קריון - דברים המתרחשים בלילה


קריון מאריזונה - 26 בפברואר

מאנגלית – רחלי גנון

תארו לעצמכם שהרוח יורדת לבקר אתכם...פגישה עם הבורא, אחד על אחד. אתם ואלוהים. איך זה יהיה? בדיוק כך. זו זכותכם המולדת. באנרגיה הזו שרבים מכם ציפו לה, תוכלו לתפוס חלק גדול יותר מהאל שבכם, ואז החיים יתחילו להשתנות. תודעה שעובדת על עצמה היא מדבקת. אם רק תלמדו על הדרך להיות יותר שמחים ופחות מפוחדים, זה כמו לאמן שריר....כשמתחילים לקבל תוצאות. כל זה כבר אינו מאבק במעלה הגבעה יותר, אלא פשוט מונח שם, ממתין לכם.

מה הפרקטיות שבזה? אינני יכול להגדיר מי אתם מבחינה אינדיבידואלית, כי אתם כל כך מיוחדים. לכן אינני יכול להגדיר כיצד אתם עם עצמכם. מהו תהליך הבדיקה העצמית עבורכם? לחלקכם אין מושג אך אתם למדים כי זה אפשרי. ישנו מאבק מתמשך בין אור וחושך בפלנטה אשר משתנה לטובת האור. לכן הקלפים המשוגעים נמצאים כאן. לכן ישנו כאוס ודברים בלתי-צפויים שמתרחשים. כשהחושך מתחיל להפסיד כאן, הוא רואה עוד שדרה. הוא פונה אליכם. אתם, הנשמות העתיקות, מלאים בחסך בערך העצמי שלכם, ואתם בשלים ומוכנים לקראת החושך המגיע הנה ואומר לכם כי אתם כלום ושום דבר. ואז אתם מתחילים להאמין בזה. הקרב בפלנטה מתחיל לחדור אליכם פנימה.

למרות שהחושך מפסיד, הוא אינו כזה טיפש, והוא יודע כי אתם תמיד בספק...יבוא יום בו לא יהיה ספק כלל. חלקכם מבינים כי המעגל בו אתם חשים טוב ורע אודות דברים, הופך להיות רחב ומתמשך לאורך זמן רב יותר. ישנן תקופות ארוכות בהן אתם במצב טוב, ממש כפי שהזמן בו אתם מדוכאים הוא עמוק מבעבר. מעגל הדואליות מתחיל להתאים את עצמו הוא ימשיך עד שתמצאו את נקודת האמצע, המדיום, המתאימה לכם במיטבה. בעבר, פשוט התקיימתם, מבלי להרגיש למטה או למעלה....כעת, זה מזעזע אתכם ועליכם לבחור לא לשבת על הגדר. אם תמשיכו להיות בהכחשה תיצרו חוסר-תפקוד וחוסר נוחות....כי כבר אין אפשרות לשחק עם האנרגיות הרוחניות. אינכם יכולים לאמר דבר אחד ולעשות משהו אחר לחלוטין.

מה הם הדברים שאנו נתקלים בהם בלילה? זה לא אודות רוחות, אלא על במפר אחר ועל הלילה ומשמעותו. הלילה הוא מטפורה לחושך. כשמגיע הלילה ואין אור, זה מוליך אתכם לפחד. הביטו בסיפורים המפחידים אתכם. הם מתרחשים בלילה. המקור בו אין אור, הוא המקום אליו אתם הולכים בשנתכם, ובמקום הזה אין אחיזה, כי אין אור. שם חי לו החושך. חלק מכם מודעים היטב לחשיכת הליל. נשמות עתיקות, הקשיבו לי, תרמתם כבר את חלקכם ללילה. הייתם שם במקום בו לא היה אור כלל, ולא תקווה כלל. חלק מכם שמעו את בכי האהובים בעודם עוזבים את הפלנטה. חלק חיכו לתורם להיות הבאים בתור. אתם יודעים הכל אודות החושך והפחד. הוא נמצא כאן, באקאשה שלכם.

ומה קורה לכם בימים אלו? בלילה זה חוזר אליכם, כשהאקאשה הופכת להיות פעילה ביתר-שאת וממלאה אתכם בפחד. בחושך אין גאולה, אין אור ואין לאן ללכת כשחשוך. השמש עוד לא יצאה. גם חושך במדבר מלא כוכבים, מתכסה לו בעננים כשאינכם רואים דבר מולכם. וזו סיטואציה המעצימה כל דבר מפחיד. מה הכי מפחיד עבורכם? הפעילות היחידה בלילה תבוא מכם. פחד גורם לפחד, מוליד עוד פחד ואתם הופכים למפוחדים מדברים והרשימה ארוכה.....מתוך האקאשה, וזה נבנה ונבנה. לילה הוא הדבר הניטראלי שאין בו אור, ואתם הם החלק האקטיבי בו, בעודכם בונים משהו שנקרא לו – הבליטה, הגבשושית שבכביש המכילה את כל הדברים שאתם פוחדים מהם.

איזו סיטואציה בחייכם שאתם דואגים אודותיה מתווספת לחושך? האם תוצאותיה חשוכות בעיניכם? זו הדעה המשוחדת של אקאשה הנשמות העתיקות. אין לזה תוצאה חיובית אף פעם, וזה מה שבניתם בחושך. הנה אתם, ערים, במיטה, בחושך, ושומעים מהאקאשה כיצד דברים לא יסתדרו, וכך בית החושך מתחיל להיבנות. החלונות והדלתות עשויים מפחד ובבית הזה יש רק תוצאות רעות ומסקנות בלתי נמנעות הנשארות אתכם, שכל זה – ייגמר. וזה מושך את כימיית הפחד שבגופכם. ואז אינכם יכולים לישון. וכל זה הוא חלק ממבחן הכיול מחדש. וזה לא מסתיים שם. לגבשושית שאתם בונים אין קשר לחושך. רק בניתם אותה מחושך. ואז השמש יוצאת, ובעוד אתם אמורים להרגיש נפלא אודות הכל,"וואו!!! הנה השמש!!! איזה כיף שזה נגמר".

אך לצערנו, הגבשושית עדיין שם, כי אתם יצרתם אותה. היא לא הגיעה מכוחות רעים, וגם לא משדים, וגם לא מהשפעות מעולמות אחרים. זה אתם היוצרים את הגוש!! ואז אתם נושאים אותו אתכם לעבודה, לבית הספר, לכל מקום, לסידורים, ואתם ממשיכים לדאוג. יקירים, החושך בפלנטה הזו מגיע כדי לעצור אתכם מלנוע לתוך האור. כדי שלא חשבו מעל הגוש, כדי שלא תוכלו לראות את האל שבפנים. האם אתם סובלים מבעיה בריאותית? כיצד היא עומדת להיפתר? ספרו לי על הגוש....אני כבר יודע מה אתם חושבים. הנשמות העתיקות יוצרות הכי הרבה דברים שהופכים למכשול בלילה. אז אני מזמין אתכם להיפתר מזה!!!

הגיע הזמן להבין כי לא משנה עד כמה אתם תופסים משהו כחשוך, כל סיטואציה שיצרתם בחייכם כרגע הנישאת על גבכם, ולא משנה מה גודלה, זכרו תמיד כי אלוהים גדול יותר. ומזה יש לכם בשפע ממש כעת. קחו את הגוש והמיסו אותו. הוא אמיתי. כי כל חייכם מושקעים בדבר הזה. אתם זקוקים לעזרה, ובאנרגיה הזו ישנה נדיבות ותודעה ושדה אנרגטי שהם חלק מהאני החדש שהוא אתם, זה הרוצה להילחם בגוש בכל האור שיש בכם. אך יקירים, חלק מכם מושקעים עמוק בגוש הזה. אתם אוהבים אותו, מספרים לחבריכם אודותיו וחוששים כי לא תהיו אתם עצמכם בלעדיו. וזו הבעיה, כשהגוש הופך למילולי הוא נשאר, ואתם גאים בו, ומספרים – " אני סובל מ....הייתי בבית חולים אחד ועוד אחד, וזה מה שהרופאים אמרו לי...."

האם אי פעם חשבתם כי המילים והמשפטים שאתם מפזרים בקלות שוב ושוב, הם כמו הזמנה במסעדה? אני מזמינה לי את זה וגם את זה...תודה. והנה זה מגיע, ממש בזמן...כל מה שהזמנתם. הגיע הזמן עבורכם, למצוא את נפלאותיו של האל שבכם, היו מוכנים להמיס את הגושים. זה לא ייקח זמן רב. התחילו לתת הוראות, להזמין בריאות, להזמין תוצאה חיובית ונדיבה לסיטואציה שאתם נמצאים בה. התחילו לספר לאחרים על שעומד לקרות בדרך נדיבה, אמרו כי הפיתרון ממש מעבר לפינה וכי אתם כבר יוצאים לחופשי....גם אם אינכם יודעים את הפרטים. תחגגו! השתמשו במילים חיוביות אודות חייכם ואודות הגושים שנמסים להם.

ואז....גם ברגעים החשוכים ביותר, אפילו בלילה – האור מתחיל להראות את עצמו. כי זהו מצבכם הטבעי. אתם נושאים את הלפיד האישי שלכם!! במילים אחרות, המקום בו אתם נמצאים לעולם אינו חשוך. בכל מקום בו אתם נמצאים, לא מגיע הלילה לעולם!!! אינכם יכולים לכבות את אורו של האל. אינכם יכולים לעצור את הנצחיות הקיימת בכם. ביתכם הוא כאן לנצח ותמשיכו להיות כאן לנצח. לא היה סיום ואין כל התחלה לנשמה שלכם המלאה באור. ובאנרגיה כזו, אין חשיכה בלילה. אתם יוצרים גושים מתוך הרגלים רעים ולא מבינים כי האור ממתין לקראתכם ונושף בעורפכם, והזמן עומד להיות לצדכם. יקירים, היו פרקטיים. אמרו דברים כאילו אתם מזמינים אותם. וככל שתאמרו אותם כך, ליותר ויותר אנשים, כך הגוש ייעלם מהר יותר. חלק מכם עדיין לא החליט שהוא רוצה חיים ללא גושים...זו בחירה חופשית והיא תישאר כך. אם תבחרו, תישאו עמכם גושים שכאלו לנצח.

אם תרצו, להמשיך ולהתבוסס בדרמה ובפחד, לא תחיו לאורך שנים, כי משהו קורה עם תהליך ההצערה עצמו בגוף האנושי. הוא מחפש ומצפה לשמחה, נדיבות ואיזון. הוא מחפש קוהרנטיות ובהירות עם עצמו, כזו שאינה נאבקת בפחד. ואז תוחלת החיים מתארכת ואתם מצעירים. הקישורים במוח אינם מתקצרים משנה לשנה ואת כל זה תוכלו לראות מול המראה. באיזו תכיפות אתם צוחקים? עם עצמכם, על עצמכם, כשאף אחד אינו לידכם? חשבו על כך, כי אתם באמת מצחיקים. אדם שמח יצחיק את עצמו מול המראה ויאמר – "אני רואה את אלוהים בי". הנדיבות שמתחילה להתרחש היא מעבר למה שאתם קוראים לו – "הטבע האנושי". יש בכם איזון וזהו הדבר השכיח ביותר באנרגיה החדשה הזו.

ולא משנה כמה זמן חייתם כאן, או מי אתם חושבים שאתם, או מה אתם חושבים שאתם יכולים לעשות. זה חדש!!! וזה שם, כי האיזון בין האור והחושך הוא שונה כיום מכפי שהיה לפני ארבע שנים. ההזמנה לרפא נמצאת כאן. אני יודע מי כאן ומי זקוק לריפוי. זה לא חייב להיות מתסכל, או בדרך בה אתם חושבים. הבריחו את הפחד!! כל המחלות נמצאות בתודעה שלכם. התאים מגיבים לתודעה שבכם. לעיתים זה כתוב באקאשה, לעיתים אתם חושבים שזה חוזה מיוחד עבורכם, וזה אינו כך. חוזים נכתבים בדיו שאינו נראה, והגיע הזמן לשנות אותם! החוזה החדש הוא כי אתם נמצאים כאן כדי ליהנות מהחיים האלה, ללא מחלות, להיות מאוזנים ושמחים ומאושרים ולחיות חיים ארוכים. כי זה "כי זה מגיע לי. האל בתוכי. זו האנרגיה החדשה ואני חלק ממנה". זו האמת של היום, זהו המסר של קריון ושל רבים אחרים באנרגיה החדשה.

נשמות עתיקות, עליכם להתעורר ולצאת מהתבנית הישנה, מהגוש, אל תתנו למכשולים העולים וצפים בלילה להיות חלק מכם. הגיע הזמן לשנות זאת. כשתתעוררו, יהיה קול קטן שישאל..."אז ממה נדאג היום"? אני מאתגר אתכם ליצור הצהרה חיובית שתפרק כל שליליות. ממש כאן. כשהגוש מאיים עליכם, אמרו לו בחזרה – " אני ישות מושלמת שהאלוהים בתוכה. נוצרתי על ידי הבורא כדי להיות מושלמת בדמותו". וזו האמת. למחשבות השליליות לא יהיה סיכוי....דמיינו את האור בגופכם מכף רגל ועד ראש. הרגישו את הצמרמורות המלוות את הניצחון שלכם על הגוש אותו יצרתם בעצמכם.

האם זה יכול להיות ברור מכך? נשמות עתיקות, בחירה חופשית. ועוד איזה בחירה!!!! כמה נפלאות!! כמה רוח!! כמה אור!! גלו זאת, השתמשו בזה, ראו את זה, חלקו את זה, וזה הכל לעכשיו. אני יודע מי כאן ומי מקשיב. וכך הוא הדבר. קריון.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים