קריון - אודות הריפוי


ההילה היא סימן לאדם מחובר. כזה שרוצה יותר, שחווה את אופוריית האל שבפנים. זה מובנה. אדבר אודות ריפוי וזה לא יהיה פשוט כי התפיסה שונה. אספר לכם מה אנו (קריון) רואים, לא מה שאתם רואים. אשתף אתכם באמת שלעיתים קשה לנו להעניק לכם. כי זו אמת הנוחתת על פרצופו של ההיגיון בעולמכם. אך עלינו לדבר על הנפלאות הזו ועליכם לדעת אותה.

הגוף האנושי עובד ב-30-35% מיכולותיו. שמעתם נכון. בחירה חופשית של תודעה אנושית במהלך עידנים, הורידה למעשה את האחוזים. כי זו התודעה המניעה את הבריאות. ותודעה שהיא נמוכה, מכניסה פנימה מחלות. תודעה נמוכה היא תחלופה למה שה-DNA שלכם נדרש לעשות. וכל זה מתחיל להשתנות. השינוי הוא אודות אנשים המתחילים להתבגר ולהתפתח. והאבולוציה היא של התודעה וה-DNA והמבנה סלולרי ההופכים להיות יעילים יותר.

כולכם מושלמים. קשה לתאר לכם זאת. ואמרנו כבר בעבר. אתם יודעים רק אינכם מאמינים. זה כמעט כאילו כל אחד מכם הוא מטוס סילון סוג א', אך כל מה שאתם יודעים לעשות, או כל מה שלימדו אתכם לעשות, הוא לנסוע קדימה ואחורה במסלול ההמראה. זה הכל. וכל השאר תמיד היה שם. התפתחות האנושות היא זו המתבגרת בחוכמה, ביושרה, בחמלה, בכל הדברים שיבואו אליכם ויצרו פלנטה ללא מלחמה בסופו של דבר.

אמרתי בעבר, זו תהיה הפלנטה בה כל דבר לפני 2012 ייקרא – העידן הברברי. כשתתחילו להתבגר, תביטו אחורה על עצמכם ותשאלו – "מי היינו וכיצד זה היה יכול להיות"? המבנה הסלולרי שלכם עוצב לחיות 900 שנה. האינפורמציה בכתבי הקודש על המאסטרים שחיו כל כך הרבה זמן, היא נכונה. גוף יכול להחזיק מעמד כי הוא מחדש את עצמו, הוא מתקן את עצמו וממשיך לפעול. הגוף שלכם עושה זאת בצורה גרועה, וזה הדבר שמשתנה. תתחילו לראות סביבכם תוחלת חיים שמתארכת, וזה לא יקרה בזכות המדע, אלא בזכות התודעה המתחילה לדעת דברים שהיו חסומים בעבר. הילינג.

ישנם רבים הזקוקים לכל כך הרבה ריפוי. מה הרוח רואה באדם החולה? הרוח רואה לעיתים קרובות אדם שהוא נואש, היורד על ברכיו ומתפלל "אלוהים, רפא אותי! רפא אותי!" רוצים לדעת מה הרוח רואה? הרוח רואה בן-אנוש שהוא בריא ב-100%, אשר ערפל של תודעה מקיף אותו. תודעה של חסך בערך עצמי, בחוסר ביטחון אקאשי, בעיות ולחץ שמקורן מכל כך הרבה דברים שאין להם כל קשר לביולוגיה שלו. זה מה שהרוח רואה. הרוח רואה בן-אנוש שעדיין לא הבין או מצא פתרון או תשובה. והוא רק יורד על ברכיו ומתפלל - "אלוהים, רפא אותי! רפא אותי!".

אתן לכם רמז. מרפאים אינם מרפאים. הם מאזנים. ואם תוכלו לשכתב את התסריט הזה, בני-אדם לא יצטרכו לרדת על ברכיהם למען ריפוי. במקום זאת, הם ינסו להבין את ההתיישרות עם הקוסמוס. הם יבינו כי כל המחלות הם ערפל התודעה שבתוך בן-האנוש. זה לא נוצר כך. זו לא הדרך בה נולדתם. וזה גם אינו דבר שנדבקתם בו. אתם בניתם את זה. ויהיו כאלו שיאמרו כי זה בלתי-אפשרי, וכי המנוע הביולוגי יוצר את הדברים הללו. יקירים, אינכם עובדים היטב כעת וביכולתכם לעבוד טוב יותר. הרוח רואה אתכם כמושלמים והיא רוצה להעביר אליכם את המסר הזה. אך אינכם יכולים לשמוע דבר כשאתם שרויים בפחד.

יקירים, מה יש בכם שאתם רוצים לרפא היום? אינכם יכולים לשמוע דבר המגיע מהרוח כשאתם בפחד. גם אם יינתנו לכם כל הוראות ההפעלה מא' ועד ת' ויובטח לכם לחיות עוד 25 שנים ללא המחלה, אתם פוחדים. כי אתם לא מבינים זאת. אז מה אמרתי הרגע? אנרגיה ישנה מקיפה אתכם אפילו היום. אנרגיית הספק. אתם מקשיבים למילים וחושבים כי הן אינן עבורכם. ואתם חושבים על מה שיש לכם, שהיה גם לאמא או לאבא שלכם, וישר חושבים על תורשה, ואומרים – "זה מובנה. משפחתי נושאת את זה". וכל אחת מהמילים הללו שאתם אומרים, נשמעת היטב על ידי הביולוגיה האישית שלכם, והיא מסכימה עם זה בעודכם הולכים לעולמכם ועוברים הלאה. וזו האמת.

החלק השני הוא, כיצד נוכל להביא בפניכם מסרים של ריפוי משמעותי כשאינכם מאמינים בזה בפעם הראשונה? כשאתם טוענים שאתם חולים? האם אי-פעם חשבתם על כך? לכל הדברים שאתם אומרים יש כל כך הרבה אנרגיה! זה אתם. וכך אתם מגדירים את עצמכם בכל מילה שלכם. אם נשאל אתכם, מי אתם? או אולי אם שכן ישאל אתכם – "מי אתם? ספרו לי אודות חייכם". מה תאמרו? "אני זרובבל (כל אחד יכניס כאן את שמו) ואני חולה". בזה הרגע הגדרתם את זה! הגוף שלכם יפעיל את ההצהרה הזו והערפל של האנרגיה הישנה שלכם יקיף אתכם במעגל עד נשימתכם האחרונה.

האם לא הגיע הזמן לשנות זאת? תוכלו לשנות בעודכם ישובים כאן. אם תטמיעו את דבריי. הרוח רואה אתכם כמושלמים. והדבר היחידי ההופך אתכם לפחות מושלמים וביכולתו להתרחב במבנה הסלולרי שלכם ממש עכשיו, הוא מה שאתם יצרתם דרך מחזורים של התנסויות העבר אשר האקאשה שלכם נושאת אל תוך החיים האלו. התנסויות אלו הם כמו בגדים מגוהצים בארון שלכם, כדי שתוכלו תמיד להביט בהם. וזה מה שאתם עושים. ומה אם אזמין אתכם, ממש עכשיו, לסגור את הארון? תוכלו לאמר משהו כעת לביולוגיה שלכם. "הגיע הזמן לדרוש את המופלאות שלי".

יהיו כאלו שדבר-מה ישתנה בהם והם לא יבינו מה קרה. ישנו ריפוי כאן. כי אני יודע מה הבאתם אתכם ומה אפשרי. הערפל הזה של מחלות בתוצרת עצמית, חוסר-וודאות וחוסר איזון, יכולים להתבהר לחלוטין על ידי האור. כמה מכם מוכנים לחולל אור ממש כעת ולראות את כל הדברים האלו מתנקים? כמו שהערפל מתפזר והשמש יוצאת ואתם יכולים לראות את יופיו של יום חדש ויודעים, כי נרפאתם. נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? אספר לכם מה קורה לבן-אנוש שנכנס לשחרור גדול בבת אחת. הוא מבין מיידית את כל זה. וזו סיטואציה המתרחשת שוב ושוב. כאילו כל הערפל התנקה ונעלם! ואתם קוראים לזה רמיסיה מיידית. וזה נס, האין כך?

ישנם סיפורים על מאסטר שהלך על פני האדמה לפני כל כך הרבה שנים, נגע בבני-אנוש, החזיר לעיוורים את ראייתם, והחולים נרפאו. המאסטר הזה, שה-DNA שלו עבד ביעילות של 80%, היה לו מסר ברור עבור הפלנטה. ואני אחזור על המסר גם בחדר הזה. "אני בנו של האלוהים וגם אתם". ומה שהוא עשה זה לגעת ולפזר את הערפל ולרגע או שניים, אלו שנגע בהם היו ממש כמותו. והם ראו את מה שהוא ראה לשבריר שנייה, וכל הדברים עזבו מיידית. אז, האם זה נס מהמאסטר, או שזהו מסר שהוא בגדר נס לאדם שהצליח לרפא את עצמו? בואו ניתן למסר הזה לגעת בנו עד שהערפל יתפוגג. ומה שיישאר הוא רק הדרך בה אלוהים רואה אתכם.

בעיני האלוהים אתם מושלמים, הזוכים לחיים ארוכים ועוזרים לאנשים סביבכם. נשמות עתיקות. אנו זקוקים שתישארו! אנו זקוקים שתישארו! האם שמעתם זאת? לכן אתם בחיים. להיות מאוזנים, לעזור לאלו שסביבכם, להראות להם כיצד זה נראה כשיש אור, כשאין פחד מהחיים. לא נועדתם להשמדה רק בגלל שההיסטריה מכתיבה כך. וכל זה הוא נפלא, גם אם לא חשבתם כי זו תהיה פגישה של ריפוי. אך איכשהו דרך סינכרוניות, הגעתם לכאן. והנה אתם. חלק מכם נושאים אבל כבד. זו מחלה. להיות באבל ובעצב עמוק זו מחלה. זה מוריד אתכם ומכה בכם.

אלוהים הוא שמחה! אבלות היא אחת מהמחלות הגרועות ביותר. בואו וננקה אותה. אני יודע מה התרחש שהביא לחייכם את האבל הכבד הזה. אלוהים הוא כל כך מאוהב בכם. תנו לשמש לצאת בחייכם כרגע. חלק מכם צריך לסלוח לעצמו. וזה מה שעליכם לעשות למען עצמכם. תנו לערפל להתבהר. והוא יתבהר ויש לכם עזרה ועמה יגיעו התוצאות. באמצעות כוונה יבואו תוצאות כי אינכם לבד. התחילו לגלגל את הכדור ועמדו מאחור. הפסיקו להגדיר את עצמכם כפחות ממופלאים ובריאים וטהורים ומוארים. כך אלוהים רואה אתכם. זו הפרספקטיבה שלנו מהצד הזה של הווילון. אנו רואים אתכם כבני-אנוש מושלמים המתנהלים בכבדות דרך התהליכים האישיים שלהם.

זהו מסר יפהפה. מסר של אור. משהו שתוכלו לאמץ כבר עכשיו. אין מדרגות לטפס. לא נדרש סבל נוסף. רק הכרה במי שאתם. עוד אשוב. וכך הוא הדבר. קריון.

בנימה אישית,

צריך שניים לטנגו. מחד, הילר היודע לאזן את כל הגופים, ולהביא את האדם מולו למצב בו ריפוי יכול להתרחש. ומאידך, ישנו זה שבא להתמסר ללא פחד, המאמין ויודע כי ריפוי מיידי אפשרי, בכל דרך בה הוא מוגדר. גם כ-נס. "ישועת האל כהרף עין".

בשנות עבודתי זכיתי לראות לא אחת, ריפוי מיידי שהתרחש ממש לנגד עיני. כשאמונה עמוקה פוגשת הצהרה בריאה, נוצרת הסכמה לפזר את הערפל על כל רבדיו, ולוותר על ההפסד וגם על הרווח שהוא מביא עמו. נס גדול או חיבור מחדש לטבענו האנושי, כישויות בריאות שלמות ומושלמות?

ועד שיתפזרו העננים, אדגמן עבורכם קרן שמש טהורה, נקיה וחדה של רפואה. בואו לנקות את האבל, הצער העמוק, היגון, הדיכאון, החרדה והפחד, וכל שאר הערפילים. יחד ניצור חללים ומרחבים אינסופיים עבור השמחה המבקשת להיכנס ולהביא עמה בריאות טובה והרגשה נפלאה.

רחלי גנון – מאסטר-הילר, מרפאה אנרגטית מוסמכת משנת 1994.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים