קריון מהר קוק בניו-זילנד


מאנגלית – רחלי גנון

אספר לכם אמת שעדיין לא התגלתה לתרבות שעברה את הסמן. החגיגה כאן היא בת אלפי שנים. זו אנרגיה העשויה מכבוד, יופי, נדיבות וחמלה סביבנו, כאן בבסיסו של הר קוק (איאראקי). זהו מרכז אנרגטי פליאדי שבדרך כלל רטוב מגשם, והיום הוא יבש לכבודכם....מברך אתכם ואת בואכם. גאייה כל כך מחוברת אליכם. היא התייפתה עבורכם.

היום אדבר על נושא שנוי במחלוקת ואתגר רגשית עבור חלק מכם. זהו אינו מסר שנועד לפגוע ברגשותיכם....רק להבהיר דבר שצריך להיאמר...וזה אודות אלו הבאים הנה כעת ובעתיד עם כוונה מופלאה לפתוח פורטלים(שערים אנרגטיים). ואם זה אתם, בין אם היום או בעבר, בין אם במקומות אחרים, או בעתיד...איידע אתכם כעת כי אף אחד מכם אינו פותח שערים ופורטלים. לא בימי שער ולא בימים אחרים. משהו אחר לחלוטין קורה באנרגיה הזו ואעשה את המיטב להסבירו.

עובדי אור יקרים, מבלי לפגוע ברגשותיכם, הדברים חייבים להיאמר. הם יבהירו לכם דברים ויביאו לכם מודעות שלא הייתה לכם בעבר. במשך אלפי שנים מגיעים לכאן העתיקים. גם הם הרגישו את האנרגיה היפהפייה הנמצאת כאן. הם מכירים את המקום ואת מה שהוא מייצג. אף הם הרגישו את הקדושה ואפילו נתנו להר שם של ישות קדושה – איאראקי.

עובד אור המתעורר לאנרגיה הזו, בעידן הזה, ומגיע למקומות כאלה ופותח שער אנרגטי....כאילו המקום שהגיע אליו מעולם לא זוהה בעבר....כאילו הוא מעולם לא היה כבר פתוח אנרגטית...זה הדבר שהעתיקים אינם מבינים אודותיכם. אתם מגיעים למקום קדוש ונפלא כל כך, וחושבים שאתם יכולים "לפתוח" אותו, כאילו הוא מעולם לא נפתח בעבר. חשבו כל כך....נצא מנקודת הנחה שפתחתם פורטל, מה קורה לו כשאתם עוזבים? האם הוא נסגר בטריקת דלת, עד שמישהו אחר מגיע ופותח אותו מחדש? או אולי קיים פורטל אחר? וכמה שערים נמצאים שם בחוץ? עשרות אלפים?

והאם זה אפשרי כי מה שאתם עושים הוא רעיון מאד ישן? על זה ברצוני לדבר אתכם. הפורטל הספציפי הזה שאנו נמצאים בו, הוא פתוח מאז שהפליאדות יצרו את ההר עצמו שאנו יושבים למרגלותיו. הם אלו אשר הניחו את המרכז האנרגטי הזה כאן, לפני יותר מחמישים אלף שנים. הפורטל הזה שר לאלו הבאים לכאן. המחשבה שאתם הם אלו העושים עבודה אנרגטית ו-"פותחים" אותו..חחחח.....זה מעט מאוחרת. אז מה אתם עושים? "רגע, קריון, האם אנו טועים? כי הרגשנו משהו". ועוד איך הרגשתם.

לכל עובד אור יש מודעות וכשהוא מגיע למקומות האלה הוא חוגג את האנרגיה בדרך אחרת. אינכם פותחים פורטלים יותר, אנסה להסביר מה כן אתם יכולים לעשות שהוא משמעותי לא פחות. לכל מה שאתם עושים יש המשכיות...כשאתם באים לכאן, הדבר הראשון שברצוני שתעשו הוא לחגוג את העובדה שהגעתם לשער פתוח שהעתיקים נמצאים בו. הדבר השני שאני מבקש שתעשו הוא רק להקדיש רגע ולהודות לעתיקים, על כל העבודה שהם עשו, הרבה לפני שאתם הגעתם לכאן. יהיה נחמד לבקש מהם רשות על מעשיכם, בדרך שתכבד את האדמה, בדרך שתכבד את הדבר שהיה כאן תמיד. דבר מזה אינו חדש. וזה מה שאתם מתבקשים לעשות....

אני מתאר כאן רעיון שאין לו שם עדיין. ישנה שאלה מוזרה ומשעשעת....אם העץ נופל ביער ואין אף אדם בסביבה שישמע אותו, האם הוא בכל זאת משמיע קול בנפילתו? ההסבר שאציע דומה לזה מאד. אם לא הייתה אנושיות בפלנטה, או סביב המקום האנרגטי הזה, האם הוא היה מופעל בכל זאת? יקירים, יש כאן משהו שעליכם לדעת. סיפרנו רבות אודות גאייה, שהיא חלק מכם ואתם חלק ממנה. הגנאלוגיה, האקאשה, הליוויתנים בפלנטה, ומרכזי האנרגיה, הכל סופר. והכול עבורכם. יקירים, כשאתם מגיעים, ישנה ציפייה שתשמעו ותראו את האנרגיה. שתחוו. ולא שתפתחו שער שהיה פתוח תמיד. בפעם הראשונה, תהיה לכם אפשרות ללחוץ יד לכל מה שנמצא כאן הזקוק לברכתכם ומבקש לברך אתכם.

כך נכנסים לתוך הרוח...ולא בפתיחת פורטל. זה כאילו שהסתובבתם בעולם ופתחתם דלתות של מטבחים לנצח, מבלי להיכנס פנימה לעולם, מבלי להדליק את התנור...וכך אף ארוחה לא התבשלה לה. אך כעת זה מתאפשר. כשאתם בהתיישרות עם גאייה ומבקשים רשות מהעתיקים, תוכלו להיכנס לפורטל וללחוץ יד לאינפורמציה, לאנרגיה ולאבות אבותיכם. זו הברית הממזגת בין העבר והעתיד. אנשי אור מתחילים להתעורר וללחוץ יד לגאייה. אתם מגיעים למקומות מועצמים לא כדי לפתוח שערים....שהיו כבר פתוחים תמיד. אלא לצעוד בתוכם, לבקש רשות, המקום הזה חיכה לכם, ובהתאם לתודעה העכשווית שלכם, הוא ילחץ את ידכם באופן אישי.

האם אתם מבינים את ההבדל? זו מטפורה אזוטרית.....הדבר הראשון שאתם פוגשים הוא אנרגיית העבר. הפכו דף. אלו מקומות אנרגטיים שהופקו על ידי הפליאדות ועוצבו על ידן והונחו בכל הפלטנה כקפסולות זמן העובדות כשהן מופעלות בזוגות....6 זוגות כבר מופעלים וזה הבא בתור...הזיווג אינו ואין סימטריה בתכנית רב-ממדית, הכל קשור לאנוש ותודעתו. זה לא יהיה בהמיספרה הזו, אלא ברוסי, בהרי אורל...בשרשרת הרים...איזור רחב המפריד יבשת אחת מרעותה...וזה מתחיל כבר לעבוד ולשפוך על הפלנטה אנרגיה במסלול מהיר עבור הרשתות השונות – הקריסטלית, של גאייה, הרשת המגנטית, כולן מעורבות. חושו בזה בשלוות הרגע, זה בלתי רגיל.

לפני השינה, קחו רגע לחגוג את הרגע שהוא עכשיו. תודו לגאייה על כל מה שהיא נתנה לנו היום. על האינפורמציה האינסופית והיופי שנמצא כאן, ואז...בבקשה, הפסיקו לפתוח פורטלים. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

המושג "עבודה רוחנית" מתכנס למהותו האמיתית בכל פעם שקליפה נוספת מתקלפת במסע ההיזכרות שלנו. זהו מסע בו אנו למדים אנושיות על כל גווניה, והשיעורים מגיעים בכל מיני תחפושות, לעיתים הם מגיעים בדמות אלה הנוסעים בעולם ובטוחים שהם ורק הם "מצילים" את העולם ופותחים פורטלים ובידם המפתח לפתיחת שערי שמיים, שנלחמים על כל תאריך מיוחד בלוח השנה.....שעושים עבודה שעיקרה רוח אשר בלעדיה לא יוכל העולם להמשיך ולהתקיים......זהו מסר המכניס דברים לפרופורציות, המלמד צניעות מה היא. כבוד לאבות אבותינו ולאמא אדמה, הוא גם כבוד לאספקט מסוים בנו שחי לפני שנים רבות והוא האחראי לכל הדברים שאנו מגלים כיום. בדיוק כפי שגם אנחנו, ככוכב הבחירה החופשי היחידי, כספינה בהתעלות, בעוד מיליוני שנים נזריע כוכב חדש של בחירה חופשית ונשתול עבורו מרכזים אנרגטיים ושערים שיתגלו בפניו ברגע הנכון. זהו זמן של חגיגה, של הודיה ונדיבות. הרי לכולנו מתת אל. אתו החלק הנפלא והעוצמתי והאלוהי שבתוכנו שקיבלנו כולנו....זה החלק שניתן לנו ללא תנאי...אך האינדיבידואל באנושיותו ובאופיו.....לומד להיות אדם.

בן גוריון אמר פעם, כי הרוח הבלתי-נראית היא הכוח המנווט את הספינה, ולא הסמרטוט הרעוע הנראה לעין כל ותלוי על ראש התורן שלה.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים