קריון מאתונה - תבניות חדשות למרפאים


התקשור המסכם

מאנגלית – רחלי גנון

במסגרת אירוע אחוות האחיות האלות, פתחה הכוהנת הלמרואינית קהונה קליי את האירוע. היא הודתה לישויות שהצטרפו, לעתיקים, להורים האנרגטיים, לממלכות המלכות, לאבות אבותינו, לאלים, לכל המתעלים שירדו להיות כאן כדי שאנו נתעלה. היא הזמינה בברכה את כל הנשמות הנצחיות היפות להיכנס לשקט שבליבם, ולקבל את מסר האהבה של קריון.

ברכות יקירים. כאן קריון מהשירות המגנטי. דינאמיקת הרגשות היא כל כך מעניינת. את האירוע שחווינו כאן לא ניתן לשחזר בקו-הזמן שלכם. אך יקירים, בקו-הזמן שלנו הוא מתרחש כל הזמן. בכל פעם שתחשבו עליו, תחזרו הנה. המסר היום הוא ספציפי לנשמות העתיקות כאן ובכלל, המעורבות בעבודה אזוטרית. אנו חוגגים את כל מה שנמצא כאן. ההיסטוריה, היופי. המילה – "אזוטרי" עצמה היא יוונית. כל דבר אזוטרי על הפלנטה התחיל כאן. הוא היה נושא לשיחה, התווכחו בגללו, העריכו אותו, התורם הגדול ביותר היה אדם מכפר גדול במקום שקוראים לו היום – סיציליה, בדרום איטליה.

הוא לא היה פילוסוף אלא שמאן. והוא כנראה היה בין הראשונים שחיברו יחד את מערכות היחסים בין כל האלמנטים בפלנטה שמדברים עליהם עדיין גם כיום. המחשבה האינטואיטיבית הראשונה הגיעה מאדם יווני. בלימוד העכשווי מעורבות אנרגיות רבות אך כשמביטים על השורשים והזרעים, הם הגיעו מכאן. אזוטריות היא עתיקה, בכל פעם שמשתמשים במילה היא גורמת לכם לחשוב.

אומר לכם יקירים, כי המחשבות והמסר של היום, עשויים להיות שנויים במחלוקת. ייתכן ולא תסכימו לכל דבר שאומר לכם, אך אדבר על אזוטריות ישנה (השייכת לאנרגיה הישנה). האם אכן כאן היא נבעה ונזרעה? בפלנטה היו תמיד אנשים שחיפשו. הם לא היו אינטלקטואלים בהכרח, והייתה מעורבת כאן מחשבה רוחנית גדולה שלא הייתה קשורה ליוון כלל. אך המילה – "אזוטריות", שהיא מחשבה בעלת כוונה אודות אלוהים, נוצרה כאן. היא נכתבה ופורסמה כדי שנוכל לנתח את הנאמר. זו אזוטריות וזה ישן.

המשמעות היא, שמרפאים ומורים בעלי אנרגיה שמאנית במאות השנים האחרונות הגיעו מכאן. האם מישהו מכם מרגיש את חייו הקודמים כאן? אולי אתם שייכים לשושלת שמאנית ונושאים אותה אתכם? התשובה היא – כן. ועל זה ברצוני לדבר אתכם. באנרגיה הישנה האזוטריות הייתה שונה. מאד שונה. בעצם, היו אלו החושבים המקוריים שזיהו את הדואליות, הדבר לו אתם קוראים כיום – אנרגיה חשוכה, דברים שליליים. היו לזה עוד שמות כגון – העולם התחתון, והחושבים האזוטרים נוכחו לדעת במהרה כי דבריהם לא יהיו מקובלים על כולם. הדואליות הייתה רעיון שנבע מהצורך להגן על עצמם מפני האנרגיה הזו. הם חשבו על הרעיון שיעזור לעבוד עם האנרגיה בצורה שלא תפריע לאנרגיות השמאניות שהיום שם. והדואליות היא ללא ספק מאד עתיקה והיא נותרה בעינה, דור אחר דור, שנה אחר שנה.

רבים מכם ירשו את החוקים של האנרגיה הישנה, כפי שאני קורא לה. חוקים אלו הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחייכם. הם הפכו להיות הדרך בה אתם עובדים. וזה לא משנה מה אתם עושים. זה כל כך מוטבע בכם, זה כל כך חלק מכם, עד כי אינכם מודעים אפילו למה שאתם עושים. יקירים, סיפרנו כבר כי השינוי נמצא כאן, תזוזה מז'ורית של אנרגיה, ועל איך כל זה עובד. אך זה לא קל להסביר דברים רב-מימדיים. לכן השתמשנו ברעיון של האור והחושך. ובתוך הרעיון הזה, אמרנו לכם כי האור מתחיל להופיע. לפני 2012, אם הייתה לכם סקאלה של אור וחושך, הייתם רואים כי הם לא שווים. התודעה האנושית יצרה יותר חושך מאשר האור שהיה כאן. וכך כל אחד שעבד עם אנרגיות שמאניות, היה עליו להילחם בחושך.

קראו לזה בכל שם שתבחרו. אנרגיה שלילית, דברים שבהכרח אינם עובדים כראוי, חלקכם יקראו לזה אפילו רוע. אך אתם רגילים להילחם בזה. וזה נראה כאילו בכל פעם שאתם מדליקים את אורכם, בכל פעם שאתם משתפים במחשבותיכם האינטואיטיביות או באנרגיות הריפוי שלכם, היה עליכם להתמודד עם החושך. במשך זמן מסוים, היה עליכם אפילו לעשות זאת במחתרת. האם אתם זוכרים את הימים האלו יקירים? (דה.....זה היה אתמול...) חלק מכם חוו זאת. היה עליכם לשמור דברים בסוד כי היו רבים מידי שהתנגדו למה שאתם עושים. כי כשאתם הראיתם אור במקום חשוך, קיבלתם קסם!!! ועבור אחרים זה נראה בלתי-יאומן. היו לכם כוחות שהם לא יכלו להבינם, והיה עליכם לשמור עליהם בהיחבא. וגם במחתרת, היה עליכם לנקות את החושך לפני שהתחלתם בכלל.

זה תמיד היה שם. הגנתם על עצמכם. בכל פעם שהתחלתם להראות את אורכם, היו לכם תהליכים שידעתם כי הם יעזרו להפיץ את האור ולדחוף החוצה את החושך. דורות על גבי דורות חלפו, ההיסטוריה התגלתה, וכעת אתם עושים זאת בגלוי, בפרהסיה, כבר לא במחתרת. ועדיין הרגשתם כי עליכם להילחם בחושך. פיתחתם תהליכים שחלקם מאד טובים, והם נוסו ונבחנו, רק כדי להימנע מהחושך במקום בו אתם נמצאים, לנקות את המקום בו אתם שוהים, כדי לוודא שדבר מכל זה לא יפריע להילינג שלכם או למסרים שאתם מעבירים או כותבים, או כל דבר שאתם עושים כבני-אדם האוחזים בלפיד האור. ואתם עדיין עושים זאת כיום.

ואז ביום השוויון, בסוף דצמבר 2012, כאילו עברתם סמן. זה היה כמעט כמו סיגנל שנשלח לאורכה ורוחבה של הגלקסיה (וכך היה...) אשר הדהד בכל היקום, שהפלנטה הזו של הבחירה החופשית הצליחה. היא עשתה זאת! והכול התחיל להשתנות. במיוחד האיזון שבין האור והחושך. חלקנו את האינפורמציה הזו פעמים רבות, אך אתם כאן זקוקים לשמוע זאת. כי זרעי האזוטריות יצרו תבניות מאד עתיקות שאינכם זקוקים להם יותר. לפני שאתחיל, האם תסכימו להשתמש בהיגיון? אם החושך היה מסיר את עצמו לבד והאור מנצח, מדוע אתם ממשיכים לעשות תהליכים של קלירינג וניקוי של דברים שכבר לא נמצאים שם יותר? ואתם תאמרו – "כן...אך אנו עדיין מרגישים את האנרגיה הזו". כי לדבר הזה יש שני חלקים. הראשון אזוטרי והשני – הגיוני.

ואני אומר לכם כי האיזון שבין האור והחושך בפלנטה הזו השתנה. וזה שהיה שלילי ועוצמתי, כעת רץ ובורח מהאור, זה ברור כשמש. כפי שאמרנו לפני שנים רבות, שחושך יהפוך להיות מפוחד מהקיום שלו עצמו (חושך הפוחד מחושך...), שתראו תודעה נמוכה עולה על פני השטח ממש לאחר השינוי הגדול, והיא תילחם על חייה . זה מה שקורה כאן. למרות שזהו תהליך חדש בן כמה שנים, כבר ישנן סיטואציות שמעולם לא ראיתם קודם. וכולן מתבססות על איזון אור-חושך שמתחיל להשתנות. יקירים! עובדי אור! אתם נושאים כל כך הרבה אור כעת, עד כי בכל מקום שאתם צועדים בו, אתם דוחפים הלאה את החושך, אפילו רק על ידי הנוכחות שלכם בחדר. אתם מנצחים במאבק. זו האנרגיה החדשה. ועדיין, אתם עדיין מנקים, ועושים קלירינג לחושך. עדיין עובדים לפי הפרוטוקול....עדיין מגנים על עצמכם במגוון דרכים כפי שנהגתם לעשות עד כה. ואתם ממשיכים להגן על עצמכם מפני משהו שכבר ניתן לראות כי הוא השתנה.

"קריון, האם אתה אומר כי החושך כבר אינו אותו הדבר"? כן!! "קריון, האם אתה אומר כי איננו חייבים להפעיל הגנות יותר"? כן!! "קריון, האם אתה אומר כי איננו צריכים להתחיל את תהליכי ההילינג שלנו עם קלירינג ושוב קלירינג? כן!! אני אומר לכם כי אתם טהורים כעת. אתם יכולים להתחיל את כל הטיפולים שלכם ללא שום ניקוי. עצם הנוכחות שלכם עצמה, כבר ניקתה את כל האיזור שלכם. בפעם הראשונה בהיסטוריה האנושית, האור מנצח!!! ואתם נושאים....אינני יכול להשתמש במילה שאני מבקש לאמר, כי היא בשפת האור. אתם נושאים כמות מדהימה של אנרגיה. והיא בתוך המרכבה שלכם, והיא מתחילה לזהור באור ובמטרה ובחמלה.

ולכל מקום אליו תלכו, החושך נדחף החוצה והלאה. "אך קריון, אני עדיין מרגיש/ה שהוא שם.... אני מנקה ואני מרגיש/ה שהוא זז...." כעת אצא מנקודת הנחה שעליכם להקשיב לה. שמעתם אותה לאחרונה, בתקשור הקודם, (כוחה של ציפייה). אם אתם מצפים לחושך, הוא יהיה שם. האם אתם מקשיבים לזה, מרפאים??? בכך שתמשיכו לטהר ולנקות ולהגן, רק תמשיכו להזמין את החושך, ואז יהיה לכם עוד קלירינג לנקות ולטהר.

ובנימה אישית מהמרפאה שבתוכי,

העבודה שלי היא אזוטרית. תמיד הייתה ותמיד תהיה. מאנרגיית הקסם הסגול באתי, ילדת אינדיגו, שלא חלה עליה חובת ההוכחה. הידיעה בתוכי הייתה כל כך חזקה, והיא ליוותה אותי וחיזקה אותי בכל הצעדים והמהמורות והמכשולים שבדרך.

רובכם כבר מכירים את סיפור חיי. אתם גם יודעים כי אינני מאמינה לו. עבודתי היא ביעודי ובזכותו, בעולם בו הכל אפשרי, צלחתי עד כה מסע מפרך במיוחד. מעל עשרים שנה אני משמשת כלי טהור להתמרה וטרנספורמציה. אוחזת בחלל של מרחב וזמן עבורכם. כדי שתבואו להירפא, להתאזן, להתרחב, באמצעות האור שעובר דרכי וממני , מעליי ומכל צדדיי.

המסלול שלי כנשמה הפוכה היה הפוך....מן הסתם. כל האתגרים הקשים, חוסר-האיזון, הדרמות, המחלות, הגיעו בתחילת הדרך. שם לא הייתה לי ההבנה וההבחנה, לא ידעתי אמפטיה מה היא, ומהו הדבר המפריד ביני ובין העולם הזה על כל תושביו ומגוון הטיפוסים שהוא מאכלס. עיני ראו נשמות וכולן היו יפות בעיני. הגוף הרגשי שלי היה פתוח לרווחה והאמפטיה האינסופית לא ידעה להבדיל ביני ובין אחרים. מאחד באתי. ולא היו גבולות לרגשותיי. אין גבול לדברים שאני מסוגלת להרגיש גם היום.

אך אז לא ידעתי להציב גבולות. כל מה שהוריי ומשפחתי הרגישו היה גם שלי. כל הרגשות שספגתי מכל הסביבה הפכו להיות מיידית שלי. ובעידן התמימות הזה, אפילו לא העליתי בדעתי איזה שירות אני מעניקה לעולם. כיצד אני מתמירה רגשות של אחרים מתוכי, ודרכי, כאילו היו שלי. אלו היו השנים בהם שימשתי כמיכל לכל הזבל האנרגטי ביקום וכך גם הרגשתי. וככל שהרגשתי יותר, התמרתי יותר.

ואז הגיעה ההארה וחיברה אותי למהותי, למלאך שבליבי, לאינטליגנציה הגבוהה שסיפקה הסברים, לכל מה שעברתי, לכל מה שעשיתי, לכל מה שהרסתי בתוכי ונבניתי מחדש, לכל מה שבניתי עבור אחרים. ההבנה הגיעה בדיעבד. והיום? זו אופרה אחרת לגמרי. התמורות שאני זוכה להן מפליאות אותי בכל פעם מחדש.

כיום כבר אינני מרגישה צורך להביט מעבר לכתפי, לראות אם מישהו נושף בעורפי. האנרגיה הנושבת לכיווני מרעיפה עלי רוח גבית, והכול גלוי ושפת האנרגיה כבר שגורה בפי כל, תודה לאל. כבר לפני שנים רבות ידעתי לבנות שדה בין-מימדי לצורך טיפול אנרגטי. רק ההבנה בנוגע למה משמעותה של רב-מימדיות הגיעה הרבה יותר מאוחר. וכך גם ידעתי לשבור קווי זמן, הרבה לפני שידעתי כי לזמן יש קווים...ושהקסם מתחיל במרחב ובחלל בו אין זמן כלל...

ימים שלמים עוברים מבלי שארגיש את הלוחמת שבי. ופתאום אינני מרגישה "לוחמת אור" יותר. השינוי היה עוצמתי במיוחד עבורי. במשך עידנים וגם בחיים אלו הייתי לוחמת אור, חיילת נאמנה של האלוהים, נלחמתי בעוז בכל פיסת חושך שנקרתה בדרכי.

וכשהקולות בתוכי שקטו והמלחמה הפנימית הסתיימה, אז התחלתי להבין את עוצמתו האמיתית של אורי. והוא אינסופי ונרחב וכיום כבר עושה עבורי את כל העבודה "בעצמו"...כשאנו נכנסים יחד לחדר, ואנו תמיד יחד, הוא מואר מיידית. נולדתי אדם אמפאטי אינטואיטיבי וצמחתי להיות מרפאה אנרגטית אינטואיטיבית. זהו טבעי האמיתי, זו החותמת האנרגטית שלי, והיא מן המקור, משורש נשמתי.

מאז מעולם כל הלמידה וההתפתחות היו עבורי בגדר המלצה בלבד. אני עושה דברים בדרכי שאינה דבר מלבד הרצון האלוהי שהוא אני. וגם אני למדתי שיטות ופרוטוקולים לרוב, גם אני יודעת לטהר ולנקות ולעשות קלירינג לכל השדות ולכל הרשתות האנרגטיות, אך שלבי הטיפול שאני מעניקה כיום, באנרגיה החדשה, הם פשוטים ומדויקים ובהתיישרות מלאה עם עשרות סוגי האור האלוהי ואיכויותיו השונות המתועלות דרכי יחד עם התודעה הקוסמית.

יש שם הרגעה ומרכוז, יש שם הטענה של כל המערכות באנרגיה חדשה. האנרגיה עצמה אינה עוסקת ב-"הברחת" החושך מהגוף. אלא היא יוצרת חללים אנרגטיים טהורים שיעזרו לחושך להתמזג, להיטמע ולהתאזן בצורה אולטימטיבית. ואחר כך מגיע שלב השחרור בו חכמת הגוף משחררת את כל מה שאינו נחוץ לה יותר. ואז מגיעה האינטגרציה, בו מתאזנים מחדש כל הגופים שלנו. אתם מכירים את כולם. לא אמנה אותם כאן. כי אם אשכח גוף כלשהו....מישהו כבר יטרח "להזכיר" לי.

אנו חיים בעידן בו לחץ (סטרס) הוא הגורם העיקרי לכל תחלואי הגוף והנפש. כפות ידי מזמינות אתכם להתרומם מהדיכאון, ללמוד להתרגש מהחרדות, לאחוז בדגל לבן אל מול המלחמות הפנימיות הבאות לידי ביטוי בכל צעד ושעל בחיינו, לדעת שלוות-נפש מה היא. טיפול אנרגטי הוא מעבר למילים. הוא ריפוי ללא מילים, היישר מתוך האור.

איננו צריכים להפוך אנרגיה טהורה למילים, רק לחוות אותה. מעולם לא כתבתי כל כך הרבה מילים עליה....ומי זו בכלל שכותבת? זהו הצד החופשי שבי, שנהנה מהעבודה הגלויה שכבר יצא ממרתפי המחתרת. זה המקום היודע כי זו עבודת חיים. זהו הכלי שהפכתי להיות, או נולדתי להיות, למען הכלל. בשורות טובות, וכך הוא הדבר.

ידיה האמונות מזמינות אתכם לחוות. הן מלאות אהבה. נשימת בראשית.

וכך הוא. Feeling is Healing.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים