קריון - "החיים"


מקבץ תקשורי קריון מאירלנד - אפריל 2017

מאנגלית – רחלי גנון

החיים כאן על פני האדמה החלו כמשהו שכיח ביותר. זה התרחש בפלנטה אחר פלנטה בכל הגלקסיה הזו. כשהאלמנטים נמצאים (כוחות הטבע) כשהטמפרטורה נכונה והעירוב הוא במינון הנכון, נוצרים חיים. נקודה.

זה שנוי במחלוקת כי ישנם אנשים רוחניים שיאמרו כי "ניצוץ החיים" הוא משהו שנוצר ספציפית על ידי אלוהים. הגדרת האלוהות תעזור לכם להבין את מה שאני אומר לכם. והוא, כי הבורא ברא את הפלנטה הזו, והיא עזרה בעקבות זאת ליצור חיים. עד לפני כמה עשורים, זה היה ממש שנוי במחלוקת, אך עתה זה נראה מדויק על ידי מדענים רבים. היה זמן, לא כל כך מזמן, בו המחשבה הרווחת בפלנטה הזו הייתה כי אתם לבד. כי איכשהו חיים מתרחשים רק כאן ולא בשום מקום אחר. ואז, מתוך ביליונים על גבי ביליונים של כוכבים ופלנטות, חשבתם כי זו היחידה שיש בה חיים.

בעשורים האחרונים, אפילו מדענים מצפים לחיים בכל מקום. אמרנו לכן, כי הגלקסיה עובדת בשיתוף עם החיים. אפילו סיפרנו לכם, שאתם הילדים החדשים ביותר, וכי ישנה כמות עצומה של חיים עתיקים יותר בפלנטות אחרות ובעוד מערכות סלולריות כמו שלכם, בכל מקום.

ברצוני לספר לכם כיצד זה עובד, כדי שתדעו. ההוכחה לכך היא מדעית. כיום מבינים כבר, כי כאשר התערובת הכימית היא נכונה, וכאשר מוספים לה מעט חשמל – מקבלים חיים. כאשר מערבבים את כמות החומצות הנכונה עם כמות החשמל הנכונה, מקבלים חיים. וזה קורה בטבעיות, באמצעות האלמנטים, בכל הגלקסיה. זה שכיח וצפוי.

אלו שלמדו את הפלנטה והחיים שמעליה, יכולים לראות כי היו ארבע התחלות של חיים וארבעה סיומים של חיים שנבעו מביולוגיה בסיסית. ורק לאחר שהחיים הציגו פוטו-סינתזה, הם יכלו לשמר את עצמם. דבר זה מעיד על כך כי החיים מתרחשים בטבעיות בעזרת האלמנטים. ואכן זה כך.

אז השאלה הנשאלת היום היא, מי אתם??? וכיצד נוצרתם?? וזה בהחלט דבר שהגיע מאלוהים והגיע דרך גאייה, בצורה נאותה, דרך האלמנטים. תחילתם של החיים וגם החיים שאתם מאכלסים כעת, כבני אנוש מודרניים בעלי תודעה גבוהה, המוגדרים כתודעה היכולה לבחון את עצמה מבחינה אינטלקטואלית. אתם, בני האנוש, נתמכים ומוחזקים על ידי העצים, על ידי השיחים, העשבים. זה עדיין שם. הבינו. החיים מעולם לא היו נפרדים מגאייה. אתם פשוטו כמשמעו, חלק מהאדמה. אתם חלק מהכימיה, חלק מהצמחים. באתם מכאן. כולכם. ומה תעשו עם הידע הזה? ("כי עפר אתה ואל עפר תשוב").

ארמוז לכם לאן זה הולך. כל מחלה הידועה לאדם, יכולה להתחסל באמצעות גאייה, דרך התודעה. אתם עוצבתם לאיזון עצמי. האנושות איבדה את הידע הזה, כי בתוך האדמה, תוכלו למצוא את כל התרופות לכל הדברים. כל הדברים שהורגים כל כך הרבה אנשים כרגע, הם כולם אודות חוסר-איזון. חלקם קשורים לתודעה וחלקם קשורים לכימיה. אפילו העתיקים ידעו זאת, כי אף הם מצאו דרכים להרס עצמי דרך חוסר-איזון. זוהי דרך פעולתם של בני-אנוש.

אך בעצם, מעט תרופות העשויות מעשבים המעורבבות בכמות הנכונה, ביכולתן ליצור חיים ארוכים ובריאות טובה יותר. עובדה זו הוזכרה לשותפי (לי קרול) במקום מאד מבודד באמצע האוקיינוס הפסיפי, במקום שנקרא – רפא-נוי, או בשפתכם – איי הפסחא. ושם סיפרו השמאנים כי במקום המבודד ההוא לא ידעו דבר חיצוני, כי האי שלהם נמצא בתוך בור טבעי של הר-געש. שם הם יצרו גן שהחזיק אותם ואת חייהם במשך 120 שנה לפחות, ובו הם מצאו את סוד הבריאות. בעצם, הם גידלו את הסוד ממש על האדמה שלהם.

אנו מעודדים אתכם למצוא זאת שוב. אירלנד פורייה לתגליות כשאלה. ולא רק בוטניקה, אלא תרופות מכל מיני סוגים היכולות להגיע מכם, ויוטמעו בכל מערך החיים. ועדיין, אין במקום בפלנטה שיוכל להצמיח דברים כמו ה-רפא-נוי. יש כאן ידע רב. אודות עצמכם, אודות ריפוי. אסטרונומים כבר מצפים למצוא מים בכל מקום כעת, כי הם יודעים את הכימיה באמצעותה התרחשו חיים כאן. הם כבר מצפים למצוא חיים במקום בו יש מים, בו הטמפרטורה נכונה, בו יש חשמל. ואת כל אלו יש בכל מקום.

מדענים אפילו מצפים למצוא חיים בתוך המערכת הסלולרית האישית שלכם. הם מחפשים את המיקרו-אורגניזם הביולוגי. זו התרחשות טבעית שבאה ממש מכאן. ישר מבוץ האדמה, יקירים. רק בשלב הרבה יותר מאוחר, הוטמעה בכם הנשמה, כפי שאתם נוהגים לקרוא לה. זה היה השלב השני בבריאת האדם כפי שאתם רואים אותו כעת. אז החיים באו מגאייה, והנשמה התווספה מאוחר יותר, כשהייתם זקוקים לה. וכעת, יש לכם את שני הדברים. יש לכם את הנשמה ואת הביולוגיה והם עובדים יחד. אך אל תשכחו מהיכן הגיע החיים למעשה.

אנו יושבים כעת על הדשא במקום שניתן לראות ממנו את הים. והתחושה מדהימה מכל היופי הזה. כי ההתיישרות עם האלמנטים היא המביאה שלווה לאדם. נמשיך בסקירה. הארץ היא ההורה הביולוגי שלכם. הגעתם ישר מהאדמה וכל הדברים שהתפתחו דרך העידנים, יצרו את מי שאתם כעת. המבנה הסלולרי שלכם בא מהאדמה. זה לקח מיליונים בשנים להפיק את מה שכעת הוא הכלי שאתם כולכם מתגוררים בו. בחלק מסוים בזמן, וזה לא היה מזמן, האנושות קיבלה את ניצוץ הרוח. וכעת אתם נושאים אתכם שני חלקים. האחד ביולוגי ועשוי מעפר האדמה, והשני הוא החלק הרוחני שהגיע מהכוכבים. והם נועדו ללכת יחד. כי החלק הרוחני שהגיע מהבורא ברא גם את החלק האמא, האדמה והעפר.

כך שההתיישרות שאנו מבקשים לעצמנו היא להיות אחד עם מודעות האדמה. שותפות שלא רק תעניק לכם שלווה, אלא גם בריאות. זהו זמן ריפוי, יקירים, המחלות שאתם נושאים אתכם, ולא משנה איך אתם קוראים להם ומה התגיות שלהם, קשורות כולן לדבר אחד. חוסר איזון. זה אינו משהו שנדבקים בו מאדם אחר, אלא דבר שמגשים את עצמו דרך חוס-איזון. כשהסרטן דוהר לאורך כל הפלנטה, ולכל כך רבים מכם יש חברים חולים ואולי אף אתם בעצמכם. זהו חוסר-איזון. וכן, גם חיות חולות בסרטן. כשקיים חוסר-איזון, זה ידבק גם בהם. ישנן תמציות בטבע המחפשות חוסר-איזון וקושרות את עצמן לחסרי-איזון, ודבר זה אינו רחוק מהאמת.

ולא משנה מה החלק בפנים שאינו מאוזן, ולא משנה כיצד אתם קוראים לו, זה מגיע משני מקומות. או שהתודעה אינה מאוזנת, או שהכימיה אינה מאוזנת. ושני המקרים הללו הם פתירים. לעיתים, החיות מקבלות מחלות מהדברים שבני-אדם מאכילים אותן. לעיתים זה משהו שהם מקבלים בטעות, בשל התערבות אנושית. זה עדיין חוסר-איזון. ישנם סוגים נוספים של חוסר-איזון. ייתכן ולא תקראו להם "מחלה", אך הם נקראים – פחד ודאגה, חוסר ערך עצמי. אחת המחלות הגדולות בכל הזמנים הנמצאת כעת על הפלנטה היא – חסך בערך העצמי. וזו מחלה לכל דבר. כי זהו אינו המצב הטבעי של האנוש.

אדם עוצב לחיות זמן רב ואינכם מצליחים להשיג זאת כלל. זה יקרה כשתתבגרו באנרגיה החדשה הזו. אתם מתחילים לזהות את חוסר-האיזון, גם אצל אלו שמחלותיהם הפנימיות מתחילות להיות מנטאליות. וההורה, תרופות האדמה הטובה, עומדת כבר מוכנה לכבודכם. היא המאכילה אתכם והיא זו שתעניק לכם את כל מה שירפא אתכם. חיים ארוכים עליהם להיות מובטחים לאדם שהוא מאוזן. ואתם עטופים בכל הדברים מסביבכם, כל "ההמצאות" של בני-האנוש אשר יצרו חוסר-איזון. אתם נושאים אתכם את זרעו של הידע, נשמות עתיקות. אם תוכלו לעזור לעצמכם, ממש כעת, זה יהיה חלק מה-אקאשה שלכם בפעם הבאה, וגופכם ידע מה לעשות בכל רגע נתון.

והנה השאלה, אתם הנמצאים כאן וגם המקשיבים, מה הבאתם אתכם למעגל היום? מה באמתחתכם? האם הבאתם חוסר-איזון מושלם או רק כמה דברים שעדיין מעצבנים או מפחידים אתכם, או עומדים בדרככם לחיים נדיבים של שפע, שמחה ואושר? התשובה היא כמובן כי לרבים מכם יש כל כך הרבה אתגרים. זה בא עם הטריטוריה של חיים מודרניים וקופסאות אמונה שנאמר לכם לחיות בתוכן. הן מבחינה פסיכולוגית רוחנית והן מבחינה כימית. כולכם צריכים להתאמץ כדי למצוא משהו טוב לאכול. אמרנו לכם לפני זמן רב, כי התודעה שלכם יכולה להשתנות די הרבה. האם ידעתם כי התודעה שלכם יכולה לארגן מחדש מבנים מולקולריים? האם אתם מודעים לעוצמות שלכם?

האם ידעתם כי כל רעיון התפילה או כשידיכם מברכות את האוכל, זהו ריטואל אמיתי המבוסס על היכולת שלכם לארגן מחדש את המבנה המולקולרי של האוכל, כדי שלא יהיה דבר בתוכו שיוכל להזיק לכם, כדי שלא ייווצר חוסר-איזון. האם אתם מאמינים בזה? יבוא יום בו מדענים יוכלו להוכיח זאת, דרך ניסויים שישוו אוכל שברכו אותו מול אוכל שלא בורך. זה מגיע. אך כרגע אומר לכם כי יש לכם שליטה על מה שנכנס לתוך גופכם, על הדרך בה אתם חושבים ועל מה שיקרה הלאה, בהתבסס על הדברים שאתם אומרים לגופכם.

כל הדברים הללו מתחילים ליצור איזון, שכרגע אין לכם אותו. מה הבאתם אתכם? ברגע זה? שהייתם רוצים להשאירו כאן, בים? משהו שתוכלו להותיר מאחוריכם ולעולם לא לחזור אליו? כיצד אתם מרגישים אודות עצמכם? האם אתם מסתובבים בעולם ומרגישים רגשי פחיתות ונחיתות מהאדם שלצדכם? מהם הסודות שאתם נושאים אתכם הידועים רק לאלוהים ולכם? מהו חוסר האיזון שאינו הולם את המופלאות שלכם כלל? נשמות עתיקות, אתם אלו הנמצאים כאן, וגם אלו המקשיבים. זו הבחירה שלכם. האם אתם רציניים מספקי כדי ליצור מעגל אבנים משלכם (זוכרים את חוני המעגל?) שתוכלו לעמוד בתוכו ולאמר – "זה המקום הקדוש עבורי, והריני משאיר את כל הדברים שאינם חלק ממני, מחזיר אותם לאיתני הטבע, לים, להתמרה. אני סיימתי עם כל זה".

כשאתם אוספים את עצמכם וממשיכים בחייכם, תרגישו קלות כאשר תשאירו את המחלות, את האלרגיות, את חוסר הערך העצמי, כל דבר שאינו מאוזן בכם, כל דבר, השאירו אותו כאן. אני אומר לכם כי קיים ריפוי עבורכם. הוא מתרחש באמצעות הכוונה שלכם והיכולת שלכם להטמיע את האמת הזו בכם. כל התאים בגופכם מסכימים כעת. כולם. לו יכולתם לשמוע את המקהלה האומרת – כן! כן! כן! זהו איננו כלי של "העידן החדש". זהו הכלי של כל העידנים ושל העידן הזה. הוא כאן כעת והיה עליו להיות כאן תמיד. אך רק כעת ניתן להתחיל להשתמש בו בגלוי ובחופשיות. וגם המדע ועולם התרופות בפלנטה שלכם יתחיל לראות זאת ולהבין. לפני כל ניתוח תוכלו לבחור מדיטציה ושיר שילווה אתכם באירוע. האם תוכלו לדמיין דבר שכזה? כן!!! יהיו מוסדות רפואיים שיבינו זאת ונתוני ההחלמה שלהם ימריאו לשחקים.

אנשים יירפאו ביתר קלות. ויהיו רבים שלא יצטרכו לבקר כלל בבית-חולים כל ימי חייהם. כי הם יבינו את האיזון. זה יהיה דור בו ההורים הביולוגיים ילמדו את ילדיהם אודות ההורה שהוא האדמה. וכשהם יתחילו להתיישר עם כל שישנו ועם האלמנטים, דברים יהיו נהירים להם והם יתחילו לחיות חיים מאד ארוכים. אימהות ואבות המקשיבים למסר הזה, האם אתם מודעים לכל מה שתוכלו לאמר לילדכם כבר עכשיו? הם יישאו את הידע הזה לנצח. כי מה שהם חושבים – הוא שיקרה, כשהם בוראים נעלים במשותף. הם לא יקשיבו לסביבה האומרת להם כי הם עשויים להידבר במחלה כזו או אחרת. כי אם הם ייכנעו למערכת הזו, לא יהיו לכם חיים נפלאים.

הדור הבא יישא את לפיד החיים בעצמו ויאמר – "אני הנני כפי שהנני וכפי שאהיה. ואני בשליטה על הביולוגיה שלי. יש בתוכי אלוהים והאדמה היא אימי". ומה יכול להיות טוב מזה? והתקשורת מוכנה. זמן טוב. אומר לכם שוב, זו השושלת שלכם, זו הירושה שלכם, זו הזכות המולדת שלכם. אז מדוע לא לדרוש זאת? אל תתנו לאמונה ישנה לעמוד בדרככם מול האמת העצומה והאלוהית הזו, שהיא מעבר למה שהאנושות אי פעם חשבה עליו. והנה זה כאן, מוכן עבורכם. זמן אדיר בפלנטה כעת. קחו רגע להקשיב לאלמנטים, לאוקיינוס, לציפורים, בעודם מסכימים לכל דבר שנאמר כאן. זה הזמן שלכם.

עוד על ריפוי, מה מאפשר ריפוי? השורה התחתונה היא – אמונה. אמונתו של האנוש היא כל כך חשובה. כשאתם מרגישים כי משהו עומד להתרחש, התאים שלכם מרגישים את זה, שומעים את זה, והקסם מתחיל. חלק מכם חושבים כי אם תבואו למקום כזה, תירפאו מיד. אך עומקו של הריפוי הוא פונקציה ישירה של עומק האמונה. אין זה קשור לעצים או לאבנים. בכל פלנטה ישנם מקומות כאלה, יקירים, שבאים אליהם לריפוי. אך ההתיישרות עם האמת הפנימית היא היוצרת את כל הריפוי הזה. לא מקום כזה או אחר. זו האמונה! אמונה היא המרכיב האחראי לרמיסיה מיידית ולעוד כל כך הרבה דברים. זהו כוחו של האל שבפנים.

לעיתים זה עוזר להקיף את עצמכם בכל מיני אובייקטים. ניתן לפנות לאדם קדוש, לנזיר, לכומר, לכוהן, למרפא, לשמאן. מדוע זה עוזר? כי אלו הם אנשים שריפוי הוא הפוקוס שלכם בחיים. הצעד הבא יהיה לא להזדקק לדברים אחרים. האנושות מתחילה לגלות את אשר בתוכה וכיצד לקיים התיישרות עם האלמנטים, הפלנטה והאלוהות. עזבו את כל מה שהיה ידוע לכם עד כה. הותירו הכל בפתחה של דלת הספק. עזבו הכל בכניסה לחסך בערך העצמי. כל מקום הוא מקום של ריפוי. כל זמן ניתן להירפא, באמצעות האמונה והאל שבכם. לאלו מכם ששומעים זאת בפעם הראשונה....איזה מסר פלאי. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

"חיים" / נשימת בראשית – (נכתב במערת הבריאה לפני שנה)

יומן המסע שלי הוא נטול מילים......מקבץ של חוויות במרחבים אינסופיים, בו הלא-כלום וכל שישנו שילבו ידיים בשלוות הדממה של אלוהים. הייתי עם האהבה בכל מקום, בקרקעית הים וברקיע השביעי, הכול שר מתוכי. באותו רגע אחד בזמן, פעימות ליבי מתחת לחזה פעמו בקצב אחיד עם כל החיים. כמו קשת המגשימה את ההבטחה הצלולה והעמוקה ביותר שלה. וברגע ההוא רעם וברק בקע אותי לפיסות קטנות של אור, מכל ההוויות, מכל העולמות והגלקסיות הנעלמות. והחסד שטף אותי בזרמי אהבה, כמו נהר-עד הזורם בי, חופשי לתמיד.

זה היה עוד אחד מרגעי ההתעוררות הרבים, והוא לעולם נשאר איתי כאן. ליבי בהודיה על מפגש של נשמות עתיקות ויקרות מאד, שמצאו בתוכן את האומץ להיזכר ולהתחזק באהבה ללא פחד. ויחד בתדר ובקצב קמאי, הבינו את שפתו הייחודית המופלאה של הלב, התמזגו ונמסו בתוכו.

התינוקות שאנו שרו לאימהות שהפכנו להיות. התמימות שבליבנו, הזכירה נשכחות מתוך שלוות הליל ודממת האינסוף. במגדל השן שלי, שם על האולימפוס, בתוך השמש, אינני יכולה לראות לעולם עד כמה יפה היא זריחה או שקיעה. ושם, ממרחק, בינות ההרים ועצי העד, ממרחק, השתקפות אורם החוזר של אלפי קריסטלים הראתה לי את השתקפותי בדמות יופייה האינסופי של נשמתי. אהבה שאינה נגמרת, פלא של חיים.

וכבר מתנגן לו שיר ברדיו, מוצא עבורי את המילים...."בין האותיות, נמצאים החלומות, בין כל המילים שלחשת בלילות, מנגן קולך. זה הזמן שלך. ברגע שלם, כשאתה חולם ובקושי מבין מראות עיניך, אל תיעלם, זה אתה מתגשם, מתרגש ונושם את פסגות חייך. אל תסרב, תן לו ללב, להוביל אותך, עם הרבה אמונה, נגן לו עוד מנגינה".

תודה, תודה, תודה, על הדרך שהיא הדרך, על בורא כל שישנו שאוהב אותי מעל לכל מידה, תודה למקור הנפלא שבתוכי המראה לי תמידית כי פסגת חיי היא תמיד לפניי. תודה לנשמתי ולמקדש גופי על התגלמות של חסד מופלא בגן הנשמות האלמותי.

וכבר מתנגן שיר אחר נפלא. אריק איינשטיין שר לי ממרום היכלו....."את מקסימה, את כל כך מיוחדת, לצידך החיים הם כמו מסע. יש לך תכנית אך את בכלל לא פוחדת, מה שצריך לעשות את עושה". הוא יודע כי רציתי ללכת היום לים.....

ולסיום....

מהו הילר? מומחה לאיזון כל הגופים והמערכות. כזה שיש ביכולתו לתת כוונה נקייה ולהטמיע אמת היוצרת ריפוי. כזה שיודע לארגן מחדש מבנים מולקולריים של גופים, וכן, גם של אוכל ושל מים. ומדוע אני? כי ריפוי הוא הפוקס שלי בחיים. כי ביקרתי בכל מחוזות חוסר-האיזון כדי לדעת כיצד לחזור משם. ועשיתי זאת מוקדם, לפני שנים רבות, בכדי להיות מוכנה לקראתכם היום. כי האמונה שלי היא ידיעה עמוקה ואבסולוטית בכוחות הריפוי של האלוהות שבי. כי אני כלי-שרת, צינור נקי של ריפוי. כי דבר מכל זה אינו אנושי ואינו שלי. הוא רק של המרפא/ה האלוהי/ת הגדול/ה שבי.

אז עד השלב הבא בו תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אני כאן לשירותכם.

רחלי גנון – מאסטר-הילר מהמקור היצירתי, מדיום, מראת דרך ומרפאה מוסמכת.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים