קריון - כשהפרפר מרפרף בכנפיו


מאנגלית - רחלי גנון

קריון קליפורניה – 4 בדצמבר 2016

הקדמה

ברכות יקירים, כאן קריון מהשירות המגנטי. לי חוזר לחדר בו ישב ודיבר לראשונה בפני קבוצה גדולה, לפני שנים רבות. הרבה דברים השתנו מאז, מלבד דבר אחד שהוא בכם, שכל נביא הצביע עליו, והוא נותר טהור כפי שתמיד היה. ולא משנה בני-כמה אתם או מה הוא מצב בריאותכם, השהו זאת. חשבו על העובדה כי אתם, נשמות יקרות, נמצאים בפלנטה הזו בזמנים אלו המבשרים טובות לא בכדי. ישנה סיבה לכך. זו האנרגיה שחיכיתם לה, שהעתיקים חזו וכעת היא כאן. זו הפלנטה שהחליטה לשנות את עצמה, עד כדי כך, שכל הנבואות שנכתבו אודות העתיד, נופלות "על פרצופן".

אלו נבואות שנכתבו אודות פלנטה אחרת, בזמן אחר, ולא אודות הפלנטה שלכם. כי אתם שיניתם הכל!!! זו לא טעות שאתם כאן. ואם הייתה לכם שנה קשה, ואתם שואלים מתי כבר יסתיים הכיול מחדש...הביטו בנומרולוגיה והחליטו לבד...זו שנה של סיומות. של 9, המביטה על שנה חדשה והתחלות חדשות. נומרולוגיה היא חישה ומיקוד גנרי כללי של הפלנטה וכל הדברים בתוכה. בני-אנוש מגיעים לאנרגיה כזו מתוך בחירה חופשית. אך באופן כללי...לרבים מכם הייתה שנה קשה. זו עדיין המחשבה האנושית הישנה המקרינה על העתיד את מה שאתם יודעים מן העבר.

ואני כאן בכדי להפציר בכם לא לעשות זאת. הערב המסר שונה, דברים שלא שמעתם קודם (חלקכם שמע). אנו יוצאים מאותה נקודת הנחה. אתם מתחילים לשנות את עצמכם, את התודעה שלכם. האם אתם מרגישים את זה באופק שלכם? רואים שזה מגיע? חשים בסופו של הסבל, או חלקים ממנו? אולי אתם חשים בסופם של כל מיני צירופי מקרים מצערים ומדאיגים. הסינכרוניות היא אינה כפי שתכננתם. כל הדברים האלה מערבבים הכל, כדי שתוכלו לצעוד עם האל היפה שבכם אל אור השמש של 2017. זו מטפורה שמשמעותה "סיימתי לעבוד על עצמי....כעת, בואו נתחיל לעבוד עבור הפלנטה". אספר לכם מדוע אתם כאן. זה לא עבור המאבק העצמי שלכם אשר במעגל הקטן קוראים לו – "אני".

הדבר הבא שיקרה בפלנטה תלוי בכוונות ובציפיות שלכם. ישנה תבנית ישנה ובין אם היא של הורות, או ארגון כלשהו, או דת, זו תבנית שגורמת לכם לשבת ולחכות שמשהו יקרה. אתם מקשיבים לחוכמתם של אחרים כדי להעריך כל שינוי....אך ישנה גם תבנית אחרת יקירים. ובה אתם המטיפים, אתם ההורים, אתם פשוטו כמשמעו תופסים את האנרגיה בשתי ידיים ומערבבים אותה לכיוון הרצוי. "קריון, איזה מטפורות נפלאות, אך דבר באנגלית בבקשה..." אוקיי. מעולם לא היה זמן כזה בהיסטוריה בו לעובד-אור היה כל כך הרבה כוח תודעתי, מעל ומעבר למה שהיה אי-פעם. מעולם לא היה זמן בהיסטוריה שעובדי אור היו כל כך עוצמתיים. והכול קשור לשינוי בתודעה שגם העתיקים חזו.

והשינוי הזה כאן, באופן מילולי, חרוט על קירות הפירמידות, במרכז אמריקה, המילים הטוענות כי אם האנושות תעבור את הנקודה הזו, היא תהיה התודעה הגבוהה ביותר שנראתה אי-פעם. ואתם מביטים סביבכם וחושבים – "זה לא כעת....כי זה לא נראה כך עכשיו"..אך זה כן! אני מדבר אודותיכם, ולא על שום דבר אחר. והנה שאלת היום שלי, במסר הקצר הזה. מה אתם מצפים שיקרה? אפילו עובדי אור משמעותיים ביותר בצורה מטפורית, מכסים את החלונות שלהם. הם אינם רוצים לראות את מה שמגיע, או שאתם פוחדים ממה שמגיע ולא מוצאים בזה דבר מרגיע. אתם מפולגים. ומה אם אומר לכם יקירים, כי הרוח יחד עם הדברים שאתם מצפים להם יוצרים את מה שקורה, ולא, זה לא בהתאמה למה שמראים לכם בחדשות.

ישנם עובדי-אור מסביב לפלנטה. ברוכים הבאים לאנרגיה החדשה. מה שתצפו לו – תקבלו. כבר אמרתי זאת בעבר. אם תצפו לגרוע ביותר, זה כמו לעשות הזמנה במסעדת היקום, והגרוע ביותר יגיע עד אליכם, בדיוק כפי שהזמנתם. זה עד כדי כך עמוק. המילה – עובד אור משמעותה היא שאתם עובדים באור. עובדים ועובדים. (ננוח אחר-כך...חחח). ברצוני שתנשמו עמוק וכשהשנה הזו תתחלף לשנה הבאה, בחרו לראות את התוצאות הנדיבות. ראו את האור. ראו את האלוהים בכל אדם. בכולם. אני רוצה שתחייכו כשדברים אינם משביעים את רצונכם ואמרו " טוב, זה או משהו טוב מזה". ברצוני שתראו מדוע אתם יכולים, מדוע אתם כאן. אתם חשובים. יש סיבה להיותכם כאן.

ואתם עשויים לאמר – "אני בא פעם בשנה, מקשיב לקריון, ואז עושה דברים אחרת"... אין לכם מושג מי אתם. זה לא אודות כמה פעמים אתם מקשיבים לתקשור הזה, או לתקשור אחר. זה אודות מה שאתם מרגישים בלבכם פנימה. האם תוכלו לעשות זאת? האם תוכלו לשקף את התודעה הפנטסטית שמגיעה לאיטה? אתם, ילדיכם, נכדיכם, בעודם מתחילים לראות כיצד האור מתחיל לצאת מהחושך בדרכים מוזרות....ארחיב מאוחר יותר. על איך הצלחתם להימלט מכדור שכבר נורה לעברכם....אדבר על הפיל שמתחת לשולחן, שאף אחד אחר אינו מדבר עליו עדיין. זו אינפורמציה משמעותית שתגרום לכם לחשוב על הדברים שייתכן ומתרחשים כעת.

וללא קשר לדעתכם, אני אומר לכם, כי הזמן הזה הוא אודותיכם. יש כמות מספקת של עובדי-אור בעולם, וכאלו המקשיבים לקולי, שביכולתם לעשות שינוי בכל דבר. בכל דבר!!! הדרך בה אתם חושבים והדבר לו אתם מצפים מלא בעוצמה וכוח. קחו רגע למחשבה. ואתם שואלים אם אתם באמת עושים את כל ההבדל.... ואני אומר, מדוע אתם מטילים ספק בכך? ואז אוסיף ואשאל...האם אתם חושבים שאתם ראויים? נרחיב בהמשך. אתם נולדתם ראויים! וכעת כשהשמש יוצאת, והכיול מחדש הופך להיות רק צל, הקושי מתחיל לעבור ואתם מתחילים להירגע. אשאל אתכם, למה אתם מצפים? מה אתם מזמינים? כי זה יגיע עד לפתח ביתכם! עד כדי כך אתם עוצמתיים. ברמה הקולקטיבית, גורל כדור הארץ נח בידכם ובמיינד שלכם.

לאדם בשם לורנס הייתה אמירה משמעותית אודות פרפר המרפרף בכנפיו....וכשהוא עושה זאת במשך כמה שבועות, הוא יכול ליצור סופת הוריקן!! זו אמירה המתייחסת לסינכרוניות, לאנרגיה ולתודעה, ולורנס לא ידע כל זאת כשיצר את אפקט הפרפר. כי כל דבר שאתם עושים, שמשנה דברים אפילו במעט, לאורך הדרך, יכול ליצור שינוי מאסיבי. אז כיצד תגישו את הזמנתם, פרפרים יקרים? האם אתם רק אחד או אנרגיה מאסיבית של הפלנטה? זהו המסר ואנו נמשיך....וכך הוא הדבר.

כשהפרפר מרפרף בכנפיו

ברכות שוב, אני קריון. ישנם חלק המשוכנעים שהאדם שבכיסא (לי קרול) פשוט מתקשר את העצמי הגבוה שלו. אך זה הרבה מעבר לכך. ועדיין דרך כל השנים הרבות הללו לא היה כל ניסיון על הבמה הזו להוכיח או להפריח זאת. מדוע? כי יש לכם בחירה חופשית. יש לכם בחירה חופשית. יש לכם בחירה חופשית מגדול ועד קטן. והרוח אינה יכולה לגעת בזה. מה שהרוח עושה עבורכם היא תגובה רק למה שאתם מאפשרים. האם תרשו לעצמכם לחוש את האנרגיה הנשפכת לכאן, רק לרגע? האם זו מתיחה גדולה מידי עבורכם להאמין כי ישנם כאלו שהם מעבר למחשבה שלכם? שהפיסיקה שדובר רבות עליה אולי טומנת בחובה תודעה ידידותית ואינכם יודעים הכל?

הקופסה שרוב האנשים שוכנים בתוכה היא אחת. זו קופסת ההגנה. אתם מאמינים למה שנאמר לכם ולמה שהתרחש בעבר, ושני הפרמטרים הללו הופכים להיות המציאות שלכם עבור ההווה והעתיד. והיכן נמצא האפשור בתוך הקופסה הזו ליופיו של האל, שהוא מחוץ לכל מה שנאמר לכם? האם אתם חושבים כי זה אפשרי, שכאשר אתם נכנסים לארון וסוגרים עליכם את הדלת, נמצאים אתכם גם טריליונים מאיתנו? ואנו יודעים את שמכם, את הסיטואציה שלכם, יודעים כי נכנסתם לארון כדי לבכות...ואתם חושבים שאתם כל כך לבד. ואין לכם מושג. המסר הזה ניתן באהבה טוטאלית בכדי לספר לכם מעט אודות מה קורה ומה קרה.

במסר הקודם הפצרתי בכם לשים את האנושות שלכם בצד לרגע, כאילו באתם מפלנטה אחרת. כדי שתפגשו את הלימוד הזה כך. ואתם מחייכים, כי אתם מזהים את זה. אתם עשויים אפילו לזהות את קולו של המתקשר....וללא מעורבות, רק התבוננו. כך תיווצר בכם חוויה בלתי-משוחדת לכל הדברים שאני עומד לספר לכם. אשתף אתכם באמיתות שיכשירו את הקרקע. הנה האקסיומה – כאשר בני-אנוש מקרינים את העתיד, הם מבססים זאת על מה שהם יודעים מן העבר. בפסיכולוגיה זה נקרא – "הטבע האנושי". הדרך בה מתנהגים אתמול והיום, יוצר ציפייה לקראת מה שיבוא מחר ומעבר לו. ואם דבר לא קרה בעבר, זה נותן פרספקטיבה אחרת לגבי ההעתקה הזו. וזה מה שאתם עושים. אתן לכם דוגמה.

אתם מבלים בחברתו של ילד בן 6. אולי הוא בנכם ואולי לא. (אולי רק תקוע בגיל הזה) אך אתם מיושרים איתו. אתם מביטים לתוך ליבו ורואים רק תמימות ואהבה ויופי. ואתם שואלים אותו – "מה תרצה למען העתיד"? ספר לי הכל!!! כיצד תרצה שחייך ייראו, לו יכולת לצייר את התמונה היפה ביותר של הדברים שאתה רוצה למען העתיד?" והילד בן ה-6 יאמר לכם – "זה קל! אני רוצה כל צעצוע שאוכל לקבל מעכשיו ועד שאמות. אני רוצה את כל הצעצועים. אני רוצה להיות אתך. אני רוצה שתאחז בידי, עד שאמות. כי כך אני מרגיש בטוח. אני רוצה לנסוע למקומות ולעשות דברים, אני רוצה ליהנות ממה שיש לי, וזה נפלא לחשוב על כל האוכל הנהדר והצעצועים ועוד צעצועים". וכך נראה העתיד של ילד בן 6.

ואתם עוצרים לרגע ונוכחים לדעת, כי הילד לא ציין את המשכנתא, או כל דבר אחר. כי הרי לילד בן 6 יש רק 6 שנים של חיים ומשם הוא מקרין על השאר. האם אתם יורדים לסוף דעתי? כשילד בן 6 מתחיל לצמוח, התמימות יכולה להפוך להיות חוכמה והידיעה הופכת לאיזון. אם תקשיבו למה שהילד באמת אומר, זה כך – "אני רוצה ליצור את השמחות שיש לי, ואינני רוצה לפחד, כי אני רוצה שתהיה שם איתי ותאחז בידי, אחרת אני אפחד". יקירים, זה בדיוק מה שאתם עושים במשך עידנים. אל תמעיטו בערכו של השינוי. הכוכבים בעצמם מביטים על הכל וכל שקורה הוא יעד עבורכם. התזוזה הזו תשכתב את ההיסטוריה האנושית והעתיד האנושי. קשה לאמר דבר כזה, כי זה כאילו אנו משכתבים משהו שבעצם כבר קרה...ונכנס כבר לפרדוקס של מעגל הזמן. אגיע לזה בהמשך.

חוזרים הביתה

ברצוני שזה יהיה קל להבנה ויפה. כי זה אכן כך. אתן לכם הנחת-יסוד. אתם מתחילים לחזור הביתה. כעת, זה לא מה שציפיתם לשמוע... אך אתם מתחילים לחזור הביתה!!! "למה קריון מתכוון ומהו הבית?" בואו נניח את אבן היסוד הזו. נשמות עתיקות, בחדר הזה, וכל אלו הקוראים והמקשיבים, אתם כבר עברתם זאת, ולא רק על פלנטה ארץ. אתם הילדים של היקום והגלקסיה הזו מכירה אתכם כל כך טוב, במשך מיליוני שנים. כן. פשוטו כמשמעו. במשך עידנים הייתם ביולוגיים באיזה שהוא מקום. והדבר הזה יושב במקום מיוחד בתוך האקאשה שלכם הוא מתחיל להתעורר. ואתם מתחילים לחוש משהו. חלקכם מתחיל לצפות ולהרגיש בשינוי האישי שמתרחש. ובניגוד למה שאחרים עשויים לאמר, עליכם ללחוש לעצמכם – "וזה מרגיש טוב".

משהו קורה, אינכם יכולים לשים עליו את האצבע, כי זה לא מוקרן בחדשות וגם לא בשום מקום אחר. כי זה בפנים, בתוך. זה אינטואיטיבי. אספר לכם מדוע חלקכם מתעוררים. כי אתם מתחילים להתבגר, מעבר לכל תודעה אנושית שאי-פעם הייתה בעבר. ואתם מתחילים להיזכר כמה זה טוב! פעם אמרתי, כי טיפש אינו יודע כי הוא טיפש. אלא אם כן הוא מתחיל להתעורר לאמת גדולה יותר, ורק אז הוא יכול להביט אחורה ולאמר – "הייתי טיפש". כדי שזה יקרה, זה מצריך משהו שלא היה לו כשהוא היה טיפש. וזה מה שמתחיל להתרחש. ישנה מודעות גדולה יותר והיא מגיעה משני מקורות. האחת היא העובדה כי אנרגיית השינוי הזה מתחילה להתניע אבולוציה שדיברנו עליה במשך 20 שנה. אמרנו כי כאשר השינוי יתרחש, תתחיל אבולוציית התודעה. חלקכם יראו זאת בילדים, אחרים יראו זאת בעצמם. זה יקרה לרוב סביבכם. תהיה מודעות איטית, שינוי, אפילו בחברה, בתרבות, ברצונות, באכילה, בבחירות הקשורות לאופן גידול הילדים.

כל זה אינו הכרחי או מטאפיזי, אך הנשמה העתיקה היא זו העומדת בקו הקדמי, בחוד החנית. אתם מתחילים לקבל אינפורמציה שמרגישה טוב. זו לא מודעות. זו אבולוציה. וזהו המקור הראשון ממנו היא מגיעה. המקור השני הוא האקאשה האוניברסאלית. אתם מתחילים להיזכר באירוע הזה. "על איזה אירוע אתה מדבר, קריון?" על התזוזה הגדולה. "ואיך נוכל להיזכר במשהו שזה עתה קרה"? כי זה קרה גם במקומות שהייתם בהם בחיים אחרים. זה קרה על כל פלנטה שעברה מצב של התעלות. התסריט הוא זהה בכל פעם. והוא כאן שוב. דה ז'ה וו.... וחלק מכם מתחילים להתעורר לכל זה שוב, ואני מקבל צמרמורת כשאני מדבר על זה. ואתם תאמרו – "זה מסביר הכל". נכון. וזה גם מסביר מדוע אתם מתעקשים שהכול יקרה מהר. וזה לא יהיה מהיר. ההתעקשות נובעת מהעובדה שאתם יכולים לחוש בזה ולגעת בזה ולאמר..."כבר הייתי....כבר עשיתי...מדוע עלי לעבור את זה שוב כאן?"

וזה יושב כאן לפניכם. כי אתם יכולים להרגיש את זה, כי עשיתם זאת פעמים רבות. וזה מניע ודוחף אתכם למקום גבוה יותר. מקום שלא יהיה תלוי בעבר, כדי לחזות את העתיד. אנו חוזרים הביתה, כי הביתה הוא מודעות גבוהה. בית הוא חוכמה. בית הוא שלום על פני האדמה. בית הוא חמלה. בית הוא מקום בו אתם יודעים שאתם יכולים להיות. בית בסיסו באהבה. בית הוא מערכות רוחניות על הפלנטה שהפכו אתכם שונים מאד, ובמקביל נתנו לכם אפשרות לעבוד את האל כרצונכם ועל פי בחירתכם (הדתות השונות). זה הבית. ואתם ראיתם זאת בעבר. והנה זה בא. לאט לאט. הבוקר אמרתי לכם, כל מה שתזמינו, יוגש לכם. אך תחילה צאו מתוך ההנחה כי אתם ההורים של עצמכם, והירגעו בתוך העצמי.

1)הראו בגרות – אחזו ביד המושטת לכם

יקירים, התגברתם על הטבע האנושי הטוען כי אם אמא ואבא אינם שם, עליכם למצוא תחליף. והתחליף יכול להיות בן-זוגכם, או מישהו שהוא אתכם, או מישהו שאתם פוגעים בו, או כנסייה או בית תפילה אחר, או משהו....אתם מרגישים צורך לאחוז בידו של משהו או מישהו. כי אחרת....זהו עולם מטור, ומפחיד. ולחלק מכם, הרעיון של להיות לגמרי לבד, אינו מקובל. חייב להיות מקום אליו תוכלו ללכת, שיהיה בטוח ולא יהיה בו כל פחד. אז קחו את ידו של האל שנמצא בכם!!!!!! האם תוכלו לעשות זאת? האם תוכלו להגיע למקום הזה ולהתהפך כך? להתפתח למקום הזה שמבין כי העזרה באה מבפנים ולא מבחוץ? חלקכם שמו לב לכך כי באנרגיה הזו ישנם שינויים גדולים יותר במצב הרוח. ברוכים הבאים לארץ חדשה.

ובשינויים התכופים הללו ישנה נטייה במיוחד אצל עובדי אור לקרוא מיד לעזרה חיצונית כדי לשאול – "מדוע אני מרגיש את מה שאני מרגיש"? ויהיו רבים שישמחו לספר לכם מדוע אתם מרגישים כפי שאתם מרגישים. ומה יקרה אם לא תפנו לאיש? ומה אם רק תדעו כי אתם עוברים איזון עצמי וכי הכל יחזור, וכי זהו רק חלק ממחזור הכיול מחדש? ואתם מתנדנדים מעלה ומטה בניסיון למצוא נקודת אמצע חדשה. וזהו תהליך שהוא רק שלכם עם עצמכם. ברצוני לאמר לכם, כי יד גדולה מושטת ומחכה לאחוז בכם. וזה החלק הגבוה שלכם. האל שבפנים. אלוהים הוא בפנים. האם זה מספיק טוב עבורכם? האם האל מספיק טוב כדי להיות בכם? או שהוא חייב להיות בחוץ, באתרי? והאם הוא חייב להיות בתוך בניין? האם תוכלו לשבת ולהירגע ולאמר –"זה טוב". ולהירגע? זו בגרות וזה מה שאנו מלמדים אתכם.

2)סוף לסבל ומי בכלל יצר את המחלות?

אינני מתכוון לסבל הפיזי, אלא הסבל שאתם מעבירים את עצמכם דרכו ללא הפסק. מלידה נאמר לכם כי אם תסבלו קצת, זה דבר טוב. וזו אקסיומה של אנרגיה ישנה. זה לא נכון ומעולם לא היה נכון. נולדתם מופלאים, אך כמו ילד בן 6, אינכם יודעים זאת. אתם רוצים שהעתיד שלכם יהיה מלא במה שעשה אתכם מאושרים בעבר. צעצועים ועוד צעצועים. ובתהליך, אתם גדלים ומתחילים לסבול כי דברים אינם עובדים כך.

ואתם מדביקים על עצמכם תודעה ודברים הופכים אמורפים בכם, הופכים למחלה. כל המחלות שבעלום נוצרו על ידי בני-אנוש החיים אותן. כל המחלות!!!! אתם חושבים שאתם נדבקים בדברים, זה רק בגלל שהיבשות שלכם והביולוגיה שלכם אומרת לכם – היכנסו פנימה!!! ואולי זו אינה הנחה שאתם אוהבים או אפילו מחבבים, אך כל זה הוא מנקודת מבטו של ילד בן 6 הפוחד מהכול, ורק רוצה שהשמש תצא כדי שיוכל לצאת ולשחק. בעודכם מתחילים לגדול, יקירים, אתם נוכחים לדעת כי אינכם נמצאים כאן כדי לסבול כלל. וכל מי שאמר לכם שעליכם לסבול בחיים האלה – טעה. אתם כאן כדי לחגוג. נולדתם מופלאים. Magnificent.

וזה אמור רק להשתפר, אם רק תאפשרו לזה. אם תאפשרו. בחירה חופשית היא אודות האנושות העושה את כל מה שהיא בוחרת לעשות. וכשאתם מתחילים לצמוח, אתם מתחילים להימשך לכאלו שכבר פתרו את זה. לאנשים הפתורים. הם הופכים להיות הדוגמה עבורכם. ראו מה יקרה אם אציג בפניכם אדם שהוא כל כך שליו, שהוא ההורה של עצמו, שהפסיק את הסבל של עצמו, שהוא שמח כשהוא קם בבוקר. וכן, יש לו בעיות, כמו לכולם, אך הוא אינו מגיב להם. במקום זאת הוא יוצר סביבם את השמחה והאושר שלו, את המציאות, את כל שישנו. אם הייתי מציג אדם כזה בפניכם, האם לא הייתם בוחרים להיות איתו? ולאמר לו שייתן לכל לבלות איתו מעט? וגם תאמרו לו בוודאי – "כשאני איתך, אני מרגיש טוב יותר".

אז כעת אני נותן לבן-האנוש הזה שם. השם שלכם, עובדי-אור נכנס כאן. ישנה אוכלוסיה על הפלנטה המבקשת להביט עליכם בצורה הזו. כי לשם אתם הולכים. נשמות עתיקות, אתם בשורה הקדמית ותגיעו לשם ראשונים. כי לכם הניסיון הגדול ביותר, עברתם את האימונים הקשים ביותר, לחמתם כדי לפלס לעצמכם דרך בארץ המלאה בכל כך הרבה אנרגיה ישנה. אתם הושפלתם, נשרפתם על המוקד, התעללו בכם, וכל זה רק בגלל שאהבתם את אלוהים בדרך שלכם. רק בגלל שידעתם דברים יותר מאחרים. רק בגלל שהיה לכם מעט קסם.

כעת משהתעוררתם מהאנרגיה הזו וכל דבר שאמרתי הוא חיובי. ויהיו כאלה שיראו את הקסם שלי ויזכו לראות יבשות שלמות חיות בשלום ובשלווה בזכותו. והם יבקשו – "האם אוכל להיות אתכם מעט"? כי כבר אינכם חיים בדרמה, אודות שום דבר!! אינכם תגובתיים. אתם בוראים. זה מי שאתן, נשמות עתיקות. ואתם יכולים להושיט יד עמוק בפנים ולמצוא את זה. זה נמצא שם כדי שתמצאו את זה!!!

3) הפחד – פתרתם את זה

כאן היה פיצוח. פתרתם את זה. פחד נגרם על ידי חושך, וחושך נגרם על ידי העדר-אור. הא!!! כל שעליכם לעשות הוא להדליק את האור, וכבר לא יהיה פחד. אמרנו זאת שוב ושוב, בני-אנוש נלחמו אחד נגד השני, כי הם לא יכלו לראות אחד את השני....בחושך. אך כשאתם מדליקים את האור ורואים את האחר, ורואים את האל בתוך האחר, אתם אומרים – הוא בדיוק כמוני!!! ואתם מתחילים להסכים איתו ולמצוא מה הם הדברים שיש לכם במשותף.

כשזה יתחיל להתרחש ליותר ויותר אנשים, אתם תפסיקו להרוג אחד את השני. בחושך, לא נפגשתם באמת. ניזונתם רק ממה שסיפרו לכם. ומעולם לא הייתם לבד בחדר ואמרתם – "וואו!! האל גם בו גם בי. יש לנו משהו במשותף כאן. כשאתם מדליקים את האור, זו הדרך לראות את האחר. האור לא יכול להידלק כל עוד אתם מפוחדים, הוא גם לא יידלק אם כבר החלטתם שאתם נשארים בחושך, כמו ילדים בני 6. מה החלטתם עבור העתיד שלכם? האם זה עוד מאותו הדבר או אחרת?

4)התמונה הגדולה יותר

ישנה מודעות של תמונה רחבה יותר. בן 6 רואה רק את המציאות המיידית סביבו. קחו ילד בן 6 לחנות. הוא ייהנה מהדרך, יקשיב לקולות, ישחק עם המשחק שהביא איתו מהבית, ייקח אותו לחנות, הוא ייהנה מהחנות, יביט סביבו ויראה דברים מעניינים נוספים כמו אוכל שהוא אוהב, והוא ירצה לקחת הכל איתו הביתה. בן ה-6 לא יראה באיזה רכב נסע, מהי המהירות המותרת, מהם החוקים, לא ידע שצריך רישיון נהיגה, לא יבין היכן מיקומה של החנות, האם תהיה פתוחה או לא ומה בכלל שעת הפעילות...והאם יש מספיק מזומנים כדי לקנות את האוכל. כל הדברים האלה הם לחלוטין מעבר למה שילד בן 6 יכול לראות.

המודעות הגדולה שאתם מתחילים לקבל, יש בה תמונה הרבה יותר רחבה, בכל הנוגע למה שקורה אתכם, עם משפחותיכם, עם המדינה שלכם. מודעות פלנטארית מתחילה להתרחש ומאזן את האופן שבו אתם חושבים. הייתם כאן בעבר. התחילו לראות את זה קורה סביבכם, גם באופן לאומי בכל הפלנטה. התחילו לראות את האנרגיות שהן כל כך שונות מלפני 50 שנה והיווכחו בזאת. הרוח האנושית המתפתחת נחשפת לתמונה רחבה יותר. אם תבחרו להישאר בריבוע הקטן שלכם, אז זה בדיוק מה שתקבלו הלאה.

5) האור הזוהר – היו ראויים

ישנו אור המתחיל לזהור. ואתם נעים לכיוונו. והאור הזה נקרא – ערך עצמי. Worthiness. אתם כל כך ראויים. ולחלוטין. בכל דבר שאני מזכיר כאן. אתם ראויים. אל תתנו לאף אחד לאמר לכם כי אינכם ראויים. גם לא לאלו "הרוחניים" המתאספים באיזשהו מקום או בניין, לאמר לכם כי אינכם ראויים. אל תתנו להורים שלכם לאמר לכם כי אינכם ראויים. אל תאפשרו לחברים שלכם לאמר לכם כי אינכם ראויים. כי הם טועים! האמת היא שאתם מופלאים וראויים מעל לכל קנה מידה. נשמות עתיקות יקרות, זהו הערך העצמי שלכם שיעזור לכם להגיע מערב לזיכיון שהחיים העניקו לכם. האקאשה שלכם מלאה בזה.

לא היה לכם קל. מעולם לא התקדמתם. מעולם לא הצלחתם להרים את ראשכם כעובדי-אור. בכל פעם שהשתמשתם בקסם, נענשתם על כך. הקסם שאני מדבר עליו, הוא זה שאחרים רואים אותו כקסם. הרי אתם רואים אותו כפי שהוא, אמת מטאפיזית. בכל פעם שהתחלתם לפתוח את הדלת למה שהיה אמת, כמו ליצור את המציאות שלכם, כמו העובדה שהאלוהים נמצא בכם. בכל פעם היכו וסירסו אתכם בשל כך. וכל זה יצר חסך בערך העצמי. וזה נגמר! זהו הסוף של הסבל! זהו הסוף של ערך עצמי נחות! כמובן אם תבחרו בכך. בחירה חופשית.

אומר לכם, כעת הוא הזמן. הכל השתנה כאן. הכל. אם תחשבו על המסך הדוחף את כדור הארץ מטה ומותיר אותו בחשיכה, זה לא כך. המסך מגיב לתודעה שלכם. הוא מתחיל להתרומם כאשר כמות מספקת באנושות מתחילה לחשוב מחוץ לקופסה, ומתחילה להתבגר, וחוזרת הביתה. כולנו חוזרים הביתה. הבית הוא אינו המקום הזה שראיתם בעבר. הוא מקום שקט ומלא שלווה, ואין בו פחד כלל. קחו את ידו של האל שבכם. זה הבית שלכם. אתם ראויים. כל כך ראויים.

(בשלב הזה בתקשור קריון העמיק בנושא הפיסיקה וסוגיה השונים, תכונות, הוא הרחיב גם בנושא הזמן ופרקטל הזמן שהשמיד את עצמו עם הגעת הקלף המשוגע בבחירות באמריקה ועוד)

סיכום

עברתם את האפשרות למלחמה כבר לפני 16 שנה. כמה שנים צריכים לעבור כדי שתיווכחו בכך שזה לא קרה וכבר לא יקרה? וכל האנשים המפחידים סביבכם הטוענים שאולי זה עוד יקרה...כי עד היום כשציפיתם למלחמה היא הגיעה. מתוך הנחה זו התפתחה תרבות הצריכה, הגורמת לכם לקנות דברים ובתהליך מייצרת המון פחד. ישנם רבים שמזמינים פחד בהזמנה על שמכם....האם אתם קונים את זה או לא? זה תלוי רק בכם.

הרוח אינה מעניקה דבר. היא מרימה מעט את הצעיף עבור האנשים שנועדו לעשות דברים. אתם הם אלו שיצרו את החוקים והתודעה והמערכות. גם הבחירות שהיו אירוע בלתי צפוי. קלף משוגע. לורנצו טען כי כאשר פרפר מרפרף בכנפיו במשך כמה שבועות, משהו גדול יכול לקרות. אולי אפילו הוריקן. כי דברים קטינים משנים דברים גדולים, והדברים הגדולים משנים דברים גדולים אף יותר. בזכות הקלף המשוגע המערכות הפיננסיות לא יקרסו. הערבוב המהיר הזה מנע את הנפילה. ייתכן וזו התוצאה הטובה ביותר.

חשבו על הזמנה כתובה על דף נייר המוגשת למלצר. מה יגיע לשולחנכם? האם אינכם עייפים כבר מלהזמין סבל כל הזמן? מלהזמין תמיד את הציפייה הנמוכה ביותר? האם אינכם עייפים מהציפייה שלכם רק לדברים איומים ונוראיים מאנשים אחרים? התשובה היא – כן. כי זו לא הזמנה שמגישים עובדי-אור.

מה תעשו עם כל זה? הפיזיקה תומכת בכם אישית ופלנטארית. המטאפיזיקה עובדת כאן. זהו המסר להיום. האם אתם חשים בפמליה? בחיוכים ובשמחה של כל הישויות המכירות את הפוטנציאל העתידי שלכם? אתם בשליטה, הכירו בערככם האמיתי. זה לא קורב בן-ליל. הסתגלו לקום בבוקר ולהזמין את התוצאה הנדיבה ביותר, לדברים משמחים. ימיו של הילד בן ה-6 הלכו לבלי שוב. והם הוחלפו בבגרות של חוכמה וחמלה, בו אתם יכולים לראות תמונה גדולה יותר ולצבוע אותה באור. ואתם יכולים להגשים את הדברים בפלנטה שמגיעים לכם, כי אתם ראויים לזה. התחילו בבית. בעונה הזו. אתם התקווה של העולם ברגע הזה, בזמן הזה.

אני מקווה שכל זה שופך מעט אור על הדרך בה הדברים פועלים באנרגיה החדשה. ישנם עוד קלפים משוגעים שהם בדרכם אליכם. וחלקם יהיו המצאות. אומר לכם שוב. יש אחד בדרך...והוא קשור לפיזיקה ולשדות קוונטים. והוא מחכה ומחכה ומחכה. והוא לא יגיע הנה עד שיהיה וודאי שלא תהפכו אותו לכלי נשק. כשהתודעה הזו תציג את עצמה, אז הפלנטה תזכה לעליית המסך ויהיו אחרים עם עוד ועוד תגליות, הקשורות לבריאות ואריכות ימים, וחיים טובים ושלווה.

ואתם תקראו וחלקכם יאמר – "איזה שטויות"....לכל מה שנכתב כאן. אני מכיר את הטבע האנושי. וזו תהיה ההזמנה שלהם....אך זו בהחלט אינה ההזמנה שלכם, עובדי אור. אני יודע!! היו בשלווה, הירגעו לתוך עצמכם והיו ההורים שלכם. תנו יד לעצמי הגבוה שלכם שיישאר. ואם תבחרו לעשות כך, אתם תחיו זמן רב יותר.

אני קריון, מאוהב באנושות, ויש לי סיבה כל כך טובה לכך. וכך הוא הדבר.

ובנימה אישית,

לפני ארבע שנים בדיוק חזרתי הביתה, לבית בהוואי, והבית שבלב נשבר לרסיסים כאשר אבי חזר הביתה אל הבורא באותו השבוע. שם הרחיב וסיפר לנו קריון עד כמה אנו מופלאים, איזה מאסטרים גדולים אנחנו, ואיזו עבודה מקודשת אנו עושים למען הכלל, גם אם רק הנינים שלנו יעריכו אותה נכונה. רגשי הנחיתות והערך העצמי הירוד ליוו אותי כל חיי. הייתי אסופת מתנות האור שתמיד חשבה שאינה טובה מספיק.

היום אני מכריזה בקול רם, באהבה גדולה, כי אני ראויה. אני מורה ומרפאה ומאסטרית מעולה. אני יודעת מי אני ומדוע הגעתי לכאן. חזרו אחרי, אתם ראויים!!!!

מצרפת לינק לבלוג שלי – "על הביטחון העצמי", למי שלא קרה ולמי שרוצה לקרוא שוב.

http://www.healingwithinthelight.co.il/single-post/2016/08/15/%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%91%D7%99%D7%98%D7%97%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%99---%D7%A8%D7%97%D7%9C%D7%99-%D7%92%D7%A0%D7%95%D7%9F


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים