קריון מפטרה - הנשמה האנושית


מאנגלית – רחלי גנון

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. שותפי זז הלאה כדי לאפשר למסרים להגיע בדרך בה חלקכם יאמרו כי היא אינה אפשרית. יקירים, בני-אנוש דיברו אל המקור היצירתי בדרך הזו מאז ההתחלה שלא הייתה לפני זמן רב... וגם לפני כן, הייתם מסוגלים לדבר לזה שנמצא בכם, כפי שאמרתי...הוא האלוהים. זהו המסר האחרון מהמזרח התיכון בסיור הזה. וזה אך הולם כי אתן מסר כללי לכולם. אז אחזור שוב על מה שאמרתי כבר קודם, אודות תפארתה ומלכותה של הנשמה האנושית.

אלוהים הוא גדול. אלוהים הוא טוב. אלוהים הוא אהבה. אלוהים הוא חמלה.

ואלוהים מייצג את הנשמה של בן-האנוש. אז בואו נבחן את הנשמה, כי עוד בטרם התקררותה של הפלנטה הזו לטמפרטורה בה יכולתם לחיות על אדמתה, נשמתכם הייתה קיימת. אתם יכולים לאמר, אם תרצו, כי זו הייתה נשמה ששמכם התנוסס מעליה. וגם אם זה אינו בדיוק כך, זה מופלא!!!! אמרנו לכם בעבר כי הנשמה היא בעצם משפחה. אך בשל היותכם יחידים ייחודים בחשיבתכם במימד השלישי, אתם רואים אתה כאחת.

והנה אתם, עם נשמתכם הקולקטיבית, מביטים על הפלנטה הזו ומתכוננים לכל מה שעומד להתרחש. יקירים, נאמר שוב – הרוח, האלוהים, הבורא, רואה את הנשמה כהמשכיות רצופה של חיים. אמנם הענקנו לכם מידע על כך שאתם באים והולכים ובאים והולכים ובאים והולכים, אך הרוח רואה אתכם כהמשכיות אחת של חיים.

כשהיינו במצרים, אחד המדריכים הביט עליכם ואמר כי כולכם – "נוסעים בזמן". זו הייתה הערה אינטואיטיבית. כך אלוהים רואה אתכם. הנשמה אינה מתה. היא האנרגיה היצירתית המופלאה של האל. בכם, ממש עכשיו, נמצאת אותה מופלאות שהייתה אתכם, כאשר הבטתם על הפלנטה בהתהוותה, בהיווצרותה. אתם שייכים לאלוהים כי אתם חלק אינטגראלי ממנו. אין אף דרך בה תוכלו אי-פעם להפריד את עצמכם מהבורא. וכשהפלנטה הזו תסיים את תפקידה, בזמן רחוק מאד מעכשיו.... הנשמה הזו שלכם, תביט על עולם אחר ותמתין בסבלנות שהוא יתקרר...

זה מה שאתם עושים. וכל זה הוא חלק מהדבר הנקרא – המקור היצירתי. דבר מופלא, חשבו על כך. והוא מובנה בכל אחד מכם, ממש כמו הפחד מהמוות שקיים בכם כדי שלא תסיימו כאן מוקדם, כדי שתחיו לאורך זמן, הכי הרבה שניתן ותפיצו את אורכם על הפלטה. אין כל כתם במוות. זהו תהליך של התחדשות והשבת הנעורים, זהו תהליך של אתחול מחדש, וזה מתקדם הלאה וממשיך אתכם, הנוסעים בזמן.

כשעמדתם וראיתם את הפלנטה הזו מתקררת, לו רק יכולתי לתאר בפניכם כיצד נראיתם בצורה הרב-ממדית שלכם. הייתם אור!!!! ואם תביטו על ההגדרה של "אור" מבחינה מדעית, זה קיומם של כל הצבעים המאירים בבהירות בצורה זהה. לכן, לא ניתן לראות גוונים אינדיבידואלים של אור כלל.

ואז אתם מתנגשים באדמה והופכים להיות אנושיים, וזה הזמן בו הגוונים מתחילים להיראות דרך עיניכם האישיות. אך עמוק בפנים, הנשמה היא עדיין אור טהור. אין כל גוון או צבע כשאלוהים רואה אתכם. אין שכבות או רבדים מאורגנים, כשאתם נראים בעיניו של האלוהים.

אלוהים הוא גדול. אלוהים הוא טוב. אלוהים הוא אהבה. אלוהים הוא החמלה הגדולה ביותר הקיימת בפלנטה.

ובשנים האלה של האנושות, בני אנוש חברו יחד לחגוג את האלוהים בדרכים רבות ומגוונות. אך יקירים, יש דבר אחד המשותף לכל בני-האדם. הם מאמינים באל אחד. באלוהים שהוא גדול. באלוהים שהוא טוב. באלוהים הרואה אתכם כאור בלבד. אז הנה אתם, כל כך הרבה שנים מאוחר יותר, באנרגיה שמתחילה לקדם את הדברים הללו, מאז נקיפת יום השוויון בו עברתם את הסמן ובהתאם לנבואות העתיקים, הפלנטה הזו מתחילה להשתנות.

אמרנו בפעם הקודמת כי ישנה צמיחה אבסולוטית בדברים הנקראים – אינטואיציה, התפתחות, יושרה ואהבה. אנשים מתחילים להביט איש על רעהו ולראות את האל שבפנים תחילה. כשהיינו בישראל ב-2015, הצהרנו כי עד עתה כל האנושות הייתה בשחור ולבן וכי רעיון הצבע לא היה קיים. הקונספט היה חסר. וכך כל מה שהאנושות עושה הוא להמשיך להסתובב ולהסתחרר בספינים בשחור ולבן. ובאותו הזמן אמרנו כי הצבע מגיע ואיתו רעיונות חדשים, דרכים חדשות של ראיית האחר, דרכים חדשות ליצירת שלום שאף אחד עדיין לא חשב עליהם.

כי אינכם יכולים להשתמש בהיסטוריה של אנרגיה ישנה בכדי להקרין משהו על עתיד שאינכם יודעים דבר אודותיו. לכן אינכם רק עובדי-אור. אתם הבוראים של התבניות החדשות.

אלוהים הוא טוב. אלוהים הוא גדול. אלוהים נמצא בכם. בכל אחד מכם.

וכשמגיע הזמן לאמר שלום בסיור הזה, יש לשכתב את הקונספט הזה. כי אלוהים לעולם אינו נפרד מכם לשלום. ואתם אינכם נפרדים לשלום מאלוהים. אתם, הנוסעים בזמן, העתיקים, בעלי היכולת לשאת את מה שניצת כאן, בדרך של אהבה וחברות, ידע והבנה. וכל זה יישאר עם נשמתכם במשך אלף מחזורי החיים הבאים. אתם תיוולדו לתוך זה ותזכרו את זה ותדעו את זה, ותהיו אף חכמים יותר בזכות זה.

מורים חדשים ילמדו בדיוק את הדברים הללו, רעיונות חדשים שיתחילו מבני-אנוש, המביטים על בני-מינם ללא שיפוט, ורואים רק משפחה. האם זו אולי חזרה לתקופת העתיקים? אכן כך. הבינו את גאייה, השותפה שלכם בכל הדברים האלה, המעורה בהם באהבה. אז אין פרידה לשלום. אין כתם. כי....

אלוהים הוא טוב. אלוהים הוא גדול. אלוהים הוא אהבה.

והחמלה שאתם חשים לאחרים תהדהד עם הרגשותיו של האל עבורכם. זו האמת. ואתם תראו אותה כשהזמן יעבור. אין פרידות. וכך הוא הדבר.

קריון.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים