קריון - אינסטינקט בסיסי ושמו אינייט


מאנגלית - רחלי גנון

הנה כמה חדשות טובות. מהו אינייט? זהו השם שניתן לגופנו החכם. חשבו על הרעיון שיש אתאם ויש אתכם שבתוך עצמכם, שהוא חכם מכם. שמו אינייט והגישה אליו נוסתה דרך תהליכים רבים במהלך השנים. השיטה הפופולרית ביותר היא קינסיולוגיה, הידועה גם בשם – בדיקת שריר. זו שיטה המראיינת את האינייט ויכולה לשאול אותו שאלות. האינייט מחובר לדברים עצומים בכם ומחוץ לכם. מעורבים בזה גם המוח ובלוטת האצטרובל והלב, המשולש. חוכמת האינייט מגיעה מהקשר הישיר שלו עם העצמי הגבוה והרשומות האקאשיות שלכם.

ניתן לאמר כי זה האינסטינקט שיש לחיות ואין לבני-אדם. האינייט אחראי על דברים רבים. חשבו על כך שבכם נמצא גוף חכם היודע דברים שאתם אינכם יודעים. דמיינו לעצמכם שתוכלו לשאול אותו כל דבר, כמו למשל למה אתם אלרגיים. כיום אתם משתמשים בבדיקת שריר כדי לגלות, כי אתם רחוקים מאד מהיכולת לנהל שיח דו-צדדי עם האינייט שלכם. לו יכולתם, באיזו שפה הייתם משתמשים? נצא מנקודת הנחה כי יכולתם לפתוח דלת. איך זה ירגיש? אומר לכם יקירים. קוראים לזה – אינטואיציה.

אצייר תמונה למענכם. ילד עומד לגעת בתנור החם וההורה תופס אותו ומסית אותו בזמן. חיה לעולם לא תרצה להתקרב לתנור. כי היא יודעת הכל אודות גבהים וכוח כבידה, כל זה מגיע עם טריטוריית החיים עבור החיה. החום מאותת לה לשמור מרחק. אצל התינוק האנושי זה אחרת. כשהוא נשרף בידו, מתרחשת פעילות במוחו שהיא לנצח. הזהירות הזו תלווה אותו במשך כל חייו. זה משמעותי!!! פעולה אחת של כוויה נשארת לנצח, לכל החיים. רק שאז, אותו תינוק חוזר לכאן במחזור חיים חדש ושוב רוצה לגעת בתנור.

ישנו ניתוק אצל בני-האנוש ממה שנקרא בעולם החיות – אינסטינקט. אתם אינכם מגיעים עם הידע והדברים הרבים שלמדתם בחיים קודמים. המדע מנצל זאת להוכיח את חוסר קיומם של חיים קודמים, מבלי להבין שבאנרגיה הישנה, בן-האנוש אינו מתפקד בשיא יעילותו. כפי שציינו בעבר, בסקאלה שבין 1 ל-100, בכל מה נוגע לחוכמה ואיזון ואינטליגנציה, אתם יעילים רק ב-35%. וזה שליש מהדרך. הדבר העומד בפניכם הוא האינטלקט שהוא בעל תקרה מוגדרת. גם האינטלקט הגדול ביותר אינו יודע את מה שאינו יודע.

התודעה מתחילה לזוז ולהשתנות. אתם תזכו להיזכרות אקאשית והאינייט יהפוך להיות חלק אינטגראלי מהאקאשה הזו ויהיה מולד. זה יגיע בשני מישורים. הילדים החדשים ייוולדו כך והנשמות העתיקות יוכלו לעשות דברים בפלנטה אם רק יצאו מקופסת האמונה האומרת להם כי אינם יכולים. עליכם לדעת, כי הדבר שמתחיל להתרחש אצל הילדים ואצלכם בעודכם מתחילים להתפתח, הוא כי אתם עומדים לקבל יותר אינטואיציה. במילים אחרות – שפת האינייט תועצם בכם. הגוף החכם יתחיל לשחרר אינפורמציה. הילד כבר לא ייגע בתנור, כבר לא יתקרב לקצה התהום.

ברצוני לקחת אתכם למסע. האנוש מיוצג כבית. אתם חיים בבית יפה, מעצבים אותו כרצונכם, הוא אלגנטי, יש יצירות אומנות על הקירות, ומקום בו אתם עושים מדיטציה וישנים ואוכלים אך מרכז הבית תמיד הוחבא מכם. דמיינו כי הליבה שלכם היא חדר. ובחדר הזה נמצא האנוש האמיתי החכם, האינייט. אתם חיים מסביב לאינייט, מסביב לחדר הזה, הרי חייבים להיות דלתות המובילות אליו וישנן. ואתם מתחילים להשתמש בהן. אך הן אינן נפתחות החוצה. אינכם יכולים כך סתם למשוך אותן לכיוונכם. הן יכולות להיפתח רק על ידי הגוף החכם, מבפנים. וחלק מהם בדמות חורים ואתם מכניסים לשם מקל ונוגעים בקצה המזלג...באמצעות קינסיולוגיה. כל האינטליגנציה, האיזון, חוכמת העידנים, נמצאת בחדר הזה. אספר לכם, ישנן דלתות גדולות המובילות לחדר הזה והן ייפתחו.

בואו נביט כעת בשלטים שעל הדלתות. כל שלט מרמז על הסיבה בגינה הדלת סגורה. בואו נלך לדלת הנקראת "דאגה". אתם מתייחסים לדברים מבחינה אינטלקטואלית ועוטים על עצמכם שריון של דאגה. דאגה חוסמת את האינייט מלתת לכם אינטואיציה. דאגה חוסמת אינטואיציה! לכו לדלת אחרת. היא נקראת חרדה. והיא קרובת משפחה של הדאגה. חרדה חוסמת אינטואיציה! לכל לדלת אחרת, פחד. פחד חוסם אינטואיציה! רוצים לדעת מדוע חיות רועות חופשיות באחו? כי אין להם את כל הדברים האלה. אין להם אינטלקט העוסק בדאגה ובחרדה. הפחד שלהם מרוכז בהישרדות בלבד. במילים אחרות, אם לחיות היה סוג מסוים של אינייט, ויש להם, הוא שם איתם כשהם נולדים.

והאינייט שלכם? חסר. כי אתם כל כך חכמים. אתם למדים מהר ממה לדאוג, ממה להרגיש אשמה, וכל החסימות המונעות מהגוף החכם הפנימי והיפה הזה להיפתח. וכך הוא לכוד ושבוי. חשבו על זה, האינייט זה אתם. זו הליבה של מי שאתם. לכל אדם יש את זה, זה נמצא שם וזה אינו נגיש עבורכם. אציע לכם פתרון. בפתיחת הדלתות מתאפשר לאינייט לחזור אליכם דרך האינטואיציה. כדאי שתתחילו להבין מה היא אומרת לכם. הבינו, זהו כוח עצום. הוציאו את המחק ומחקו את כל המילים שעל הדלתות. אני מבקש שתחייכו בעודכם מוחקים חרדה ופחד, וללא תוויות, הדלתות יתחילו להיפתח מבפנים. האינייט ידע כי אין יותר חסימות ואתם תתחילו לחיות בשלווה.

האם ידעתם? האדם השלו הוא בעל האינטואיציה הגבוהה ביותר, אנוש המבין מי הוא ויודע כי אין לו צורך בדאגה. זהו אדם המבין כי ישנו בורא בתוכו, עם כל המשמעויות של זה. אתם חלק ממערכת. אתם שייכים לכאן. זו לא טעות. ואתם מתחילים להירגע ולחייך. והנה באה האינטואיציה וכל ההוראות שלה.....כי כך הוא כשיש גוף חכם המחובר לכל שישנו. הרי הגעתם איתו. האם אי-פעם תהיתם מדוע לבני-אנוש אין את הכוח האינסטינקטיבי שיש לחיות? הרגע נתתי לכם את התשובה. יותר מידי אינטלקט!!! יותר מידי דברים לפתור, לדאוג ולנתח.

אתן דוגמא שחזרתי עליה כבר 50 פעם עד כה. כשאתם יוצאים מכאן, אתם נכנסים לאוטו, מתניעים ונוסעים. אך עם גופכם זה אינו כך. עליהם לקרוא את הוראות ההפעלה לפני שאתם לוחצים על הגז. כל תנועה קטנה עוברת דרך האינטלקט שלכם. אתם רוצים לדעת ולהבין הכל. את יחסי הלחץ ואת המכניקה של הנוזלים של המשנע. וזה מה שאתם עושים בחייכם שלכם. אתם חיים דרך האינטלקט עד לרמה בה האינייט שלכם לכוד. הוא חברכם הטוב ביותר והוא רוצה להיות חלק מהעידן החדש הזה. יקירים, ילדים עומדים להיוולד עם כוח אינטואיטיבי גדול יותר, כזה שיוכל ליצור החלטות חכמות יותר. אך הנשמות העתיקות יכולים לעשות זאת בעודן כאן. כמה מכם מוכנים לוותר על קופסת האמונה הסוברת כי אינכם יכולים?

עליכם לאחוז בזה, לנתח את זה, לדעת הכל אודות זה, במקום להירגע, ולקחת נשימה עמוקה ולאפשר לדלתות האלה להיפתח לרווחה. זה מה שמגיע. חלק מכם ירגיש ויבין שזה עובד. ואז זה יפסיק לעבוד. כי אתם ממשיכים לטרוק את הדלתות. תמיד ישנו משהו חדש לדאוג אודותיו. במילים אחרות, זה משהו שאתם עומדים ללמוד. זהו תהליך של שלום ושלווה. יקירים, זו אינפורמציה מופלאה עבור הגזע האנושי המתפתח. לדעת כי בפעם הבאה לא תצטרכו לעבוד כל כך קשה. האינטואיציה תהיה שם באופן מובנה. וכל עוד אתם כאן, היא זמינה. אלו הן פתרונות עבורכם. מגיע לכם. הגיע הזמן. וזה יפתור כמה מבעיות שהגעתם איתם.

זהו המסר להיום. תנו לאינייט להתחיל להיות הדבר שאתם סומכים עליו יותר מכל. זה הקשור ללבכם, לבלוטת האצטרובל, למוח, בצורה מאוזנת היודעת את הנשמה האחת שהיא אתם. לכו אחרת משהגעתם. באהבה. וכך הוא הדבר. קריון.

לנוחיותכם, אני מצרפת כאן המסר ממרץ שפורסם אודות האינייט, כדי שתוכלו להעמיק בלימוד.

הכל אודות האינייט – קריון – מרץ 2017

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. המסר הזה הוא אישי עבור אלו הנמצאים כאן ולמקשיבים, אשר יוכלו להתחבר לאנרגיה ולאינפורמציה החדשה כאן. הרוח יודעת מי מקשיב ולא משנה מתי, בעוד שנה מהיום, שנתיים מהיום, פוטנציאל המאזינים קיים. ובזמן ההווה אוכל לאמר לכם, כי למרות שזה קשור לעתיד, הפוטנציאל כבר נמצא שם. הרוח יודעת כי הזמן נמצא בתוך המעגל היפה הזה.

אתם, בני-אנוש. כולכם. ואני (קריון) מעולם לא הייתי אנושי, אלא מקור מלאכי שהוא מלא באהבה ולא רק. אני יודע כיצד אתם פועלים, מה מניע אתכם, מה אתם חושבים. לכן אני כאן. לנסות להרגיע את הנשמה הרוצה להשלים עם דברים, המבקשת להתפתח מהדרמות שחלקן כבר אינן, וכדי לעזור לכם לחצות את מעבר הזמן הנפלא הזה, מהאנרגיה הישנה לחדשה.

שותפי (לי קרול) שאל את השאלה כשכבר היה מודע לחלוטין כי יתקשר במשך כל שארית חייו. הוא שאל אותי – "מדוע כעת? מדוע בגיל הזה?" ואני אמרתי לו כבר אז, כי אין כל גיל (כרונולוגי). זו הייתה התחלת הלימוד שלו שכלל למידה אישית אודות גופו שלו. אודות הדבר הלא מובן הזה שהתגנב בתוכו ושימש פעמים כה רבות את כל אלו שישבו בכיסאות מולו. וכבר הגדרנו זאת בדרכים רבות כל כך. חילקנו והפרדנו ואז הרכבנו זאת חזרה. הענקנו לזה מספר שמות, אך השם שאתם מכירים הוא – Innate. האינייט הוא כל כך מיוחד עבורכם, כי הוא הדבר המגיב לתודעה.

בואו ונתחיל בהתחלה. לכל בן-אנוש יש גוף אזוטרי (רוחני, מטאפיזי) והוא נקרא – האינייט. האם תאמרו כי הוא ביולוגי? הוא קשור לביולוגיה שלכם עד כדי כך, שאתם קוראים לו – הגוף החכם. האם הוא קשור לרוח? כן!!! הוא קשור לעצמי הגבוה שלכם וגם לביולוגיה של העצמי הגבוה שלכם, הנקראת – בלוטת האצטרובל. האם האינייט הוא חלק מהלב והמוח שלכם? בהחל. האם הוא מושל בדברים? לא!! מה שהוא עושה הוא מתקשר. האינייט הוא המתקשר הגדול של גופכם העוזר לכם לתת ולקבל אינפורמציה.

לגוף עצמו יש מכניזם ריפוי משלו. סיפרנו לכם אודות תבנית הריפוי, אודות התאים הבראשיתיים. קיבלתם אינפורמציה אודות הגוף העומד מוכן להכניס פנימה אינפורמציה המגיעה דרך האינייט, אשר מתקשר עם תאי הגוף, והתאים מקשיבים כשהתודעה היא הראייה הכוללת של כל זה. ומדוע אני נותן לכם את הסקירה הזו? כי אני מבקש לתאר בפניכם משהו שחלקכם כבר עושים אותו, לתת לכם אינפורמציה אודות כלי יפהפה המועצם בעידן הזה, אשר ניתן להשתמש בו באמצעות האינייט. חלקכם יקבלו הגדרה למה שאתם כבר עושים בפועל ועבור השאר זה יהיה חדש.

יש לכם גוף אנושי וגוף אזוטרי נפלא הנקרא – אינייט. אם תשאלו היכן נמצא הגוף הזה, התשובה היא – בכל מקום. האם זו המרכבה של הגוף? לא, אך הוא קשור אליה. הגוף הזה, ניתן לאמר כי האינייט הוא חלק מהגשר אשר מחבר בין המימד השלישי לרב-מימדיות. זהו החלק בגוף היודע לתקשר עם כל התאים בבת-אחת כשצריך. זהו החלק היודע לקבל תודעה משמעותית ולהעביר אותה טרנספורמציה לרמיסיה מיידית (ריפוי מיידי). זהו האינייט, החלק שניתן לבדוק אותו בבדיקת שריר, כי הוא מגיב לטפיחות.

כעת אשאל אתכם שאלה וייתכן שהיא אזוטרית, אך יש לה תשובה קלה ופשוטה. בן-אנוש הוא יצור ביולוגי אשר יכול להיות בלתי-מאוזן ואפילו ליצור בעיה מנטאלית. ואולי הוא בהתקף פסיכוזה או כל כך מחוץ לאיזון עד כי עליו לחפש מרפא מסוג כלשהו. ואז הוא מגיע אל מיטת הטיפולים. השאלה היא, האם גם האינייט שלו הוא בלתי-מאוזן? התשובה היא, כמובן, כפי שאתם יודעים, כי האינייט הוא תמיד מאוזן. האינייט מחובר למקור, כך שלא משנה עד כמה האדם אינו מאוזן. האינייט תמיד טהור, תמיד מוכן. זו הסיבה לכך, יקירים, שהצהרות הן דבר שעובד.

גם כשאתם מבקשים איזון לעצמכם, כשאין לכם איזון, חלק כלשהוא בגוף או בנפש שלכם או בתודעה שלכם, תמיד מאוזן!!! זהו סוד האיזון. והמקום המאוזן הזה מקשיב וביכולתו להחזיר אתכם חזרה למקום בו יש בריאות מנטאלית תודעתית חפה מפחד. כשאתם פותחים במדיטציה, או מדברים לאלוהים, הריפוי עם החלק האחר בכם, שתמיד מאוזן ומחובר למקור ולעצמי הגבוה ולבלוטת האצטרובל, הוא מאוזן ומוכן תמיד. ישנם שני גשרים. האחד הוא שלכם עם האינייט, והשני הוא של האינייט עם הרוח.

הגשר של האינייט עם הרוח תמיד נשלט על ידי אנרגיית הפלנטה. הבינו זאת! המשמעות היא שאם הפלנטה היא במצב אנרגטי נמוך, ישנו מסך ולמרות רצונותיו של האינייט, הוא מסוגל לחצות את הגשר הזה, דרך בלוטת האצטרובל והעצמי הגבוה, כדי לדבר עם הרוח ולתת לכם את מה שמגיע לכם, בעודו מתבסס רק על פיסת האל שבכם. המסך, הווילון, מתרומם לו מעט אך עדיין יש לחצות את הגשר השני. זהו הגשר המחבר אתכם אל האינייט שלכם והוא הגשר שקשה במיוחד לחצות אותו. דיברנו על כך בעבר. זה דורש מכם לתפוס ולהבין ולהפנים את המערכת הזו. או במילים פשוטות יותר, עליכם להאמין בכך. זה מה שנדרש מכם.

ואמונה היא אינה דבר שנלמד בהכרח, לפחות לא בדרך הספציפית הזו. כמה פעמים שמעתם את המשפט כי כדי להגיע לאלוהים, עליכם לסבול קצת? כך שוברים את הגשר. כמה פעמים נאמר לכם כי עדיף שתרדו על ברכיכם, כי אלוהים הוא שם למעלה ואתם כאן למטה? וכמה פעמים נאמר לכם כי אינכם ראויים? ואם האמנתם לכל אלו – שוב שברתם את הגשר, בכל פעם מחדש. הגשר מצפה מכם שתבינו את המופלאות הנמצאת כאן, אשר תרים אתכם מהכיסא ותמלא אתכם גאווה ותגרום לכם לאמר – " אינייט יקר, אני.....ואז...פשוט הצהירו אודות מי שאתם. תנו הצהרות!!! דעו כי אתם ראויים.

הדבר הנמצא בכם הוא אלוהי. אנרגיית קרייסט בעצמו ובכבודו נמצאת בכם. אנו נמצאים בקפלה (בית תפילה) וזה כתוב כאן על הקירות. אולי בגלל זה אנו כאן היום. כדי לדעת כי האל שוכן בכם ברמה כזו, וכי הגשרים יכולים להיבנות כל כך בקלות. אך לא על זה באנו לדבר היום. אשאל שאלה. אם האדם אינו מאוזן, האם גם האינייט שלו אינו מאוזן? לא ולא. האינייט הוא מושלם וטהור. וזהו בעצם הנושא הראשון. אתם יכולים לרפא את עצמכם דרך האינייט. זו שאלה שהעסיקה את מוחם של מרפאים במשך זמן כה רב. כמו גם השאלה – אם האינייט של אדם נמצא באיזון, האם ניתן איכשהו לשנות זאת ולהפוך את אותו אדם לבלתי-מאוזן?

העובד הידועה היא כי קשה לעשות בדיקת-שריר עם האינייט שלכם עבור מישהו אחר. לכן התשובה שנויה המחלוקת, כי אינכם שואלים את השאלה הנכונה. אספר לכם משהו שהמרפאים יודעים. חלק מכם, ללא קשר למקצוע שלכם, מתקשרים עם נשמות. אתם צועדים לתוך החדר ועוד לפני שהמטופל פותח את פיו, אתם כבר יודעים מה קורה ומה לא תקין. מרפאים אינטואיטיביים יכולים להביט על אדם ולדעת מה לא בסדר, כי הם רואים תמונה. התמונה אינה מהמימד השלישי או הרביעי. זו תמונה הנתפסת על ידי האינייט שלהם.

וכך לפתע אני מספר לכם משהו שאתם כבר יודעים אותו. רק תיארתי זה עתה את התהליך בפניכם. האינייט שלכם יכול לחוש אינייט של מישהו אחר ולתת לכם אינפורמציה לגביו. והדבר הזה נקרא – מתנה. והמתנה הזו מתחילה להתרחב ומתחילה לכלול גם את האינטואיציה שלכם. וכל זאת כדי שתוכלו לעמוד מול מישהו אחר ולדעת מה הוא חושב, או מהי הסיבה לחוסר האיזון שלו, או מה יש לאמר לו כדי להביא אותו לידי שלווה. זו מתנה מתרחבת של ריפוי, אך היא מגיעה אף מעבר לזה. מה שאני אומר בעצם הוא כי האינייט שלכם מתחיל להיות בחפיפה עם אחרים, כי אתם מאפשרים לו להיות בתודעה גבוהה יותר. והתזמון של השינוי הזה, מתחיל להעניק לכם יכולת מועצמת.

וזהו הסוד של אדם מועצם ומפותח, אשר יום יבוא והוא לא יצא למלחמה יותר לעולם. כי זה יתרחב לידי כך שתרגישו את כל האנשים ותגבר בכם החמלה כשתרגישו ותדעו מה הם עוברים. ובמקום לנהוג בדרך הישנה של תהיות וניסיונות וטריקים, תפסיקו להקיף את עצמכם בתחרות כל הזמן. יגיע זמן בו חמלה תהיה משהו שכולם ירגישו מיידית!!! כלפי כולם. רק מעצם היותכם יחד. שאלו הילר בחדר הזה, האם אפשרי להרגיש מה נכון ומה לא אצל המטופל? והמרפא יאמר לכם – "כן, אני עושה זאת כל הזמן".

כעת הרחיבו זאת. הפכו את השדה האנרגטי שלכם לגדול אף יותר. אם אתם חושבים שאין בכם את המתנה הגדולה הזו, אומר לכם כי היא יושבת שם, מחכה לכם שתחצו את הגשר. וגם אם אינכם מרפאים, האין זה נחמד להרגיש מה שהאדם שלצדכם מרגיש? כדי שתעניקו לו את האינפורמציה הנכונה, ההרגשה הנכונה, וכדי שתוכלו ליצור קוהרנטיות (בהירות) יחד. באמצעות בדיקת שריר, אינכם מבצעים בדיקה של האינייט שלכם עבור מישהו אחר! אתם בעצם משלבים את השדות של שני הגופים החכמים, כדי שתוכלו לחוש את מה שהם חשים, וגם כדי שהם יוכלו לחוש את האיזון הקיים

זה עוזר למרפאים לדעת לאן ללכת, במה לגעת, מה לאמר. כך המרפא האינטואיטיבי מזהה דברים העוזרים בריפוי. וכל זה יפסיק להיות מתנה יוצאת-דופן ויהפוך להיות נפוץ. זה קורה. מרפאים יעברו תחושה מועצמת של החושים שלהם. הם יהיו מסוגלים לדעת דברים שלא ידעו בעבר, וגם החושים שלא היו מעורבים, היו חלק מהעניין. חלק יריחו זאת. זו העצמה של בן-האנוש המתחיל להתפתח עם כל מה שיש בתוכו. אך הדבר הכי טוב שמגיע הוא השילוב בין האינייט (הגוף הרוחני) בדרך המביאה הבנה ותקשורת וחמלה בין נשמות.

האם אתם חושבים שזה יעזור לכם בסביבת העבודה? שאולי זה יעזור לכם להבין את הבוס? לא רק להבין, אלא גם להיות בחמלה, בכדי להעניק איזון לבוס הזה, הבנה ופרודוקטיביות!!! האם אתם חושבים כי זה עשוי לעזור לכם עם הילדים שלכם? כי יש לי משהו לספר לכם אודות הילדים שלכם. יש להם את זה כבר. לכם מבוגרים לא רוצים לשהות סביב ילדים בגיל מסוים....האם ידעתם זאת? כי הילדים הצעירים הללו, ביכולתם להסתכל ממש דרככם. הם יודעים מה אתם חושבים ואתם מרגישים חשופים. חלקכם חוויתם זאת. תחושה שאינה נוחה, האין כך? על זה אני מדבר. אך הם אינם מביטים בכם בשיפוט. הם מפעילים את פקטור החמלה.

האם אתם חושבים כי זה יכול לעזור עם השותפים שלכם לחיים? הקשיבו, האם אתם חשים שהרחקתם מעליכם את בן-הזוג עד שכבר אין תקווה? אני יודע מי נמצא כאן...אומר לכם כי ניצוץ החמלה הזה עדיין שם וניתן לשלבו אם תבחרו בכך, בהבנה ובשלווה. זה כמו להושיט יד ולאחוז בה בפעם הראשונה. כי זה טהור. וזה אפשרי. וזה חדש. וזה חלק מהאבולוציה של המין האנושי. אני (קריון) כבר ראיתי זאת בעבר. יקירים, יש שאלה שעדיין לא נשאלה.....

"קריון, האם הייתם עם הפליאדות כשהן עברו את התהליך הזה? האם היה אז מתקשר שתקשר את קריון עבור הפליאדות?" התשובה היא – כן!!! כן!!! וכן!!! הוא לא נקרא קריון אז, כי הפליאדות לא מדברות בשפה שלכם. שמו לא קל לביטוי כי היו להם מיתרי קול שהיו שונים. הם היו מחולקים לשניים והפיקו קולות כפולים בדיבור בבת-אחת. (לכן מקהלת האצטרובל שלנו שרה בשני קולות בבת אחת כדי להגיע לאפקט הקולי). יקירים, הייתי שם וראיתי את מה שאתם עוברים כיום גם אז. האם הפלנטה שהזריעה את הפליאדות עברה גם את זה? כן!! האם גם שם היה קריון? כן!!! מה שאני מנסה לאמר לכם הוא כי יש תקדים והוא יפה ונפלא. דבר מזה אינו חדש. ראיתי זאת!

לכולכם יש בחירה חופשית, והיא תלויה באם אתם מאמינים בגשר, משתמשים בו, וכמה מהר אתם מבינים אותו. אך הגשר נמצא שם, עבורכם, כדי שתחצו אותו. ממש כמו שקרה עם כל הגזעים בפלנטות האחרות שבאו לפניכם. הביולוגיה היא מעט שונה אך בעת מאפיינים אנושיים. אך יקירים, האינייט הוא אותו הדבר, כי הוא מחובר לרוח. אלוהים הוא אלוהים ולכם יש את אותו האלוהים שיש לכם. זו הסיבה שהפלנטה שלהם שהתבגרה היא כל כך נפלאה, כי היא מהווה דוגמא לאהבה שאתם מרגישים, ממש כעת.

הזרע שנזרע בכם על ידי הפליאדות ואשר נתן לכם 23 זוגות כרומוזומים וזוג אחר רב-מימדי שהוא הכרומוזום ה-24, היישר מהפליאדות. והאל הוא אותו אל שברא את הפלנטה הזו. הוא נמצא בכם הוא נמצא בכם. והם אלו אשר עזרו לברוא את האדמה הנהדרת הזו והכפר בו אתם נמצאים. ראיתי זאת כבר בעבר. וכל מה שאני אומר לכם הוא, כי זו התחלה של זמן חדש עבור הנשמות העתיקות. אשאל שאלה...האם זה חדש מידי עבורכם? האם תחצו את הגשר, או האם תחכו שתחזרו הנה שוב, כשהכול יהיה קל יותר? או שאולי תתפסו את החבל שזרקתי לכיוונכם ותאמרו: מהו גיל???

האם יש לכם מושג כיצד הגוף שלכם מעוצב? אם היה לכם מושג, הייתם יודעים כי הוא לא עוצב להזדקן. היו מודעים לכך!!! הגוף שלכם מחדש את עצמו. זה אינו גוף שעוצב להזדקן. הדבר היחידי הגורם להזדקנות, הוא אותו DNA שעובד רק ב-33%, ההופך את השכפול של התאים שלכם לפחות מוצלחים מכפי שהם היו אמורים להיות. כשהקישורים במוח מתחילים להתקצר במקום להישאר באותו האורך, זה הדבר שניתן לשנותו באמצעות הגשר. כשתחצו את הגשר ותתחילו לדבר עם האינייט, התחילו לתת לו הוראות כגון – הפסק להזדקן!! ותוכלו לראות זאת בבבואתכם המשתקפת מן המראה. תוכלו לראות את ההבדל בינכם לבין חבריכם שחסרים את האינפורמציה הזו והיו רוצים בה. כי הם יתבגרו הרבה יותר מהר מכם. נסו זאת וראו בעצמכם אם אני צודק.

אני זורק לכם את הפיתיון הזה. האם תוכלו להאט את השעון הביולוגי של הגוף? כן! גופכם עוצב להחזיק מעמד מאות בשנים. זו התכנית. כשתתחילו להתבגר פחות באופן קולקטיבי כציוויליזציה, כבר יהיו לכם כל מיני סוגים של ירחונים רפואיים שבכריכה שלכם יהיה כתוב – "מה קורה לאנושות"? מדוע תוחלת החיים הרבה יותר ארוכה ואפילו ללא תרופות? זה מגיע. זה לוקח מעט זמן. גופכם כל כך מוכן עבורכם. עבור תודעה שהיא בוגרת. הגיע הזמן שההורה, הבוגר יצא מכם וידבר אל הגשר ויאמר – "אני מכיר אותך. בוא נתחיל"!

אני יושב במקום מופלא, כאילו מעוצב במיוחד למתקשרים ולמקשיבים, בבית תפילה שעוצב לתפילה, בעידן בו הבורא ראה וידע כי הוא מגיע. קריון.

בנימה אישית,

כמרפאה אינטואיטיבית, אני מכירה היטב את התקשורת הזו ברמה האתרית. לכל מה שמגיע מהגוף האתרי - אני קוראת - תקשוב....היכולת להרגיש את הגוף הרוחני של האחר ולרפא דרכו. קיבלתי את המתנה הזו על כל גווניה וצלליה (את "נסיכת הצללים" שלי, כבר קראתם?). אני מבינה היטב את חשיבותן של הצהרות, ועד כמה חשוב להבהיר בסמכותיות לאינייט היקר שלנו כי אנו בעלי-הבית. אני מזמינה אתכם להתיידד עם העניין הזה של לדבר אל עצמכם....לגוף שלכם....להתחיל לבנות את הגשר ואף לחצות אותו. להתחיל להורות למערכת הישנה להתחיל לחדש את עצמה. כמה פעמים הבטחנו לעצמנו כי כאשר נגיע לגשר, נחצה אותו? הגענו. "יגעת ומצאת – תאמין"! (הצטרפו למפגש התרגול ב-28 ביולי).

חלקכם יודעים כי רוב הלמידה שלי כמרפאה הייתה בדמות מחלות רבות שהיה עלי להירפא מהן. הכלי שבא לעזרתי יותר מכל היה הידיעה הפנימית, שהיא רמה עמוקה יותר של אמונה. נזכרת בעצמי כילדה שכזו, שרואה הכל ומרגישה הכל ולעיתים אף אומרת הכל מתוך עיני הרנטגן שלה. זוכרת מצבים שהולידו מצבי מבוכה ובדידות רבים, ובלבול, ורגשות אשם על שאני מרגישה ויודעת את אשר מתחולל במוחם. נולדתי עם הגשר הזה. הוא בנוי היטב עמוק בתוכי. גם ברגעים חסרי האיזון בחיי....הוא היה נוכח, המקום הזה, הטהור, היציב, בעיני רוחי הוא נראה כמו סולם יעקב, בו מלאכים עולים ויורדים....מגדל השן שלי. ביתי החצוב לו בנצח, מעיין הרפואה שלי.

ומשהו במסר הזה הזכיר לי הופעה שהייתי בה, בסנטרל פארק בניו-יורק, בשנת 1982, בו סיימון וגרפינקל שרו את "גשר על פני מים סוערים", הרגשתי את אלוהים שר מגרונם, כאילו עבורי. כמדיום, כל חיי אני נמצאת בין שמיים וארץ, מגשרת בין עולמות. רק בשבוע שעבר באחד המפגשים מישהי שזה עתה הכירה אותי, הביטה בי ואמרה לי כי רואים לי בעיניים....שאני גם כאן וגם שם. האנרגיה שהייתה שם בקהל העצום הזה ששר יחד איתם, את השיר הזה שנגע בכולם, שהפך לקלסיקה, כך מבלי להבין יותר מידי, זה פשוט הרגיש טוב.

והנה עבורכם...."גשר על פני מים סוערים".

"כשאת עצובה, מרגישה קטנה, כשהדמעות בעינייך, אנגב לך אותם. אני לצידך. אוי, כשלפעמים קשה וחברים פשוט לא ניתן למצוא, כמו גשר על פני מים סוערים, אניח את עצמי מלמטה.

כשאת שבורה ורצוצה, משוטטת ריקה ברחוב, כשהערב נוחת בחוזקה, אהיה שם לנחם אותך. אקח את חלקך כשאפלה באה והכאב מתפשט.

ממש כמו גשר על פני מים סוערים, אניח את עצמי מלמטה.

שוטי הבת הנכספת, שוטי הלאה. הגיע זמן זריחתך. כל חלומותייך בדרכם אלייך. הביטי איך הם בוהקים. הו...את צריכה חבר, ואני מפליג ממש מאחורייך....(הרוח מתחת לכנפייך).

כמו גשר על פני מים סוערים, ארגיע את נשמתך".

כמה יפה. ואני כאן, לעצה, הכוונה, לריפוי, לחיבור, לאיחוי ובניה אנרגטית של הגשרים המובילים אתכם חזרה אל עצמכם.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים