עדכון אנרגטי מסנט. ג'רמיין לחודש אוקטובר


מאנגלית – רחלי גנון

ברכות לכם. האם אתם מודעים לכך כי עברתם דרך עינה של הסערה? אתם יושבים כעת מעבר למעבר, מעבר לתהליך ומעל למטארפוזה. נכנסתם כעת לתקופה של עליה והתגלות, בה הפלנטה כולה עדה לזריחתה של האנושות החדשה.

כל הדברים שנשאתם ועמדתם בהם, כל חוסר-הנוחות, כל התמוטטות, כל צער ואבל, שחרור השעבוד ואובן חלקי העצמי שלכם, תרמו ללידה עצומה מחדש של הפלנטה שלכם. שחר חדש של מודעות קולקטיבית, בה זרימת התודעה העכשווית מקבלת זכות קדימה על פני החווית המסע של האינדיבידואל.

גופכם מתנדף לתוך המודעות הקולקטיבית. ובכך, תחושת ה-"גבולות" שלכם משתנה. רבים מכם חשתם חשופים, בלתי מוגנים, מאוימים על ידי אנרגיות ותדרים שבחרתם לא להתעסק איתן ולא להיות מודעים אליהן.

מה משמעותה של המילה – 'חיבור' עבורכם? כיצד זה מרגיש לכם? כיצד המילה – 'חיבור' בעצם יושבת בתוך השדות שלכם בעת הזו?

אנו מבקשים כי תתחילו להרגיש באמת לתוך העולם הזה של 'החיבור' כי זה יתחיל להרגיש די מכביד עבורכם. זה יתחיל להרגיש מעט מכאני , כאילו בכל דבר יידרש מעט מאמץ כשזה נוגע ל-'חיבור'. וזה יהיה די שונה ממה שציפיתים לו בעודכם צועדים קדימה בתוך החוויה האנושית.

כי למרות הכל, הכל הוא אודות 'חיבור'. האין כך? כל דבר שהבנתם אודות האנרגיה והשדה המאוחד היה אודות זה, להרגיש מחוברים. ובכן, עלינו לבקש מכם לקחת בחשבון את התחושה הזו, כי חיבור בעיקרון היה אודות הצטרפות, הצורך להיות שייך, החיצוני שנכנס פנימה, חווית הפירוק של החיים והרצון להרגיש מחוברים שוב.

האנרגיה הזו שלתוכה אתם נעים, היא אודות תזוזה מכל חווית החיבור אל תוך חוויה של התלכדות. אנו נעים הלאה מחוויות החיבור אל תוך החוויה הקולקטיבית. זה בדיוק מה שאתם חשים כרגע בשדות האנרגיה שלכם, וזה בדיוק מה שמורגש בפלנטה כעת.

מדוע? כי עבורכם זה בעצם מאד קשה להרגיש מחוברים, לכל דבר. הקושי מתבטא במשפחה, בחברים, במערכות אמונה, קשה לכם להתחבר גם עם אלו שבעבר מצאתם נחמה בנוכחותם. מדוע זה קורה? כי כשאתם למעשה נעים לתוך חיים בתוך השדה המאוחד של החוויה, לא קיים חיבור יותר. קיים רק האחד.

אתם מתחילים להבין כיצד זה לחיות מעבר לחיבור. כשאתם חיים מעבר לחיבור, זה לא אודות היותכם מבחינים ומבדילים, וזה אפילו לא אודות הדהוד יותר. כי הבחנה ותהודה, הם כולם אודות חיבור סלקטיבי, שהוא אודות סוגי החיבורים שגורמים לכם להרגיש טוב, זה אודות סוגי החיבורים השונים המזכירים לכם מי אתם ועדיין, מה שהחיבורים הללו מזכירים לכם מעל לכל הוא מה שמרגיש לכם בטוח.

אז בדקו את הגישות שלכם כלפי זה, כי תמצאו את עצמכם אומרים לעיתים קרובות, "אני מרגיש מאד מחובר לאדם הזה, אך אינני מרגיש מחובר לאדם ההוא". זה נובע מכך שאתם מרגישים בטוחים יותר בחברת האחד מאשר עם האחר. ואתם מאד ישירים אודות הנושא הזה, כי זה מה שאתם חווים ורובכם אינו מרגיש בטוח במיוחד בזמן הזה. מסכימים?

אינכם מרגישים בטוחים כי אינכם מרגישים את החיבור. ואפילו בחוויות הרב-ממדיות שלכם והרב-כיווניות שלכם, עם כל מה שאתם חווים בשדה האתרי, בגופכם, בשדות האלקטרו-מגנטיים ומעבר להם, אינכם מרגישים כל חיבור לזה. ועדיין, אתם רואים וחווים זאת. זה מרגיש לגמרי אחרת, ואין זה אומר כי הדברים האלו לא שייכים לשם, או שאתם אינכם שייכים לשם, יחד איתם.

מה שקורה הוא, שאתם נעים כעת לשדה מאוחד מכאן נובעת תחושת החיבור החסרה. אך אתם עדיין חלק מכל זה. אז אנו מבקשים שתיקחו בחשבון באמת את הפרספקטיבה שלכם כאן. כי זהו אינו המקרה של "מה שמתיישר אתכם" וזה אינו מקרה של "מה מהדהד אתכם". זו כעת סיטואציה בה אתם מהווים חלק מכל זה. כך שזה לא אודות מה שמגיע לתוך השדה "שלי", בין אם הוא מתאים או פחות מתאים.

אתם נמצאים במרכזו של השדה הזה. אתם נטועים בחוזקה בנקודת המרכז של הכל כרגע, וכשאתם נמצאים בנקודה המרכזית של שדה ואתם שייכים לאותו שדה, זה כבר לא אודות הנוחות שלכם יותר.

אז ההזמנה נמצאת כאן עבורכם, להיות מסוגלים להתחיל להרגיש בנוח עם העובדה של להיות חלק ממשהו. מדוע? כי בני-אנוש תמיד אמרו – "ובכן...אינני חלק מהישן, אני חלק מהחדש" והחדש שלכם תמיד היה – "אני הולך ליצור דברים שהם בהתיישרות מלאה ובתהודה מלאה איתי, עם עצמי". נכון??? אכן כך. כי זה מה שלימדנו אתכם. אנו מבינים וזוכרים את המילים שבאו מתוך הפה שלנו.

אך אנו גם אומרים לכם כי ישנו הבדל כאן. כי ה-"אתם" שאתם לוקחים אל תוך האנרגיה החדשה אינו יוצר סלקטיביות, ואינו יוצר כדי ליצור חיבורים, ואינו בורא באמצעות הבחנות. הוא יוצר מתוך המלאות של כל שישנו, כל מה שזמין. כעת, זה עשוי להיות מאתגר עבורכם כי אתם עשויים לחשוב – "ובכן....אני רוצה שכל הדברים הללו שאיני מהדהד או מחובר אליהם, ילכו מכאן, יושלכו, כדי שחיי יוכלו להיות מלאים רק בדברים שאני כן מחובר ומהדהד איתם". אך הפרסונה, (שאנו קוראים לי אישיות) היא מאד דואלית. זו עדיין ההזדהות האינדיבידואלית שלכם האומרת – "אני אשרוד רק באמצעות דברים שמהדהדים איתי".

כשאתם נעים לתוך האנרגיה החדשה, אתם בעצם משילים מעצמכם את הזהות האינדיבידואלית הזו. ואז כשאתם יוצרים, אתם בעצם יוצרים ללא שיפוט ואתם בעצם נגישים לכל מה שיכול להתרחש. כך שכל זה הוא אודות התזוזה הלאה ממה ש-"אני" רוצה שיתרחש, לכיוון מה שיכול להתרחש. וכשאתם נעים לסוג כזה של אנרגיה, אתם מיידית מתחילים להרגיש בנוח עם כל דבר בשדה שלכם. לא בגלל שהסרתם דברים שאינם מתאימים לכם, לא בגלל שהפוקוס שלכם עבר תזוזה, אלא בגלל שאתם מבינים שאתם חלק מהכול, אתם תבראו מהחלל הזה, וכשתעשו זאת, הכל יתחיל להתיישר אתכם.

ומה זה אומר? המשמעות היא שינויים מאסיביים בפלנטה, זה אומר הזדמנות למצב מאחד של קיום שניתן יהיה לחוות אותו למעשה. כי אינכם יכולים לחוות מצב קיומי של איחוד בצורות האנושיות הנוכחיות שלכם, אם אתם עדיין מנסים להיות סלקטיביים, בררנים.

ואתם עשויים לשאול – "ובכן...כיצד אנו בעצם עושים זאת?" והתשובה שלנו אליכם היא זו:

זה אודות שינוי הפרספקטיבה שלכם, מהרצון להיות מיושרים, להיות בפועל במרכז של הכל. כשאתם מתחילים להזיז את הפרספקטיבה שלכם בדך הזו, אתם מבינים כי אתם כבר שייכים, אתם מבינים שאתם כבר בהתיישרות עם הכל, אתם כבר בשלמות עם הכל. והמשמעות היא כי התודעה יכולה להתחיל להתבטא דרככם בדרך אחרת.

כעת התודעה יכולה לבוא לידי ביטוי דרככם בדרכים כוללניות, בדרך המחבקת את כל שישנו. כעת קיים עדיין הרבה פחד בכם בעת הזו, כי אתם הופכים להיות מודעים בעצם לעובדה שאינכם יכולים להבחין ולהבדיל בין דברים כפי שנהגתם לעשות. מסכימים? אינכם יכולים יותר להיות סלקטיביים בדרך בה הייתם. אתם נחשפים לדברים ואתם חווים דברים שלא בחרתם בהם. האם המשמעות היא כי אין לכם שליטה יותר? ברמה האינדיבידואלית התשובה היא – כן. אך המשמעות היא גם כי השדה הקולקטיבי מתחיל לבטא ולהביע את עצמו בבהירות דרככם.

מה המשמעות של זה? זה אומר כי רק בעוד אתם חווים את כל הספקטרום האנרגטי סביבכם, אתם גם הולכים לחוות יותר במלאות את הספקטרום בתוך עצמכם, והוא הסיבה לכך שחלק מכם יהיו מופתעים מעצמכם, מהאגרסיות שלכם, חלק מכם יהיו מופתעים מעצמכם עם הכעס, וחלק אף יהיו מופתעים מהקנאה שעולה או מרגשות האשם, מכל הדברים הללו.

מדוע? כי הם חייבים להיות כלולים. (איננו משליכים דבר!!!!) כשאתם כוללים את כל חלקיכם, את הכל, ואתם שייכים לכל שישנו, והכול שייך לכם, הכל קורס לתוך השדה המאוחד.

אז זו ההזמנה שלכם, לנוע לתוך השדה המאוחד של הקיום. מדוע עכשיו? כי כל השינויים שבאים לידי ביטוי בצורת תדרים על הפלנטה, כל השינויים שהתרחשו ברמה הסלולארית בכם, הם כעת מאפשרים לחוויה מאוחדת להתרחש. אז אנו חוזרים לתחילה השיח שלנו כשאנו אומרים אליכם ולכם, כי כל זה אינו אודות היותכם מחוברים או מקושרים.

היו אמיצים ביכולתכם לדעת, ביכולת הידיעה שלכם – "אני שייכת, אני שייך לכאן, עם כל זה". ועם ההצהרה וההכרזה הזו, ובמצה הזה של המודעות, השדה המאוחד מקבל את הרגע המיוחד שלו.

האתגר עבורכם, לזהות העצמית שלכם, לאני האנושי שאתם, הוא להישאר במרכז של כל זה, להיות בעמדת המתבונן. לפחות עד שתרגישו את הפרץ, הנחשול, את הר-הגעש המתפרץ לכדי ביטוי. חבקו את כל זאת כי כל זה שייך לכם ואתם שייכים לכל זה. האנושות חייבת להגיע לשלמות כדי לעבור דרך חור המפתח אל תוך החדש.

סימפטומים פיזיים בעת הזו – התעוררות פתאומית באמצע הלילה, כאבים ברגליים ובכפות הרגלים, דפיקות לב מואצות, גלי חום וזיעת לילה מוגברת, אתגרים בעין שמאל, נוקשות בצוואר.

שהשלום והשלווה יהיו אתכם. סנט ג'רמיין.

ובנימה אישית,

זהו מקום של התחלה נקייה וטהורה. מקום מופלא שהוא תחילתם של אלפי מחזורי חיים קדימה. תור הזהב. הרגישו את הקדושה ואת הדחף של הלמות לבכם לחיים. אני שנולדתי נטועה במרכז השדה, בידיעה ברורה שאין לי לאן לברוח, מעולם לא היה לי נוח. החיים מעולם לא הציגו בפניי את איזור הנוחות שלי. זוכרים את המשחק – "יש לנו גולם במעגל?" מסביבי היו רבים השייכים ל- "אני ואפסי עוד". עיני ראו את רוחבו ועומקו של השדה. ראיתי סביבי שדות מוריקים וגם אנשים ירוקים מקנאה.

ולמרות הראייה הרחבה, גם אני הלכתי הכי רחוק, השתתפתי בדרמות וטרגדיות אינסופיות , סיבכתי והסתבכתי, כדי להכיל את כל חלקיי ולהשיב אותם הביתה. הכעס, התסכול, הדיכאון והפחד שהיו סביבי ומנת חלקי כזרע נטוע בשדה שכזה, הותמרו לשמחה עילאית, לתשוקה שכבר אינה מודחקת, ליצירה אינסופית. הקול הפנימי שלי היה המצפן המנחה שלחש לי כל העת – "אינך כלואה בתוך הרשת, את חלק ממנה. וכל הקורה בה – שייך גם לך". וכל הקולות החיצוניים נשמעו אף הם, אפילו הרוחניים ביותר שבהם...."עזבי אותך משטויות, אין שם דבר בחוץ חוץ ממך....זה הכל ביטויים שלך....אין דבר שהוא גדול ממך.."

זו התעוררות..לאחד שבנו, שפועל דרכנו, לשדה הסובב את כל הווייתנו. למקור היצירתי שבנו, בורא כל שישנו.

אנו קרובים לעצמנו יתר על המידה ולכן קשה לנו לראות את עצמנו עם כל הפשטות והמופלאות שאנו. כמו שמש שאינה יכולה לחזות בזריחות ובשקיעות המופלאות שלה עצמה. בפתחה של שנה מופלא זו, השנה בה הסוהר שבנו מסובב את המפתח במנעול ומוציא לחופשי את האסיר הנצחי לנצח נצחים....כשאנו מדלגים בשמחה מקארמה לדהרמה, נתבונן בכל מה שעברנו.

האם הדברים הקשים ביותר שקרו לא היו דבר מלבד הזדמנויות גדולות בחיינו? זכיתי לקבל חיים שלא היו כפי שרציתי כלל, כיאה לנשמה המוכנה למסע מתקדם, למסלול המואץ. ואלו היו בדיוק הדברים שהזדקקתי להם ליעודי הגבוה, להתרחבות וצמיחה רוחנית ואבולוציונית.

הרמוניה היא כל הסיפור. לאמץ אל ליבנו את הדברים הפחות נעימים ולהפוך אותם לגרסה הטובה ביותר של עצמנו. הכל נוצר כדי לשרת אותנו. זרימה עם גלי המציאות מביאה ריפוי ומזור, זרימה עם החיים ולא נגדם. בו הרצון האישי מפסיק להתקיים ואנו מתמסרים ומאפשרים לחיים לקחת פיקוד. החיים הם תמיד לטובתנו הגבוהה ביותר.

כל חלקינו מבקשים להתמזג עמנו כעת. הכאב, הפחד, הבגידה, האכזב, האנטגוניזם, התסכול, החרדה, השנאה העצמית, השיפוט והביקורת, הטלת הספק, הבדידות, הייאוש. הם זקוקים לחיבוק חם ואוהב, נאמץ אותם בחוזקה אל ליבנו, כדי שגם הם יוכלו לחזור הביתה. מגיע להם שנכיר בהם ולא נרצה להשליכם לים. הם שרתו אותנו נאמנה, והיו מורים דגולים בכל רגע.

קריון אמר לאחרונה – "You are all there is of all there is". אנו כל שישנו השייך לכל שישנו. ליבנו מתעלה לתודעת גן העדן, ואין מקום טוב מזה להיווכח מי אנו, מהיכן הגענו ומה הפכנו להיות. שדה אחד מאוחד.

הצהרה מקריון לגופכם, לפני השינה, כדי לשלוט על החלומות ועל האינטואיציה שלכם. הצהירו בקול רם לגופכם שלכם: "הערב אקבל בשנתי רק את הדברים המופלאים והיפים, שאני זקוקה להם. אם יגיעו דברים חשוכים ומתסכלים, אאפשר לעצמי לראותם ולזהות אותם, כמשהו שאני מתמזגת עמו כעת".

וכנשמה עתיקה, אסיים בציטוט ממילותיה של קהונה קליי הכוהנת הלמוריאנית:

" בסבלנות, באהבה ובאחדות, נאסוף את כל הפרחים ונישאר רגועים לנוכח כל המצוקות. אנו עובדי האור, לוחמי האור העתיקים."

ואם תרמתי, ולו במעט להרחבת התודעה השנה, אשריי וטוב לי. שתהא זו השנה הבאה עלינו לטובה, שנה של פשטות, כוונה טהורה, חשיבה בהירה, איזון ושלום פנימי, בריאות מיטבית של הגוף והנפש, צמיחה והתפתחות בקלות ובפשטות שמחה, שחרור וחופש, הכלת האור על כל רבדיו, אומץ ברוגע ושלווה, שפע אינסופי מהטוב האינסופי, שמחה עילאית, צניעות וחמלה, ביטחון באמונה, פרנסה נכונה, ניסים ונפלאות, ריפוי מיידי, בה הכל אפשרי, ומעל לכולם – נמצאת אהבת החינם. באמצעותה הצלחנו להקים את בית המקדש הפנימי. (משיח = חי-שם).

פתאום קם אדם ומרגיש כי הוא עם אחד, בלב אחד. הקשיבו לפעימתו של היקום. הנה ה-ביט המושלם. הרמוניה מלאכית בשירתה.

באהבה, חודש טוב ושנה מופלאה, נשימת בראשית.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים