לי קרול/קריון - העתיד הוא קוונטי


העתיד הוא קוונטי – ראיון נדיר עם לי קרול/קריון

מאנגלית – רחלי גנון

דבר המראיינת ממגזין "הירח":

לי קרול היה מהנדס קול ב-20 השנים הראשונות של חייו המקצועיים, לאחר שסיים תואר בכלכלה וניהול. אך כל זה דעך כשהוא הפך להיות מוכר בכל העולם בשל ספריו, הרצאותיו והסדנאות שהעביר אודות חוכמתה של הישות הלא-פיזית הנקראת – קריון.

נתקלתי בספריו של קריון לפני 10 שנים, כאשר מקרה חרום במשפחתי הביא אותי להעביר את כל הספרים הרוחניים האהובים עלי לאחי, וכשלא היה לי משהו בעל השראה לקרוא, מלבד קולקציית הספרים של בעלי, שכולם נכתבו על ידי מישהו ששמו – קריון. מעולם לא שמעתי על קריון בעבר. ועדיין, מצאתי כי ספריו משמעותיים, והם שינו את חיי. בהם קראתי כי בני-האנוש "עברו את הסמן", שהם לא עומדים להשמיד את עצמם או את הפלנטה, וכי הם יכולים בעצם לעזור לרפא את הפלנטה באמצעות התודעה שלהם. התחזקתי באמצעות תחושת השינוי וההשפעה שהייתה מנת חלקי, ובהשראתו חברתי למורה שמאני אצלו השלמתי את תכנית לימודי הרפואה של גלגל האינקה.

האירועים בשנת 2016 היו כל כך מטרידים, מהבחירות המורעלות ועד לחדשות הרעות אודות השינוי באקלים, היכחדות של זנים, וקונפליקטים חמושים לאורכה כל הפלנטה, עד שתהיתי אם קריון עדיין אופטימי אודות עתידה של האנושות. אז פתחתי את ספרו – "הכיול מחדש של האנושות", שתוקשר ב-2012 וב-2013, וגיליתי שהוא אכן מאד אופטימי. למרות שקריון אינו מעניק ראיונות במדיה, לי קרול היה נדיב מספיק כדי לדבר בשמו, עבור קוראי מגזין – "הירח". קריון הוא הראשון להכיר בכך כי הידע העובר דרכו מקריון הוא אינו שלו. פיזיקה ומטפיזיקה אינם חלק מחייו, מלבד כל מה שקיבל במשך 26 האחרונות דרך קריון. וממש כמותי, לי קרול התייחס למידע כמשמעותי, ואף חלק גדול ממנו אומת על ידי תגליות מדעיות ואירועים עולמיים. ועדיין, קריון מדגיש כי לימודיו אינם נבואות. הם מסרים אודות פוטנציאלים הנעשים באופן טבעי על ידי ההתקדמות האנושית. ועל כך, קריון מברך אותנו ומזכיר לנו, בצורה מעוררת השתאות, כי בני-אנוש הם אהובים ביותר.

לקריון יש 16 ספריו, מתוכם 3 ספרים על ידי האינדיגו. יותר ממיליון עותקים של ספריו תורגמו ל-24 שפות בכל העולם. הוא נוסע בעולם לתקשר את קריון במפגשים המוניים של מאות ולעיתים אף אלפי אנשים.

שאלה –(המראיינת)מי או מה הוא קריון?

תשובה – (לי קרול) קריון הוא ישות רב-ממדית, שאינה בגוף פיזי, ישות מלאכית. הביטי, אני מהנדס, ולפני 27 שנה, כשקריון פנה אלי ורצה לדבר דרכי, נלחמתי בזה. לא רציתי להפוך ולהיות אדם מרחף מהעידן החדש, "מתקשר"? מהנדסים עוסקים בהגיון. גם לא רציתי "שישתלטו" עלי, או במילים אחרות, לעזוב את גופי בזמן שקרין משתמש בו. אך בסופו של דבר קריון שבה את ליבי כי האנרגיה שלו היא אנרגיה אוהבת בצורה כל כך עוצמתית. האהבה שחשתי במחיצתו הייתה בלתי ניתנת להכחשה. בנוסף, הוא הבטיח לי כי יכבד את רצונותיי ויעניק לו הוכחות לוגיות, כדי שאוכל להישאר נוכח. הוא רק יחבור אלי ויהיה "שותף" שלי. הוא קורא לי השותף שלו. אני מתייחס לקריון בלשון זכר, בעיקר בגלל שאני זכר, כך שכאשר קריון מדבר דרכי הוא נשמע זכר, ומאחר ובשפה שלנו אין מגדריות מלבד – "זה", אשר מתייחס לעצמים דוממים, וקריון אינו דומם. לכן, אין מגדר בצד השני של הווילון, והאינפורמציה העוברת מקריון, הקול שלו, האנרגיה שלי, היא מאוזנת היטב בין הגברי והנשי. בעצם, קריון לעיתים קרובות מתייחס לעצמו כאל "הקולקטיב".

קריון סיפר שהוא בחר בי כשותפו, בגלל שהסכמתי ל-"משימה" הזו עוד בטרם נולדתי. "היה לי חוזה" כלשונו, מטרת-חיים, אך כמו כל בן-אנוש, גם לי יש בחירה חופשית. יכולתי לבחור לא לעשות זאת. קריון אומר כי הסיבה השנייה לכך שהוא בחר בי הייתה כי לא הייתה לי כל הכשרה קודמת או כל עניין במטפיזיקה. המשמעות היא כי קריון לא היה צריך להתגבר על האמונות והדעות שלי, מלבד הדעה הקדומה שהייתה לי אודות תקשור, כשלא רציתי כל קשר לזה. זה בעצם לקח שלוש שנים עד שהבנתי והסכמתי לשותפות הזו.

שאלה – קריון תמיד מציג את עצמו כ-"קריון מהשירות המגנטי". למה הוא מתכוון באמירה הזו?

תשובה – רק בעשור האחרון הצלחתי להבין זאת באמת. החלק הנקרא "שירות" הוא קל. קריון מתקשר כדי לשרת את האנושות. הוא מתחיל ומסיים כל מסר בציון עד כמה האנושות היא אהובה, בכל היקום. עובדה שקשה לרובנו לקבל. אך הנושא החוזר על עצמו של קריון הוא כי אהבה היא הכי עוצמתית וכוח המתפשט וחודר ומחלחל בכל היקום. ניתן גם להתייחס אליה כאל תודעה. היא אנרגיה מגיבה ונדיבה והיא ממלאה את החלל שבין האלקטרונים, האטומים, המולקולות והחלל האינטר-גלקטי. זהו בפירוש "החומר" האוחז הכל יחד. כולנו מוטבעים בזה. קריון אומר לעיתים קרובות שאהבה אינה מוכרת בשל כוחה ולכן איננו משתמשים בה בצורה נכונה. זו הסיבה שהוא מתקשר עמנו כעת, כדי לעזור לנו להבין את האיזון הנדרש בין המדע והרוח. הוא אומר כי המדע, בני-האנוש הם מוגבלים על ידי החשיבה במימד השלישי, אך היקום אנו מוגבל רק לשלושה מימדים. הוא רב-מימדי.

המילה "מגנטי" מתייחס לרשת המגנטית שקריון מספר לנו עד כמה היא הכרחית לחיים על פני הפלנטה. השדה המגנטי של הפלנטה שלנו הונח כאן למען בריאותנו, ולשם התפתחותנו הרוחנית. קריון אומר להביט סביב, ולא רק במערכת הסלולרית שלנו. לא לכל הפלנטות יש רשת מגנטית. אלו שיש להם רשת כזו, יש להם גם חיים גם בעבר ובעתיד. הוא גם מזכיר לנו שהמוח שלנו משתמש באימפולס חשמלי כדי לקיים תקשורת, וכי הגוף שלנו כולו, מהעצבים ועד לשרירים – מתפקד באופן אלקטרו-כימי. המשמעות היא שכל איבר בגופנו מוטען במגנטיות ורגיש לשדות חיצוניים. זו הסיבה שעל אנשים לעטות על עצמם שריון מפני שדות אנרגטיים מלאכותיים , המקיפים אותנו בכל מקום, בשל השימוש המוגזם שלנו בחשמל. אני מספר לכם זאת כדי להדגים ולהדגיש כי המסר של קריון אודות המגנטיות, יש בו תפקוד ביולוגי ולא אזוטרי. מדענים אחרים גם חוקרים את תפקידה העמוק של המגנטיות בכל הקשור לבריאות הפיזית והמנטלית של בני-האנוש.

השדה המגנטי גם מגיב להתפתחות הרוחנית שלנו, לכן ההתקדמות שהשגנו במהלך ההיסטוריה לאחרונה, גרם לשינויים ברשת המגנטית, ואלו אף מאיצים הלאה את התפתחותנו הרוחנית. למרות שהמסע מוכן כבר להדגים את התפקוד האלקטרומגנטי בגופנו, הוא רק כעת מתקדם לנקודה שבו הוא מראה את החיבור בין המגנטיות והרוחניות גם כן. קריון אומר כי החלק הארי מה-"שירות" שהוא מספק, הוא להתאים את הרשת המגנטית כדי שתוכל לכבד ולהאיץ את האבולוציה שלנו. על פי קריון, המדעים הרוחניים של היקום הם לוגיים, ניתן לחזות אותם, והם מבוססים על מספר פורמולות שתמיד עובדות. הן עוסקות בברית נישואין בין הפיזי והרוחני, והשמה נכונה ביכולתה להביא תוצאות שנראות לעין לטווח ארוך. בעצם, קריון אומר כי – "המקור היצירתי הוא המאסטר-פיזיקאי של היקום". קריון נמצא כאן כדי לעזור לנו לתפוס את הדברים הללו ומספר כי המדע שלנו יעשה קפיצה קדימה בדרך ספקטקולרית, ברגע שנשיג את האיזון הזה.

נקודה חשובה נוספת אודות המגנטיות – קריון אומר כי יש לנו אינספור משאבי כוח טבעיים בתוך השדות המגנטיים של הפלנטה שלנו. כל האנרגיה שאי-פעם נזדקק לה, נמצאת שם, יחד עם הסוד של אובייקטים חסרי-מאסה המשתמשים ברשתות המגנטיות. אך קריון אומר שאנו לא נוכל להבין כיצד להתחבר לכוח הזה רק באמצעות המדע שיש לנו כיום, במימד השלישי. זה חייב להיות מדע קוונטי מאוזן ברוחניות. יתרה מכך, לא ירשו לנו לפתח את המשאבים האלה עד שנפתח את התודעה שלנו, את ההחלמה שלנו, את היכולת שלנו לאהוב, כדי שלא נהפוך מיידית כל משאב העומד בפתחנו לכלי מלחמה.

שאלה – זו המהדורה הקוונטית של המגזין – "ירח". אך למילה קוונטי יש כמה משמעויות. מה המשמעות שקריון משתמש בה?

תשובה – קריון משתמש במונח "קוונטי" שמשמעותי "רב-מימדי" וגם מתייחס לאנרגיות המגיבות לתשומת לב – בעיקר תשומת לב אנושית. אנשי רוח מתייחסים לזה כאל "אפקט המתבונן", מהניסוי המפורסם ששוכפל פעמים רבות – האור מגיב אחרת כאשר מתבוננים בו, וככל שכמות ההתבוננות גדולה יותר, כך ההשפעה גדולה יותר. הרבה ממסריו של קריון מבקשים מהאנוש להכיר בעובדה כי יש לכם כל כך הרבה השפעה על הנסיבות הפיזיות וההתניות והמצבים. זו תכונה קוונטית שיש לאנושות.

אחד הדברים שאני הכי מתרגש אודותיו הוא הסבריו של קריון אודות התכונות הקוונטיות שב-DNA שלנו. הגנטיקה זיהתה את רוב התפקידים של ה-DNA שלנו, אשר מוצפן בהם פרוטאין או שיש להם תפקודים ביולוגיים אחרים. ועדיין, ישנם מרכיבים ב-DNA שאת תפקידם מדענים עדיין לא הצליחו לזהות. בנקודה מסוימת בזמן הם קראו להם "זבל ה-DNA", אך קריון אומר שהחלק הזה ב-DNA שלנו הוא רב-ממדי ובעל תכונות קוונטיות, ואף מכיל את הבלו-פרינט, את התבנית המושלמת של האדם המושלם, ואת הבלו-פרינט של האלוהות שלנו. קריון יסביר יותר בנושא הזה בספרו הבא, אך החלק היחסי של ה-DNA הזה מרמז על הדברים הקוונטים שביכולתנו לעשות. כגון, להאט את קצב ההזדקנות שלנו, לרפא את עצמנו, לפתח זימים ממש כפי שדגי כוכבים עושים, לראות את השדות המגנטיים האישיים שלנו, את ההילות שלנו ועוד, וכן הלאה.

קריון אינו היחידי המדבר אודות תכונות קוונטיות, או אפשרויות קוונטיות בדרך הזו. כבר הזכרתי את היוזמה בנוגע לקוהרנטיות גלובלית, פרויקט של מכון Heart math, הבודק כל מיני סוגים של הוכחות הכוללים את העובדה כי ישנו שדה מגנטי עצום סביב ליבנו והוא פי מאה גדול מהשדה סביב המוח שלנו. שדות האנרגיה הם גמישים וסתגלניים והם היוצרים את השדה. קריון אומר כי נקודות ההשקה בין שדות האנרגיה המגנטיים של האנוש יוצרים שדה אנרגטי גדול מכפי שאנו יכולים אפילו לתאר. ד"ר ג'ו דיספנזה הוא חוקר נוסף בתחום הזה. הוא אומר כי הגנים שלנו הם מגיבים כמו המוחות שלנו – הם תמיד מושפעים על ידי תשומת ליבנו והכוונה שלנו. מחקרים מסוג זה יחד עם ד"ר ברוס ליפטון, גרג בריידן ועוד....לומדים קוהרנטיות שנקראת – "השדה", המהווה עוד הוכחה לשינוי שקריון מתייחס אליו. בכל הגלובוס, אנשים מכירים בחיבור שלהם, יותר מאשר עוסקים בהבדלים ביניהם. קריון אומר שהרשת המגנטית ותכונות נוספות על הפלנטה, עוצבו כדי לעזור לנו במעבר הזה.

כך שכל הרעיון של האנושות הוא לפתח תודעה מוגברת כדי שתתחיל לצאת מכל כך הרבה שדות, כולל הרוח. קריון אומר שזו התוצאה של המאמץ האנושי הקולקטיבי. אנו הם אלו שחיכינו להם. אנו הם אבות-אבותינו.

שאלה – אחד מהדברים שקריון חוזר ואומר מאז ספרו הראשון, הוא כי האנושות עשתה תפנית, וכי איננו עומדים לפוצץ את עצמנו ולהיכחד. אנו עומדים להצליח. מדוע הוא חושב זאת?

תשובה – הוא אומר זאת כי כל הסמנים של האנושות עברו, כולל הסמן שהתרחש בדצמבר 2012. ליקוי הוא אירוע אסטרונומי ואזוטרי כאחד. כי הפיסיקה והרוחניות הן מחוברות. ציוויליזציות עתיקות היו מודעות לאירוע הזה. ועדיין, רבים מהמתרגמים המודרניים מסמלים את סוף האנושות. קריון אומר שזה היה באמת יכול לקרות. היינו יכולים לעבור מלחמת עולם שלישית שהייתה מחסלת את הפלנטה. אך זה לא קרה. הצלחנו לפתח יותר חמלה. הגענו להכרה כי כולנו מחוברים. לא כולנו הצלחנו לעבור את הסמן מן הסתם, אך רבים מאיתנו הצליחו. קריון אומר זה שינה לחלוטין את הרשת המגנטית של הפלנטה. כיום ניתן למדוד זאת ולהיווכח כי בכל פעם שאירוע גדול מתרחש, הגורם לזרימה של חמלה, כמו 9/11, הצונמי ביפן, 33 הכורים שנלכדו מתחת לאדמה בצ'ילה, הצלחות המעופפות מסוגלות לקלוט זאת. תודות לתקשורות הטכנולוגיות המודרניות, זו הפעם הראשונה שהאנושות הצליחה להיות עדה להלימה שבין התודעה של האנושות וההוכחה שהמדע מספק. חמלה אחת מניעה חמלה אחרת. זו עזרה לאנושות בהבנה והפקת המיטב מהשירות המגנטי, שינוי תודעתי משמעותי שקריון מדבר עליו. זה מעצים את המושג – "המאסטר המגנטי" המיוחס לקריון.

שאלה – האם אתה יכול לתת לנו דוגמאות לדרכים שאנו מושכים יחד במקום למשוך בנפרד? כי המשיכה בנפרד היא מאד מוחשית ונראית כעת.

תשובה – בשושלת המדעית, אנו רואים "פיזיקה עם גישה". פיזיקה אינה פאסיבית, אלא מודעת. הפיזיקה החדשה הזו אינה ספציפית לאדם אחד. היא אינה עוזרת לעזור לכם בהתעלות, ועדיין, השינויים הקולקטיבים עושים משהו לשדה. זה ממש כמו שמנגנים בכלי מיתר וכלי אחר בקרבת מקום, מתחיל לווברט ולהדהד יחד ואז נוצרת התאמה של טון חזק ביותר. ישנו וידאו ביוטיוב המדגים זאת, כיצד 32 מטרונומים מתחילים לאחוז זמן יחד. כל אחד מהם מתחיל בזמן אחר, אך תוך שלוש דקות הם מסונכרנים לחלוטין. כל אחד מהם מאיץ או מאט כדי להשיג אחדות, וזה מה שהם עושים. זו הדגמה של תכונה קוונטית, של פיזיקה העובדת יחד בהרמוניה. קריון מסב את תשומת ליבנו ליכולת הזו, כדי שנוכל לנצל אותה לטובתנו.

בשושלת הרוחנית, אנרגיה קוונטית היא אחראית לבקשות לעזרה, בעיקר כשבני-אנוש מיושרים עם השדה המאוחד. זהו נושא המחקר גם בנושא מודעות וגם בנושא הקוהרנטיות. זו גם ההבנה העומדת מאחורי כל קבוצות המדיטציה העולמיות, אשר רבות מהן מאורגנות באינטרנט. הן מהוות הדגמה חשובה כי תודעה המתרחבת לחוקי הפיזיקה – מגיבה להחלטות האנושות להיות באהבה, במקום להיות נקמניים ומפוחדים. מדענים קוראים לתופעה הזו – תרגול לאימון גלי המוח לתדר רצוי. אנו קוראים לזה – "השדה". התופעה הזו אינה חדשה, אך האנושות מתחילה רק עתה להכיר בכוחה ובפוטנציאל שלה.

שאלה – אני הגעתי לקריון במקרה, אך למדתי באמצעות ספריו הראשונים שבני-אנוש יכולים לרפא את האדמה באמצעות תודעה. בבקשה פרט לנו יותר אודות זאת.

תשובה – כבר נגעתי בזה. תודעה היא הכל. גאייה היא תודעה. היא חיה ומגיבה לנו. קריון מספר לנו לעיתים קרובות שתודעה משנה את הפיזיקה, תודעה משנה את החומר. בעצם, גאייה מכילה בתוכה את הפלנטה ואת צורות החיים שלה. אנו יחידה אחת מכל זה. גאייה אינה רק אוהבת אותנו, היא מגיבה לאהבתנו ומחזירה לנו אהבה. העתיקים הבינו את מערכת היחסים הזו. הם העצימו אותה דרך חגיגה, כבוד, טכסים, וידעו אודות החשיבות להעניק לאדמה בחזרה. קריון אומר שהחלק העיקרי בשינוי התודעתי הנוכחי שלנו כולל את ההכרה בכך והחזרה שלנו לחוכמת העתיקים.

קריון אומר כי גאייה והאנושות הם שותפים. וזה לא צריך להיות כל כך קשה עבורנו לקבל את העובדה הזו. ראינו כיצד התודעה הזו יכולה לשנות את מבנה הקריסטלים. אנו קריסטלים של האדמה, הנמצאים בכל גרגר של חול. ישנה אנרגיה במים, ובאש, ובכל האלמנטים. כשאתם הולכים על פני האדמה, העריכו זאת. האדמה קולטת את התדר הזה ומגיבה בהתאם. העריכו את העצים, את השמים, את כל האלמנטים המקיפים ותומכים בכם. כשאתם יושבים בתפילה, ברכו את האדמה, את האוקיינוסים, את היערות ואת כל היצורים החיים בהם. כבדו אותם על התרומה שהם מעניקים. זו היא דרכם של העתיקים, המתפללים עבור ההולכים על ארבע, הזוחלים, בעלי הסנפירים ובעלי הפרווה, כל מערכות היחסים שלנו.

ואנשים שואלים, "האם קריון אומר כי אנו יכולים לשלוט במזג האוויר"? לא. אך אתם יכולים לשלוט באנרגיה שסביבכם, ומזג האוויר יגיב לזה. ממש כפי שאין לנו שליטה על פעימות ליבנו, למדנו כי אם נשנה את התודעה שלנו דרך מדיטציה, או ביו-פידבק, או הקשבה למוזיקה, או להתרגש אודות משהו – ליבנו יגיב בהתאם. קריון אומר שהפיזיקה בפלנטה פועלת בדיוק אותו הדבר. כי האדמה מזהה את כוונותיהם של בני-האנוש. הכוונה שלנו מועצמת כשאני מתמקדים בה יחד. קריון מעודד אותנו להכיר ולהשתמש בכוח הזה, במקום לצאת מנקודת הנחה שממשלות, כלכלה, או שאר הכוחות החיצוניים, או אפילו מזג האוויר – יכולים לשלוט בכל. כי הם אינם יכולים. משקל דעתו של העולם הוא מאד עוצמתי ו-"דעתו של העולם" היא מילה נרדפת ל-"כוונה אנושית".

חמלה היא התשובה – לא רק בדרכים בהם אנו יכולים לרפא את האדמה, אלא זהו גם הצעד הראשון בפתרון כל הבעיות שלנו. אנו זקוקים להפוך ולהיות חומלים יותר כאינדיבידואלים. וזה לא כל כך קשה. אני נהגתי להיות אדם שכפתוריו נלחצו בקלות. הייתי מתעצבן מכל מיני דברים. מפוליטיקה, מהתנועה בכבישים, מדברים שלא הלכו בדרך בה רציתי שילכו. כל זה נעלם. זה נעלם כי רציתי להשתנות. זה נעלם כי אני אפוף לעיתים קרובות כל כך באנרגיה האוהבת של קריון, עד כי רציתי גם אני להיות יותר חומל בעצמי. פתאום זה היה כאילו מוחי וליבי התיישרו, והתחלתי להתרכך. זה הגיע לנקודה בה מישהו יכול לקרוא לי בשמות, או לעשות מחווה כלשהי והוא לא יקבל ממני אף לא אדווה אחת של תגובה. רק אצטער על האדם מולי שעובר עליו יום רע.

כשאתם מתחילים להכיר בכך שתודעה היא הכל, אתם תופסים את האמת המעשית של הביטוי – "נמסטה", שמשמעותו – האלוהים שבי מכבד את האלוהים שבכם. כשיותר ויותר יחיו מהמקום הזה של החמלה, אנו לא רק נתייחס לאדמה ואחד לשני באופן שונה, אלא האדמה עצמה תגיב אלינו. זה ממש כמו לחזור הביתה לחגים, ובמקום לעסוק בקונפליקט והדרמה הרגילים עם הקרובים לכם, אתם פשוט אוהבים אותם. ובמהרה, הכל נרגע וכל האווירה משתנה.

אני מטייל בעולם. תקשרתי את קריון במקומות בהם לא חשבתי שמישהו יתעניין במטפיזיקה, כמו מוסקבה, בה הייתי שמונה פעמים, או איסטנבול, או המזרח התיכון. מקומות בהם אנשים נחשבים לאויבים, או מקומות בהם ישנה שיפוטיות אודותיהם. אך לא משנה לאן אני הולך. אנשים בכל מקום מגיבים לחמלה. הם רוצים פלנטה שלווה. הם רוצים חיים טובים עבור ילדיהם. לפני 60 או 70- שנה אומות העולם היו נעלבות מהר מאד ויוצאות למלחמה. זה מתחיל להשתנות. הביטו באיחוד האירופאי, שנוסד לפני 23 שנים כישות פוליטית – ולפני כן כארגון מסחרי. כל האויבים הישנים באירופה חברו להם יחד והחליטו להסתדר והם עשו זאת. אולי זה לא עבד תמיד בצורה מושלמת, ואנשים בפניקה כעת כי אנגליה החליטה לצאת מהאיחוד בשנה שעברה. אך כל זה משמעותו באמת כי המערכת זקוקה לכוונון קל. ההישגים הגדולים יותר הם כי במשך יותר מ-70 שנה, האומות באירופה עשו את הבלתי-יאומן ולא יצאו למלחמה אחד כנגד רעהו.

הביטו על תגובת האנושות למשבר הפליטים. אנשים בכל העולם חזו בתמונה של הילד המת שנסחף אל החוף ואמרו באופן קולקטיבי – "איננו יכולים להרשות זאת. איננו יכולים להחזיר אותם או לתת להם להיסחף בים או שייהרגו בגבול". וזה היה חדש. זהו רעיון חדש לגמרי בהיסטוריה האנושית. והחמלה הנוספת הזו בחיבור ביננו אינה טובה רק עבור האנושות. היא גם עוזרת לפלנטה. הביטו בשינוי המהיר שהאפיפיור פרנסיס עשה בכנסיה הקתולית ובבמת העולם. קריון אמר לנו ב-2012 שאנו עומדים לקבל אפיפיור חדש, והוא אכן הגיע 13 חודשים מאוחר יותר. הוא מייצג שינוי של כמעט 180 מעלות מקודמו. קריון מדגיש כי זו לא הייתה נבואה, אלא פוטנציאל. אלו במציאות הרב-ממדית ראו את זה מגיע כי הייתה להם את התמונה הרחבה יותר והם ידעו הכל אודות החרדה של האפיפיור המכהן, על בריאותו וגם על הפוטנציאלים שאפיפיור מדרום אמריקה יגיע לקדמת הבמה. והוא הגיע.

גם האינטרנט כמובן, הוא חלק גדול מהשינוי כי כולם יכולים לדבר עם כולם מיידית. אחד הדברים שקריון אמר מוקדם יותר היה כי כאשר כולם מדברים עם כולם, לא יכולים להיות יותר סודות. ואנו מתחילים לראות זאת. בהתחלה זה הלם לגלות אודות כל הדברים הנוראיים שמתרחשים. אך זהו גם קטליזטור לאנשים לחבור יחד ולאמר – "הביטו, זה מה שאנו רוצים, וזה מה שאנו לא רוצים". וזה ייקח מעט זמן להגשים מדיה שתשקף את השינוי כי הם מושקעים עמוק בדרמה ובפחד, המכניסים להם כספים רבים והם מרווחים מכל זה באופן כללי. אך אנשים מתחילים להביט הלאה מהמסך, כי הם נגעלים. בסופו דל דבר, יהיה שינוי משמעותי. ממשלות יתנהגו בצורה קרימינלית ואנשים בכל העולם יאמרו - "או....כמה 1930 מצדך".....

אני בוגר. עברתי דרך המלחמה הקרה שבאה בעקבות מלחמות העולם הראשונה והשנייה. כולם התכוננו למלחמת העולם השלישית, שאם הייתה מתקיימת, הייתה מלחמה גרעינית שבסופו של דבר הייתה מחסלת את הגזע האנושי. אך אז, ברית המועצמות התקפלה ללא מלחמה. והאפשרות הזו הפסיקה להתקיים מאז 1980. לזה קריון קורא "קלף משוגע" שבאמת סלל את הדרך לשינוי הגדול. במקום להרוס את עצמנו, אנו מתבגרים אל תוך רמה חדשה של תודעה. אכן, ישנם עדיין כמה מדינות שעדיין אוחזות באנרגיה הישנה. וישנם כמה שחקנים בינלאומיים המנציחים קונפליקט ומלבים את אש המלחמות, רק בגלל שהם מרוויחים מהם. ישנו פתרון של שלום לבעיה הזו דרך מעשים שקופים. כשאנשים יראו מי משלם עבור מלחמות ומי מרוויח מהן, הם יתרוממו וישימו סוף לכל זה.

אכן, עדיין יש לנו בעיות ואתגרים, שקריון הזהיר אותנו שכך יהיה. האנרגיה הישנה מתה בקושי רב. בעודה מתה היא בועטת וצורחת. הרבה אנשים רוחניים רוצים להתעלות מעל הכאוס ולהתנתק, אך קריון אומר כי זה חשוב עבורנו להישאר נוכחים ולבחור. הארץ תגיב לבחירתנו. הכוונות שלנו סוללות את הדרך אל העתיד. חלק מהבעיה היא שאנו לא חיים מספיק שנים. לו יכולתם לראיין את אם סבתי, הייתם נוכחים לדעת עד כמה העולם השתנה באופן דרמטי, לטובה!!!

קריון אומר כי זה ייקח לפחות עוד שני דורות לפני שנוכל להעריך באמת את השינויים המתרחשים כעת, עד שנגיע לנקודה ההיא, בה הפלנטה תהיה בדרכה כבר לחגוג את יום השלום הפלנטרי. האנושות תיווכח לדעת מה היא עשתה ותחגוג את השינוי בתודעה. היא אפילו תיצור דגל מיוחד לכך. אנו רק בתחילתו של השינוי הדרמטי הזה.

שאלה – מה קריון אומר לגבי התפקיד של ארצות הברית? הרי בזבנו כמעט כפול על הגנה מיריבנו הסינים. אנו המדינה היחידה עם 800 בסיסים צבאיים סביב העולם. המדינה היחידה שהשתמשה בנשק אטומי במלחמה. יש לנו הכי הרבה נשק אטומי. הכרזנו רבות מלחמה מול מדינות אחרות. זו גם מדיניות החוץ שלנו. מה קריון אומר על כל זה?

תשובה – קריון אומר לנו כי פוליטיקה היא הקארמה והצמיחה האישית שלנו. באחד התיקשורים שלו, הוא הציע שארה"ב תבנה צוללת אחת פחות לטובת "מחלקת החמלה", שתהיה מסוגלת באופן מדויק לטפל באלו המגיעים לחופינו כפליטים. זה לדעתו מה שחסר בכל הממשלות. הכרה כי חמלה עליה לקחת חלק פעיל בהנהגה שלנו. זו יגרום לשינוי עבור התושבים שלנו ועבור כל הפלנטה.

שאלה – אני אוהב כיצד קריון מסביר את המדע הקוונטי, בדרך שאפילו אני יכול להבין...! וגם הטענות שלו אודות תופעות מדעיות שניתן לבדוק ולאשר אותן. האם תסכים לחלוק כמה מהן?

תשובה – כמו הדוגמא על הנרי ומרי, שתי דמויות שצוירו על דף ניר, חייהם השטוחים, הדו-מימדיים הם כל מה שידעו, והיו מרוצים מזה. ואז בא טיפוס שצויר מעט אחרת, ומתחיל לאמר להם אודות הפוטנציאל הטמון במימד השלישי. הנרי ומרי לא יודעים מה לעשות עם האינפורמציה הזו. הם לא מסוגלים לחוות זאת, או לבדוק זאת. זה מעבר ליכולות שלהם. עבורם, זה פשוט השערה או ניחוש ולא משהו המשפיע על חייהם, או אפילו קיים בחייהם. ואז קריון שואל כמה חוקי פיזיקה הטיפוסים מהמימד השני באמת מבינים? חוקי הפיזיקה שלהם יהיו מספקים לשרת את המציאות שלהם. זו הסיטואציה שהאנושות מוצאת את עצמה בה כרגע. אנשי רוח הגדירו ארבעה חוקי פיזיקה שהם מספיקים כדי להגדיר את רוב המציאות של המימד השלישי. אך קריון אומר כי ישנם שישה חוקי פיזיקה. השניים הנוספים מתארים מציאות רב-מימדית. ולכן המודלים הרוחניים אינם מתאימים כי תופעות כמו חור שחור או תנועה של הגלקסיות, מבטלת את ההבנה שלהם אודות היקום.

לדוגמא, המערכת הסולארית שלנו עובדת בהתאמה לחוקי הפיזיקה כפי שניוטון תאר אותם. אובייקטים הקרובים יותר לשמש, נעים דרך מסלולם במהירות גדולה יותר מאשר פלנטות חיצוניות נעות, כי כוח המשיכה של השמש נחלש עם המרחק. ההתבוננות הזו תורמת לעלייתם של חוקים שמדענים גילו אודות כוח המשיכה, מאסה, מרחק ומהירות. והחוקים הם נכונים למימד שלוש. הם מספיקים כדי לאפשר לנו לשלוח ספינת חלל לפלנטות, לפגוש מסלולים מהירים יותר מאשר הפלנטות החיצוניות נעות, לצלם ולבצע אנליזות. אך אז, האסטרונומית וורה רובין הבחינה שהגלקסיות הספירליות אינן נעות בדרך הזו. הן אינם עוקבות אחרי החוקים הללו. הכל בגלקסיה נע ביחד, כאילו כל הכוכבים והמערכות הסולריות מודבקים יחד על צלחת מסתובבת. זה מבטל את חוקי המשיכה הבסיסיים וכוחם. זה מבטל את התכונות הפשוטות על הדרך בה דברים נעים בחלל. הכל בגלקסיה שלנו נע באותו הקצב, אל המרכז.

קריון אומר כי ההסבר מונח במרכז הגלקסיה. מדענים מאמינים כי מרכז הגלקסיה של כל הגלקסיות, הוא החור השחור, אך קריון אומר כי זה אינו נכון. במקום זאת, במרכז של כל גלקסיה שוכנים "התאומים". כוח רב-מימדי חזק וחלש, אחד דוחף ואחד מושך. אנו מאמינים כי המשיכה של החור השחור היא איכשהו אוחזת בספירלה של הגלקסיה וגורמת לה להסתובב כמו צלחת גדולה בדרך המבטלת את כל התיאוריות והחוקים של ניוטון וקפלר.

קריון מתאר מה בעצם מתרחש במרכז הגלקסיה שלנו. זהו כוח רב-מימדי אלגנטי שהוא מעבר לכוח המשיכה, המתפרש דרך כל הגלקסיה כולה ומדביק אותה יחד בדרך שאין לנו עדיין חוקים להסביר זאת. הוא אומר כי הכוחות הרב-מימדיים החזקים הם חוקי הפיזיקה החמישי והשישי שעדיין לא התגלו. אנו צועדים לתוך פיזיקה רב-מימדית וזה כולל את האנרגיה של מה שאנו קוראים לו – רוחניות, אנו נגלה תודעה, פיסיקה עם גישה. למימדיות הפנימית של המרכז הגלקטי שלנו יש תודעה. כפי שקריון אומר, זה חייב להיות כך. כל דבר רב-מימדי הוא מיושר עם הבריאה.

שאלה – זו הרבה אינפורמציה לעבד...

תשובה – דמיין לעצמך מה אני הרגשתי כשתקשרתי את כל זה בפעם הראשונה.... זה גרם לי להרגיש כמו הנרי או מרי. אך קריון מעניק הסברים נרחבים החוזרים על עצמם לתופעה הזו, לאלו המעוניינים. האינפורמציה היא נגישה בספריו של קריון, והרבה מזה גם זמין בחינם באתר של קריון. ישנו קובץ אודיו או תיאור כמעט על כל נושא.

שאלה – חלק מהמדענים אומרים לנו כי הארץ היא במחזור ההיכחדות השישי שלה. יש לנו מספיק פצצות אטומיות כדי להרוס את הפלנטה ארבע פעמים. וארה"ב רק בחרה נשיא החושב כי יש להתחיל מחדש את החימוש האטומי, למרות שאטום אינו הדרך היחידה להרוס את החיים על פני האדמה. האם לקריון יש משהו לאמר אודות הבחירות האחרונות? האם הוא שינה את דעתו אודות סיכויי ההישרדות?

תשובה – קריון אומר כי חלק מהזנים אכן נעלמים בדרכים שהן נאותות. ועם זאת, חלק מהשינויים הם תוצאה של תאוות בצע, מטריאליזם, תודעה נמוכה והרס של הסביבה. ההפסדים הללו אינם נאותים והם כתוצאה מפעולות אנושיות שאינן באות מתוך יושרה. והתוצאה היא שבכל העולם יש אנשים המדברים על זה. קריון חוזר ואומר לנו לא לצפות שהעתיד יהיה חזרה על העבר. השינוי התודעתי הוא חדש יחסית. אנו עומדים להכיר בחיבור הפנימי של כל הדברים. יתחיל להיות אכפת לנו אודות מה שקורה בכל העולם. וזה יעשה את ההבדל בפעולות שלנו. אתם ואני חסרי סבלנות, כי חיכינו לשינוי כל ימי חיינו. אנו גם אנשים חומלים ורוצים של החיים יישארו.

בהקשר לבחירות האלה, אנשים רוחניים רבים הלכו לאיבוד. הם לא רצו להשתתף כי הם חשו ששני המועמדים ייצגו אנרגיה ישנה. קריון דרבן אותם לבחור. גם אני אמרתי כי הבחירות הן חשובות. כדור הארץ רושם זאת ברשת המגנטית, הנקראת באופן אזוטרי – האקאשה. הוא גם מעודד אנשים לבחור במועמד שיביא טרנספורמציה. ואכן הנשיא הזה ערבב את הדברים. לאחרים זו הייתה קלינטון ששמרה על זכויות האנוש וזכויות הנשים והגנה על הסביבה וכו'...קריון ציין כי הנשיא החדש הוא קלף משוגע שציפו לו, ממש כמו קריסתה של ברית המועצות. קרין גם מציע לא לקפוץ למסקנות כי זה עדיין לא הסתיים, כלומר יהיו עוד אירועים בלתי-צפויים שיגיעו. דבר אחד שכבר הפך לנראה, הבחירות חשפו אנשים שישבו בצד הדרך, הקיצוניים יותר, וזה דבר טוב. זה מאיץ את התהליך האבולוציוני.

קריון אף הסב את תשומת ליבנו לנומרולוגיה של הבחירות, שהתרחשו ב-2016. בנומרולוגיה, 2016 זו הספרה 9 שהיא סיום. הנשיא ה-45 זה גם הספרה 9. שני ה-9 יחד זה 18 וזה עוד 9. זה מעניין מאד כל ה-9 האלו יחד. קריון מציע כי המשמעות היא שסופו של משהו כבר נמצא כאן. אולי זהו סופה של הדרך הישנה בה דברים נעשו. אולי זו מערכת שמטרתה לזעזע כדי שתוכל לתקן את עצמה. אך הוא גם מזהיר אותנו לא לקפוץ למסקנות מהר מידי אודות מה שעומד לפנינו, כי עוד קלפים משוגעים, אירועים שאף אחד לא צפה, הם כבר בדרכם אלינו. ועם זאת, הוא מדגיש ש-2017 היא שנה מס' 1 שמשמעותה התחלות חדשות. אז 2016 היה סיום של מחזור אחד והתחלה חדשה. קריון מדמה זאת למקל גדול המוכנס לתוך כל מה שנורמלי ואומר שהמקל מערבב הכל ובעקבותיו דברים נוספים יתגלו שלא הייתה להם דרך להתגלות בצורה אחרת. קריון מייעץ לנו להירגע עם כל הקלפים המשוגעים שבדרך. הם עושים את מה שהם עושים בכוונת תחילה כדי שתהיה ציוויליזציה טובה יותר בעתיד.

לעיתים הם מראים לנו מה לא עובד ולפעמים הם משנים תבניות שלא היו משתנות אחרת. אך מה שיש לנו כרגע זה קלף משוגע משמעותי. זהו המסר. קריון אמר כמה דברים ששווה לזכור. אחד מהם הוא כי האנרגיה הישנה אינה מוכנה למות בקלות או בשקט. וזה צפוי. אנשים שהיו בשליטה של הכל!!! משאבים, כסף, אנשים, לא יוותרו ללא מאבק. אך קריון גם מזכיר לנו כי האנרגיה החשוכה אינה מתפקדת היטב. היא איננה חכמה. היא אינה רואה את מה שמגיע. היא חושבת שניתן להכות במקל בכוורת דבורים ולהכניע אותה. במקום זאת, בכל פעם שהאנרגיה החשוכה עושה זאת, היא רק חושפת את עצמה למה שהיא וגורמת לאחד אף יותר את הדבורים בינם לבין עצמם.

ילדי האינדיגו, שהגיעו עם גישה גדולה יותר למי שהם....מגלגולים קודמים, שהגיעו עם יותר מודעות וחמלה, שרואים את העולם אחרת מהדורות הקודמים, להם אין הרבה סבלנות לאנרגיה הישנה. הם כבר מוכנים להתחיל. משאב נוסף הוא הרשת המגנטית עצמה, עליה דיבר קריון מאז 1989. היא התכיילה מחדש כדי לתת משקל גדול יותר לאנרגיות של חמלה בפעולה. אהבה היא חזקה מכל פחד או שנאה. הרי ראינו זאת בדמות נלסון מנדלה, מאסיר פוליטי בדרום אפריקה עד לתפקיד של נשיא. זו כוח אנרגטי גבוה בפעולה. הוא משקף את הסיכוי לתודעת רבים מבני האנוש. אלו השייכים לתדרים הנמוכים, גם אם נראה כי יש להם שפע אינסופי וכוח אינסופי, הם ייעלמו או יפלו, כשהאמת תצא לאור. המסה הגדולה שת התודעה תהיה לה הבחנה והיא תעשה החלטות, ואלו המתבוססים בסודות וקונספירציות פשוט יפלו. אלו הן חדשות טובות בהחלט, והן בדרכן אלינו.

אני יכול גם לחלוק כמה מהאירועים הספציפיים שקריון ציין אודות השינוי בתודעה האנושית שהוא ראה. הראשון הוא חברת התרופות הגדולה שתיפול. הם שמו את נושא הרווח לפני חיי בני-אדם וסבלם, והם ייחשפו והתבנית שלהם תשתנה. משהו נוסף הוא הכוח החשמלי שיהיה שייך לעבר. לא יהיו יותר האפלות או החשכות. האוכלוסייה האנושית תתייצב. כשאנשים יבינו את ההשפעה הישירה על הפלנטה, משאבים ישותפו בשיקול דעת גדול יותר ולנשים תהיה שליטה מלאה בפריון שלהן, בצמיחה של האוכלוסייה שתרד על ידי בחירה, ולא באמצעות קטסטרופה. קריון גם אומר שאנו נפתח לטכנולוגיה שתאפשר לנו לראות שדות רב-מימדיים ושדות מגנטיים. הוא נתן רמזים לאסטרונומים בנוגע למה שעשוי לעבוד וכיצד לחבר את הטכנולוגיה לטלסקופ של העתיד. כשזה יקרה אנו נבין כי האטמוספרה היא חיה. אנו נכוון את הטלסקופ שלנו ליערות הגשם ונראה את כל החיים הרב-מימדיים הקיימים שם. אנו מבינים לבסוף כי גאייה היא חיה ומודעת. היא יודעת מי אנו והיא כאן כדי לתמוך בנו, ועלינו להתייחס אליה בהתאם.

לבסוף, קריון מזכיר לנו ללא הפסק, לא לצפות שהעתיד יהיה כמו העבר. הרשת המגנטית כוילה מחדש כדי להעניק משקל גדול יותר לאנרגית החמלה ולפעולות הנובעות ממנה. האנרגיה הישנה תילחם חזרה, הוא אומר, אך הפעם, עלינו לצפות לניצחון.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים