קריון - מידעים חדשים


קריון – המסרים המרכזיים מקולורדו – 8 בינואר

מאנגלית – רחלי גנון

עד כמה אתם עתיקים?

ברכות כאן קריון. בני כמה אתם? אל תספרו את השנים. אתם עתיקים. כל אחד מכם. היכנסו פנימה. אתם אנשים יודעים. הידע שבפנים אינו מרדף אחר אינטלקט או תוצאה של משהו לוגי. ואתם יודעים כי אתם חלק מדברים שאינכם יודעים דבר עליהם. ומה אם אספר לכם כי הגלקסיה הזו היא אחת מיני רבות? לכו אחורה שנות-אור ככל שתרצו, ותמצאו את עצמכם שם. החלק שלכם, שאתם קוראים לו – נשמה, אנו קוראים לו במילה הנאמרת באור והיא – משפחה. מעולם לא שמעתם את המילה הזו. אך אם הייתם איתי עכשיו כאן, עם המקור היצירתי, ממש כעת, ושומעים אותה – זה היה מהדהד אתכם. כי זה הבית.

עד כדי כך אתם עתיקים. הנשמה מורכבת מכפי שאתם יודעים. לחלקים ממנה שעדיין עם הבורא אתם קוראים העצמי הגבוה. אנו קוראים לה משפחה. באותיות אור. כי חלק מכם נמצא בצד האחר של הוילון והחיבור הוא בצחוק, בשמחה ובאהבה. חמלה היא החבל המחבר אתכם לזה. וכשאתם מותשים מצחוק – אתם מחוברים לאלוהים. האם תוכלו לחוש זאת? את השמחה הזו, את הילד הפנימי, שהם חלק בלתי נפרד מהאלוהים. זה אתם. וחלק מכם נמצא מהעבר השני. הייתם כאן כל הזמן. הייתם בהרבה מקומות בגלקסיה, בטרם היו חיים כאן על פני כדור הארץ. ראיתם את כל מזה מתפתח.

מה היא משמעות החיים באמת? משמעות החיים היא כמשמעותה של אהבה. הביטו על הציוויליזציה שלכם שהתאחדה ומבלי לדעת כי יש דבר מחוצה לה, הרימה את עצמה למצב נדיב ובוגר. זהו פאזל החיים. התשובה היא – כן!! וכל זה נעשה כבר קודם על ידי אלו ששמם באור והם – אתם! אתם גדולים מכפי שאתם חושבים. אל תפחדו משינוי. כי זהו הקטליזאטור להרמוניה. שינוי מחבר דברים בסנכרון לשדה אחד. בעבר ראיתם זאת. אך כעת, במימד השלישי אינכם מסוגלים לראות דבר שהוא מעבר לווילון. עבור חלקכם זה מפחיד, עבור אחרים זה מאכזב. וחלק מכם באמת מוכנים לזה.

על הנשמה העתיקה להניח בצד את כל קופסאות האמונה ולחייך לנוכח כל מה שקורה, כפי שאמרנו שיקרה. יש יותר לסיפור הזה והוא יתגלה. ישנם פוטנציאלים לדברים שאינכם מצפים להם. האם אתם מוכנים להסתכל על הדברים בפרספקטיבה של נשמה עתיקה שהייתה כאן מן ההתחלה? היה זמן בו החיים רק החלו, ואתם ואני (קריון) ראינו זאת יחד. ישנם ביליונים של נשמות כאן וכולכם רציתים להיות חלק מהשינוי הזה. בדיוק באותו מגדר כפי שאתם כעת. ואפילו הייתם מוכנים להתאים את תוחלת החיים שלכם בעבור זה. לא הייתם מוכנים להפסיד את החגיגה הזו, וכל זאת אמרתם לפני עידנים, כי ידעתם, נשמות עתיקות, כי תוכלו לעזור באמצעות האור אותו אתם נושאים. ולא יכולתם לחכות!!! כי זה מי שאתם. ישנים יותר מישנים. עתיקים יותר מעתיקים. רבים בשנים מכפי שניתן לספור, וידועים על ידי האלוהים. יש כאן יותר מכפי שאתם חושבים.

מדוע שינוי מעורר בכם פחד? כי באנרגיה הישנה, יקירים, שינוי, משמעותו הייתה כמעט תמיד רק דברים רעים. ואתם תמיד יוצאים מנקודת ההנחה הזו. שהעבר יחזור על עצמו. אך המבנה הרוחני הפנימי משתנה. אחד השינויים הגדולים שהרוח מבקשת מכם לקבל הוא, כי העבר אינו העתיד. העבר אינו העתיד. העבר אינו העתיד. עד עכשיו ראיתם רק חזרה על דברים. כעת, הפכו את הדף וראו את כל זאת כמשהו חדש. האם תוכלו לשנות את תבנית החשיבה עד לרמה שלא תהיו מושפעים מכל מה שהיה מנת חלקכם עד כה? לא קל לדעת כיצד לנהוג בעתיד שאינו מסתמך על העבר. זוהי שנת האחד. השנה הראשונה שלאחר הסמן. התחלה של שינוי תבנית לעולם אינה מגיעה בקלות. קבלו את העובדה שייקח זמן עד שתלמדו לעשות זאת נכון. ישנה עבודה לעשות כאן. דברים כבר לא יעבדו בצורה שהורגלתם אליה.

אך אתם תתבגרו אל תוך האנרגיה החדשה. תתרגלו ותירגעו. ומה תלמדו? חוכמה. ראשית תבינו מה אינו עובד יותר, ואז תשנו זאת לחוכמה שעובדת. וכל זה הוא חלק מלהיות כאן.

מגדלורים התעוררו!!! הכו באורכם והאירו כפי שלא הארתם מעולם!!!!!

התקשור המרכזי – מיהו קריון ומהו תקשור אמיתי ומיהו אלוהים

היום זה יהיה שונה. נדבר על דברים שלא הזכרנו קודם, על המורכבות של המערכת הרוחנית האנושית. תהליך התקשור נמצא כאן בשל סיבה אחת – לחגוג את בני-האנוש. הוא לעולם אינו נמצא כאן כדי להאשים, לפזר פחד, הוא אף פעם לא נמצא כאן כדי לעורר את המוטיבציה שלכם לעשות דברים. זו משפחה במיטבה, היושבת אתכם ואוחזת בידכם ומספרת לכם סיפור. אודות האפשור, אודות עד כמה אתם ראויים, וכמה יפה היא המערכת.

ואתם, יושבים מול מישהו שאומר שהוא מתקשר, ואינכם שומעים את כל זה. הבחינו מי הוא מי ומה הוא מה. כי אתם, יחד עם המקור היצירתי של היקום, מיושרים בתכלית, במטרה, בחמלה ובאהבה. ואפילו כשהווילון מפריד אתכם מכל זה, אתם עדיין יכולים להרגיש את זה. הרגישו זאת במילותיי. אני (קריון) לא הייתי אנושי מעולם. ואינני בהכרח ישות יחידה. ואם תרצו שאומר זאת במילים, אני הוא קול מהבית, המייצג טריליונים על גבי טריליונים של מה שאתם קוראים להם – נשמות של אלוהים. אלוהים הוא גדול ושונה מכפי שאתם חושבים. הרבה יותר אוהב מכפי שאתם יודעים והרבה, הרבה מעבר לתודעה האנושית שלכם. אלוהים אינו עושה דברים אנושיים. לא מתקיימים ויכוחים בשמיים עם אלוהים. ישנה שם רק חמלה ואהבה שהיא טהורה מכל דבר שאתם יכולים לתפוס.

תקשור הוא כדי שאנו (קריון) נוכל להביא בפניכם מסרים בצורה נדיבה, אדיבה, אוהבת ומעצימה. זהו אלוהים, ואלו המסרים שאני מביא. וברצוני להתעכב על כך כפי שלא עשיתי מעולם. מטרתו של תקשור מעולם לא הייתה לצבור עוקבים או נתינים. מעולם. זו רק אינפורמציה לאלו המבקשים לדעת את האמת של כל היופי הזה, שהוא עולה על כל הבנה של כל בן-אנוש באשר הוא. וזה גדול מכפי שאתם יודעים. אשאל אתכם שאלה. האם אתם מאמינים כי זה הגיוני כי בעוד המערכת עוברת מתבנית ישנה לחדשה, האם זה הגיוני כי גם התכונות של כל דבר שהיה, ישתנו אף הן? אם תשובתכם היא – כן, המסר שאתן כעת לא יהיה שנוי במחלוקת עבורכם. אתם תקבלו אותו בברכה ותדעו כי הוא אמיתי. ויהיו גם כאלו שיאמרו – "אלוהים הוא תמיד אלוהים, המערכת היא תמיד זהה, התגובה של האנושות היא תמיד זהה, דברים היו זהים במשך אלף שנה, ולכן יהיו זהים גם במהלך אלף השנים הבאות, ולא משנה מה נעשה ומה יקרה". אז, אלו מכם החושבים כך, איטמו את אוזניכם, כי אתם לא תאהבו את המסר שמגיע.

המערכת הרוחנית האנושית משתנה

יופיו של המסר הזה הוא כי המערכת הפנימית, המהותית של הרוחניות האנושית שהתרגלתם אליה, מתחילה להשתנות. אנו (קריון) התרכזנו בלעדית בשינוי התודעה, הדי אן איי, העצמי הגבוה שלהם, מערכת היחסים שלכם עם אלוהים, כל הדברים הללו. בעצם, כמעט ולא דיברנו על שום דבר אחר, עד עתה. זה לבטח הגיוני עבורכם, כי באנרגיה הישנה דברים היו בדרך מסוימת, ובאנרגיה החדשה הם מתחילים להשתנות. אחד הדברים היציבים ביותר שבאותה נשימה גם אינו מובן כלל, הוא האקאשה האנושית. היא יציבה בכך שאתם מודעים לה. תנו לנו להגדירה מחדש. בואו נביט עליה יחד. האקאשה היא האנרגיה של כל מה שהיה, בזמנים בהם הייתם על פני האדמה. אלו זמנים שאנו מתייחסים אליהם וקוראים להם – "ביטויים של אנרגיה". אתם קוראים להם – חיים קודמים. גלגולים.

עבורכם, החיים הם הכל. עבורנו, אנו רואים את החיים כעוברים מאחד לשני, אנו רואים אתכם במעברים כל הזמן. אנו תמיד רואים אתכם במעבר. אנו רואים את הנשמה שהיא אתם, כעתיקה וגם כנצחית. היא לנצח, לתמיד. אנו רואים את הפוטנציאלים של החיים הבאים שלכם. של כולכם. זו הבחירה שלכם בצד הזה של הווילון, מה לעשות וכיצד לעשות זאת, וכל זה הוא חלק ממערכת הקשורה לכל האחרים, שגם הם מביטים על אותם הדברים. מעולם לא ראינו חיים. אנו רואים מערכת. ובזה אני אומר לכם, במיוחד לאלו שאיבדו את האהובים שלהם לאחרונה, כי אין כל מוות!!! אתם נעים ממערכת אחת למערכת אחרת, מתבנית אחת לתבנית אחרת. והתמצית, האישיות, הנשמה, היופי, האהבה, החמלה, כל מה שאתם חושבים שהוא נעלם ואבד, זה אינו כך. העל עדיין שם. ויופייה של המערכת הזו הוא כי חלק מזה עובר אליכם, אם תרצו בכך.

האמינו או לא, חלק מזה עובר דרך הצעיף אל תוך הקיום. זה מסובך. בני-האנוש הללו שחשבתם כי איבדתם, הם עדיין נמצאים כאן, בכל כך הרבה מובנים. וכך גם אתם, בביטויי העבר שלכם. המורכבות של המערכת האנושית היא הרבה מעבר לכל דבר שנאמר לכם. הקשיבו לי, כל ביטוי שאי-פעם היה לכם, חלק מנשמתכם נכנס אל תוך הפלנטה ואל הרשת האנרגטית כשאתם עוזבים. וזה החלק שנשאר כאן. כיצד זה גורם לכם להרגיש, עצם הידיעה כי אתם חלק מעפר האדמה, חלק מהרשת המתחילה לעבוד עם בני-אנוש אחרים? החוכמה שלכם וכל מה שלמדתם, נשארת כאן ועובדת עם ההתגלמות הבאה שלכם, במחזור החיים הבא שלכם. כשאתם נכנסים ליער, אל תופתעו או תיכנסו להלם כשתרגישו את המשפחה. ואתם אומרים, כי זה הדבר הכי נפלא בעולם שאי-פעם הרגשתם. ואפילו אין לכם מושג שהדבר שאתם מרגישים הוא את עצמכם. אתם חשים את עצמכם. ואין פלא שזה מרגיש כל כך טוב.

איזו מערכת!!! ואז ישנה האקאשה שהיא כביכול רישום אנרגטי של כל מה שעשיתם. והיא איננה מאורגנת בדרך ליניארית או כרונולוגית. ועדיין אתם רוצים שהיא תהיה כך. אתם רוצים שהיא תספר לכם על החיים הקודמים שלכם. על מי שהייתם ועל כל מה שקרה. והמתקשר היושב מולכם יודע כי כל מה שהוא מקבל, זה מהרוח של האנרגיה שהיא שלכם. והוא אינו יכול לאמר לכם באמת מתי. אולי יוכל לאמר לכם על מה אתם עובדים ומה הסתיים. מה שיפה אודות מחזורי ה-9 וה-1 עבורכם, הוא בדיוק זה. החופש מכל האנרגיה הקארמטית שאתם נהנים ממנו כעת. והאקאשה, ניתנת לקריאה כמו מתוך ספר, והמספרים ברורים, אך היא ידועה בכך שהיא נושאת אנרגיה הקשורה לעבר וככזו, הוא גוררת אתכם לעשות דברים אחרים. כי לעיתים האקאשה מפריעה בדרך, כי היא מלאה באנרגיה ישנה, בלתי-גמורה, בלתי-פתורה, דברים שאתם צריכים לשחרר ולהפסיק לפחד מהם, להפסיק ללמוד מהם. ולדעת כי כל זה הוא חלק מרישום העבר המובא בפניכם היום.

חלקכם נושאים אמונות שאינכם מודעים אליהם אפילו, כי הן פנימיות. הן בכם עמוק פנימה. הן ב-DNA שלכם. הן נוצרו בגלל מה שקרה לכם בפעם שעברה, או בפעם שקדמה לה. זכרו כי החלפתם לא פעם את המגדר (גבר/אישה) ואת הגזע שלכם. לכן אתם כולם. כל הטיפוסים שבעולם. כל שישנו. כל כך הרבה דברים קרו לכם, שאינכם מודעים להם אפילו, ועדיין, אתם נושאים אותם אתכם היום. כשמשהו קורה ואתם נזקקים לתגובה, מתרחשת בכם מחשבה, ואתם שואלים – "מהיכן זה הגיע"? ולעיתים אתם אפילו לא מתעכבים, אלא פשוט מגיבים. רבים מכם מרגישים זאת כשאתם מתקרבים למקור של מים. יותר מידי טבעיות בביטויי חיים קודמים, מותירות את רישומן. הפחד מדברים שונים נישא דרך האקאשה אל שגרת יומכם ולכן, הרבה ממה שאתם למדים כעת, נשמות עתיקות, הוא כיצד לעבוד עם זה ולשחרר את זה.

בארבעת השנים האחרונות התחלנו לדבר אודות השימוש באקאשה בצורה אחרת. להשתמש בזה כאל מחסן של ידע שאתם יכולים לאסוף משם עבור חייכם כיום. מהו הדבר שהיה לכם, שהייתם רוצים שיהיה לכם עכשיו? בריאות? חיים ארוכים יותר? אתם הרווחתם כבר את כל זה. זה באקאשה שלכם. כל הדברים האלו שאנו מדברים עליהם, חוסר הפחד, הערך העצמי, האומץ, הכל נמצא שם. כבר היה לכם הכל. אתם פשוט חוזרים לאסוף את זה. האם ניתן לעבוד על זה? כן!!! הקטליזאטור הוא האינייט שלכם (הגוף החכם, האתרי). הדבר הזה הקשור לעצמי הגבוה שלכם, יתחיל לעבוד עבורכם ולתת לכם את הדברים שאתם זקוקים להם, שכבר הרווחתם אותם. הם נמצאים כבר באקאשה שלכם. זו אינפורמציה חדשה אך זה לא הדבר היחידי שנשוחח עליו היום.

התבנית האקאשית

מערכת האקאשה מונעת מאנרגיה ולא מאפקט של זמן (Time). ועדיין היא אכן האנרגיה של כל מה שהתרחש. לכן, ישנו משהו שלא ציינתי קודם, והוא נקרא – "התבנית האקאשית". ואני אסביר. המערכת שיש לכם בנויה כדי לעזור לכם. האקאשה שלכם נוכחת כדי לעזור לכם. זו מערכת נדיבה המושכת ודוחפת אתכם הרחק מכל הפחדים שהיו מנת חלקכם, כדי להציג בפניכם דברים שעליכם לפתור, כדי שתשלימו את המעגל, שתהיה לכם השלמה ותחושת סיום בחייכם. כדי שתוכלו להמשיך ולנוע קדימה כנשמה עתיקה חדשה. העבר מעורב בזה כי הוא בתוך הדי אן איי שלכם. הוא לא ייעלם. אינכם יכולים למחוק אותו, אך אתם יכולים לפתור אותו. אתם יכולים להשתמש בתודעה כדי לשחרר את זה. אתם יכולים להעיף מאתכם את הקארמה שלכם, ממש כפי שהמלצנו בפניכם לעשות כבר לפני 26 שנה. ביכולתכם להיכנס לתוך מצב עם העצמי הגבוה שלכם שיהיה מקובל גם על האקאשה שלכם. ביכולתכם לשכתב את כל הדברים שהפריעו לכם. אך גם זה אינו הדבר שברצוני לשוחח עליו.

התבנית היא משהו שהתרחש שוב ושוב בנדיבות טוטאלית. התבנית הזו מיושמת בכל מחזור חיים כדי שתהיה לעזר למחזור הבא אחריו. אך התבנית עצמה מבוססת על אנרגיה ישנה. וכל הנשמות העתיקות נושאות תבנית ישנה. נשמות חדשות על הפלנטה, החל משנה זו, 2017 לא יישאו את אותה התבנית יותר. התבנית האקאשית של הילוד מתחילה להשתנות. והתינוקות החדשים לא יישאו אנרגיה ישנה לתוך החיים האלה. כי המעבר של השינוי (בן ארבע שנים) הסתיים. שנת ה-9 הושלמה, שנת האחד כבר כאן והתבנית מתחילה להשתנות. עוד נדבר על התינוקות החדשים. כעת נמשיך ונדבר על הנשמות העתיקות, על משמעות התבנית שלהם ומה ביכולתה לעשות. אתם עומדים להיות מופתעים.

תוחלת החיים

מה הוא הדבר שיש לבן-אנוש, מחזור חיים אחר לאחר משנהו, פעם אחר פעם, ביטוי אחר ביטוי? אתם קשורים מבחינה תרבותית לתבנית ולתוחלת החיים. עד כמה אתם מזדקנים לפני שאתם מתים? מתי ההזדקנות מתיישבת בכם? ואתם עשויים לאמר – "חכה רגע! זו אינה נדיבות". ומה אם אומר לכם, כי זו הייתה נדיבותה של המערכת הישנה? שגרמה לכם למות ולחזור ולחיות במהירות, בכדי שתוכלו להיות חלק מההמשכיות של מערכת שהיא יפהפייה? אם הייתם שורדים במשך זמן רב מידי, אם הייתם נשארים כאן זמן רב מידי, הייתם מפסידים את החזרה המהירה. ומה אם הייתי מספר לכם, כי התבנית הזו היא בעצם חיה ונושמת בכם? והיא עדיין עובדת על הנחת יסוד ישנה, כי עליכם לעזוב את הפלנטה הזו, כדי לחזור ולחבור לאינפורמציה החדשה שצברתם בחיים קודמים. יקירים, זו המערכת הישנה. זו מערכת של נשמות עתיקות. אתם עוזבים את הפלנטה בעודכם צעירים, וחוזרים חזרה, אוספים את החוכמה וממשיכים, רק כדי לעזוב שוב צעירים וחוזר חלילה.

חלק מכם מתחיל כבר לצייר בעיני רוחו את התמונה הזו. באנרגיה החדשה הזו, אתם תחזיקו מעמד למשך זמן רב יותר. התודעה עצמה, שעברה אבולוציה על ידי התזוזה והשינוי שהתרחשו, תהיה לה יכולת לפתור בעיות בריאות, בעיות מודעות, בעיות אישיות. אתם כבר לא תמותו בלב שבור, כבר לא תמותו בייאוש או בחוסר אמונה בעצמכם. כי כל זה שייך לתבנית הישנה ולחלק מתסריט בו עזבתם את הפלנטה כדי להמשיך מאותו המקום. אך פתאום, כך פתאום, זה כבר אינו עובד כך יותר. אתם מתחילים לדלות דברים מהאקאשה הישנה, המאפשרים לכם לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר, אתם מסוגלים לשתף יותר ולהגיע למאסטריות בגילכם המופלג. זכרו כי 80 הוא ה-60 החדש ...(חחח) ואתם נעים קדימה. אין לכם כל מושג עד כמה אתם בנויים לחיות, יקירים, לחיות, עם הדי אן איי שברשותכם. כפי שאמרנו בעבר, חיים של 100 שנים זה קצר מידי!!! הגוף האנושי בנוי לחיות מאות בשנים. הוא משכפל את עצמו, מתקן את עצמו וממשיך הלאה. רק שבאנרגיה הישנה, הוא עושה זאת בצורה ממש גרועה. באנרגיה החדשה החוויה היא שונה בתכלית.

ועדיין, אתם נמצאים כאן, עם תבנית ישנה שעוצבה להרוג אתכם. עד כמה אתם אוהבים את המסר הזה עד כה? ברצוני להעניק לכם חדשות נפלאות. אתם הם האחראים על התבנית שלכם. לגמרי ולחלוטין. וכך זה אמור להיות. אם אתם כאלה המביטים על גופכם ואומרים לו – " הי גוף יקר, אני מקווה שתחזיק מעמד". הוא לא יחזיק מעמד. הוא ימשיך לעשות את מה שהוא רוצה. אך אם תבינו כי אתם הבוסים וכי אתם אחראים על כל התאים שלכם, שה-DNA שלכם מגיב רק למפקד אחד שהוא אתם, שהתודעה היא הכל....זו המערכת. האנשים הצעירים המתחילים להיוולד בפלנטה כעת יבינו את כל זה טוב יותר מכל אחד מכם. הם יחזיקו מעמד לזמן ארוך אף יותר. הם יבינו איניטואטיבית שהם אחראים על המערכת שלהם, והם ידעו זאת מבלי לקרוא אפילו לא ספר אחד של קריון...זה פשוט יהיה חלק מהאינייט שלהם. והתבנית שלהם תגיב לאנרגיה החדשה הזו שהם נושאים בקרבם.

אך לעת עתה, עליכם לשכתב את המערכת שלכם, והיא תגיב אליכם. היא תגיב. כיצד אומר לכם זאת? לחלק מכם יש תחושה שמציפה אתכם, אודות כמה זמן עוד תחיו, אתם חוששים שזה לא יהיה לאורך זמן, אתם תוהים מתו תכבו ואילו מחלות יהיו לכם. וכל זה קורה כי התבנית היא ישנה. יקירים, זה אינו הכרחי עבורכם להפסיק את ההמשכיות. זה פשוט אינו הכרחי עבורכם להפסיק את המשכיות חייכם. פשוט לא. וכל שעליכם לעשות הוא להתחיל להצהיר על כך. לדבר אל התבנית הישנה שלכם, לדבר אליה ולאמר לה כך: " מערכת סלולארית יקרה, אני כאן למשך זמן רב. ודבר מן העבר לא יחליט על העתיד שלי. אני אחזיק מעמד כמה שאני אמורה, ובכל הכנות, אני אחליט מתי הזמן ללכת. ולא התבנית הישנה. כי אני אחיה יותר, ואספיק יותר בזכות זאת. אני נשמה עתיקה".

וזו האינפורמציה. וזו גם המחלוקת. כי יהיו רבים שיאמרו – "לא. לא. לא. הרוחניות היא אותו דבר. היא תמיד הייתה כך. אלוהים הוא אלוהים אתמול, היום ולעולם". ואינכם מבינים, שלא על האלוהים אתם מדברים, אלא על בני-האנוש, בני האדם. ומערכת היחסים של האנושות עם האלוהים היא חדשה. ממש חדשה. ואתם כל כך מסוגלים, ואפילו אינכם יודעים זאת. ואילו חדשות יכולות להיות טובות מזה? מבחינה פנימית, רוחנית, כשאתם בשליטה על המערכת שלכם, היא לא תשלוט בכם! ברצוני שתחשבו על כך שאתם הולכים לרופא המציין בפניכם משהו שאינכם אוהבים. תוכלו רק לחייך לעצמכם, כי אתם יודעים טוב מכך. הרופא יכול להיות צודק לחלוטין, בהתבססו על העבר. אך לא במה שאתם יודעים על העתיד. ברוכים יהיו בני-האנוש המבינים זאת לחלוטין כבר עכשיו. שיודעים על מה אני מדבר ומוכנים לעשות שינוי בתודעה. שינוי המתחיל להגדיר את מי שהם ולהעיד אודות מי שהם. (הצהרות!!!!)

והיופי שבזה הוא, כי התבנית שלכם תגיב ותבין ותדע, והיא תתחיל לעזור לכם. זה לא הכרחי לסיים את חייכם בזמן הזה, כפי שנהגתם לעשות בעבר. וגם אם אינכם מבינים על מה אני מדבר, עוד תבינו. במיוחד בזמן בו תידרשו לעשות החלטה להישאר. זו המורשת שלכם. זו הסיבה שהגעתם לכאן עבורה. זה השינוי. שינוי הוא בהישג ידכם. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

דף חלק משמעותו בדיוק זה. חוויות מחיים קודמים אינן נמחקות אך גם אינן מגדירות אותנו יותר. דלת הקארמה נסגרה ודלת היצירה נפתחה לרווחה. זו שנת המאסטריות, בה אנו לוקחים אחריות כוללת על חיינו ומגשימים את הטוב והפחות טוב בחיינו. בעידן הישן של "אכלו לי, לקחו לי, עשו לי, שתו לי" לא ניתן להאשים אף לא את הקארמה יותר. בעוצמות של האנרגיה החדשה, כל מה שאתם מזמינים במודע או שלא במודע, מתגשם בחייכם. זמן ההגשמה מתקצר ועמו מצטמצם גם התסכול. זו המשמעות של התחלה חדשה בגוף לא כל כך חדש...היודע לחדש את עצמו. אני מרגישה כי זהו הגלגול הראשון של כאדם מבוגר שמתבגר. תמיד מתתי צעירה והמשכתי הלאה....זו הייתה התבנית שלי ושל כל הנשמות העתיקות. וזה כל כך מאתגר להאריך חיים. שנשכיל למלא אותם בתוכן ולתת כוונות לגופנו באמצעות הצהרות מדויקות ליקום האוהב אותנו ללא תנאי, ומגשים את כל משאלות לבנו, הידועות ושאינן.

בעודי מתרגמת את המסר הנפלא הזה, נזכרת בחוויה מיוחדת במידה שחוויתי יחד עם כמה מאחיותיי בארקנסו. נסענו בעגלה שנעה מצד לצד....זו הייתה נסיעה ארוכה אל תוך המכרה שבהר אידה, מצבור הקריסטלים הגדול בתבל הנמצא על פני האדמה (ישנו אחד גם במצולות הים שהאנושות לא תמצא לעולם) ובעודנו נוסעים באיזור הבתולי והמיוחד הזה, היה לנו חם, השמש קפחה על ראשנו, וכך עלה בנו זיכרון. לא מהעבר. מהעתיד. ראינו את עצמנו בגלגול הבא חיים ביבשת אפריקה המפוארת, צבע עורנו כהה כשוקולד ובוהק בקרני השמש, מובלים בדיוק כך, בעגלה רעועה, חשופים לשמש, כדי לעבוד את האדמה. ייתכן וחלק מאיתנו יחזיר בגלגול הבא את יבשת אפריקה לתפארתה....לאלוהים פתרונים. חווינו את הצבעים, את הצלילים, את הרטט. זה היה חזיון מופלא, והוא היה כל כך ממשי.....לחוות דבר שכזה בזמן אמת עם אנשים נוספים....זו מתנה שיש בה עוצמה אדירה של חיות שלא ניתן לתארה במילים. התנודה הזו, של העגלה, אפשרה לנו הצצה אל התפארת שלפנינו. להיות באותו הרגע בשני מקומות שונים, לחוות את רב-הממדיות של ביטויינו האינסופיים...מה נותר לנו מלבד לאמר תודה, תודה תודה! ועוד תודה.

תזכורת חשובה כי המסע לעולם אינו תם וכי הכיוון הוא תמיד קדימה. לא אחורה. התורה מספרת לנו מטפורה מופלאה על אשת לוט שהפכה לנציב מלח....העבר הוא כמו מחסן שאף אחד מאיתנו אינו מעוניין באמת לגור בו. אנו רק נכנסים לפרקים, לוקחים משם דבר או שניים שאנו זקוקים לו להמשך הדרך....ויוצאים משם ומתרחבים ומתקדמים מעלה והלאה, מעל ומעבר, להכיל את הכלי הבא, הגוף הבא, המגדר, הגזע, החוויה הבאה, הביטוי הבא, העולם הבא, החיים הבאים. אנו תמצית האהבה הנצחית הנמצאת בכל. ובפעם הבאה נתחדש באמת. ממש כמו הנשמות החדשות המגיעות ברגעים אלו לעולם. ילדינו ונכדינו הם ביטוי שלנו עצמנו, בכלי חדש של החיים השייכים לביתו של המחר האינסופי, גם זה שהוא מעבר לתפיסתנו. אז באילו כלים נעזור לילדים החדשים? אולי רק נאפשר להם לעזור לנו? ממש כפי שהורינו מהפליאדות עזרו לנו בכדור לימוד זה, והשאירו עבורנו מתנות רבות, לתקופה הזו, שלאחר הסמן. של השינוי המבורך שהוא גדול מכפי שהם חוו....הרבה יותר. יש למה לחכות.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Love


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים