קריון - התכונות שעלינו להותיר מאחור


השינוי הוא אישי - הקדמה

האם אפשרי לאדם להשתנות במהירות? התשובה היא – כן! זהו חלק מהלימוד אודות האיכויות שהאנרגיה החדשה מביאה לחייכם. לכל אחד מכם. נשמות עתיקות יושבות מולי, אפילו אלו שלא רצו להיות כאן. ההגדרה של נשמה עתיקה היא – נשמה שחיה על הפלנטה הזו במשך תקופות ארוכות של מאות שנים, שהיו לה מחזורי חיים במשך עידנים, ואשר נענתה לאנרגיה של התזוזה הגדולה שהתרחשה לפני ארבע שנים. זו נשמה עתיקה.

הפלנטה הזו נמצאת ללא נבואה בפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית. הרי נביאים היו תמיד, הם גם ניבאו וגם הרוויחו באופן ישיר מהנבואות שלהם...(לי צוחק), אך כעת המצב הכלל-עולמי הוא שונה. רק לפני מספר שנים היו לכם כל מיני סוגים של נבואות, שהעניקו כל מיני סוגים של אינפורמציה. חלק מזה היה חיובי, הרוב לא. סוף העולם הגיע, זו הייתה הנבואה במשך מאות בשנים. תאריך המטרה היה ידוע, בדיוק באמצע טרום נקודת השוויון שבין היום והלילה, זו הייתה התחלתה וגם סופה של התנודדות בת 26,000 שנה שהתרחשה על פני האדמה, וכולה מתכתבת עם האנושות.

זה אמור היה להיות הסוף, שמעתם זאת ללא הרף בכל התסריטים המודרניים, אך העתיקים סיפרו סיפור אחר. הם טענו כי זה יהיה סוף האנושות רק אם תמשיכו לעשות את מה שעשיתם בעבר, שיחסל אותכם שוב. אך לא חיסלתם את עצמכם. ברגע האחרון יצאתם מזה. הצלחתם לשנות את זה. והנה אתם, מעבר ל-2012 וללא כל נבואה. מאחר והקודמת לא התרחשה, הדבר היחידי שתוכלו לעשות הוא להביט על מה שאמרו העתיקים. כי כל הנבואות המודרניות שלכם, כולל חלק גדול מהמתקשרים המודרניים שסביבכם, אפילו הם אינם יודעים מה עומד להתרחש.

אך העתיקים יודעים. הם ידעו במשך אלפי שנים. אם תביטו רק על אחת מהנבואות, של בני-המאיה למשל. מדוע לוח השנה שלהם בן 5,000 השנים, נקרא – הספירה הארוכה? זה קשור לתודעה האנושית. אם תלכו אחורה 5,000 שנה, תפגשו את התחלת הציוויליזציות במזרח התיכון. זה כמעט כאילו המקטע האחרון של התרבויות והיומן שלהם, הגיעו לסוף ונגמרו. כולם, ללא יוצא מן הכלל, חשבו שזה הסוף, כי אף אחד לא השכיל לקרוא נכון את התמונה. המסר היה שאם תעברו את הסמן, תזדקקו ליומן חדש. כזה שייצג אולי את התודעה הגבוהה ביותר שהפלנטה הזו ראתה אי-פעם. ואכן הוא כאן. כי האנושות עומדת להתבגר. זו הנבואה. זו הנבואה היחידה שיש לכם כעת והיא מדויקת ואמינה. פשוט בשל העובדה כי שאר הנבואות השחורות, פשוט נפלו על הרצפה והתאיידו.

ישנן נבואות נוספות שעליכם להביט בהן, הקשורות לעתיקים בארץ הזו. שבט הלקוטה, ההופי, הם לא הכירו אחד את רעהו. חיו בנפרד ועדיין, הם חלקו את אותה נבואה, אודות המעבר המשמעותי שייצור בחירות והשפעות מג'וריות אשר יתחילו לנוע בפלנטה. הקונדליני שלה יתחיל להשתנות וזו מטפורה לאיזון שבין הזכרי והנקבי הנמצא בכל מקום. הביטו בעתיקים. ישנם כאלו החשים אבודים, כי אתם באנרגיה חדשה שהיא שונה. אינכם מבינים אותה. ייתכן ודברים מתרחשים ואינכם יודעים מדוע. אתם יושבים בנקודת זמן שיש בה נבואה, יקירים. עליכם רק להביט על העתיקים כדי לראות אותה. בסופו של דבר יהיו אנרגיות שמאניות שיבואו ויאמרו לכם מה עומד להתרחש הלאה. אך אתם רק התחלתם. ניתן לאמר שזה עתה נולדתם אל תוך האנרגיה החדשה. וכתינוקות בני יומם, אתם למדים את דרככם בתוכה.

נשמות עתיקות, הקשיבו לי, כל מה שידעתם עד עתה שייך לאנרגיה ישנה. זה כל מה שידעתם, מחזור חיים אחר מחזור חיים, והנה באה לה האנרגיה הזו, וחלק מכם יהיו מבולבלים. אינכם מבינים זאת, זה לא מה שהיה לכם בעבר, אתם מחכים שהעבר יחזור והוא אינו עומד לחזור. האנרגיה לא תחזור להיות כפי שהייתה. ואז אתם מביטים סביבכם ושואלים למי תוכלו להקשיב, אחר מי תוכלו לעקוב...ואני אומר לכם. אתם עומדים לעקוב אחר המאסטר הגדול ביותר שחי אי-פעם, וזה אתם!!! נשמות עתיקות, בכם פנימה נמצא המקור היצירתי, האל של כל האלים. בכם גר השמאן שאתם תהפכו להיות בעידן הזה עבור עצמכם. בכם קיימת אינטואיציה טרייה וחדשה. בכם נמצא הידע של מה לעשות, לאיזה כיוון לפנות ולאן ללכת. אם תאמצו זאת, אם תקבלו ותתפסו ותבינו זאת, כלומר – אם תאמינו בזה, שם נמצאת הנבואה.

ואם תרצו להביט בנבואה העתיקה, היא כללית ואינה ספציפית. היא טוענת כי האנושות תתחיל לשפר את עצמה, תבצע אתחול מחדש ותרים את עצמה מעלה מהרצפה. האתחול יגדיר מחדש חושך ואור, יגדיר מה הוא רוצה לעצמו ואף יגדיר מחדש יחסים בין מדינות, עסקים מול עסקים, אדם מול אדם. וכולם ילבשו תכונות שונות שלא היו להם מעולם. והתוצאה הסופית תהיה אנושות המתחילה להתבגר ובתהליך הזה, אף תפסיק להרוג את עצמה על בסיס קבוע.

אתם רק בהתחלה, בארבעת השנים הראשונה של כל זה. אם אתם חשים מבולבלים ואינכם מבינים באמת מה מתרחש, אינכם לבד. ולכן אני כאן. אני קיים אם שותפי (לי קרול) בזמן הזה בחייו, בכדי לספר לכם מה מתרחש. לאמר לכם כי אתם עשויים מחמלה ומאהבה וכי הדברים הללו יתחילו לקרות עבורכם בדרך משמעותית. חלקכם חווים חלומות, דברים לא נעימים מתחילים לצאת החוצה ממי שנהגתם להיות בעבר. לא רק בחיים האלה, אלא גם בחיים קודמים. דברים שעליכם לפתוח ולבדוק אותם ולהצביע עליהם, ולאמר להם – "אינכם שייכים לכאן יותר"! האם ידעתם כי אתם אוחזים בכוח לפעול כך? בכל פעם שאתם רואים אנרגיה שאינה נאותה עבורכם. הצביעו עליה, ואמרו לה – "אינך שייכת לכאן יותר"!

כל הדברים שאתם בורחים מהם, בגלל הפחד שלכם, ברצוני שתסתובבו ותצביעו עליהם!!! ותאמרו – "אינכם שייכים לכאן! זה לא בפרופורציה למופלאות שלי"! והדברים האלה יברחו, כי אתם כרגע בשליטה, ישויות אור עתיקות. וזה ההבדל. ואני כאן כדי לאמר לכם זאת. יבוא יום בו לא יצטרכו לאמר לכם דבר, כי כל זה יהיה הטבע השני שלכם ושל אלו שיבואו אחריכם...שיהיו גם אתם...בחיים אחרים. אלו הם השינויים המשמעותיים המתרחשים כעת. זה לא מה שאתם במדיה, או בתקשורת. זו תחילתו של שינוי תודעתי אצל האינדיבידואל, וזה מתחיל עם הנשמות העתיקות. זה מי שאתם. ואפילו אם תכחישו זאת יקירים, אני כאן כדי לאמר לכם. המופלאות שלכם תזרח ותעבור הלאה ולא משנה מה אתם חושבים על עצמכם. יהיו כאלו שיאמרו...."אני זקן מידי....תראו מה קורה בחיי...כיצד אוכל להתכחש לזה...וגם לזה...." ואני אומר לכם, כל אחד מכם יכול לחולל חמלה ואור. כל אחד מכם! ובדרכים שאפילו לא חשבתם עליהם.

אני מבקש מכם להצית את הגפרור הגדול שיצית אור גדול וידליק גפרורים אחרים. וזו כמובן מטפורה להדלקת חדר חשוך שנקרא – פלנטה ארץ. ישנם חוקים להליכה בתוך האור. כשיוצאים ממקום חשוך למקום מואר, זה לא מספיק רק לשים משקפי שמש. ישנם דברים שעליכם לבחון מחדש, כדי לטהר את מי שאתם, נשמות עתיקות. כדי שתוכלו לצעוד קדימה, ללא עול הפחד והדאגה. זה מי שאתם. כך אנו רואים אתכם. זהו הדבר העוצמתי ביותר שנוכל לספר לכם. ישנם שינויים שמגיעים ובמהלך תקופת-זמן תתחילו לראות כמה דברים יפים מתרחשים סביבכם. אספר עוד בהמשך.

התכונות האנושיות המותירות אתכם בחושך

חומר למחשבה נשמות עתיקות. אילו תכונות והרגלים אתם נושאים אתכם, אשר יותירו אתכם בחושך? איך זה ירגיש לצעוד לתוך האור לאחר אלפי שנות חשיכה? אחלוק כמה מהתכונות אתכם. אתם התקווה, האור של הפלנטה, אתם בעלי הניסיון הגדול ביותר, ועדיין....רובכם עדיין בחסות העלטה. הנה הרשימה אודות התזוזה של התכונות מהישן אל החדש. היא אינה ארוכה.

התכונה הראשונה

האם אתם מאמינים בזה? בכל נושא הבריאות וההצהרות לעצמכם והשיחות אל התאים שלכם, עם האינייט, הכל חוזר לדבר הראשוני והחשוב ביותר. האם אתם מאמינים בזה? רק כשהתודעה שלכם מצליחה להפנים את כל זה כאמת, רק אז אתם נותנים לגוף שלכם סיכוי. אתם הם הבוס, השולטים על כל התאים בגופכם. התודעה שלכם מדברת עם האינייט ועליכם להיות מגויסים מכל כיוון לזה. אז, האם אתם מאמינים בזה? כשאתם מסתובבים ורואים את כל מה שמתרחש, בעסקים, הממשלה, האם אתם מאמינים שעברנו את הסמן? הכל מרגיש מוזר. דברים מוזרים מתרחשים באנרגיה החדשה הזו שאיש לא ראה קודם. אם תיקחו למשל דג שחי במים מלוחים, ותשימו אותו במים מתוקים – הוא ימות! אלא אם כן הוא יאמץ מכניזם שיעזור לו לטהר וללטש את המטבוליזם, כך שלא יזדקק למלח יותר. אתם נעים מחושך לאור וישנה רעננות רבה, אך בעיניכם, הכל הוא רק שינוי.

לכן, זו השאלה הראשונה שאני שואל אתכם. האם אתם מאמינים בזה? כשאתם לבד, עם עצמכם בארון, האם אתם מאמינים כי זה משהו שמתרחש בפלנטה, או רק משהו ששמעתם בסמינר או בתקשור כלשהו? האם זו משאלת-לב שאינכם מיושרים איתה עדיין? או שאתם חלק מזה? כמה פעמים אמרתם לעצמכם – "אני רואה זאת, זה באמת קורה... אני במקום הנכון בזמן הנכון. אני חלק מהשינוי הזה, באחד מהדברים הדגולים שהתרחשו על פני האדמה. אני חיה בזמן הנכון הזה שבאתי למענו". חלק מכם אנליטיים מידי ואומרים – "לא ייתכן שבאתי לטובת זה...אני זקנה מידי....יש לי אתגרים...אינני יכולה להמשיך..." ואינכם מבינים כי יצירת האור, נשמות עתיקות, היא משהו שאתם עושים הכי טוב. ולא משנה בני כמה אתם ומי אתם ומה קורה בגופכם. יצירת חמלה ואור היא בריאה של תודעה וכולכם יכולים לעשות זאת.

יש כאלו שחושבים שלא יחזרו הנה יותר, שהם עשו את עבודתם....אז כן! אתם חוזרים. אומר זאת שוב, לא תרצו להחמיץ את המסיבה. יקירים, בפעם הבאה לא תחזרו על אותן טעויות. תחזרו עם רעננות גדולה, אך לעת עתה אנו זקוקים לכם, בדיוק כפי שאתם, כדי לנצח את מאבק האור והחושך בעודכם כאן, בחיים. ולכן אנו מציעים לכם תוחלת חיים ארוכה יותר, בעודכם מתחילים להבין כיצד לרפא את גופכם, לדבר לתאים שלכם, ליצור את מה שהרפואה טוענת שהוא בלתי-אפשרי. חלק מכם כבר עשה את הבלתי-אפשרי, חוויתם ניסים וסינכרוניות מדהימה. האם אתם חיים בשלום עם כל האינפורמציה הזו? ברגע שתאמצו זאת וזה יהפוך להיות חלק מכם, אמיתי עבורכם, אז ניתן יהיה להתחיל.

התכונה השנייה

מה אתם עומדים לעשות בנדון? מה נשתנה בכם בעקבות התפיסה, ההבנה הזו, אודות שינויי האור והחושך? ועל העובדה כי זו נבואות העידנים ועל הזמן הבלתי-רגיל הזה הבשל לשינוי? מהו הצעד הבא שלכם? מה תעשו? בני-אנוש, אתם מכילים הרגלים ישנים ואין זו סיבה לאשמה או בושה. הרגלים הם רק הרגלים. היה עליכם לעשות את כל מה שעשיתם כדי לשרוד כל חייכם. וכעת זה מתחיל להשתנות. אם תבחנו את התגובות שלכם לדברים, את הגישות השונות שלכם, האם אתם מהסוג המתלונן? אולי אינם מודעים לכך ואתם כאלה כי כולם מתלוננים ואתם רק מתאימים את עצמכם...אולי. האם ידעתם כי זהו הרגל תרבותי? האם יש לכם גישה חיובית לעתיד? כשאתם מדברים עם אחרים, האם אתם נוטים להניד את ראשכם בהסכמה, או שלא?

"כן! זה נורא! כן! זה לעולם לא ישתפר. כן! כן! כן!" ומבלי להיות אנטי-סוציאליים, האם אתם מביעים דעה נגדית ואומרים – "אינני בטוח....שמעתי כמה דברים טובים....אני יותר חיובי מזה". האם הצלחתם להצהיר על משהו מבלי לתת לאחרים תחושה שהם טועים ומבלי לתת להם לחוש חוסר-נוחות? זה נקרא – הדיפלומטיה של ההיגיון הבריא והשמחה. כי ניתן לשחות נגד הזרם, גם מבלי להיראות כשימשהו זר ולא שייך היוצר צרות, אלא כמישהו בעל חשיבה מתקדמת ומלאה באנרגיות של שמחה. ישנו הבדל. יחי ההבדל.

כיצד זה ישנה אתכם כדי שהצהרות אלו יהיו נכונות? האם תתחילו להביט אחרת על דברים? מה אפשרי בחייכם? האם תשאלו מה אפשרי במקום כל מה שהחלטתם שלא יכול להיות? העובדה כי אינכם יכולים להשתנות היא אחת מאשליות החושך. העובדה כי הטבע האנושי לא ישתנה לעולם הוא אשליה. האם תוכלו לצאת מקופסת העבר לכיוון משהו שאינכם מצפים לו? ומישהו כבר יאמר – "אלו הן העובדות. זה מה שקרה בעבר". ואולי תוכל לאמר לו בחזרה..."אינני יודעת מה עומד לקרות, אך אני מרגישה כל כך בטוחה בזה כי דברים יכולים להשתנות, וכי העתיד הוא לא כפי שנאמר לנו. הבינו, אינכם יודעים הכל. ואכן, אינכם יודעים את מה שאינכם יודעים. ולכן ישנה לא רק תקווה אלא גם הבטחה. מי אתם? האם אתם אלו המאמינים בשינוי? וכיצד אתם מתכוונים להשתנות כדי להראות זאת?

התכונה השלישית

ישנן אנרגיות מאד ישנות בחברה שלכם, בתרבות שלכם, שהיו ונותרו אותו הדבר. הן מייצגות את הטבע האנושי ועליכם להחליט מה לעשות איתם. אתם עשויים לא להיות מסוגלים לשנות אותם אך ישנו אור על הפלנטה שאיש אינו מדווח עליו. ישנו אור המתחיל, חלקו עדיין זרעים וחלקו כבר צומח וגדל. חלקו יפה ושמח, ואינכם יודעים דבר וחצי דבר על זה. מה הסיבה לכך? האם זה הגיוני מבחינתכם, להיות אדם חיובי, לצפות לחמלה ולשמחה בחייכם, להתחיל לעבוד עם מה שסביבכם שהוא עדיין חושך, לדחוף אותו, ואז...אתם מגיעים הביתה ואתם עייפים. ומה אתם עושים אז? פותחים את הטלוויזיה ומביטים בכל הדברים הנוראיים שהתרחשו בפלנטה באותו יום. וכשאתם מתעייפים מהחדשות, אתם פונים לערוצי הבידור וצופים במשפחות שמתווכחות.

מה שאני אומר לכם, יקירים, הוא כי המדיה שלכם שבורה!!! כרגע זו אנרגיה ישנה החושבת כי היא יודעת מה אתם רוצים, והיא תמשיך לספק חושך על בסיס קבוע. ואם אין משהו חשוך לדווח עליו, הם ימציאו משהו....חדשות מפוברקות...עם זה אתם מתמודדים. הנה עצתי לכם. בחרו בקפידה מה אתם רואים, שיהיה תואם למה שאתם מבקשים לשמוע ולמה שאתם מאמינים שהוא אמיתי ומדויק. העדיפו לראות דברים שיש בהם כיף. חיות משתובבות, תינוקות בצעד הראשון שלהם, מעשים הרואיים בפלנטה, טבע מופלא, את כל אלו אתם יכולים לראות כמה שתרצו. ואפילו ללא פרסומות. זה אפשרי היום. אז אל תקשיבו לתקשורת שעדיין לא הדביקה את הפער עם שום דבר שמתרחש באמת. עדיין לא.

אפילו אלו המתקשרים סביבכם, שמעניקים לכם תיקשורים חדשות לבקרים, והם כולם בעלי היסטוריה וחינוך טובים, אך אפילו הם משוחדים בדרכים שלא ייאמנו. ואתם אינכם מודעים לכך. אז סננו את מה שאתם שומעים בזהירות רבה ובמשנה זהירות. כל המתקשרים האלה עדיין לא התעדכנו במופלאות השינוי המתרחש בפלנטה הזו. הם עוד לא הבינו מי אתם. הם אינם יודעים דבר אודות הנשמות העתיקות, ובמדיה? לא יודעים מה יקרה אם יתחילו לשדר תכניות שאנשים ירצו לראות באמת. מה שיקרה זה בדיוק מה שהם מבקשים לעצמם. הרייטינג יעלה. אני מקווה שמישהו מקשיב. זה מה שאנו רוצים. יבוא יום, בכנות, יקירים, בו יהיה יותר מערוץ אחד של חדשות טובות. ואתם תוכלו להתכונן ולהקשיב לדברים הטובים ביותר שהתרחשו באותו היום. אז יתגלה בפניכם איזון שעדיין לא ראיתם בשום מקום עד היום. מעולם!!!

התכונה הרביעית

לכל אחד מכם יש חברים, משפחה, עבודה, מקומות שקשה להיות בהם, ואנשים שלעיתים לא קל להיות במחיצתם. כי בכל פעם שאתם נפגשים, כל מה שמתרחש זו דרמה גדולה. זה פוגע בלבכם, לעיתים זה מעייף או מפחיד אתכם, ואינכם יכולים לעשות דבר בנדון. זהו טבעו של החושך. הדרמה עושה ספינים לעיתים קרובות ומסתובבת בתוך המשפחות. זו הסיבה שכל כך הרבה עובדי אור בכל מקום בעולם ניתקו את עצמם ממשפחות המקור שלהן. הפכתם להיות הכבשה השחורה במשפחה שאין לה צל של מושג בכלל כי אתם הכבשה הלבנה. הרי הדבר היחידי השחור הוא הדרמה שהם מסתובבים בתוכה ללא הפסקה. לכן כל כך קשה לכם בחגים, כי מאלצים אתכם להיכנס חזרה לתוך הדרמה לרגע אחד או שניים.

ישנן מקומות אליהם אתם ממשיכים להגיע, שנהגתם לבלות בהם הרבה באנרגיה הישנה, שהם דרמטיים ומייצרים דרמה. אומר לכם משהו שלא אמרתי בעבר. זה ישרת אתכם, נשמות עתיקות, למצוא מוצא אל מחוץ לדרמה. התנתקו בחוסר היצמדות. וכשתעשו זאת, תגלו כי תוחלת החיים שלכם גדלה, אור ייכנס פנימה, אתם תצחקו יותר, שמחה ואושר יהיו נחלתכם. ולעולם לא תצטרכו להשתתף או להביט בזה יותר, כפי שקורה כעת.

עובדי אור, צאו מהדרמה! אל תתנו לאף סיטואציה להגיע למקום דרמטי שוב ושוב, בעודכם יושבים ומאפשרים את זה. אם אינכם יכולים לשלוט בזה, אם אינכם יכולים לקחת חלק ולשנות את זה, הסירו את עצמכם מזה. מדוע שתשבו שם מורעלים? מדוע שתמשיכו לספוג דברים שיהרגו אתכם? אל תעשו זאת, אל תישארו בתוך הדרמה. מבחינה אישית, כל אחד מכם יודע בדיוק על מה אני מדבר.

התכונה החמישית

זו האחרונה....מדוע 5 צעדים? כי המספר 5 מסמל שינוי מאסיבי. ברצוני שתזמינו פנימה חזרה את הילד הפנימי אל תוך חייכם. האם תוכלו להיזכר בזמן בו לא היה לכם אף דבר לדאוג אודותיו? בו הדבר הכי גדול שהעסיק אתכם הוא כמה זמן נותר לכם לשחק לפני שחוזרים הביתה? זה עדיין שם. וזו לא הזמנה שבעקבותיה תתחילו להיות חסרי אחריות. זו הזמנה למצוא מחדש את השמחה הילדית ולהדביקה חזרה לחייכם, כדי שתוסיף נופך של ידידות ונדיבות ואיזון המגיע עם תמימות של ילד המסוגל למזגה כל סביבו, ועדיין להישאר עליז!!! זה קריטי. וזו התכונה הקשה מכולן. כי כל הסיטואציות שמתרחשות סביבכם, במאבק שבין האור לחושך....ואני עוד מבקש מכם למצוא שמחה ואושר. וכדי לעשות זאת, פנו להיזכרות בדברים המשמחים ביותר שאי-פעם קרו לכם בילדותכם. יום הולדת, או חג, או יום לפני אירוע חשוב שחיכיתם לו בשקיקה במשך זמן רב. היזכרו בהתרגשות הזו שיש בכם ובתום שהוא שלכם, זה הגורם לכם לרצות לקפוץ מעלה ומטה. תנו לזה רק להיות הזמן בו אתם כל כך מאוהבים בחיים!!! ולי יש הצהרה עבורכם, נשמות עתיקות יקרות. לאדם המפותח יש הזדמנות לקבל את כל אלו בכל יום בחייו. עד לנשימתו האחרונה! שמחה אינה שייכת רק לילדים. היא שייכת לבן-אנוש מפותח. וזה מה שעושה את ההבדל בין הישן והחדש. חמלה תשחק תפקיד כאן באופן טבעי. היא תוכיח את עצמה. אהבה תשחק את חלקה בטבעיות, הגיון בריא יוכיח את עצמו.

אינכם צריכים "לנסות" לאהוב, "לנסות" להיות חומלים. זה פשוט מי שאתם. האם תוכלו להטמיע את כל זה? האם השינוי באמת קורה? ואם כן, חושו, הרוח בגבכם. אמרנו זאת בעבר. זו האנרגיה החדשה. ברוכים הבאים לארץ חדשה. לכו מכאן שונים. יהיו כאלו שיאמרו – "קריון הזה משוגע....זה בכלל לא מה שאני רואה בחדשות..." בדיוק!!!! ומדוע לצפות בחדשות בכלל? ישנם דברים על הפלנטה שהם יפהפיים ומתרחשים ממש כעת. והם אינם נראים! ברצוני שתטמיעו את הידיעה הזו, ודעו אותה והאמינו בה והבינו אותה. האור מנצח!!! וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

חמלה נתפסת לעיתים קרובות כאילו היא איכות "רוחנית", או משהו מולד השמור לאנשים נדיבים מטבעם, כאלו בעלי אופי הגון ומכובד וישר.

ומה אם חמלה היא משהו הרבה יותר פשוט? כמו תשומת לב לאנשים ולעולם סביבנו?

כמה דברים אנו מפספסים כשאיננו שמים לב...לדברים, למצבים. וכל האנשים סביבנו.....אנו מפספסים את חייהם, את הסיפורים שלהם, את השמחות והכאבים שלהם.

משהו עוצמתי במיוחד קורה כשאנו מעניקים נוכחות ותשומת לב מלאה למישהו, למשהו...וכקסם כזה מתרחש, אנו נפתחים לחמלה אמיתית. כשאנו בפוקוס על משהו, הדבר שאנו מתמקדים בו – גדל. הדבר שאנו שמים בו את ליבנו....שמתם לב?

זהו זמן של טרנספורמציה אישית פנימית. המתנה המשמעותית ביותר שקיבלנו היישר מהאנרגיה האלוהית היא גוף הרגש שלנו. התחושה הזו המציפה אותנו היא תחושת החיות הקיימת רק כשאנו בגוף אנוש, והחיבור הבלתי אמצעי למקור בדמות שמחה ואושר ודמע. כל אחד מאיתנו תורם את חלקו המיוחד בזכות עבודתו הפנימית השולחת את אדוותיה לעולם. האנושות מובילה בחוכמת ההמונים שבה ולא בטיפשותם של נרקיסיסטים ספורים הנאחזים בקרנות המזבח.

ישנה תודעה והיא מתפתחת לאט, על פי המכנה המשותף הנמוך ביותר, והוא זה המכתיב את קצב ההתקדמות. זכיתי לראות בני-אנוש אציליים העוזרים לנכים, לחלשים, לאלו שידם אינם משגת, ואני רואה בכל יום את אלו הממשיכים להאדיר את כוחם ולקבל לעצמם בלבד. התודעה היא נאורה ואינה מותירה אף אחד מאחור. כולנו אחד. ומי שיבחר להמשיך ולשבת בחושך, זכותו. זו ארץ הבחירה החופשית המאפשרת לו זאת.

כיצד אתם ממלאים את המרחב בחלקת האלוהים הקטנה שלכם? בחסך ופחד?.....תמיד יהיו אלו שימשיכו עם משנתם המדגישה חוסר, כדי שיהיה להם מה למכור לכם, כי קונפליקט משתלם....שאלו את העשירים ביותר על הונם שנצבר בעתות מלחמה. כל התורות אודות כך שאנו לא, ואנו ממש לא, ואנו עוד לא, שאנו חסרים....אבד עליהם הכלח. הן הפכו לאגדות ולסיפורים. אנו כן ועוד איך כן! שלמים ומושלמים. אנו מסירים מעלינו כעת את כל המלבושים וכל המסיכות וגם התפיסות וכל מה שעטינו על עצמנו כלימוד....ועתה הגיע הזמן לחזור להיות גברת ללא אדרת...אדון ללא בלון... עברנו את הסמן ועדיין יש כאלו ששואלים אם נצליח....אני מתנצלת, אבל באמת....תתקדמו !!! כבר הצלחנו!!! זרקו אחר כבוד לפח את כל תסריטי סוף העולם. אפילו הוליווד כבר וויתרה עליהם.

הרי העולם כבר התעלה ואנו רק מתאימים את עצמנו אליו כעת. שינוי אינו מלחמה ולא מערכה ולא מאבק. שינוי אינו שייך למחלקת האגו...הוא נעשה בפרטיות בתוכנו עמוק פנימה. משמיים מבקשים מאתנו להשתנות, להפסיק להנציח דרכים ישנות, של כיבוש והשתלטות ולקיחת בעלות, כל התכונות שמקורן בחושך הקשור לגן הילדים וכעת... שלום כיתה א'!!!

אנו מתבקשים להיפרד ממשהו שחלקו מופלא ואהוב עלינו, ומחלקו האחר בגווני האפור, ממש קשה לנו להיפרד. אך אלו הם הדברים שאיננו יכולים לקחת אתנו לשארית הדרך. עלינו להפשיט מעלינו תכונות שאינן מתאימות לגן העדן שאנו צועדים בתוכו. וכל מה שלא השכלנו לשחרר אחיזה בו, נתלש מאיתנו בכל מקרה, בקושי רב, בחולי, בכאב. זו משמעותה של התעלות. תנו כוונה מליבכם לעבור הכל בקלות וללא מאמץ. זו התקדשות.

ולא מפשיטים אותנו מטבענו סתם כך... תראו מה מחכה לנו בפינה....ממתין בסבלנות להתמלא בנו.....משהו אלוהי תרתי משמע!!!

והיכן השמחה? כבר צחקתם היום? רוצים לפגוש את שמחת המקור? דברו איתי. שבת שלום.

Racheli Ganon – Master Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים