קריון - הכל אודות האינייט


2017 קנזאס – 26 במרץ

מאנגלית – רחלי גנון

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. המסר הזה הוא אישי עבור אלו הנמצאים כאן ולמקשיבים, אשר יוכלו להתחבר לאנרגיה ולאינפורמציה החדשה כאן. הרוח יודעת מי מקשיב ולא משנה מתי, בעוד שנה מהיום, שנתיים מהיום, פוטנציאל המאזינים קיים. ובזמן ההווה אוכל לאמר לכם, כי למרות שזה קשור לעתיד, הפוטנציאל כבר נמצא שם. הרוח יודעת כי הזמן נמצא בתוך המעגל היפה הזה.

אתם, בני-אנוש. כולכם. ואני (קריון) מעולם לא הייתי אנושי, אלא מקור מלאכי שהוא מלא באהבה ולא רק. אני יודע כיצד אתם פועלים, מה מניע אתכם, מה אתם חושבים. לכן אני כאן. לנסות להרגיע את הנשמה הרוצה להשלים עם דברים, המבקשת להתפתח מהדרמות שחלקן כבר אינן, וכדי לעזור לכם לחצות את מעבר הזמן הנפלא הזה, מהאנרגיה הישנה לחדשה.

שותפי (לי קרול) שאל את השאלה כשכבר היה מודע לחלוטין כי יתקשר במשך כל שארית חייו. הוא שאל אותי – "מדוע כעת? מדוע בגיל הזה?" ואני אמרתי לו כבר אז, כי אין כל גיל (כרונולוגי). זו הייתה התחלת הלימוד שלו שכלל למידה אישית אודות גופו שלו. אודות הדבר הלא מובן הזה שהתגנב בתוכו ושימש פעמים כה רבות את כל אלו שישבו בכיסאות מולו. וכבר הגדרנו זאת בדרכים רבות כל כך. חילקנו והפרדנו ואז הרכבנו זאת חזרה. הענקנו לזה מספר שמות, אך השם שאתם מכירים הוא – Innate. האינייט הוא כל כך מיוחד עבורכם, כי הוא הדבר המגיב לתודעה.

בואו ונתחיל בהתחלה. לכל בן-אנוש יש גוף אזוטרי (רוחני, מטאפיזי) והוא נקרא – האינייט. האם תאמרו כי הוא ביולוגי? הוא קשור לביולוגיה שלכם עד כדי כך, שאתם קוראים לו – הגוף החכם. האם הוא קשור לרוח? כן!!! הוא קשור לעצמי הגבוה שלכם וגם לביולוגיה של העצמי הגבוה שלכם, הנקראת – בלוטת האצטרובל. האם האינייט הוא חלק מהלב והמוח שלכם? בהחל. האם הוא מושל בדברים? לא!! מה שהוא עושה הוא מתקשר. האינייט הוא המתקשר הגדול של גופכם העוזר לכם לתת ולקבל אינפורמציה.

לגוף עצמו יש מכניזם ריפוי משלו. סיפרנו לכם אודות תבנית הריפוי, אודות התאים הבראשיתיים. קיבלתם אינפורמציה אודות הגוף העומד מוכן להכניס פנימה אינפורמציה המגיעה דרך האינייט, אשר מתקשר עם תאי הגוף, והתאים מקשיבים כשהתודעה היא הראייה הכוללת של כל זה. ומדוע אני נותן לכם את הסקירה הזו? כי אני מבקש לתאר בפניכם משהו שחלקכם כבר עושים אותו, לתת לכם אינפורמציה אודות כלי יפהפה המועצם בעידן הזה, אשר ניתן להשתמש בו באמצעות האינייט. חלקכם יקבלו הגדרה למה שאתם כבר עושים בפועל ועבור השאר זה יהיה חדש.

יש לכם גוף אנושי וגוף אזוטרי נפלא הנקרא – אינייט. אם תשאלו היכן נמצא הגוף הזה, התשובה היא – בכל מקום. האם זו המרכבה של הגוף? לא, אך הוא קשור אליה. הגוף הזה, ניתן לאמר כי האינייט הוא חלק מהגשר אשר מחבר בין המימד השלישי לרב-מימדיות. זהו החלק בגוף היודע לתקשר עם כל התאים בבת-אחת כשצריך. זהו החלק היודע לקבל תודעה משמעותית ולהעביר אותה טרנספורמציה לרמיסיה מיידית (ריפוי מיידי). זהו האינייט, החלק שניתן לבדוק אותו בבדיקת שריר, כי הוא מגיב לטפיחות.

כעת אשאל אתכם שאלה וייתכן שהיא אזוטרית, אך יש לה תשובה קלה ופשוטה. בן-אנוש הוא יצור ביולוגי אשר יכול להיות בלתי-מאוזן ואפילו ליצור בעיה מנטאלית. ואולי הוא בהתקף פסיכוזה או כל כך מחוץ לאיזון עד כי עליו לחפש מרפא מסוג כלשהו. ואז הוא מגיע אל מיטת הטיפולים. השאלה היא, האם גם האינייט שלו הוא בלתי-מאוזן? התשובה היא, כמובן, כפי שאתם יודעים, כי האינייט הוא תמיד מאוזן. האינייט מחובר למקור, כך שלא משנה עד כמה האדם אינו מאוזן. האינייט תמיד טהור, תמיד מוכן. זו הסיבה לכך, יקירים, שהצהרות הן דבר שעובד.

גם כשאתם מבקשים איזון לעצמכם, כשאין לכם איזון, חלק כלשהוא בגוף או בנפש שלכם או בתודעה שלכם, תמיד מאוזן!!! זהו סוד האיזון. והמקום המאוזן הזה מקשיב וביכולתו להחזיר אתכם חזרה למקום בו יש בריאות מנטאלית תודעתית חפה מפחד. כשאתם פותחים במדיטציה, או מדברים לאלוהים, הריפוי עם החלק האחר בכם, שתמיד מאוזן ומחובר למקור ולעצמי הגבוה ולבלוטת האצטרובל, הוא מאוזן ומוכן תמיד. ישנם שני גשרים. האחד הוא שלכם עם האינייט, והשני הוא של האינייט עם הרוח.

הגשר של האינייט עם הרוח תמיד נשלט על ידי אנרגיית הפלנטה. הבינו זאת! המשמעות היא שאם הפלנטה היא במצב אנרגטי נמוך, ישנו מסך ולמרות רצונותיו של האינייט, הוא מסוגל לחצות את הגשר הזה, דרך בלוטת האצטרובל והעצמי הגבוה, כדי לדבר עם הרוח ולתת לכם את מה שמגיע לכם, בעודו מתבסס רק על פיסת האל שבכם. המסך, הווילון, מתרומם לו מעט אך עדיין יש לחצות את הגשר השני. זהו הגשר המחבר אתכם אל האינייט שלכם והוא הגשר שקשה במיוחד לחצות אותו. דיברנו על כך בעבר. זה דורש מכם לתפוס ולהבין ולהפנים את המערכת הזו. או במילים פשוטות יותר, עליכם להאמין בכך. זה מה שנדרש מכם.

ואמונה היא אינה דבר שנלמד בהכרח, לפחות לא בדרך הספציפית הזו. כמה פעמים שמעתם את המשפט כי כדי להגיע לאלוהים, עליכם לסבול קצת? כך שוברים את הגשר. כמה פעמים נאמר לכם כי עדיף שתרדו על ברכיכם, כי אלוהים הוא שם למעלה ואתם כאן למטה? וכמה פעמים נאמר לכם כי אינכם ראויים? ואם האמנתם לכל אלו – שוב שברתם את הגשר, בכל פעם מחדש. הגשר מצפה מכם שתבינו את המופלאות הנמצאת כאן, אשר תרים אתכם מהכיסא ותמלא אתכם גאווה ותגרום לכם לאמר – " אינייט יקר, אני.....ואז...פשוט הצהירו אודות מי שאתם. תנו הצהרות!!! דעו כי אתם ראויים.

הדבר הנמצא בכם הוא אלוהי. אנרגיית קרייסט בעצמו ובכבודו נמצאת בכם. אנו נמצאים בקפלה (בית תפילה) וזה כתוב כאן על הקירות. אולי בגלל זה אנו כאן היום. כדי לדעת כי האל שוכן בכם ברמה כזו, וכי הגשרים יכולים להיבנות כל כך בקלות. אך לא על זה באנו לדבר היום. אשאל שאלה. אם האדם אינו מאוזן, האם גם האינייט שלו אינו מאוזן? לא ולא. האינייט הוא מושלם וטהור. וזהו בעצם הנושא הראשון. אתם יכולים לרפא את עצמכם דרך האינייט. זו שאלה שהעסיקה את מוחם של מרפאים במשך זמן כה רב. כמו גם השאלה – אם האינייט של אדם נמצא באיזון, האם ניתן איכשהו לשנות זאת ולהפוך את אותו אדם לבלתי-מאוזן?

העובד הידועה היא כי קשה לעשות בדיקת-שריר עם האינייט שלכם עבור מישהו אחר. לכן התשובה שנויה המחלוקת, כי אינכם שואלים את השאלה הנכונה. אספר לכם משהו שהמרפאים יודעים. חלק מכם, ללא קשר למקצוע שלכם, מתקשרים עם נשמות. אתם צועדים לתוך החדר ועוד לפני שהמטופל פותח את פיו, אתם כבר יודעים מה קורה ומה לא תקין. מרפאים אינטואיטיביים יכולים להביט על אדם ולדעת מה לא בסדר, כי הם רואים תמונה. התמונה אינה מהמימד השלישי או הרביעי. זו תמונה הנתפסת על ידי האינייט שלהם.

וכך לפתע אני מספר לכם משהו שאתם כבר יודעים אותו. רק תיארתי זה עתה את התהליך בפניכם. האינייט שלכם יכול לחוש אינייט של מישהו אחר ולתת לכם אינפורמציה לגביו. והדבר הזה נקרא – מתנה. והמתנה הזו מתחילה להתרחב ומתחילה לכלול גם את האינטואיציה שלכם. וכל זאת כדי שתוכלו לעמוד מול מישהו אחר ולדעת מה הוא חושב, או מהי הסיבה לחוסר האיזון שלו, או מה יש לאמר לו כדי להביא אותו לידי שלווה. זו מתנה מתרחבת של ריפוי, אך היא מגיעה אף מעבר לזה. מה שאני אומר בעצם הוא כי האינייט שלכם מתחיל להיות בחפיפה עם אחרים, כי אתם מאפשרים לו להיות בתודעה גבוהה יותר. והתזמון של השינוי הזה, מתחיל להעניק לכם יכולת מועצמת.

וזהו הסוד של אדם מועצם ומפותח, אשר יום יבוא והוא לא יצא למלחמה יותר לעולם. כי זה יתרחב לידי כך שתרגישו את כל האנשים ותגבר בכם החמלה כשתרגישו ותדעו מה הם עוברים. ובמקום לנהוג בדרך הישנה של תהיות וניסיונות וטריקים, תפסיקו להקיף את עצמכם בתחרות כל הזמן. יגיע זמן בו חמלה תהיה משהו שכולם ירגישו מיידית!!! כלפי כולם. רק מעצם היותכם יחד. שאלו הילר בחדר הזה, האם אפשרי להרגיש מה נכון ומה לא אצל המטופל? והמרפא יאמר לכם – "כן, אני עושה זאת כל הזמן".

כעת הרחיבו זאת. הפכו את השדה האנרגטי שלכם לגדול אף יותר. אם אתם חושבים שאין בכם את המתנה הגדולה הזו, אומר לכם כי היא יושבת שם, מחכה לכם שתחצו את הגשר. וגם אם אינכם מרפאים, האין זה נחמד להרגיש מה שהאדם שלצדכם מרגיש? כדי שתעניקו לו את האינפורמציה הנכונה, ההרגשה הנכונה, וכדי שתוכלו ליצור קוהרנטיות (בהירות) יחד. באמצעות בדיקת שריר, אינכם מבצעים בדיקה של האינייט שלכם עבור מישהו אחר! אתם בעצם משלבים את השדות של שני הגופים החכמים, כדי שתוכלו לחוש את מה שהם חשים, וגם כדי שהם יוכלו לחוש את האיזון הקיים

זה עוזר למרפאים לדעת לאן ללכת, במה לגעת, מה לאמר. כך המרפא האינטואיטיבי מזהה דברים העוזרים בריפוי. וכל זה יפסיק להיות מתנה יוצאת-דופן ויהפוך להיות נפוץ. זה קורה. מרפאים יעברו תחושה מועצמת של החושים שלהם. הם יהיו מסוגלים לדעת דברים שלא ידעו בעבר, וגם החושים שלא היו מעורבים, היו חלק מהעניין. חלק יריחו זאת. זו העצמה של בן-האנוש המתחיל להתפתח עם כל מה שיש בתוכו. אך הדבר הכי טוב שמגיע הוא השילוב בין האינייט (הגוף הרוחני) בדרך המביאה הבנה ותקשורת וחמלה בין נשמות.

האם אתם חושבים שזה יעזור לכם בסביבת העבודה? שאולי זה יעזור לכם להבין את הבוס? לא רק להבין, אלא גם להיות בחמלה, בכדי להעניק איזון לבוס הזה, הבנה ופרודוקטיביות!!! האם אתם חושבים כי זה עשוי לעזור לכם עם הילדים שלכם? כי יש לי משהו לספר לכם אודות הילדים שלכם. יש להם את זה כבר. לכם מבוגרים לא רוצים לשהות סביב ילדים בגיל מסוים....האם ידעתם זאת? כי הילדים הצעירים הללו, ביכולתם להסתכל ממש דרככם. הם יודעים מה אתם חושבים ואתם מרגישים חשופים. חלקכם חוויתם זאת. תחושה שאינה נוחה, האין כך? על זה אני מדבר. אך הם אינם מביטים בכם בשיפוט. הם מפעילים את פקטור החמלה.

האם אתם חושבים כי זה יכול לעזור עם השותפים שלכם לחיים? הקשיבו, האם אתם חשים שהרחקתם מעליכם את בן-הזוג עד שכבר אין תקווה? אני יודע מי נמצא כאן...אומר לכם כי ניצוץ החמלה הזה עדיין שם וניתן לשלבו אם תבחרו בכך, בהבנה ובשלווה. זה כמו להושיט יד ולאחוז בה בפעם הראשונה. כי זה טהור. וזה אפשרי. וזה חדש. וזה חלק מהאבולוציה של המין האנושי. אני (קריון) כבר ראיתי זאת בעבר. יקירים, יש שאלה שעדיין לא נשאלה.....

"קריון, האם הייתם עם הפליאדות כשהן עברו את התהליך הזה? האם היה אז מתקשר שתקשר את קריון עבור הפליאדות?" התשובה היא – כן!!! כן!!! וכן!!! הוא לא נקרא קריון אז, כי הפליאדות לא מדברות בשפה שלכם. שמו לא קל לביטוי כי היו להם מיתרי קול שהיו שונים. הם היו מחולקים לשניים והפיקו קולות כפולים בדיבור בבת-אחת. (לכן מקהלת האצטרובל שלנו שרה בשני קולות בבת אחת כדי להגיע לאפקט הקולי). יקירים, הייתי שם וראיתי את מה שאתם עוברים כיום גם אז. האם הפלנטה שהזריעה את הפליאדות עברה גם את זה? כן!! האם גם שם היה קריון? כן!!! מה שאני מנסה לאמר לכם הוא כי יש תקדים והוא יפה ונפלא. דבר מזה אינו חדש. ראיתי זאת!

לכולכם יש בחירה חופשית, והיא תלויה באם אתם מאמינים בגשר, משתמשים בו, וכמה מהר אתם מבינים אותו. אך הגשר נמצא שם, עבורכם, כדי שתחצו אותו. ממש כמו שקרה עם כל הגזעים בפלנטות האחרות שבאו לפניכם. הביולוגיה היא מעט שונה אך בעת מאפיינים אנושיים. אך יקירים, האינייט הוא אותו הדבר, כי הוא מחובר לרוח. אלוהים הוא אלוהים ולכם יש את אותו האלוהים שיש לכם. זו הסיבה שהפלנטה שלהם שהתבגרה היא כל כך נפלאה, כי היא מהווה דוגמא לאהבה שאתם מרגישים, ממש כעת.

הזרע שנזרע בכם על ידי הפליאדות ואשר נתן לכם 23 זוגות כרומוזומים וזוג אחר רב-מימדי שהוא הכרומוזום ה-24, היישר מהפליאדות. והאל הוא אותו אל שברא את הפלנטה הזו. הוא נמצא בכם הוא נמצא בכם. והם אלו אשר עזרו לברוא את האדמה הנהדרת הזו והכפר בו אתם נמצאים. ראיתי זאת כבר בעבר. וכל מה שאני אומר לכם הוא, כי זו התחלה של זמן חדש עבור הנשמות העתיקות. אשאל שאלה...האם זה חדש מידי עבורכם? האם תחצו את הגשר, או האם תחכו שתחזרו הנה שוב, כשהכול יהיה קל יותר? או שאולי תתפסו את החבל שזרקתי לכיוונכם ותאמרו: מהו גיל???

האם יש לכם מושג כיצד הגוף שלכם מעוצב? אם היה לכם מושג, הייתם יודעים כי הוא לא עוצב להזדקן. היו מודעים לכך!!! הגוף שלכם מחדש את עצמו. זה אינו גוף שעוצב להזדקן. הדבר היחידי הגורם להזדקנות, הוא אותו DNA שעובד רק ב-33%, ההופך את השכפול של התאים שלכם לפחות מוצלחים מכפי שהם היו אמורים להיות. כשהקישורים במוח מתחילים להתקצר במקום להישאר באותו האורך, זה הדבר שניתן לשנותו באמצעות הגשר. כשתחצו את הגשר ותתחילו לדבר עם האינייט, התחילו לתת לו הוראות כגון – הפסק להזדקן!! ותוכלו לראות זאת בבבואתכם המשתקפת מן המראה. תוכלו לראות את ההבדל בינכם לבין חבריכם שחסרים את האינפורמציה הזו והיו רוצים בה. כי הם יתבגרו הרבה יותר מהר מכם. נסו זאת וראו בעצמכם אם אני צודק.

אני זורק לכם את הפיתיון הזה. האם תוכלו להאט את השעון הביולוגי של הגוף? כן! גופכם עוצב להחזיק מעמד מאות בשנים. זו התכנית. כשתתחילו להתבגר פחות באופן קולקטיבי כציוויליזציה, כבר יהיו לכם כל מיני סוגים של ירחונים רפואיים שבכריכה שלכם יהיה כתוב – "מה קורה לאנושות"? מדוע תוחלת החיים הרבה יותר ארוכה ואפילו ללא תרופות? זה מגיע. זה לוקח מעט זמן. גופכם כל כך מוכן עבורכם. עבור תודעה שהיא בוגרת. הגיע הזמן שההורה, הבוגר יצא מכם וידבר אל הגשר ויאמר – "אני מכיר אותך. בוא נתחיל"!

אני יושב במקום מופלא, כאילו מעוצב במיוחד למתקשרים ולמקשיבים, בבית תפילה שעוצב לתפילה, בעידן בו הבורא ראה וידע כי הוא מגיע. קריון.

בנימה אישית,

כמרפאה אינטואיטיבית, אני מכירה היטב את התקשורת הזו ברמה האתרית. לכל מה שמגיע מהגוף האתרי - אני קוראת - תקשוב....היכולת להרגיש את הגוף הרוחני של האחר ולרפא דרכו. קיבלתי את המתנה הזו על כל גווניה וצלליה ("נסיכת הצללים"). אני מבינה היטב את חשיבותן של הצהרות, ועד כמה חשוב להבהיר בסמכותיות לאינייט היקר שלנו כי אנו בעלי-הבית. אני מזמינה אתכם להתיידד עם העניין הזה של לדבר אל עצמכם....לגוף שלכם....להתחיל לבנות את הגשר ואף לחצות אותו. להתחיל להורות למערכת הישנה להתחיל לחדש את עצמה. כמה פעמים הבטחנו לעצמנו כי כאשר נגיע לגשר, נחצה אותו? הגענו. "יגעת ומצאת – תאמין"! (הצטרפו למפגש התרגול ב-28 באפריל).

חלקכם יודעים כי רוב הלמידה שלי כמרפאה הייתה בדמות מחלות רבות שהיה עלי להירפא מהן. הכלי שבא לעזרתי יותר מכל היה הידיעה הפנימית, שהיא רמה עמוקה יותר של אמונה. נזכרת בעצמי כילדה שכזו, שרואה הכל ומרגישה הכל ולעיתים אף אומרת הכל מתוך עיני הרנטגן שלה. זוכרת מצבים שהולידו מצבי מבוכה ובדידות רבים, ובלבול, ורגשות אשם על שאני מרגישה ויודעת את אשר מתחולל במוחם. נולדתי עם הגשר הזה. הוא בנוי היטב עמוק בתוכי. גם ברגעים חסרי האיזון בחיי....הוא היה נוכח, המקום הזה, הטהור, היציב, בעיני רוחי הוא נראה כמו סולם יעקב, בו מלאכים עולים ויורדים....מגדל השן שלי. ביתי החצוב לו בנצח, מעיין הרפואה שלי.

ומשהו במסר הזה הזכיר לי הופעה שהייתי בה, בסנטרל פארק בניו-יורק, בשנת 1982, בו סיימון וגרפינקל שרו את "גשר על פני מים סוערים", הרגשתי את אלוהים שר מגרונם, כאילו עבורי. כמדיום, כל חיי אני נמצאת בין שמיים וארץ, מגשרת בין עולמות. רק בשבוע שעבר באחד המפגשים מישהי שזה עתה הכירה אותי, הביטה בי ואמרה לי כי רואים לי בעיניים....שאני גם כאן וגם שם. האנרגיה שהייתה שם בקהל העצום הזה ששר יחד איתם, את השיר הזה שנגע בכולם, שהפך לקלסיקה, כך מבלי להבין יותר מידי, זה פשוט הרגיש טוב.

והנה עבורכם...."גשר על פני מים סוערים".

"כשאת עצובה, מרגישה קטנה, כשהדמעות בעינייך, אנגב לך אותם. אני לצידך. אוי, כשלפעמים קשה וחברים פשוט לא ניתן למצוא, כמו גשר על פני מים סוערים, אניח את עצמי מלמטה.

כשאת שבורה ורצוצה, משוטטת ריקה ברחוב, כשהערב נוחת בחוזקה, אהיה שם לנחם אותך. אקח את חלקך כשאפלה באה והכאב מתפשט.

ממש כמו גשר על פני מים סוערים, אניח את עצמי מלמטה.

שוטי הבת הנכספת, שוטי הלאה. הגיע זמן זריחתך. כל חלומותייך בדרכם אלייך. הביטי איך הם בוהקים. הו...את צריכה חבר, ואני מפליג ממש מאחורייך....(הרוח מתחת לכנפייך).

כמו גשר על פני מים סוערים, ארגיע את נשמתך".

כמה יפה. ואני כאן, לעצה, הכוונה, לריפוי, לחיבור, לאיחוי ובניה אנרגטית של הגשרים המובילים אתכם חזרה אל עצמכם.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים