מסר מהקולקטיב


מסר מהקולקטיב – דרך קרוליין אושיאנה-ראיין -29.8

מאנגלית – רחלי גנון

ברגע בו אדם מתעלה למימדים גבוהים ומתמזג עם נשמתו, הוא הופך בעצמו להיות הנשמה המסוגלת לברוא כל מה שהיא בוחרת, בהינד עפעף. ובנקודה הזו, הכסף הופך להיות לא רלוונטי. במילים אחרות – אם אתה רעב, האם לא תרצה פשוט להגשים סנדוויץ'? בנקודה הזו, שפע ואושר הם במרחק מחשבה אחת בלבד.

ככל שיותר ויותר עובדי אור יביטו לתוך המימדים הגבוהים, ידמיינו בעיני רוחם וייצרו מתוך אנרגיה, התכוונות וראיה בהירה, נשמע הרבה פחות על חוסר-מזל, אובדן ומוגבלות על הפלנטה הזו. כי באמת אין חסך, אין אובדן ואין כל מגבלה. יש בכם את אותו הכוח שיצר וברא עולמות שלמים. השאלה היא – האם אתם מוכנים ללמוד כיצד לזכור, לדרוש, לתבוע, להיות הבעלים של היכולות הללו ולהשתמש בהם בפועל?

האם אתם מוכנים להיזכר ולחיות שוב מחדש את יכולתכם היצירתית והידע שלכם? היקום, כפי ששמעתם ללא ספק, אינו ההורה שלכם, הבוס שלכם, הסמכות שלכם, מאסטר המטלות שלכם, או השופט שלכם. היקום הוא אתם. הוא השותף שלכם, החבר שלכם, הכוח היצירתי שהוא בן- הלוויה הטוב ביותר שלכם. והוא מחכה להכרה שלכם בעצמכם ובעוצמותיכם.

אתם מדברים על אדם המתעלה למימד 5 ואנו מבקשים להבטיח לכם כי אינכם נעים למימד ה-5, אלא אתם פשוט הופכים להיות רב-מימדיים. ואתם מולידים ארץ רב-מימדית סביבכם. ישנו הבדל גדול בין הרעיון הראשון שלני. הרעיון הראשון מציג את המימד החמישי כמקום שאתם נוסעים אליו, או לחילופין מקום שיום אחד אתם מתעוררים ומוצאים את עצמכם בו.

הרעיון השני מדגים כי אתם הופכים להיות ישויות רב-מימדיות. הישויות הללו מבקרות במימדים נמוכים יותר, כמו מימד 3. אינכם רואים אותן כשהן באותו כי הן מתדר גבוה, מעודן וזך יותר. עיניכם אינן יכולות לתפוס זאת באופן כללי, אלא אם כן הן לובשות תחפושת של מימד 3, וכך המעקב אחריהם הופך להיות קל יותר.

ישויות רבות עושות זאת כדי להעביר מסרים או פשוט כדי לחוות מימדים נמוכים יותר לזמן-מה, לטובת ההבנה והלמידה האישית שלהן. כולכם נוסעים דרך המימדים. לחיים הנוכחיים שלנו יש תאריך תפוגה, ומסעות בין-מימדיים אינם חדשים לכם. אתם עוברים למימדים גבוהים במצב מדיטטיבי, ובלילה במצב השינה שלכם, כשאתם מבקרים את משפחת הנשמה שלכם ואת הלהבה התאומה שלכם, אשר מתחברת אליכם בשמחה ועובדת יחד אתכם על משימת הנשמה שלכם.

אנו אומרים "ביקור" במירכאות. כי זה אינו באמת ביקור. בפועל, אינם עוזבים אותם לעולם, כי אספקטים מסוימים בתודעה שלכם נמצאים תמידית במימדים הגבוהים יותר. העצמי הגבוה שלכם תמיד שולח אור ואינפורמציה לעצמי הארצי שאתם. הוא עוזר לשדרג את הדי אן איי שלכם ולעזור בהתפתחותו של גוף האור שלכם.

לעיתים נשלחים אליכם נחמה ומזור ועזרה, חוכמה ואהבה עילאית. כי במצב הזינה שלכם, אחוז גדול יותר מהתודעה שלכם פנוי לעלות לגבהים נעלים יותר. זו הסיבה שאלו שאהבתם ועזבו את הפלנטה, עדיין נמצאים כאן ויכולים לדבר אליכם אודות דברים חשובים, או פשוט לבקר אתכם בלילה במה שנראה לכם כ-חלומות.

זו הסיבה כי לעיתים אתם מתעוררים בבקרים מסוימים עם הרגשה שחזרתם ממסע ארוך, או זה עתה חזרתם לגופכם ואתם חלק מהעולם, או מהאדמה באופן כללי. או שהייתם לפני רגע במדיטציה עמוקה וניהלתם שיחה עם מישהו בעל נוכחות אנרגטית גבוהה יותר. דבר מכל זה אינו שייך לדמיון שלכם. אתם הופכים להיות רב-מימדיים ובכל רגע זה מתגבר. התהליך כבר מתרחש.

וכך, היכולות הרב-מימדיות כבר הופכות להיות נראות עבורכם. אתם פשוט תוהים מה העצמי שלכם במימד 5 מסוגל לעשות, וזו אינדיקציה ברורה לכך כי אתם צועדים לתוך החיים החדשים האלה, נעים לתוך התדר הגבוה יותר הזה, ההופך למציאות שלכם, כפי שאתם קוראים לה כך.

וכך אנו אומרים, קחו את הצעדים הנדרשים בין המקום בו אתם נמצאים כעת עד לרגע שבו תוכלו להגשים בהינד עפעף. עבור רבים זה ידרוש יכולות הגשמה הנמצאות גבוה הרבה יותר ממימד 5 ועדיין, זה אפשרי. אז אנו שואלים, האם אתם מוכנים ללמוד? ואם תאמרו כי אינכם חברים באקדמיית ה-ג'דאי...ותאמרו – "אין לי יתרון של למידת הטכניקות של עבודה עם הכוח, כמו אלו העובדים עם מאסטרים של הגשמה. כיצד אוכל להתחיל בכלל"?

ואנו נאמר, שאפילו אם רק תשאלו את השאלה הזו, זה יהיה הצעד הראשון שלכם. המילים והקול שלכם הם חלק מהציוד של הבריאה במשותף ועליכם להתייחס אליהם בתשומת לב רבה ובכבוד רב, כי הם אובייקטים קדושים לכלים עוצמתיים במיוחד. הבינו מספר דברים. הקול שלכם הוא מקור מאד עוצמתי של בריאה ויצירה. כך גם מחשבותיכם.

המילים שלכם במיוחד, אלו שאתם כותבים לעצמכם בכדי לחזור עליהם באופן יומיומי, בין אם קראתם או המצאתם, הם כלי עוצמתי ביותר, שאף ג'דאי לא ימעיט בערכו לעולם. אז קחו בחשבון את קולכם ומילותיכם. כל משפט, כל ביטוי, עד כמה שהם נראים פשוטים, הם חלק מהציוד שלכם לבריאה במשותף. עליכם לרכוש לכם כבוד ותשומת לב ראוי.

אך ישנו שימוש גבוה אף יותר לבריאה במשותף. כי מה שאתם אומרים משתחרר החוצה אל האוויר. החומר האוורירי הסובב אתכם וזורם דרככם ודרך כל דבר ביקום שלכם כל הזמן. זוהי האינטליגנציה העכשווית, החיות וההבנה והמילים שלכם עפות לתוך זה, מחפשות להגשים את עצמן בעולם החיצון בדרך כלשהי. בין אם זה מוחבא או ברור לעין, "האם כל דבר שאני אומרת או כותבת מגשים את עצמו?" אתם שואלים. ואנו נאמר – ברמה כזו או אחרת, כן, זה מוגשם. הדברים שאתם עומדים מאחוריהם בבטחה עוצמתית, כוונה ורגש, מוגשמים הרבה יותר מהר ובאופן הנראה לעין ובצורה מועצמת יותר מאשר המילים שאתם מדברים שאין בהם רגש, או הדגשים, או התמקדות, שהם ללא אינטרס אישי, ללא דמיון או ציפייה להגשמה.

כן, ההגשמה אמנם עדיין שם, אך עשויה לא להיות גלויה בעולמכם. היא עשויה להישאר בצורתה האנרגטית עד שאתם תקראו לה להופיע שוב. או שהיא מופיעה בצורה מעטה ומינורית, עד כי אינכם עושים את החיבור בין מילותיכם לבין המציאות החיצונית המוגשמת שלכם. שוב, אני משתמשי במירכאות סביב המילים "המציאות החיצונית"....כי למונח הזה ניתנה משמעות חזקה בעולמכם.

זו ההוכחה החיצונית שמדענים וחוקרים משתמשים בו לניסויים הנדרשים, כדי לבדוק אילו מעשים גרמו לתוצאות הנראות לעין. אך אנו מבטיחים לכם ואתם כבר גם מודעים לכך, כי הגשמה אינה צריכה להיות פיזית כדי להיות אמיתית. אתם מודעים לכך אינטואיטיבית. לדוגמא, כשאתם משפיעים על חייו של אחר, לטובה, דמותם תעלה במוחכם, אולי בלבכם, ללא מילים, רק כהתרשמות שהיא נהירה עבורכם. זה ייראה כאילו מציאויות אחרות אינן מעורבות, אך הם פשוט בתדר שונה ועדיין, ההתנסות וההגשמה מאד מציאותיים.

זו סביה אחר מני רבות מדוע נשמתכם, או העצמי הגבוה שלכם, ימנעו מכם חלק מההגשמות החיצוניות, כסף וצורות אחרות של שפע שאתם יכולים לראות, לשמוע או לגעת בו. באתם הנה כדי להבין את טבעה של האנרגיה והבריאה מנקודת המבט הנואשת של בן-האנוש במימד השלישי. והצעד הראשון בהבנה הזו, הוא להיווכח בכך כי הכל אמיתי, וכל הדברים שאתם רואים הם חיים, כמו גם אלו שאינם נראים.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine Source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים