הפליאדות - מי הן?


מאנגלית – רחלי גנון

אחר-הצהריים טובים לכולם. אנו כאן ושוב, זו הנאתנו הגדולה ביותר להיות במציאות שלכם, כאן באריזונה. כולכם מאד מתרגשים. זה מה שהביא אתכם הנה. משהו בכם אומר לכם כי ישנה הזדמנות כאן ללמוד ולצמוח, ולכן אנו כאן. בשל אותה הזדמנות, גם אנו רוצים ללמוד ולצמוח ולחלוק דברים אתכם. הכלי שלנו (ברברה) נתן לכם מעט רקע אודות מי אנחנו ומה אנו עושים. נדבר כעת במשך דקות אחדות ונרחיב את התמונה, כדי שכולכם תוכלו להירגע בקצה המושב שלכם. יש הרבה מה ללמוד.

ובכן, אנו קולקטיב של אנרגיות ואנו קוראים לעצמינו – הפליאדות. מנקודת המבט שלכם, והדרך בה אתם מביטים על המציאות, אנו מגיעים מהעתיד. זהו עתיד המתרחש סימולטנית עם ההווה שלכם. כל הזמן, בכל מציאות שהיא, קיים ברגע האחד שקיים תמיד, רגע אחד אינסופי של חוויה. וכל הזמנים, נאספים ומתקבצים ומעורבים גם באספקטים אחרים של הזמן.

חשבו על כך במשך כמה דקות. אלו מכם שנאספו כאן היום, פועמים במקצב אחר משאר הציוויליזציה. זה לא הופך אתכם לצודקים יותר או פחות, זו רק אינדיקציה לכך כי ישנן דרכים רבות בהן ניתן לפרש מציאות.

כיום, העולם הוא תוצר של התניות שיווקיות היוצרות מציאות שרוצה להכניס את כולנו למידה אחת שמתאימה לכולם, וזה כמובן אינו המקרה. אתם חיים בזמנים רוגשים וסוערים. זמנים אלו מצביעים על התפתותה הרוחנית של התרבות. בשל האצת האנרגיה והמודל שברברה שיתפה אתכם בו קודם, האצה זו משליטה ומאפשרת הזדמנויות רבות שלא היו זמינות, לא באופן עקבי ואף לא מאופן מקיף, במה שאתם קוראים לו – העבר.

כך שאלו הם זמנים מיוחדים מאד. אמרנו לכם לעיתים קרובות כי הפלנטה כל כך צפופה וכולם רוצים להגיע הנה, הילודה מתגברת בכמותה בכל מיני חלקים בעולם, כולכם מדברים על פיצוץ אוכלוסין, כי כולם רוצים להיות כאן. רוח לוקחת על עצמה גוף בשל סיבות מגוונות. ואתם עשויים לחשוב כי בגלל שהתחלתם את ההיסטוריה עם קריסטופר קולומבוס והטמפלרים, או שעצם העובדה כי אנשים שונים בחברה עשו דברים לפני זמן כה רב, הוא מספיק כדי להשתכנע כי דברים אלו קרו לפני זמן רב מאד.

אך במציאות הממשית, אם הייתם מסוגלים להשתמש בגופכם כפי שאנו מתייחסים אליו, כמכשיר הקורא קודים, אם הייתם יכולים להשתמש בגופכם בקיבולת המלאה שלו, הייתם יכולים להקשיב ולכוונן, כפי שצופים רבים מרחוק עושים כעת, כמו אלו היוצאים למסעות האסטראליים אל מחוץ לגופם, או כמו אלו המסוגלים לצעוד בין ובתוך קווי הזמן השונים. כך היה ביכולתכם להציץ למציאויות אחרות, ובהיבט מסוים, זה מה שאנו עושים כרגע, מהפליאדות.

עם כל האמת, וורסיית המציאות שלנו נתקלת בקושי גדול אצלכם. להיות פליאדות, משמעותו כי אנו מגיעים ממערכת הכוכבים – הפליאדות. ובלילה חשוך ונעים כאן, בהמיספרה הצפונית, גם אתם יכולים לראות את מקבץ הכוכבים. תוכלו לאתר 6 או 7 ואם תתאמצו מעט, תוכלו לראות אפילו 8. אך ישנם אלפי כוכבים במערך שלנו. וישנו גם החור השחור, שיהפוך להיות גלוי יותר לעין כשהזמן יצעד הלאה, ותהיה לו חשיבות בהקשר לפורטלים, שערי כוכבים, חורים שחורים ודברים נוספים מהסוג הזה.

נאמר לכם כעת, כי הם אינם אובייקטים מקושטים או מופרזים, וגם לא פרי דמיונם של אנשים בעלי דמיון פורה במיוחד. הם גם לא קשורים למדע בדיוני או לאגדות. הם חלק מההיסטוריה שלכם. היסטוריה שעוותה וסולפה, שהסתובבה והתהפכה, עד שבמאה העשרים ואחת, נכתבה מחדש לחלוטין.

אל תדאגו, חברים, אין דאגה כלל. האמת תנצח. אחד הדברים אודות ה-"ננו-שנייה" הוא שבעוד דברים מתרחשים בקצב מהיר יותר ויותר, גם הדברים שאתם חושבים עליהם חוזרים אליכם במהירות גדולה יותר. כך זה עוצב במיוחד. כדי ללמד את כולכם כי כנגד רוח המתגוררת בגוף, זהו העיצוב המזכיר לרוח כיצד דברים פועלים בקיום. ולא רק על פני כדור-הארץ.

אתם בוראים. אתם בוראים כל רגע בחייכם. בראתם את גופכם ואת צורתו ואת מידתו, בדיוק כפי שהוא כעת. דבר אינו קורה לכם באופן אקראי, ואף לא ממקור אקראי. הכל עובד כאגודה שיתופית, מחובר ומקושר ותכליתי בצורה משמעותית, מובהקת ויוצאת דופן.

הרהרו לרגע במה שזה עתה אמרנו, אם תבחרו. ואם תוכלו, ואם תסכימו, קבלו זאת. זו באמת חוברתכם לקבל זאת, כי אתם בוראים, כי יש לכם את הבחירה החופשית ליצור כפי שעשיתם עד כה. ואם אתם בוראים עם רוע בלבכם, או גרוע מכך, אז זה יחזור אליכם. ואם אתם בוראים ביושרה, בכנות, באמת, בשיתוף-פעולה, אז זו תהיה השתקפות חייכם כפי שהם עומדים להיות, בעודה מתגלה לעיניכם.

אף אחד אינו צריך להציל אתכם, אך אתם בהחלט צריכים להציל את עצמכם מעצמכם. אנו מתכוונים לכך, כי לעיתים קרובות אתם מהפנטים את עצמכם לרעיונות עצמיים מגבילים. ההאצה של אנרגיית ה-ננו-שנייה היא כאן כדי להרגיע אתכם, ואתם, הקבוצה הזו, נמצאים כאן כדי להרגיע ביליונים על הפלנטה. ואתם תוהים, "באמת? ומתי יצא לנו להגיע לביליונים האלה, או לדבר איתם?" ובכן, אתם עושים זאת. בכל רגע של הקיום שלכם.

אין טכנולוגיה שהיא יותר עוצמתית מהביולוגיה האישית שלכם. אז מתי תקבלו על עצמכם את הכוח הזה באמת, ותתחילו לשחק איתו? ניידע אתכם בנוגע לתכניות ולהסכמים במבנים שכבר הופעלו ואתם יכולים לקרוא עליהם. הם אודות תבניות הכוכבים והתנהגויות בני-האנוש, והם גם אודות הדברים הקורים סימולטנית במקומות אחרים.

כעת, נזכיר שוב כי אנו באים מהעתיד. מדוע? כי הגיע לעתיד שלנו המצב הכאוטי של כדור הארץ שלכם, אנו מחוברים עמוקות לפלנטה שלכם, אנו משמשים כאבות אבותיכם במשך זמן כה רב. כשתצאו למסע בעולם ותפתחו ספרים ותביטו על רבות מתרבויות העתיקים, תמצאו כי בכל אמונות הליבה שלהם, אנו נמצאים. הפליאדות הם אכן שושלת הרוח של אבות-אבותיכם.

האמת היא כי אתם אכן מגיעים מהכוכבים. ואכן, הפלנטה הזו היא ספריה גנטית. אנו כאן מראשיתו של הפוטנציאל. זה נראה כאילו הכל מתרחש ויולד את עצמו בפינה הזו של המולטיברס (גלקסיה בעלת יקומים רבים). והמקום הזה, הנקרא פלנטה ארץ נמצא בתהליך עצום של האצה. האצה זו עוצבה כדי ליצור ריפוי לאורך כל קווי-הזמן, ולא רק ללמד אתכם כי אתם בוראים. אלא לעורר את השראתכם לעשות משהו עם האנרגיה שאתם יוצרים איתה.

והחובה הגדולה ביותר שיש לכם היא לרפא את עצמם. להעצים את עצמכם בהווה ולהתחיל להתחבר להבנה המנצנצת של כוח ההוויה הביולוגית שלכם, אשר בזמנים מואצים אלה, באמת מהדהדת ויוצרת אדוות בכל השדרות של הקיום.

אם כך, באנו לעזור לכם לבנות עתיד חדש אפשרי, עתיד הטומן בחובו רעיון אידיאלי אשר ייגע בלולאה הרחבה יותר של האנרגיה המותמרת. גם אם זה נשמע די רדיקלי מנקודת מבטכם, כך פועל המולטיברס. בקרוב מאד תשתתפו בהרבה זעזועים וטלטלות של מציאות כחברה. אתם, וכל הפלנטה, מתחילים להבין כי אתם חולקים את החלל עם ישויות רבות, וכי אתם מאכלסים בשיתוף את הפלנטה עם כל מיני סוגים של יצורים, כל מיני סוגים של צורות חיים.

אלו השולטים בעולמכם, שהיו אחראים בעבר על מלחמות העולם, מלחמות האלים, עשו את המיטב כדי לשמור על הדבר הזה כסוד גדול. הוועידה שהתכנסה כאן היום היא כדי להוציא את החתול מהשק, או את המרצע מהשק, כרצונכם. אנו עומדים לדבר על סודות גדולים נוספים במהלך הימים הקרובים. כעת, אתם כאן, כולכם, כי אתם מוכנים לעבור לרמה חדשה לגמרי של שינוי. כשאתם מתאספים עם אחרים המוכנים לחשוב ולהתייחס מחדש למציאות מנקודת מבט אחרת, ואפילו אם אינכם מסכימים, עצם הרעיון שאתם מוכנים לקחת בחשבון מציאות אחרת, ולהביט על הבלתי-רגיל, גם אם הוא כבר תויג כתופעה על טבעית. עובדה זו כשלעצמה מגיעה לכל מקום בקיום הלא מקומי. לכל מקום. (אפקט הפרפר).

המשמעות היא כי מה שאתם עושים כרגע, מורגש ביפן ובכל אספקט ובכל איזור בעולם. וזהו כוחו של המיינד עוד בטרם הגיע לשיאו. מהפכה גדולה עומדת בפתח, מהפכה עצומה על הפלנטה שלכם. ניצניה יתחילו ב-2010. הנצנוץ הראשון יראה את עצמו ב-2009 , אך הוא יהיה כאין וכאפס לעומת ההשפעה של האנרגיה, שינוי האמונות, שינוי בגישה בכל דרכי החיים, אולי אתם נמצאים כרגע בשלהי ההבנה, אולי זה מסביר לכם מדוע כל הרוחות רוצות לבוא לפלנטה ארץ.

מנקודת מבט רחבה יותר, זה לא משנה אם נולדתם בשדרה החמישית, או אם נולדתם ביער, מתחת לכוכבים. להיות כאן, להיות על כדור הארץ, במהלך הזמנים הללו, זה דבר שישקע ויהיה צרוב ברזומה הרוחני שלכם לנצח נצחים. זו נקודה חמה ומבוקשת מאד להיות בה. וכדי להגדיל מעט את התמונה, כל צורות התודעה, כל סוגי ההוויה, כל הצורות והעיצובים של כל היצורים שאי-פעם היו באינטראקציה עם הפלנטה, נמשכים חזרה לכאן עכשיו.

זה ייתן לכם מושג ורעיון נוסף, אודות חלק מהפעילות העצומה המתרחשת, החל מהזוחלים הקטנים ביותר ועד הענקים וכל שאר התושבים, כל המבקרים האג'נדות השונות שלהם, כולם מגיעים הנה לשם סיבה אחת בלבד. מהפרספקטיבה שלנו, כל ישות נמצאת כאן כדי לרפא. מה אתם מרפאים? זה די פשוט. אתם נפתרים מפחדים שאינם נחוצים.

בחברה שלכם יוצרים דרמה בכל דקה, וכך יש יותר ויותר פחד בכל מקום. ומה אתם למדים לעשות? אתם למדים להוריד זאת מגבכם בצורה קלה, כמו מים הזורמים ומתנקזים. עליכם ללמוד להיות מסוגלים להבחין בהבדל בין מה היא דאגה שניתן לקחת אותה בחשבון, לבין שטיפת-מוח המנסה לשלוט בתדרים שלכם ולחסום את השמחה והיצירה של האינייט (הגוף החכם) שלכם.

אלו זמנים של התלהבות עצומה. 2008 תהיה שנה מופלאה. נזכה לתחילתה של אנרגיה יפהפייה שמגיעה אלינו באדיבותו של החסד. היא אמנם פותחת אותנו לקשיים ברמה הרגשית, אך במקביל מראה לנו את החסד של המציאות כפי שהיא.

האנרגיה הזו היא האם הגלקטית, והיא מביאה אמת ויצירתיות לפלנטה. אז אם תוכלו לאמץ את האמת, בכל וורסיה של מציאות אותה אתם פוגשים, שתיראה לכם כאמת, תוכלו להיות מלאים ביצירתיות, וזה מה שהפלנטה שלכם זקוקה לו בכדי לשנות את הכיוון שאחרים מכוונים אותנו אליו.

את המהפכה הזו של המיינד והרוח לא ניתן להפסיק. גם הזמן מראה בבירור כי זו כבר עסקה סגורה. כוונה היא הדבר המניע את הדברים לפעולה, ולב בוטח ובהיר כשלכם, אף אחד לא יוכל לעצור יותר. הפליאדות.

**המסר הועבר לראשונה בפני קומץ אנשים בשנת 2007 ופורסם לראשונה לקהל הרחב באוגוסט 2016 Source: Truth Seeker

ובנימה אישית,

וכפי שהבטיחו הפליאדות, כל זאת ועוד אכן קרה. וכך מצאנו את עצמנו עומדים תחת כיפת השמיים, בנקודת המפנה, בלילה של ה-20 בדצמבר, 2012, אלף איש מכל קצוות העולם, מ-50 מדינות, בתחילתו של מחזור גלקטי חדש, ושרנו את שירת הטונים, ושירתנו שהגיעה לכל קצוות הקיום, פתחה את דלת האנרגיה החדשה לרווחה. ממש כפי שעשינו באותו מקום, בהוואי, לפני 26,000 שנה, בצורת חיים ושמה למוריה. וכל כוכבי הבית שלנו, הפליאדות, התקרבו אלינו באותו ערב, במחזה מרהיב, עטפו אותנו באהבה וקדו לנו קידה על פועלנו. ברכו אותנו החולמים, על הכוונה הטהורה שהחזירה אותנו הביתה. ועד לאותו הרגע, אפילו לא ידענו, כי אנו האמהות הפליאדות השרות שיר-ערש ומחזירות את כל הנשמות הביתה. זהו רגע אחד מיוחד בזמן שנצרב בנשמותינו לנצח נצחים. (התמונה מדברת בעד עצמה).

רחלי גנון – מאסטר-מרפאה מוסמכת משנת 1994, הולכת ומלווה כל הדרך מהפחד אל האהבה.


פרסומים נבחרים
פרסומים אחרונים