קריון מאיטליה - כוחה של הציפייה


מאנגלית – רחלי גנון

כל ארבעת התקשורים במלואם וכלשונם

הקדמה – אתם הילדים של אלוהים – 13 בספטמבר 2016

ברכות. כאן קריון. ברצוני לעשות היום שני דברים. לתת לכם מודעות ולשאול שאלה. תחילה מודעות. רבים מכם שומעים אותי בפעם הראשונה. אינכם יודעים מה לחשוב על האיש בכיסא המעמיד פני מתקשר. האם זה משהו אחר? אין הוכחה לכאן או לכאן, כי יש לכם בחירה חופשית לפתוח את הדלת, להרגיש או לא להרגיש דבר, או שתפתחו את דלת האמונה. האם אלוהים גדול מספיק כדי לתקשר אתכם בדרך הזו? האם האדם חכם מספיק לקבל אותה? הרי הכל כתוב בכתובים.....הרוח תקשרה אתכם כך לאורך הזמן והבשורה הייתה כאן כל הזמן.

אתם הילדים של אלוהים. האם זה יכול להיות אמיתי? מסר מהמקור היצירתי היודע את שמכם, מדוע הנכם, מי אתם, מכיר את היופי והקושי בחייכם...זו הבחירה שלכם, לסגור או לפתוח. רובכם לא יפתחו. האם זה אפשרי? הדבר הראשון הוא עבור המקשיבים שאינם כאן. זהו מקום מיוחד כי האנושות וידאה שהמקום יישאר טהור. דבר נפלא התרחש כאן והאלוהים שברא את השמיים ואת הארץ יודע זאת. בכל פעם שהאנוש עושה משהו שמעצים ומפאר את הרוח, זה מופלא. והאזור הזה הוא טהור במתכוון. בני-אנוש התקבצו יחד והחליטו להפוך את המקום הזה למיוחד. הם החליטו לכבד את האלוהי בכל דרך שניתן.

אני יודע היכן אני נמצא ומה קרה כאן. כל כך טהור כאן. מקום נפלא להעביר בו תקשור, כי האדמה מוכנה וגם התודעה וגם המסר טהור ואין פשוט ממנו. יקירים, אינני נמצא כאן כדי לשכתב כל דבר באמונותיכם, רק להעצים אותן. האם אתם מאמינים בבורא? האם אתם מאמינים כי אלוהים ברא אתכם? ישנו מסר גדול מזה. מועצם יותר, והוא לא יעמוד בדרככם. דיברתי עם שותפי (לי) פעמים רבות על האנושות ששמה את האלוהות בקופסאות...כאילו יש דרך אחת לעשות דברים. יש לי בקשה אליכם. ברצוני שתשימו את עצמכם בנעליו של אלוהים. אתם הילדים של הבורא. אהובים מעבר לכל מידה. כולכם. אלוהים מכיר אתכם. אספר לכם מטפורה שניתנה פעמים רבות, כדי שתחשבו עליה....

אהבה לילד היא העוצמתית ביותר....היזכרו בפעם הראשונה בה ראיתם את ילדיכם. ואז הם גדלים ועוזבים את הבית ואינכם שומעים מהם לעיתים קרובות. ואז, עוברות השנים ואתם תוהים אם הם שכחו כיצד אתם נראים, כמה הם מכילים את לבכם...ואז, פתאום, מגיע צלצול ומהעבר השני של הקו נמצא ילדכם שהתגעגע אליכם ורוצה לדבר אתכם. אמא, אבא, אשאל אתכם שאלה, האם אכפת לכם באיזה צבע הטלפון ממנו חייגו? או שפשוט תדברו איתם בדמעות של אושר? יקירים, לאלוהים לא אכפת באיזה צבע הטלפון שלכם. אתם יכולים לרדת על ברכיכם בבניין, אלוהים רואה את היופי הזה. אתם יכלים להיות על שטיח תפילה פונים לכיוון מסוים, ואלוהים רואה את כל זה. את הכל! האם ידעתם כי ריפוי הוא אוניברסאלי? אמרנו לכם כי לאלונים לא אכפת באיזה בניין אתם נמצאים, או באיזה צבע הטלפון שלכם.

עד כמה אתם אוהבים את ילדיכם? הגבירו זאת בעשרות אלפי מונים! זו אהבת האל. היא עוברת דרך הכל. זה המסר. אתם ידועים ואהובים. לא משנה היכן וכיצד. אתם אהובים מעבר לכל מידה, בדרכים שאינכם מסוגלים להבין. מה תעשו עם האינפורמציה הזו? ברצוני לאמר לכם כי זה לא יפגע בכם כלל אם תפתחו מעט את הדלת לרווחה, כדי שתוכלו לראות מציאות הרבה יותר גדולה. אלוהים יגדל בחייכם, ויהיה פרקטי יותר. תוכלו להרגישו בכל מקום והנה החלק הטוב – לעולם לא תצטרכו לנתק את השיחה. תקשורת קבועה ורצופה של 24/7 שתהיה מלאה בחמלה בחייכם כלפי המקור היצירתי. זה לא נעשה טוב יותר מכך.

הנשמה האיטלקייה העתיקה – 13 בספטמבר 2016

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. אמשיך ואדבר על איטליה ובעיקר על איטלקים. דיברנו על מערכות ה רוח הרבה פעמים. האם אתם מאמינים בגלגול נשמות? רובכם אינו מאמין. הנה עובדה עבורכם להתבונן בה. מהי המחשבה המקורית האינטואיטיבית אודות חיים על הפלנטה? לפני אלפי שנים, לו יכולתם לראיין את העתיקים, מה הייתה האינטואיציה שלהם? כי ישנה מחזוריות לחיים. את חוזרים. מהו הדבר האינטואיטיבי הראשון שמערכות רוחניות מאורגנות האמינו בו? בין אם אלו היו ההינדים או הבודהיסטים...? כי ישנו מחזור של חיים. אתם חוזרים. יקירים, זה נורמאלי, זה טבעי וזה מסביר הכל.

החזרה שלכם היא הדבר היוצר נשמות עתיקות. נשמה עתיקה היא בן-אנוש שהיה כאן שוב ושוב ושוב ושוב. מעולם לא אמרתי לכם את הדבר המדויק הזה בעבר. ישנם כאלו שיש להם דבר שאנו קוראים לו – "אקאשה טהורה". ותיארנו זאת בעבר. הם תמיד חוזרים עם אותה הקבוצה (כמו היהודים). והאיטלקים קרובים לנושא הזה ואף הם כאלו. ברצוני לאמר לכם משהו. הרנסנס מגיע. (רנסנס – התחדשות, תחיה). וזה יגיע מכאן. וכעת אומר לכם כיצד ואיך. מה העולם יודע אודות האיטלקים? כשחושבים עליכם, על מה חושבים במשך דורות? על אופנה ועיצוב, על אומנות, פיסול ומדע. כיצד מדינה אחת ספציפית יוצרת במשך דורות את העיצובים המעולים ביותר בפלנטה? האם אי-פעם חשבתם על כך? האם זה הימור כמו זריקת קובייה? כי זה ממשיך להתרחש.

הבינו, ישנה מערכת שבזכותה המעצבים והאומנים והמדענים חוזרים וממשיכים לחזור כאיטלקים. ומה שהם מותרים אחריהם, זו הנקודה ממנה הם ממשיכים בפעם הבאה שהם מגיעים לכאן. דברים מצחיקים ומוזרים מתרחשים כשבני אדם מופלאים מבקרים בגלריות האומנות הטובות ביותר, ומעריכים את העבודה שלהם עצמם (מגלגול אחר) מבלי לדעת....חשבו על זה. ומה אם אתם הקרובים של עצמכם? איטלקים חוזרים כאיטלקים. וזה מסביר כל כך הרבה. האם אתם מבינים את התחומים שהצטיינתם בהם? הם שינו את הפלנטה באופן משמעותי. הביטו על גלילאו, כשאנשים הביטו אל השמים וראו את הכל סובב סביבם, כולל השמש והירח והכוכבים, וחשבו שהם המרכז של הכל, עד שהגיע גלילאו. מתמטיקאי, פיזיקאי ואומן, והוא נתן לכם אמת שהיא אמת עד עצם היום הזה. כדור הארץ סובב סביב השמש. האם אתם מבינים עד כמה זה שינה את הפלנטה?

ד.א. הנה אינפורמציה עבור שותפי (לי קרול) שאינו מכיר. גלילאו היה בן מזל דלי ונולד בתאריך זהה ליום הולדתו של שותפי, רק בשנה קדומה הרבה יותר. הביטו על שאר הדברים. העולם רץ למוזיאונים לראות את מה שבראתם. אמנם ישנם כאלו במקומות אחרים, אך לא כמו האיטלקים שממשיכים להגיע שוב ושוב ולשפר את עצמם. תעשיית האופנה של הפלנטה קדה לכם קידה. כל דבר שאתם מעצבים מקדים את כולם. איזה צירוף מקרים! נשמות עתיקות יושבות כאן מולי ואתם עברתם את כל מה שאיטליה עברה. אתם הם אבות-אבותיכם. ישנה סיבה לכך שאני מספר לכם זאת. תקראו לזה כרצונכם, אנו קוראים לזה תקשור. שאלו אמן מהיכן הוא מקבל את השראתו. כיצד העיצובים האלו ממשיכים להיות הטובים בעולם? מהיכן זה מגיע? כבר אמרנו בעבר. כל עבודה האומנות היא מתוקשרת. היא איננה בתוך האדם, אלא בתוך פיסת האלוהות הנמצאת בתוכו. וזה משתבח ונהיה טוב יותר. האיטלקים מתקשרים במשך שנים. אפילו המדע מתוקשר. שימו לב לתגליות מאיטליה בקרוב מאד....אני מכיר את הפוטנציאלים. אך זה לא הכל. יש עוד.

ביליון אנשים מגיבים לוותיקן. יקירים, לא רק הרכבתם מדע ואומנות יחד. אתם עשויים גם להיות אחראים למרכז שיש בו כל כך הרבה אלוהות, אהבה ותקווה. אמרתי בעבר, אל תכניסו זאת לקופסה. הביטו על כך בכל המופלאות שקיימת. וזה כאן. וזה לא מקרה או תאונה. וזה ממשיך. הרנסנס מגיע, בדמות חשיבה בהירה, עיצוב חדש של מערכות ותודעה, שאף אדם לא חשב עליהם. יש לי תסריט עבורכם. אם תאספו את האומנים ותשאלו אותם מהו המקור החיצוני שהם משתמשים בו עבור האומנות שלהם...חחח....תזכו לראות הרבה אומנים כעוסים שיאמרו לכם כי אינם מקבלים זאת משום מקור אחר ואינם מעתיקים מאף אחד. זה בא מבפנים!!! מהיכן בפנים? הם אינם יודעים. זה מגיע מהמקום שהמוזיקה המולחנת הרגועה ביותר באה ממנו. זה כמו לשים מוזיקה על בד קנבס בצבעים. זו המוזיקה והאומנות של היקום, שמביאה איתה את צורות הפיזיקה וזה מגיע באופן טבעי.

אשאל אתכם, איטלקים, מהו המקור החיצוני של מערכות האמונה שלכם? למי אתם מקשיבים? מי יאמר לכם כיצד להאמין? רק אומר כי אתם יודעים טוב מכך...הבינו. הרנסנס מגיע! והדבר שיצר את הדברים הטובים ביותר על פני האדמה יבוא מתוך האיטלקים! זו אמת שצריכה להיאמר, והיא אמת ההופכת את האלוהים לגדול מכפי שאתם חושבים. וזה בא ממקום שאף אחד אינו מצפה לו. רנסנס של חשיבה אינו שונה מתיקשור של אומנות, או מדע. אתם מתקשרים את האנוש החדש. ומי טוב מכם לעשות זאת? אתם אלו הרואים ומרגישים ומבטאים ומגשימים את העיצובים הגבוהים ביותר בפלנטה.

חברו את הנקודות. כשיגיע הרנסנס, אנשים יחפשו אתכם. באותה הדרך ממש בה הם חיפשו אחריכם כאשר רצו את הדברים הטובים ביותר בעבר. זה עשוי להישמע לא אמיתי, אך אני חש פרקטל של זמן, פוטנציאל שכולם עומדים לראותו. לא אמרתי שזה יקרה בזמנכם....אך אתם תראו זאת. כי האיטלקים חוזרים שוב ושוב. כולכם תראו ותשתתפו בזה. ויהיה לזה שם שלא הוצג עדיין ולכן לא אתן לכם אותו. זו התודעה של האנושות החדש. עיצוב אלגנטי של תודעה, חמלה, רגש, יופי, התעלות, צחוק....מהנשמות העתיקות. חשבו כל כך. זה הגיוני. חברו הכל יחד. אני (קריון) מאוהב באנושות. ראיתי זאת בעבר בפלנטות אחרות....אני יודע מה עומד להגיע. ואתם תהיו כאן. אני יודע כי צבע מגיע. וכך הוא הדבר.

הקדמה – הצהרה מפי קריון - 14 בספטמבר 2016

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. אני יודע היכן אני ומי אתם. היום אציע לכם מודעות והצהרה. מודעות, כי לקוח מעט זמן כדי להחליט עד כמה הוא אמיתי הניסיון הזה. אנוש ישוב בכיסא. הקול זהה אך האנרגיה שונה. האם זה אפשרי שהמקור היצירתי של כל הדברים יוכל לדבר את האנוש בדרך הזו? ושוב, נאמר, זו הדרך והיא הייתה כך מאז ומעולם. חלק מהכתובים שאתם כל כך אוהבים לקרוא, מלאים בהבטחות ובאהבת האלוהים. הכתובים המתוקשרים מן העבר נקראו – מילות האלוהים, המדברות או הכתובות על ידי בני-אנוש. כיצד עוד ניתן לקרוא לזה? כשאדם מלא ברוח האלוהים ומתקשר, תקשור הוא יותר ממה שאתם חושבים. האם זה אפשרי גם למדען לתקשר את האינפורמציה שלו? בהחלט!! אם תשאלו מדענים, רבים מהם יאמרו לכם כי הם קיבלו את הרעיונות שלהם מקום אחר. זה נפל עליהם מהשמיים. ואז הם התחילו לעבור כדי להוכיח את זה, בין אם זה עבד ובין אם לא.

אם תשאלו מלחין מהיכן הגיעה המלודיה הזו, ותאמרו לו – "היא מדברת לליבי....כיצד עשיתם זאת"? והם יאמרו – המלודיה הגיעה משומקום ומכל מקום בעת ובעונה אחת. דיברנו על העיצובים האיטלקיים ועבודות העיצוב, דיברנו על העובדה כי האופנה שלהם היא עילית במשך דורות רבים ונראית טובה מהרוב הקיים. שוחחנו על עבודת האומנות שתוקשרה, על הפסלים היפים שברשותכם שאף הם הגיעו בתקשור, והעיצובים של כל הדברים היפים שברשותכם. כל זה מגיע מהחלק האינטואיטיבי של האדם. וזה גדול מכפי שאתם חושבים. אז אנו שואלים, האם זה כבר אמיתי בעיניכם? אני מכיר את האתגרים שבאתם איתם. ומה אם הייתי אומר לכם כי כל הדברים שאתם נושאים אתכם ניתנים לפיתרון? אל תהיו כל כך חסרי תקווה. עוד לא הרגשתם מי אתם עדיין.

החלק השני יהיה הצהרה. אך לפני כן....עדיין אומר לכם, כיצד אתם מרגישים? ללא שיפוט....אם תצאו מכאן בלתי-משוכנעים, הפמליה שלכם תעזוב אתכם. ישנם בני-אנוש על הפלנטה שמעולם לא פתחו דלת ואף לא צוהר לאלוהים. והם מסתובבים עם פמליה מלאכית יפהפייה....במשך כל חייהם. בכל נקודה בזמן ביכולתם לגשת אליה. אתם מבינים? כל אדם הוא אלוהי! לכולכם יש חלק אלוהי הנמצא בכם. אך הבחירה החופשית שלכם מאפשרת לכם לראות זאת או שאתם בוחרים שלא לראות. שותפי (לי קרול) לא ראה זאת במשך יותר מ-45 שנה. לא היה אכפת לו. זה לא היה חשוב לו הוא היה מאושר ממי שהוא היה. הבינו, אין שיפוט. אך יקירים, ברגע שאתם נוכחים לדעת כי אתם יכולים לדחוף את המציאות עצמה, שאתם יכולים לשנות את הביולוגיה שלכם, שאתם יכולים לחיות זמן רב יותר, שאינכם חייבים לכעוס, שאתם יכולים להיות חומלים באופן אוטומטי, ואפילו אינכם צריכים לנסות להיות בחמלה, כי האהבה עושה כל זאת באופן טבעי, כשאתם נותנים לאור להיכנס. האור שנמצא בכם, לא מחוץ לכם. אלא בכם.

ההצהרה – אני קריון

אני הוא קריון. ואנשים שואלים – מי הוא קריון? מה הוא קריון? ישנם אנשים שהמליצו לכם לא להגיע היום. כי הם אמרו שקריון אינו נכון לכם, ואולי הוא אפילו שייך לאנרגיה חשוכה. תנו לי לשאול אתכם, האם ראיתם את האור עד כה? אינני מנסה לבצע תעלול או לגרום לכם להאמין במשהו. זה שונה. שונה ממה שנשמתכם מספרת לכם ברגע זה. הדבר היחידי שאני מבקש מכם הוא לפתוח את הדלת לאורו של אלוהים. כפי שאמרנו קודם, לבורא לא אכפת כיצד אתם עובדים אותו. לא אכפת לו באיזו פוזיציה אתם מתפללים או לאיזה כיוון אתם פונים. אם אתם בבניין, או בשדה, בין אתם לובשים בגדים מיוחדים או אתם מחבקים עץ. אלוהים הוא אלוהים. והדברים שאתם עושים באהבה, הם נראים מיידית והם מופלאים! לאלוהים לא אכפת.

אני קריון. רבים מכם מאמינים במלאכים. בואו נגדיר מה זה. מעטים נוהגים כך. ומה אם למקור היצירתי יש אנרגיה סביבו, שהיא בעצם אנרגיה שמסייעת? מלאך הוא חלק מהאלוהים שיש לו מסר. המלאכים שהגיעו לפלנטה הזו מעולם לא הגיעו רק כדי להביט בכם. הם הגיעו עם מסר. לאורך כל ההיסטוריה, בכל הכתבים הקדושים, ראיתם אותם באים והולכים ומוסרים מסרים. הם נותני לכם אינפורמציה שהיא תמיד נדיבה, תמיד יפהפייה. תמיד אוהבת. והם רב מימדיים. הבינו, מלאכים הם אנרגיה, ממש כפי שהאל עצמו הוא אנרגיה. אך בני-אנוש אינם יכולים להפוך אנרגיה לליניאריות. זהו סיפור עתיק יומן. בכדי להפוך את הדבר הזה לאמיתי עבורכם, עליכם לשים אותם במסגרת אנושית. אתם מלבישים אותם בבגדים נפלאים ובכנפיים והופכים אותם לזוהרים. וכך הם נראים בעיניכם. המיינד האנושי אינו יכול להרכיב יחד רב-מימדיות. הוא חייב לשנות ולהמיר זאת למשהו שניתן לזהות אותו. וזה מה שעשיתם עם מלאכים. האמינו לי, הם אינם נראים כפי שאתם מציירים אותם.

יקירים, אני, קריון, אנרגיה מלאכית. מעולם לא אמרתי לכם שאני מלאך. וגם לא אומר זאת...(חחח) כי אז תתחילו מיידית לקטלג אותי. "באיזו קטגוריה אתה עומד לעומת המלאכים האחרים? האם אתה זכר או נקבה? ומי הוא האחראי עליך"? כי בני-האנוש רוצים לקטלג את כל האנרגיות המלאכיות. וכך ישנם מלאכים נעלים ורב-מלאכים, ומלאכים מינוריים וקטנים....וזה כל כך אנושי. אך אנו, המלאכים, כולנו זהים. יש לי מסר עבורכם. הגעתי הנה בשנים האלה עבור המסר הזה. ואני נשאר עם אותו מסר עצמו. הגעתי בזמן מיוחד, זמן המבשר טובות עבור הפלנטה. כשהשינוי החל, בעידן של לפני נקודת השוויון, לעתיקים היה חזון עבור הזמן הזה, שאם האנושות תעבור את הסמן, היא תתחיל להתפתח מבחינה רוחנית. באתי ממש לפני הרגע הזה, כדי להדריך אתכם במהלך השינוי שהוא מסיבי. הצורה והדרך בה אתם חושבים הם חלק מהשינוי הזה.

ישנו רנסנס רוחני והוא מגיע. כל דבר שאני אומר לכם, מדבר על הדרכים בהם תוכלו לעבוד עם השינוי הזה. האם תוכלו להרגיש זאת? יש מסר כאן עבורכם. היפטרו מהדברים שהגעתם איתם לכאן. בין אם זה כעס, או ספק, או מחלה. אני יודע מי כאן. כי אני מכיר את החלק האלוהי שבכם. אני מכיר את שמכם, אני מכיר את שמכם באור, את החיים הקודמים שלכם, את הפוטנציאל של העתיד שלכם. אני יודע כמה עצומים ומופלאים הנכם. ואני רוצה לאמר לכם, אתם יכולים להחזיק כאן מעמד המון זמן. נשמות עתיקות, הפלנטה הזו זקוקה לכם!! אז צאו מהאנרגיה הישנה, התופסת אתכם בחוזקה בפחד, בספק. אני מבקש כי תנקו את המבנה הסלולארי שלכם. התודעה שלכם יכולה להתגבר, תוכלו לחוות שקט ושלווה שיגברו על הכל!!! תוכלו אפילו לשבת לבד בתוך ארון ולהיות כל כך מאושרים!!!!

כי הבורא נמצא בפנים. וזה לא נהיה טוב מזה. זה מי שהוא....קריון. שליח של העידן הזה, בעל גוונים של צבע. והוא רב-מימדי ומלאכי. הקשיבו למסרים מהעשור האחרון. הם תמיד מכבדים את האנוש. הם תמיד נדיבים וכל כך יפים. אנו מברכים אתכם על היותכם נשמות עתיקות על הפלנטה, המתחילות להתעורר למה שכל מאסטר אי פעם אמר לכם. אתם הילדים של הבורא. בנים ובנות של אלוהים. וזה כל כך יפה. וכעת זה אודות היישום של כל זה....נרחיב בהמשך. זה הכל לעכשיו. וכך הוא הדבר.

כוחה של הציפייה – תודעה משנה פיזיקה – 14 בספטמבר 2016

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. ברצוני לדבר על משהו חדש. אמרתי כי רנסנס מגיע. והוא שכתוב כמעט מחדש של הטבע האנושי. זה יגיע לאט, אך ישנם דברים שתתחילו לראות. באופן כללי, אני מדבר כעת אל הנשמות העתיקות. כיצד תדעו אם אתם נשמות עתיקות? אמרנו לכם בעבר, אינכם צריכים לתהות אודות כך. אתם יודעים כיצד הדברים עובדים. אינכם מופתעים מכל הקורה בכדור הארץ, עבדתם על הפאזל הזה במשך עידנים. נשמות עתיקות הן בוגרות ובעלות ניסיון. נשמות עתיקות מתגלמות בשני מגדרים. זכר ונקבה. זה מעניק להם את האמפטיה למגדר האחר. נשמות עתיקות חוו כבר את כל הדברים, וזה נותן לכם את החוכמה לייעץ לאחרים. אתם יכולים פשוט להיכנס פנימה ולהרגיש דברים מראש. שותפי (לי) סיפר לכם אודות תודעה. כאדם לוגי וחושב כפי שהוא, הוא מבקש לקחת את המציאות שלכם מהמימד השלישי ולאפשר לכם לראות מעבר לו. נחשפתם לניסויים ולמדע, ואתם יודעים שזה אמיתי. תודעה משפיעה בעצם על פיזיקה. בנוסף למה שהוא אמר לכם, כל פיזיקאי קוונטי יודע ומכיר את העובדה כי הדבר הרב-מימדי הנקרא – אור, יש לו בחירה להשתנות מ-גל ל-חלקיק. והוא עושה זאת לעיתים קרובות כשבני-אדם מתבוננים ומבחינים בו.

כעת, כיצד אתם מסבירים זאת? המשמעות היא שהתבוננות שלכם משנה את הניסוי. בואו ננסח זאת מחדש. התודעה שלכם כמתבוננים, משנה את הניסוי. תודעה משנה פיזיקה. זה קשה עבור המקשיבים להבין זאת מבלי הלימוד העמוק שליווה את הימים האלה. אך זו נקודת ההנחה הראשונה. ננוע לנקודה השנייה. ישנה אנרגיה חדשה על הפלנטה. וזו האינפורמציה שהעברתי מאז שהגעתי הנה, לפלנטה הזו, כשליח. כבר בשלב מוקדם אמרנו לכם כי נבואת העתיקים לא תתרחש. אך הנבואות החדשות הן אודות האנוש החדש. לאט ובטוח, האנושות תצא מסטאטוס מגרש המשחקים הילדותי בו היא נמצאת. זהו מגרש משחקים של ילדים בני 8 שאינם מרגישים שם בנוח, כי קוראים להם בשמות וזורקים עליהם אבנים..והם מגיבים חזרה וחוזרים הביתה בוכים, עצובים ומצוברחים. זה מתאר היטב את המצב בפלנטה.

אמרנו לכם כי כל זה מתחיל להשתנות. ומה שקורה הוא שינוי מואץ. וכשהנשמות העתיקות יובילו את הדרך, כשהילדים יהיו בני 18 (בעוד 10 שנים....) הם כבר ייצאו ממגרש המשחקים. ואלו שאיימו עליהם והפחידו אותם, יהיו חבריהם הטובים ביותר ויהיה להם כיף איתם. הם יבלו יפה אחד עם השני, כי תהיה בגרות במערכת היחסים. זה הבדל בין 8 ל-18. תוכלו לראות זאת גם בילדים שלכם. מבחינה אזוטרית, ה-DNA של הפלנטה עובד בצורה גרועה, ביעילות מנוכה של 30% ולעיתים אף פחות מכך. זה תלוי במקום בו אתם נמצאים. ואתם עדיין במגרש המשחקים. הסיכום הזה שהענקנו פעמים כה רבות מובא שוב כדי שתשמעו אותו גם כאן באיזור הזה. האנושות מתחילה להיות חכמה יותר, אתם מתחילים להבין מי נמצא מסביבכם. שיתוף פעולה מתרחש ומחליף את הפרד ומשול. אתם מוצאים דרכים חדשות לחבר יחד דברים בלתי-אפשריים כדיל שלא תהיה יותר מלחמה.

והתהליך הוא לא קל. כשהחוכמה מתחילה להתעצם, פתרונות חדשים יצוצו לבעיות שנראה כאילו אין להן פתרון. וזה לא הכל. הגוף שלכם מתחיל להשתנות והתאים שלכם מעורבים בכך. כבר 20 שנה אנו אומרים כי זה לא בגלל הכימיה, אלא בכלל שהאקאשה נמצאת שם. הזרעים של אלוהים נמצאים שם. ל-DNA שלכם יש תכונות קוונטיות. ואתם תאמרו – "זו מתיחה, קריון. למה אתה מתכוון באומרך – תכונות קוונטיות"? אז מדוע שלא תשאלו ביולוג קוונטי? ישנם רבים הלומדים את ה-DNA בעיקר בגלל החלק הקוונטי שבו. הקשיבו, אותו מבנה אטומי המעניק לכם אנרגיה קוונטית, הוא אותו הדבר בביולוגיה שלכם. הוא אינו משתנה רק בגלל שמעורבים בכך חיים...פיזיקה היא פיזיקה. וכש-DNA שלכם הופך להיות יותר קוונטי, דברים מתחילים להשתנות בתודעה שלכם.

אעניק מכם משהו חדש הערב, וייתכן אפילו שאתן לו שם. והוא צועד מעבר לכל דבר שאמרנו לכם ב-20 השנים האחרונות. לפני שנים רבות, התחלנו לאמר לכם לדבר את התאים שלכם, עם המבנה הסלולארי שלכם. אמרנו לכם לדבר אליהם בקול רם. זה לא היה תמיד כך. באנרגיה הישנה אמרנו כי אינכם צריכים לדבר בקול. אך לאחר שעברתם את 2012, כל הדברים השתנו. וכעת, הנדיבות הזו של השדה היא אקטיבית יותר. כשאתם אומרים דברים בקול רם, זה משפיע על דברים מסביבכם. האם אי-פעם שמעתם על הרעיון, שמה שאתם אומרים בקול כבני-אנוש, יכול להישמע בכל מקום בפלנטה בדרך קוונטית? האם ידעתם כי הכל משפיע על הכל בדרך קוונטית? אתם יכולים לרפא את עצמכם בדרך הזו. וכפי שאמרנו שוב ושוב, הגוף שלכם מקשיב!!!! המחקרים כבר מראים שזה אכן כך. ניסויים מראים בצורה שאינה משתמעת לשני פנים כי הגוף שלכם מחכה להוראות מכם. ולכם יש שליטה אולטימטיבית אפילו על ההזדקנות שלכם. זהו המסר של קריון כבר שנים ואני יודע כי אתם מאמינים בזה. גם אלו שאינם כאן בחדר מבינים זאת.

זה בדיוק כמו הומאופטיה שעובדת. האם אי-פעם חיברתם הכל יחד? שמים תרופה, טיפה קטנה מתחת ללשון, והיא קטנה מכדי ליצור תגובה כימית. הומאופטיה היא סיגנל למה שאתם מבקשים מגופכם לעשות. ואתם יודעים כי זה עובד. התאים מגיבים להוראות שלכם. ובין אם זה פיזי הומאופטיה או בין אם זה אינו פיזי ונמצא רק בתודעה, זה עדיין הינו-הך. ביקשנו שתיזהרו בדבריכם, כי הגוף מקשיב. ואתם תאמרו כעת...."זה לא חדש, קריון..." ואתם צודקים. מה שמגיע עכשיו הוא חדש לגמרי. אתם מתחילים להתפתח. חלק מהנשמות העתיקות מושכות מהאקאשה החכמה שלהם, ממקורות שאינכם יודעים אפילו שיש לכם אותם. וזה קורה בכל מקום כי האנושות מתחילה להשתנות. הילדים משתנים. אדבר על הדבר הזה, אתייג אותו ואקרא לו פ כוחה של הציפייה

כוחה של הציפייה – אתם משדר קוונטי אנושי

אתם יודעים כבר במשך שנים כי התאים שלכם מקשיבים. כעת אוסיף ואומר לכם כי האינייט (הגוף החכם) והתודעה שלכם מקשיבים אף הם. ולמה תודעת האינייט מקשיבה? היא מקשיב לתודעה הנמוכה שלכם מהמימד השלישי. אני רק אומר זאת. אתם מקבלים את הדבר שאתם מצפים לו. וזה לא קשור כלל למערכת הסלולארית שלכם. זה קשור לתודעה. אתם מצפים למשהו ואז התודעה שלכם רואה זאת ושולחת את הדבר הזה אליכם. זה לא כימי. זה אזוטרי. יקירים, ברצוני שתהיו מודעים לכך, בשל ההרגלים שלכם. אתם מצפים לפחד? אז מן הסתם תפחדו. מה אתם מצפים מאנשים אחרים? כשאתם נכנסים למקום או לפגישת עסקים, למה אתם מצפים? ומה אם הפגישה תהיה קשה? ומה אם יהיה מסע ומתן מייגע? ומה אם אתם רוצים לקבל הלוואה מהבנק? מהן הציפיות שלכם? אומר לכם משהו. מה שזה לא יהיה, זה מה שתקבלו. וזה מתחיל להיות כל כך עוצמתי עד שאינכם מסוגלים אפילו לזהות זאת. מעל ומעבר למה שתואר כאן.

מה אתם מצפים שאנשים יחשבו עליכם? מה אתם פוחדים שהם חושבים? ובכן, זה מה שהם חושבים!!! איזה כוח יש לכם. חשבו על זה. רבים אומרים כעת, "חכה רגע, קריון, האם אתה מתכוון שרק בגלל שמצפים למשהו, הוא ישנה את המציאות שלנו ושל אחרים סביבנו? ואני אומר – או, כן!!! כיצד? חברו את הנקודות. אתם נכנסים למקום ומצפים למשהו... וקרוב לוודאי שהצרות מגיעות. אספר לכם, אתם משדר קוונטי אנושי. המרכבה שלכם היא בקוטר 8 מטרים סביבכם. היא אינה נושאת רק אנרגיה, אלא אם אתכם ואת האישיות שלכם ואת האקאשה שלכם ואת המחשבות שלכם. אם הייתם יכולים לראות אותה, הייתם נכנסים לסיטואציה ידועה לכל. לדוגמה, אתם הולכים לקולנוע ויושבים ליד מישהו שאינכם מכירים, ואז אתם מחליטים לעבור לכיסא אחר. מדוע? האם אי-פעם חשבתם על כך? מה היה דבר שהרגשתם? זו הייתה המרכבה של האדם שלא רציתים לשבת לידו. האם הוא חולה? אולי. האם הוא מפוחד או בלתי-מאוזן או מתוסכל? אולי. ואתם זזים למקום אחר. זו ההוכחה לדבר שאני מדבר עליו. הציפיות שלכם מקדימות אתכם.

אתם מצפים לכך שכל האנשים סביבכם יתנהגו בדרך מסוימת. וזהו מסר קוונטי שנשלח לחלל הרבה לפני שאתם מגיעים. למה אתם מצפים? מה הציפיות שלכם בנוגע למחלה שנמצאת בכם, שאתם מתמודדים איתה כרגע? אני מדבר גם למישהו אחד בלבד כאן בחדר במיוחד. האם דברים ישתנו כשתעזו כאן, או שאולי תחשוב שזה לא יעבוד? כי שום דבר אחר לא עבד, וכי אפילו החבר שהביא אותך יודע שזה לא יעבוד....אז יש לי חדשות בשבילך. זה באמת לא יעבוד. כי זה עתה החלטת על כך, שזה לא יעבוד. זה עתה אמרת לכל התודעה שלך וכל הגוף שלך כי המחלה נשארת. האם אתה שומע אותי? אני נותן לך מסר קדוש!! זה הכוח שלך לצפות לדבר אחר....בני-אנוש אינם רגילים לצפות לדברים טובים. ההורים שלכם לימדו אתכם להביט סביבכם. להיות זהירים. לצפות לדברים שאינם צפויים. כך אימנו אתכם ועתה הגיע העת לאמן את עצמכם מחדש ולצפות לדברים נפלאים. הביטו באחרים וראו את האל שבכם. זה ישנה הכל. זהו כוחה של הציפייה.

כשאתם משתתפים בוועדה עם מקבץ של אנשים העומדים לדבר על דברים קשים, ואתם נכנסים כל כך שלווים, כי אתם מצפים לפתרון. ואני אומר לכם מה קורה. זה משנה כיצד אחרים מציבים את החשיבה שלהם. נדיבות הפיתרון שיש לכם, היא הרבה יותר עוצמתית מהציפיות שלהם, המלאות בקושי ובפחד. ואתם תנצחו את הרגע בנדיבות, בפיתרון, כי אתם צפיתם זאת ושיניתם את דרך החשיבה של האחרים. אדם מאוזן ידוע לכולם כמאוזן. אדם לא-מאוזן ידוע ככזה על ידי כולם. היחידי שאינו יודע כי אינו מאוזן הוא אתם!! האם אי-פעם תהיתם מדוע אנשים מתנהגים כפי שהם מתנהגים? האם אתם מצפים לדרמה? האם אתם מצפים לצרות? הם לא יבואו אליכם. זה כאילו שאתם משדרים את הרגשות שלכם. וזה חדש....("אבות אכלו בוסר ושיני בנים תכהנה"....)

כעת, נשמות עתיקות יודעות את זה וגם ראו זאת בפועל. אך הרוב עדיין לא. וזה יתחיל לקרות אצל רבים. הם יבינו כי משהו שונה. כבר אמרתי בעבר שלא תהיה יותר ישיבה על הגדר. כשהפיזיקה של התודעה מתחילה להשתנות, אתם עומדים לראות את הדברים הללו, שחור על גבי לבן. אלו המאוזנים יהיו ידועים ככאלו. הם יצפו לדברים טובים והם ידחפו אור לכל מקום שאליו ילכו. כוחה של הציפייה הולכת הרבה מעבר למה שלימדנו, אודות התאים שלנו שמקשיבים. זה מתחיל להיות קשור לעצמי הגבוה שלכם. מה שלא תחשבו אודות העצמי הגבוה שלכם, ברצוני כי תתנו לו שם חדש.

האם אתם מוכנים? זהו העצמי המלאכי שלכם. כי אתם חלק מהאלוהים. חשבו על כך. וכך הוא הדבר. קריון.

ובנימה אישית,

המסר הזה הציף אותי בדמעות של מלאכים. הוא הזכיר לי נשכחות איטלקי אחד שקרא לי – Bella ואני קראתי לו – Belisima . זהו מסר המדגיש למתעקשים כי אין היררכיה ברוח. מלאך הוא מלאך. גם כשהוא אנושי לרגעים וגם כשהוא האלוהי המסייע לאלוהים. זה הזמן להפשיט מעלינו את שאריות הישן, ולצאת ממגרש המשחקים המלא בבריונים לוחמניים. הרי כבר איננו קורבנות של נסיבות החיים. אנו מלאכים אנושיים.

ומהן הציפיות שלנו בנוגע לחלשים שבינינו? הרי אנו כבר יודעים כי האבולוציה מתפתחת על פי המכנה המשותף הנמוך ביותר, במקום בו החוכמה העילאית אינה בנמצא. יעילות ה-DNA שלנו תגבר רק כשנשכיל לתמוך ולרומם ולהתרומם מהאנרגיות הנמוכות האלה. כי התודעה מתפתחת לאט, על פי הקצב האיטי ביותר, גם אם נמשיך לרוץ ולמהר....

ומדוע שלא נתחיל לצפות לטובות??? לפני שנים רבות עבדתי עם בוס כעוס ורגזן. פרצופו הנרגן קיבל את פניי בכל בוקר. עד שיום אחד, דמיינתי לי בעיני רוחי אותו שמח וטוב לב, מחייך וכל כולו סבר פנים טובות. הציפייה הזו שיגרה את עצמה והגיעה לעבודה הרבה לפניי. וראו זה פלא, הוא חיכה לי, וחיוך מרוח על פניו. כי מהו קסם אם לא ציפייה שמגשימה את עצמה?

לכל הדברים יש תוחלת. ביום המיוחד ההוא, בדצמבר 2012, כשעברנו את הסמן, קריון הודיע לנו כי שינוי נדיב שאיננו מצפים לו, הוא כבר בדרכו אלינו. ואכן השינוי כבר כאן. עלינו רק לצפות ולהתחבר לדברים הטובים והנדיבים שהוא מביא איתו. קריון העניק לנו בסיור בארץ על הר-המגידו תקשור מדהים, ועל אדמת הארמגדון הצהרנו כולנו יחד כי לא עוד. אז מי שעדיין לא קנה משקפיים ורודות...הגיעה העת לפצוח בקול, לשיר לגלקסיות הרחוקות ביותר, גם לאלו שאיננו יודעים עוד על קיומן ולדבר יפה אל גופנו המקשיב לציווי הצהרותינו הברורות ומגיב בהתאם.

Racheli Ganon – Master-Healer-Angel of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים