קריון בישראל - אור חדש


המסר המסכם מה-13 במאי – מתיאטרון "הבימה"

תמלול ותרגום – רחלי גנון

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. ישנה אנרגיה כאן שניתן לגעת ולהרגיש אותה. ואכן, זה מתוכנן. נשמות עתיקות, כולכם כאן בסופו של יום, בסוף הלימוד, מתחילים לחשוב על מה שנאמר, ושרים יחד באהבה.(על הדבש ועל העוקץ – נעמי שמר).

ישנו הרבה טוב כאן. נדיבות ולב. וזה מה שנוצר לעיתים קרובות כשנשמות עתיקות מתכנסות להן יחד. הפמליה שדיברתי עליה משתנה באמצעותכם בגישתה ובהבנת החוכמה. המסר הוא אודות אור חדש. יקירים, כל מה שאני מספר לכם אלו חדשות טובות. הבינו את הסיבה למסרים אלו. יש משהו שצריך להיאמר בנקודה הזו בזמן, שאין שנייה לה. זהו מסר שונה. ואני יושב במקום שצריך לשמוע אותו, כדי שהלבבות יתחילו להירגע ולדעת כי ישנה באמת ובתמים תכנית אלוהית.

"אור חדש". מה זה? האור והחושך הם מטפורות לסוגים שונים של תודעה בפלנטה. אינני צריך להסביר זאת לבני-אנוש. במהלך הזמן אתם זוכים לראות את החושך החשוך ביותר והאור המואר ביותר. כשאתם חושבים על משהו יפה ואלוהי, כמו תמימותו של ילד, הלב שלכם מתרומם באור יפהפה ומתמלא בתודעה גבוהה של נדיבות, של יופי, של הרמוניה. זהו האור עליו אנו מדברים. וחושך הוא ההיפוך.

מה קורה בחדר חשוך כשאתם מדליקים נר? החושך נעלם! כך שהאור במידתו המספקת, היה תמיד זה שניצח את החושך. והחושך? אינו דבר מלבד תודעה נמוכה. זו עבדות, זה מוות, זה הורג, וזה שייך לאלו שאינם מבינים את המרכיב הבסיסי של האהבה. אתם מבינים הכל. האנושות יודעת מהו אור ומהו חושך. לפני שנים רבות, הפלנטה הזו החלה להתכונן לשינוי. יקירים, יש לכם בחירה חופשית.

כשהקלף המשוגע הראשון (קלפים מפתיעים לאורך ההיסטוריה הם תולדה של תודעה אנושית) התרחש בשנות ה-80, אחת מהממשלות חדלה מלהתקיים. (ברית המועצות). זו הייתה נקודת המפנה. אז החל השינוי. אז הצלחתם להפסיק את מה שאמור היה להיות. הארמגדון. (יום הדין במאבק המכריע בין אור וחושך בו החושך מנצח). זה היה הזמן בו הפלנטה החלה להשתנות. ברצוני להזכיר לכם מה קרה. כשהגעתי לשותפי (לי קרול) לפני שנים רבות, המסר הראשון שנתתי לו הוא שלא יהיה ארמגדון. מסר זה נמצא בספר הראשון. (שמו – "זמני הקץ"). אך לפני כל כך הרבה שנים היה קשה להאמין בזה. וכך בדיוק קרה.

ואז התחלתי לדבר על השירות המגנטי. אנשים שאלו תמיד מה ומי הוא "קריון מהשירות המגנטי". כי הבאתי איתי את הדבר שאני קורא לו – "הרשת הקבוצתית". זהו רעיון ליניארי, כדי שתוכלו להבין אותו. זו קבוצה שלמעשה משנה את השדה המגנטי של הפלנטה. אמרנו לכם כבר כי הצפון המגנטי ישתנה. היה צורך להתאים את השדות המגנטיים כדי ליצור את הפיזיקה שתהווה מצע לתודעה החדשה. לפני 28 שנה, אף אחד לא יכול היה לראות את הקשר שבין הפיזיקה לתודעה. אלו שהקשיבו בזמנו למסרים, נהגו להתלוצץ על חשבונם. הם לא הבינו. היום ישנו מחקר שלם על הפיזיקה שבתוך התודעה, והתודעה שבתוך הפיזיקה. זו אינה רק ברית, זו שותפות! ומדוע שזה לא יהיה כך? אתם תוצר של כל מה שנמצא סביבכם.

אמרנו זאת קודם, באתם מהחומר שממנו עשויים הכוכבים. כל מה שאתם הוא חלק מכל שישנו. כך שאינכם יצורים נפרדים ההולכים על פני האדמה בעודכם מנותקים לחלוטין ממנה. אתם חלק מהכימיה של כדור-הארץ, מהפיזיקה של היקום. והפלנטה הזו אוחזת בתכונות ספציפיות עבורכם. והרשת, היה עליה לנוע כדי לאפשר את השינוי שאתם עוברים. וכך קרה. ובשנת 2002, הרשת הקבוצתית עזבה והתיאום, הכיול הושלם. ואת כל זאת ניתן למדוד במצפן. בדקו בעצמכם אם הרשת זזה או לא, אולי אף מהר מהצפוי.

זה מסביר דברים רבים שאנשים אינם מבינים עד היום. האם אתם זוכרים כיצד הליוויתנים היו נשטפים אל החוף? משפחות שלמות של ליוויתנים, מאות במספר, נסחפו ואנשים בכוונה וברצון טוב, היו מושכים וגוררים אותם חזרה אל הים. והליוויתנים היו רק מסתובבים במעגלים וחוזרים חזרה ונשטפים ונזרקים שוב אל החוף. תופעה זו התרחשה כי ליווייתנים מנווטים בעזרת משהו שנקרא – "מגנטייט". זהו מצפן מגנטי הבנוי בתוכם. והרשת זזה כל כך עד שהמצפן המובנה שהם שובש, וחלק מנתיבי השיט שלהם הגיעו כתוצאה מכך היישר אל החוף, במקום אל לב האוקיינוס לאורך החופים. האם שמתם לב כי האפיזודה הזו חלפה? תופעה זו כבר אינה מתרחשת לעיתים קרובות, כי הרשת המגנטית הפסיקה לזוז ונעצרה, וכעת, דור שלם של ליוויתנים למד מחדש את הנתיבים החדשים. ומה היא הוכחה טובה מזו?

הפיזיקה של הפלנטה הייתה חייבת להשתנות כדי שתודעה חדשה תתחיל. שוחחנו אודות השדה שמתחיל להתגבר בעוצמתו. השדה הינו פיזיקה המביאה עמה אנרגיה הרמונית. אחד הפרמטרים הוא תודעה. ייתכן וראיתם הסברים פיזיקליים אודות השדה, הרי זה עתה אמרתי לכם כי הנכם מחוברים לפיזיקה. המשמעות היא כי הפיזיקה הופכת להיות בת-בריתכם בדרך מועצמת יותר מאי-פעם. ישנן עוד תכונות. כשזה מגיע לדברים מקודשים, הם מתחילים להיראות אף יותר. אנשים בכל העולם מתחילים להיות הרבה יותר פתוחים לרעיונות חדשים, בנוגע למי שהם, ומתחילים לצאת מתבניות ישנות שלימדו אותם כל השנים. זה קורה בכל העולם.

ויקירים, לא ראיתם ולא נחשפתם לזאת, כי זה לא דווח בשום מקום. הסוציולוגים ידעו. ההיסטוריה תאשר זאת. אלו דברים המשתנים לאט עבור בני-האנוש. אני יושב באולם תיאטרון בישראל, עם נשמות עתיקות שבוא לשמוע את המידע הזה, שיודעים מי הם ומאמינים באזוטריות, שיודעים כי האלוהים נמצא בתוכם, הדוקטרינה בתוכם, וגם הנביאים נמצאים בתוכם. כל האינפורמציה אודות חזרתם של הנביאים בעידן הזה כבר התרחשה. הם חלק מהרשת המגנטית. הם חלק מהתודעה. האם הבנתם זאת כבר? הנבואה הוחזרה וכבר נמצאת בתוך השדה. מה אתם אומרים על זה? זה לא משהו שיושב לו בכיסא. זה בכל השדה!! ואיזו דרך טובה מזו לעזור לכלל האנושות ולא רק למגזר אחד מתוכה? איזו מחשבה מרחיקת לכת...האין כך?

ויש עוד! אור חדש. אור שמעולם לא היה כאן. בואו נדבר על זה. האור כעת הוא יותר עוצמתי מאי-פעם. אם תדליקו גפרור בחשיכה, נשמות עתיקות, הגפרור יידע מי אתם; והוא יהפוך להיות אור עצום שימלא את כל החדר. לפני כן, באנרגיה הישנה, זה היה גפרור אחד בחדר גדול וחשוך ואף אחד לא שם ליבו אליו כלל. זה מה שעברתם. החושך והאור לא היו שווים והאמת היא כי חשיכה שלטה בפלנטה הזו. אינני צריך להסביר לכם. נאבקתם ושרדתם את זה. וכעת, האור החדש כאן. אינכם מאמינים בזה עדיין. ייתכן כי עדיין לא נסיתם. אך זה מתחיל להיראות. האור היום הוא עוצמתי יותר מכפי שהיה אי-פעם בעבר. ולא משנה מה קורה, אם תמשיכו בנתיב הזה, האור ינצח. אינכם מאמינים בזה, כי רק התחלתם וזהו המאבק הפנימי.

הנה עוד תכונה עבורכם. האור מתחיל להוביל את הדרך. כשאתם מדליקים גפרור, יש לכם אור קטן. אך כשאתם מדליקים פנס או מגדלור, זה מאיר הכל סביבכם ואתם אף יכולים לראות לאן אתם הולכים. יש לכם אור חדש. זה בעצם מאד חדש. והמשמעות לכך בשפה פשוטה, היא כי האינטואיציה שלכם טובה מאי-פעם. האינטואיציה היא הדבר המאפשר לכם לעבור דרך החושך. האם זה נכון או לא נכון? האם זה טוב או רע? האם זה בשבילי או שלא? תארו לכם אינטואיציה המאירה את הדרך עד כי אין שאלה כלל...הכל נהיר. האם ניסיתם זאת לאחרונה? כי אם אתם (היושבים כאן באולם) לא תאמינו בזה, אף אחד אחר לא יאמין.

בואו נביט על עניין נוסף. האור מסייע בהתפתחות של התודעה האנושית. באופן מטפורי, הוא חושף דברים שמעולם לא ראיתם. בעידן הגפרור, הייתם מסתובבים כעיוורים ונופלים ונתקלים בדברים. אך כעת כשיש לכם אור גדול – אתם רואים גם את הדברים שנהגו להיות בחושך. רעיונות חדשים שמעולם לא נוסו, תהליכים שעדיין לא חשבו עליהם, דברים חדשים לגמרי! ואתם מביטים על זה ואומרים, :איך לא חשבנו על זה קודם?" דברים שלא עבדו פעם, יעבדו היום, כי הם חשופים לאור. חשיבה חדשה, רעיונות חדשים, דרכים חדשות להגשים דברים שמעולם לא עבדו. השדה והרשת המגנטית, דוחפים ועובדים יחד כדי ליצור הרמוניה בין בני-אנוש. אך אתם הם האוחזים בגפרור, נשמות עתיקות. האם תאפשרו לו להפוך למגדלור? או שתמשיכו לסמוך על ההיסטוריה של כל מה שלא עבד בעבר?

מוכנים לעוד תובנה? הנה משהו שלא ראיתם קודם. ואתם תאמרו – "קריון, לא יכול להיות שאתה צודק". האור החדש הזה יוצר עוד אור מעצמו!!! חשבו על זה. חשבו על עצמכם כפנס ופתאום אתם שני פנסים. לא אמרתי שהאור עובר לאדם אחר...אור יוצר אור. ניתן לראות יותר ויותר כיצד החדר בו אתם נמצאים בוהק יותר מיכולתכם ליצור בכוחות עצמכם. ואתם תאמרו כי אולי מלאך יצר זאת...כיצד אור יכול ליצור את עצמו? כיצד תודעה גבוהה יכולה להכפיל את עצמה? זה בגלל הפיזיקה החדשה. הבינו, אנו ידענו כי כל זה מגיע. לכן אתם רואים את מה שאתם רואים. ביכולתו של האור ליצור את עצמו.

והנקודה האחרונה היא כי האור מאפשר לאחרים לראות אתכם. אינכם יכולים להתחבא יותר. אם אתם בני-אנוש מאוזנים וישנה אהבה מספקת בלבכם, אינכם יכולים להתחבא יותר. בהתחלה, אנשים ישאלו אם אתם מרגישים טוב, כי אתם נראים ומתנהגים אחרת ולא כמנהגכם. אתם יותר מידי רגועים מכפי שעליכם להיות. ואתם תאמרו – "כן. אני יודע/ת כי אינני יכול/ה להסתיר זאת". האור יוצר את עצמו ממש לפניכם. ואנשים שואלים מי אתם? ומה עשיתם? ומה תאמרו? זה קל!!! אמרו את האמת!!!

"אני מרגישה שונה. אימצתי גישה חדשה כלפי אלוהים וכלפי עצמי. זו לא דת. רוחניות זה דבר אישי. אלוהים הוא גדול מכפי שחשבתי. ואני מרגישה כל כך שלווה. אני מרגישה את אהבת המאסטרים שירדו והם כעת בתוכי. אינני דואגת כל כך יותר. אני למדה לטפל בנושאים שלא ידעתי לנהל אותם היטב בעבר" (וכל זה גם בלשון זכר).

אם תאמרו כך לחבר או לשכן, הם לא יברחו וירוצו לעברו השני של הכביש. אם תאמרו להם כי יש לכם דת חדשה, הם בהחלט יבחרו לברוח הרחק לצד השני. כי מה שיש לכם הוא אישי (ולא ניתן להעברה). האור מנצח!!! ולכן אנו אומרים את הדברים הללו כאן, בארץ הנהדרת הזו, על האדמה הזו, קטנה ככל שתהיה, אך עם כל כך הרבה תרבויות ושפות. אתם עומדים לראות שינוי שלא ציפיתם לו במצבכם. יגיעו רעיונות שמעולם לא שמעתם עליהם כל השנים הללו. וזה יגרום לכם לחשוב, מהיכן זה מגיע? ומדוע לא היה לנו את זה קודם? ומדוע לא היה חכם אחד לרפואה כדי לקלוט זאת מבעוד מועד? ואז תדעו כי אני צודק. כי ראיתי זאת בעבר.

עם תודעה גבוהה יותר מגיע אור גדול יותר.

והאור החדש משרת אתכם אפילו כעת. הזרז, הקטליזטור הוא אתם. האם תוכלו להאמין בזה? "קריון...אני רוצה להאמין"...אז מדוע שלא תראו זאת? או שתישארו בשלכם או שאורכם יגדל. זה לא תהליך כואב. זה נורמלי שאנשים מכבדים איזון. בדרך בה האור שלכם יוצר עוד אור, יתחילו לשים לב אליכם בדרך חיובית ואתם תיתפסו כאנשים עדינים ומאוזנים היודעים מי הם. מדוע? כי תהיו מאוהבים באל האחד. והמשמעות היא כי תהיו מאוהבים בעצמכם!!!! סוף סוף! הגיע הזמן. ואתם ראויים להיות כאן.

זהו המסר של קריון. יהיו עוד מסרים, אך לעת עתה, יקירים, אל תפחדו מאהבת האלוהים. אתם תרבות שנחשפה לאל האחד. כעת תוכלי לחשוף את כל מה שאלוהים אחד יכול לעשות עם כל האנרגיה הזו. נשמות עתיקות בכל הפלנטה מקשיבות למסר הזה שהוא אחיד גם עבורן. לכן אתם כאן. ראיתי זאת קודם. אתם שולטים במהירות של זה. מעטים מכם ביכולתם להביא לשינוי גדול, רק בזכות העבודה האישית שאתם עושים עם עצמכם. זהו מסר נפלא שאינו מרגיש כאילו הוא בא מהאל האחד או דומה לכל מה שאתם יודעים, או לכל מה שהשושלת שלכם סיפרה לכם.

והמסר זוהר על האנושות ממש ברגע זה. באור שמעולם לא היה כאן קודם בדרך כזו, והוא מאיר דרככם. חשבו על הדברים הללו. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

אכן, עבודה רוחנית היא אישית. והיא ביני ובין הבורא בכל מקרה. אני בהודיה גדולה למורה הנפלא ולמסריו, ואמשיך להפיץ אותם ואת אורי, גם כשאנשים הצרים מלהכיל, מנסים להגבילו. כי אין הר שהוא גבוה מידי ואין נתינה שהיא גדולה מידי. זהו האל שאוהב אותנו מעבר לכל קנה מידה המחולל את אורו דרכנו. לעולם נשאף להתרחב למידותיו ולהכיל רק יותר ויותר מזוהר חסדו המופלא. הרי כולנו היינו פעם גפרורים וכיום - אורות גדולים.

וכמילותיה של חנה סנש,

"אשרי הגפרור שנשרף והצית להבות. אשרי הלהבה שבערה בסתריי לבבות.

אשרי הלבבות שידעו לחדול בכבוד. אשרי הגפרור שנשרף והצית לבבות".


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים