קריון באלסקה - כוחות הטבע


אנקדוטות מכל המסרים, תרגום ועריכה – רחלי גנון

הקדמה

בעודי עפה לי בדמיוני ומפנטזת על שיט בקריביים ליום הולדתי....קריון סחף אותי שוב ומצאתי את עצמי מפליגה איתו לאלסקה. והוא, מורה הדרך האולטימטיבי שלי. איתו אלך לכל מקום בעולם. וכרגיל, אינני מפליגה לבדי...כולכם באים איתי!!!!

פוטנציאל הריפוי בים הוא עצום. ביכולתו להעניק לגופנו אף מעבר למה שאפשרי, באמצעות התנועה הגלית חסרת הקרקוע. המים משקפים עולם מטפיזי בו דברים מתרחשים. שאלו את הספנים המכורים לים שהוא עבורם הפילגש, הסירנה. הים ביכולתו לשנות אותם ולכן הם כל כך אוהבים אותו. הוא מאפשר להם בחינה עצמית ופותח את היצירתיות, חלקם הופכים לנזירים. והמים? הם מציפים דברים ונושאים ואתגרים גם בקרוז מפואר שכזה.

בים החשיבה והחלימה משתנים. אנשי יצירה, מוזיקאים וסופרים אוהבים מסעות ימיים המנתקים אותם מן האדמה, ופותחים את היצירתיות הרבה מעבר לקופסה. הים הוא המרפא הגדול המאפשר לגוף לרפא את עצמו. הזדמנות להרהר על החיים ועל עצמנו, פתרונות מציגים את עצמם בבחירה חופשית בתנועה, הדמיון פתוח וזהו מקום מושלם להצהרות. השאלות מגיעות היישר מן הנשמה והיא מתחילה להעניק גם תשובות טובות בתמורה. הים מדבר אלינו בחיבור אחר מאשר באדמה. כזה המאפשר לנו להתרחב למקומות חסרי קרקוע בו איננו מרגישים בודדים לעולם.

מי אתם נשמות עתיקות? מנוע-אור העובד ללא הפסקה. פורטל קטן. אם לא הייתם עושים דבר במשך כל ימי חייכם, רק הייתם נולדים וחיים, והולכים וחוזרים שוב...לו רק הייתם אכפתיים לאחרים ומלאי חמלה כלפי עצמכם ומאוזנים....אין צורך ביותר מזה. אתם האור הקולקטיבי על הפלנטה. הקיום שלכם כישויות חכמות משפיע על כל הפלנטה. הביטו בהשתקפותכם ובערככם שלא יסולא בפז. אתם חיים כאן ומחשבותיכם וגישתכם מלאים באור כל הדברים שהנכם ושתרצו לעשות. אתם מנוע אנרגטי דינאמי אשר נשפכים ממנו דברים אזוטריים שאינכם יודעים עליהם דבר וחצי דבר. תודעתכם מתנגשת ומתמזגת עם תודעות אחרות וביחד נבנה האור. מגדלורים יקרים, עליכם לדעת כי אתם מגדלורים. בהחלט....

כשהיצירתיות נשקפת אליכם מן המים, חשבו בחיוב על האנושיות באמצעותה אתם מודדים הכל לפי הרגשתכם וצורתו של פרצופכם כיום. ומה אם כל מה שאתם כיום הוא רק הכנה לפעם הבאה? ישנם מחזורי-חיים שהם הכנה למחזור החיים הבא מלא ההישגים. האם ידעתם? מה שאתם חווים כעת, עשוי להיות עבודת הכנה בכדור הלימוד שלנו. זו התמונה הגדולה, כי רק מקבץ גדול של מחזורי-חיים ביכולתו לספר לנו מי אנו. מי שאני כיום, זה רק חלק מההצלחה הכוללת של הנשמה היפה שלנו.

החיים קצרים, התודעה תשנה את הביולוגיה ואת תוחלת החיים, החמלה בעצמה תיצור אנוש חף ממחלות. אנו כעת פיסה מהפאזל. אז קחו נשימה עמוקה מכל מה שעובר עליכם ואמרו – "אני בסדר עם זה".

ואני אומרת לכם, הכל בסדר קוסמי מופתי.

יסוד האש

האש מהווה אלמנט אנרגטי שונה שיש בו היכולת להתפשט. אנו מטהרים באמצעותה. היא נוצרת בכמה דרכים, לא על ידי ברק שהוא חשמל, וגם לא בעזרת המגמה של האדמה. האש היא היחידה הפעילה משאר היסודות שהם פאסיביים. יש בה בחירה. היא יכולה להיות קטנה או גדולה. אש גדולה = מודעות גדולה. היא גם אינה נגישה תמיד. לעתיקים היום שומרי-אש כשהיה חם. אש היא חיים וארוחות טעימות מתבשלות בחומה.

קריון מקביל את יסוד האש לנשמה. אש-התמיד אם תרצו. ניתן ללבות אותה באמצעות האוויר, לכבות אותה באמצעות מים ולכסות אותה באדמה. יש כאן בחירה. הנשמה היא לנצח. בעולמנו יושבת בכיסא האחורי עד שכמעט לא חשים בה. אך אם נאכילה באהבה ובחמלה – היא תועצם. ניתן להגבירה לכדי אינטואיציה וריפו וחוכמה, עד שכולם יוכלו להבחין באורה של אש הנשמה.

לחילופין ניתן גם לכבות ולשדוד ממנה אור. זו הבחירה החופשית. כשמחולל-אור נכבה, הוא מצמצמם ומצר את עצמו מלשדר אנרגיית אור וחום. ניתן להביט על האש ולראות מה ביכולתה לכלות ובמה היא מסוכנת. לבחירתכם. תנו לאש, שהיא חמלת הבורא שבכם, לזרוח בבהירות בעודה מכלה כל דבר שאינו מופלא. כל מחשבה שאינה שייכת לכם, שאמרה לכם כי אינכם מושלמים, כל דבר שאינו ראוי להיות בחייכם. מי ייתן והיא תכלה את כל חוסר האמת ותחמול על אלו שסיפרו לכם אותה. ישנה אמת של האור. מי ייתן והאש תיצור את האור הזה בטוהר הווייתכם ואמת הבורא שבכם תעבור ותבריח כל מחלה מגופכם. ותיצור איזון ושמחה. מי ייתן והילד הפנימי יהיה מואר באש התמיד ויתעורר בכל בוקר עם שמחה, מי ייתן ותוכלו להשתמש בה כרצונכם.

ואני אומרת לכל זה – אמן! כבת מזל אש, הצורך לנהל את הלהבות הוא ראשון בחשיבותו. היו זמנים בהם האש הבוערת בי שרפה אותי מבפנים כי לא העזתי לתת לה ביטוי. לא רציתי להיות אש בשדה קוצים. רציתי להיות אש המחממת את הלב בשירים וסיפורים. וגם אותי כיבו המים אינספור פעמים, והרוח שהייתה תמיד בגבי....הציתה מחדש בכל פעם את האש שבליבי. והיום אני יודעת כי יש בי אהבה והיא תנצח. ויש בי מים רבים, שחיים באיזון לצידה וכבר לא מבקשים לכבותה....וגם האדמה והרוח בתוכי. אני האדם והחווה. האלמנט החמישי המופלא המכיל את כולם. כמה נפלא להיות בני-אנוש.

יסוד האדמה

אלמנט האדמה אינו מתייחס לרגבי העפר אלא לגאייה. היא עתיקה, היא תודעה, היא שותפה. והמטפורה שקריון מלביש לה היא – תודעת האדם, אשר מיושרת עם הפלנטה בעידן הזה ולא ניתן להפרידה. ממש כפי שלא נוכל להפריד את עצמנו מנשמתנו. וככל שתבינו זאת, תיווכחו כי אינכם לבד. התיישרות פלנטרית מביאה ריפוי סביבתי, היא מגדלת את האוכל הראוי לנו ומדשנת את מחשבותינו. הברית הזו עם גאייה היא אחד מהסודות הגדולים לחיים ארוכים. הכל סביבכם הוא חלק מכם. הצמחים המספקים חמצן עוזרים לשינוי תודעתי, לשלווה, לריפוי, לתוחלת חיים מרשימה. כשותפה מלאה, גאיה משמרת אותנו בחיים. כל ארבעת האלמנטים חוברים להם יחד בתהליך יצירת החיים עצמם. הם חוגגים אתכם במלואם. ואנו האלמנט החמישי הנוסף. תודעה בגוף אנוש. וכך הוא הדבר.

ואני אומרת, כי אני כוח טבע, אחד מאינספור פלאי עולם, כמותכם. יצירה מפוארת שכזו לעיתים גם עושה כביסה ושוטפת כלים ורצפה....וגם אני...בכל מעשיי, גדולים כקטנים, ...אהיה בעיני כמלכה! פאר היצירה והבריאה. כי להיות קורבן או מלך – זו בחירה!

יסוד המים

מים הם חיים ומטפורית על פי קריון הם החיים עצמם. לא ניתן לשקול את חשיבותם. גילינו כי מים בצורתם הקריסטלית מדגימים אפקט של אהבה, חמלה, תודעה, ועוד תהליכים עתיקים שהרפואה המערבית מתחילה לגלות רק עכשיו, אודות כוח התודעה שביכולתו לשנות אנרגיה. עבודה אנרגטית לא יהיה בה שינוי לאדם שרק "שורד" אותה, ולאדם שיאמץ אותה בכל ליבו – יתרחש ריפוי. המרידיאניים שלנו הם כמו אנטנות המעצימות את הכוונה התודעתית ומכוונת אותה למקומות שנועדה ללכת אליהם. ברמה הסלולרית, החיים, המים, כל תהליך שעשיתם היודע מי אתם, כי הוא כוונן לאדם שהוא חלק מכל זה.

אתם עוצמתיים בצורה סלקטיבית המאפשרת לכם לעצב את מי שאתם, את מחלותיכם והריפוי שלהן. אין זמן בכל ההיסטוריה שהוא יותר מרגש מעכשיו!!! השינוי מניע כל כך הרבה דברים ותהליכים. אנו לקראת ריפוי בעיצוב אישי במקום להיעזר בתרופה שתשנה את הכימיה בגופנו. תוצאות הלוואי יהיו טוהר התודעה והגוף יוכל לזהות אותה. כמו הומאופתיה או אקופונקטורה המשמשים סיגנל שעוצב לדבר עם הגוף החכם שלנו. טיפה אחת נותנת את ההוראה.

האם ידעתם כי ניתן לצמצם מים באמצעות התודעה? הצהרות הן חלק מזה. לאפשר לאוזניים שלכם לשמוע, להיכנס לתודעה ולהשפיע על מי שאתם. יש הבדל בין תפילה לבין כוונה או הוראה ברורה. גופנו מזדקן כי אתם לא נותנים לו הוראה להפסיק להזדקן. ברירת המחדל עובדת כל עוד לא אמרתם אחרת. העניקו לו הוראות המחזירות את תבניתו המקורית של התרבות והתחדשות. אתם בשליטה כעת. זהו הדבר הדרמטי ביותר המתרחש בפלנטה. כר פורה למשא ומתן ושלום. עליכם להישאר שלווים לנוכח כל המראות, כי התודעה העמוקה שלכם יודעת שהדברים הם אינכם כפי שהם נראים. היו שקטים ודוממים. האיזון שבכם מדבק.

ואני אומרת, כי כולנו חלק מים הרחמים רחב הידיים. כל אחד מאיתנו הוא גל קצר מועד, הנשבר אל החוף בעתו. ובקרקעית – דממת הריק. מים הם אהבה, בביטוייה הרבים, בדמותנו, היא כגלים אינסופיים, סוערים וקוצפים....ובמצבה המקורי היא כמו דממת העומקים. שקטה ונוכחת. וכך גם הריפוי. כשאנו מוותרים על הגלים והדרמות בדמות חוויות, מצבים וטיפוסים, אנו צוללים עמוק לתוכנו, אל ים השלווה הממתין רק לנו ובו חלל עצום ורחב ידיים של ריפוי. עדיין נאחזים בגלים? הרפו. הישועה נמצאת במעמקים. משם, תנו הוראה ברורה לגופכם, "אתה בריא, צעיר וחזק"!

יסוד האוויר

האוויר הוא בלתי נראה כמו הרוח הנושאת אותו. אתם זקוקים לו בכדי לחיות, אפילו יותר ממים. כל הזמן. בכל רגע. ברית האוויר עם גאיה היא חיים. כשאתם בגוף אנוש, האוויר הוא החבר לחיים השקט שלכם, שאתם לוקחים כמובן מאליו. וכשהוא נעלם – אתם מפסיקים לשרוד. דברים מופלאים מתגלים בהיסטוריית העתיקים, שומרי החוכמה הנושאים עמם את החלק החסר. מי היו העתיקים לפני העתיקים? זהו לימוד הכוכבים מהגלקסיה שקדמה לכם. אתם נושאים את חוכמתה אתכם. כבני אנוש, אנו שלוחה של כל מה שהיה, לפני שהיו חיים על פני האדמה. זו החוכמה הפנימית העתיקה הנמצאת בכם כעת. החבר הבלתי נראה הנקרא – אוויר.

אנרגיית המקור היצירתי אינה רק אוויר וגופכם זהה גם לצורת חיים אחרות בכל הגלקסיה. כולם בעלי מאפיינים אנושיים – Humanoid. יום אחד, כשתפגשו אותם, תראו שהם דומים לכם. אתם מתעוררים לאסטרולוגיה קוונטית, להומאופתיה רב-ממדית , להתעוררות כוכבית אשר האקאשה מתחילה להעניק לכם. האוויר, החבר הטוב, אינו רק פוטוסינתזה, רוב החמצן מיוצר ביערות הגשם, וכוח החיים ייצור משהו מאד מיוחד – ריפוי חדש הכולל את המרידיאניים ואלמנטים נוספים. אנרגית הגוף היא הסוד לאריכות חיים וריפוי.

יקום רב-צבעים מקיף אתכם כעת והולך אתכם בתוך המרכבה, נישא על ידכם, על ידי הביולוגיה, ה-DNA והנשמה. הכל מעורבב יחד למשהו אלוהי, שהוא מעבר למציאות המובנת. סוד הבריאות שבחיים. תגליות בדרך, תבניות חדשות שימחקו את כל הפחדים שלכם. אינכם יודעים את מה שאינכם יודעים. רגשות חיוביים עוברים אתכם גם לחיים הבאים. הידעתם? ישנה תקווה. אתם כאן למען סיבה ואינכם חייבים לסבול. הדור החדש על הפלנטה הוא המפתח לכל מה שעומד להתרחש. והזמן יעבור. ואתם תהיו הדור החדש הזה וכך הוא.

ואני אומרת, זהו טבעה של הרוח..... המשמיעה את קולה באינספור דרכים בדמות פעמונים יפים ומיוחדים, בדמותנו. אשרינו. תודה לרוח הנושבת בקרבי, תודה לבורא עולם האהוב שלי. תודה על מתנת החיים ועל נשימת בראשית הנושמת ומנשימה אותי מחדש בכל פעם, מזכירה לי כי עודני כאן. הביטו עלי...."חייזרית" הנראית בדיוק כמותכם. מלחמת הכוכבים היא אכן מדע בדיוני.... כי בתודעה הגבוהה אין מלחמה....יש אבולוציה המביטה עלינו בעודנו מתבוססים בבוץ בניסיונות לצאת מגן הילדים ולנקות אותו מטיפוסים שונים ומשונים....והיא מחייכת ונזכרת בעידן הברברי הזמני הזה שיחלוף מן העולם. נשימת בראשית מזמינה אתכם לנשום עמוק אל תוך עולמכם המושלם, הנובע מבראשית בכל נשימה, כל נשימה היא התחלה חדשה.

סיכום השיט

כל אדם למד את הרלוונטי לחייו. אין שיעור אחד גדול לכולם. אנו מתחילים לזהות אנרגיות מוכרים ונמשכים אליהן. הן בדמות האהבה המוכרת לנו והמשרה עלינו ביטחון רב. החיבור החזק בין עובדי האור אינו קשור למערכות אמונה. (יעידו על כך אחי ואחיותיי מכל הדתות מכל הארצות בכל העולם). אהבה אינה מערכת. היא רק קיימת. כולנו חשים באנרגיית החמלה ההופכת אתכם לטובים יותר לעצמכם ולסביבתכם. זה חייב להתחיל בכם. במודעות של מי שאתם. מופלאים. מגניפטסנט!! הבורא שברא אתכם הוא אתם. בצלמו. צלם האהבה והחמלה. פיסת הבורא שבכם היא המדע היוצר פתרונות. תנו לו הוראות.

חייכם אינם עומדים להסתיים, יש לכם שליטה על אורכם. כל מה שקורה כעת בחייכם הוא זמני ויכול לחלוף כבר מחר! יש בכם את הכוח לשנות את עצמכם. כאן, על המים מעבר לכוח הכבידה, במקום שכוח המשיכה אינו בנמצא, מדווחים אסטרונאוטים שחזרו משם, על הדברים המשמעותיים שהתרחשו בתוכם וסביבם. אחד הפך להיות אומן, האחר משורר....והיה גם זה שחזר רוחני לגמרי משם. הם חוו התגלות מפתיעה, שלא ציפו לה. מדענים, טייסים, אסטרונאוטים, האנשים המעולים ביותר, וכולם הושפעו....

אנרגיה על פני המים היא בשלה לתגליות, להחלטות, לשינוי, הכל על פי בחירתכם החופשית. המסעות הללו על פני המים, עוזרים ליצירתיות, צאו להפלגה.....קריון.

ואני אומרת, תודה קריון היקר. איזה כיף היה בטיול!!!!!

ובנימה אישית,

כבר אמרתי רבות בגוף המסר... אספר כי נולדתי הפוכה, ללא קרקע או אדמה, כולי רוח. זהו מצב של יצירתיות אינסופית ובמקביל של קשיי חיים שאינם נתפסים בדחיסותם. אני אסטרונאוטית מלידה, וכשכולם חיפשו מעט רוח, אני רציתי פיסת אדמה, שלווה ואיזון. זהו המסע שלי. הפוך במהותו, כדרכם של מורי דרך רבים. האמינו לי כי כל המתנות הנראות, מגיעות עם קשיים באותן העוצמות. זו עסקת החבילה.

נזכרת היום במקהלת הקריסטל, ביוני 2016, בה היינו במשך שבועיים על מצבור גדול של קריסטלים ושייטנו לנו ללא קרקוע, ללא אדמה, ואכן, היצירתיות הייתה בשיאה והייתה עזר כנגדי בתיאור חוויה שמילים צרות מלהכיל....

על מקהלת הקריסטל / נשימת בראשית

"יומן המסע שלי הוא נטול מילים......מקבץ של חוויות במרחבים אינסופיים, בו הלא-כלום וכל שישנו שילבו ידיים בשלוות הדממה של אלוהים. הייתי עם האהבה בכל מקום, בקרקעית הים וברקיע השביעי, הכול שר מתוכי. באותו רגע אחד בזמן, פעימות ליבי מתחת לחזה פעמו בקצב אחיד עם כל החיים. כמו קשת המגשימה את ההבטחה הצלולה והעמוקה ביותר שלה. וברגע ההוא רעם וברק בקע אותי לפיסות קטנות של אור, מכל ההוויות, מכל העולמות והגלקסיות הנעלמות. והחסד שטף אותי בזרמי אהבה, כמו נהר-עד ה...זורם בי, חופשי לתמיד.

זה היה עוד אחד מרגעי ההתעוררות הרבים, והוא לעולם נשאר איתי כאן. ליבי בהודיה על מפגש של נשמות עתיקות ויקרות מאד, שמצאו בתוכן את האומץ להיזכר ולהתחזק באהבה ללא פחד. ויחד בתדר ובקצב קמאי, הבינו את שפתו הייחודית המופלאה של הלב, התמזגו ונמסו בתוכו.

התינוקות שאנו שרו לאימהות שהפכנו להיות. התמימות שבליבנו, הזכירה נשכחות מתוך שלוות הליל ודממת האינסוף. במגדל השן שלי, שם על האולימפוס, בתוך השמש, אינני יכולה לראות לעולם עד כמה יפה היא זריחה או שקיעה. ושם, ממרחק, בינות ההרים ועצי העד, ממרחק, השתקפות אורם החוזר של אלפי קריסטלים הראתה לי את יופייה האינסופי. אהבה שאינה נגמרת, פלא של חיים.

וכבר מתנגן לו שיר ברדיו, מוצא עבורי את המילים...."בין האותיות, נמצאים החלומות, בין כל המילים שלחשת בלילות, מנגן קולך. זה הזמן שלך. ברגע שלם, כשאתה חולם ובקושי מבין מראות עיניך, אל תיעלם, זה אתה מתגשם, מתרגש ונושם את פסגות חייך. אל תסרב, תן לו ללב, להוביל אותך, עם הרבה אמונה, נגן לו עוד מנגינה".

תודה, תודה, תודה, על הדרך שהיא הדרך, על בורא כל שישנו שאוהב אותי מעל לכל מידה, תודה למקור הנפלא שבתוכי המראה לי תמידית כי פסגת חיי היא תמיד לפניי. תודה לנשמתי ולמקדש גופי על התגלמות של חסד מופלא בגן הנשמות האלמותי." (כל הזכויות שמורות)

ועוד מיומן המסע – מקהלת הקריסטל

ישבנו על מצבור הקריסטלים הגדול בתבל. (ישנו מצבור גדול נוסף אך הוא במעמקי האוקיינוס). כל הקריסטלים עברו תכנות מחדש באתר הזה, בו יש גישה לרשת היהלום, שהיא הבסיס לכל הרשתות ולכל השכבות הממדיות. רשת היהלום עברה שינוי רדיקלי מאחר והיא כמו ניר לבן וחלק, כמו בד הקנבס לצייר, ממנו נוצרות כל המציאויות. זוהי רשת המקור היושבת מתחת לרשת הקריסטל שאנו מכירים, המזינה אותה. ואנו יצקנו את הטונים הייחודיים לאירוע הזה, לתוכה, ישירות למקור.

שרנו צמדים ייחודיים של טונים, ארוכים ומורכבים וכל כך יפים. לכל צמד טונים כוונה מופלאה. כגון - קפיצה של אמונה ליצירת מימדים חדשים, התיישרות עם המקור והבריאה, מעברים בקלות ובשמחה, שרנו את שירת הגדילים - הרמוניה ואלכימיות של האלוהות על הפלנטה, הזכרות בשלמות הנצחית דרך רשומות הנשמה, העצמת היכולות לברוא באמצעות המחשבה, איזון התדרים הרב-ממדיים, היכולת להיות בכל המקומות כל הזמן, חזרה לבראשית (הפליאדות) דרך הפעלת הפורטלים, הגברת היכולות לתקשר עם המאסטרים, וכל זאת בכדי שנהפוך כולנו להיות מאסטרים של הזמן וכבר לא עבדים שלו....ובעיקר.....פתיחת ליבה של החמלה בכל הרשתות כולל הרשת המאחדת של כולנו.

ביום ההוא, בשירה מרטיטה, נפתח תדר מיוחד בפלנטה המחבר אותנו למערכות הגלקטיות האינסופיות. לקחנו חלק בתכנות חדש לגמרי. זו הייתה הזדמנות חד-פעמית למחוק מהתת-מודע את כל סימני הטראומה, הסבל, הקושי והטרגדיות שהיו חלק מההיסטוריה שלנו. שכתבנו מחדש את הרשתות עם כוונה חדשה לשכתב את העתיד. וכך להפוך את התת-מודע למודע, מצב המאפשר ליצור מציאות חדשה לגמרי ומצבים משמעותיים של קוהרנטיות במוח ובלב. זו הייתה הזדמנות נדירה לתכנת שכבה מימדית שעדיין לא נוצרה ולעגן אותה היטב. שינוי זה יקל על ספיגת האינפורמציה הקוונטית הרב-ממדית ולמנף אותה ליכולות גבוהות הרבה יותר. כל האמונות הקולקטיביות משתנות כמו גם היכולות האישיות שהועצמו מאד. עוגנו בתוכנו כמויות אדירות של אור, אותו לקחנו עמנו לפזר אותו בכל פינה בגלובוס, מגדלורים מ-55 מדינות שכמותנו.

המימד החמישי הוא הגשר לכל ריבוי הממדים. בעבודה שלנו על רשת היהלום עברנו האצה מעבר למימד זה ונוצרו דרכים נוספות יעילות להתעלות אישית וקולקטיבית.

היהלום הוא חומר מימדי חדש עבור הפלנטה. דרכו ניתן לתכנת מחדש את כל הממדים ואת כל היכולות. כבר אין צורך באפוקליפסה נוספת ואפילו אין צורך לעבור לעולם שמעבר ולאבד את הגוף הפיסי שלנו בתהליך. זו הפעם הראשונה, הראשונה!!! שהאנושות חווה מעבר מסוג כזה ללא מוות פיסי.

נשברה מערכת האמונה החזקה ביותר שכולנו היינו שבויים בתוכה. זו הטוענת כי הזמן שלנו נעול ליניארית. אך לא כך המצב. האנושות בעידן החדש הולכת להיות כאן במשך זמן רב מאד. לכן, הצעד הבא הוא לחשוב מה נעשה למען האנושות, בזמן הרב העומד לרשותנו, כי כעת עומד לרשותנו זמן בלתי-מוגבל. זמן אינסופי.

וזה כבר לא אודותינו יותר. אמונת הקארמה נעלמה מן העולם. החתימה האנרגטית שלנו נקבעה והוטבעה ואנו מביאים אתנו את הידע וההבנה כי האנושות היא נצחית וכי כולנו גאונים. זו מערכת האמונה שתוכנתה, והיא תהפוך להיות גורפת עבור כל האנושות מחדש.

באנו לשחרר ולהשתחרר, אך תהליך זה אינו כבר אודותינו כלל. מאותו רגע ואילך זה הפך להיות חזון קולקטיבי. באנו הנה בכדי לאבד את מערכת האמונה הקולקטיבית והאישית ולהביא את התבנית המקורית חזרה לקדמת הבמה. אנו בהודיה גדולה. הכי גדולה. תודה למקור כל שישנו.

זה היה מסע משמעותי, היזכרות ממעמקי האינסוף......ואין לה התחלה או סוף.

כל הזכויות שמורות לרחלי גנון

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Love


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים