קריון מקורק - אירלנד מתגלה


מאנגלית – רחלי גנון

ברכות יקירים. אני קריון מהשירות המגנטי. אמרתי זאת לעיתים כה קרובות. אני יודע היכן אני נמצא. הסינכרוניות שלי להיות במדינה הזו הנקראת – אירלנד, היא משהו בעל זמן פרקטאלי משלו. ואלו הנמצאים כאן, בחדר, יודעים בדיוק על מה אני מדבר. יש זמן לזה וכעת הגיעה העת, ממש בזמן הנכון. ואני יושב כאן, במקום שאני מכיר.....

אני עומד לעשות כעת משהו שעשיתי במעט מאד מקומות בעולם. ואתם עשויים לא להבין זאת, אך חלקכם יבינו. אני מבקש כעת רשות משומרי האדמה לדבר ולספר אודות האדמה הזו, בדרך נדיבה יפהפייה ומכבדת, כי הם אלו שצריכים להסכים ולאמר – כן. אני נוהג כך כי משהו קורה כאן ותמיד קרה.

עליכם לקשור כעת את הבנתכם למה שלימדתי בעבר. אודות מעשיהן של הפליאדות, הרשתות של הפלנטה שהן רשתות של תודעה, וכבר שוחחתי עליהם גם בעבר. וכך אתן סקירה קצרה כדי שתבינו לאן כל זה הולך. שתבינו את מה שאני עומד לספר לכם. וזה לא בהכרח אודות אירלנד. אני עומד להשתמש במילה – "האיזור"....כי הגבולות שתמתחו על ידי בני-אנוש ועל ידי האוקיינוסים – הם פיזיים. והגבולות שנדבר עליהם היום הם אנרגטיים.

וכך זה קרה, שאנו ישובים באחר המקומות העוצמתיים ביותר, החלק הדרומי של האיזור מלא בחיות בדרך ייחודית ואני עומד לדבר עליה. הוא שונה ממה שאתם חושבים. אתם חשים בכל מיני דברים כאן. אלו מכם המגיעים הנה ללא מטרה מטאפיזית או אמונה, מרגישים כאן דברים. ישנה התרגשות של האדמה, הטריות הזו, וחלק יאמרו – "כן! רק נחתנו ואנו כבר מרגישים זאת כאן." ומה שאני עומד לאמר לכם הוא, כי כל מה שלימדתי אתכם, אינכם אמורים להרגיש כאן. משהו אחר קורה כאן.

אתחיל בתחילת הלימוד, שותפי...(לי) האט מעט....ברצוני לסקור יחד אתכם חלק מהדברים שלימדנו אתכם לאחרונה, הקשורים לרשת תודעה ספציפית אחת, הנקראת – הרשת הקריסטלית. אבהיר שוב, הרשת המגנטית, רשת גאייה והרשת הקריסטלית הן רשתות אזוטריות שאתם יכולים להרגיש והן פועלות גם כיום. אחת מהן, הרשת המגנטית היא פיזיקה. שתי הרשתות האחרות הן אזוטריות בלבד. לרשת הקריסטלית אין תבנית עליה ניתן לשרטט קווים. היא לא משהו שמישהו אי-פעם נתן לכם, שייך להיסטוריה או למתודולוגיה. הרשת הקריסטלית ניתנה לכם באופן מוחלט על ידי הפליאדות.

שלושת סוגי הרשתות ששוחחתי עליהם, הן כולן נדיבות לאנושות. זהו הלימוד של קריון. אנו מלמדים אתכם כדי שתדעו כיצד הדברים עובדים, וכדי שתהיו מודעים לתכנית הנדיבה שעמדה להתרחש בתנאי שתעברו את הסמן של 2012. ועברתם. זו הרשת המגנטית שדיברנו עליה במשך זמן כה רב. וגם לגאייה יש כאן תפקיד והיא תכנס לתוכו בעוד רגע. אך הרשת הקריסטלית? היא רשת מבלבלת עבור רבים וטובים. וכפי שאמרנו, היא אינה מונחת מעל הפלנטה כפי אתם חושבים, אלא היא מטפורה לאנרגיה של הזכרות הנמצאת בכל הפלנטה הזו. בתוך האדמה? מעל האדמה? אין לה באמת מקום ספציפי כמו במימד 3 או כמו הרשת שבאדמה. היא משמשת מטפורה למשהו, דבר כלשהו שזוכר. זה קשה. אך זה מה שאמרנו לכם, אשר מתחבר למה שאנו מבקשים לאמר היום.

הרשת הקריסטלית של הפלנטה היא רשת היזכרות של פעולות ורגשות אנושיים. היא עוזרת לאנושות בכל כך הרבה דברים, היא מונחת מעל המקומות בהן יש ציוויליזציה, היא מונחת בכל הפלנטה אפילו במקומות בהם יש מים (ימים ואוקיינוסים). והיא זוכרת דברים שקרו. כעת, ההוכחה לכך היא עובדתית. כאשר נשמה עתיקה נכנסת למה שהיה בעבר שדה-קרב במקום אסטרטגי חשוב, אתם צועדים לתוך השדה וחשים בצער, במוות, בבכי, בפרידה מהחיים, בשיחת הטלפון לאמא המודיעה על הנופלים....ואתם יכולים לשמוע את הקולות, ואף להריח. כך אדם רגיש חווה זאת.

ואפילו אלו שאינם רגישים, ייכנסו למקום כזה ויאמרו – "זה לא מרגיש לי טוב כאן. אני רוצה לעזוב". כך עובדת הרשת הקריסטלית. אשאל אתכם, מה יכול לאחוז זיכרון בצורה כזו? אין בספק בכלל שאתם מרגישים את אנרגיית האירוע אך חייב להיות תהליך שאוחז אותו אנרגטית. וזו הרשת הקריסטלית. כאשר דברים שמחים מתרחשים, הרשת זוכרת גם אותם. זו מערכת של יכולת וכשירות המשרתת את הפלנטה והאנושות כאחד. אינכם מבינים בדיוק כיצד רשת שזוכרת יכולה לעזור לכם, אך היא עוזרת, גם באבולוציה שלכם היא עוזרת וגם בידיעת דברים שאינכם תמיד רוצים לדעת. היא משמשת ככיסוי לרשת של גאייה.

כעת הקשיבו. רשת גאייה היא אמא אדמה. זו ההרגשה שאתם חווים כשאתם ביער. כל מחבק עצים יודע ומכיר את הרשת הזו. בזכותה אתם אומרים - " כל מה שאני רוצה לעשות היא לעמוד כאן ולהקשיב לעצים. כל מה שאני רוצה לעשות הוא רק לדחוף את כפות רגליי לאדמה, כי האדמה מובנת לי יותר מבני-אנוש". ישנם חיים בגאייה. בעצם, קיימים חיים מאד גולמיים ובוסריים בגאייה. הם כל כך ראשוניים, עד כי הרשת הקריסטלית מכסה עליהם בדרכים מסוימות, באזורים מסוימים, כדי שיהיה בטוח לחיות ולהיות שם.

במקום שהיה פעם למוריה, והוא כעת איי-הוואי, שותפי (לי קרול) עמד שוב ושוב בקצה הר הגעש, בטכס אחר טכס, ובעודו מודה לגאייה, לא היה לו שום מושג כי הוא משתתף בבתוליות הזו, בה רשת הקריסטל נמצאת גם שם עבור מעט הגנה. הרשתות עובדות יחד, בשירות הנדיבות למען האנושות. כדי שמקומות יהיו בטוחים עבורכם להיות בהם, כדי שתוכלו לחוש אנרגיה ותוכלו לראות ולחוש מה התרחש גם בזמנים אחרים. זה מורכב.

האם ידעתם כי רשתות התודעה אינם רק על פני השטח? הם נמצאים גם מתחת לפני השטח. כי גאייה מעורבת כל הדרך, ולא רק בשכבה דקה שאתם קוראים לה – פני השטח....זוהי אנרגיית גאייה. אולי תבינו את הכוח שלה אם תבינו כי היא נמצאת בכל מקום. הרשת המגנטית יושבת מבחוץ, הרשת הקריסטלית נמצאת בפנים ובחוץ, אך רשת גאייה היא עצומה בגודלה וממלאה באנרגיה מדהימה.

כל שלושת הרשתות הן רב-מימדיות. כולן. הרשת המגנטית היא התנסות קוונטית ופיזיקאים יאמרו לכם כי למגנטיות יש תכונה קוונטית. הרשת הקריסטלית היא בלתי-נראית. זוהי רשת קוונטית שהיא אזוטרית, היא רוחנית, אך היא קשורה לחלוטין לחיים על פני האדמה, לפיזיות שלכם ולתודעה שלכם. היא בעלת-ברית שלכם. רשת גאייה? שאלו את העתיקים לפני אלפי שנים, מה הם עשו כשהם פגשו את גאייה. הם כרתו עמה ברית, כי הם הכירו בכוחה ובעוצמתה. הם סמכו עליה ככר לציד, לגשם, לכל הדברים שהיו. גם אז הייתה רשת קריסטלית, אך העתיקים הבינו היטב את רשת גאייה ואת כוחה והתייחסו אליה בכבוד רב מאד.

אז שותפי (לי) עומד על הר הגעש בהוואי, ושומע משהו מאד דומה למה שכרגע עשיתי כאן. הוא שומע את השירה המקודשת המבקשת רשות מאבות אבותינו לעשות טכס. במקום בו גאייה בתולית, בה המגמה (הלבה) של האדמה נשפכת החוצה, או אולי רשת גאייה היא הכי שכיחה.....הפוך דף...אומר לי שותפי (לי)....

וכעת אנו מדברים על אירלנד. לפני שנים סיפרתי לכם, כי בעוד הרשתות נמצאות בממשק והן חוברות יחד בדרך מיוחדת, נוצר מצב של אב-נורמאליות ומוזרויות שונות. הזכרתי כי לדברים המוזרים יש תבניות שהן שונות. רבות מהן נמצאות בים. אך בשל הממשק של גאייה עם הרשת הקריסטלית והרשת המגנטית, קיימת אב-נורמאליות. המשמעות היא כי ישנן הפרעות בתבניתיות, ב-בלו-פרינט. הדבר המעניין בכל הסטיות האלה מהנורמה הוא שהן אינן הרמוניות בהכרח. בעצם, לעיתים קרובות הן משולשות (בעלי 3 צדדים). הן לעיתים קרובות מייצגות את המתמטיקה של ספרות ראשוניות.

מעולם לא סיפרנו לכם זאת בעבר, מישהו מכם יבין זאת, זה שיקשיב ויחבר במוחו מה משמעותם של מספרים ראשוניים ומה המשמעות שלהם....1,3,5,7...ואתם מתחילים להבין כי ישנו משהו מיוחד אודותיהם. הם ייחודיים בפני עצמם ונראים רק על ידי עצמם. האב-נורמאליות המתרחשת על הפלנטה אינה מתרחשת לעיתים קרובות. על אחד מהמקרים סיפרנו לכם. הוא נמצא הרחק מחופי פלורידה בעומק הים. חלקכם קוראים לזה – משולש ברמודה. ומה שמוצאים שם מאד מעניין. זה תמיד מלווה על ידי וריאציות מגנטיות, כי המגנטיות של הפלנטה היא חלק מאב-נורמאליות.

זכרו, זהו הממשק שבין המגנטיות לקריסטל ולגאייה. ושם דברים פועלים אחרת. אחד הדברים המתרחשים בכל סיטואציה של אב-נורמאליות שכזו, הוא שקיים ביטול של הרשת הקריסטלית וההשפעה שלה. כך שישנן מקומות על הפלנטה, כמעט כולם נמצאים בעומק הים או מעליו, בהם רשת הקריסטל באיזור הספציפי הזה פשוט לא קיימת. אני מדבר לקהל שחלקו מהאזור, לא כולכם מקומיים. אך אם תביטו בהיסטוריה של אירלנד, תראו שהיא הייתה קשה. תיווכחו לדעת שלא היה כמעט אף זמן בעבר בו היה שלום עקבי. כשכיבוש אחד הסתיים, אחר התחיל.

הוויכוחים תמיד המשיכו להתקיים. האם הבחנתם בכך? תמיד! היו קרבות גדולים כאן, היו קרבות אכזריים מאד כאן, מאות שנים של קרבות נמצאים כאן. והם היו רק חיילים. וכל זה היה גורם לכם לבכי חוזר ונשנה, לו רק יכולתם להיות שם ולראות את זה. לו יכולתם לראות את הנשים והילדים והציוויליזציה. כולם היו מעורבים בכך. הכיבוש החוזר של המקום היפהפה הזה לא נחסך מאף אחד. השאלה הראשונה שאתם עשויים לשאול את עצמכם היא – למה? מדוע כולם רצו את אירלנד? לכו אחורה הכי רחוק שתוכלו. האם זה בגלל שהיא עיר נמל? יש רבים כמותה. יש כאן משהו אחר. משהו כאן אינו הגיוני....וכרגע חלק מכם כבר מחבר את הנקודות....

מהי התרומה של הרשת הקריסטלית? היא זוכרת את כל מה שקרה. במדינה שחוותה כמות אכזרית של מוות, הרס, מאבקים, וויכוחים אודות כל דבר. אודות הזכות להיות כאן, אודות זכותן של מדינות אחרות להיות כאן, בין אם הם אלו שכבשו אתכם מספר פעמים. ועדיין...כשאתם מטיילים בחוץ, אינכם מרגישים בכל זה כלל! האם אתם מתחילים להגיע לנקודה? אתם אמורים להרגיש מוות, חורבן, דברים שיגרמו לכם לבכות...הרגישים שביניכם, צאו החוצה. מה אתם מרגישים? אתם מרגישים את הפיות, את האנשים הקטנים, אתם מרגישים את השמחה ואת החגיגה. ואתם, כ-אירים הרי ידועים בזכות הריקוד האירי שלכם. פסטיבלים, הנאה...נשמות יקרות, זו ארץ שהייתה צריכה להיות בה רשת קריסטלית מלאה בבכי וצער ומוות, וכל זה אינו כאן כלל.

אם תיסעו צפונה, תקבלו מעט מזה, אך לא כאן. זהו איזור קדמוני טהור. אז מה שאני עומד לספר לכם הוא כי כל המדינה הזו שייכת לאחת מהתופעות האב-נורמאלית הללו. כל האזור הזה, אך בעיקר בדרום, הוא מחוץ לנורמה, ממש כמו משולש ברמודה. הוא חובר לו יחדיו והרשת הקריסטלית? חסרה. כשהרשת חסרה, אתם חווים את אנרגיית גאייה הטהורה. כוח-חיים רב-מימדי שיכול לצוץ בכל מקום....טוב או רע, טוב או רע. כי אין שליטה! ומה שאני אומר לכם כעת, בבקשה אל תוציאו אותו מהקשרו. מהם הדברים שקרו שהרגו כמעט מיליון אירים ואשר גאייה יצרה? כשהמגיפות היו כאן, כשדברים לא צמחו, כשהמוות היה בכל מקום, בריחה הייתה הדרך היחידה. כל מה ששמעתם היה – צאו! צאו! ברוכים הבאים לגאייה שאינה בשליטה, ואשר אין בה רשת קריסטלית.

כעת, אנרגיית הפלנטה הזו השתנתה, וכך גם גאייה, ששיתפה פעולה עם התודעה החדשה הזו. אז זה לא יקרה לכם כאן שוב. אך ברצוני להצביע על דברים נוספים, על מקומות נוספים בהם זה קרה. באיזה עוד מקום נהרגו יותר ממיליון איש ומי עוד נאלץ לברוח? אלו היו האירים. האין זה מעניין שזה הפך להיות מקומי? וזה לא הכל. זה עתה סיפרתי לכם משהו שתוכלו למדוד אותו והוא יספק לכם הוכחה....סיפרתי לכם אודות הבדלים ושונות מגנטית. מקום שהוא אב-נורמאלי בכל הקשור לרשתות, תהיה בו מגנטיות מוזרה שהיא מחוץ לנורמה. כעת, אם תשאלו חלק מהאנשים היודעים, הם יספרו לכם על המגנטיות המוזרה כאן באיזור הזה, אך לא רק הם יודעים....

אני רוצה שתשאלו את אלו המנהלים את שדה התעופה של קורק (אירלנד). שאלו אותם שאלה, האם לאחרונה הם שוקלים לצייד מספרי מסלול חדשים בשדה התעופה? ואם כן, מדוע? הבינו, מספרי מסלולים הם כמו ראשי מצפן. ישנן הבדלי מגנטיות עצומים היושבים ממש כאן. ואם תרצו הוכחה – זה לא יושב בשום מקום אחר, וגם לא במזרח. זה נמצא כאן!! וזו הסיבה שיהיה עליהם לשנות את מסלולי הטיסה. לכו ותשאלו אותם, ואז חזרו להקשיב לי כשאני מספר לכם שכל זה פיזי לגמרי. כשאתם בחוץ, אנרגיית גאייה מורגשת תחילה. זה מה שאתם מרגישים.

ישנם רבים שמעולם לא יראו פייה, או מה שאתם חושבים שקוראים לו – פייה, שהיא ישות רב-מימדית של אור, דיווה של היער, מה שתבחרו לקרוא לזה....זה מופיע כדברים שונים לאנשים שונים, אך זהו המקום שבו הוא מופיע. כל כך הרבה דברים מרבים להופיע באיזור הזה, והאדמה הזו והמדינה הזו ידועים בשל כך. וכל זה התרחש במקביל. גם כשהיו קרבות, גם כשהמוות וההרס התרחשו. כיצד תסבירו זאת? אלא אם כן אני צודק...הרשת הקריסטלית מותירה אתכם כאן עם אנרגיית גאייה טהורה, טהורה!!! אין אף מקום בעולם ממש כמו זה, על הפלנטה. ואם אתם אירים – נולדתם לתוך זה, וזה כבר סיפור אחר.

היה תהליך בלמוריה שסיפרנו לכם עליו, תהליך בו האקאשה שלכם חיה פעם אחת באיזור קדום וטהור, ואז היא הולכת הלאה. והאיים הבאים שלכם נמצאים כבר המקום אחר. יקירים, אין טעות בעובדה כי הפלנטה מלאה במיליוני אירים!!! וכעת עליכם להתחיל לחבר את הנקודות...ואלו שנולדו כאן, יש משהו בתוכם. אפילו בתוך ה-די אן איי שלכם נמצאת גאייה טהורה, משהו שיכול להתעורר ולהפיץ הלאה, משהו שיודע כיצד גאייה עובדת, משהו שמבין, שמרגיש ויודע מהי אהבה טהורה של אדמה. ואתם באים ואתם הולכים.....זו הסיבה. צאו מהעיר. סעו בכל הפלנטה, יקירים. זה עשוי להישמע קשה, אך בבקשה השאירו את הדברים בהקשרם.

מה שהתרחש היה אירי בכל מקום. ואתם יודעים זאת. שותפי (לי) יושב כאן מולכם, עם שיער אדום (ג'ינג'י) ושם אירי (לי קרול). הוא ממש כמותכם. כמו מיליונים כמותכם הנמצאים על פני כל כדור הארץ. שעברו דרך המקום הקסום הזה, שנולדו כאן ללא רשת קריסטלית. ובכן, כעת אתם יודעים, מה שלא יכולתי לאמר בעבר, כי האינפורמציה הנוספת לא ניתנה מעולם עד כה. ואם אתם אירים...אתם יודעים כי אני צודק. ייתכן ולא ראיתם מעולם אדם קטן (גמד) אך בהחלט חשתם בזה. אתם יודעים כי זה שונה כאן. ואתם מטיילים בחוץ, אפילו היום, ויש משהו שאתם רוצים לעשות. בא לכם לחבק עץ, אתם רוצים לטבול את רגליכם באדמה הרטובה, ולאמר – תודה לך, גאייה, על שאני אירי. זה המסר.

זהו בהחלט מקום מיוחד וכעת אתם גם יודעים את המכאניקה של זה, כיצד הכל עובד. וייתכן וזה לא יהיה הגיוני לחלוטין עבורכם, מלבד העובדה ששוחחתי על המכאניקה של הדברים במשך שנים רבות וכעת היא מתאימה, למציאות. דברים אלו הם אמיתיים, נפוצים ושכיחים. אם הרשת הקריסטלית הייתה אקטיבית כאן, הייתם מרגישים זאת, והרי אתם אינם חשים בדבר!! כל מה שאתם חשים הוא היופי והרוח והעוצמה שהיא החיים והחיות של המקום הזה.

שותפי, לי, זה לא מקרה שבשבוע הקרוב אתם תלך ותשהה במקום הזה. ברוך הבא הביתה. וכך הוא הדבר. קריון.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Soruce


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים