מסר מהארקתורים על פורטלים בין-מימדיים


מאנגלית – רחלי גנון

לעיתים אנו מרגישים כאילו אנו בקצה הכניסה אל מחוץ לזמן. המסר הנשמע מתוכנו הוא, כי ברגע שנגיע לרמה מסוימת של התיישרות עם העצמי שלנו מהמימדים הגבוהים ונתחיל לראות את המציאות כפי שהיא, ברגע הזה, בתפיסות רב-מימדיות ולא כפי שאנו תופסים את המציאות כפי שעליה להיות לדעתנו, או כפי שהיינו רוצים שהיא תהיה, או כפי שהיא הייתה בעבר.

ברגע הזה, ממש כעת, בתוך כל מחשבה שלנו, בכל שנייה מהזמן, ועם כל רגש, אנו בוראים את המציאות שלנו. אנו גם מתחילים לגלות שהאתגרים האישיים שלנו הם אלו המכריחים אותנו ללכת אחר היעוד האישי שלנו. ואנו מתחילים לתפוס את המציאות הנמצאת בתוך ה-NOW, עכשיו, כעת, במקום לאחוז באיזושהי וורסיה של העבר, או תקווה לעתיד.

אנו נוכחים לדעת כי יצרנו את חיינו לכדי מציאות, בקצהו על הרגע הזה במימד חמש. כשאנו עומדים בפתחה של מערכת המציאות, אנו חושבים על ההמרה למימדים הגבוהים כתזוזה עצומה ומשמעותית של מציאות.

במימדים 3 ו-4 השתדלנו להיזכר במי שאנו באמת, ומדוע קיבלנו את הכלי הארצי הזה (הגוף שלנו). כאשר עשינו את הבחירה לשנות את מיקומנו ולהפוך לכלי אנושי, הסיבה לעיתים קרובות הייתה כי העצמי הרב-מימדי שלנו היה תקוע בתבנית של מימדים 3 ו-4. לכן, לקחנו על עצמנו כלי ארצי (גוף), כדי לעזור לעצמי, שלעיתים קרובות הוא העצמי המתעלה, אותו ביטוי שלנו שהתנדב ללכת לחושך העמוק ביותר ולנקות אותו באהבה ללא תנאי ובאש סגולה.

למרות זאת, נתקלנו בהדהוד הזה וקראנו לעזרה מהמימד השמיני, שהוא תדר של תהודה ותסריט שיצרנו במציאות הזו של מימדי 3 ו-4 כדי לספק לעצמנו את החניכות שהיינו זקוקים להם כדי להבין ולהיות מומחים בסיבה ותוצאה, בקוטביות (פולאריות) ורעיון הזמן.

וכך לאט לאט, נשימה אחר נשימה, אנו בוחרים להשתתף בתדר הגבוה של גלי אנרגיית ההתעלות המתגברים ומתפתחים. גלי המימדים הגבוהים הם שכיחים במציאות המהדהדת עם התדר של כדור הארץ הנמצא כעת במעבר. הפלנטה הזו מגיבה לתדר האתרי של מימדים 3 ו-4 במשך עידנים. וכעת היא מתמזגת וחוזרת לתדרי מציאות מימד חמש.

למרות זאת, נדרשת התאמה רצינית להתמזג עם הגלים הללו שהם בתדר גבוה מאד, כדי שנוכל לכייל את התודעה שלנו לגלי האנרגיה מהמימדים הגבוהים. מצאנו כי זה יעיל ליפול לתוך החוויה הזו, לסוג כזה של התמסרות המתאפשר, בה האנרגיה זורמת דרכינו ומתוכנו כעת. אם נתמסר לאנרגיות הזורמים בתוכנו ומאיתנו, נוכל להסתגל אליהן לאט לאט. השדות האנרגטיים של המימדים הגבוהים הם רגישים כמו כנפי פרפר. איננו יכולים לנסות לאחוז או לגעת בהם בחוזקה.

במקום זאת, עלינו להיות דוממים כמו עץ, רכים כמו עשב ונתונים לשינויים כמו השמש. עלינו רק להרגיש את אהבתה של וונוס ולקבל את המסתורין של הירח. כשאנו עומדים, יושבים, זורמים או אפילו מתעלמים מהעובדה כי העצמי שלנו מתמזג עם ריבוי מימדים של העצמי. אז אנו פותחים את הפורטל שלנו. השער הזה חשוב מאד ועוזר לתודעה שלנו להתאחד עם פורטלים ממימדים גבוהים בהם יש אחדות של גיוונים.

אחד השיעורים שבאנו ללמוד בפלנטה ארץ הוא להיות מסוגלים לחיות באחדות עם כל המגוון. משמעותו לסגל לעצמנו את ההתניה לאהוב כל אחד וכל דבר ללא תנאי, אפילו כשהוא די שונה מאיתנו. ואז, בכל פעם שאנו חווים פחד, נשתמש באש הסגולה להתמיר כל צל לאור טהור. בכל פעם שאנו מרגישים תחושות של פחד, כעס או צער, האש הסגולה מבצעת אתחול מחדש לגוף הרגשי שלנו.

ברגע שהגוף הרגשי מתאזן, אנו מסוגלים לחזור ולאהוב את עצמנו ללא תנאי. ואנו אנו מתחילים להבחין בגלים של התודעה האנרגטית הגבוהה, במחשבות וברגשות ההופכים להיות קולניים יותר ויותר בכל יום. כך מתחזקת התחושה כשהמחשבות הרב-ממדיות והרגשות האלה מתיישרים עם המיינד הרב-ממדי שלנו והלב הגבוה שלנו, ששניהם משמשים כפורטלים רב-ממדיים. לכן הם מרכיבים קבועים בהתעלות שלנו.

תחילתה של ההתעלות היא בתודעה ובתפיסה ובסופו של דבר גם בחוויות מהמימדים הגבוהים. ההתנסויות גוברות בעת הזו והן גורמות לנו להרגיש כאילו אנו מביטים לתוך פורטל של מציאות אחרת. בהתחלה, הפורטים הללו מספקים לנו הצצה למציאות אפשרית. אך כשההרפתקה שלנו ממשיכה, אנו מגלים עד כמה לימדו אותנו להאמין כי המציאות היחידה היא של העולם הפיזי במימד השלישי. למדנו להרגיש אשמים, או נבוכים, או כועסים, למדנו לחוש צער, אך היצירות האלו הוגשמו כדי שנחווה את הרגשות האלו במדויק. ובעוד רגשות אלו תויגו כרגשות "רעים", זהו האתגר, שכל חלק בהתעלות יהיה מאתגר אפילו יותר מקודמו.

כל החלקים שבנו שמבלבלים אותנו, נאבקים בנו, מרגשים אותנו, חוזרים הביתה עם מעט תשומת לב והכרה כי כולם חלק מההתעלות. כך אנו משתתפים בצורה מודעת בתהליך. עלינו לזכור לתפוס את המציאות מנקודת מבטו של העצמי הגבוה תחילה, אז נוכל לתפוס גם את מציאות העצמי שבמימד 3. במילים אחרות, אנו מעבירים את שרשרת הפיקוד של ההתעלות מעלה, אל המימדים הגבוהים.

בתחילה מרכז הפיקוד שלנו היה בגוף הפיסי, אך כעת אנו בתהליך הפיכת מוקד הפיקוד העיקרי שלנו בגוף האור הנמצא במימד חמש. כשאנו משנים את מרכז הפיקוד במודע בתודעה האישית שלנו, בכל מערכות המציאות ובכל הבחירות שלנו, אנו מתחילים לזרום דרך קווים אלטרנטיביים מקבילים השייכים סימולטנית לעבר ולוורסיות שונות של המציאות הנוכחית שלנו.

כשנתרגל לתפיסות הרב-מימדיות הללו, נתחיל לתפוס את גלי האנרגיה מהמימדים הגבוהים יותר בבירור. מעבר לכך, ככל שהתדר בגופנו ובתודעתנו מתקרב למימדים הגבוהים ואף מעבר להם, אך נקבל אפילו יותר אינפורמציה מגלי התדרים של המימדים הללו. אינפורמציה זו מגיעה ישירות למיינד הסופר-מודע שלנו שהוא בתדר הגבוה מספיק כדי לקבל את המידע מהתדרים שכבר עברו כיול מחדש בתוכנו.

ברגע שנשכיל לחוות את הערוצים השונים במוחנו, נבחין כי הם שינויים מנטאליים, המתנהלים כמו ערוצי הטלוויזיה השונים. אנו אוספים את האינפורמציה הנחוצה לכל מה שמהדהד עם כל ערוץ מוח-מיינד, ולכן ערוצים אלו כוללים וורסיות שונות של המציאות שלנו, החיים שלנו, החלומות שלנו, או הצורך שלנו להפוך לאחד עם המציאות שאנו בוראים.

זכרו כי הגענו לבית הספר של כדור-הארץ כדי ללמוד:

1)את חוקי הסיבה והתוצאה

2)לערבב את פולאריות המימד הרביעי וליצור אחדות של גיוונים.

3)לחיות באהבה בלתי-מותנית באש הסגולה של ההתמרה והשינוי.

כשנלמד אחדות אמיתית של כל גווני החיים, כבר לא נצטרך להילחם אחד בשני בשל ההבדלים בינינו. במקום זאת, אנו נזכור כיצד אהבנו לאהוב, להיות מקובלים וליצור מציאות אישית וקולקטיבית ברוח הזו.

רבים מאיתנו בזבזו מחזורי חיים שלמים במלחמות כי הם היו שונים מ אחרים. רבים מאלו הם אנשים שחוו את הדברים הקשים ביותר שיש למימד השלישי להציע. ולכן אנו שולחים להם אהבה וקבלה ללא תנאי. לשמחתנו, כשאנו מתמזגים עם המימדים הרביעי והחמישי העצמיים שלנו, אנו יכולים לזהות במלואן את כישרונותינו ויכולותינו ובהיזכרותנו בהם, אנו יוצרים באמצעותם רגש שמח ויצירתי בתוך גופנו.

כשאנו עוברים אינטגרציה מלאה לחיים במימדים גבוהים, אנו חווים תחושות עילאיות, כאילו הן בגוף הפיזי, אך התחושות מתרחשות גם כשאנו מתבוננים במשהו יצירתי. לכן, התפיסות והרגשות שלנו מזכירים לנו את השמחה שבלהיות יצירתיים, אתלטיים, אומנותיים, שמחים, שובבים ועליזים. מאידך, עלינו לתעד את חוויותינו מהמימדים הגבוהים כי הם חדשים למוח, לתפיסה ולניסיון הקודמים שלנו.

עוד לא קיים מקום במוחנו בו נוכל לאחסן קלט שכזה. כל אחד מאיתנו חווה משהו שגורם לו לאמר – "וואו"....מה זו התחושה הזו? הדרך הקלה ביותר לזהות התנסות ממימד גבוה הוא להרגיש את אנרגיית הקונדליני בליבת עמוד השדרה שלנו, זז מעלה ומטה או מרחף מעל צ'קרה מסוימת. אז גופני מתעורר במרץ לתפיסה רב-מימדית. הקונדליני הוא המכשיר הכימי האקטיבי הפנימי שיעזור לנו להיזכר בחשיבותו של התהליך שאנו עוברים. לכן התפיסות שלנו הן חשובות, והכי חשוב – אנו חשובים. כשאנו מזהים את הדרך הזו שהיא....לאהוב את עצמנו ללא תנאי ולכבד את התחושות הפיזיות שלנו, אז נרגיש השראה גדולה יותר להתכוונן טוב יותר, לכתוב, לשרבט, לצייר, ללמד ולשתף מחוויותינו מהמימדים הגבוהים בכל דרך שהיא הטבעית ביותר עבורנו.

שיתוף אחרים מקרקע את ההתנסויות הללו בתוך הגוף האסטראלי שלנו במימד ארבע, במוח שבמימד שלוש, בגוף הפיזי ובכל פלנטת גאייה שאף היא במימד שלוש. עם התמסרות שכזו לאבולוציה האישית והפלנטארית שלנו, אני מזמינים את הגלים מהאנרגיה הגבוהה, להישתל ולהשתרש בתוך הגוף הפיזי שלנו, בתוך ליבנו, מוחנו ולתוך הגוף הפלנטארי של גאייה. כשאנו מסכימים, זורעים, מטפחים ומגדלים את תדרי האנרגיה הגבוהים הללו בתוך הגוף הפיזי שלנו, יותר ויותר מידע רב-מימדי יגיע אל תוך המודעות האישית שלנו.

ידע זה מאפשר לנו להרחיב את תודעתנו, ובעוד היא מתרחבת אנו מבחינים בכך כי הקוטביות של האור והחושך, של הבחינה העצמית ותפיסות נוספות של הארה ובלבול, של ימין ושמלא, של טוב ורע מצד האור ומצד החושך שלנו, כל אלו מתחילים להיפגש בתוך הפורטלים הבין-מימדיים ובמציאות מימד חמש שלנו. כשאנו שולחים את הכוח הקסום של האהבה הבלתי-מותנית שלנו לתוך המרכז הזה, האמצע הזה, החושך האישי שלנו והאור הפנימי שלנו מתנתקים מהקטבים שלנו והופכים להיות חוויות בין-מימדיות. כשאנו חווים את האור והחושך הפנימיים שלנו מתמזגים לאחד, אז אנו מפסיקים לנסות להפריד ביניהם, כאילו אין לאור מה לדעת על החושך, או שהחושך יהפוך להיות נבוך מההשתקפות של האור.

הקטבים של המימד השלישי מתחילים להתמזג לאחדות במימד החמישי. השדות האנרגטיים מתגברים ומתחילים למלא את החלל שם באמצע, של מה שנחשב פעם לאור או חושך. לכן, אנו מתחילים לקבץ ולכנס את אורנו וגם את החושך שלנו ומאפשרים להם להתמזג למקום הזה שהוא בין לבין, למקום בו הקטבים מתמזגים לאחד. כשאנו מאפשרים למיזוג הזה להמשיך להתרחש בתוך התודעה שלנו ובתוך הגוף הפיזי שלנו, האור הגבוה יותר יעבור ישירות לעין השלישית שלנו ונוכל להשתמש טוב יותר בראייה העל-חושית שלנו.

האור מהמימד החמישי גם ייכנס לתוך הלב הגבוה שלנו ויעזור לנו להבין טוב יותר אהבה ללא תנאי. בעוד האור ממלא את ליבנו, אנו מתחילים להבין לחלוטין כיצד האהבה הבלתי-מותנית שבלב מתמזגת עם התפיסה העל-חושית של העין השלישית שלנו. הבנה זו מאפשרת לנו לתפוס בצורה מוגברת את התקדמותן של תפיסות המציאות מהמימד השלישי לחמישי.

הביטויים ממימדים 3 ו-4 עדיין קיימים ומרשתים ועוזרים לנו לבנות את הגשר הזה אל החופש. החופש הזה מתהווה כדי שנוכל בקלות ובמודעות לזרום לתוך המרכיב הראשון בעצמי שלנו שנמצא במימדים הגבוהים. זהו אור במימדים הגבוהים שמפעיל את המיינד הבר-מימדי ואת הלב הגבוה שלנו, והם מתעלים כדי להתערבב עם התודעה היומיומית שלנו. כשאנו משתפים את היכולות הבין-מימדיות שלנו, תחושת תודעת האחדות שלנו מתרחבת ומכילה את כל החיים, כל שישנו.

ואז, תחושת העצמי הזו מרחיבה את התהליכים שאנו עוברים כבני אנוש ואנו הופכים להיות רב-מימדיים. תהליך המיזוג התודעתי הזה עם כל החיים, מאיץ את תהליכי המיזוג שלנו עם העצמי הרב-מימדי שלנו. האצה של מיזוג שכזה מאפשרת לנו להשתמש במוח הרב-מימדי שלנו, כדי לתפוס את המציאות דרך העין השלישית והלב הגבוה שלנו. תפיסת מציאות שהיא אהבה ללא תנאי.

כשאנו זוכרים להביט במציאות בעיניים מלאות אהבה ללא תנאי, אז העין השלישית הפתוחה שלנו והלב הגבוה המופעל שלנו, מתחילים את המיזוג שלהם. כשאינו מכיילים את האהבה עם התפיסות הרב-מימדיות שלנו, אנו מכיילים את ליבנו הגבוה ואת מוחנו הרב-מימדי לעבוד כאחד. כשאנו מאפשרים להם להתמזג, מופעלת התפיסה המודעת של כל התפיסות הרב-מימדיות. וככל שהערבוב הזה, נע עמוק יותר ויותר לתוך הפיזיות שלנו, אז גוף האור שלנו מתחיל להיות מופעל.

הדבר הראשון שנזהה הוא היכולת לראות את גלי האנרגיה הזו בדרך בהירה, כפי שלא יכולנו לתפוס אותה כך בעבר. אנו גם נוכחים לדעת כי ביכולתנו לחוש באהבה ללא תנאי הזורמת משדות האנרגיה במימדים הגבוהים, ולחוות אותה בדרך חדשה לגמרי. ובעוד מוחנו הרב-מימדי מתערבב עם הלב הגבוה שלנו, כך מתערבב לו פורמט המציאות הבין-מימדי שלנו עם פורמט המציאות שבמימד חמש.

במגע רציף שבין הגוף הבין-מימדי וגופני ממימד 5, שהם מחוברים על ידי הגשר של גופינו ממימד 4, אנו זוכרים לאחוז את המוח הפיזי שלנו בהתיישרות עם המוח הבין-מימדי והלב הפיזי שלנו בהתיישרות עם ליבנו הגבוה. כשאנו זוכרים לשמור על ההתיישרות הזו, אז נשמרת תודעת ההתיישרות הזו. ולא רק שאנו תופסים את ריבוי הפורטלים הבין-מימדיים, אנו בעצמינו הופכים להיות פורטל בין-מימדי בפני עצמו, כפי שתמיד היינו.

דרך הפורטלים הרב-מימדיים הללו, אנו עוברים אינטגרציה בין העצמי הפיזי לבין העצמי הרב-מימדי. אינטגרציה זו דומה למסלול המראה של מטוס המוכן להמריא. כל אחד מאיתנו יחד וכאחד, הוא השומר האולטימטיבי של תודעת האחדות האישית והקולקטיבית עם כל החיים. עם כל שישנו.

אחדות זו בנויה מכל האהבה הבלתי-מותנית והחשיבה הרב-מימדית שאנו חולקים עם כל החיים. בעודנו פותחים את השערים הבין-מימדיים של העין השלישית והלב הגבוה, אנו מצהירים כי אנו מוכנים כעת ומתכוננים להמריא....להיכנס לאחד.....באחדות. (הארקתורים).

ובנימה אישית,

אל תטרידו את עצמכם יתר המידה על מספרו של המימד בו אתם נמצאים. זכרו כי כל המימדים נמצאים במציאות שלנו כל הזמן. אספקטים שונים שלנו נמצאים בכל מקום ואנו עוברים ביניהם בקלות וללא מאמץ ולרוב אף איננו מודעים לכך. האבולוציה מתרחשת בתוכנו מעצמה. וכשהתפיסה הרב-מימדית שלנו נפתחת, היא נפתחת לכל המימדים, לכולם.

והכול מתחיל וחוזר ומתרכז באהבה לעצמי. רק כשעיננו מתמלאות באהבה המאפשרת לנו ראייה ברורה של האיכות הזו בעיני הדמות המשתקפת אלינו מן המראה או זו העומדת מולנו, אז נוצרת אחדות. וזו תודעת אחדות. התפיסה המאזנת אותנו, מנתקת אותנו מהקצוות, מכנסת אותנו אל האמצע ומאפשרת את המיזוג האולטימטיבי שבין הלב והמוח. כשהילד הפנימי שלנו מתבגר ומקבל כנפיים, והאגו שלנו מבשיל ומבריא, נוצרת אינטגרציה של אחדות אינסופית המעמיקה בתוכנו אל האינסוף. חתונה לבנה.

והתרגום של הדבר הזה....הוא אות לאהבתי אתכם ללא תנאי.

Racheli Ganon – Master-Healer of Divine source


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים