קריון באוסטרליה - אמת מועצמת ודואליות חדשה


מאנגלית – רחלי גנון

הקדמה

ברכות. אני קריון מהשירות המגנטי. כולכם חוויתם אינטואיציות, דברים נדירים, ואתם שיש יותר. הקופסה מתחילה להיפתח ומראת את רוחניות הנשמה. וזה מתחיל עם הנשמות העתיקות שהם המנוסות ביותר על הפלנטה. נדבר היום על התפתחות הרוח האנושית וזה מתחיל בכם. חלק יבינו, זו בחירה חופשית. אנו ישובים מולכם, הבחינו אם זה אמיתי עבורכם. התכווננו לאנרגיה והיווכחו בעצמם מי הוא המדבר אליכם. המשפחה מדברת אליכם. כולנו חלק מהמקור היצירתי. תפקידכם בכל זה הוא נשמתכם, המחוברת למקור ואשם רבים מכם יושבים כאן ומנסים להתחבר אליה, בדרכים רבות כל כך. חלקכם אף מצליחים.....

כפי שהסברתי בתחילת 2013, תחנת הרדיו שהיא כמטפורה לתדר, למדיטציה, לריפוי, לתקשור, התחילה לזוז. התדר של השידור התחיל להשתנות. וכך כך הרבה חשבו כי הם מאבדים את החיבור שלהם לאלוהים. מרפאים הרגישו זאת תחילה וגם מעבירי המסרים. רבים מהם הפסיקו וזו הייתה תקופה כל כך קשה, עבור רבים מכם. (קשה....זו מילה עדינה....) וסיפרנו לכם מה מתרחש. אמרנו לכם, היכונו!!! היו שקטים והקשיבו!!! כי מה שמגיע הוא כיול מחדש של התדר. תפסו אותו, אל תיכנסו לפחד. חלק מכם מאוד מפוחדים ותוהים אודות מה מתרחש וכיצד דברים יכולים להיות כל כך שונים כעת. אומר לכם, בני אנוש יקרים, זה אינו ליניארי. זה בלבכם. וזה שם כדי לאמר לכם – הפסיקו לפחד ואחזו בזה כעת!!!

כך תחזרו חזרה למסלול כאנוש מועצם. זה לא קשה. עליכם להשעות את האמונות של כל דבר שלמדתם אודות מה ראוי ומה לא, אודות יכולותיכם ומה שנאסר עליכם לעשות. האם זה נתפס שאדם יושב עם כיסא ומתקשר אינפורמציה מהמקור היצירתי? והאם עוד אפשרי שגם אתם כך? בדיוק כך? מחוברים בחוט כסף למקור היצירתי של היקום, היודע מי אתם, כי אתם חלק ממנו. זהו חיבור המאפשר לכם כל כך הרבה דברים שבאתם לעולם עבורכם. האם אתם מבינים כי אין כאן טעות או מקרה? בזמן הזה, נשמות עתיקות, אינכם נדרשים לעשות דבר מלבד להשתמש ביכולת ההבחנה שבליבכם. זהו הדבר הנפלא ביותר שאי-פעם קרה בפלנטה לאדם הרוחני.

המנוסים יותר, אלו שחיו הכי הרבה מחזורי חיים, הם אלו המתחילים להבין מדוע הם כאן. וזה לא כדי לעשות דברים גדולים, יקירים. אלא כדי לעשות דבר אחד בלבד!!! להתחבר למקור!!! וכשאתם עושים זאת, כל שאר הדברים מגיעים לבד, אוטומטית. אז מהו האתגר שלכם היום? האם התמקדתם על הפיתרון או על הבעיה? זה ממש לא משנה. כי אני יכול לאמר לכם, אל תתמקדו באף אחד מהם. התמקדו בחיבור שלכם למקור היצירתי. יש כאן משהו, שקראנו לו – "השדה". והשדה הזה בא לתמוך ברצון שלכם להתחבר למי שאתם. וכשהחיבור מתחיל להתרחש, כל השאר מסתדר ונופל למקומו. הפסיקו להיות כל כך ליניאריים אודות הנושאים שלכם, והתחילו להרגיש בנוח עם מצבכם במקום זאת.

המצב שלכם הוא כי אתם חלק ממקור גדול יותר. והמקור הזה הוא כל כך עוצמתי, ויש לו את כל התשובות. וכל עוד תשבו ותתחפרו בנושאים ובבעיות, המקור פשוט ישב שם ויחכה לכם. זו המשפחה שלכם. אני יודע מי אתם. חלק מכם ישבו ויחייכו ויאמרו: "תודה לך, רוח, על שמצאת את העירוב (כור ההיתוך) הזה, על שאני יודע מה הוא. כי אני יכול לעמוד כאן בחיוך ולהיות בכל מקום בפלנטה ולדעת כי אני בסדר". האם הייתם רוצים להפסיק לדאוג? לצאת מהפחד? האם תרצו לחיות חיים ארוכים יותר? הכל נמצא כאן! וזהו בסיסו של הזמן הזה. כי זה לא בהכרח היה כך לפני 2012.

אתם הייתם מעורבים במלחמה. וכעת ישנה מלחמה חדשה....אני מקדים את עצמי מעט....אדבר עליה בהמשך. אך אתם במצב הישרדותי, יקירים. ואתם יודעים זאת. בעבר, נשמות עתיקות, ידעתם אמת שלא הייתה מקובלת על האנושות. ורבים מכם נאלצו לשמור על תכני חייהם בהיחבא, כדי שאחרים לא יגיבו. לכן סיפרתם כה מעט על האמונות שלכם, ועל החוויות הנפלאות שעברתם ותפארת הרגשות שחשתם כשישבתם והתחברתם למקור. ולא יכולתם לספר לאף אחד על כל זה. רבים מכם לא יכלו אפילו לספר למשפחות שלהם....

ואני אומר לכם, כל זה השתנה. ישנם רבים יותר המתחילים להרגיש בזה. הם עשויים לא להסכים אתכם, אך הם כבר לא יבקרו וישפטו אתכם. כי הם יביטו בכם בעודכם הופכים להיות מאוזנים. והם יראו תוצאות. ולעולם כבר לא תהיו יותר חסרי-איזון. האנושות הביטה על האנשים האזוטרים במשך שנים, ככאלה שאינם מאוזנים ולא מציאותיים, וכעת פתאום יקירים, כל זה יתחיל להשתנות. כי אתם המאוזנים ובידכם הפתרונות. וכשתתחילו להראות זאת, אחרים יבואו אליכם. והם ישאלו – "כיצד את עושים זאת? אני מודאג כל הזמן. פקטור השמחה שלי נעלם. כיצד את עושה זאת?" ואז תוכלו לספר להם. אינכם חייבים לתת להם ספר של קריון לקרוא. כבר אמרתי זאת בעבר.

ספרו להם כיצד עשיתם זאת על בסיס אישי. אמרו להם, כי התחברתם למשהו גדול יותר. משהו גדול שאינו מתנגש או עף מול פרצופה של אף אחת ממערכות האמונה. משהו שהוא מהותי,. מולד, פנימי ומצוי בכל בן-אנוש. כולם יכולים להיות מחוברים בדרך הזו. וברגע שאתם מתחילים להיות מחוברות למקור החמלה – גם אתם הופכים להיות חומלים יותר. זה משנה הכל. זהו אתגר לרבים מכם ותוכלו לראות בפועל כיצד לא תהיה יותר ישיבה על הגדר. נוכל להתחיל לראות את השחור ואת הלבן בבהירות יתרה. בכל דבר. ואלו חדשות טובות. כי יתאפשר לכם לעשות הבחנות ולבחור ברמה גבוהה יותר מכפי שעשיתם בעבר.

התחלתה של התזוזה בתודעה היא בהישג-יד. ואני מדבר אל הרצים בשורה הראשונה. אלו שהם הכי מנוסים, אלו שהיו שמאנים בעבר, אלו שהם מרפאים וקוראים אינטואיטיביים כעת כאן, וזה עומד להיות טוב יותר!!! אם רק תירגעו, ותתחילו לראות את מה שאינו נראה....אך כל כך אמיתי!! פעמים רבות שאלנו בעבר, מהו הדבר שאתם כל כך מושקעים בו, שמונע מכם את אהבת האל? באיזה מצב אנושי אתם מושקעים המהווה מחסום לאהבתכם את האל? האם חשבתם על זה? כל הדברים הללו באים יחד בחבילה אחת. זו חבילה חומלת של אחדות. כי כולכם חלק מאותה המשפחה. אתם תומכים אחד בשני, בדרכים שעדיין לא התחלתם להבינם.

כרגע, אומר לחלק מכם, ישנם כאלו שאיבדתם לאחרונה. וזה עדיין כואב. דעו כי הם עומדים לצידכם. לפעמים תוכלו להריח אותם, כשהם יגלו מעט מעצמם. ישנה ארומה ייחודית לכל אדם. וזו הוכחה מספקת שהם עדיין כאן. וגם אתם תהיו כאן, ותלוו את ילדיכם, בדרכים שהן כל כך מוזרות ואזוטריות לבני-אנוש...אך כל כך ברורות למקור החמלה הרב-מימדי. זהו לעכשיו. וכך הוא הדבר.

אמת מועצמת – דואליות חדשה

ברכות יקירים. כאן קריון. האם אי-פעם תהיתם אם המקור היצירתי מבין צחוק? אומר לכם משהו שעליכם לדעת. צחוק הוא אחת הצורות הטהורות ביותר העוברות דרך הוילון...שמחה, חגיגה. אם בני-האנוש היו צוחקים במשך כל היום, הם היו חיים זמן-רב יותר. מבחינה כימית זו ישועה אמיתית. אלוהים הוא אלוהים שמח, יפהפה, נדיב, מפואר ואוהב מאין כמוהו. אם תחייכו בזמן מדיטציה זה יעזור לכם. כי החיוך עצמו אומר – "אני מרוצה ואני שמח עם הסיטואציה ועם מי שאני". החיוך אומר הכל. זה מופלא לתקשר בדרך כזו והחיוך מופיע, לא ניתן להימנע ממנו. חלקכם מושטים יד וחשים באנרגיה ואינכם יכולים לעצור את החיוך המתפשט על פניכם, כי האנרגיה מרגישה אתכם בחזרה. הפידבק קיים שם. אם תרצו, הדגדוג שאתם חשים, תחושות בידיים, ברגליים, במעלה המצח...זו דרכה של הרוח לאמר לכם – "זה אמיתי. זה מאד אמיתי".

ברצוני לשוחח כעת אודות אמת. מסר זה הוא חשוב ועמוס חדשות טובות. חלקכם יחשבו אחרת. משהו מתחיל כעת. יהיה הרבה על מה שוחח בשנים הבאות, כשהאנושות תחל להיות מעורבת בתודעה שתהיה לא רק רב-מימדית אלא גם יותר חומלת ונדיבה, ואתם תתחילו להשתנות בזכותה. השינויים העיקריים מתרחשים אצל הנשמות העתיקות תחילה. כי הן המנוסות, הבוגרות המסיימות את לימודיהן....הן אלו שיודעות ומרגישות הכל לפני כולם. זה אך הגיוני ששינוי כזה שהוא שונה בתכלית בצורת התודעה שלו, יתחיל עם אלו שאומנו כשמאנים בעבר. יקירים, אתם יושבים כאן, מתעניינים במטאפיזיקה, באזוטריות, והרי הייתם מורים רוחניים בחיים קודמים. שושלת הידיעה ממשיכה. ברמה מסוימת הייתם הכל ועשיתם הכל. לכולכם יש משהו בפנים שנוח לכם איתו ואין בו כל איום, רק אהבה. השכלתם להפנים כשאמרנו לכם שאין שיפוט מהכיוון שלנו. אז מדוע שלא תשבו ותיהנו מאנרגיית האהבה?

יש לנו מסר אודות אמת. עבורכם היא די ליניארית. "מהי האמת אודות הפלנטה? ספר לנו". נספר לכם, כי מבחינה רוחנית אזוטרית כולכם יודעים אמת ואתם חלק ממנה. זו אינה שאלה כלל. האמת הבסיסית היא כי ישנו מקור יצירתי אחד שאתם קוראים לו – אלוהים. והאלוהים הזה הוא ידידותי ואוהב את האנושות. (האלוהים הזו....) כמעט כל מערכות האמונות מישירות מבט אל הבורא ואוהבות אותו. הן קוראות לאהבת הבורא לעזרה בכל מיני דברים. ישנה הכרה בכך כי זו האמת. ואתם שואלים, מהי אמת? יותר מ-85% בפלנטה מעורבים באמת האחת הזו. ואתם ממשיכים ושואלים..."אז מדוע יש כל כך הרבה הבדלים? מדוע יש כל כך הרבה ויכוחים וחתירות ומלחמות אגו? מדוע יש שנאה? ואני אומר לכם. כי זה אנושי. דברים אלו הם אנושיים ואינם חלק מהאמת. האמת היא האלוהים האחד שאוהב אתכם. הדרך שבה אתם מתמודדים עם זה, הסביבה שלכם, האמונות, הדברים שהחלטתם לגביהם כגון – חוקים, כל אלה הם דברים אנושיים לחלוטין.

ישנה סיבה לכך שכל מערכת אמונה משוכנעת שהיא צודקת. כי הניסים של האל מתרחשים בכל אחד מהמיתוסים. בית כנסת, כנסיה, ריפוי מתרחש בכל מקום. אהבת האל מורגשת בכל מקום וניסים מתרחשים. אשרם? אלוהים נמצא גם שם. כל האל האוהב שברא אתכם ואת כל שאר האנושות, נמצא בכל מקום בו אתם מתכנסים. ניסים אינם מוגבלים לאמונה אחת בלבד. לכם זה נראה כאילו ניסים קורים לאחרים ולא לכם. אך האמת המרכזית היא האל האחד. האנושות בוחרת בדמיון ובחוקים סביב זה, בדוקטרינות המקיפות את זה, בכתבי-קודש של זה, בתלבושות, בפרוטוקולים, בצורות הבניינים, הכנסיות.....כל זה הוא האמת האנושית. זו לא האמת הרוחנית. "אז מה נותר לנו לזהות כ-אמת?" אתם שואלים. כעת זה נעשה הרבה יותר אישי. ישנה אמת המגיעה לכיוונכם, יקירים, והוא קשורה למאבק קטן....כבר לפני שנים סיפרנו על אינספור מאבקים בין האור והחושך. משהו מזה מתרחש גם כעת. אמרנו רבות כי לאחר 2012, הצד החשוך יילחם על הקיום שלו.

בעבר, כשהחושך והאור לא היו שווים, נאבקתם בחושך כל הזמן, כדי לטהר חדרים, השתמשתם בכל האנרגיה הזו...אך כל זה חלף מן העולם, כי עברתם את הסמן. הפלנטה החלה לרטוט אחרת, המכאניקה שלה ברורה, הרשת המגנטית זזה, ואתם יכולים לבדוק באמצעות מצפן. היא זזה כדי לאפשר לתודעה שלכם לגדול. וכעת יש יותר אור מבעבר. אך קיים משהו נוסף, מאבק שלא ציפיתם לו. אשאל אתכם, האם אתם יודעים מהי משמעותה האמיתית של דואליות? ואם אתם חושבים שאתם יודעים, אשאל אתכם – אם ישנו שינוי באיזון שבין חושך ואור על הפלנטה, האם אתם מאמינים בכך, כי ברגע מסוים, זה עשוי להשפיע על הדואליות? התשובה חייבת להיות – כן. כי הדואליות היא ההאנשה האמיתית המעשית של איזון החושך והאור בתוך האינדיבידואל (בתוך עצמנו פנימה). דואליות מוגדרת כמאבק בין העצמי הגופני-גשמי לעצמי הגבוה. וזה האיזון שאתם משיגים כיום. אך בעבר, נאלצתם לעבוד קשה עבורו.

אומר לכם מה קורה, לפתע ישנו מאבק על נשמתכם. וזה לא מה שאתם חושבים. מדובר לאן תלך נשמתכם בכל מה שקשור לתדר שלה. הדואליות מתחילה להשתנות וכבר אין יותר ישיבה על הגדר. הדואליות מתחילה להיות שחור ולבן. חלפו להם הימים בהם יכולתם להגיע לפגישה כמו זו, להשתתף בשמחה ובחגיגה של כל הדברים היפים והרוחניים, המטאפיזיים, ואז לצאת ולהתנהג בדיוק ההיפך...וזו הייתה דרכו של עולם מאז ומתמיד. אנשים מתלבשים יפה, מתאספים, מתפללים, מודטים, שרים שירים, ואז הם ממשיכים בחייהם ועושים ככל העולה על דעתם. כאילו יש להם פגישה בתוך איזושהי קופסה, והם ישתתפו בה, והיא תמחק כל דבר אחר שהם עשו...והם מבינים כי זו אינה הדרך בה פועלת דואליות באדם אלגנטי. המאבק הוא אודות היכן תרטטו עם התדר שלכם. לכן אין ישיבה על הגדר יותר. זו בחירה אישית!! הבחיר היא אודות התודעה שלכם, והיכן היא מתיישבת כאשר אינכם באסיפות ובחגיגות. האם היא מיושבת בשמחה או אולי בפחד? או בגישה מתלוננת? האם היא מיושבת היטב בנושאים הקשורים לערך העצמי שלכם, בו אתם מרגישים כי אינכם ראויים לזה? האם אתם באים רק לרגע או שניים, לחוש את השמחה והיופי של האלוהים, ואז אתם עוזבים ואומרים: "אינני ראוי/ה לכל זה".

נשמות עתיקות יקרות וכל מי שמקשיב כעת, רבים מכם מרגישים כך ממש עכשיו. ואני אומר לכם משהו. פקטור השמחה שהיה לכם אולי לפני 2012, מוכה חזק כעת. ועל ידי מי? מי מכה בו כל כך חזק? אתם!!! הדואליות הזו שנשאתם אתכם כל חייכם, אינה חושך. היא פשוט הדואליות שבין העצמי בגוף לבין העצמי הגבוה. בעבר האיזון ביניהם היה אחר. וזה מה שציפיתם שיקרה גם הלאה. ופתאום...אתם נשאלים – "מה החלטתכם"? באיזה מן השניים אתם בוחרים? אינכם יכולים לשבת באמצע עם ידיים מושטות ומאוזנות. יהיה עליכם לבחור. באיזה עצמי אתם בוחרים? המאבק, הנשמה שאנו מדברים עליה, היכן נמצא התדר שלה ביומיום? אדגיש שוב, אלו חדשות משמחות שאני מעניק לכם היום. כי נשמות עתיקות רבות מתחילות להבין כי נושא הערך העצמי ש הם הרגישו מאז ומעולם, מגיע למיצוי. האם תמשיכו לדוש בזה עוד זמן רב? או שתירגעו, ותתנו ליופיו של העצמי הגבוה שלכם להשתלט? מדוע אתם ממשיכים לאזן זאת? מדוע אתם כל כך מוטרדים ומעוניינים שזה יעבוד רק בדרך המסוימת שלכם? מדוע שלא תירגעו?

יש משהו סביבכם, שנקרא – "השדה". זהו אקסטרים פיזיקאלי. זהו דבר שרוצה להפוך את כל מה שמסביבכם להרמוני ויפה. רבים קראו לזה בשמות שונים. אנו קוראים לזה – "פיזיקה עם גישה". אם תניחו לו, השדה יעזור לכם להדהד עם אהבת האל. אך אינכם מניחים. כי אתם תמיד רבים. אתם יוצאים מאנרגיית הישרדות ואינכם יכולים להניח לזה, או אינכם יודעים אפילו שאינם מניחים לזה. אשאל שוב, מהו האיזון התודעתי הטבעי שלכם? האם אתם מרחמים על עצמכם? האם יש שם קורבנות? האם אתם עומדים להתלונן גם על המפגש הזה, התקשור הזה? או שלחילופין, התחברתם לשמחה שלכם, ליופיו של האל, בעודכם כאן בתדר הזה,? האם נתתם לו להיכנס פנימה? ואיפה כל זה יתיישב כשתעזבו? זו השאלה היחידה שעליכם לשאול כעת. לא להתעמק בידע שנלמד כאן שייכן והיה מעניין, אלא, כיצד אתם מרגישם אודות עצמכם? ואודות הדואליות שחוויתם במשך כל ימי חייכם, שהכתה והלמה בכם כל כך חזק עד שאתם עדיין מסתובבים בפחד? החדשות המשמחות הן כי כל שעליכם לעשות הוא רק לשחרר. לשחרר את כל מה שקרה, כל הדברים השליליים.

אם תרצו לתרגל זאת, השתמשו בהצהרות. אין זמן טוב מזה להשמיע לגופכם את הדברים שאתם רוצים שהוא ישמע. הצהרות חיוביות של שמחה ואהבה ולא קורבנות, ולא נושאי ערך עצמי ירוד בעודכם מייחלים לכך שתהיו טובים יותר.... אתם כבר טובים יותר!! כיצד אתם יכולים לשבת בתוך כל כך הרבה אהבה, ועדיין להטיל ספק בעצמכם? כיצד אתם יכולים להיות כל כך אהובים על ידי אלוהים ולאמר – "לא, לא מגיע לי כל הטוב הזה". יש לכם בחירה חופשית. אהבת האל מיוחדת ועצומה סביבכם ורוצה שתצטרפו, שתרגישו טוב יותר אודות עצמכם. מדוע אתם מפנים את גבכם אליה? התשובה היא כי נהגתם כך במשך זמן רב ואתם מושקעים בזה...זה הרגל. אך זו אנרגיה חדשה. דואליות תתחיל להתערבב בצורה כזו שתיאלצו לבחור! כי האור מנצח והדואליות עצמה תהפוך קלילה יותר, כחלק מהרוח המתפתחת של האנושות. פרצופים של חושך ואור יתערבבו בדרמה גדולה. העצמי הטבעי שלכם יהיה זה שמחייך! זה ששמח! סיטואציות יחלו להראות את עצמן ואת האל שבאדם.

כשתשמעו רכילות שבעבר הייתם שמחים להעביר אותה הלאה, העצמי הנורמאלי יביט בזה ויאמר – "שאלוהים יברך אותם ואת ההתמודדויות שלהם וישלח להם אנרגיה". ואז תפסיקו אף לרכל. אם תרצו, זה כל כך יפה. עזבו ואל תנסו לפתור כיצד לעזוב זאת. אינכם מבינים מהו שחרור? הניחו לזה. Let it go. הניחו לזה. יש לכם עזרה. לפני 2012 היה עליכם לעבוד קשה כדי לשמור על איזון שווה וכעת יש לכם עזרה. הרוח בגבכם, השדה כאן, אך לא תדעו את כל זה אם לא תשחררו. הפסיקו לחזור לתבנית הישנה שוב ושוב. במסר שניתן לא מזמן בארץ אחרת, ציינו כי מי שמצפה לאנרגיה חשוכה, זה מה שיגיע אליו, זה מה שהוא ייצור. וזהו כוחו של האנוש החדש. הציפיות שלכם יוגשמו ותקבלו את מה שביקשתם. אך מה הן הציפיות שלכם? האם אתם מצפים לדברים טובים בחייכם? האם תוכלו להירגע לתוך זה, לנשום, ולהרגיש את זה? הרגישו!! הפתרונות מגיעים. אם תשמרו את הדאגה, זה מה שתקבלו. זה לא חדש, רק יותר אינטנסיבי. במיוחד עם הנשמות העתיקות היודעות כיצד האנרגיה הזו עובדת.

והגיע הזמן להניח לחלה העתיק של הנשמה.. לעבור מתבנית ישנה לחדשה זה לעולם אינו קל. שחרורו. עשו זאת עכשיו. נעשה זאת יחד! "רוח יקרה, אני משחרר/ת דברים שכבר אינם הולמים, הי הנפלאות שלי היא כל כך נהדרת!! אם אני כזו נפלאה בעיני האלוהים, מדוע שלא אוכל להיות נפלא/ה בעיני עצמי? אני משחרר/ת ומשנה זאת כעת. אני יוצאת שונה מכפי שנכנסתי". כך לימדו אותנו כל המאסטרים. איננו לבד! זהו מסר העובר בכל העולם לאלו החיים ביושרה. זה מה שעליכם לדעת. אלו זמנים מופלאים. ישנה כזו עוצמה כאן. וזה כל כך קל ליפול לזרועותיו של האל. (לא רק היום. בכל יום). זה המסר להיום. פשוט ומורכב לוותר על תבנית של אלפי מחזורי-חיים. זה מאד שונה. עליכם לאמן את עצמכם בהצהרות, בביטחון עצמי, באהבה. היו נדיבים עם עצמכם. הכירו בתבנית ישנה כשתפגשו בה והיפטרו ממנה. גופכם מקשיב. תודעתכם מקשיבה. ואם תתנו לרוח רשות לעבוד אתכם, זה יקרה. הרגישו את האהבה הנמצאת כאן עבור האנושות.

זו בקשה לנשמות העתיקות השומעות, הקוראות, אתם הבוגרים! אתם יכולים לעשות זאת ראשונים! התדר שלכם מורגש ברגבי האדמה. גאייה מכירה אתכם טוב יותר ואתם אותה, וזה מתחיל שינוי בתדר האדמה בעקבות מעשיכם. כשהדואליות משתנה, ואתם מניחים לחלק הישן שתמיד היה דם, החסך בערך העצמי, אז אתם משנים את הפלנטה. נשמות עתיקות, אתם מלאי עוצמה ונושאים את שושלת הפלנטה באקאשה שלכם. הכל נמצא שם. החיים שחייתם. כל אלפי האינדיבידואלים שהייתם...כל השושלת שם ומה שאתם עושים כעת, הוא כמו הליכה אחורה בזמן. כך משתנים להם אלפי מחזורי חיים. חשבו על זה. משמעותי יפה וספקטקולארי. האנוש החדש. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

עבורי, הדברים היו תמיד ברורים כשמש, ברמה של שחור ולבן...רק כאשר נשמת בראשית שבי בחרה בי ונקשרה אלי לתמיד, התחלתי לראות 50 גוונים בצבעי הקשת.

אל תשכחו להתחבר לבודהה הצוחק שבליבכם, צחקו כמה שיותר, זה כבר מקובל.....וכדבריה של אלזה....Let it go. ואני אומרת לכם זאת לא רק כמדריכת יוגה צחוק. רוצים להיאבק בחברות התרופות? תצחקו. הם לעולם לא ימציאו תרופה טובה מזו. באחריות.

שימו לב לעצמכם ולהתנהגותם של אנשים אחרים סביבכם כשהחגיגה נגמרת. אל תסתנוורו מכך שהם לובשים חולצות לבנות ובאותה נשימה רואים שחורות......הביטו מעבר לתלבושת, מצאו את תום הלב, הפרגון, היושרה, שיתוף הפעולה, החברות. שאלו את עצמכם, האם אני אדם המתנהג בצורה אלגנטית גם כשאף אחד אחר אינו בסביבה?

שתהיה לכולנו שנה הכי טובה. שנצחק ונאהב וננסוק למרחב.

הבהרה – אתם מוזמנים לשתף מסר זה באהבה. גם כל מי שירצה לנהוג בתרגום זה כבשלו, למחוק את שמי ולכתוב את שמו, מחול לו. באהבה. הרי הכל נשאר במשפחה בכל מקרה....העיקר שהתכנים יישארו נאמנים למקור (קריון) ולמקור כל שישנו (שהוא הכל ורואה ויודע כל). נמסטה!!!

מוזמנים לקרוא את הבלוג שלי, "על הביטחון העצמי" –

http://www.healingwithinthelight.co.il/single-post/2016/08/15/%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%91%D7%99%D7%98%D7%97%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%99---%D7%A8%D7%97%D7%9C%D7%99-%D7%92%D7%A0%D7%95%D7%9F

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים