קריון - התבניות החדשות


מאנגלית – רחלי גנון

האנרגיה המתפתחת כעת יכולה להיות שונה מלפני רגע. התחושה שונה. קחו את הידע הפנימי שלכם והקרינו אותו החוצה כעת, כאילו הייתם שמאניים. כולכם בעלי ידע עצום מעצם היותכם על הפלנטה כל כך הרבה פעמים!!! היו דוממים והקשיבו, לכל מה שאתם מגיעים איתו. לחמלה, לאהבת האל, לבורא שהוא החבר הטוב שאינו נפרד מכם. זו האמת הגדולה ביותר שאי-פעם אוכל לתת לכם.

נדבר על העתיד, על הפוטנציאלים שכבר כאן, על השינוי והקצב של האנוש המתפתח המשתנים מאדם לאדם, על האיזון שבין האור והחושך אשר מגביר את האור, על כל הדברים המתרחשים. השינויים התבניתיים שאתם עוברים, הם שילוב של ארבעה נושאים, לחלקם יהיה לכם קל להאמין ולחלקם לא. זאת בגלל העבר שלכם, ובשל החלק במוח שיאמר לכם כי דברים פשוט אינם עובדים בדרך כזו.

התבנית הראשונה – הסוף למנצחים ולמפסידים

כבר לא קיימת האפשרות להביא יותר את אנרגיית העבר לקדמת הבמה ולשפוט באמצעותה את המתרחש. עליכם לציין את קו הסמן של 2012 בכל מה שאתם חושבים שהוא חלק מהטבע האנושי. הטבע האנושי עצמו יתחיל להתפתח מעבר למה שחשבתם או חוויתם דרך האור שלכם. לכן לא ניתן לקחת את העבר יותר ולהקרינו אל העתיד, כפי שציינו. ישנו תסריט, תבנית ששימשה אתכם בכל התכנים בחייכם. בספורט, בפוליטיקה, בממשל. זו תבנית שאתם פועלים בתוכה. בתחרות בין קבוצות או בין אנשים, אשר משחקות ומתחרות אחת ברעותה עד הסוף, אחת מהן מנצחת והשנייה – מפסידה. התבנית היא כי המצנח לוקח הכל (ממש כמו בשיר של להקת Abba –

"The winner has it all. The looser has to fall")

תבנית זו נמצאת בכל מקום. ישנו דבר נוסף אחר, אך הטבע האנושי לא ראה אותו עדיין. נקרא לו מצב של ניצחון מול ניצחון. Win Win Situation. ואז תשאלו...כיצד יכול להיות מצב בו כולם מנצחים בתחרות ספורט? הרי יש מסך עם נקודות, יש שחקנים. אך כן, אתם יכולים. וזה יקרה לכם. תהיה לכם מערכת כזו ואתם תכו בראשכם ותאמרו – "איך לא חשבנו על זה קודם"? זה לא יהיה בהכרח ניצחון במובן המופשט שלו. אתן לכם דוגמא. הפוליטיקה שלכם היא אנרגיה ישנה מכפי שתוכלו לדמיין. אך לפני 200 שנה היא הייתה אנרגיה חדשה ומהפכנית ושינתה את פני הפלנטה. היו לכם דברים שלא שמעו עליהם קודם כמו – זכויות אדם, הפרדה בין דת ומדינה (בקרוב אצלנו) וכל הדברים המהפכניים האחרים.

ומאתיים שנה לאחר מכן, היא נמצאת בסטגנציה, בתקיעות. שמתם לב שזה כבר אינו עובד? "המנצח לוקח הכל"...זה לא עובד! אינכם יכולים שיהיו לכם נציגים משני הצדדים של המטבע. שתי מפלגות, בהן אחת מנצחת ומשתלטת על הכל. ומה קורה למפלגה המפסידה? היא ממשיכיה להילחם עד שמגיע תורה לנצח. ומה אתם מקבלים? ממשלה לא אפקטיבית. ראיתם זאת במו עיניכם, בעשור האחרון ואף לפני כן. ישנה דרך אלגנטית יותר. ניצחון מול ניצחון. הכרה כי אינכם צריכים מנצח אחד שיזכה בכל, כי זה פשוט לא עובד. מה שאתם זקוקים לו הוא למצוא את האדם היודע להגיע לפשרה הטובה ביותר, שיחבר בין הצדדים בדרך ההגיונית ביותר. אינכם צריכים לבחור מנהיג מצד אחד או אחר. אתם זקוקים לקבוצה נפרדת של אנשים שייקראו – המפשרים, המגשרים. ומתוכם תבחרו את הטוב ביותר היודע להרכיב את כל הפאזלים האלה יחד.

אספר לכם כי הראשון שיטמיע את המערכת הזו באמריקה לא יהיה אמריקאי (כפי שאמר איינשטיין, הרי לא ניתן לפתור בעיה עם אותו מוח שיצר אותה). הוא יבוא ממקור אחר. וכשתראו זאת במו עיניכם, תאמינו כי זה יכול לעבוד. בגלל התקיעות שלכם, מישהו אחר יביא חדשנות הגיונית ואלגנטית ליישום ממש כאן. הטבע האנושי אינו עובד כך. הוא אינו יכול לבחור במישהו ללא פלטפורמה. והפלטפורמה תהיה הפתרון. יהיו אנשים שזה יהיה תפקידם. לפתור את הנושאים בין אדום לכחול. וכולם יהיו שייכים למפלגת ה-S – מפלגת הפתרונות – Solutions . זה מידע שהוא לחלוטין מחוץ לקופסה, וכל כך שונה ממה שיש לכם כעת. כולם מנצחים! האם זה אפשרי? כן. בזכות הבגרות והאלגנטיות זה יעבוד. בדיוק כפי שזה עבד לפני 200 שנה, כי הגיעה העת. תבנית חדשה תפציע, זה לא יהיה בקרוב, אך כשתתרחש, היא תהיה כמו נשימה של אוויר נקי ואתם תאמרו – "מישהו פתר זאת לבסוף"!

התבנית השנייה – הסוף להיררכיה

התכניות שחשבתם כי לא יעבדו לעולם, מגיעות. קחו בחשבון תודעה מתקדמת ואלגנטית העובדת יחד. יש לכם מערכת של בנייה וייצור של דברים. אתם קוראים לה – תאגיד, ובו כל החלקים עובדים יחד. כדי שהיא תעבוד עם הטבע האנושי, עליה להיות היררכיה של הנהלה. (מבנה ארגוני טיפוסי). אחד בפסגה, אחד בתחתית, המנהלים, המחלקות והעובדים. וכולם זקוקים אחד לשני. אך אם למשל, יש בעיה בקו הייצור, שלא נתקלו בה עד כה, התהליך הוא כי ממשיכים ליצור דברים שאינם עובדים, עד שההנהלה תתעדכן בכך. ואז משהו מעניין קורה. אדם יכול לדווח רק למנהל שנמצא מעליו, אשר ייתכן והוא לא יעביר את הבעיה הלאה, כי מי שיושב מעליו לא אוהב שבאים אליו עם בעיות. (לי צחוק בקול) אז לפתע יש מוצרים פגומים שממשיכים להיות כאלה, והעובדים בקו היצור שואלים – "מדוע אנו ממשיכים לעשות משהו שאינו עובד?" כי המנהל לא דיבר על המנהל שמעליו, ודברים כאלו לוקחים זמן. ובינתיים, המכירות מתחילות לרדת, כי מכשירים פגומים ממשיכים לצאת מהייצור.

אלו הן אתגרי ההיררכיה. הם מוצפים בטבע האנושי, באגו, בקנאה, בממון ובבצע כסף. ומה אם הייתה מערכת טובה יותר? כרגע אין. כי באופן ליניארי בהתחשב בטבע האנושי, זה הכי טוב שניתן כרגע. אך אני אומר לכם. משהו מגיע. זו מערכת חדשה שלא ראיתם בעבר, והיא תעבוד מלמטה!!! הפוך!!! תארו לעצמכם את העובדים בקו הייצור חוברים יחד ומוצאים פתרון. הם יזיזו חלק אחד במכונה ופתאום המוצר לא יהיה פגום יותר. וכך מיידית הם עושים הצבעה ואינם צריכים ליידע את המנהל שלהם כלל, והם פשוט פותרים את הבעיה! ורק אז הם מיידעים את המנהל כי הייתה בעיה והם פתרו אותה. והמנהל? הוא יהיה כל כך שמח, עד כי הוא יעביר הלאה את הידיעה המשמחת גם לבוס שמעליו ויאמר לו – "הייתה בעיה כאן בקו הייצור, אך אינך צריך לדאוג אודותיה. היא תוקנה על ידי האנשים שמתחתיי, המדווחים לי".

ופתאום....כולם מרוויחים!! כולל הצרכנים. האם אתם מבינים את הדוגמא שאני מביא לכאן? כעת, ישנן כמה חברות שירות המתחילות להבין כיצד זה אמור לעבוד, וגם כמה מערכות השמה המתקרבות לזה. אך עדיין אין כאלו שלעובדים יש בהן שליטה מלאה על כל מה שהם עושים. והם הרי אלו אשר הכי קרובים לצרכנים!!! זו תבנית הדורשת חוכמה, עיצוב אלגנטי וסוג חדש של טבע אנושי, על מנת שזה יעבוד ללא פגם. זו תבנית שתוכלו לראותה, יהיה לה שם והיא תהיה מהפכנית ממש כמו קודמיה. והיא תעבור שלבים רבים עד שתתפקד כראוי. כשזה יסתיים, תביטו אחורה על המערכות ההיררכיות ותאמרו – "אלו היו הימים העתיקים....מדוע לא מצאנו זאת קודם?" זהו דבר חכם מאין כמוהו ושמו – אבולוציה. אבולוציה ברמת התאגידים. האם חשבתם שאני, קריון, אדבר על נושא כזה? תהיה אבולוציה בכל מקום, לא רק בדברים אזוטריים. (ואני כל כך מחכה לאבולוציה ברוח. לעידן בו מורים מהשורה הראשונה יפסיקו להאמין ובעיקר ללמד כי יש היררכיה ברוח, כי יש יותר מ...ופחות מ...ברמת הנשמה. הרי אין כיסים בתכריכים....). יקירים, אנו מדברים על הטבע האנושי המשתנה, ובתהליך הזה דברים הגיוניים נוספים ישתנו, ויהפכו את המעבר קל יותר מיום ליום. אלו יהיו מערכות שהן הרבה יותר מלאות בחמלה. חמלה היא מילת המפתח.

התבנית השלישית – התפתחות האינטואיציה

אחד הדברים שיתחילו להשתנות הוא האינטואיציה שתצא אף היא מן הקופסה. כיצד תוכלו לתאר אינטואיציה כרגע? רבים מכם יאמרו כי זו האנרגיה החמקמקה שאתם עשויים לזהות או שלא, העוזרת להדריך אתכם לקראת משהו שעליכם לדעת. לעיתים קרובות אתם מפספסים אותה כי היא נעלמת. זה לא משהו שיושב מולכם ואתם יכולים לנתח אותו. היא עוברת דרך המיינד ואתם תוהים – "האם באמת שמעתי את זה או אולי לא? מה זה היה"? ואז אינכם מקבלים את המסר שוב. (בעבר הסברתי כי אינטואיציה עבורי היא כמו לחישה של מלאכים, המגיעה ונעלמת מיידית, וכי עלי לבטוח בה לחלוטין, כי לרוב אינה מגיעה שוב).

אדם מפותח יתחיל להשתמש יותר באינטואיציה שלו והיא תתרחש לאט. יהיה לכם יותר זמן להביט עליה ולנתח אותה ולדעת מה קורה. הסיבה לשינוי היא האינייט אשר יתחיל להיות קרוב יותר לתודעה של הגוף. לא תצטרכו לעשות בדיקת-שריר (מהקינסיולוגיה) יותר כדי לשאול שאלות את גופכם החכם. שתרצו לדעת מה הוא סוג הדם שלכם, פיכם יאמר לכם זאת. כשתרצו לדעת איזו כמות של ויטמינים לקחת, תדעו זאת מיידית. גופכם יאמר לכם דרך פיכם ומשם לאוויר עד אוזניכם. כי זה אינטואיטיבי!! זה לא מתחבא באינייט שהוא ברקע, כפי שקורה כיום. חשבו על כך. יכול להיות שכעת גדל סרטן בגופכם ואינכם יודעים זאת. עד שמשהו יכאב, או תרגישו לא טוב, ואז תלכו לבדיקות, ושבוע לאחר מכן תקבלו את החדשות, אודות הדבר הגדל בגופכם. ובינתיים, כמה זמן בזבזתם? כמה זמן עבר מאז שזה התחיל?

נראה כי זו מערכת שבורה שקיימת בגוף שלכם. וזה אכן כך. אך לא כך עוצבתם. במקור עוצבתם עם אינייט שהוא חלק מהתודעה שלכם 24/7. וזה מתחיל להיות אתם. המשמעות היא כי אם יהיה משהו לא תקין, חוזר איזון בכימיה שלכם, או מחלה, או כל דבר שהוא, אתם תדעו זאת מהיום הראשון. ממש באותו הזמן בו תאי הדם הלבנים שלכם יבחינו בזאת, כך גם אתם. כי תהיו מחוברים לזה!!! זו כבר לא תהיה מערכת אוטונומית הפועלת בחושך. לא כל דבר הוא כפי שהוא נראה, יקירים, המערכת השבורה הזו תתוקן. גופכם היפה אינו יודע לדבר עם עצמו, אך הוא יידע בקרוב. כשתתחילו להתפתח לתוך האנרגיה שאנו מדברים אודותיה, האם תוכלו לדמיין לעצמכם את כל נושאי הבריאות שייעלמו? כי אתם תדעו זאת מידית, וגם תדעו מידית מה לעשות. האינייט שלכם לאמר לכם. האיזון יגיע כל כך מהר, עד כי לא תצטרכו ללכת לשום רופא אודות כל דבר. כי תדעו בדיוק מה לעשות.

דמיינו כעת את מערכת הבריאות שלכם, הפותרת כל זאת בהליכה. ישנם עוד כל כך הרבה דברים שאינכם יודעים דבר אודותיהם. הדברים אינם חייבים להפוך ולהיות גרועים, או להכפיל ולשלש במורכבות שלהם. הדברים המגיעים יפתרו את כל זה. אשאל אתכם משהו. אם תחזרו אחורה חמישים או שישים או שבעים שנה....ויהיה לכם ראיון עם מישהו שיתאר בפניכם כיצד ייראה העתיד, ואתם תדברו אודות דברים כגון – ויי-פיי Wi-Fi , והוא יביט בכם בתמיהה וישאל – "מה? איזה פיי?" והוא יוסיף וישאל מה זה. כיצד תסבירו זאת לאלו שעדיין אין להם אפילו אינטרנט? כיצד תסבירו מה זה אינטרנט לאלו שאין להם אפילו מחשב? כיצד תסבירו מהו מחשב לאלו הכותבים הכל על דף נייר? הבינו, שיגרתם חללית לחלל הנושאת אנשים ללא מחשב, כמעט הכל היה באופן ידני. ואם הייתם מתחילים להסביר להם מהו ווי-פיי באמת...הייתם מסבירים אודות מחשבים ואז אודות אינטרנט ועד אז הם כבר יירדמו וישנו שינה עמוקה...או יאמרו שכל זה פשוט לא יכול להתרחש. כי זה פשוט לא אפשרי.

מה שתיארתי בפניכם הוא תבנית עתידית, ממש כמו הווי-פיי. זה משהו שלא תאמינו לו, כי אינכם יודעים דבר אודות הדברים שיבואו בעקבותיו. הם יתרחשו לאט ואז יתגשמו לכדי כל הדברים שתיארתי בפניכם. דמיינו!!! אינטואיציה הקשורה לאינייט, בכל פעם שתעמדו בפני בעיה, תקבלו תשובות אינטואיטיביות מידיות! אתם תמתינו להן והן פשוט יופיעו. וזו, חברים, אינה הדרך בה הדברים עובדים כיום. היום זה נתון למזל. לעיתים זה קורה ולעיתים לא. האם ידעתם כי ב-DNA תהליך האינייט, האינטואיציה, כל מה שקשור לבלוטת האצטרובל, ללב, למוח החכם, כל אלו זקוקים לתודעה מפותחת כדי שיעבדו כפי שהם עוצבו לעבוד. כרגע זה לא כך. אך יגיע.

התבנית הרביעית – מערכת החינוך תשתנה לחלוטין

זו התבנית הקשה מכל. יקירים, יבוא יום בו החינוך של הילדים שלכם ישתנה, וכבר שוחחנו על כך בעבר. הוא לחלוטין יהיה שונה מכל דבר הקיים בפלנטה כרגע. ויהיו כאלה שיאמרו כי הם מצפים לזה. אך האתגר כאן הוא עצום. לגרום לזה להתרחש זה כמעט בלתי-אפשרי. כי הטבע האנושי הישן לא ייתן לזה לקרות. ההתנגדות, האופוזיציה לכך היא עצומה. אם תתחילו לשנות את הדרך בה ילדכם מתחנכים, תפגשו בהתנגדות ההורים שלהם שיאמרו – "ובכן, אנו יודעים כיצד ללמד את הילדים שלנו. אל תאמרו לנו כיצד לעשות זאת". ואתם תפגשו את ההתנגדות של האגו, את ההיגיון הרווח, את נסיון ההצלחה והכישלון, כל הדברים הללו עדיין אינם ניתנים ליישום גם באנרגיה החדשה.

חייבת להיות מערכת שתאפשר לכל זה להיראות בצורה כל כך דרמטית, עד כי לא תהיה שאלה או תהייה יותר, אודות מה שצריך להיעשות. כך שזה לא עומד לקרות בבת-אחת. וזה עשוי לא להתרחש כאן בארה"ב כלל. יהיו בתי-ספר על תקן סטרט-אפ מהפכני, ויהיו בהם את כל הדברים שילדים בעלי תודעה חדשה זקוקים לו. הכל יהיה שונה לחלוטין, מטרום-חובה ועד לבגרות וסיום הלימודים. כל מה שיילמד, שיינתן, הקצב, ההסכמים בין הילדים, דבר שיחליף את ההיררכיה והמורים והמנהלים. הילדים הם אלו שיחליטו מה הם ילמדו, מתי ילמדו וכמה מהר הם יתקדמו. (אכן ילדינו גרים בביתו של המחר(. הכל יעוצב וינוהל לחלוטין על ידי אלו שעליהם ללמוד ולשבת בכיסאות בכיתה. ותהיה להם תודעה וחוכמה לדעת מדוע הם שם, תהיה להם שליטה על כל דבר שהם עושים.

המנודים, יהיו אלו בקבוצה שלא יוכלו לראות את התודעה הזו. הם ייזרקו החוצה על ידי האחרים. לא על ידי מנהל או מורה או כל אותוריטה אחרת. ההוראה עצמה תהפוך להיות משהו שיש בו שיתוף פעולה, במקום יחסי מורה-תלמיד. יהיו בריתות של ידע, חגיגה של דברים שנלמדים, מסיבה כשהמבחנים יעברו בשלום, כל הדברים הללו יהיו לחלוטין שונים מכל מה שקורה כעת. מה דעתכם? חשבו על כך. האם זו עסקה שניתן לקיים אותה? ואתם תאמרו – "לא"! כי זה עמוס כרגע בבעיות של הטבע האנושי. ואני אומר לכם כי כל זה נכון. הטבע האנושי הישן לעולם לא יאפשר לזאת. אך הטבע האנושי החדש, יבנה בהדרגה את הדברים הללו, ויניחם במקומם, ותהיה התפעלות וגם – אהה!! גדול במיוחד, כשהתלמידים יתחילו לסיים את בתי-הספר המיוחדים הללו והם יהיו לפחות בראש מעל כל דבר שאי-פעם ראיתם. יהיה ביכולתם לעבור מבחנים שאיש לא יכול לעבור כיום. הם יוכשרו לתפקידים שאינם קיימים עדיין.

וממשלות וערים יביטו בזה ויאמרו – "עלינו גם לקיים חינוך כזה". וכך יימחק הישן. כך זה עובד. אתם תדעו לנצל את הטבע האלגנטי שתהפכו להיות. תהיה מוטיבציה לדברים טובים יותר, שיעבדו היטב ולא יעמדו בדרככם יותר עסקים מפוקפקים, תאוות-בצע, פרוטוקולים, כל הדברים שקיימים כיום ועוצרים את הקדמה – יוסרו. יהיו כאלו שיקראו את המסר הזה וירגישו מצוקה ויתקשרו לחבר ויאמרו לו – "אתה חייב לשמוע מה קריון אומר....הוא דיבר על דברים שאתה מתעניין בהם"....והם יאמרו ויוסיפו – "זה ממש מצחיק, אבל שיהיה בהצלחה". ואני אומר להם, כי אדבר איתם בעוד חמישים שנה. אז נבדוק שוב מה מצבנו ואתם תצחקו ותאמרו כי לא האמנתם, אך כאן זה מתחיל. ואולי אפילו לפני כן. כמה מהר ברצונכם לנוע? זה יהיה לחלוטין תלוי בכם, נשמות עתיקות, מאוחדות בחוכמה ובאיזון.

כאשר תתחילו להתאזן, לצאת מהפחד, לדברים האלו יהיו חיים משלהם. יהיה שינוי ביחס שלכם לאחרים, בתגובה שלכם לדברים הנוגדים את הטבע האנושי הישן. לפתע תהיו שמאניים בעלי חוכמה בכל התנהגויותיכם, ואנשים יאמרו כי אינכם צריכים לנהוג כך...ואתם רק תאמרו כי כאלו אתם, יש שלווה בלבכם. אתם יודעים מי אתם ומה מתרחש בפלנטה, אתם ישנים טוב וחיים יותר. זהו המסר.

לסיכום

זה עתה קיבלתם חמש תבניות חדשות, ולחלקן קשה לכם להאמין. רק זכרו, ולכו להסביר לאינדיאני מה זה ווי-פיי...ואז חזרו והבינו על מה אני מדבר. התבניות האנושיות עצמן ינועו לכיוונים שאיש לא חשב עליהם. היו מוכנים לכך. השתמשו בחוכמה לקבל את הדברים המקובלים. זרקו ורסקו את האנרגיה הישנה. תמיד יהיו כאלו שירצו למכור לכם שמן נחשים (מטפורה לנוכלים...) הם יאמרו לכם – "יש לי המצאה חדשה ואתם חייבים לרכוש אותה". והדבר יתגלה כעוד אחד מהדברים הישנים. יהיו כאלה שיצרו לעלות על עגלת התודעה המשתנה, ואתם תראו זאת ועל פניו, זה ייראה מרשים....ויותיר רושם רב, עד שתבחנו את המערכות שלהם, או אותם בעצמם.....ותאמרו – "לא. זו רק עטיפה חדשה לאנרגיה ישנה".

באחריותכם לשמור על הדברים הללו ולהבחין בהבדל. הבחינו בין עיקר לטפל. כי כאשר דברים יתחילו להתרחש, יהיו הרבה שירצו לעלות על העגלה הזו, במיוחד כאלו שעדיין אינם מוכנים.....וזה לא אמור להפתיע אתכם, כי זו תודעה ישנה שאתם מכירים היטב ואף מוקפים בה. לכו מכאן שונים מכפי שהגעתם. חשבו על הידע ועל הפוטנציאלים. חושו את התקווה עבור הפלנטה שאולי לא חשתם קודם, והתחברו לידיעה הפנימית כי אתם במקום הנכון בזמן הנכון. דעו כי פתרונות הן בהתפתחות כבר עכשיו, בעודכם ישובים כאן, וגם כל אלו המקשיבים כעת. פתרונות עבורכם ועבור הדברים שלשמם הגעתם לכאן, הם כבר בדרכם אליכם. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

נפלאות האבולוציה. מאז ומעולם אהבתי אלגנטיות. הטבע האנושי.....הוא מונח אוהב וסלחני, המגיע ממלאך בשם קריון, וכולל בתוכו את כל הדברים שהאנוש מסוגל להם. הרי אנו יודעים מה אנשים מסוגלים לעשות. האם מותר האדם מן הבהמה? החושך המוקצן מלמד אותנו ומזכיר בדרכו מה זה להיות אדם, בשר ודם. ואנו, כעם, יודעים היטב לאן העדר-אמפטיה יכול להגיע.....כבר יודעים הכל אודות שואה וחורבן ושנאת חינם.

הכרתי בחיי אנשי רוח, שהתפארו כל כך בידע הנרחב שלהם, בעוצמות שלהם, ובאותה נשימה התנהגו בצורה אלימה, דורסנית, בניסיונם לשלוט ולצבור כוח, להפעיל מניפוציה וכל האמצעים הכשרים בעיניהם כדי להגיע להיכן?....לאן? לעוד ועוד....כוח ושררה. ומכאן... "עליונות מדומה". כולנו אנשי רוח. כי מן הרוח באנו ואליה נשוב.

הדבר היחידי שמרגש ומפעים אותי הוא בני-אדם בעלי טבע אלוהי. הם קונים אותי בשנייה. אהבה, חמלה, יושרה. בעידן כזה של שינוי, ישנה הקצנה ומבוכה גדולה, כאשר החיים הופכים עבורנו כל אבן, ומגלים לנו את האמת העירומה. צמרת המדינה מאחורי סורג ובריח.....כמה שזה מביך. וכל אישה שנייה חווה הטרדה מינית....וזה מביש. ויש כאלו שלא ישתנו בגלגול הזה, וגם לא בגלגול הבא. והם יכולים לעטות על עצמם דמויות שונות ותחפושות מתאימות, ולא כל הנוצץ - זהב הוא. כי זהו תהליך, ואנו רואים מקטע כל כך קטן מכל התמונה הרחבה.

עלינו לזכור כי כל המצבים הללו נוצרו כדי לעזור לנו לפתח את יכולת ההבחנה שלנו. כיצד נדע אור ללא חושך? הקדישו זמן ופתחו את יכולת ההבחנה שלכם, ואת ההיגיון הבריא כמו גם את יכולתכם האינטואיטיבית. כל דבר או אתגר שאנו פוגשים בדרך, מגיע במיוחד לפגוש אותנו! נוצר למעננו ועוזר לנו לפתח את החושים הללו עוד ועוד. אני מודה ליקום שהתחפש עבורי לכל המצבים, האירועים והטיפוסים, ושלח אותם לכיווני. כל השיעורים לחיים שהיו ועודם מורים כל כך גדולים!

וכעת מצעד הגאווה בירושלים, וזוגות שנמנע מהם להיות הורים, וטרגדיות הפתוחות את ליבנו בסיפור הרואי מאין כמותו, ודרמות המפלגות אותנו ומחלישות את כוחנו כעם, בכל פעם שנוצר סיפור החוצה אותנו כים סוף. בעד וכנגד, צבא או הנהגה? דת ומדינה הולכים לאיבוד בערבוביה, בעוד ממשיכים לאמר לנו כי אין כלום וגם לא יהיה. ודווקא עכשיו, כשה-כלום, הריק, כל כך נוכח בחיינו, עד כי הוא עולם ומלואו... וכל אלו יהיו מראות שיום אחד יחלפו מן הנוף, יחד עם החושך המנציח אותם. והכי מופתעים יהיו אלו שעדיין מחכים לסוף העולם....

כי כל אדם נולד בצלם. כל אדם הוא מושלם, המגשים בצורה מופלאה את חלקו בעולם. יהיה חלקו אשר יהיה. כשנזכור עד תום איזה כבוד גדול זה להיות אדם, איזו הגשמה רוחנית גבוהה כך להיות בגוף, להיות ביטוי הרוח בצורה..... אז לא נצטרך להילחם יותר כדי למצוא לנו מקום. וללא מצעדים, נדע גם להביע חרטה כנה. והשוני? יהיה רק הצבע הייחודי המקשט ביופיו האינסופי את העולם.

פעימת הלב החדשה מגיעה מבפנים, התחברו אליה....והיו גאים בעצמכם בדיוק כפי שאתם, תחגגו את היותכם מיוחדים. ואני אומרת, שאם אלוהים היה רוצה לברוא אותי או אתכם אחרת.....הוא לא היה מתבייש. רק עלינו לזכור ליהנות מכל היש וללמוד דרך הסיפורים המראים לנו את שברירותם של החיים וארעיותם. רק הדרך חשובה. רוצים להשאיר חותם? היו בני-אדם.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Sourced


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים