מסר מהפליאדות - על אהבה וסקס


מאנגלית – רחלי גנון

האהבה היא המרכז של מי שאנו. ללא קשר למה אנו מרגישים ברגע הזה, תמיד נהיה אהבה. וכאהבה, היא מובילה אותנו לסקס, בו אנו חווים פיזית את רגש האהבה. רגש האהבה בסיסו ברוחניות. כל הבריאה משוועת לאהבה. כל הבריאה יודעת אהבה, כי היא נוצרה מאהבה.

בחיפושנו אחר אהבה משמעותית, אהבה בעלת חשיבות רבה, אנו מתאהבים יותר מפעם אחת במחזור חיים אחד. וכל קשת הרגשות שאנו חווים בכל פעם בו אנו מאוהבים, הם אמיתיים. האהבה נחווית ברמות שונות, בהתאם לביטוי האנושי האינדיבידואלי. לרבים מאיתנו יש מקום עצוב בליבנו, בעודנו מחפשים אהבה על הפלנטה הזו. רגשות מעורבים המונעים מאיתנו להיות פנויים רגשית.

העובדה כי נועדנו למצוא אהבה וללוות אחד את רעהו היא נכונה, כמו גם העובדה כי נועדנו בסופו של דבר לחזור למקום ממנו באנו. אנו משוועים לאהבה. אנו מתאווים לחיבור. כל כך רוצים לאהוב בן-אנוש אחר ולהיות אחד עם האלוהי שבו. כך היא אהבה בין שני אנשים. עד לחזרתנו לשושלת הרוחנית ממנה באנו, ניתנה לנו הזכות והיכולת להביע ולהרגיש אהבה אחד לשני. עלינו לזכור עובדה זו לעולם, כי אם נשכח – יהיה לנו קשה למצוא אהבה או אפילו לשמור על הקיים.

אנו מחפשים אהבה פשוט בשל העובדה כי אנו אהבה שהובאה למימד הפיזי. אהבה בין שני אנשים היא בהחלט דבר מפואר. באהבה, כל המכלול הנקרא "אני" בא לידי ביטוי. באהבת האחר אנו אוהבים את עצמנו. וגם כשאנו דואגים ומטפלים באחר, אנו עושים זאת גם עבורנו. וכן, כשאנו הופכים להיות אינטימיים עם אדם אחר – אנו למדים הכל אודות אינטימיות עם עצמנו.

מאהבה נוצרנו. היא המרכז שלנו. אהבה היא הכל. תמיד יגיעו שיעורים שילמדו אותנו אודות אהבה. כי אהבה אינה תמיד נפלאה. היא יכולה להיות הדבר הגרוע ביותר בעולם, ועדיין, רק דרך מערכות יחסים אנו מתחילים להבין אהבה. כשהיא קיימת בחיינו, אנו מתפתחים וצומחים וזוכרים מהיכן באנו. באהבה אנו יכולים להיות כל דבר שנרצה. וגם אם לא יהיה לנו דבר אחר מלבדה, אהבה היא סם החיים.

אין דבר מלבד אהבה. מבלי לחשוב על זה, אנו מנסים לערום לעיתים תכופות ערימות של כל מיני דברים כדי להניח אותם לפני האהבה. ואז החיפוש למלא אחר החלל הזה הופך להיות מייאש במיוחד. זה עוזר לדעת מראש, כי אין דבר שביכולתו למלא את החלל הזה מלבד אהבה. כך נוצרנו. כדי שנבטא ונרגיש את הרגש הזה ואף נזכה להיות נאהבים בחזרה.

החיפוש אחר אהבה הוא תמיד אצילי, גם אם אנו מוצאים את עצמנו מעורבים ברומנים רבים או מערכות יחסים, עלינו להמשיך ולחפש. כי בכל פעם שאנו מוצאים אהבה, אנו למדים יותר ומסוגלים לחוות את הרגש הזה בצורה עמוקה הרבה יותר. אין דבר בעולם שמרגיש טוב יותר, או מספק יותר מהתחושה הנפלאה של אהבה. היא נקטר החיים.

כשהלב שבור והאהבה נשמטת מאיתנו, דבר אינו מרגיש גרוע מכך. אנו מרגישים מורעלים ומוצפים במרירות. דעו כי אהבה נמצאת במרכז ההוויה שלנו. כך שלמרות שאנו יכולים להרגיש רע כשהיא נלקחת מאיתנו על ידי אחר, חשוב להבין כי אהבה אינה יכולה להילקח מאיתנו באמת. זו אולי עובדה מקפיצה או מרגיזה להכיר בה, אך זו האמת. כי האהבה מאוכלסת בתוכנו ומכילה את הכל, ללא קשר למה שאנו מרגישים ברגע הזה.

הרוח שאנו, הרוח שבנו תמשיך הלאה בתסריט חיינו הכללי יחד איתנו. תמיד נהיה אהבה, שנוצרה מאהבה לטובת אהבה. הביטו על הסרטים שלנו, הקשיבו לשירים שלנו, קראו על ההיסטוריה ודעו עת העתיד, האהבה גוברת על הכל, וזו היא, שוב ושוב, בכל הקיום. אהבה מנצחת הכל. כולנו נאהבנו ונמשיך לאהוב ונחזור על כך שוב ושוב, ולא רק במחזור החיים הזה, אלא גם במחזורי החיים האחרים.

הרי עוצבנו עבור אהבה. ולכן עלינו ללמד את עצמנו לא להפוך להיות מרירים ועוקצניים, אלא להישאר פתוחים לאפשרות וליכולת שלנו להרגיש כל כך נפלא מבחינה רגשית. רגש האהבה הוא הרגש ממנו נוצרנו.

סקס ורוחניות

אהבה מובילה לנושא של סקס. כי באמצעות הסקס אנו חווים באופן פיזי את רגש האהבה, אשר בסיסו ברוחניות. לחלקכם קשה להבין את הקשר שבין סקס ורוחניות. הביטו על החברה שאתם חיים בה, לדוגמא, ועל כל האזהרות אודות סקס. הרוחניות שבאה לידי ביטוי דרך סקס באהבה אמיתית, זהו המרכיב החסר לעיתים כל כך קרובות. כאשר הפיזיות שלנו מתרגלת סקס ללא כל רוחניות, זה יכול להגיע לכל המקומות המתעללים של אלימות.

ובאותה נשימה, אל לנו לגנות את עצמנו אם אנו נמצאים בקטגוריה הזו. זכרו, כי הרוח מביעה את עצמה כפי שהיא חייבת. ואם זו הפיזיות הנדרשת, אז זה מה שיבוא לידי ביטוי. אהבה היא כל מה שאנו רוצים בחיים. זהו רגש אמיתי. אז מדוע אנו בוחרים להפוך אותה לדוחה ומבחילה? האם אנו עושים זאת במכוון, או האם הדברים הללו מגיעים מהתת-מודע שלנו? הסיבות לכך כמובן מגוונות ויכולות להיות מאד מסובכות, כי כולנו עברנו טראומות קשות תחת מסווה של אהבה. בין אם בחיים האלה, או בחיים אחרים. ואנו עשויים להיות מפוחדים מכל זה.

למרות זאת, זה לא לטובתנו להישאר עם אותו אדם במהלך מחזור חיים שלם. יהיו רבים שלא יאהבו לשמוע זאת, אך זו האמת. אהבה היא יותר חשובה מכל דבר אחר. אם לא ידעתם אהבה, לא ידעתם אושר אמיתי. כי אושר הוא אהבה. חלק מאמינים כי האושר מונח בכסף או ברכוש, אך המקור האמיתי של אושר הוא בידיעת האהבה. אהבה מתחילה בשושלת הרוחנית שלנו. זהו רגש עוצמתי וטהור. כולנו משוועים לדעת ולהיזכר במה שידענו פעם, אך הראייה שלנו מלאה בעננים חוסמים.

ועדיין, אנו נאבקים לזכות מחדש בדבר המזוהה כמרכז ההוויה שלנו. כשאנו נשארים יחד לנצח, יהיה קשה למצוא אהבה. אפילו כשאנו מודעים לעובדה כי תחילתנו היא כישויות רוחניות שנוצרו מתוך אהבה אלוהית. אנו מחפשים, תוהים ומתקשים לנוע, כי ההתנסויות שלנו הן לעיתים קרובות לשווא, ואז אנו מתפשרים על אהבה שהיא רק צל או רמז של הדבר האמיתי.

בבקשה! הקשיבו להסבר עד סופו. הבינו, ישנן רמות משתנות בהן אנו יכולים לחוות אהבה, במהלך מחזור חיים אחד. ישנם אנשים המתחברים אחד לשני וחווים את אותה הרמה של האהבה במהלך מחזור חיים שלם, רק אחד עם השני. אחרים, נשארים יחד רק מהפחד של לעזוב או לנוע קדימה. שינויים הם דבר מאד מאתגר עבור בני-האדם. כאשר צופים בלחץ ובקשיים הנלווים לעיתים קרובות בשינויים אלו, יהיו כאלו שיימנעו מהם בכל מחיר.

כאשר שני אנשים נשארים יחד במשך מחזור חיים שלם, המשמעות יכולה להיות כי כל רמות האהבה כבר נחוו במערכת היחסים האחת הזו, ולכן זה אפשרי לאהבה להתקיים באותה רמה ובאותה מערכת יחסים לאורך כל מחזור חיים שלם. אך נציין בנוסף כי לא קיים תמיד סיפוק הדדי של שני הצדדים. בסוג כזה של מערכת יחסים, ישנה קבלה וסובלנות שאין לדעת את מקורן.

דעו כי אהבה היא חשובה במיוחד. היא הכוח העיקרי המניע בכל חוויה. זו האמת האבסולוטית האחת עבור הביטוי המחלחל ומתפשט בכל רמה אליה מגיעה אהבה. כל הבריאה שואפת וחותרת לאהבה. כל היצירות והבריאות של כל שישנו יודעות אהבה, כי הן נוצרו מאהבה, כשהמקור בתוכנו היה מאוהב.

הרוח היא אהבה. באמת ובתמים, אין דבר מעבר לזה. לעולם לא נתעורר מאהבה. היא החומר ממנו עשויים הדברים, המתבונן על כל הדברים. ולא כולנו יודעים או מבינים זאת. כי לעיתים זה מטעה ומתעתע בנו. כי אהבה בשושלת הארצית שלנו כבני-אדם אינה מבוטאת בצורה בה היא מוגשמת בשושלות הגבוהות. וכשאנו נזכרים....הפער מתסכל אותנו.

רבים מאיתנו יוותרו על הסיכוי למצוא אותה, ויחיו את חייהם לבד. אחרים ימותו בשם האהבה, וחלק ינסו בכל כוחם, למצוא שוב ושוב את הדבר המופלא ההוא שהם חוו במקום אחר, בזמן אחר. אהבה, על כל צורותיה וביטוייה, היא אלמנט החיות והאושר שלנו כאן על פני האדמה. הסוד הוא כי לאהוב כל דבר אחר מלבד אדם אחר, לא ימלא את הדבר לו אנו זקוקים. כי אנו זקוקים אחד לשני. הרי כסף, כוח, משאבים, עמדה בכירה, כל אלו אין ביכולתם לאהוב ולהיות נאהבים על ידי אדם אחר.

Source – Pliades.net / living life

ובנימה אישית ברוח הפליאדות,

הפליאדות מציינות חדשות לבקרים את חשיבותו של החינוך המיני, במיוחד לדור הצעיר, בכל הקשור לאהבה פיזית ורגשית. הם ממליצים להגביר את המודעות לגבולות בריאים, בעיקר אצל נערות ונערים צעירים, כדי לשמר את האהבה וטוהר מידותיה. על משמעותו של מגע טהור, עדינות, חיבוק ונשיקה שמהם נוצרת אינטימיות אמתית. הם מסבירים בבירור כי סקס אוראלי אינו אהבה, אלא שימוש ציני בהתנהגות שאינה מכבדת אף אחד מהצדדים. בעיקר בתקופת הנעורים הרגישה בה האופי מתעצב ובו אקט המוגדר כ-"אהבה", יכול להוביל לאלימות, שתלטנות והתעללות מינית שמטווה דרך גם להמשך. כאשר מתייחסים לגוף מתוך כבוד והערכה עילאיים, אז הילד הפנימי שבנו מרגיש מספיק בטוח לצאת החוצה לשחק, ולהתאהב, ואז גם הנשמה משתתפת ואנו עושים אהבה ממש כמו במימדים העליונים.

אהבה פיזית היא זכות, זכרו לבקש רשות, זו עוצמתה של רכות. קחו אחריות ללמד את ילדיכם מעט מהיופי הזה שאינם נחשפים אליו ואינו מצוי בסרטי אינטרנט כאלו ואחרים. אהבה אינה שליטה, הלב שלנו נפתח ומאבד שליטה כשאנו מתאהבים. ויהיו כאלו שינצלו זאת. כי אנו מגיעים לעולם הזה עם כאבים ובעיות לפתור, שהותירו לנו אבות-אבותינו כחלק מה-DNA שלנו. מכל הכוכבים מהם באנו, ישנם טובים וישנם בוגדים, כי כל אחד מאיתנו יוצר לעצמו מציאות על פי בחירתו. המדריכים שלכם אין בכוחם להשתלט על משחק האהבה שלכם. הם כאן כדי להיות אתכם, להוות השראה, להדריך, להפעיל את התאים ואנרגיית החיים שבקונדליני. אתם הם אלו הנמצאים בגוף, החיים את החיים האלה ובוחרים את ההחלטות, ואת האהבות ואת ההתנהגויות. בחרו להיות בני-אדם ולגדל בני-אדם. לא חיות.

דברו בבהירות, הצהירו כוונות, בכבוד, מעומק הבטן, רגשות הן תמיד דבר ששווה להתחשב בו. לכולנו יש את היכולת לחוש כאב. נולדנו איתה. וגם כשמתעוררת התמימות שבליבנו, ימי התום אינם מסתיימים לעולם. אהבו את לבכם הטהור ולמדו את ילדיכם לצמוח ולגדול ולהיות ג'נטלמנים (אדם עדין, Gentle-man ) השומרים על כבודן של נשים צעירות. למדו את בנותיכם לשמור על גבולות הרוך והעדינות של מעשה האהבה, וכך היא לא תשמש מסווה לדברים אחרים איומים ומכוערים. וזה נפלא לגלות כך, עד כמה זה מהנה ליהנות מהגבריות ומהנשיות בדרך הזו, כשאנו בגוף פיזי הזוכר את טוהר נשמתו. זו ההתעלות המפוארת שכולנו בורכנו בה.

"The only thing you will ever learn is just to love and be loved in return".

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים