מסר מהמלאך מיכאל - העצמי הגבוה


השנה הפלנטרית החדשה ושער האריה ביולי ובאוגוסט

מאנגלית – רחלי גנון

משפחת אור יקרה אהובה, הגעתם כעת לזמן הזה בשנת 2017, בו שינוי עצום נמצא בהישג יד. זו התזוזה הגדולה של השנה. כפי שציינו קודם, שנת 2017 היא שנה קדושה בפלנטה ארץ, שנה של התחלות חדשות.

כל הקודים של האור שנכנסו בחצי השנה הראשונה, הניחו את הזרעים לתודעה שהתעלתה והפכה לתודעה של ארץ חדשה והיא מוגשמת כעת על פני האדמה הזו. אנו קוראים לזה תודעת הארץ או השדה המאוחד של התודעה הגבוהה. זהו השדה הנובע המתגלה של תודעה גבוהה יותר ורב-ממדית, המגיעה לפלנטה כדי ליצור רשתות רב-ממדיות לארץ חדשה.

זה הדבר המוחזק בלב, בנשמה ובגופי האור של כל אדם שהתחייב לתודעה גבוהה יותר ולחיים רב-ממדיים. בעוד הישויות המאירות מתעוררות וחוברות להן יחד, החתימות הזוהרות האישיות, והחתימות האנרגטיות הקבוצתיות, יוצרות מבנה של רשתות עבור הארץ החדשה. מבנה של הגשמה. לכן זה כל כך הכרחי עבורכם לשמר את החתימה האנרגטית האישית שלכם בתדר גבוה, ואף לחבור לאחרים בעלי תדר גבוה של אור ותודעה, כדי לתרום יחד לשדה המאוחד בעל התודעה הגבוהה יותר.

השדה המגיח כעת הגיע לנקודה בה הוא עוצמתי והוא מנקה ותורם למוטיבציה של שינוי משמעותי על פני האדמה. אנרגיות יולי נבנות לנקודת השיא באוגוסט, באמצעות שערי האריות והליקוי הסולארי של הירח הנמצא באריה. במיוחד הליקוי הסולרי המלא שיתרחש ב-21.8. זו תהיה תקופה של אינטנסיביות מתמשכת. ואתם אהובים, תצטרכו לרכז את תשומת לבכם בשמירה על השלווה הפנימית שלכם ועל הכוח האישי שלכם, בעודכם עוברים דרך התקופה הזו של אתגר ומבחן ומגשרים בין החדש לישן בחייכם.

אל תתייאשו! אל תיפלו לתודעת קורבנות ו/או כעס. אלא אפשרו לעצמכם להישאר במקום שיש בו אמון וזרימה. זהו אינו הזמן להיות פעילים ולנסות ולעשות שינויים. אלא הזמן מתאים יותר להיכנס פנימה ולהתמסר לכוח גדול יותר, בעודכם מרשים לעצמכם לזרום אל תוך השינויים בביטחון ובאמון מלא. הנקודה הגדולה של ההאצה הייתה ב-9 ביולי. ירח מלא בגדי המושפע בחוזקה על ידי פלוטו, יחד עם האנרגיות המגנטיות העוצמתיות של הירח המלא, כל אלו יהיו הסוכנים שיביאו את הרגשות להתמרה ולניקוי. אפשרו לכל מה שמגיע אל פני השטח, להשתחרר ולזוז הלאה. שחררו אחיזה מהשדה האמורפי של הייאוש והאשמה. שחררו את התחושות ותנו להם ללכת, מאד בעדינות.

באנרגיה הישנה, עבדתם מאד קשה כדי לתעל את הרגשות האלה והשקעתם אנרגיה רבה במציאת סיבות לרגשות להגיע. אך באנרגיה החדשה הרב-ממדית הזו, מספיק לזהות את מה שעולה, ולתת לו ללכת באהבה, ובידיעה כי אינכם צריכים יותר להיאבק ברגשות כאלה. מספיק שתאפשרו להם לזרום הלאה בעודכם מתרכזים ברגע הזה ובמה שברצונכם ליצור. אכן, ירח מלא הוא הזמן בו תבניות ישנות רבות משתחררות לבסוף, כדי לעשות מקום לתפיסות ותבניות וביטויים חדשים של ארץ חדשה להגיע.

יגיע זמן בו תצטרכו לתפוס לחלוטין את החיים הרב-ממדיים ותהיו מסוגלים לזהות תדרים ורטטים באמצעותם תעשו בחירות בנוגע לעיגון התדרים האישיים שלכם או החתימה האנרגטית שלכם, אל תוך אנרגיות הארץ החדשה. ייתכן ותצטרכו לבלות מעט זמן בתדרים הנמוכים של האנרגיות הישנות. אם בשל עבודתכם או משפחותיכם, אך תוכלו לראות את הזמנים הללו כביקורים ארעיים, מהם אתם חוזרים לתדרים הגבוהים בהם אתם מרגישים הכי בנוח.

חלקכם עדיין נמצאים ברמה של גישור בין רמות התדרים, כדי לעזור לאלו המתעוררים וחוצים אל החדש. אהובים, אפילו אם עליכם לחוות את הכאוס והפחד והכעס סביבכם לעיתים, זכרו כי אתם לוחמים של הלב ומאסטרים של האור, המגולמים בגוף. ובכך, האהבה, הקרינה והזוהר בלבכם ובנשמתכם, תגן עליכם ותפתח לכם שבילים של שפע, הרמוניה ושמחה בחייכם, בעודכם מבטאים את השדה המאוחד של התודעה הגבוהה.

השפעת סיריוס – כאשר שתי שמשות עולות יחד, ההאצה האנרגטית הפלנטרית הבאה תהיה ב-26 ביולי. זהו תהליך המתקיים בתוך חלל רחם קדוש, בו מסתיים מחזור זמן אחד ומחזור חדש נולד. זה הזמן להיות שמחים ויצירתיים, ולהניח את היסודות עבור מחזור השנה החדשה, ברמה הגבוהה ביותר שניתן. אנרגיה חגיגית ויצירתית זו תישא אתכם אל ה-26 בחודש, כשהפלנטה וכל היצורים החיים יתחילו מחזור אישי חדש של יצירה והוויה.

עבור המצרים העתיקים, הזמן הזה סומן כאירוע שנתי הנקרא – עלייתו של סיריוס. זהו הזמן בו סיריוס זורח בבוקר מאור הרקיע, ביחד עם השמש. זהו גם זמן ביומן הקלנדארי המצרי בו העין עולה ומציפה את הארץ, מביאה עמה פריון ושפע לבני-האדם. בנוסף, סיריוס גם ידוע כמורה קדוש, כאור עוצמתי של כל הקודים המיושרים עם השמש, אשר יועברו בהטבעה לפלנטה דרך שער האריה הפורטלי השנתי. השער יתחיל להיפתח ב-26 ביולי ויגיע לשיאו ב-8.8.2017. זהו זמן עוצמתי עבור שתי השמשות. האחת באור מוזהב, השמש של הפלנטה, והאחר בגוון חשמלי כחול, כוכב סיריוס.

יהלום קודי האור נושא את התבניות עבור הזמן הספירלי הבא, בעודו מועבר ומוטבע מהמרכז הגלקטי ומועצם על ידי סיריוס, ועושה אינטגרציה אל תוך הזמן הפלנטרי של הארץ והמחזורים. אז יקירים, תוכלו לראות כי נקודות השיא הללו של התיישרות סיריוס והאצת השמשות, יהיו בשער האריה ב-8.8 ובשני הליקויים שיתרחשו בחודש אוגוסט. שער האריה הוא עוצמתי במיוחד ונמצא תחת חסותו של האריה הרוחני המלכותי מסיריוס. אותן ישויות מופלאות האלו של אור, הידועות כאריות של אתמול ומחר. והן אלו האוחזות בחלל הקדוש עבור הקודים החדשים של תבניות אור ואבולוציה היורדות לעולם כעת, כדי שיופעלו הרשתות וגופי האור של כל אלו המגיבים לכך. ובכך, לעזור להעלות את האבולוציה שלכם לתודעה ספיראלית גבוהה יותר של תודעה.

לכן חשוב כל כך, והכרחי במיוחד להשאיר את תודעתכם ואת החתימה האנרגטית שלכם גבוהה, כדי שתקבלו את היתרון המלא מהאור המלא בקודים של אורות היהלום, הנע בזמן הזה ומגיע לכאן. אל תאפשרו לאף אירוע למשוך אתכם מטה לתוך רמות נמוכות של תודעה, בדמות כעס, פחד וחרדה. זהו בהחלט זמן השינוי הגדול של 2017 ועליכם לזכור כי הנכם לוחמי אור ומאסטרים של אור המגולמים בגוף. זו עבודתכם. עליכם לאחוז באנרגיות האלה ובחתימה האנרגטית האישית שלכם, כדי שהקודים יוכלו להיכנס ולהיעגן להתקרקע דרככם, לטובת האנושות והפלנטה.

שער האריה ייסגר ב-12 באוגוסט....אך האנרגיה תמשיך להיות אינטנסיבית כל החודש ותועצם על ידי שני הליקויים באריה. הירח המלא באריה ב-7.8, יום לפני פתיחת שער האריות, יהיה ליקוי חלקי בדלי, והשמש באריה. וכל זה יצור את החלל להעצמה נוספת של האנרגיה הנשית האלוהית על הפלנטה. בעצם, פברואר 2017 היה ליקוי ירח באריה כשהשמש בדלי. זו הייתה החניכה לזרימת אנרגיית היהלום בפלנטה, כחלק מעלייתה של האלה, האנרגיה הנשית האלוהית על פני האדמה. בשנה הזו של 2017, תהפכו להיות מודעים יותר לכוחה העולה של הנשיות האלוהית, בעוד אנרגיות יצירתיות וחמלה של מוח ימין, יהפכו להיות אטרקטיביים בצורה ברורה יותר. תהיה הזדמנות מוגברת לשדה מאוחד של תודעה גבוהה יותר, שתבוא לידי ביטוי דרך האנרגיה הנשית האלוהית.

הליקוי המלא שיתרחש ב-21.8 ישלים את מחזור הליקויים עבור 2017. הליקוי המלא באריה מוודא כי הקודים הפלנטריים החדשים, ייחנכו על ידי האריות מהכוכב המלכותי סיריוס. הם עוברים אינטגרציה אל תוך הרשתות הפלנטריות. בזמן הזה, האנרגיות המצטברות של שינוי ותזוזה, יספקו את החלק הארי המשפיע שיגרום לשינוי משמעותי על פני האדמה. אנרגיית האש, אנרגית האריה, תשנה ותמיר כל דבר שאינו בהתיישרות עם קודי אור היהלום של המציאות החדשה. מנקודה זו ואילך, ההדגשים יהיו על דרכים ותפיסות חדשות של חיים. האנרגיות העולות ימשיכו לאתגר את הישנות, כוחו של השדה, של התודעה המאוחדת המתהווה, ישתנה עוד ועוד ויפנה מקום, יפתח חלל למציאות החדשה בפלנטה.

(משמעותו של ליקוי בירח מלא – כשהשמש בהיפוך לירח, זהו זמן המדגיש את הפולריות בחיינו. וזה יכול לכלול את האגו מול הרגשות, את העבודה מול הבית, את הדברים אנו צריכים לעומת מה שאנו רוצים וכו'... מתח פנימי ולחץ חיצוני יכולים להוביל לקונפליקט פנימי ומשבר, אשר מרוקנים את האנרגיה שלכם. היו מודעים, התמסרו, שתו הרבה.....)

ובנימה אישית,

בליבי בוערת אש ולא רק בשל החום המרקיע שחקים. ימים מרגשים גם עבורי באופן אישי, בעוד כוכב הבית שלי יזרח השנה בחודש ההולדת שלי באריה. בקרוב אתעורר לזריחתן הכפולה של השמשות. לא עוד בחירה לרצות להיות שם וכאן....עת של גם וגם, כאן ועכשיו. פלנטה ארץ חוזרת אל כוחה ואחדותה ומהותה, לאחר עידנים, במחזורי חיים אינסופיים , מאז שנלקחה ונגזלה ונשלטה על ידי הדרקונים מכוכב אוריון. ולכבוד האריות של סיריוס המגולמים בגוף והקיץ החם שבפתח, תרתי משמע, משתפת אתכם בסיפור שהכתיב לי המדריך הגלקטי שלי, סירירון, לפני ארבע שנים, כשצייר עבורי את הנתיב אל הבית והזכיר לי נשכחות. קריאה מהנה.

נשמת הכוכב / רחלי גנון

בחלום בהקיץ קרץ לי כוכב, וידעתי כי הוא נושא אותי עמו למקום רחוק, מרחק שנות-אור מעכשיו....ובאמתחתו סיפור עתיק על הולדתה של נשמה, פעם, מזמן, בהתחלה שלפני ההתחלה.

"מי אתה"? שאלתי.

"אני החבר הגלקטי שלך, סירירון....ביתי הוא בכוכב סיריוס. תוכלי לקרוא לי רון.

הקשיבי לסיפור שאינך מכירה....

בוקר בהיר אחד נשמה חדשה, צלולה וטהורה ירדה לעולם, והחלה לחפש לך חברים כמותה.

היא הביטה סביב ולא מצאה יצורים כמותה. ולא היה שם אף אחד שעיניו יוכלו לשקף לה את בבואתה. והיא לא ידעה את נפשה, ולא הבינה את החיים האלה.....

אז היא טיילה בין הגבעות ודילגה בגאיות, הלכה לאיבוד ביערות, עד שיום אחד מצאה אגם בהיר שמימיו השקופים נראו בדיוק כמו שמיים. ליבה התמלא אושר. היא חשבה כי זהו בית. כשהגיעה לשפתו והעזה להביט במימיו, פרצופה התגלה בפניה בשיא נפלאותיו. בבואה נפלאה של כל מה שהייתה. ועדיין.....לא ידעה דבר מלבד היותה מים. מים סוערים, מים מתוקים, מים מלוחים, מים שקטים, מים סוערים, מים משתנים, מים מכילים כל, משלהבים.

והיא לא ידעה מה פשרה, אם ישנה היא או ערה, האם מסונוורת היא או רואה את כל יופייה של הבריאה.

וכיצד יכלה לדעת? כשנשמע קולה, היה זה קולו של ההד החוזר מן הגיא. עד שיום אחד הופיע יצור מכוכב שכן. והוא היה כל מה שהיא אינה, והיא נשמה אותו אל ליבה והרגישה כל כך שלמה. הוא השלים אותה.

וללא מילים, אחזה בידו, כשעולם חדש נפרש מחדש לרגליה. הנוף שהשתקף מעיניו היה המראה הטובה ביותר עבורה. אך ככל שעבר הזמן, הוא ביקש להיות לבד, רצה לחוות את הדברים בנפרד. ובאותו הרגע כבר לא היו אחד.

בבואתו הזכה, הרכה, הנכונה והראויה כבר נעלמה. ובמקומה תפסו את מקומם עיוות וסדק. והנשמה הלכה שוב לאיבוד ולא ידעה על מי ועל מה. רק כשאהב אותה, הרגישה אהבה לעצמה. פעימות ליבה הואצו רק בנוכחותו. כל ההגדרות שהיא אימצה התממשו רק בעצם היותו. והוא בחר ללכת לדרכו.

והנשמה נשאבה לערבוביה וכבר לא ידעה היכן הוא מתחיל ואיפה היא נגמרת. זהותה התבוללה בשלו וכעת, משהלך, כבר לא זכרה כיצד להיות לבד, שכחה כיצד זה מרגיש להיות רק היא, להביט עמוק פנימה, להיזכר במראה הפנימית שהיא תמיד שלמה....כי כל כך התרגלה להביט החוצה. לחבק ולאהוב בחום כל דבר מלבדה, אפילו מראה עכורה ושבורה.

וקולה הפנימי ליטף והזכיר – "השלמות נמצאת בתוכך. עקבי אחריה בליבך". אז עולם ומלואו בשיא תפארתו נגלה בפניה שוב, עולם שהכירה היטב, שחיכה שהיא תשוב. עולם נפלא, ללא סדק, מראה נקייה.

והיו שם צחוק ודמע ושירה מופלאה, וחוכמת העתיקים ואהבה טהורה, הייתה שם שלמות עטופה בשלווה זכה ורכה. כל הדברים היו בתוכה. כל היש וגם האין. הגלוי והנסתר. פעימות ליבה הואצו מהתרגשות וכבר אצה לה הדרך, להפנים ולגעת, בכל השבילים את עצמה לטעת.

ובכל פינה בה פרשה את אוצרותיה, נגעה באלו שידעו ושמעו אדוותיה, ומילותיה ליטפו ועזרו לדמעות להגיע, לטהר, להרגיע. וכל הרגשות כולם עלו וצצו בזמנם, נחוו עד תום בכל עוצמתם. וידעה כי הם אינם שלה. זכרה כי היא נשמה החווה חוויה של חיים.

כך נפתחה לה תיבת פנדורה ממנה נבעו אוצרות לרוב, וכל הרחוק הפך להיות כל כך קרוב. וכל זה קרה מזמן, במרחק שנות אור מכאן.

לעיתים, בשעת לילה מאוחרת, יושבת לה הנשמה המתוקה ושטה על חלומותיה בהקיץ, ומרחוק נשמע קול רפרוף מכנפיהם של מלאכים השרים לה סרנדה, והכנפיים נפתחות ונפרשות לרווחה, וכל כנף נוגעת ברעותה. ומנגינה הרמונית מחברת אותם אל הסיפור הזה, הנמצא עמוק בתוך ליבה.

זהו סיפור על יום אחד רחוק ומיוחד, בו נוצרה ילדה תמה בגלקסיה רחוקה. ילד מלאה בתום ובחום, ילדה של אהבה טהורה. היא לא ידעה שהיא אהבה, או על ליבה החשוף בפגיעות לעולם, עד שנשבר לרסיסים ונסגר.

ומאז ועד היום היא אוספת בסבלנות את כל רסיסיה, והם שמיים מלאים בכוכבים, וכחול שעל שפת הים, וליבה נפתח מחדש, פעימה בכל פעם, ומתמלא באינסוף אהבת חינם. ומתוך שלמותה, החלה מחדש, להתאהב בעצמה.

כולנו נשמות שלמות ומושלמות. אמר לי ברון. אנו שבים וחיים שוב ושוב כדי ללמוד ולחוות. לעיתים אנו נולדים אל תוך תמונה שבורה, גם אם זו מעולם לא הייתה הכוונה, ואנו מתפתחים וצומחים מתוכה.

והקולן שבתוכנו מהדהד, ומזכיר לנו בכל יום, בכל שעה, את הכוכב הזוהר שבשמיים, אליו נשוב בבוא העת, מתוך מקצב החיים שאינו דבר מלבד חלום קצר מועד. נשיקת חיים באורכו של רגע. חלום נדיר בדמותה של נשמה.

כך סיפר לי סירירון, וכנפקחות העיניים, עודי שומעת את משק הכנפיים המתכנסות סביבי ממעופן. והן כמו זרע המגיע לפרקו כשאינו מוכן. קליפתו נשברת, פנימיותו מתגלה ומתוך הסדק צומחים להם חיים. לעיתים זה נראה כמו הרס טוטאלי, למי שאינו מבין צמיחה מה היא.

כל הזכויות שמורות לרחלי גנון – www.healingwithinthelight.co.il

Source – Celia Pan


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים