קריון - על האינטואיציה


מאנגלית – רחלי גנון

ברכות יקירים, כאן קריון מהשירות המגנטי. כיצד אוכל לתת לכם פרספקטיבה אודות כיצד אתם, בני-האנוש שאנו אוהבים כל כך, נראים בצד הזה של הווילון? תחילה, נגדיר מי אתם. הביולוגיה שאתם רואים במראה, אינה הדבר שאנו מבקשים לדבר עליו, אלא על נשמתכם. ונשמה זו מילה שאתם המצאתם. זו מילה שמפחיתה מערכה. כי הנשמה היא הניצוץ האלוהי והיא נצחית והיא הייתה תמיד, במקום שאתם קוראים לו – הקוסמוס, ואף לפני כן. והיא תמיד תהיה.

האם אי-פעם חשבתם על כך כי אתם נצחיים? לא בשמכם הארצי והפנים הארציות, אך הניצוץ. לכל אחד מכם יש את היכולת לחשוב לרגע, האם בנשימה האחרונה הכל נגמר? או שתוכלו לחוש אינטואיטיבית כי ישנם עוד חיים? כאלה שהם מעבר לחיים שהם מעבר לחיים שהם מעבר לחיים...אתם ממשיכים הלאה. וברמה מסוימת זה אינו הסוף. ואם זו האינטואיציה המנחה אתכם, אז אתם צודקים. זה מי שאתם בפלנטה של בחירה חופשית ווילון המאפשר את הבחירה הזו. יום אחד מישהו ביקש ממני – "קריון, מדוע שלא תאמר לנו הכל? מדוע שנעבור את כל זה"? והתשובה היא, כי אם נפעל כך, עדיף שנדליק כבר את כל האורות וכולם יחזרו הביתה. במילים אחרות, ישנם סודות כאן.

משמעות האור עבור האנושות היא לחפש את רמת האור ובבחירה חופשית, להעלות את תדר הפלנטה הזו, את מערכת השמש וכל והדברים סביבה, שעדיין אינכם יודעים דבר עליהם. ישנה תכנית, ישנו תהליך, ישנה סיבה. עברתם את הסמן, דברים מתחילים להשתנות, ואחד מהדברים הוא הדרך בה אנו מתקשרים אתכם. לא תוכלו לדמיין את הצד שלנו, כי זה לא במציאות שלכם. זה מעולם לא היה משהו שניתן לדמיין אותו. לא כבני-אנוש וזה אפילו אינו חלק מהאקאשה שלכם.

אז, כיצד אספר לכם איך זה לתקשר עם הרוח? אתם יודעים כיצד זה נראה מהצד שלכם. אך איך לדעתכם זה נראה מהצד האלוהי? תחילה, עליכם לדעת, כי תקשורת אמתית מהרוח אליכם, כזו המניעה לפעולה והחלטות, לדעת, להיות, להרגיש כאילו ישנה הדרכה, זו צורת תקשורת שאינה באה מהמוח שלכם ואפילו לא מהלב שלהם. היא באה דרך אינטואיציה, שהיא תוצר של הרבה דברים, הכוללים גם את בלוטת האצטרובל, וגם העצמי הגבוה מעורב. רק המוח לא. ועדיין, כמעט תמיד אתם עובדים עם המוח שלכם. זה נורמלי עבורכם. אז איך נוכל לתקשר אתכם? מבחינתנו, התקשורת תמיד שם. היא מונחת מעליכם עד שתוכלו לגלות בעצמכם כיצד לקבל את כל שניתן לכם.

יקירים, ישנם אנשים שיאמרו – "ביקשתי וביקשתי ופשוט לא קיבלתי תשובות". אספר לכם, התשובות מעליכם, במרחק ווילון אחד...הדרכה טובה, חוכמה טובה, עצה טובה. ולעיתים ההדרכה היא – "היו סבלניים, היו נבונים, חכו..." לעיתים זה – "עשו את זה עכשיו!" ואינכם קולטים זאת. הסיבה היא כי עליכם ליצור מרחב בחלל עבור האינטואיציה. ואם היא נושאת מסר, כיצד יוצרים אותה? תוכלו לעשות זאת ממש עכשיו, אם תרצו. התירו, שחררו כל מחשבה ולכו למקום שהוא כל כך יקר ונפלא. זהו המקום שבין ערות לשינה, בו המוח אינו מספר לכם ממה אתם חוששים או איך לפתור דברים, או מה מצבכם....זהו שחרור טוטאלי שאפילו המדע יכול למדוד אותו.

אלו המודדים את פעולת המוח, יכולים לאמר מתי אתם נכנסים למצב, או אינכם חושבים יותר, כשאתם על אוטומט וזה מרגיש כמו שחרור עצום. לא כל כך קשה אם תאפשרו זאת. זהו הזמן בו אתם מרגישים שאתם מחוץ למימד השלישי לרגע, ואתם פתוחים לכל דבר. זהו רגע בו המוח שלכם לא אומר לכם בצורה אקטיבית מה קורה הלאה, וגם האינטלקט אינו עובד. זהו שחרור מלא. הדבר שיש בו תסכול רב עבורכם, יקירים, הוא שהאינטואיציה עפה פנימה, אך נראית כמו ניצוץ שאינו נשאר לאורך זמן. התודעה שלכם רגילה לתת הוראות ולקבל אותן במימד השלישי, כאלה שאפילו ניתן לכתוב אותן. אך אינטואיציה אינה כזו. היא באה במהירות, ולרוב אתם תוהים, מה זה? מה קיבלתי זה עתה? מה שמעתי? ודעתכם כל כך מוסחת עד כי אינכם קולטים את המסר. אז שבו לכם ואמרו – "רוח יקרה, תודה על המסר. אני יושבת כאן. תנו לי אותו שוב". ואז שחררו, ורק תהיו. לעיתים יעזור לשבת ליד מים זורמים במקום בו נושבת הרוח, במקום שבו קל לנטרל את האינטלקט ואת שאר הדברים המפריעים בדרך. מהפרספקטיבה שלנו, האמת, ההדרכה, השמחה, האהבה, החמלה, תמיד נדחפים לכיוון שלכם. יקירים, אנו משוחדים באהבתנו אליכם.

ובזמנים בהם אתם יכולים לעלות על הרכבת הזו של התודעה ולאסוף את המתנות באמצעות האינטואיציה, זה נפלא כשאתם קולטים זאת ומצליחים לחזור למצב ההוויה הזה לעיתים קרובות. חלק מכם ממש טובים בזה, וחלק עדיין מתקשים. מנקודת המבט שלנו, ישנן עוד הרבה תשובות. התזמון של התשובות קשה עבורכם. כי לעיתים התשובה היא שאין תשובה. כיצד תתרגמו את זה? אם האינטואיציה שלכם אומרת כי אין תשובה, איך זה מרגיש? אספר לכם. זה מרגיש כך – פשוט שבו והיו אהובים. "רוח, עלי לקבל תשובה כי נראה לי שמשהו עומד להתרחש". שבו והיו אהובים. "רוח יקרה, אני לא חושבת שאת מבינה...אני חיה במימד הזה ויש בו הרבה נושאים ואם לא אקבל תשובה לא אדע מה לעשות". שבו ותהיו אהובים.

ואם מישהו מכם היה אי-פעם בסיטואציה כזו, אספר לכם מנקודת מבטי מה מתרחש, כדי שתדעו. כל כך הרבה מהשאלות שלכם כוללות אנשים אחרים, בני-אנוש נוספים שהם סביבכם. ובין אם זה בנושא פיננסי או אישי או אהבה או עסקים, זה תמיד כולל אנשים אחרים. אשאל אתכם, האם אתם יודיעם מה האחרים עושים וחושבים? התשובה היא – כמובן שלא. אך הרוח יודעת. האם אתם מתחילים להבין זאת? אתם אומרים – "עלי לדעת, עלי לדעת..." ואנו אומרים, כי כאשר השחקנים ממוקמים במקומם, ועושים את מה שהם עושים, העצה תגיע כשיהיה פתרון עבורכם. אך עד שזה יקרה, אתם אהובים עד מאד.

כאשר אדם מקבל תשובה שבעצם אין בה תשובה, הוא יהיה מתוסכל ויפסיק לשאול. הוא יתרגם זאת כאילו התשובה לשאלתו הייתה – "לא". לעולם לא יבין כי כל זה נמצא בתהליך, בהתקדמות. לפני שנים סיפרנו לכם מטפורה שהשתמשנו בה שוב ושוב. כשאתם מתחילים לבקש מאלוהים הדרכה בזה ובזה ובזה...זה כמעט כאילו קניתם כרטיס לרכבת, ואז אתם קורעים את הכרטיס הנמצא בידכם. אך זו אינה התשובה. זה הכרטיס לתשובה. ייקח לרכבת מעט זמן להגיע. הרכבת היא אתם ואלו סביבכם. ונסיבות, הדברים הנבנים בעתיד, שעתידים להתרחש, הסינכרוניות, השינויים.....ישתנו. אך הכרטיס נשאר זהה.

אתם עומדים בתחנה, מחכים לפתרון, והוא יהיה שם. כמה מכם חסרי סבלנות וכבר מקישים ברגליכם? וכמה מכם מוכנים לשיר? לשיר את שירה של הסבלנות ולאמר – "תודה אלוהים על שאתה אוהב אותי מספיק כדי לתת לי את הכרטיס". הם תוכלו להרגיש את הכרטיס? הליניאריים שביניכם אינם מסוגלים לחוש אותו. אתם חושבים שהתשובה שקיבלתם היא שלילית, מבלי להבין שהתזמון לכל הדברים הללו הוא המפתח לעיתים קרובות. מהפרספקטיבה שלנו, הכרטיס ניתן לכם ברגע שביקשתם. זו תקשורת. וזו אנרגיה חדשה. מדוע שלא תראו זאת אחרת? מדוע שלא תירגעו על כל הנושאים שביקשתם מאלוהים עזרה עבורם?

וחלק מכם יאמרו..."יש לי משהו שאינו קשור לאף אחד אחר. זה אני. זה נושא בריאותי". ובכן, נרחיב גם על זה (ראו את המסר המתורגם – אודות הריפוי). זה בינכם לבינכם ולבין עוד טריליונים כמותכם. וזה תמיד אודות התזמון. הטיימינג. אך מבחינתנו אתם מוכרים ואהובים והכרטיס כבר הופק. כשתגיעו למקום בו תתחילו להרגיש את הנוכחות שלנו, ולדעת כי היא אמתית, וכשתתחילו לערבב זאת עם המימד הארצי האישיותי שלכם, דעו כי זו ההגדרה של מאסטריות. ישנם מאסטרים בחדר. ישנם מאסטרים המקשיבים, המסוגלים לצעוד משני צדדיו של הווילון, ומבינים מי הם גם בצד ההוא וגם בצד הזה. וזה נקרא – איזון. זהו אדם שאינו מתלונן כי הוא מבין סיטואציות, הוא רואה מעבר למה שנראה. הוא רואה את ליבם של האחרים, למרות שהם אינם מבינים או אפילו לועגים לו. אדם שרואה הכל. זה מה שאתם הופכים להיות.

עזבו כאן רכים מכפי שהגעתם. הקשיבו למסר המגיע דרך אוזניכם, אך השפה השלישית כבר יושבת מעליכם כעת. זו שפת האהבה המדברת אליכם בדרך שונה. לחלק מכם ניתנים מסרים שאינם דומים כלל למה שאני מעביר דרך שותפי. זו אינטואיציה, המתחילה לדבר אליכם, כי התנתקתם. יקירים, זו המתנה שלכם. זו המורשת שלכם. זו הבטחה. זו הדרך בה אנו מתקשרים עם "הכרטיס". עוד אשוב ועד אז...היו דוממים רק לרגע והתנתקו מכל הלחץ, השעון, הבעיות, הפחדים, הפגישות....רק לרגע! וראו מה אתם מקבלים. כי אנו מוכנים ומזומנים לספק זאת. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

זו האינטואיציה שהנחתה אותי כל חיי, והיא כמו לחישה קטנה של מלאכים, שבאה ונעלמת במהירות. ופעם אחת זעקה מתוכי ואמרה – "קומי וסעי. עכשיו". וכך הגעתי להוואי, לקצה השני של היקום. אני בהודיה על שאחזתי בה חזק ולא אפשרתי למחשבות ולספקות ולרעשי הרקע להתעלות מעליה.

למי שמבקש לקרוא שוב את יומן המסע מהוואי – מצרפת לכם קישור.

https://www.healingwithinthelight.co.il/single-

post/2012/12/12/%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%9F-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%94%D7%95%D7%95%D7%90%D7%99---%D7%9E%D7%A7%D7%94%D7%9C%D7%AA-%D7%94%D7%98%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D

רק להיום,

"אני מבקשת ריפוי ומרפאה אחרים. אני מבקשת שפע כדי שהכול יהיה שופע. אני אהובה כדי שכולם יהיו אהובים".

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים