קריון - "בואו לעוף איתי"


המסר האישי האחרון לשנה זו

מאנגלית – רחלי גנון

במסר הזה אין אינפורמציה. יש רק השתקפות של הרוח המדברת אליכם. באופן מסורתי, כל הפלנטה חוגגת את סוף השנה הישנה ותחילתה של החדשה. זו עונת החגים, הזמן שניתן למחשבה והתבוננות, ולזמן איכות עם המשפחה.

וברוח החג, אני רוצה שתעניקו לעצמכם מתנה וזה לא קל. ולפני שאומר לכם מה היא המתנה, אני רק רוצה לשקף לכם, המקשיבים ולאלו היושבים כאן. ישנה מחשבה אודותיכם והיא נושאת עמה כל כך הרבה אנרגיה ושאלות. כולכם כל כך שונים, כל כך מיוחדים, ואלוהים מכיר אתכם היטב. האם ידעתם זאת? רבים מכם מרגישים לבד או לפחות מבודדים, יש כל כך הרבה שאלות המטרידות אתכם, אודות מה הלאה. אתם מטילים ספק בכל כך הרבה דברים, ותוהים אם עשיתם את הדבר הנכון ואם הדרך בה פעלתם והבחירות שעשיתם הן הנכונות לכם.

אתם מביטים יום קדימה, יומיים קדימה, שבוע קדימה ואפילו בזה אתם מטילים ספק. וספק מגיע ברמות שונות. חלק מכם מרגיש מאד מיושב עם מי שאתם ועם מי שאתכם, במידה וקיים מישהו בחייכם, אך ישנם כה רבים שאינם מיושבים, והם אפילו כאן בחדר הזה. הלוואי ויכולתי להחזיר אתכם לתמונה הגדולה והרחבה יותר. אתאר לכם תחושה שכל הטייסים מדברים עליה. הם טוענים כי לא משנה מה הם הנושאים והאתגרים בבית או בעבודה שלהם, ברגע שהם בשמיים, טסים להם, הכל פשוט נעלם. בעקבות הראייה הכללית, ישנה תחושת המראה מעל לאתגרים, מעל הבעיות, זו אופוריה המשותפת לרבים מכם שביקשו כל חייהם – "רק תנו לי לעוף".

ואיזו הרגשה זו, להיות מעל לכל זה. והעיסוק הזה גם אם נראה משעמם, התחושה היא פשוט להיות מעל הכל, מעל לכל זה. וזה מכניס את כל האתגרים לפרספקטיבה אחרת. אז אני מזמין אתכם היום לעוף איתי. אחד הדברים שאנו מעריכים אצל בני-האנוש הוא כי לא עוצבתם לזכור הרבה. והסיבה לכך היא, כי אם הייתם זוכרים את הכל, הייתם פשוט עפים, והייתם יודעים את כל מה שאנו יודעים. וזו הסיבה שאין לכם הרשאה לזכור את האקאשה שהיא מעבר לתקופות חיים עתידיות. ואינכם מורשים להיזכר במה שהיה לפני-כן, ומה שהיה לפני זה ולפני זה ועוד הרבה לפני....

אך אני מבקש שתעופו איתי לרגע. זה עבור כולכם. חלק מכם יבחרו להשתתף וחלק לא. בחירה חופשית. אתם נצחיים. והיה זמן, ואני מדבר כעת אל לב נשמתכם, לפני שהאדמה הזו נוצרה, בה אתם הייתם אתם. ואתם הבטתם על ההתקדמות של כל זה וידעתם מה יתרחש כשהציוויליזציה תתרחש בסופו של דבר, והחיים יקרו. ואנו היינו כולנו יחד. חלק מכם שומע את קולי, ולמרות שזה קול אנושי, אתם שומעים מעבר לו. ואתם שומעים את קולה של המשפחה שאני מייצג עבורכם. חלק מכם קשורים למשפחה הזו ואינכם יודעים מדוע אתם נמשכים לזה...ואני עומד לספר לכם מדוע...

כי אנו עפים יחד. האם תוכלו להעמיד פנים לרגע? ובהעמדת הפנים הזו, האינטואיטיביות הזו שבכם תוכל לתפוס איזו שהיא תחושה, רגש של היזכרות. כשאתם עם המשפחה שאתם קוראים לה – המקור היצירתי, מביטים על התמונה הגדולה יותר של הפלנטה בהתפתחותה. במסגרת התפתחותכם האישית, חלקכם באים והולכים מפלנטות אחרות, אך זו ההתהוות וההיווצרות, בזמנים שהן הרבה לפני שבכלל הייתם בפלנטה אחרת, כשהיקום היה עדיין חם, כשהגלקסיות רק התחילו להרכיב את עצמן. התקופה בה שדה האסטרואידים היה עדיין פעיל והתרסק אל תוך הפלנטות האלה, כולל שלכם, כי הכל היה מאד צעיר. לפני שהיה סיווג ומיון, הייתה השחתה וכוח הכבידה נתן את חלקו, לפני שהירח הפך להיות ירח, אנו, כולנו, היינו שם.

עוד לפני שזמן היה זמן, נשמות עתיקות. ובכל זה, ידעתם בצורת האהבה המופלאה שהייתם בה, כי יבוא יום בו תצעדו על אדמת הפלנטה הזו ולא תזכרו דבר מכל זה, ותרגישו בסדר עם זה. הסיבה לכך שאתם בסדר עם כל זה היא בגלל שאתם יודעים כי זה עובר. במילים אחרות, ללא קשר מה יקרה על הפלנטה, אתם יודעים כי תחזרו לצורתכם כאהבה, של להיות לנצח. כל דבר שאתם עוברים ממש ברגע הזה, בני-אנוש, הוא כל כך קטן בהשוואה למי שאתם. ואם תוכלו לעוף איתי, לרגע קט, אתם תעופו מעל כל דבר שהוא "אתם" היום. כל דבר מתסכל הניצב מולכם יכול להתבטל, כי הוא כל כך קטן ופשוט לעומתכם. אתם הזרעים של הבורא!! ואם תוכלו לתפוס מעט מזה, אפילו בדרך מינורית, עם האישיות שהיא חלק מכם כיום, אני אומר לכם....אתם יכולים להשתחרר מכל זה!!

ביכולתכם להתעלות מעל הכל. ולא משנה מה לדעתכם יביא המחר. אתם יכולים לראות מעל זה. כל אחד מכם, כולל שותפי (לי) ינשום את נשימתו האחרונה יום אחד. אתם עשויים לפחד מהנשימה האחרונה הזו. ואני מבקש שתתעלו גם מעבר לזה. כי זו אינה נשימתכם האחרונה. זו רק נשימתכם האחרונה בגוף הזה. ואתם חוזרים, חוזרים לנעורים ובגוף צעיר ונמרץ מוכנים שוב לצאת לדרך. רק שהפעם הזו, הבאה, תהיה הפעם הראשונה שתחוו התחדשות כבני-אנוש באנרגיה חדשה. ואתם תזכרו דברים שלא ידעתם עליהם דבר במחזור החיים הנוכחי הזה. המוות לא יותיר בכם כתם כלל, מלבד האנשים שתותירו מאחור. ואפילו להם תהיה תפיסה מחודשת אודות המשמעות של כל זה.

כי אתם יכולים להתעלות מעל זה. הייתם כאן, לפני שהאדמה הייתה אדמה, במשך מיליוני השנים שלקח לה להתפתח, הייתם כאן. וגם הזמן לא היה זמן. וחלק מכם ישאל – "ומה עשיתי במשך כל הזמן הזה"? ואני אומר לכם, בני-אנוש יקרים, זו שאלה כל כך אנושית...אין כל "עשייה" כשאתם בצד האחר. ישנה רק אהבה. ישנו רק היופי שבלהיות ואין כל זמן. (הכוונה היא לקונספט של הזמן. כי זמן יש הרבה שם....) ואין דבר שנקרא מנוחה, ואין כל פעילות, ואין כל מחזורים של שום דבר. זה רק הטוהר שבלהיות. אינני יכול להסביר לכם זאת. אך אתם הייתם שם! וכחלק מההיזכרות שאני מבקש מכם להתחבר אליה מעט, המריאו מעל הכל! מעל כל מה שאתם היום.

וחלק מכם ירגישו את החום והרכות והאווריריות. אך ישנם כל כך הרבה עובדי אור שאינם מרגישים זאת. ואליהם אני מבקש לדבר ממש כעת. אתם יכולים להתעלות מעל זה ולתת לחום ולרכות לבוא מאיתנו!! אל תסמכו על בני-אנוש אחרים שיעניקו לכם תחושה של איזון. היכנסו פנימה ומצאו אותנו!! את משפחת האלוהים שלכם. לעולם אינכם לבד. אפשרו לתקופת החגים הזו ולתפנית הזו להיות שונה עבורכם, כי הצלחתם להתרומם מעל הכל, בניגוד למציאות המלאה בתסכול ובפחד ושאר הדברים המביאים אתכם לתחושות קשות. התעלו משם ולרגע קט, הירגעו בתוך אהבת האלוהים. הירגעו. אני רוצה שתרגישו את זה. זה אתם, האמיתיים!!! ולא האנושיות שהודבקה עליכם במשך שנים ספורות בכל פעם. במחזור חיים אחד ועוד אחד ועוד אחד....

תקופה זו עומדת להיות הסיום של הפחד והתסכול והסבל. בני-אנוש מתחילים להתפתח לתוך מאסטריות. והדברים שאתם עוברים דרכם כעת, שכבר עברתם דרכם בעבר, מתפזרים לאט, ותהיה לכם חווית קיום חדשה לגמרי, אפילו כבני-אנוש. העתיד שלכם בהיר מכפי שנאמר לכם. יחד עם זאת, ישנם כמה פוטנציאלים בכ-2017, ואזהיר אתכם כי חלקם נושאים אנרגיות של פחד. והם עשויים להוות הפתעה עבורכם. בעצם, הם עשויים להעמיד אתכם על קצות האצבעות, ויגרמו לכם להטיל ספק בעצמכם. אתם עשויים לפקפק ברוחניות שלכם. עוד קלפים משוגעים מגיעים, והסיבה לקיומם הוא לתקוע מקל במציאות ולערבב אותה היטב. וזה יגיע בכל מיני צורות. וכשזה יתרחש, אבקש שתזכרו את המסר הזה. ברצוני שתעופו מעליו ותחייכו ותאמרו – הנה זה בא! בדיוק כפי שקריון אמר.

ואז אבקש מכם להישען לאחור ולזרום עם זה. יקירים, הדרך שאתם עושים על הפלנטה הזו היא כל כך חשובה, בנקודה הזו בזמן. ואם תעברו את הדרך עם הרבה תסכול ופחד וסבל, לא תצליחו להראות את אורכם לאף אחד!!! וכל מטרת הקיום שלכם ברגע הזה, נשמות עתיקות, הוא להראות לאחרים איזון, גם כשהזמנים קשים. ולהראות איזון גם בזמנים טובים. במילים אחרות, תתרמו לעקביות של יבשות רוחניות, שאחרים יוכלו לראותן. אתם תהיו מסוגלים לצחוק, כשאחרים לא יוכלו. תהיו מסוגלים להאזין לאלו שתעזרו להם, רק מעצם היותכם מאוזנים לעומתם. הם יבלו אתכם כמה רגעים, ואז הם יחזרו וירצו להיות אתכם שוב, כי איכשהו, באיזושהי דרך, אתם עוזרים להם רק מעצם היותכם. וזה ההבדל בין נשמה בוגרת ונשמה חדשה.

נשמה בוגרת הייתה שם, כבר עשתה הכל, היא כל כך מנוסה ויודעת כי ללא קשר למה שמתרחש, זהו אינו הסוף, וכי אפשר לעבור כל דבר כל עוד תוכלו להתעלות מעל זה. מהו הדבר שאינכם רוצים לשמוע, יקירים? אומר לכם, יבוא זמן בו זה כבר לא יהיה חשוב ותוכלו לשמוע הכל. כי ישנם דברים טובים שמגיעים לכיוונכם. וכדי להשיג חלק מהדברים הטובים ביותר שעומדים להתרחש על הפלנטה הזו, ישנם פוטנציאלים לשינויים מאד מעניינים. וכל מה שכבר ראיתם בחודשים האחרונים, היה אודותיהם. אז תפסו מקל, שימו אותו בכל הדברים שהיו נורמאלים עבורכם, וערבבו בחוזקה. ומתוך הערבוב הזה יצאו החוצה רעיונות חדשים. תסכולים יהפכו לפתרונות, ואתם תראו דברים שלא ראיתם בעבר. תודעה שתראה את עצמה בפני הנשמות העתיקות.

ורובכם, המקשיבים לי כעת, תגיעו להסכם עם עצמכם כי אינכם יכולים להיות מוטרדים ומודאגים, וכי כל הדברים עובדים יחד. ולא רק לטובתכם האישית, אלא לטובת הפלנטה. ולא רק זה. אתם האור שחייב לזרוח כשדברים מתחילים להשתנות ולהיות אחרת. בני-אנוש אינם אוהבים שינוי. וכשאתם תוכלו להיות בסיס מוצק, מגדלור בסופה, אנשים יראו אתכם וירצו להיות עם זה. כך תוכלו לעזור לרבים. אתם נעים לתוך שנת האחד. בכל פעם שיש התחלות חדשות, ישנו שינוי. חשבו על כך כעל התחלה חדשה לגמרי. זה לא אותו הדבר מהישן שאתם מכירים. אינכם עוברים משנה אחת לאחרת. אתם עוברים מאנרגיה ישנה למשהו שייתכן כי מעולם לא ראיתם קודם. האם אתם מרגישים בסדר עם דברים שלא חוויתם עדיין?

בכל המסרים הדגשנו לכם כי על בני-האנוש להקרין את מה שהם עדיין לא חוו ובמקביל גם להרגיש בנוח עם זה. וכעת אנו מספרים לכם, נשמות עתיקות, שאחת התכונות שיש לכם, בעודכם ממריאים מעל הכל, אפילו מעבר לפחד מהמוות, בעודכם מתחילים את שושלת המאסטריות, אחד הדברים שיש לכם, זו היכולת לראות דברים חדשים ולהרגיש איתם בנוח מיידית. כי אתם מסוגלים לראות עתיד שהוא טוב יותר. אתם מביטים דרך הדברים. אם זמן הוא במעגל, כפי שאמרנו בעבר, המשמעות היא כי גם הדברים שמעולם לא חוויתם, נראים ומורגשים מוכרים מעט יותר עבורכם, בדרך שאינכם יכולים לתאר אותה. זהו זיכרון האקאשה שלכם. כי עברתם דרך הדברים האלה פעם או פעמיים בעבר, ואולי אפילו יותר...במהלך האבולוציה של הגלקסיה הזו.

אז עופו אחורה איתי. אתם מעל כל זה. אתם מביטים על היווצרות הגלקסיה עצמה. ואתם רואים את התופעה המעניינת שם במרכז, ואתם מחייכים. כי אתם יודעים אודות התאומים. בפיזיקה סיפרנו לכם אודות התאומים, הדברים הבאים בזוגות, אך אינכם רואים שניים. אתם רואים רק אחד וישנם שניים. ואתם מחייכים לנוכח האור שניתן והיופי שנמצא שם לנוכח כל הדברים הפיזיים. אתם מחייכים לנוכח הקוונטיות של זה שעדיין לא התגלתה בעבר....המאפשרת מסעות מידיים לכל מקום (האסטראליים) ואתם מחייכים לנוכח מה שעומד לקרות, אתם חשים את העתיד, שהוא במרחק של מיליוני שנים מכם. ואז אתם נזכרים ביקום האחרון שהייתם בו, בו עשיתם כבר את כל זה בעבר. האם זה אפשרי, נשמות עתיקות, שבתוך ה-לנצח נצחים הזה שאתם נמצאים בו, ההתנסות הגלקטית הזו היא רק תקתוק אחד בזמן?

תיק תק (כמו שעון בן-חיל) וכבר תעשו זאת שוב. ומהי הסיבה המלאה אשר לשמה אתם עושים זאת? כדי להעלות את התדר של האלוהים בעצמו. בכל פעם בו עולם עובר את הסמן ומגיע לבגרות, באמצעות בחירה חופשית, אנו מעצימים את אנרגיית הבורא. האל הוא האל בזכותכם. וזה דבר שכל כך קשה להסביר לכם. הסיבה לחיים, הסיבה לקיום, אודות מה הוא? לא תוכלו להבין זאת. אך אם אומר לכם כי זה מעצים את המקור היצירתי שאתם חלק ממנו, אז האם זה בסדר מצדכם אם לא תדעו את כל הסיפור? אתם חלק מהאור המתעצם על הפלנטה המודעת לכל הדברים שעוברים עליכם. אנו יודעים מי אתם.

אני פונה למקשיבים כעת ואומר לכם, התעלו מכל זה והרגישו אותנו ממש כעת!! ודעו כי אתם מעל כל זה, ושכל הדברים יסתדרו. אם אתם סובלים כעת מצער, מכל סיבה שהיא, אני מבקש שתדעו כי הוא ידוע על- ידי האלוהים. והצער שלכם יכול להתחסל ולהתמוסס באמצעות אהבתו של האל. פחד וצער וסבל נעלמים בתוך האור. הם באמת נעלמים. ולכם יש אור! עליכם רק להיות מעל כל זה, טפסו החוצה מהחורים שלכם, והתחילו לראות את הערך האמיתי של מי שאתם.

ועכשיו, אתם חוזרים חזרה לגוף שלכם, במימד השלישי. הפגישה עומדת להסתיים. ואתם תכנסו לרכבים שלכם ותיסעו לאן שתיסעו. וזה ייראה שונה בתכלית מעכשיו. וההזמנה מאיתנו היא כזו – שימו את רגליכם בשני העולמות. אתם יכולים לנהוג ברכב וגם להיות עם אלוהים בו בזמן. אתם יכולים להיות מעל כל זה וגם להיות במימד השלישי באותו הזמן. האנוש החדש יחווה את החוויה הזו. תתהלכו במציאות היומיום, תעשו סידורים, תאכלו, תנהגו, תשנו, אך מבלי להתכלות מכל הבעיות והאתגרים בחייכם. תצליחו להתעלות מהם, להתמודד איתם, לפתור אותם ולעבוד על הפאזל הזה בשלווה טוטאלית ומוחלטת.

כי אתם יודעים מי אתם, מי הייתם ומי תהיו. האם תוכלו לתפוס את כל זה? בעודכם נעים לכיוון שנת האחד. 2017. זהו המסר. אבולוציה אנושית בהישג יד והיא מתחילה עם הנשמות העתיקות. כבר הייתם שם ועשיתם הכל, ואתם נעים למקום שאינו חוסר-וודאות. כי הייתם שם בעבר, אך עדיין, זה הולך להיות כל כך שונה. חייכו דרך כל זה. אינכם חייבים לתפוס זאת כבעיה.

רוח יפהפייה נושבת, רוח השינוי, רוח האהבה, רוח ההתעוררות וההכרה, רוח השלום, וחלק מכם יחוש בכל זה במהרה. ותוכלו להירגע בזרועות מי שאתם. תהיו מוקפים ומכותרים על ידי האל שבכם. כך תוכלו להיות לבד ולהיות איתנו. וגם להיות יחד עם שאר החלקים האנושיים של האל. זו משפחה. וזה מי שאתם. כאן קריון.

בכל השנים הללו, לפני השינוי, לפני הסמן (21.12.2012), לא יכולתי באמת לאמר לכם את כל הדברים שאני אומר כעת. כי הכל היה רק בגדר פוטנציאל, ואנו הגשמנו אותו יחד. וכעת, האינפורמציה החדשה מתחילה להגיע. התעלו מעל הכל!! התחילו לגלות ולהרגיש את מציאותה של המודעות הגבוהה יותר הנמצאת בכם באמת. זה מספיק לעכשיו. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

כמה שונים נראים הדברים ממעוף הציפור. ממבט על נפרשת לה התמונה האינסופית. ואנו מבינים כי אין דבר תחת השמש, כשאנו גרים בתוכה. על מנת לראות את יופיים ועומקם ורוחבם של דברים, עלינו להתרחק מעט מעצמנו, כדי לא להסתנוור, בעיקר מעצמנו. לדאות מעט ולהתבונן ממרחק בזריחות ובשקיעות בדמותנו, ואשר נשימתנו נעתקת מהן בכל פעם מחדש.

המסר האישי האחרון לשנה זו מפעים, ונוגע בכל אחד מאיתנו, העתיקים, המגדלורים של העולם, הילדים הנצחיים של אלוהים. אנו זוכרים את עצם היותנו חלק מהמשפחה הזו. אנו ידועים על ידי האלוהים. הוא יודע ומכיר את הצער שלנו. לפני ארבע שנים, קריון ציין את ליבי השבור במסר שהוענק לנו בהוואי, בשבוע בו אבי הלך לעולמו. מתת אל אישית, מחווה אותה לא אשכח לעולם. כי גם בצערנו הגדול ביותר עלינו להמשיך ולזהור. זהו יעודנו. זו תכליתנו.

ובכולנו חצובות המדרגות אל האולימפוס, עוד הרבה לפני שהגענו לכאן. סולם יעקב אם תרצו, מלאכים עולים ויורדים בו. וביכולתנו להיות רמים ונישאים ונעלים מכל הבלי העולם הזה, כי אנו יודעים מהיכן באנו ולאן אנו הולכים. כולנו חלק מהמקור היצירתי האחד. לב אחד הפועם בשמונה מיליארד גופים.

וכמו קונדור החותך את השמיים, עברתי רק כדי לראות...... אז עד לשנה החדשה עם כל החדשות והנצורות, להתראות. נשימת בראשית.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine love


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים