קריון מיוון - אודות האלות


במסגרת מסע האלות ביוון, תקשור מרגש במיוחד

נשמו פנימה, למקום העמוק בלבכם, בו הדלת פתוחה לקבל ולתת אהבה. נשמו ללב של האלה שהוא מלא בכל הרגשות כולם. ודעו כי ליבה של האלה חי בכן. לעיתים היא לוחמה המגנה על השבט, לעיתים היא מרפאה, לעיתים היא מעניקה חיים ומביאה לעולם ילדים, רעיונות חדשים, לעיתים היא יולדת מקומות חדשים מתוכה שחיו בחושך. נשמו את האור וגלו.....(ד"ר אמבר וולף)

ברכות. כאן קריון. אנו חוגגים שוב את הרוח. כבר תיארתי בפניכם מיהו קריון ומהי אנרגיה. קשה לנו לתאר בפניכם את המסך המונע מכם לראות את חלקכם ביקום הזה, אך הוא קיים שם. ובמהלך החיים אתם מגלים מעט אודותיו ומאפשר לכם לראות תמונה גדולה יותר. השינוי בפלנטה הוא עצום ואמיתי. בני-אנוש מתחילים לחשוב ולקבל רעיונות שונים, והאור מתעצם, ויוצר כל כך הרבה שינויים. הוא משנה הכל. ואפילו מתגנב לעסקים ולפוליטיקה בכל כך הרבה דרכים. במדיה, בשידורים השונים מתחילים לראות אינדיבידואלים העוברים התגלות, הופכים להיות חכמים יותר, ובו בזמן השחור הופך להיות שחור אף יותר.

ולמה אנו מתכוונים בכך? ההגדרה כרגע היא – "הדבר הזה שהוא אנרגיה חשוכה". נראה כי הוא עולה לנוכח האור...כלומר, ככל שהאור גדול יותר, כך גם גדלה התנגדותו של החושך. ואתם מתחילים לראות שחור ולבן המגלים את עצמם כפי שלא קרה מעולם. כולכם גדלתם באנרגיה בה החושך הזה והאור הזה התקיימות במשותף בדרך שנראית כאילו הייתה מאבק חבוי, נסתר מן העין. הדואליות של בני-האנוש הראתה את עצמה כך, בדרך הזו. ופתאום, מאז 2012, החל שינוי והוא היה גם פנימי. הנשמות העתיקות הרגישו אותו תחילה והנשים שמתוך קבוצת הנשמות העתיקות, החלו לחוש בכך אפילו קודם.

כי המגדר שאתן חוגגות היום, בקבוצת האלות, תמיד הוביל את הדרך בחשיבה רוחנית. תמיד. אתם עשויים לתהות, מה גברים באמת חושבים על נשים. אומר לאמר לכם זאת, יקירים. כי אני קריון וראיתי כבר הכל. אם תרצו לגרום לקבוצת גברים לבכות, התחילו לדבר אתם אודות אמם. ישנה הכרה עצומה ביופי, בחוכמה, באהבה של אמא. אך מה שרוב הגברים אינם מבינים הוא שזה לעולם אינו נעלם. הנשים מכילות משהו שגברים אינם מסוגלים לו. הן נותנות חיים ומטפלות בבני-אנוש. הן יודעות כיצד לעשות זאת. ובתוך הטיפול ישנו ידע רוחני, יכולת לתקשר, אינטואיציה, רכות, ולכן הנשים היה את כל זה מן ההתחלה.

מה שאתן חוות כעת, יקירות, הוא חזרה להיזכרות של האיזון. העידן הזה הוא אינו אודות העצמת נשים. הוא קשר להעצמת והגברת האיזון כדי שפעם נוספת, הדברים שהיו אמורים להיות ברורים, אכן יהיו ברורים. גבירות יקירות, אתן מומחיות בזה. זו רק ההתחלה. אלו השנים הראשונות שלאחר הסמן, וחלקכן ותיקות, ואתן עשויות לחשוב בשקט, לעצמכן, "כיצד זה יעבוד עבורי? ייתכן ולא יהיו לי עוד 20 או 30 שנה לעבוד על הפאזל, כמו לנשים הצעירות שנמצאות כאן. אז למה אני בכלל מעורבת בשינוי המופלא הזה, בנקודה הזו בזמן?" ואני אומר לכן, כי כל מה שאתן מקבלות ומכניסות ללבכן כעת, יעבור אתן הלאה לחיים הבאים. ואתן תתעוררו בפעם הבאה מועצמות, מכירות במעמדתן ותמשיכו מאותה נקודה. זהו מחזור החיים שעל כולכם להבינו. הגיל אינו חשוב. מה שאתן למדות כעת, ייכנס לתוך האקאשה. הפנימו. דבר אינו מסתיים כאן.

ברמה מסוימת, כשתתעוררו, תזכרו את האלה שבכן, החלק השמאני שאתן נושאות אתכן. ותדעו ותיזכרו במקום שלכן בחברה ובאחריות שאתן נושאים. אז מה הסיכויים שתחזרו בפעם הבאה כנשים? בואו נדבר על זה...הסיכויים הם מאה אחוזים!!! כי זו הדרך בה הרוח עובדת. כדי שיהיה יותר נוח. ציינו בעבר כי מגדרים מגיעים בקבוצות לטוות ארוך....אתן מגיעות לעולם במגדר מסוים למחזור חיים אחד ועוד אחד ועוד ועוד...וזה נוח. ישנן נקודות ספציפיות בהן אתן הופכות להיות במגדר השני (גברים), ורק כאשר זה נדרש. כרגע, הדרישה היא שתחזרו כנשים, שיהיה לכן נוח במגדר שלכן, שתבואו עם הידע שנאסף ממחזור חיים זה הכולל בתוכו את המידע על מי שאתן ומדוע אתן כאן.

כולכן מומחיות, חלקכן מורות, רובכן לא ועדיין אתן מומחיות בחמלה ובלימוד בכל מקרה. הפלנטה מביטה עליכן אחרת ותמשיך לעשות כך. בין אם אתם עם ילדיכם או עם חברים, האנרגיה השמאנית מורגשת בכן. זו אנרגיה נבונה, חכמה ושמחה. האם אתן שמחות בעורכן שלכן? דעו מי אתן. ודעו כי למרות הבעיות בחייכן, האם תוכלו למצוא את השמחה והחיוך ולאמר לעצמכם כי אתן חלק מהאלוהי וכי יש סיבה להימצאותכן כאן? כולכן מעולות בחגיגה ובחיבור לשמאניות אחרות כמותכן. גבירות יקרות, שאמנים היו מבודדים בעבר. הם היו נזירים ונזירות שכיבדו אחד את רעהו על הדברים שהם תרמו לפלנטה. הנשים הציעו עזרה רוחנית והגברים הלכו אליהן ברצון, בשמחה ובששון. כל זה יכול לחזור כעת.

בעצם, ציוויליזציה בעלת תודעה גבוהה יותר, תדרוש שהמצב הזה יחזור לקדמותו. לאט, תוכלו לראות שינויים בכנסיה ובמערכות רוחניות נוספות. שינויים בתפיסה של האנושות, זה לא אודות זכויות נשים. זה אודות האנרגיה שאתן נושאות שהיא מדברת בעד עצמה וברורה לכל. לשם זה הולך. וזה ייעשה לאט ובנוחות, ללא צבאות וללא מהפכות. אלא בחמלה. אנרגיה נשית. ואתם ממש רק בתחילת הדרך. הבינו. כל זה אינו תקף רק להיום. זה עבור שאר השנים שלכן על פני האדמה. במשך מילניומים של שנים מעכשיו. הדברים שאתן למדות הן הזרעים שאתן זורעות ותישאו אתכם לנצח. זה ההבדל בין אתמול להיום. אז בואו נתחיל ללמוד.....וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית נשית,

אישה היא אש-יה. אש החיים. רחם הבריאה. כל היצורים הברואים עוברים דרכה. כבודה של בת-מלך אינו רק פנימה. היא יוצרת עולמות בקולה ומתוך רחמה. קול באישה הוא יצירה. לא קל להיות אישה. בפעם הבאה, כאישה, אולי אבחר אחרת, לחגוג יותר את הנשיות ללא התבודדות וסגפנות.... מגשימה אהבה כפי שאני זוכרת אותה, מזמנים אחרים, מחיים אחרים. של כבוד ושוויון. אהבה צרופה.

לא קל לחיות עם זיכרון אוטופי שכזה, והדבר הכי קרוב לזה כאן, בחיים האלה הוא עצם היותי אמא. לכן התקשור הזה מרגש אותי כל כך. כי גם בגלגול הבא אהיה אמא, וזה מה שאני הכי אוהבת להיות. זה המקום המאפשר לי אהבה ללא תנאים, בעוצמות החוצות את כל הרבדים. זה המקום בו הגיל באמת אינו חשוב, כי אמא זה תפקיד לכל החיים.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Mother


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים