קריון - ההתמכרות לאנרגיה הישנה


מאנגלית – רחלי גנון

ישנו פתגם האומר – "הרגלים ישנים מתים לאט"....קריון מדבר על ההבדלים בין הישן והחדש שמתגברים. מזכיר לנו כי האנרגיה של לפני 2012 הלכה לבלי שוב. והתבניות החדשות יוצרות אכזבה כי התוצאות אינן כפי שחשבנו. האנרגיה החדשה מלאה ברגשות שונים, בתגובות ובציפיות שונות בתכלית. כשאני שואלת אנשים מה הם רוצים, הם אומרים לי שרק יחזור כל מה שהיה להם....שחלף לו עם הרוח.

"בדברים הללו נחבאת לה האמת. ישנה התפתחות של הרוח האנושית עצמה, אשר מתחילה לראות יותר חמלה ופחות ביקורת. התפיסות משתנות ועדיין אתם גוררים את האנרגיה הישנה אל תוך החדש. הגיע הזמן בו אין יותר ישיבה על הגדר. אינכם יכולים לטעון כי אתם עובדי-אור, אנשים חומלים, ואז להתנהג בצורה שאין בה חמלה. אינכם יכולים להיות בכל יום משהו אחר, כפי שהייתם באנרגיה הישנה.

אנשים יוצרים דרמה שוב ושוב כי זה מתאים להם ובדרך הזו הם מקבלים את תשומת הלב ולעיתים גם את מבוקשם. ובאנרגיה החדשה, הם מרגישים כי אינם שייכים, כאילו השליכו אותם החוצה, כי האנרגיות החדשות אינן מתכתבות עם מה שהתרחש בעבר. תהליכים ופרוצדורות השתנו. היום אספר לכם עד כמה האנרגיה הישנה ממכרת. אדגים זאת על ידי סיפור. כי זה לא קל לתאר בפניכם עד כמה משהו ממכר, גם כשהוא חשוך. שחור הוא הלילה. אתם שורדים בדרך מסוימת, ופתאום נדלק האור. ורובכם מתגעגעים לזמנים בהם היה חשוך. כי למדתם כיצד לנווט בחושך ואינם יודעים כיצד לנווט באור!!

חלקכם רגילים לתבנית של מאבק, וכשהאור מגיע, וישנה נדיבות ושמחה וחמלה ויופי, אתם מתגעגעים לימים של המאבק. וזה לא ייאמן שתנהגו כך, במיוחד כשמוצג בפניכם משהו שהוא הרבה יותר טוב! ישנה כאן גישה נדיבה של ציפייה לבאות. זה מה שנמצא כאן, באור. אך ביליתם שנים רבות כל כך במאבק עד כי אינכם מסוגלים לראות את זה. וכשזה מוצג בפניכם – אינכם רוצים בזה. כיצד זה יכול להיות? אספר לכם סיפור שהוא בלתי-יאמן, אשר ידגים את ההבדל בין אנרגיית החושך והאור, במקום בו האור אינו מתחיל להיראות אפילו. רבים מבקשים להמשיך ולהתבוסס בקיים, מבלי לראות משהו טוב יותר, כי החשיכה כל כך ממכרת!!

ואתם תחשבו שאינני מדבר עליכם, כי לבני-אנוש יש נטייה לרצות משהו שפעם היה להם, מבלי להבין אפילו כי זו אנרגיה חשוכה. אם אתם באור כפי שאתם חושבים, היכן השמחה שלכם? לא מזמן, ב-2011 קרה משהו בצפון קוריאה. הבן עלה לשלטון ואנו לא נזכיר את שמו במסר הזה, למרות שכולם מכירים אותו. הוא הפך לקיסר בן לילה, והתחנך אצל אביו אך גם במערב. הוא מכיר היטב את התרבות המערבית. ובצומת הדרכים....מה הייתם עושים לו הייתם בנעליו? הוא עמד על סף גדולה, השתלט על ארצו, הפך להיות דיקטטור, קיסר...אך מה עשה כל חייו? הביט על אביו האגואיסט, ולמד שכך הם פני הדברים.

הוא רצה להיות מפורסם יותר מכך דבר אחר, להיראות ולהיות אהוב על ידי עמו. כדרכו של אגואיסט שזהו טבעו. שימו את עצמכם במקומו לרגע.....למרות שלמד הכל אודות המערב, הלך אחר השושלת של אביו בצפון קוריאה. הוא החל להחליט דברים מוזרים ב-2012, הפך לקיסר וליושב הראש של פרלמנט העם. והיה בידו דך פעם ליצור משהו שהוא רצה יותר מכל דבר אחר. מה אתם הייתם עושים במקומו בצומת הדרכים החשובה הזו? מה יכולתם לעשות כדי להפוך לאחד החשוב, לאידיאל? והוא הפסיד את כל זה. הוא פספס את המומנטום. אם הוא היה רואה את האור מגיע, גם עם המיינד האגואיסטי המלא בתאוות בצע שלו, לו רק היה רואה את האור מגיע....והיה מבין דבר מלבד חושך, הכל היה יכול להיות אחרת. הייתה לו הזדמנות. הפלנטה הייתה מעלה אותו על נס!! לו רק היה מחבר בין צפון ודרום קוריאה...מאחד יחד משפחות לאחר כל שנות העריצות הללו. רק נדיבות במעשה שכזה הייתה מתחילה לגלגל את הכדור, ומבטלת את כל הדיבורים אודות מלחמה, כי הדברים היו מתחילים להשתנות.

והוא? היה צועד לאומות המאוחדות בניו-יורק וכולם היו עומדים לכבודו ומוחאים כף. פרצופו היה מרוח על כל שערי המגזינים, והוא היה מוצג כגיבור עולמי! הוא היה נערץ על ידי כולם, כאיש שעשה דבר שלא נעשה מעולם, החלטה אחת חכמה הייתה מביאה אותו אל תוך האור. ובכך, היה מגשים את כל מה שאי-פעם רצה במשך כל חייו. היו זוכרים אותו בספרי ההיסטוריה כאדם ששינה את הפלנטה. ומה הוא עשה במקום זאת? קראתם על זה בעיתון. החושך כל כך ממכר ומעוור.....הוא היה משנה את המדיניות...הוא כבר היה אדון לעצמו ועדיין....הוא פספס את זה!! הכל היה כבר באחיזת כף ידו אך כגבר צעיר ואגואיסט החינוך של אביו היה כל כך "טוב"...ושיקף את ההחלטות שעשה עמוק מתוך האנרגיה הישנה, שאינה עובדת, ומעולם לא עבדה. הוא תוצר שלה. והוא מרים את ידו ועושה צרות וחושב שזה מה שהוא אמור לעשות....והוא...לא יחזיק מעמד לאורך-זמן. כעת אתם מבינים עד כמה היא ממכרת, האנרגיה הישנה.

ומה ההתמכרות שלכם? האם אתם ממשיכים לעשות דברים הנכונים בעיניכם? תפיסות שניתנו לכם באנרגיה ישנה שעודכם מתבוססים בם כשאתם כבר באור? יש לי חדשות עבורכם, לא תוכלו להמשיך בכך לאורך זמן. תחילה תאבדו חברים, אינכם יכולים יותר להיות דבר אחד ואחר כך משהו אחר. ישנה תעשייה שלמה שסיפרנו לכם כבר כי היא תיפול. היא פותחה באנרגיה ישנה ואין בה כל יושרה. זו חברת תרופות גדולה. נפילתה בלתי-נמנעת. מתי זה יקרה? תלוי בכם. מתי זה ייחשף? תלוי בכם. נביט במה שהיא עושה....היא מושקעת ברעיון חשוך וישן כי כימיה היא התשובה לבני-אדם. אך באור, מתחילה להופיע תעשייה שונה לחלוטין ועמה המודעות כי הגוף האנושי הוא ההילר, המרפא, וכי איננו צריכים להלעיט אותו בתרופות כדי לרפא אותו. במקום זאת, עלינו לתת לגוף הוראות המגיעות מטכנולוגיה גבוהה, כדי שירפא את עצמו. נקרא לזה הומאופתיה על סטרואידים, אם תרצו.

מגיעים תהליכים שיבינו את הגוף שלכם הרבה יותר טוב מכל כימאי בכל סיטואציה רפואית, בכל בית חולים. והאור, מתחיל לחשוף את כל זה!!! התשובה איננה כימיה!!! התשובה היא הוראות לגופנו החכם. כשתתחילו להתמודד עם סיטואציות, בין אם דרך מערכת התאים או תאי הגזע, לא רק באמצעות התודעה אלא בשילוב תהליכים שמגיעים. דרך חדשה. כמה כסף לדעתכם מושקע בדרך הישנה? אינכם רואים את מה שמגיע כי אתם מתבוססים במה שהיה. לו הייתם משכילים לראות את הפוטנציאלים בהקשר העסקי בלבד, חזית חדשה של הוראות לגוף, של ריפוי גדול יותר מכל התהליכים הארוכים הדורשים השקעה. הייתם עשויים לחשוב שכולם היו רוצים להתחיל בזה בעזרת האור. אך התשובה היא – לא! ממש כמו המנהיג הדרום קוראני...כי זה ממכר וכולם רוצים להנציח ולהשאיר הכל כשהיה. הם בטוחים שזה תמיד עבד ותמיד יעבוד

פתחו את הטלוויזיה ושמעו כיצד הכימיה לא עבדה והתביעות המשפטיות סביב זה. האם שמעתם על תוצאות הלוואי? זו אינדיקציה ואינפורמציה חשובה הזועקת כי זה לא עובד. אך הם אינם רואים זאת וממשיכים להיות תקועים במשהו שמכשיל אותם. הם חושבים באמת ובתמים כי יוכלו לגרום לזה לעבוד, אך הכדור כבר מתגלגל והוא עמוס בתבניות חדשות של ריפוי, גם בתעשיית התרופות. ישנן הוראות לגוף הרוצה לרפא את עצמו., הנבנה ועוצב לחדש ולהתחדש ויודע את עצמו. האינייט יודע מה לעשות. והם? פחות. גם אם למדו רפואה במשך שנים רבות ונשבעו שבועות הרופא לא להזיק, והם באמת רופאים טובים העושים את המיטב כדי לעזור לאנושות. אך הנה באה המצאה שאינה מתאימה להם!!! היא מנוגדת למה שלימדו אותם. יתרה מזאת, לימדו אותם שזה לא עובד. האינפורמציה לא עודכנה כי כולם מתבוססים במה שנחשב למדויק, למה שחשבו כי הוא עובד. וזה כמעט כמו בגידה עבורם, להביט כעת על החדש או לבחון אותו. וכבר יש פרוטוקולים חדשים לרופאים שיעזרו יותר מתמיד. אך הם לא מביטים אפילו, ולא יאמינו לזה ויאמרו – "איננו הולכים לשם". וחלקם ימותו, לאחר חיים שלמים באנרגיה ישנה, מבלי להבין מה יכלו לעשות לו רק היו מביטים. עד כדי כך היא ממכרת, האנרגיה הישנה.

הטבע האנושי משוכנע כי מה שעבד בעבר, יעבוד שוב. אינו רוצה לראות דבר חדש שלימדו אותו כי לעולם לא יעבוד מבחינה פיזית...ופתאום, הפיזיקה משתנה!!! לפתע, השמש יוצאת ועמה רעיונות חדשים. לו הייתם יכולים בנקודה הזו לאמר לכל הממציאים הגדולים בהיסטוריה שכבר אינם אתנו, כי מה שהם עושים לא יעבוד....וכעת, בואו נהפוך את כל זה לאישי. יקירים, אם גדלתם במטפיזיקה, אם אתם קוראים לעצמכם שמאנים מדופלמים, אם עסקתם בזה במשך שנים רבות ואתם יודעים כיצד זה עובד, כי הייתם מרפאים במשך המון זמן ואתם גאים בידע שלכם, ועליכם להיות גאים!!! כי עזרתם לפלנטה ולכל אלו שסביבכם, ואז האנרגיה עצמה החלה להשתנות. התדר שעבדתם איתו, שנקרא – "החיבור למקור" – הוזז!!! וכשהראו לכם זאת, במקום לאמר – "כמה נפלא, הראו לי עוד", סגרתם את הדלת ולא רציתם ללכת לשם. כיצד אתם מרגישים? האם זה עובד עבורכם?

מרפאים מתחילים לאבד את החיבור שהיה להם, ואינם מרגישים אותו אפילו במדיטציה. הסברנו לכם, כי התדר של אלוהים עצמו בתוככם, מתחיל להיות גבוה מכפי שהיה בעבר, ואתם מכווננים לתדר הנמוך ואפילו אוהבים את זה. ומה כולכם אומרים כעת? "זה לא אני. לא מדובר בי". האמנם? היכן פקטור השמחה שלכם? אם אלוהים הוא אמיתי עבורכם והתדר מתחיל לעלות ואנרגיית הווילון מתחילה להיכנס בזרימה מתמשכת והרשת המגנטית הוזזה....הכל נכון לנשמה העתיקה ולעובד-האור. האם אתם מנצלים זאת? האם ראיתם את האור החדש שהגיע? האם התבוננתם בעצמכם ואמרתם – אוקיי, כל הדברים שידעתי...אולי...רק אולי ....השתנו? או אולי אתם חושבים כי אתם מלומדים ויודעים כיצד דברים עובדים. זהו מסר אישי מידי....אך יקירים, נשמות עתיקות וכל אלו המקשיבים לזה, אתם מוכרחים לנוע אל תוך האור!!!

והאנרגיה הישנה כל כך ממכרת!!! כל כך!!! האמינו לסיפורו של המנהיג הדרום-קוריאני שסירב להערצה ולתהילת עולם, בגלל משהו פשוט שלא ראה מעולם...משהו שהיה מביא לו את כל שאי-פעם חלם עליו בפעימת לב אחת. הוא לא ראה את זה מגיע...זה לא היה חלק מהאג'נדה שלו, כי הוא חשב שהוא יודע לעבוד עם החושך. מה אני בעצם אומר לכם? אתם עובדי-אור. זה הזמן לצעוד אל תוך האור. הדברים שחשבתם שידעתם, ייתכן והשתנו מעט, ואינם מעוגנים יותר באמת כפי שאתם מאמינים ומכירים ויודעים אותה. כשאתם מדליקים את האור בחדר חשוך, אתם מתחילים לראות דברים חדשים. ואתם? מכסים את עיניכם במגן עיניים אומרים –"אני רוצה רק את הדברים שידעתי". האור, האנרגיה, כל הדברים הללו מתחילים ליצור תבניות חדשות לגמרי. ומי שיצעד אל תוך האור, יחיה יותר שנים, יקירים. ולשאר, זה יהיה מתסכל להישאר במקום אותו אינכם מבינים, שנהיה גרוע יותר ויותר, רק בגלל שאתם חושבים שאתם יודעים מה אתם עושים.

וכדי לשמח אתכם, ישנה פמליה סביבכם. באתם מהמקור היצירתי ונשמתכם, שהיא פיסה מן הבורא, כלואה בתוך קופסה והיא מתפוצצת ברצונה לצאת החוצה!!! שנו את המונח – "אני יודע מה אני עושה". שברו את הקופסה. לא תצטרכו למחוק את כל מה שאתם יודעים. אך בתהליך ההתבוננות באור, תוכלו להעצים זאת ולהתקדם לשלב ההתפתחותי הבא בשמחה ויופי ובקלות, במעבר חלק וקל חף מסבל. זו אנרגיה חדשה. תבניות המחכות רק לכם. אני מדבר אל המרפאים המשתמשים בשיטות הישנות שעבדו עבורם ללא הפסק. וכעת אנו שואלים, האם תרצו להכפיל את היעילות של כל מה שאתם עושים? רובכם יאמרו – "אני יודע את זה יותר טוב ממה שאני יודע כל דבר אחר. וזו הסיבה שאני אמשיך להישאר בחושך ואמשיך לעשות את מה שאני עושה. זה מספיק טוב עבורי". ואני אומר, אם זה אתם, נשמות עתיקות, אין לכם מושג מדוע נולדתם!!! נולדתם כדי להיות כאן במהלך התזוזה והמעבר, לעבור את הסמן, לנוע לתבניות החדשות ולהראות את האור באמצעותן. ועל הדרך לקחת אתכם אנשים רבים. לכן אתם כאן!!! לזה נולדתם. זה לא משרת את האנושות וגם לא את הפלנטה כשאתם נשארים בחושך. פשוט לא.

ובאהבה המציגה את עצמה, הידיים של המקור היצירתי מושטות אליכם ואומרות לכם כי זו הסיבה לשמה אתם כאן. צעדו אל תך האור מבלי לפחד ממה שהוא עשוי להביא. ותראו כיצד אתם מתחילים להשתנות. תהיה יותר שמחה בלבכם, יותר חמלה, יותר ידע. חשבו על כך. דמיינו איזון שמעולם לא היה לכם קודם. דמיינו בגרות המביאה עמה אינפורמציה שאתם כל כך מעוניינים בה, עפה לכיוונכם, ממקורות שאינכם יודעים עליהם דבר. אלו הדברים שביקשתם. מה ניסיתם לעשות ב-20 השנים האחרונות שלא עבר לכם? האם תנסו זאת שוב? אם תאמרו לא, אשאל מדוע. ואתם תענו – "כי זה לא עבד". כעת, הפכו דף, בואו לאור ודעו כי רק התזמון היה גרוע. נסו שוב. ושוב. נסו זאת בחוכמה גדולה יותר, בחסות האור, בשיתוף פעולה. זו הסיבה שאתם כאן. כל זה הוא אודות האנרגיה החדשה והנשמה העתיקה. לכן אתם מקשיבים לזה. כי יש משהו שעליכם לדעת.

האנרגיה הישנה הזו היא כל כך ממכרת!!! היא רק קוראת לכם..."הישארו איתי". ויום אחד היא לא תהיה יותר. אז מדוע לא להיכנס לתוך האור היום? עלי לאמר את הדברים בדרך הזו. ראיתם את טיפשותו של המנהיג הקוריאני. טיפשות היא החלטה שבין אור וחושך. וזה מגיע עד למרפאים, ולמודטים ולמתקשרים. אתם חושבים שאתם מכירים תהליכים. יקירים, האינטואיציה שלכם לבדה יכולה ליצור תהליכים הרבה יותר טובים. יש בכם אינייט והוא מוכן לפעולה בגופכם, כמקור לריפוי, יש לכם אינטואיציה המוכנה להרחיב כל דבר שאתם "חושבים" שאתם יודעים. ומהי החלטתכם? אשאיר אתכם עם השאלה הזו. זהו זמן של אהבה גדולה, שינוי גדול, חמלה גדולה. והנה אתם, בעולם שבו רוב האוכלוסייה ברוב המדינות רוצה להסתדר. וזה חדש!!! בעבר, מנהיג אחד לא-מאוזן היה מסוגל לגייס את כל העולם למלחמה. ופתאום....הוא אינו יכול.

במקום זאת, ישנה פלנטה שבאמת רוצה שלום. רוצה זאת עבור ילדיה, דבר שדורות קודמים לא זכו לו. כל התרבויות, שונות ככל שיהיו, מבינות את העובדה כי מלחמה אינה עובדת. ופלנטה הרוצה שלום, תעיף מעליה את אלו הרוצים אחרת. אמרנו לכם שזה מגיע. הקלף המשוגע הנקרא – טרמפ, יש באמתחתו עוד דברים משוגעים. זוהי צומת דרכים בין האור והחושך בזמנים בהם לא ציפיתם לשמוע את כל זה. אנו אומרים לכם כי דברים משתנים מהר, ואתם תשלטו בחייכם שלכם. יהיו לכם הרבה אופציות להפיל את החומות ולראות את החדש. התחילו להבין כי זו הסיבה לשמה אתם כאן. קחו את היד המושטת לכיוונים המנסה לאמר לכם, במשך זמן כה רב, כי זו הסיבה לשמה נולדתם. לזה נולדתם. היו עובדי אור ומגדלורים!!! אני קריון מאוהב באנושות המשתנה מידי יום. החושך הזה שגדלתם בו, מסתיים אצלכם.

האם אתם מבינים כי לילדים שלכם לא יהיה את זה? הילדים המגיעים ממש עכשיו לאנרגיה החדשה הזו, לעולם לא יחוו את החושך. הם ידעו רק את הרשת המגנטית, הם ידעו את האינייט, הם יילחמו בחושך הרבה יותר בחוזקה מכם. לא תהיה להם כל הבנה לחלק מהגישות שלכם. כי הם רק יראו את האור. ולא יהיה להם שום קשר למטפיזיקה, רק לעצם היותם בני-אנוש. הם עשויים להיות לא רוחניים כלל, ועדיין, כל מהותם תהיה הקשר עם האל שבפנים. זה האנוש החדש. רוחניות כבר לא תהיה בחירה הכרחית, אלא משהו שהילדים נולדים איתו. הם מגיעים עם הבנה מולדת שהם חלק מהבורא. הם באים עם הידיעה כי האיזון והשלווה הם הנושאים העיקריים לכלל בני-האנוש. האם זה נשמע כמו האנרגיה הישנה שגדלתם בה? בזה אתם נלחמים. יקירים, אל תחכו לילדים. אנו זקוקים לכם כעת, שתהיו מספיק בוגרים כדי לעזוב את הישן ולפגוש את החדש פנים מול פנים. קריון.

ובנימה אישית,

קריון מסביר לנו בצורה הפשוטה ביותר מהו ייעודנו. נולדנו? אנו כאן? הוגשמנו. האנרגיה החדשה היא כמו נוף המתחלף במהירות שיא. ועלינו לשמור על איזון מושלם בעודנו מתקדמים.....כי החיים תמיד צועדים קדימה ואנו רק שש שנים בתוך החדש הזה. וכשאנו נדרשים לפשוט מעלינו אדרת שהייתה חלק מאיתנו במשך מיליוני שנים....זה כמו לשוט על סקטבורד בתנועה מתמדת בחלל משתנה מבלי ליפול ממנו. עלינו להשאיר מאחור את ההרגלים המגונים שלנו, את אלו שאהבנו ואיבדנו מאחור ולפעול מתוך האור. כל אחד מאיתנו מכור למשהו. למישהו. לסיגריות. לגת. לפרסום. לשופינג. לממון. לאינספור דברים. אך איננו יכולים להיות גם מכורים וגם לטעון למאסטריות באותה נשימה....להיות מומחים בניהול אנרגיה לטובתנו ולטובת הכלל, זה למצוא את האיזון המיטבי. כי מה עושה מרפא טוב? הוא מאזן את כל המערכות והגופים. זו המומחיות שלו.

רוחות הריפוי ליוו אותי כל חיי, אך המסע ההעמקה החל בשנת 1994. האינטואיציה שלי הובילה אותי למקום המדויק שאפשר לי להשתנות ולהתפרק ולעבור תהליכים ולהיבנות מחדש, ללא הפסקה. ועדיין, ב-21.12.2012 נפל דבר. ואני הייתי שם, כשעברנו את הסמן, יחד עם אלף איש שידעו בדיוק כמותי כי הם נולדו למען הרגע הזה, שהיה גדול מאיתנו פי אלפי מונים. עבורנו, הנשמות העתיקות, זה הרגיש כמו סוף המסע. מסע ארוך במיוחד בן אינספור מחזורי חיים ואנו היינו בכולם, וגם בהתחלה של לפני ההתחלה....ולא ידענו כיצד ממשיכים משם....מהרגע המכונן הזה....חשבנו שעבורנו תם ונשלם. האנרגיה החדשה הכתה בנו ופרקה אותנו וכשחזרנו הביתה, נשמטה הקרקע מתחת לרגלינו. זה לקח לי ולרבים מחבריי יותר מחצי שנה להתאושש מהחוויה המטלטלת הזו. ודבר לא נותר כפי שהיה. וכמו המטפורה שקריון השתמש בה, גילינו כי כל הרהיטים הוזזו ממקומם. ובכל פעם שניסינו להחזירם למקומם הקודם, הם שוב התהפכו.

וכמרפאה, החל עבורי תהליך ארוך של כיול מחדש. היה עלי לצייר לעצמי נתיבים לעבודה עם האנרגיה החדשה, וזה הרגיש כמו להיות או לחדול....אלו היו שנתיים לא קלות שמתוכן הכוונון החדש חיבר אותי לעוצמות חדשות והתרחבות שלא הכרתי בכל פעם שהעמיקה הנשמה בגופי. כבני אנוש איננו אוהבים שינויים, אך החיים מכריחים אותנו להשתנות בכל נשימה, אומרים כי החיים מתחילים בסוף אזור הנוחות שלנו. ואולי אני בחיים היום, כי מעולם לא היה לי יותר מידי נוח....ובשנות ההישרדות הקשות, בהן הצלחתי להשאיר את ראשי מעל המים, מבלי משים, הפכתי לכוח טבע בעל זרועות חזקות במיוחד...כי זה נכון מה שאומרים. מה שלא הורג אותנו, מחשל אותנו.

ואני רואה סביבי את האנשים שעדיין אוהבים לשבת לבד בחושך, ומסביבם האור ואני מחכה בשקיקה לראותם מתעוררים לעצמם. הדברים הקורים סביבי מזכירים לי נשכחות והם כמו מסע הזכרות בפני עצמו....נזכרת בעצמי ורואה כיצד האלוהים שבתוכם מעיר אותם, כי הגיעה העת. ולעיתים זה קשה מנשוא, ומגיעות המחלות, כי הגיעה העת בה איננו יכולים לא להיות כנים לחלוטין עם עצמנו. ראו מה קורה סביבנו. תיבת הפנדורה נפתחת והכל יוצא את האור. קריון מזמין אותנו במסר החשוב הזה להביט לאמת בעיניים. ולא להיכנס למבוכה או בלבול או בושה.....רק לעשות החלטה אחת חכמה ואמיצה. ואני כבר מזמן לא מחכה שכל העולם יתעורר כדי לאפשר לעצמי להיות שמחה. בפעם הראשונה בה ראיתי את הנשמה הצוחקת שלי, הייתי מאד נבוכה. על כל שנות הדכדוך והעצב, והריקנות שלימדו אותי בדרך ההיפוך, להתחבר למקום השמח הזה, שהוא טבעי האמיתי.

וזה נכון. זו מצווה להיות בשמחה. לצחוק ללא סיבה. מבפנים החוצה כך כמו ילדים.....נולדנו לשם כך. כדי להיות מאושרים. ואני כבר חולמת בהקיץ ושואלת את עצמי, מי ארצה להיות כשהמקצוע שלי יחלוף מן העולם? כשלא יישאר אף לא אדם אחד לרפואה? אולי אזכה אז להיות, רק להיות, רוח נושמת רוקדת השרה את נשמתה הביתה. ועד שזה יקרה, כיצד אוכל לשרת אתכם?

הצהרות לגופנו החכם – 25.8 – ממשיכים להצהיר. הצטרפו בדף האירוע.

Racheli Ganon – Master Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים