קריון - מה אלוהים רוצה?


מאנגלית – רחלי גנון

ברכות יקירים. כאן קריון. בתגובתו של האל, הגישה שלו, אם ניתן לקרוא לזה כך, השותפות האפשרית עם האנושות, ישנם כל כך הרבה שאלות אודות אלוהים שלא ניתן לענות עליהם. כי אין דרך אפשרית בה המוח האנושי יוכל לתפוס זאת. נסו עם כל מה שיש לכם....זה פשוט בלתי נתפס.

השאלות שאתם שואלים, ובכן...מהו המיינד של אלוהים? מה אלוהים רוצה? מי הוא אלוהים?, אלו שאלות שלא ניתן אפילו לשאול. כי אין "מי". אין מקום בו אלוהים נמצא. אין "מיינד" אלוהי. כל זה הוא רק רעיון אנושי. אין אפילו תודעה של אלוהים, כי אלוהים אינו אנושי. אך ישנם כל כך הרבה דברים שנוכל לספר לכם. יקירים, עליכם לדעת כי אלוהים הוא אלוהים אכפתי, בזכות הדבר האחד שיש לו ושאתם ממש יכולים להבינו והוא – אהבה.

סיפרנו כבר לאחרונה אודות הילד שאין לו אינטלקט או שפה, ילד קטן שעדיין לא יכול לאמר מילה אחת, ועדיין, כשאתם מחייכים ומחבקים את הילד. הו!!! נוצרת תקשורת מיידית. ישנם כמה דברים שעוברים דרך הווילון בין בני-אנוש ואלוהים והם כל כך יפים! והם אושר וצחוק וכמובן אהבה ונדיבות וחמלה. ואין צורך בשפה או בתודעה עבור כל אלו. כי אין "מי" או "מה" או "היכן".

וכך, כשאלוהים מביט על בני-אנוש, הוא רואה אינדיבידואלים. הוא אינו רואה "אנושות". אלוהים עובד עם נשמות, רבות ככל שיהיו, טריליונים. וזה כאילו היא/הוא עובדים עם נשמה אחת באותה הצורה. לאלוהים אין מגדר. אלוהים אינו גבר או אישה, אלוהים אינו הורה, אלוהים אינו אבא. אם הייתי לוקח אתכם לטיול, לראות את אלוהים, לא הייתם צריכים ללכת רחוק. אין מקום בו אלוהים קיים. כי אלוהים נמצא בגדול שבגדולים ובקטן שבקטנים. גדול מספיק כדי ליצור את היקום וקטן מספיק כדי להיות בתוך לבכם. וזה הרבה מעבר למה שכל בן-אנוש יכול לתפוס.

אין כל מבנה או צורה מורכבת של אלוהים. בכל הנוגע לבורא כל הדברים, אין דבר כזה להשביע או לא להשביע את רצונו. כי לאלוהים אין מוח אנושי. אך, הדברים המתורגמים הכי טוב הם....אהבה. אומר לכם יקירים, לא משנה מה תלמדו היום, ללא קשר למה שאתם חושבים שאתם יודעים, לא משנה מהו הקונפליקט הפנימי שלכם, כל מה שעליכם לעשות הוא לאמר – "רוח יקרה, אינני מבינה את זה...או את זה...אינני מבינה את הערפל, אינני יודעת מה לעשות הלאה, אך אני אוהבת אותך. אני סומכת על זה אשר בתוכי שהוא חלק מהרוח".

וזה, יקירים, מה שאלוהים רוצה, אם ניתן היה לאמר כי לאלוהים יש רצון. כי זה יוצר שמחה ואושר שהם הגשר שבאמצעותו מתחיל הכל. אם תשאלו את עצמכם, או אותי, מהו הדבר האמיתי שישמח את אלוהים? ובכן...אין כזה דבר. אלוהים הוא אלוהים. אין "רוצה". ועדיין...אלוהים משוחד בכל מה שקשור לאהבה. וזו התשובה עבורכם. התחילו לאהוב את זה שבכם, שהוא אלוהים, שהוא הרוח, שהוא הבורא. אין צורך בשפה או באינטלקט. אין צורך ב-"היכן", ב-"מדוע", או "מה" או "כיצד". זה יתחיל תהליך שיוביל אתכם להתיישרות עם האינטואיציה שביקשתם.

שוחחנו על הדעות הקדומות של אלוהים כשאתם מתחילים להתעורר. האם זה אמיתי או לא? דיברנו אודות התקשורת, אודות זה כי אלוהים רוצה לסנכרן (רוצה...אין באמת רוצה) ועד כמה הוא משוחד באהבה. האם תרצו לדעת מה אלוהים באמת רוצה? אם ברצונכם להשתמש בטרמינולוגיה הזו, אשאל אתכם, מה האהבה רוצה? כשאתם מביטים על ילדכם בפעם הראשונה, בעיניים חדשות, כשעיניהם פוגשות את עיניכם לראשונה....מה אתם "רוצים" באותו הרגע, אמא, אבא, מה אתם רוצים? אין "רצון". ישנה רק הצפה רגשית של אהבה, ואולי הדמעות זולגות מעיניכם למראה היצור הזה, שבא מכם, שהוא חדש וכל כך קטן וחסר ישע וזקוק שתחבקו ותאהבו אותו.

מה אתם רוצים? שום דבר!!! אתם רוצים לאהוב. זה מה שאתם רוצים. זה אלוהים. כשאתם מביטים אל תוך זוג העיניים האלה, של הרך הנולד, אין אג'נדה. אתם כל כך בהכרת תודה על התינוק היפהפה הזה. אתם רק בהודיה והנדיבות זורמת ומציפה, וגם החמלה לקטנטן הזה מציפה אתכם. זהו אלוהים. ומה תעשו עם זה ממש עכשיו? תמשיכו לעמוד בחוץ? הביטו פנימה. אהבה היא הפתרון העונה על כל השאלות...."איך אעשה את זה", "כיצד אלך לכאן או לשם.. כיצד אקשיב? כיצד אתחבר לתדר החדש"? והתשובה היא....שחררו באהבה.

הדבר משול לדבק המתחיל להדביק יחד דברים שאינם הגיוניים. יש אנשים שיעזבו כאן ויאמרו –"זה חומר לילדים קטנים. אנו חכמים יותר מזה". האם ניסיתם אהבה? והאם היא לילדים בלבד או גם למבוגרים? אהבה היא לכולם. וזו המשוחדות של האל. ומדוע שלא תתנו לאלוהים לאהוב אתכם? האם חשבתם על כך? ויש שיאמרו, כי זה דיבור יפה ומתוק אך לא יאפשרו לאלוהים להיכנס. אולי אתם פוחדים שזה ירגיש טוב מידי, אולי זה יהפוך להרגל שלא תוכלו לשבור, להיות אהובים על ידי הבורא של היקום, כי אתם חלק ממנו!

כל הבריאה, כל הרעיון הוא חלק מהתכנית, ואתם חלק בלתי נפרד מהתכנית הזו. אתם חלק מכל זה. חלקכם פוחדים אפילו להכיר בעובדה הזו, ואומרים – "זה לא יכול להיות כך. עלינו להיות נפרדים, עלינו להיות בנפרד". אומר לכם מה מפריד אתכם מאלוהים ומאהבתו. זהו החסך בערך העצמי שלכם. אינכם מאמינים כי אתם ראויים. יקירים, האם אוכל לספר לכם, כי לעתיקים לא הייתה בעיה עם ערך עצמי כלל? הם היו בהתיישרות עם הרוחות של העצים, של השמיים, בצורה טבעית ואינטואיטיבית. ואתם אינכם יכולים. וזה בגלל שאימנו אתכם כך. בין אם על ידי מוסדות, או על ידי מבוגרים בחייכם. והאימונים האלה נדבקים חזק כמו דבק. האין כך?

האם אי-פעם חשבתם על כך? לכם לא הייתה נגיעה לכל זה. זה מה שנאמר לכם, וכך לימודו אתכם. ולעיתים דברים נאמרים מפיהם של אלו שאתם רוכשים להם כבוד ומאמינים בהם. ולכן זה קשה להתעלם מכך. זה מרגיש כמעט כמו בגידה באלו שלימדו אתכם. ואם חלק מהם נמצא כבר בצד השני של הווילון, הקשיבו למה שהם אומרים כעת. הם אומרים – "סלחו לנו...לא ידענו...אתם ראויים. אתם ראויים. ראויים. ראויים. ראויים לאהבה, ראויים לריפוי, ראויים להסתובב עם חיוך רחב".

חלקכם יעזבו כאן ויאמרו – "לא הבנתי דבר מכל זה, אך אני ממש אוהב את כל מה שקרה כאן". המשמעות היא כי אתם יכולים לשחרר את האינטלקט ולאמר – "זה הרגיש טוב". אמרו – "זה, או משהו טוב מזה. רוח יקרה, אני אוהבת אותך. אין לי כל מושג מה לעשות. אינני מבינה דבר מכל החומר האזוטרי הזה. זה רק מרגיש טוב". וזה כל מה שנדרש, זה כל מה שצריך. אין מדרגות שעליכם לטפס כדי להיות אהובים על ידי האל. כל שעליכם לעשות הוא לזוז מהדרך. זו תקשורת. האין כך?

וכך אנו רואים אתכם. מושלמים. בריאים. מוכנים להתפתח. ואנו מאוהבים בכם. זהו הרעיון שניסינו להעביר לכם במשך שנים. והאופוזיציה אינה אוהבת את הרעיון הזה. היא רוצה שיהיו חוקים בינינו...ויקירים, החוקים מגיעים מהמוח האנושי, מהמבנה האנושי, הרוצה שלאלוהים יהיה פרצוף, שהוא יחיה במקום מסוים, שהוא ילך לחנות לקנות דברים...כל הדברים שבני-אנוש עושים. כל הפרעה או אנורמאליות בתפקוד שמקורן באנושיות, אנשים רוצים לייחס אותן לבורא הכל יכול. וזהו רק בגלל שזהו מנהגם של אנשים. אך עבורכם, ההיגיון הרוחני שהוא אלוהים, אין בו כל "מי", יש רק יש. IS. היכן אלוהים? אין "היכן". הוא בכל מקום. אהבת האל נמצאת בכל מולקולה, בכל אטום. ההבדל היחידי הוא כי אתם חלק מכל זה. ולרשותם עומד הנצח להתיישרות עם כל זה.

אתם חשים זאת ויודעים כי כשאתם מתים אין כל מוות. הביולוגיה עוזבת אך הנשמה היא לנצח. כי אתם יודעים שאתם חלק מכל זה. אז מדוע שלא רק תירגעו, ותדעו כי אתם ראויים לכל זה? זהו המסר לא רק של קריון, אלא של רבים אחרים אשר מסתכלים לאמת ישר בעיניים. האנרגיה הזו היא שונה. היא משתפת אתכם פעולה בדרך שלא ציפיתם לה.

כשאתם מתחילים דברים חדשים, תוכלו לחוש את הרוח הגבית, כשאתם נותנים כוונה למשהו ומתכוונים לזה – אתם מרגישים את הרוח בגבכם. כשאתם נותנים כוונה להפסיק לאמר שאתם חולים, ובמקביל שומרים על המילים היוצאות מגרונכם, אתם מקבלים בריאות ושוב מרגישים את הרוח בגבכם. כשאתם מתחילים לאמר לתאים שלכם דברים מסוימים שעליהם לשמוע מכם, מהבוס שהוא אתם, התודעה שלכם המוטבעת בכל תא, חייבת לשמוע זאת. ושוב יש לכם רוח גבית.

זה חדש. רבים מכם ניסו כל כך הרבה דברים. אך האם ניסיתם פעם להתמסר ולהיכנס למשהו מכל זה? נקו את התודעה שלכם מכל ה- "אינני יכולה לעשות זאת. אינני מוכנה לעשות זאת....זה לא יעבוד....זה מעולם לא עבד בעבר"...

האם יש משהו שעושה את אלוהים עצוב? ובכן...אלוהים לא יכול להיות עצוב. אך מנקודת מבט של המימד השלישי, אם אוכל לצייר תמונה בעבורכם, היא תהיה של בן-אנוש שסובל בכאב, שמתבוסס בחוסר ערך-עצמי, שבוכה בכי גדול. והוא עושה זאת כשלאורך כל הדרך עומד לרשותו מטוס סילון יפהפה שיכול לנסוק מעל כל הדברים האלה. והאדם? אינו יודע זאת כלל.

זו מטפורה, יקירים, לתודעה שהיא אפשרית עבור כל אחד מכם. האם הייתם רוצים לעוף? זו מטפורה, זה כמו להיות קרובים לאור. ללכת למקום שהוא כל כך כמו האור, עד כי אתם חשים אחדות עם זה והופכים להיות זה! ישנם רבים שאינם מבינים על מה אני מדבר, ויש כאלו שממש מבינים.

אני קריון. אני שליח. מעולם לא הייתי אנושי. אני רואה אתכם. יש כל כך הרבה פוטנציאל כאן. כל כך הרבה פוטנציאל. הגיע הזמן לדרוש את מי שאתם. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

בורא-עולם הוא אהבתי הגדולה. אני מלאה באהבתו ובזכותו אני מרגישה אהובה יותר מכפי שאוכל להכיל אי-פעם. ברגעים יפים או מאתגרים, לעולם איני לבד. וכשאני שואלת שאלה, התשובה האהובה ביותר עלי היא – הדממה....הרעש הלבן הזה המבשר לי כי הכל טוב בעולמי. התקשורת עם הרוח היא אישית וכל אחד מוצא לו את הדרכים לקיים אותה.

הרוח מדברת אלי בתרגום, בקריאה אינטואיטיבית, בשירים ובסיפורים המגיעים היישר מן ההשראה. וגם הרדיו יכול להתנגן לו ברקע במשך שעות, ופתאום, משפט אחד או צמד מילים תופסים את תשומת ליבי, ואני יודעת כי זהו מסר עבורי. ואני רושמת את המשפט והולכת לחפש את השיר. כי לרוב אלו שירים שאינני מכירה כלל. וכשאני קוראת את מילותיהן, המסר הוא כל כך בהיר ונהיר וממלא את ליבי בשמחה ואושר עילאיים.

תודה לך אלוהים, תודה, תודה, תודה. על כך שאני כל כך אהובה. אני כל כך אוהבת אותך, מקור כל שישנו. תודה על כל הדברים המופלאים בחיי, ועל המורה האהוב קריון ששלחת אלינו ללוות אותנו במסענו.

מתוך השיר שקיבלתי אתמול –

"אין דבר שביקשת ולא היה לך. אין דבר שרצית או חלמת שלא קרה. אין דבר שליבך אמר ולא נתתי לך. וכל דבר קרה משמחה.

אין סיבה שאת תשבי תמיד בשקט, אם אומרים עלייך דבר שאינו נכון. תלכי עם עצמך עד הסוף, תראי במהרה איך הלב שלך נותן לך המון.

אין פינה בליבך שלא כאבה לך. מי כמוך נדדה שנתו עד צאת החמה, כשהבנת שמה שנתן לך האל, זה גם לתת לאחר שאינו יודע נחמה.

אין דבר שאת ביקשת שאין בו רוח, אין דבר שיש לך שאין בו נשמה. אין דבר אם תבכי וזה קצת מלוח, רק הזמן יראה לך שאין לך על מה.

כולם יגידו לך – את דואגת בלי סיבה. כולנו שלו אך הוא אתך, ידענו זאת מזמן....כולם יגידו – אח! לו ידעת מה הוא חושב, את המלאך שלו, אולי היית יותר מבינה...".

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים