי התפרק והתחבר מחדש.....זהו חלק ממסע הריפוי שלנו כבני אנוש. האבולוציה עושה עבורנו התאמות ומכיילת אותנו מחדש בכל פעם. אפשרו לגופכם לעבור את התהליך הזה, ואל תגבילו אותו בזמן. זכרו כי זהו מסע הריפוי שלו. אתם רק מלווים אותו הביתה.

רוצים ריפוי ספונטני ומיידי? תנו מנוחה לאותוריטה השכלית המנהלת אתכם, הוציאו את בית המשפט העליון שבכם לחופשה או לפחות לפגרה, והתחברו לשינוי הקורה מבפנים החוצה. כשאנו רוצים הקרנה מוצלחת יותר וכואבת פחות, עלינו לטפל בכל מה שעומד מאחורי העדשה....לפזר תחילה את ענני הפחד המסתירים מאיתנו את בהירות עדשתנו. הרשו לגופכם להיות ההולוגרמה המפוארת שהוא נועד להיות.

כשתבואו, אאפשר ריפוי יחד אתכם, אוחז חלל עבורכם לריפוי שיפגוש אתכם במקום בו אתם נמצאים במודעותכם. דרך העדשה של האור האלוהי והמודעות הקוסמית, נקרין את הסרט החדש, הבריא והמופלא שהוא אתם. ואם יש צורך לנקות את האבק מהעדשה תחילה, זה מה שנעשה.

ממתינה לכם....לא אלמד אתכם דבר. רק אעיר ואעזור לכם להמיר לאיזון את שדה האנרגיה שלכם. אינני מלמדת תלמידים, רק מעירה מאסטרים, הנזכרים במהותם ואת כל השאר – כבר עושים יפה מאד בעצמם.

רחלי גנון – מאסטר-הילר מהמקור היצירתי


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים