קריון - התגלית!!!


מאנגלית – רחלי גנון

אחד המסרים היפים המגיעים מבאר האינטואיציה האינסופי, מהישות המלאכית, נוכחות האהבה והחמלה – קריון. זהו מסר מפרספקטיבה מלאכית....כיצד נראים הדברים כשאנו בגוף המלאכי שלנו. הפליגו על ענני הדמיון....זה נפלא.

"נשמו אל המקום העמוק שבכם, הבאר אותה אתם ממשיכים למלא, המדריכה אותנו ומעניקה לנו כיוון, מכבדת את האנושיות שלנו. זו המחזירה אותנו הביתה למקום הפנימי בו האהבה שוכנת. בו המקור האחד של שישנו הופך חי בתוכנו, נע דרכנו, מכבד אותנו בכל נשימה, בכל יום בו אנו כאן, על הפלנטה. בכל מסר של אהבה וכבוד, אנו מקבלים שוב ושוב עד כמה אנו ישויות נפלאות". (ד"ר אמבר וולף).

ברכות. כאן קריון מהשירות המגנטי. זהו מסר אישי לכל המקשיבים. הנה תגלית!!! שכחו לרגע את כל מה שאתם יודעים. רק לרגע. התעלמו מקירות האמונה סביבכם ואולי תוכלו לראות בעיני רוחכם את כל זה. לפני שאי-פעם הגעתם הנה ולפני שהייתם בני-אנוש במחזור החיים הזה, הייתם בעצם חלק מהמקור היצירתי. מה הם מגבלות של מלאך בעיניכם? ללא גוף, ללא עיניים, ללא אוזניים....אין כל מגבלות!!! מלאך הוא ישות שהיא חלק מהמרק הכללי של הבורא, שהוא אהבה טהורה.

ועדיין....יש לכם שם. אתם נשמה נצחית, עתיקים מכל העתיקים, עוד לפני היקום הזה, עוד לפני כל היקומים שבאו לפניו, הייתם קיימים. והייתם מוכנים לבוא הנה. עשיתם זאת בעבר, בתסריטים אחרים, בגלקסיות אחרות, ביקומים אחרים. זה משהו שאתם עושים הרבה. עד כדי כך אתם עתיקים, נשמות.

איך זה מרגיש להיות חלק מהמקור היצירתי והיכן זה? אין מקום, אתם יודעים. אם תשאלו היכן נמצא אלוהים, התשובה היא – כן! אין מיקום לאהבה או לבורא. אתם חלק מנשמות רבות בעלות שם, שאף הן חלק מהמרק הכללי. ומשם, אתם יכולים לראות הכל. כל תדר של אור שקיים אתם מסוגל לראות ולהקשיב לו. וזה דבר שהוא מעבר לכל שמיעה אנושית. אתם מסוגלים לשמוע אור!!! הידעתם והצבעים אינם מוגבלים. אין הגבלה כלל. והגלקסיה שלכם מדהימה! מלאה בקשתות, קולות, יופי, רוח, חיים. ואתם, כחלק מזה, יכולים לראות את כל זה. דמיינו!!! נשמות עתיקות בעלות שם. זה מי שאתם. לא מה שנשקף אליכם מהמראה כרגע. אתם עומדים להיות כל זה מתוך השתקפות בבואתכם. אתם עומדים לגלות מי אתם, ולי יש צמרמורת (לי קרול אומר). חושו באמת הזאת.

האם אתם באמת מאמינים וחושבים כי אתם רק כלי של ביולוגיה שבא והולך? אתם נולדים לאנרגיה ועוזבים...קיום חטוף של נשמה....זה הרי לא הגיוני. יקירים, 80% מהפלנטה מחוברים לאינטואיציה המאמינה בחיים שמעבר. מה זה אומר לכם? זו הוכחה עצמית שאתם יותר מכפי שזה נראה. כרגע אתם כמעט מוכנים להגיע לפלנטה ומתחילים ליהנות מה-"מערכת", אם תבחרו לכנות אותה כך. מערכת הבחירה הקיימת לפני שאתם מגיעים הנה, הסובבת סביב מי שהייתם בעבר וסביב מה שחוויתם ומה שאתם רוצים לחוות הפעם.

ישנן שמות לחיים על הפלנטה. אנו קוראים להם – ביטוי. זה רק ביטוי של מי שאתם. ואתם עומדים לבלות את 100 השנים הבאות כאן, כביטוי. וזה יגיע עוד ביטוי ועוד אחד ועוד אחד, בו תגלו בני כמה אתם, עד כמה אתם חכמים, ואת כל מה שאתם יודעים. ומה אם יכולתם לשאת כילדים צעירים את כל מה שאתם? המערכת מוכנה. עשיתם את הבחירה. אתם יודעים מי הולכים להיות ההורים שלכם. זו לא מקריות, שאתם חוזרים ונולדים אל אותה תרבות. ואם תשאלו, האם אהיה הפתעה להוריי? אענה לכם. ברמה האזוטרית הנשמתית הם מצפים לכם. הבינו, יש להם משהו לאמר לכם אודות זה. הבינו. זו לא בחירה שהם עשו כשהיו בצד השני. עליכם להבין, הנשמה נמצאת בכל מקום. האם אתם יודעים או מודעים היכן נמצא העצמי הגבוה שלכם כעת? בכל מקום!

הנה משהו מצמרר לחשוב עליו. נשמות עתיקות נמצאות תמיד בצד האחר של הווילון, ברמה מסוימת. כעת זה הזמן לגלות זאת, גם אם הזכרנו את כל זה בעבר. כלומר, טרם לידתכם, הוריכם הסכימו לעבוד אתכם שוב, או בדרך אחרת. הם הסכימו כי אתם מוכנים לרדת, להיוולד מחדש בגוף ביולוגי. אך אינכם שם עדיין. יש משהו נוסף שברצוני שתגלו בעודכם ישובים כאן ומקשיבים למסר הזה. אם זה נכון כי נשמות עתיקות נמצאות בצד האחר של הווילון, אם זה נכון שנשמתכם שלכם, העצמי הגבוה שלכם, ממש עכשיו נמצאת בצד האחר, המשמעות היא כי כל אדם שאהבתם ואיבדתם על הפלנטה, עדיין נמצא אתכם. ברמת הנשמה, ברמת האהבה, ברמת החמלה. שכחו ממש כעת את כל מה שנאמר לכם. רוקנו את כלי ההיגיון כעת.

ברצוני שתראו זאת, שתגלו את זה, שתדעו . לא איבדתם איש. כולם עדיין שם. הנשמות ששמן מתנוסס עליהן, יודעות מי אתם. יקירים, כל מה שאיבדתם, הורים, אחים, אחיות, ילדים, כולם עדיין שם. באנרגיה שונה אמנם, הגוף הצורני אינו שם, אך הם אתכם ואתם תמיד איתם. תמיד. שכחו את כל מה שלמדתם אודות מה שקורה במוות, אודות מה שקורה בצד השני של הווילון. זה גדול מכפי שאתם חושבים. ואתם עומדים להגיע לפלנטה שוב. ציינו כבר את רוחות הלידה. השתמשנו במטפורה הזו כמשהו הסוחף אתכם פנימה למימד שלוש. מכל היופי שישנו בצד האחר, אתם נסחפים לפלנטה. ישנה בהחלט צורה ביולוגית הנקראת – עובר. והוא היה שם תמיד, כהכנה לנשמה שלכם.

וישנו גם הוויכוח הידוע, מתי הנשמה בעצם נכנסת אל הגוף. אז אנו נספר לכם מתי ובאיזה שלב זה קורה. הרגע הוא כשאתם נושמים את נשימתכם הראשונה. היא זו המפיחה בכם חיים. ואז- אתם כאן. אתם חוזרים. זו רוח הלידה. (זה צובע את כל נושא ההפלות בפרספקטיבה שונה). ואז אתם באים ומתחילים להיזכר. זהו רגע יקר עבורכם, עבור אמכם ואביכם, זו חגיגת התחדשות החיים. אתם כל כך עתיקים. ואפילו כילדים, אנשים יביטו בעיניכם ויראו כמה עתיקים אתם. כשאתם מביטים לתוך עיניו של תינוק שזה עתה נולד, ברצוני שתביטו מעבר לביולוגיה ותראו כיצד הוא מביט בכם חזרה. לו יכולתם לשמוע תינוקות מדברים, אולי הם היו מגלים לכם את שם נשמתם, והיו אומרים לכם – "חזרתי, אני כאן. אני עתיק/ה." לו אך יכולתם לשמוע.

ישנם כמה דברים המתרחשים אצל הילדים עמוק בפנים. אתם חושבים כי לרך הנולד אין כל תודעה. האמנם? יש יותר מכפי שנראה. הוא אינו יכול לדבר עדיין או לעצב רעיונות, או אולי כן? ייתכן וכבר יש לו רעיונות גדולים והוא רק אינו יכול לבטא אותם!! כל האימהות יודעות, כאשר הן בוהות בעיני התינוקות, כמה אינפורמציה עוברת ונשפכת בין גלגלי העיניים...גם כשאינם מבטאים את עצמם, כמה דברים הם מספרים לכם! או בוי!!! ישנה תכנית ובה אתם איתם והם אתכם. הם יכולים לספר אודות העתיד. זו התגלית שברצוני שתראו. הגדולה של מי שאתם!!! ואז דברים מתרחשים ואתם גדלים והחיים מתחילים להתרחש עבורכם. ואז הניתוק מתרחש, ואתם שוכחים הכל. שוכחים אודות רוח הלידה, אודות הזמן בו יכולתם לראות אור אינסופי, להרגיש הכל!!! אתם שוכחים, במתכוון, שאתם חלק מהבורא.

ואתם הולכים למקום של תגלית חדשה, בו ניתנת לכם בחירה שהיא שווה. אור וחושך מתחילים להופיע בפניכם. בשנותיכם המוקדמות מאד. ואתם זוכים לבחור. ובבחירה הקולקטיבית על פני האדמה, ברגע הזה, בחרתם היטב!!! נחזור לרוח הלידה לרגע...כי יש עוד. לכל אחד מכם יש נשמה הנושאת שם. ידעתם אודות התזוזה הגדולה, אודות השינוי מראש, אך לא ידעתם מה יתרחש בפועל, כי זה קשור לבחירה חופשית. רבים מכם הגעתם הנה בזמן בו הנבואות היו חשוכות. חלק מכם הגיע לפני הסמן וחלק אחריי. אך רובכם כאן לא מודעים בכלל לשינוי. לחישה באוזן היפה, היכולה לשמוע הכל, כולל אור, זהו המקור היצירתי מלא החמלה האומר – אתם יכולים ללכת לכל כיוון שתבחרו. האם תלכו בכל זאת? בחירה חופשית אינה העתיד. אינכם יודעים מה טומן בחובו העתיד. כל שאתם מכירים הוא רק בחירה חופשית. יכולתם ללכת לכל כיוון, אפילו לחזור על מה שנעשה בעבר, כשהייתם כאן והשמדתם את עצמכם בצורה נוראה ביותר!!

ואפילו שידעתם כי דבר מסוג כזה עשוי לקרות שוב, עדיין, הייתם מוכנים ללכת. הייתם מוכנים לחזור הנה שוב. והחוכמה של המקור היצירתי, הנשמה בעלת השם, שהיא אתם, אמרה – "לא אפסיד זאת". והיא נכנסה שוב לכאן. האם גיליתם כבר מי אתם? נשמות עתיקות ואמיצות בעלות שם. נשמות עתיקות היודעות כי בגוף אנוש ייתכן ותישרפו חיים, תכחדו על ידי התפוצצות או תתאיידו ותיעלמו. ולעיתים עליכם לסבול את הרגע הראשון, בו ילדיכם מקיים אתכם ואתם רואים אותם עוזבים ראשונים....ועדיין, עם כל זה, אמרתם כן!!! האם גיליתם מי אתם כבר? אני יודע מי אתם. וכל זה נחבא מכם. כל זה!!!

ואתם ישובים כאן בכיסא ודואגים אודות דברים. מה יקרה כעת? איך כל זה יעבוד? האם אהיה מסוגלת לעשות את זה או משהו אחר? ואין לכם מושג מי אתם. שום מושג! אתם המופלאות העצומה שהיא נשמה בעלת שם, השייכת למקור היצירתי. והיא אינה ידועה לכם כלל!!! זה מי שאתם. ואתם מביטים במראה ורואים רק ישות אחת. ישות ביולוגית בעלת פרצוף. היו לכם כל כך הרבה פרצופים, כל כך הרבה מחזורי חיים, כל כך הרבה הזדמנויות!! אך הפעם הזו שונה בתכלית. מכל הפעמים שהצלחתם, היו רק פעמים מעטות בהן עברתם דרך הסמן. זה מי שאתם. התגלית של העצמי היא של הנשמה! תגלית הנשמה! זה הדבר שברצוני שתדעו, אודות מי שאתם.

הגעתם לפלנטה הזו וכבר מופלאים. וכעת הגיע תורכם לגלות את המופלאות הזו שוב. תשכחו את כל מה שידעתם, אודות מה שיקרה הלאה. וחלקכם יאמרו...."אנו מבוגרים כעת, בעודנו ניגשים לכל זה...ויש כאן גם צעירים, ואני אומר להם כי גם הם יהיו מבוגרים מחר. ככה זה מרגיש. וכשתנשמו את נשימתכם האחרונה ותהיו שוב איתי, עם המקור היצירתי, עם המלאכים, עם המציאות, אספר לכם מה יקרה אז. יהיה חיוך גדול על פניכם, תהיה חגיגה ומסיבה גדולה. כי עשיתם זאת!!! עשיתם זאת!!! עשיתם זאת!!! זה נעשה!!! ואז אתם תביטו בפלנטה ארץ ואז תביטו עלי ותאמרו: "אני רוצה לחזור. עכשיו!! כמה מהר ניתן לחזור? יש לי עסק בלתי-פתור, אני מרגיש/ה את האור, אני יודע/ת מה עומד להגיע, עשיתי זאת בעבר, אני כבר לא יכול/ה לחכות להתחיל שוב....עם כל זה".

זה מי שאתם! מופלאים! בכל מובן!! ואתם חוזרים הנה מופלאים. אך כשתגיעו הנה בפעם הבאה, כבר לא תחזרו על אותן טעויות, תהיה בכם חוכמה חדשה, אתם תהיו ילדים שכבר לא ניתן יהיה לזהות אותם, מרוב התכונות והכישרונות הרבים שתישאו אתכם. האור על הפלנטה יוצר את כל זה. ככל שתיגעו ביותר אנשים באורכם, כך כל זה יתרחש בהקדם. אפילו אלו שלעולם לא יאמינו למסר הזה, כשהם יעברו מעבר לווילון, בנשימתם האחרונה, הם ידעו הכל! ובפעם הבאה, אפילו אם הם היו שייכים לצבא החושך, הם יחזרו עם אור. האם ידעתם זאת? כי הם יוכלו לראות את כל זה כעת. וגם אלו שהיו להם חיים קשים ומעולם לא זכו לשמוע מסר שכזה, תשכחו את כל מה שנאמר. גם הם יראו את האמת, הם יראו את האור, את כל מה שנעשה בפלנטה, את הפוטנציאלים העתידיים, והם יביטו בי ויאמרו – "אני רוצה לחזור עכשיו. אני רוצה לגלות את האור כמו הנשמות העתיקות. אני רוצה לגלות את כל הדברים שלא שמתי לב אליהם. הורידו אותי לשם! אני רוצה להרגיש זאת, להתעורר, להשתתף בסמינר של קריון, כמו זה". (הא הא הא)

זהו פוטנציאל התגלית של מי שאתם באמת!!

זו המערכת. זהו העתיד. כעת, הרכיבו מחדש את קופסת האמונה של כל מה שנאמר לכם. קדימה!! הבריגו אותה מחדש. קופסת האמונה של הדברים שחוויתם ולמדתם רובה ליניארית, רובה אמת של אנרגיה ישנה אשר ישנה עמוק. יש לכם אופציה והזדמנות לפתוח שוב את הקופסה, אם תעזו...התכוננו לגלות את המופלאות של הנשמה בעלת השם. וזהו שם שאינכם יכולים לבטא. שם אחד שתמיד היה שם. מבריאת העולם. שם אחד לנצח נצחים. זו הנשמה שהיא אתם. דיברנו על נשמות שותפות ונשמות מרובות יחד, אך יקירים, ישנה נשמה שמית שהיא אתם. תמיד אתם! אתם באים והולכים בדרכים רב-ממדיות, שלא תוכלו להבינן כעת. הייתם בהרבה מקומות בעבר, שנראים כמו פלנטה ארץ, אך הם לא!! עברתם דרך הסמן בעבר. אספר לכם.

חלק מכם עברתם ציוני דרך קודמים בכישלון מוחלט. הפלנטה שבה חייתם לא עשתה את השינוי, לא עברה את הסמן, ואז הכל נגמר. אך אתם חזרתם שוב והודעתם כי אתם מוכנים להתחיל הכל מהתחלה. מי אתם? מי יסכים לעשות דבר שכזה? זו היא חוכמתה של נשמה בעלת השם. (השם המפורש, אם תרצו). הנשמה היכולה לשמוע ולראות אור. זה מי שאתם. זה מי שתהיו תמיד. מה שקורה לאנושות כרגע, אתם תגלו לאורך הזמן מעט יותר אודות הסיפור הזה, אודות האמת הזו. והדבר הגדול שיקרה והגיע הזמן שיקרה, הוא שאתם תתעוררו, ותרגישו ראויים להיות כאן. וללא קשר למה שאחרים יאמרו לכם, אתם עדיין תהיו ראויים בעיני עצמכם. ואם מישהו יאמר לכם כי אתם כלום ושום דבר, תוכלו להביט בו ולצחוק, ולחייך ולאמר – "אני ראוי/ה".

בתחושתכם הפנימית כבר תדעו כי אתם ראויים. זו תהיה עדות אישית. אתם תדעו זאת כעובדה. וזה יהיה שונה מעכשיו. האם ראיתם פעם ילד ראוי מעבר למידה הרצויה? שיביט בכם, ולא יתרגש, ולא יפנים דבר ממה שאתם אומרים, אשר יש ביכולתו להשמיד את תחושת הערך העצמי שלו. והילדים האלה? הם כבר כאן. השינוי התחיל. חפשו אותו אצל הילדים וזכרו כי אתם תהיו הילדים האלה שוב ושוב ושוב. ובכל פעם שתחזרו הנה לפלנטה, תהיו יותר מלאים באור, ודברים יקרו ואתם לא תרצו לחכות. תרצו לחזור ותאמרו – אני רואה זאת!! כי תהיה לכם את התמונה הרחבה כולה, שאינה קיימת עבורכם כעת.

האם חיברתם את הקופסה שלכם חזרה? האם בחנתם מה יש בתוכה? או שלא??? יקירים, ניתן בכל עת להיפתר מהקופסה. בכל עת שתרצו, תוכלו לארגן מחדש את האמת של מי שאתם. אומר שוב, לסיום, האם זה מפליא אתכם כלל, שאני (קריון) כל כך מאוהב בנשמה בעלת השם, הנקראת – בן-אנוש? היא מגניפטסנט! מופלאה בכל צורה! אני מכיר אתכם יותר מכפי שאתם מכירים את עצמכם. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

תודה. תודה. תודה. על ההזכרות והנחמה והמזור שבמסר המופלא הזה. וכשליבי מלא געגועים לאנשים הרבים שאהבתי ואיבדתי, אני שומעת שיר הפורט על מיתרי ליבי.

"אך לעת ערב, עם רוח ערב, עלה נושר לו על סף ביתי. אני יודעת, אני שומעת, מישהו הולך תמיד איתי".

התעודדו. "החורף מגיע"....

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Love


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים