קריון - זה אישי


מאנגלית – רחלי גנון

זה אישי. האבולוציה מגיעה לכל לב אנושי. המסר אודות האדם האישי הוא הקשה ביותר להבנה, כי זה אתם. כל אחד מכם גדל בתבנית הישנה. וכשתבניות חדשות מתגלות, זה לא קל. כל חייכם אומנתם להישרדות קיום אחרת, וזה מה שאתם יודעים. כיצד יוצאים מקופסה אהובה? כן...אהובה. זו קופסת המציאות שאתם מסתובבים איתה, ובה כל הדברים שאתם יודעים, כולל האינטראקציה עם אחרים, מה שאתם אוכלים, מה שאתם אומרים, הכל נמצא אתכם, מרגע יציאתכם מהרחם.

נכון, לא נכון, הולם או לא הולם, עובד או לא עובד, כל הנתיבים במוח המחוברים לדבר שאנו קוראים לו – הישרדות. וכך אתם מתנהלים כדי לנוע ממקום אחד לשני. ופתאום אתם נוכחים לדעת כי הקופסה קטנה מאד, ואלוהים גדול הרבה יותר. רק שהפעם, אינכם נכנסים לקופסה גדולה יותר. אתם מפרקים את הקירות. אינכם נמצאים בפלנטה במקרה. אינכם זן אחד מכלל החיות. וגם אין לכם סמכות שאינה מתפקדת שעליכם להעריץ, שתשלח אתכם להישרף אם לא תתנהגו בהתאם.

במקום כל זאת, הקופסה נעלמת ואתם מגלים לא את שמו של האל, אלא את המקור היצירתי הנמצא בכם. האנוש שבכם הנמצא בגוף, במוח, באישיות, כל החומר האנושי המתפתח בעודכם כאן. אך הנשמה? הנשמה היא שווה לאלוהים. הנשמה היא חלק מהמקור היצירתי הקולקטיבי של היקום והמולטי-יקומים שמעבר לו. הנשמה בכם פנימה. וזו ההכרה שלכם כעת, כי היא תמיד הייתה שם, מוקפת בקופסה שלכם.

קופסת ההישרדות היא קופסת האמונה/חוסר האמונה. כשאתם מתחילים להמיס אותה, מגיעה ההבנה כי אתם ראויים, כי אתם שייכים לכאן, כי ישנה תכנית. ובעידן הזה, כל נבואה שאי-פעם ניתנה לכם היא כי זו הפעם האחרונה, כי תכנתו אתכם להשמדה ואבדון. ואתם חושבים שזו הפעם האחרונה, וכי אינכם חוזרים לכאן יותר. זו קופסת האמונה, אפילו האזוטרית. הבינו, כשתחזרו לכאן בפעם הבאה, תתעוררו לאנרגיה באור חדש, תזכרו דברים שלא זכרתם קודם, תהיו חכמים יותר ולא תחזרו יותר על טעויות. ותהיו גם צעירים שוב. מדוע שתסרבו לזה? הגיע הזמן לחיות כמו שהאנוש עוצב להיות באמת.

וזה עוצב להיות ללא מלחמה ושנאה. בישראל ישבתי ודיברתי מילים שהם רצו לשמוע, ועדיין, לאחר מעשה אמרו כי זה בלתי-אפשרי. זו הסיטואציה. הקופסה היא כזו, שגם לנוכח התקווה הגדולה ביותר, על קופסת ההישרדות להתמוסס מכל צדדיה כדי שניתן יהיה להתחיל מחדש, להתרחק מהעבר ולהתמקד במה שיקרה בעתיד. אתם עדיין בקופסה ואינכם מבינים נגישות. בקופסה שלכם, בכל פעם שאתם מבקשים גישה לאלוהים, לבורא, למשהו, כדי שזה יקרה, עליכם למצוא את הדלת ולפתוח אותה. החיפוש הוא שונה עבור כל אחד מכם, אך המשותף הוא כי אתם עדיין מחפשים דלת.

וזו תבנית ישנה שאינה קיימת!! אין שום דלת. במקום זאת, יש להמיס את הקירות שבתוך כל אחד מכם. היכולת לקבל גישה לכל הדברים שאי-פעם רציתם, עבור לבכם, עבור גופכם, עבור משפחותיכם, עבור ארצכם, הוא שינוי בתבנית. אל תחפשו אלוהים אחרים. מצאו את זה שתמיד היה שם. בכם!! הבינו, זה נכון וראוי והולם. ולא משנה מה נאמר לכם, זה זמין עבורכם!

אשאל אתכם שאלה, ישנו מקור יצירתי שהוא מלא בחמלה ובאהבה טהורה עבורכם, ואתם נושאים אותו אתכם. האם אתם חושבים כי הוא עובד פחות טוב מכם? כשאתם מול הילד שלכם, מודל האהבה והחמלה, אמא, זה מה שאת מרגישה לרך הנולד כשהוא מונח בזרועותייך. הלב שלך פועם בחוזקה כשאת חושבת מי הוא ומה הוא ומהיכן הוא בא, ומהעובדה שהוא שלך...ואת חושבת שאלוהים הוא פחות מזה?

ומה אם לילדים שלכם לא הייתה גישה לאם ולאב שלהם. האם הם היו בחדר השני, בוכים לכיוון התקרה כי אינכם מופיעים? האם היו נכנעים לאמונה כי אין אמא? כי אמא לא קיימת והיא חוזרת חזרה? אך אמא תמיד שם. היא אוחזת בהם כשהם בוכים. אכפת לה מדעותיהם, אמא צוחקת איתם כשהם צוחקים. זהו אלוהים! טהור! אוהב אתכם בכל דקה ביום ומחכה שתמיסו את התבנית הישנה שאינה שייכת יותר, שתיפרדו מהפחדים ומהאמונות הישנות. זהו האלוהים שבכם. והוא נגיש לכם ממש כפי שאתם נגישים לילדכם. אלוהים אינו פחות מהאהבה שהאדם חש כלפי בנו.

זה טוב אף יותר! אני מזמין אתכם להפסיק לחפש אחר הדלת. היכנסו פנימה, רדו אל תוך לבכם והיווכחו כי זה תמיד היה שם. הדבר היחידי שעליכם לעשות הוא לשבור את החומות שבניתם, המונעים מכם מלראות את כל זה. זהו מסר נפלא וסיפור נהדר והוא במאת האחוזים נכון היום. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

בכל יום והיום במיוחד, כל כך אוהבת את עצם היותי אמא. נושאת את הכתר הזה בגאון. כי להביא לעולם ביטוי ייחודי חדש של חיים – זו ההגשמה הנשגבה מכל בעיני. ההוכחה הטבעית להמשכיותם של החיים. זוכרת משפט שהזמרת ריטה אמרה פעם, "הדבר היקר ביותר בחיים, ילדים, יש כמעט לכולם".

הרי לא הגענו הנה כדי לקחת חלק במופע אימים הנקרא – "מופע הפרידה של האנושות מעצמה". בעודנו מתעוררים למהותנו, מגיעה ההכרה, כי אנו הנשמות המתפתחות שראו את הפוטנציאל הברור מבעוד מועד, ובחרו והתנדבו להיות כאן בעת הזו כדי לעבוד ולעזור לפלנטה בהתעלות. וזה הצליח לנו. ראו איך כל תסריטי סוף העולם נעלמים כאילו מעצמם.....

כשאנו מקלפים מעלינו את כל הדברים שמסתירים לנו, המסיכות, העמדות הפנים, המלבוש הפיזי על כל היבטיו, אז מתגלה לה התודעה הנקייה, המושלמת והמאוזנת שלנו, כפי שהיא, כפי שתמיד הייתה. זו שנבראה בצלם. חפה מהתניות, שלמה מפגמים.

וכנשמות מתפתחות, אנו חווים שינויים בכל יום כשתבניות מתנפצות לנגד עיננו. במציאות שכבר נבראה מזמן, זהו תפקידנו, לתת משמעות לפוטנציאל האנרגטי המתגשם מול עינינו. כשכל חלקי הפאזל מתגבשים להם ליופי זו הגשמה. אנו כלי שרת לאורו של הבורא ובאחריותנו לנקות את הכלי מדברים שאבד עליהם הכלח. כי מידת האור הנכנסת לתודעה היא פועל יוצא של ניקיון רוחני וכיול מחדש האוצר בתוכנו את האור....שלא יברח.

"הודו לה' כי טוב. כי לעולם חסדו".

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים