קריון - חמשת ההתיישרויות


מאנגלית – רחלי גנון

אנקדוטות מהמסר המסכם את הוועידה - ג'נבה

הראשונה - נשמות עתיקות מתערבבות בדרכים נפלאות

בסינכרוניות, בהרמוניה, פוגשים חברים ממקומות אחרים. זו הזמנה לראות ולהרגיש דברים אחרת. התיישרות אינה חברות. היא התמזגות הנעשית דרך חמלה. הדהוד יחד, התכנסות, אנרגיות המהדהדות יחד זו התיישרות. המשותף לכל אלו הוא המטרה המשותפת והאלוהים שבפנים. כשהלב נמס, בחמלה ושלווה.....זה הדבר הגורם לשני אנשים להתחבק.

השנייה – התיישרות עם הטבע

התיישרות עם כל אלו שאוהבים ומכבדים ומתיישרים עם האדמה התעוררת לחיים. ישנה מערכת סימביוטית באמצעות החמצן שאתם מקבלים ונושמים מהצמחים, מהעצים. זו ברית. התיישרות עם הטבע היא הטובה ביותר. כי מעפר באתם. ערבוביית האלמנטים של החיים עצמם יצרה אתכם. זה הזמן לזכור זאת.

השלישית – ההתיישרות עם הכוכבים

זה נפלא ואף רלוונטי לחייכם. הכוכבים והפלנטות והמערות הסלולריות במסתובבות סביבכם, כולן עשויות מאותו החומר ממנו עשויה האדמה. האלמנטים בפלנטה ובגלקסיה הם זהים! ולכן, כשאתם מביטים בכוכבים, דעו כי הם חלק מכם. אתם קומבינציה של אבולוציית הביולוגיה בפלנטה ואבולוציית התודעה מהכוכבים. האם אתם מיושרים עם הכוכבים ועם אלו שבתוכם?

ישנן תודעות אקטיביות מחוץ לפלנטה שניתן לחוש בהן. ניתן להבין את הנדיבות שלהם. שברו את מחסומי האמונה, כי החיים הם הרבה מעבר למה שאתם חושבים. המציאות של שאתם והמקום ממנו באתם הוא מדהים!

יש יותר ישויות בגלקסיה המכירות אתכם אשר בני-אדם על הפלנטה. והבחירה החופשית שהובילה לשינוי היא התפתחות אזוטרית של תודעה המביאה את החדש עד אליכם והופכת את ההתיישרות עם הכוכבים לאמתית.

הרביעית – ההתיישרות שלכם לעצמכם

מה היא ההתיישרות שלכם לעצמכם? שאלה מוזרה...האם אתם מיושרים עם עצמכם ועם אחרים? האם אתם רואים את אלוהים בכולם? בכם? אצל רבים מכם, שאינם מרגישים ראויים, שמרגישים פחות מ....ההתיישרות הזו שבורה. האם אתם מאוהבים בעצמכם בדרך שאינה אגואיסטית? זו ההתיישרות החשובה שתצטרכו לאחות. זה אתם עם עצמכם....אמרו – "אני ראויה להיות כאן. זה נפלא כי כך יצרתי זאת". אינכם צריכים לבקש דברים.

כשאלוהים נמצא בכם, האם אתם שואלים את עצמכם? התבנית השתנתה. במקום לבקש, עליכם רק להתיישר עם האמת ועם המציאות של מי שאתם. אתם למדים לתת הצהרות לתחושות שהם בניגוד לרגע הזה, וזה בדיוק כמו חולה המצהיר על בריאותו (זה נשמע טיפשי). אך האדם המצהיר אל בריאותו כבר עכשיו, מדבר על מי שהוא הופך להיות....על מי שהוא יהפוך להיות כשיתיישר עם העתיד של אדם שהוא בריא. זו ההתיישרות עם עצמכם. האם אתם מתנהלים באופן הזה?

האם אתם מבינים? האם אתם ראויים? האם תוכלו לשבת לפני האלוהים ולדעת כי אתם שייכים? היכן הוא מקומכם, יקירים? האם אתם שייכים או רק עומדים בצד הכביש ומקווים להתקיים? אולי מחלה הכתה בכם, וכעת נאמר לכם כי כל זה הוא חלק מהחשיבה האישית שלכם...אתם יכולים לנצח את זה!! אך רק אם ההתיישרות שלכם עם עצמכם נמצאת שם.

כיצד אנו מתיישרים עם עצמנו? האם תוכלו לדמיין את עצמכם מחבקים את עצמכם חזק ואומרים לעצמכם – "כל הכבוד! עבודה טובה! עברתי יום נוסף! ואני הופכת להיות מאוזנת יותר ומתחילה להבין אהבה"...האם זה אתם? זה יכול להיות אתם, כי רצון חופשי הוא תמיד המפתח. לבחירתכם.

החמישית – מערכת היחסים שלכם עם הבורא

מה היא מערכת היחסים שלכם עם הבורא? האם פתרתם זאת כבר? פיסת האל שבכם, שאנו קוראים לה- "המקור היצירתי". אלוהים הוא שם יחידני של כוח אחד. המקור היצירתי הוא נרחב ויכול להיות רבים ככל שתרצו....האם ידעתם כי אלוהים הוא רבים? (יש הרבה אלוהים) האם ידעתם כי הוא אינסופי ונמצא בכל מקום? האם ידעתם כי הוא חודר ומחלחל לכל פיסה של חומר? האם תוכלו להתיישר עם הבורא שבכם? אם כן, אמרו לעצמכם: "לכן, אני הנני רב-מימדי"!!! אני החלק הנמצא בכל בן-אנוש, מעבר למה שניתן לראות ובעל כל כך הרבה מימדים"!

שם מתרחשת האבולוציה – התיישרות עם המקור היצירתי שייצור שינוי רב-מימדי בכם!!! אדם רב-מימדי מתחיל לדאות באינטלקט, באינטואיציה, וזה המקום בו כל הדברים החדשים הופכים להיות אמתיים.

אני חלק מהבריאה!!! אני נצחי/ת!!!

וכעת אגלה לכם סוד. ישנה רק התיישרות אחת. הענקתי אותה לכם בחמישה חלקים. כי הכל נמצא במעגל אחד. כולכם יחד בשדה. זו הזמנה להרגיש זאת! כולכם יחד בהתיישרות עם המקור היצירתי!! כולכם בהתיישרות עם עצמכם! כולכם בהתיישרות עם הטבע והכוכבים. זו התיישרות אחת בעלת הרבה פאות, כמו תכשיט, כמו יהלום, הרוצה לזהור בבהירות.

וכשתראו זאת, תתחילו להבין את כל שישנו הקיים בכם. זו הנקודה בזמן בה אתם נוכחים לדעת כי הכל מחובר, כי אינכם יכולים להיות לבד, וכי נשמות אחרות עם נדיבותן ואהבתן אליכם, הן אכן אמתיות ואוהבות ואכפתיות. אינכם לבד. כבר אמרנו לכם כי גם אם תכנסו לארון ותסגרו את הדלת, מיליון מלאכים יהיו אתכם.

אך יקירים, אם כולם הם חלק מהמקור היצירתי, המשמעות היא כי כולם ברמה מסוימת עדיין בארון. התיישרו עם המחשבה כי מעולם לא הייתם לבד. זהו רק המסך של האנרגיה הישנה שירד ורימה אתכם. הוא אמר לכם שאתם כלום ושום דבר, שאתם פחות מ....שאין לכם סיכוי, שלאף אחד לא אכפת, שאף אחד לא אוהב אתכם...וכשתמותו – הכל ייגמר. כל אלו שייכים להטעיות העבר. המסך מתחיל להתרומם ואתם יודעים כבר טוב מזה.

ישנה אנרגיה חדשה בפלנטה ואתם יושבים בתוכה. נשמות עתיקות, מהי המשמעות של כל זה? התבנית החדשה מבקשת מכם להביט על דברים אחרת, בשל כל מה שקורה בפלנטה ומתחיל בנשמות העתיקות. ישנם כאלה כאן, שאינם מאמינים בתקשור. אך אולי אתם מאמינים באהבה, ואולי תעזבו כאן מעט שונים, בהרגשה. כשתתחילו להתיישר עם כל שישנו, לפתע האלוהות של מי שאתם תתחיל לעטוף את עצמה סביבכם, ואתם תיווכחו לדעת כי אינכם צריכים להבין, או למצוא תשובה או פתרון. אינכם חייבים לדעת את הפרטים. דברים שנשכחו עדיין נמצאים שם, דברים שאתם מעמידים פנים כאילו למדתם היום, אך האמת היא כי אתם פשוט נזכרים בהם.

זו הנשמה העתיקה, היוצרת איזון ומתחילה להבין את עצמה ואת כל מה שתוכל להשיג בזה שתצא מכאן ותראה לאחרים את אורה. זו הארץ החדשה. אתם האנוש החדש. אם רק תבחרו להבין, זה תלוי בכם. אל תפחדו מאהבת האל. חלק מכם מעולם לא אפשר לה להיכנס אליכם באמת. אתם מדליקים ומכבים זאת, ואז זה נגיש לכם רק במדיטציה. הבינו, זה 24/7 . חיבור תמידי שמרגישים בו כל הזמן. כשאוכלים, כשמדברים, כשהולכים לישון וכשקמים.

אין דבר הדומה לאהבה למקור היצירתי שלכם!!! אז עד לפעם הבאה, חשבו על הדברים הללו. וכך הוא הדבר. קריון.

סיפור הרקע לוועידה בג'נבה,

זה היה אירוע מיוחד שהשתתפו בו רופאים ומדענים רבים, שם הוצג מאיץ החלקיקים ותרומתו לאנושות ולרפואה בכלל.

וכמה שזה מעניין להקשיב לקריון בעודו מדבר אל קהל שכזה, המגיע מהמדע ולא מהרוח. מקבץ של אנשים אינטליגנטיים בעלי גוף מנטאלי חזק. אך אנו כבר יודעים שלרוח שיטות משלה לפתוח אל ליבנו לרווחה והציף אותו ברגש ובחמלה ובחיבור.

וכך היה, בתחילת הוועידה, משתתפת אחת התמוטטה ונאלצו לפנות אותה לבית חולים. האירוע הזה פתח מיידית את הלבבות של כל המשתתפים, הם שלחו לה ריפוי ומחשבות טובות ובריאותה העסיקה אותם, בעוד הרוח ודבריו של קריון והפמליה, נכנסו בקלות אל ליבם שנפתח. קריון עדכן במסר האחרון כי האישה יצאה נשכרת, כי זכתה לקבל ריפוי מפמליה שלמה העוסקת ברפואה.

נפלאות הן דרכי האל, אני באופן אישי, מאוהבת במקור היצירתי. שבת שלום ומבורך.

מעט מהמסרים הראשונים בג'נבה –

אנו במציאות של האנרגיה הבלתי נראית. מדענים, האם הגעתם הנה לצורך המדע? האם אתם מרגישים את תודעת האנרגיה הקולקטיבית שאינה מגיעה ממכונה והקשורה לפיזיקה? סינכרונית השולטת בכל הקשור לתכנית חיים ואינטואיציה.

צרו התפוצצות של אהבה, לא של דאגה...מחכות תגליות אודות הדבר הזה המביא להרמוניה של תודעה ופיזיקה כאחד, של קוהרנטיות מפותחת ואכפתיות. ולא משנה אם אתם אזוטריים או מדענים, אתם עדיין אנושיים בכל מקרה. אור, נחמה, שלווה, הן תכונות הריפוי על הפלנטה הזו. וכשתתחילו לשלוח אותן אחד לרעהו – תוחלת החיים שלכם תעלה.

השינוי מביא עמו כלים שלא היו קודם. אור היוצר אור, כי פיזיקת האור עצמה היא קוונטית. באתם לחזות בתגלית....וגיליתם כי אכפת לכם (מהאישה שהתמוטטה). רככו את לבכם כדי להשתנות, זהו זמן טוב לשינוי.

האם תוכלו למוסס את קופסת האמונה שלכם לרגע אודות מה שאפשרי או מה שאמתי? זה לא יכאב...זה לא מדעי. החלל שבין האטום והאלקטרון מלא באהבה. המדע מתקרב לאמת הרוחנית המשמעותית של הכל. כולנו עשויים מאותו החומר.

אני קריון המאסטר המגנטי. סיבת היותי כאן קשורה למגנטיות. הפלנטה הזו הוכנה מראש לשינוי גדול בתודעה. לפני 28 באתי עם פמליה בכוונה ובמטרה לשנות את הרשת המגנטית כאן. בין 1989 ל-2002 נעשו השינויים הגדולים. ניתן למדוד אותם כיום.

הזכרתי במסרים הראשונים שלי כי אתם זקוקים לרשת המגנטית עבור כוח החיים ועבור התודעה שלכם. זה היה המסר כבר לפני 28 שנה. הנה התגלית. בני-אנוש ישבו בתוך הרשת המגנטית מאז הבריאה דרך כל האבולוציה. הרשת היא חלק מהם, מהאיברים שלהם, מכוח החיים שלכם, והם זקוקים לרשת הזו כדי לקיים חיים.

כעת גם מדענים אומרים כי כאשר אנשים יצאו למסעות ארוכות בספינות חלל שיעוצבו על ידם, יהיה עליהם לחקות את הרשת המגנטית ולקחת אותה אתם, כי אחרת הם לא ישרדו. יש הכרה כיום בברית הקיימת בין הגוף האנושית לבין המגנטיות הבסיסית. השדה המגנטי מקיף אתכם, את לבכם, את גופכם ועדיין לא הזכרנו את המרכבה הקשורה לכל זה...

מגנטיות היא הכל. היא חלק מכוח החיים של הפלנטה, ובתוכה נמצאים כל סודות הפיזיקה שברצונכם לגלות. ישנה הסכמה כיום כי תודעה אנושית ורגש ביכולתם לשנות תכונות בתוך הרשת עצמה. זו תחילתה של קוהרנטיות בין כוח החיים שלכם ובין כוחות הטבע. בתוך השדות המגנטיים שלכם, של החיות, של העצים והאדמה, נמצאות תבניות הרמוניות שמתחילות להשתנות.

הפיזיקה הבסיסית השתנתה ב-30 השנים האחרונות. זהו דבר שלא ציפיתם לו ולכן גם לא חקרתם אותו. חשבתם כי חוקי הפיזיקה לעולם אינם משתנים...ומה אם השדה עצמו משתנה בעודכם למדים אותו? תארו לעצמכם ניסוי בו אתם מנסים להוכיח דבר אבסולוטי שממשיך לנוע....זה מבלבל. אף מדען אינו חושב על הרעיון בו פיזיקה יכולה לנוע...אך אסטרונומים הביטו החוצה לחלל, צפו בכוכבים אחרים ובפיזיקה שלהם, והיו המומים ומופתעים מהעובדה כי הפיזיקה בגלקסיות אחרות היא שונה משלכם...הרי אם החוקים הם זהים בכל היקום, כיצד ניתן להסביר זאת?

מהיכן מגיעים ההבדלים ממקבץ אחד למשנהו? אכן יקירים, אתם הם המשנים את הפיזיקה. אנו, קריון הגענו הנה כדי להזיז את המגנטיות ולמצב את התודעה שלכם למאסטריות, וכמאסטרים תוכלו לשנות את הפיזיקה שלכם.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים